یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۵:۵۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس پیشگیری»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۹    
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف 20هزار نخ سیگار قاچاق در جنوب تهران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ امیر هوشنگ امیری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری مرد جوان که با استفاده از خودورو 405 اقدام به موبایل قاپی می کرد، خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: سرهنگ صادق ضرونی، سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: صاحب یک جواهرفروشی در خیابان قیطریه در تماس با پلیس از وقوع یک فقره سرقت طلا و جواهرات خبر داد و بلافاصله مأموران کلانتری 101 تجریش به محل رفتند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 4 نفر از سارقان منزل در حین سرقت در عملیات ماموران کلانتری نصر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری از دستگیری سارق طلا و جواهر فروشی قیطریه خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری فردی که اقدام به کشتن برادرش کرده بود، خبرداد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سردار محمد معظمی گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری عامل سرقت تجهیزات شهری در محدوده بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری قاتل که منجر به مرگ برادر خود شده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پلیس پیشگیری فراجا شهرستان نیشابور گفت: نشانه گرفتن اصول اعتقادی و سست نمودن کانون گرم خانواده به ویژه جوانان از جمله برنامه ریزی های دشمنان است که نهاد خانواده را هدف خود قرار دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو تن از عاملان قدرت نمایی و ایجاد نا امنی در محله رازی تهران خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو مرد که با استفاده از موتورسیکلت سرقتی و پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی از مردم در محدوده بلوار مرزداران کرده بودند، خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی پراید مسروقه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت سرقتی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ عبدالرضا محمدی سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارقان حرفه ای و سابقه دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده نواب خبر داد و گفت: متهمان به 10 فقره سرقت اعتراف کردند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو تن از عاملان قدرت نمایی و ایجاد نا امنی در محله رازی تهران خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری 2 مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت سرقتی با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کردند ، خبر داد و گفت: متهمان به 25 فقره سرقت مشابه اعتراف کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق منزل در حین سرقت خبر داد و گفت: با دستگیری این متهم، اعضای باند 3 نفره سارقان منازل شناسایی و منهدم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری استان سمنان گفت: والدین برای پیشگیری از آسیب پذیری فرزندان خود در مسیر مدرسه باید قوانین خاص، برای کودکان وضع و آن ها را به اجرای دقیق آن ملزم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس پلیس پیشگیری استان سمنان با اشاره به فرارسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی، گفت: والدین برای پیشگیری از آسیب پذیری فرزندان خود در مسیر مدرسه به خانه باید قوانین و مقررات خاص، در عین حال ساده و قابل درک برای کودکان وضع و آنها را به اجرای دقیق آن ملزم کنند.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری جوانی 21 ساله که با معرفی خود به عنوان مامور اقدام به اخاذی از مردم کرده بود، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ رضا صادقی پور سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از درگیری دسته جمعی اهالی یک خانه در محله نامجو و دستگیری بانی این درگیری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک سارق لوازم و محتویات خودرو در گشت زنی های انتظامی خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 2 سارق حرفه ای خودرو هنگام پرسه زنی با خودروی 206 مسروقه خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق طلا قاپی خبر داد که به جرم 300 فقره سرقت، تحت تعقیب بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۷    
رئیس پلیس پیشگیری فراجا درباره اقدامات این پلیس در تأمین امنیت زائران اربعین امسال گفت: یکی از مسئولیت های مهم پلیس پیشگیری فراجا در اربعین سال 1402 برقراری امنیت محور های مواصلاتی و پایانه های مرزی چندگانه بود که با همراهی سایر ارکان فراجا و مردم به خوبی انجام شد. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۲    
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو مرد که با استفاده از موتورسیکلت مسروقه با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کردند، خبر داد و گفت: متهمان به 28 فقره سرقت مشابه با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ کیانوش نظری سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده کلانتری مصطفی خمینی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ صادق ضرونی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای و سابقه دار لوازم و محتویات خودروها در محدوده منظریه خبر داد و گفت: متهم به 10 فقره سرقت اعتراف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فراجا گفت: با مدیریت محور های مواصلاتی منتهی به مرز های کشور زائران حسینی در کمال امنیت و آرامش به میهن اسلامی بازگشتند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از پایان درگیری دسته جمعی در محله حکیمیه تهران و دستگیری عاملان اصلی این درگیری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری 3 مرد جوان که با تهدید سلاح سرد زورگیری می کردند ، خبر داد و گفت: متهمان به 20 فقره زورگیری اعتراف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مأموران پلیس پیشگیری پایتخت در عملیات تعقیب و گریز با تیراندازی توانستند زورگیران موتورسوار را متوقف کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
پلیس پیشگیری استان کرمانشاه به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید به منظور ارتقای آگاهی والدین و دانش آموزان وجلوگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی توصیه های ارائه کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای دوچرخه که از پارگینگ و انباری ساختمان های خصوصی سرقت می کرد خبر داد و گفت: متهم به 30 فقره سرقت اعتراف کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ اردشیر نادری سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای دوچرخه که از پارگینگ و انباری ساختمان های خصوصی سرقت می کرد خبر داد و گفت: متهم به 30 فقره سرقت اعتراف کرد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رسول بهرامی سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از پایان درگیری دسته جمعی در محله غیاثی تهران و دستگیری عاملان اصلی این درگیری خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ کیومرث حسنوند سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کرد ، خبر داد و گفت: متهم به 12 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری فردی که اقدام به سرقت از 20 باب منزل مسکونی در محدوده جنت آباد کرده بود، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری چهار مالخر پس از آگهی کردن اموال مسروقه در یکی از سایت های فروش آنلاین اجناس دست دوم، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری جوانی که به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به سرقت موبایل ده ها تن از شهروندان در محدوده شهرک غرب کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران، از دستگیری 4 مالخر موتورسیکلت و اعتراف به 50 فقره مالخری خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان 9 دستگاه موتورسیکلت کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای که از منازل مسکونی با همکاری همدستش مرتکب 20 فقره سرقت شده بود خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت مسروقه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ حسین مافی سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مرد جوان که با استفاده از موتورسیکلت با پلاک مخدوش اقدام به موبایل قاپی می کرد ، خبر داد و گفت: متهم به 20 فقره سرقت مشابه اعتراف کرد.
برترین ها / سیمرغ   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار محمد معظمی گودرزی به تشریح دو مورد از ماموریت های پلیس پیشگیری تهران بزرگ در 24 ساعت گذشته پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق حرفه ای موتورسیکلت هنگام پرسه زنی با موتورسیکلت مسروقه خبر داد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت، دو سارق که اقدام به قاپیدن موبایل دست کم 30 تن از شهروندان در محدوده یوسف آباد کرده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری یک سارق حرفه ای و سابقه دار لوازم و محتویات خودرو ها در محدوده نامجو خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک کلاهبردار در مسعودیه تهران خبر داد و گفت: این متهم قصد فروش یک هزار و 45 سکه تقلبی منسوب به دوران هخامنشی را به یک شهروند داشت، که دستگیر شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۰   + ۲۸ سایت دیگر  
تامین امنیت زائران اربعین یکی از اصلی ترین وظیفه بر عهده ماموران پلیس به شمار می رود و در سال جاری نیز این نیروهای خدوم خدمات بسیاری به زوار امام حسین (ع) ارائه کردند و فعالیت بیش از یک هزار واحد گشت آشکار و پنهان پلیس پیشگیری و پلیس آگاهی مصداقی از خدمات آنها است.