دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۰۴Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورگیری»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده انتظامی شهرستان تایباد از شناسایی و دستگیری 4 متهم پرونده زورگیری از یک تبعه خارجی خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 سارق زورگیر و کشف 13 فقره سرقت از آنان در شیراز خبر داد . به گزارش اول فارس ، سرهنگ “کاووس حبیبی ” با اعلام این خبر بیان کرد: به دنبال ارجاع چند فقره پرونده زورگیری به پلیس آگاهی، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه غرب پلیس آگاهی قرار گرفت . ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ امیر حسام عزیزی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند زورگیری در بوستان باراجین طلا و جواهرات همراه وی را به سرقت برده که بلافاصله بررسی موضوع با جدیت در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از دستگیری سارق زورگیر که اقدام به سرقت طلا و جواهرات در محدوده بوستان باراجین کرده بود ،خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰    
من کلکسیونی از سرقت های مختلف را در پرونده ام دارم. از جیب بری و زورگیری گرفته تا سرقت خودرو و خانه ها. به گزارش وقت صبح شهروند نوشت: به ادعای خودش بیشتر از 40 بار دستگیر شده و هر بار در زندان شگرد جدید را آموخته بود ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زورگیر تک رو در شهرک غرب خبرداد و گفت: متهم در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر سرقت و 10 فقره زورگیری از شهروندان و سرقت تلفن همراه معترف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری تهران از دستگیری 2 سارقی که تحت عنوان مامور های امنیتی و انتظامی از اتباع کشورهای همسایه زورگیری می کردند خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
یک فرد که با قمه ای بزرگ وارد رستورانی در انگلیس شد با اقدام به موقع صاحب رستوران نتوانست به کسی آسیب بزند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
کشف جسد سوخته مرد گمشده، درگیری مسلحانه در جنوب تهران، دستگیری سارقان مامورنما، زورگیری مسافرکش قلابی از 18 مسافر و مرگ زن جوان زیر تیغ جراحی بینی را در بسته خبری حوادث ایمنا، بخوانید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی ایران اکونومیست ، اواخر آبان ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستانی در جنوب تهران، بیهوشی مرموز 2 مرد سالخورده را که از یک کمپ ترک اعتیاد به مرکز درمانی مذکور منتقل شده بودند به پلیس 110 گزارش کردند که با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی راهی این ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ یداله طهماسیان فرمانده انتظامی شهرستان قرچک، از زورگیری از 18 مسافر در پوشش مسافربر خبر داد و گفت: متهم به مراجع قضائی تحویل داده شد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - زورگیران مسافرنما، وقتی با مقاومت طعمه شان روبه رو شدند، با چاقو به جانش افتادند و او را تا پرتگاه مرگ پیش بردند. چند روز قبل پیکر نیمه جان مردی جوان، به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شد. ضربه چاقویی که به گردنش خورده بود، او را دچار خونریزی شدیدی کرده و جانش در خطر بود. ...
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
سرهنگ احمد نگهبان فرمانده انتظامی مشهد، به تشریح ماجرای زورگیری زن و شوهر کریستالی با تبر و اسید در مشهد پرداخت و گفت: زوج کریستالی از زورگیران بی رحم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده انتظامی شهرستان گرگان با اشاره به وقوع یک نزاع دسته جمعی در این شهرستان، گفت: عاملان زورگیری و این نزاع رخ داده بلافاصله شناسایی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری لرستان گفت: برای اولین بار پس از حدود 23 سال در هفت ماهه اول سال جاری با کاهش 4 درصدی آمار سرقت های خرد نسبت به مدت مشابه سال گذشته مواجه بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی نرماشیر از شناسایی و دستگیری اعضا و انهدام یک باند سرقت مسلحانه و زورگیری طلا و جواهرات در این شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در تحقیقات انجام شده متهمان دستگیر شده به ده ها فقره سرقت زورگیری در مناطق مختلف تهران و شهر ری اعتراف کردند که تاکنون 34 شاکی نیز شناسایی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان از انهدام 2 باند حرفه ای سرقت و زورگیری مشارکت کننده در اغتشاشات همراه با کشف تعدادی مواد آتش زای دست ساز از مخفیگاه آنان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف392 قبضه سلاح در استان گفت: با تلاش ماموران به ویژه پلیس های آگاهی و امنیت عمومی، اعضای چندین باند حرفه ای سرقت منزل و زورگیری دستگیر و از مخفیگاه آنان تعدادی مواد آتشزای دست ساز کشف و مشخص شد این افراد علاوه بر اینکه با تهدید چاقو و قمه اقدام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای و زورگیر مسافرکش نما خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از دستگیری باند 7 نفره سارق و زورگیر در شهرستان سنندج خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه نفر از اعضای باند سرقت موبایل که در پارک نهج البلاغه اقدام به سرقت می کردند خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: زن و مرد جوان با نقشه هولناک اقدام به زورگیری می کردند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شصتمین مرحله از اجرای طرح رعد پلیس پایتخت
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
4 زن و مرد سارق که پس از زورگیری و سرقت در استان های خراسان رضوی و مازندران به سمت کرمان متواری شده بودند هنگام عبور از محور سیرجان-کرمان شناسایی و دستگیر شدند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
پروفسور فرهود گفت: من هر روز ساعت 6 صبح از خانه بیرون می آیم و به کلینیک می روم. وقتی از منزل خارج شدم دو نفر با لباس تیره، مثل همین افراد معروف به لباس شخصی ها، آمدند جلوی ماشین. گفتند ما سوار ماشین شما بشویم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۳۹ سایت دیگر  
ان شاءالله کار هیچ نهادی نبوده. فرض کنیم که من را برای زورگیری گرفته بودند.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
حادثه 24 - جانشین انتظامی استان مازندران از دستگیری 3 زورگیر قمه به دست در شهرستان ساری خبر داد و گفت: متهمان به 6 فقره زورگیری در محله فرح آباد ساری اعتراف کردند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مهر: فرمانده انتظامی اسلامشهر از دستگیری باند زورگیری علی گرگی و دوستانش در یکی از شهرستان های همجوار خبر داد. سرهنگ علی کارخانه از دستگیری باند پنج نفره علی گرگی و دوستانش در اسلامشهر خبر داد و افزود: شهروندان در صورت شاکی بودن از اقدامات مجرمانه این باند می توانند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۲۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اسلامشهر از دستگیری باند زورگیری علی گرگی و دوستانش در یکی از شهرستان های همجوار خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
یک زورگیر که قصد داشت کیف یک دختر جوان را تصاحب کند، توسط یک مرد قوی هیکل وسط خیابان ادب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
یک زورگیر که قصد داشت کیف یک دختر جوان را تصاحب کند، توسط یک مرد قوی هیکل وسط خیابان ادب شد. منبع: خبرفوری
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۲۲:۳۶    
زورگیری از جمله جرائم خشنی است که آثار جسمانی و روانی ماندگاری بر افراد و جامعه باقی می گذارد و البته در مواردی می تواند کشنده هم باشد. جرم قتل، ضرب یا جرح از جمله جرائم خشنی هستند که با توسل به زور و خشونت ارتکاب می یابند و در زورگیری هر کدام از این جرائم که به قصد سرقت انجام شود ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
محمد قوچانی در برنامه شیوه و در مناظره با حجت الاسلام روانبخش گفت: احمدی نژاد نانجیب بودند. ویژگی او کلاه گذاشتن بر سر روحانیت بود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
باند های سرقت مسلحانه ناامنی را در پایتخت انگلیس را تشدید کردند. قربانی این حمله با تهدید سلاح سرد ساعتش ربوده شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ویدیویی از یک زورگیری منتشر شده است که زورگیر بعد از حمله نافرجام خود توسط همان فردی که به او حمله کرده بود، تیر خورد و مجروح شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
80 فقره موبایل قاپی کرده است، آن هم به صورت خشن و با تهدید چاقو؛ البته آنهایی که مقاومت کرده و گوشی تلفن همراه خود را نمی دادند با ضربات چاقو مصدوم می شدند؛ حالا پلیس شهرستان ری سارق زورگیر خشن را دستگیر کرده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
باندهای سرقت مسلحانه ناامنی را در پایتخت انگلیس را تشدید کردند. قربانی این حمله با تهدید سلاح سرد ساعتش ربوده شد. اخیرا در انگلیس پس از مرگ ملکه الیزابت دوم دزدی بسیار زیاد شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموران پلیس آگاهی استان مرکزی 4 سارق را که 3 روز گذشته در خیابان شهید رجایی اراک اقدام به زورگیری کرده بودند را دستگیرکرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری چهار نفر که با استفاده از سلاح سرد اقدام به زورگیری در اراک می کردند، خبر داد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
یک باند سه نفره بعد از دستگیری به زورگیری های وحشیانه در تهران اعتراف کردند و در جریان یک زورگیری یک نفر را با چاقو زخمی کرده و جلوی درب مترو رها کرده بودند که جان باخته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری راننده جوانی که از مسافرش زورگیری کرده بود خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۰۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری سارق مسلح مسافربرنما که از بانوان مسافر زورگیری کرده بود، خبر داد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سه مرد و دو زن سارق در جریان انجام دو عملیات پلیسی خبر داد.
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
در این گزارش گفت وگو با سرکرده باند زورگیری را که بعد از دستگیری فهمید قاتل است بخوانید
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گفت و گو با شکات و مالباختگان سرقت های خشن حسین-ج که در آتش سوزی زندان اوین فوت کرد و رسانه های ضد انقلاب او را بازداشتی اغتشاشات اخیر معرفی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۷:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ری- فرمانده انتظامی ری از دستگیری دو زورگیر در این شهرستان خبر داد و گفت: یکی از این افراد به زورگیری از 12 راننده اسنپ اعتراف کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۵:۴۶    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از سرقت خودرو در پمپ بنزین با خفت گیری در کمتر از سه دقیقه خواهید بود.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دو سارق شرور که به بهانه مسافرکشی از مردم زورگیری می کردند، دستگیر شدند.