یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۰:۰۰Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس پیشگیری»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در جدیدترین مرحله طرح رعد که در هفته ناجا در محل پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تعدادی از مجرمان دستگیرشده گفتگو کرد. او همچنین هشدار هایی را به مردم و مأموران پلیس داد که مهم ترین موضوع آن، درباره پلیس قلابی بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در جدیدترین مرحلۀ طرح رعد که در هفتۀ ناجا در محل پلیس پیشگیری پایتخت برگزار شد، سردار حسین رحیمی، فرماندۀ انتظامی تهران بزرگ با تعدادی از مجرمان دستگیرشده گفت وگو کرد. او همچنین هشدارهایی را به مردم و مأموران پلیس داد که مهم ترین موضوع آن، دربارۀ پلیس قلابی بود.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مهر: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، از دستگیری زن و مردی موبایل قاپ در غرب تهران خبر داد. سرهنگ جلیل موقوفه ای اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی واحدهای عملیاتی در غرب تهران فعال بودند که گشت انتظامی کلانتری 105 سنایی به یک موتورسیکلت با 2 سرنشین مشکوک شدند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف ماینر های غیرمجاز به ارزش 50 میلیارد ریال در یافت آباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از کشف مزرعه استخراج ارز با 61 ماینر و ارزش 50 میلیارد ریال در یافت آباد خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمدیان در جریان بهره برداری از مرکز نظارت و پایش هوشمند پلیس پیشگیری استان البرز گفت: حرکت به سمت هوشمندسازی یکی از محورهای برنامه ریزی پلیس هوشمند در راستای ایجاد امنیت پایدار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: نزدیک به 230 نفر شب گرد و نگهبان محله در مرکز استان کرمانشاه داریم که به عنوان پل ارتباطی پلیس و مردم محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- جانشین پلیس پیشگیری ناجا با تاکید بر ضرورت مشارکت اقشار مختلف جامعه در پایدارسازی امنیت، گفت: با تلاش های مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا، 60 هزار پلیس یار در 12 هزار نقطه از کشور تحت آموزش و نظارت 755 موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی نقش آفرینی می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۳    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: پیشکسوتان نیروی انتظامی ریشه ها و هویت این نیروی خدمتگزار هستند که تجارب عملی و میدانی ارزشمند آن ها مولفه ای موثر در پیشبرد ماموریت های نیروی انتظامی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۱    
رازانی گفت: والدین سعی کنند محیطی امن و آرام را برای فرزندان خود فراهم سازند و به فرزندان خود محبت کنند تا خلاء عاطفی نداشته باشند و کمبود محبت را در دامان دیگران جست وجو نکنند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۰    
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه تخلفات اداری ماموران که ناشی از غفلت و خستگی ماموران است را می پذیریم، گفت: گاهی ممکن است رفتار ماموران ما در کلانتری ها با شهروندان، خاطر آنها را مکدر کند؛ ما اینگونه تخلفات اداری را می پذیریم و در تلاش هستیم که آن را به صفر برسانیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پلیس پیشگیری خراسان رضوی گفت: از سال 94 در استان هیچ سرقت مسلحانه ای از بانک، طلافروشی و موسسات مالی ثبت نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا در مراسم افتتاح مرکز پایش هوشمند و چند منظوره پلیس فرودگاه امام (ره) با تاکید بر ضرورت هوشمندسازی پلیس به منظور افزایش ظرفیت و توان عملیاتی، تسهیل در خدمات رسانی و مدیریت مطلوب انتظامی گفت: پلیس فرودگاه پلیس هوشمند و سرآمد در نوآوری است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۶    
مرصاد نیوز: جلسه شورای معتمدین پلیس با حضور جانشین انتظامی شهرستان و رئیس پلیس پیشگیری و رئیس کلانتری مرکزی و اعضای شورا در محل کلانتری مرکزی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: در حوزه منابع طبیعی طی یک سال اخیر 8137 کیلوگرم گیاهان داروئی قاچاق در استان کشف و 150 مورد اطفاء حریق در عرصه های منابع طبیعی با وسعت 1187 هکتار توسط همکاران یگان حفاظت اتفاق افتاده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰    
رییس پلیس پیشگیری استان از برگزاری همایش تجلیل از کلانتران برتر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان کرمان از رفع تصرف 191 هکتار زمین های دولتی و 268 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس پیشگیری ناجا اعلام کرد: سطح آمادگی13 یگان دولتی که دارای یگان حفاظتی هستند در شرایط عالی قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری ناجا از کشف و ضبط بالغ بر 5800 سلاح جنگی و شکاری خبر داد و گفت: همچنین طی این یک سال گذشته فقط در حوزه مبارزه با زمین خواری ارزش ریالی زمین هایی که اجازه تصرف به آن داده نشده است بالغ بر 34 هزار میلیارد تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در این یک سال بالغ بر 5 هزار و 800 سلاح جنگی و شکاری توسط یگان محیط زیست کشف و جمع آوری شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای محتویات خودرو در غرب تهران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 سوداگر مرگ در غرب تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس پلیس پیشگیری استان اردبیل گفت: در آخرین رتبه بندی نرخ جرایم رخ داده در استان ها، استان اردبیل در ردیف سوم شاخص امنیت پایدار استان های کشور قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس پلیس پیشگیری استان اردبیل گفت: در نیمه اول امسال شش هزار و 200 فقره دادرسی الکترونیکی در کلانتری ها و یگان های انتظامی به ثبت رسیده است.
به گزارش نویدتهران،دادستان کل کشور گفت: یکی از ملزومات تأمین امنیت در کشور این است که نیروی انتظامی و قوه قضاییه با یکدیگر هم پوشانی داشته باشند. حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در دهمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا که به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی ...
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
هم زمان با دومین روز از هفته ملی کودک، آسمان نمای بادی و سیار کانون مازندران با حضور مسئولان استانی و شهری در بوستان ولایت ساری گشایش یافت. مدیرکل کانون مازندران در این آیین که با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران، رییس پلیس پیشگیری مازندران، اعضای شورای اسلامی شهر ساری ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : از پایگاه خبری پلیس، سردار ” محمد شرفی ” در دهمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی مرکز انتظامی پلیس پیشگیری ناجا اظهار داشت: بر روح بلند وملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و رحمت می فرستیم و یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- رئیس پلیس پیشگیری ناجا در دهمین گردهمایی موسسات حفاظتی و مراقبتی مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا بر لزوم هوشمندسازی این بخش به عنوان "پیشران" و "پیشرو" تاکید کرد و گفت: پلیس یاران ظرفیت قانونی نظامندی برای توسعه امنیت عمومی هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۹    
فرماندار شهرستان لنده گفت:امروز به برکت خون شهدای امنیت و تلاش شبانه روزی مجموعه نیروی انتظامی، نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران شهرستان لنده به عنوان شهرستان های امن کشور معرفی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: بیش از 70 موسسه حفاظتی و مراقبتی داریم که 60 هزار نفر در آن مشغول انجام وظیفه هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری ناجا گفت: همه مولفه های جامعه در گروی امنیت قرار دارد. امنیت در هر جامعه ای پایدار باشد به همان میزان استحکام لازم برای آبادنی و آرامش کشور فراهم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۵    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: موسسات حفاظتی و مراقبتی متعلق به بخش خصوصی است، انتظار ما این است که نگاه به این بخش تک بعدی نباشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدی گفت: تعداد موسسات خدماتی و مراقبتی دارای مجوز 13 موسسه بوده که اقدامات، عملکردها، نظارت ها، پیگیریها که انجام داده اند، تحت نظارت پلیس پیشگیری و با هدایت های فرماندهی انتظامی استان بوده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، زوج جوانی که اعتیاد به مواد مخدر دارند با خونسردی وارد ساختمان ها شده و دست به سرقت میلیونی از خانه ها می زدند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا ناصری نژاد جانشین پلیس پیشگیری پایتخت درخصوص نحوه شناسایی و مدیریت آنچه که تحت عنوان وضعیت پیش جنایی نام گذاری شده و در ارتکاب به جرائمی نظیر سرقت های مسلحانه اثر می گذارد به میزان گفت: چنین مواردی بار ها اتفاق افتاده است ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با حضور در دفتر شهردار منطقه 9، ضمن گفت و گو در خصوص مسائل مشترک شهرداری و پلیس، در مورد راهکارهای بهبود وضعیت امنیت اجتماعی و آسایش شهر به تبادل نظر پرداختند. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه ایجاد امنیت فردی و اجتماعی از مهمترین مسئولیت های نیروی انتظامی است، گفت تلاش می شود با تجلیل از روسای برگزیده کلانتری ها، نقش مجاهدان امنیت سازو ایثارگر بیشتر به جامعه معرفی شود. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دستگیری 22 سارق وکشف 30 فقره سرقت در ابرکوه و کشف 30 دستگاه موتورسیکلت سرقتی در یزد اخباری است که به نظر می رسد مردم باید توصیه های پلیس پیشگیری از سرقت را جدی بگیرند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 622 سارق، زورگیر و مالخر در چهل و نهمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه اجرای مرحله 49 طرح رعد در پلیس پیشگیری تهران بزرگ، در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم درباره حضور یکی از سلبریتی ها در مراسم افتتاحیه یک فروشگاه در مرکز تهران ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - چهل و نهمین طرح رعد پلیس پیشگیری تهران صبح امروز دوشنبه 12 مهر 1400 با دستگیری 622 تبهکار با حضور سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت به اجرا درآمد. انتهای پیام/ ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: مرحله جدید طرح رعد پلیس پیشگیری امروز دوشنبه با حضور سردار حسین رحیمی رییس پلیس پایتخت برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سردار رحیمی، رییس پلیس پایتخت گفت: چیزی با عنوان بادیگارد خصوصی در تهران وجود ندارد و غیر از شرکت های انتظام، اگر شخص یا شرکتی اقدام به استخدام این افراد کند خلاف قانون عمل کرده است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
چهل ونهمین طرح رعد پلیس پیشگیری تهران صبح امروز (دوشنبه 12 مهر 1400) با دستگیری 622 تبهکار حرفه ای شامل سارقان، مالخران، زورگیران و سارقان به عنف به اجرا درآمد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۵    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 622 سارق و مالخر در پایتخت خبر داد.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا: سردار حسین رحیمی در اجرای چهل و نهمین مرحله از طرح رعد که پیش از ظهر امروز در ستاد پلیس پیشگیری فاتب به اجرا درآمد، گفت: در این مرحله از طرح رعد 218 حکم به اجرا درآمده است و در مجموع 622 نفر از سارقان، زورگیران و مالخران اموال مسروقه شناسایی و دستگیر شدند. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
چهل و نهمین طرح رعد پلیس پیشگیری تهران صبح امروز دوشنبه 12 مهر 1400 با دستگیری 622 تبهکار به اجرا درآمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 622 سارق، زورگیر و مالخر در چهل و نهمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای چهل و نهمین مرحله از طرح رعد پلیس پیشگیری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری پایتخت و کلانتری های تهران طی 48 ساعت گذشته با اجرای 218 حکم قضایی، 83 محل تجمع و پاتوق سارقان ...