چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۲:۲۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دستور شهردار تهران استفاده از تمامی خدمات خطوط هفت گانه مترو تا ساعت 9 فردا (چهارشنبه) رایگان است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران از ارائه خدمات رایگان مترو پایتخت تا صبح فردا (چهارشنبه 5 آبان ماه) خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به دستور زاکانی جهت رفاه حال شهروندان و مشکل اختلال در سامانه پمپ بنزین ها مترو تهران تا 9 فردا صبح رایگان شد. با دستور علیرضا زاکانی، شهردار تهران جهت رفاه حال شهروندان و اختلالات پیش آمده در سامانه پمپ بنزین ها، مترو تا ساعت 9 صبح فردا رایگان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۴    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: برای تکمیل شبکه مترو تهران اعتبار 378 هزار میلیارد تومانی نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران اعلام کرد: در چهارمین دوره رویداد میزان معماری ایستگاه آهنگ موفق به دریافت پلاک برنزی و گواهی نامه نشان کیفیت شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از افزایش 10 درصدی مسافران مترو همزمان با لغو دورکاری ها در پایتخت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
پیرو دعوت به عمل آمده از سوی شهردار منطقه 2 ، موارد مربوط به فعالیت های شرکت مترو تهران در این منطقه بررسی و تصمیمات ارزنده ای در این زمینه اتخاذ شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مدیر عامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره حادثه رخ داده برای دو کارگر مشغول به کار در کارگاه مترو دولت آباد ارائه کرد. علی امام مدیر عامل شرکت مترو تهران درباره جزییات حادثه رخ داده برای دو کارگر مشغول به کار در کارگاه مترو دولت آباد گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خط 7 مترو تهران با افتتاح 6 ایستگاه دیگر به طور کامل در اختیار شهروندان صبور پایتخت قرار می گیرد. از 22 ایستگاهی که برای این خط در نظر گرفته شده است تاکنون 16 ایستگاه به بهره برداری رسیده و ایستگاه هفدهم که بزودی افتتاح می شود، ایستگاه توحید در تقاطع خطوط 4 و 7 است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۲    
ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران در مراسمی با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اجرایی شدن فاز دوم طرح واکسیناسیون در 22 ایستگاه این ناوگان اعلام کرد: با افزایش سطح واکسیناسیون شهری شاهد افزایش مسافران در این ناوگان هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: از مجموع141 ایستگاه در حال بهره برداری تعداد 77 ایستگاه دارای مسیر روشندلان است که این کار با توجه به ضرورت، در سایر ایستگاه ها نیز در حال انجام است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جوانی که در متروهای تهران از شهروندان کلاهبرداری می کرد توسط پلیس بازداشت شد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۴    
آیین افتتاح ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران امروز دوشنبه 19 مهر ماه با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران امروز پس از 6 سال با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری به بهره برداری رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۶    
به گزارش خبرنگار علم و فناوری از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران؛ انوشیروان محسنی بندپی در جلسه بررسی اتصال مترو تهران به شهرهای اطراف که با حضور پیروز حناچی شهردار تهران برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه با بیان اینکه امروز عملیات پیچیده فنی غیرممکن، با توانایی فرزندان این سرزمین اجرایی شده است، گفت: بیش از 90 درصد تجهیزات مترو پایتخت که سهم 60 درصدی از هزینه های مترو را در برمی گیرد توسط سازندگان داخلی ساخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران با حضور علیرضا زاکانی افتتاح شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران امروز (دوشنبه) در مراسمی با حضور علیرضا زاکانی شهردار، سجاد محمدعلی نژاد مدیرکل حوزه شهرداری، سید مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت و علی امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه به طور رسمی افتتاح شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
ایستگاه شهید رضایی در خط 6 مترو تهران صبح امروز با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری به شکل رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
علی عبداله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در گفتگو با میزان در پاسخ به این سوال که چه زمانی برچسب های فاصله گذاری در مترو تهران برداشته می شوند، گفت: تاکنون هیچ کشوری در سیستم حمل و نقل خود پایان پاندمی کرونا را اعلام نکرده است و بیشتر به وضعیت مسافران و کنترل کرونا تمرکز دارند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت راه آهن شهری تهران اعلام کرد: عملیات اجرایی پروژه احداث ایستگاه توحید که در تقاطع خطوط 4 و 7 قرار دارد، از سال 1394 آغاز شد و در حال حاضر با نصب تجهیزات مورد نیاز از قبیل پله برقی به مرحله بهره برداری نزدیک شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
عبد اله پور گفت: پیگیر تسریع در انجام رده های تعمیراتی ناوگان، به ویژه رده های تعمیراتی سبک به منظور افزایش قابلیت اطمینان بیشتر ناوگان برای نیمه دوم سال1400 هستیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : رنگ کردن مو اغلب امری طبیعی برای پوشاندن سفیدی موها در مردان است اما حضور ییرمردی در مترو تهران با رنگ سبیل و موی عجیب باعث جلب توجه دیگران شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه ها و فرسودگی اتوبوس ها، و کمبود تجهیزات و واگن برای خطوط مترو گفت: متاسفانه دچار کمبود فراوان اتوبوس و واگن مترو هستیم و شهر تهران بیش از هر چیز دیگری به تامین وسایل حمل و نقل عمومی نیازمند است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۲۳:۴۴    
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به بازگشایی مدارس از اواخر مهر یا اواسط آبان، گفت: همزمان با بازگشایی مدارس چهار رام قطار اوورهال شده به مجموعه ناوگان فعلی اضافه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: در صورت تامین به موقع منابع مالی، طی 6 ماهه دوم سال 1400 امکان بهره برداری از 7 ایستگاه جدید در خطوط 6 و 7 به همراه 9 کیلومتر مسیر، یک پست برق و فاز نخست پایانه زیرزمینی اکباتان وجود خواهد داشت.
حمل و نقل ریلی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از انجام سه هزار و 450 سفر ترکیبی مترو و دوچرخه از اول فروردین ماه تا پایان شهریورماه 1400 با متروی تهران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در این دوره از شورای شهر اولویت های دیگری از جمله تکمیل خطوط نیمه کاره و تجهیز ناوگان مترو را داریم و احتمالا به ساخت خط 10 مترو نخواهیم رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه: همزمان با بازگشایی مدارس 4 رام قطار که تعمیر اساسی شده است، به مجموعه ناوگان فعلی اضافه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران توضیحاتی درباره آمار مسافران شهر زیرزمینی و امکان شناسایی مسافران واکسن نزده در مترو ارائه داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: با توجه به شرایط وخیم درآمدی مترو، حداقل 2 ایستگاه و حداکثر 4 ایستگاه مترو تا پایان سال به بهره برداری خواهند رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از عملیاتی شدن تزریق واکسن کرونا به شهروندان در 2 ایستگاه صادقیه و امام خمینی (ره) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ایستگاه شهید رضایی در خط 6 و ورودی دوم ایستگاه برج میلاد در خط 7 مترو، به صورت مردمی و غیررسمی گشایش یافت و از همسایگان این 2 ایستگاه که سال ها است با مشکلات عملیات اجرایی این پروژه ها دست به گریبان بودند، تقدیر به عمل آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۴۴   + ۶۵ سایت دیگر  
از واکسیناسیون شهروندان و مسافران در پایانه فتح آباد به صورت خودرویی و 5 ایستگاه منتخب متروی تهران و حومه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ متروی تهران به مناسبت هفته دفاع مقدس، میزبان دیوارنگاره شهدای شهرداری پایتخت شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سید مناف هاشمی روز دوشنبه در حاشیه مراسم آیینی پیاده روی جاماندگان اربعین که از میدان امام حسین آغاز شد به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به اینکه امسال مراسم رسمی نداشتیم اما تدابیر لازم را برای عزاداران با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فراهم شد. وی ادامه داد: همچنین خط یک مترو تهران امروز رایگان [...]
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: ضدعفونی و نظافت قطارهای مترو بصورت دقیق و طبق برنامه انجام می شود و تا قطع کامل زنجیره کرونا این کار مهم در ناوگان مترو پایتخت ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شهروندان و مسافرانی که در مراسم راهپیمایی اربعین در تهران شرکت می کنند، می توانند از ابتدا تا پایان مراسم، فقط از تمامی ایستگاه های خط یک متروی تهران به صورت رایگان استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ویژه برنامه های فرهنگی اربعین حسینی به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران از نمایشگر ایستگاه های مترو بصورت زنده پخش می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران گفت: ایستگاه شهید رضایی در خط 6 و ورودی دوم ایستگاه برج میلاد در خط 7 مترو آماده بهره برداری شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴    
ایستگاه شهید رضایی در خط 6 و ورودی دوم ایستگاه برج میلاد در خط 7 مترو تهران تکمیل و شمارش معکوس برای بهره برداری از آنها شروع شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۶۰ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: شهروندان و مسافرانی که در راهپیمایی اربعین در تهران شرکت می کنند می توانند از ابتدا تا پایان مراسم ازتمامی ایستگاه های خط یک به صورت رایگان استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه همزمان با بازگشایی برخی از مدارس اگر ازدحام جمعیت در مترو داشته باشیم قطار فوق العاده اعزام خواهد شد، گفت: ضدعفونی قطارهای مترو مداوم انجام می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۰    
پروژه مترو اسلامشهر به صورت یک پارچه در خط 3 مترو تهران در حال پیشروی است؛ به گفته قاسمی مدیر عامل مترو اسلامشهر روند پیشرفت پروژه سرعت گرفته و امیدوار است حفاری اولین ایستگاه تا پایان سال 1400 به اتمام برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
شرکت مترو تهران اعلام کرد: مسیر خطوط جدید طوری طراحی شده تا شبکه راه آهن ریلی زیرزمینی از حالت خطی کنونی به شکل یک حلقه متصل و یکپارچه درآمده و بهره وری خطوط و ایستگاه های موجود فعلی نیز مضاعف می شود.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده: چند باری او را در حین دستفروشی در مترو تهران دیده بودم و روزی که با من تماس گرفت و گفت که وضعیت خوبی ندارد او را شناختم ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از کارگران پیمانی پله برقی های 4 خط متروی تهران مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کرده و نسبت به عدم پرداخت سه ماهه حقوق خود اعتراض کردند. به گزارش شوراآنلاین، جمعی از کارگران پله برقی خط یک، دو، چهار و پنج مترو تهران در مقابل ساختمان شورای شهر تجمع کردند ...