پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۷:۱۲Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوباش»

راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ترابی پور گفت: آگاهی از روندها و تحولات و بحران های پیش رو و تصمیم گیری به هنگام در خصوص نحوه مواجهه با آن ها می تواند هر جامعه و سازمانی را در یافتن بهترین راه ها تواناتر سازد به شرطی که تجویزهای منطقی و کارآمد برای عبور از بحران های پیش رو به کار گرفته شود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
حامیان اغتشاش و آشوب نیابتی، با ارتکاب اصل این اقدام خائنانه، علناً اعلام می کنند که هیچ قاعده و قانونی را در کشور قبول ندارند اما هنگامی که در حین ارتکاب اقدامات علیه امنیت ملی گیر می افتند، دم از قانون می زنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۹:۵۹    
قزوین- استاندار قزوین گفت: دشمنان تلاش کردند تا با توسل به برخی رفتارهای ناجوانمردانه و حتی با بکارگیری اراذل و اوباش در فعالیت بازار و کسبه اختلال ایجاد کنند اما این تلاش با شکست روبرو شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین جلالی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس: وقتی ناآرامی ها زیاد می شود اراذل و اوباش افزایش پیدا می کنند، در جاده می ریزند و بی حجابی زیاد می شود در نتیجه وقتی ناآرامی های تمام شود این موارد هم تمام می شوند. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
جمع کثیری از بازاریان انقلابی سراسر کشور ضمن اتحاد و همدلی با یکدیگر مقرر نموده اند تا با حضور قدرتمند و تاثیر گذار خود در روزهای 14و15و16 آذر در مکانهای کسب خود به خدمت رسانی به مردم پرداخته و دلاورانه در برابر اراذل و اوباش ایستادگی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد از دستگیری یکی از اراذل و اوباش تحت تعقیب در آن شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۶    
حوزه/ عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: بدون شک حمله مستقیم به مراکز نظامی، امنیتی، خصوصی، عمومی، کشتار و خشونت سبعانه ای که به دست اغتشاش گران انجام شد قابل گذشت نیست. ورود اوباش و رهبری صهیونیستها و نیروهای مرتجع و زخم خورده از انقلاب اسلامی نکاتی نیست که قابل چشم پوشی باشد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
پوستر جان ویک 4 با بازی کیانو ریوز منتشر شد. ریوز در این مجموعه در نقش قاتل بازنشسته ای بازی می کند که پس از کشته شدن همسرش و از بین بردن اوباش روسی، دوباره وارد عمل می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا ضمن حمایت مجدد از اوباش و اغتشاشگران در ایران و نادیده گرفتن خشونت افسارگسیخته نیرو های امنیتی و پلیس آمریکا ضد شهروندان این کشور، در سخنانی، مقابله با اغتشاش و آشوب را در ایران ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰    
کامیون هایی که در مسیرهای مواصلاتی توسط ارازل و اوباش اغتشاشگر مورد تعرض قرار گرفته و صورتجلسه پلیس راه یا پلیس انتظامی در محل را داشته اند، توسط وزارت راه جبران خسارت شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
پردیس- سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس از دستگیری دو نفر از اراذل و اوباش این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد در منطقه ایجاد ناامنی می کردند، که با هوشیاری پلیس دستگیر شدند.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۸۷ سایت دیگر  
جلالی در توضیح اینکه منظور از تغییر روش دعوت به حجاب چیست؟ تصریح کرد: منظور از تغییر روش این است که امکان دارد در قالب تذکری از طریق پیامک به افراد بی حجاب اعلام شود که شما حجاب رعایت نکردید و سعی کنید به قانون احترام بگذارید ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انصاف نیوز: روز یکشنبه، سیزدهم آذر مرکز رسانه ی قوه قضاییه در خبری از اعدام چهار نفر خبر داد که با عنوان اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی معرفی شده اند. پرونده ای که ابهام هایی درباره ی آن قابل طرح است. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سپاه پاسداران در بیانیه ای تاکید کرد: نیروهای امنیتی، اطلاعاتی ، انتظامی و بسیجی کشور ، ضمن مواجهه خویشتندارانه و هوشمندانه با تهدیدکنندگان امنیت و نظم اجتماعی و جدا سازی صف فریب خوردگان ، در برخورد قاطعانه و مقتدرانه با اغتشاشگران ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۱    
دستگاه قضا به خواست مردم و در راستای امنیت عمومی کشور و رعایت قانون با اراذل و اوباش میدان دار در حمله به مردم و اموال عمومی با شدت و قدرت برخورد قانونی می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۱    
دستگاه قضا به خواست مردم و در راستای امنیت عمومی کشور و رعایت قانون با اراذل و اوباش میدان دار در حمله به مردم و اموال عمومی با شدت و قدرت برخورد قانونی می کند.
حیات   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی حیات ؛ در این فیلم جزییات اعترافات اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را که صبح دیروز یکشنبه به دار اویخته شدند را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۳   + ۱۳۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با قدردانی از اقدام قاطعانه قوه قضاییه در رسیدگی قانونی و قضایی پرونده مرتبطین با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی و اجرای حکم اعدام چهار تن از آنان ...
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۳:۳۲    
حادثه 24 - 4 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که از سوی سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی برای همکاری اطلاعاتی و آدم ربایی اجیر شده بودند با قطعی شدن حکم اعدام شان صبح دیروز به دار مجازات آویخته شدند. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۶۱ سایت دیگر  
شب گذشته عده ای از متخلفین ساخت و ساز غیرمجاز در حصارک به شهردار شب ناحیه 3 منطقه 5 حمله و وی را مجروح کردند.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۳۲    
پلیس با رصد و پایش دقیق و مستمر فضای حقیقی و مجازی با برهم زنندگان امنیت و آرامش مردم برخورد و اجازه نخواهد داد کسی امنیت و آرامش عمومی و روانی مردم را خدشه دار کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از مرگ یکی از اراذل و اوباش های متواری و تحت تعقیب پس از دستگیری در ساری خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تصمیم رئیس رژیم صهیونیستی برای سفر به منطقه ایرانی الاصل بحرین، نهاد های امنیتی کشورمان با اعدام چهار تن از جاسوسان و اعضای تیم عملیاتی اراذل و اوباش مرتبط با موساد از اسحاق هرتزوگ استقبال کردند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۱:۰۳    
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از مرگ یکی از اراذل و اوباش متواری و تحت تعقیب پس از دستگیری در ساری خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۲    
اعدام 4فرد مرتبط با موساد مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: صبح روز گذشته 4نفر از اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سکوت برخی مدعیان اصلاح طلبی و بعضا توجیه شرارت اوباش اجاره ای و عناصر وابسته به سرویس های جاسوسی بیگانه، این طیف را در مظان اتهام جدی قرار داده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
گزارشی از اعترافات جاسوسان موساد درباره نحوه همکاری با افسران رژیم صهیونیستی و عملیات در ایران را منتشر شد. بنابر گزارش العالم، خرداد امسال روابط عمومی کل سپاه، از دستگیری شبکه ا ی از اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی خبر داد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
میزان خبرگزاری قوه قضاییه، تصاویر ن اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را که صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند را منتشر کرد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: اعضای شبکه مرتبط با سرویس اطلاعاتی اسرائیل به دار مجازات آویخته شدند.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۶    
اوباش و اراذل مزدور موساد، چند ماه قبل دو نفر به نام های منصور رسولی و یدالله خدمتی را ربودند و ضمن شکنجه و ارعاب، ویدئو هایی را که افسران موساد سفارش داده بودند، گرفتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نخستین تصاویر از اعترافات شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که صبح امروز به دار مجازات آویخته شدند، منتشر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ضربه به شبکه همکار با گروهک تروریستی موساد در تهران و اعدام تمامی عوامل مؤثر آن دومین ضربه به رژیم جعلی صهیونیستی در طول یک ماه گذشته است.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در اجرای طرح امنیت محله محور تعداد 79 نفر اراذل و اوباش دستگیر، 31 قهوه خانه پلمب و 76 قبضه سلاح سرد کشف شد.
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز رسانه قوه قضاییه، صبح امروز یکشنبه، احکام چهار نفر از اعضای اصلی باند اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی اجرا شد. ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.
آنا / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۴۵ سایت دیگر  
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
این شبکه با هدایت سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، اقدام به سرقت و تخریب اموال شخصی و عمومی، آدم ربایی و اخذ اعترافات ساختگی از طریق شبکه اراذل و اوباش می کرد که در نهایت اعضای آن با همکاری سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات دستگیر شدند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
براساس مستندات پرونده و اعترافات متهمان، عوامل اصلی این تیم متشکل از اراذل و اوباش در قالب 2 تیم عملیاتی رژیم صهیونیستی به سرتیمی متهم حسین اردوخان زاده معروف به زکریا و متهم میلاد اشرفی بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۷   + ۱۱۰ سایت دیگر  
اعضای شبکه اراذل و اوباش مرتبط با سرویس اطلاعاتی رژیم صهیونیستی به دار مجازات آویخته شدند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در اجرای طرح امنیت محله محور تعداد 79 نفر اراذل و اوباش دستگیر، 31 قهوه خانه پلمب و 76 قبضه سلاح سرد کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در اجرای طرح امنیت محله محور تعداد 79 نفر اراذل و اوباش دستگیر، 31 قهوه خانه پلمب و 76 قبضه سلاح سرد کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه سمنان گفت: از قوه قضائیه برای صدور حکم اراذل و اوباش حمایت می کنیم و امیدواریم محاکمه کسانی که درصدد تجزیه و براندازی کشور هستند، ادامه پیدا کند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه دشتستان گفت: برخی از خسارت های آشوب های اخیر و بازخوانی سیر تاریخی اغتشاشات و شرارت های خیابانی پس از انقلاب اسلامی به ویژه در دوره زعامت رهبر معظم انقلاب نشان می دهد که همه آنها با مداخله خارجی و طراحی آمریکا و پشتیبانی اطلاعاتی و مالی برخی کشورهای معاند و مخالف انقلاب اسلامی و ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: به اعتقاد من 90 درصد آن هایی که به خیابان آمدند از افرادی هستند که معترض به وضع موجود بودند و 10 درصدشان اغتشاشگر، اراذل و اوباش و از سرویس های بیگانه و تروریست ها هستند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اوباش آشوب گری که در همدان اقدام به رجزخوانی در فضای مجازی می کرد دستگیر شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه وطن امروز نوشت: تعدادی از اوباش پس از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه ابراز خوشحالی و شادمانی پرداختند. در یکی از فیلم هایی که از این وطن فروشان منتشر شده، آن ها با در دست داشتن پرچم آمریکا، شعار زنده باد آمریکا سر می دهند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
علم الهدی: اغتشاشگران از جنس همان اراذل و اوباش کودتای 28 مرداد هستند نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی: امروزه هم تنها پشتوانه قابل اتکای نظام، زیرساخت و بدنه مردمی آن است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اتهامات متهم عبارتند از مشارکت در ارتشاء از طریق تشکیل غیر قانونی کمیته های فنی، تبانی در قراردادهای سرمایه گذاری، تبانی در پروژه شهربازی چی چست، مباشرت و مشارکت در تضییع اموال عمومی و بیت المال، سردستگی گروه مجرمانه با همکاری اراذل و اوباش به منظور تباتی علیه اعراض و نفوس مردم ...