پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۸:۳۷May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زورگیری»

حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - سه مرد و یک زن که با تشکیل باند سرقت در پوشش مسافر اقدام به سرقت خودرو می کردند از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به حبس محکوم شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا:جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از دستگیری متهم به 30 فقره زورگیری تلفن همراه در شهر مشهد خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
کلکسیونی از جرایم را در پرونده خود دارد از سرقت خودرو و لوازم آن تا دعوا و زورگیری . سال ها زندان هم تنبیهش نکرد و او همچنان جرایمش را تکرار کرد و این بار به اتهام موبایل قاپی دستگیر شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای باندی که رانندگان مسافرکش را طعمه قرار می دادند، به زندان محکوم شدند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: با تلاش و اقدام به موقع مأموران انتظامی سه سارقی که تحت عنوان مأمور اقدام به زورگیری وجوه نقد و تلفن همراه یک شهروند کرده بودند در کمتر از سه ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۱    
رکنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام باند 5 نفره ای که با تهدید و ضرب و شتم اقدام به سرقت از مغازه های سطح استان می کردند خبرداد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 2سارق که از افراد در محدوده "شهرری" با تهدید سلاح سرد زورگیری می کردند خبرداد و گفت؛ 7پرونده سرقت کشف شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، سرهنگ "محمد قاسم طرهانی" در گفت و گویی، در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت زورگیری در شهرری ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۷    
این ها بخشی از اظهارات نوجوان 17 ساله ای به نام جمشید است که به اتهام زورگیری از راننده تاکسی اینترنتی دستگیر شده بود. این نوجوان سابقه دار درباره ماجرای زورگیری و سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری معراج مشهد گفت: پدرم نگهبان یکی از مراکز تجاری مشهد است و یک برادر کوچک [...]
ساوالان خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
این نوجوان با اشاره به اینکه فکر می کردم سرقت کار راحتی است چون بدون زحمت پول در می آوری، می گوید: کاش اینگونه فکر نمی کردم تا الان سر از زندان در نمی آوردم.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۰    
حوادث رکنا: فرماندهی انتظامی کرخه از دستگیری سارق حرفه ای که اقدام به زورگیری از راننده خودروهای سنگین در کنار جاده می کرد خبر داد.
کاوک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۷    
به گزارش کاوک نیوز سرهنگ حسین مافی گفت: در پی تماس خانمی با مرکز فوریت های پلیس 110، ماموران کلانتری 113 بازار از وقوع یک فقره زورگیری مطلع شدند. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام باند پنج نفره ای که با تهدید و ضرب و شتم اقدام به سرقت از مغازه های سطح استان می کردند خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از قائمشهر در فضای مجازی منتشر شده که قمه کش ها، قصد زورگیری از خودرویی را دارند؛ اما راننده خودرو، یکی از آنها را روی کاپوت با سرعت می برد، در حالی که زورگیر دیگر دنبال خودرو می دود و با قمه به خودرو ضربه می زند! این صحنه های عجیب را می بینید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۵    
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق زورگیر در مرکز تهران خبر داد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: اعضای باند 4 نفره سرقت که اقدام به 40 فقره سرقت اماکن خصوصی، موتور سیکلت و زورگیری در مناطق مختلف شهرستان چهارباغ کرده بودند شناسایی و در عملیات ضربتی پلیس آگاهی شهرستان دستگیر شدند. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۵    
اعضای باند خشن در نقش خریدار دلار از طعمه های خود زورگیری می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱    
سرهنگ خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از بازداشت عوامل زورگیری از یک خودرو خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: شخصی که حین ارتکاب سرقت با ضربه چاقو اقدام به قتل یک نوجوان 16 ساله کرده بود، توسط پلیس آگاهی شهرستان چهارباغ شناسایی و دستگیر شد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قدبلندترین سارق بعنف که باتهدید اسلحه گوشی و طلاهای زنان را در محله های اطراف شهریار زورگیری می کرد با تلاش کارآگاهان غرب استان تهران شناسایی شد. این زورگیر مسلح درحالیکه با شمشیر یک متری قصد داشت از چنگال قانون متواری شود که در نبردی سخت سرانجام تسلیم ماموران پلیس شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: سارق زورگیری که در اراک با ضرب و شتم اقدام به سرقت از یک شهروند کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت:با تلاش ماموران کلانتری گلشهر پزشک قلابی دستگیر شدو 2 متهم به 8 فقره زورگیری در پوشش مسافر به دام افتادند.
آوای رشت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۱:۴۲    
در این ویدیو تصاویری از عاملان مزاحمت، قمه کشی و تخریب خودرو یک خانواده در تالش را مشاهده می کنید. به گزارش خبرگزاری مهر ، اخیراً فیلمی در فضای مجازی با عنوان زورگیری و قمه کشی سه نفر اراذل و اوباش در منطقه کرگانرود تالش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های متعددی به همراه داشت. ...
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اول فارس تالش اخیراً فیلمی در فضای مجازی با عنوان زورگیری و قمه کشی سه نفر اراذل و اوباش در منطقه کرگانرود تالش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های متعددی به همراه داشت. ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
به تازگی فیلمی از زورگیری و قمه کشی 3 نفر از اراذل و اوباش در منطقه کرگان رودِ تالش در فضای مجازی منتشر شد که واکنش های متعددی به همراه داشت. فرمانده پلیس تالش از شناسایی و دستگیری این 3 نفر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده سرقت مسلحانه بزرگراه صدر خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
60 سال پیش باند زورگیران چماق به دست تجریش به دام پلیس افتادند. رسانه ها در اردیبهشت 1343 از دستگیری گروهی نوشتند که با چماق از مردم و خودرو های خیابان ها و جاده های پیرامون تجریش زورگیری می کردند. ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: به دلیل این که در مدت زمان مرخصی از خدمت سربازی ،مدام با تاخیر به محل خدمتم بازمی گشتم چندین ماه اضافه خدمت خوردم ولی بازهم آدم نشدم تا این که به همراه یکی از دوستانم به جرم زورگیری از راننده تاکسی اینترنتی دستگیر شدیم و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو نفر از اعضای باند 5 نفره که قصد سرقت از کلینیک ترک اعتیاد را داشتند، خبر داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۷    
راز قتل ده سال بعد در پرونده زورگیری به طرز شگفت انگیزی فاش شد. جزئیات را در ادامه مطلب مطالعه کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا : پلیس آگاهی تهران بزرگ به موضوع حمله سارقان به امین منوچهری بازیکن سابق باشگاه استقلال ورود کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۶    
تهران بزرگ - ایرنا - رییس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری مرد جوانی که با تهدید سلاح سرد از شهروندان زورگیری می کرد، خبر داد و گفت: این زورگیر سوار بر موتورسیکلتی با پلاک مخدوش طعمه های خود را زاغ زنی می کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۳    
ویدیویی از حمله و زورگیری و خفتگیری با قمه و قداره به موتورسوار را ببینید.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۲    
نسیم اردبیل- فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد از دستگیری 2 اراذل و اوباش که در حال زورگیری و خفت گیری از راننده تاکسی با استفاده از سلاح سرد بودند، خبر داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ صادق ضرونی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت با حضور در جمع خبرنگاران گفت: به دنبال افزایش سرقت به صورت زورگیری و موبایل قاپی در محدوده خیابان فرشته و محله الهیه، رسیدگی به موضوع در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری 101 تجریش قرار گرفت.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۱    
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری دو سارق زورگیر با کشف 10 فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان با زاغ زنی و انتخاب سوژه از آنان تلفن همراه آیفون سرقت می کردند. ...
سلام نو / جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بنا به اظهارات پلیس پیشگیری پایتخت، بعد از افزایش سرقت زورگیرانه وموبایل قاپی،پلیس با شلیک به لاستیک موتور موفق شد سارقین را دستگیر کد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۱    
بازیکن سابق استلال مورد حمله سارقان و زورگیران قرار گرفت.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - با دستگیری دختر فراری که با همدستی مردی سابقه دار طلاهای زن جوانی را در پارکینگ خانه اش سرقت کرده بودند، راز سرقت ها و خفتگیری های متعدد قبلی شان برملا شد. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۱    
مجرم سابقه دار که با همدستی دختر فراری دست به زورگیری از طعمه هایشان می زدند، دستگیر شدند. آنها به صورت باند 2 نفره برای شناسایی طعمه هایشان به مقابل مدارس دخترانه می رفتند و مادرانی را شناسایی می کردند که طلای زیادی همراه خود داشتند.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مجرم سابقه دار که با همدستی دختر فراری دست به زورگیری از طعمه هایشان می زدند، دستگیر شدند. آنها به صورت باند 2 نفره برای شناسایی طعمه هایشان به مقابل مدارس دخترانه می رفتند و مادرانی را شناسایی می کردند که طلای زیادی همراه خود داشتند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد راننده که به اتهام سرقت گوشی بازداشت شده بود در تحقیقات ادعا کرد که شاکی دروغ می گوید او با خودروی وی تصادف کرده و سرقتی در کار نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران: این سارقان در قالب 21 باند زورگیری و سرقت در سراسر کشور فعالیت می کردند که در تهران به دام افتاده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران: این سارقان در قالب 21 باند زورگیری و سرقت در سراسر کشور فعالیت می کردند که در تهران به دام افتاده اند.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گزارش عملکرد پلیس آگاهی فاتب در دستگیری سارقین و انهدام چندین باند زورگیری و قاپ زنی را در حضور خبرنگاران ارائه داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران نوشت: پیرو گزارش شهروندان در رابطه با زورگیری با قمه توسط 4 نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی 405 در موقعیت میدان گل ها منطقه 22، واحد گشت یگان حفاظت بوستان چیتگر به موقعیت اعزام و 4 سرنشین خودرو که همگی متولد دهه 80 بودند را دستگیر کرد. ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 74 نفر زورگیر و قاپ زن که در قالب 21 باند فعالیت داشتند خبر داد.