سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۴:۵۷Jun 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
لطف الله فروزنده روز دوشنبه در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: قرارداد تامین واگن برای شبکه خطوط مترو تهران از سال 1395 منعقد گردید ولی بدلایلی اجرایی نشده بود. ...
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهری 1403 در ویژه برنامه فرهنگی، منکر حضور حجا ب بان ها در مترو تهران شد و گفت: ما حجاب بان نداریم. حجاب بان ها نیروهای آموزش دیده ای هستنذ که گزارش روزنامه شرق (مرداد 1402) از سوی شرکت حامیان شهر شهرداری تهران استخدام شده اند و وظیفه آنان تذکر لسانی ...
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۰:۰۶    
علیرضا زاکانی نامزد انتخابات 1403 و شهردار تهران در واکنش به اینکه در مترو تهران حجاب بان ها فعالیت می کنند، گفت: یک سری فعالیت های مردمی در قالب امر معروف در مترو انجام می شود که مردمی است به شهرداری ربطی ندارد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پلازای ایستگاه مترو جهاد، بازسازی ایستگاهی در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر تهران است که به طرز فریبنده ای ، ساده به نظر می رسد. این سازه به تازگی جایزه مؤسسه سلطنتی معماران بریتانیا (ریبا) را دریافت کرده است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به زودی سه ایستگاه مترو در منطقه 7 به بهره برداری خواهد رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پلازای ایستگاه مترو جهاد، بازسازی ایستگاهی در یکی از شلوغ ترین تقاطع های شهر تهران است که به طرز فریبنده ای ، ساده به نظر می رسد. این سازه به تازگی جایزه مؤسسه سلطنتی معماران بریتانیا (ریبا) را دریافت کرده است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با بهره برداری از ورودی دوم ایستگاه مترو تئاتر شهر تهران، روند رفت و آمد مسافران شبکه حمل و نقل عمومی از محدوده زیرگذر چهارراه ولیعصر (عج) تسهیل خواهد شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۷:۴۷    
علیرضا زاکانی شهردار تهران: چین تجهیز خط 11 مترو و شروع آن را تا 5 درصد را تأمین خواهد کرد. ما نیز کار را بعد از 5 درصد توسط تهاتر غیرنقد انجام دهیم. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۱:۴۹    
روزنامه فرهیختگان در گزارشی به انتقاد از یکی از اقدامات شهرداری تهران پرداخت و نوشت: چند روزی است که در برخی میادین میوه و تره بار و ایستگاه های مترو تهران می بینیم یک میز و چند صندلی برای سنجش فشار و قندخون به صورت رایگان برای شهروندان جاگذاری شده اند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۳    
در خبری منتشر شده توسط شرکت متروی تهران اعلام شده بود: در راستای مطالبات عموم مردم شریف ایران در موضوع حجاب، طرح تذکر لسانی، وظیفه همگانی در ایستگاه های مترو تهران و حومه اجرا می شود. حالا تصاویری در شبکه های مجازی از حضور این ماموران در درب ورودی مترو فراگیر شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از برگزاری جلسه مشترک با روابط عمومی اورژانس استان تهران خبر داد و گفت: این نشست باهدف تبیین نقش روابط عمومی ها در زمان حوادث شهر زیرزمینی و انجام اقدامات مشترک در راستای افزایش آگاهی مسافران مترو برگزار شد.
اقتصاد ایران: به دنبال تکمیل و بهره برداری از دو ایستگاه میدان صنعت و شهید دادمان در خط 7 مترو تهران یک بلوار در منطقه 2 تهران پس از 17 سال به عرصه فضاهای شهری بازگشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: تجهیزات برای اورهال شبکه مترو تامین شده و دو تا سه انبار در حال آماده سازی برای قطعات خریداری شده است.
فرادید   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۷    
نقشه جدید مترو تهران در سال 1400 منتشر شد_ نقشه کامل مترو تهران شامل 7 خط با 143 ایستگاه است. از این میان 18 ایستگاه در محل تقاطع خطوط قرار دارند. برای استفاده از متروی تهران یا باید از بلیت الکترونیک استفاده کنید یا اینکه بلیت تک سفره بخرید ...
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فیلم: دیدن این تصاویر تن هر مدیری را به لرزه می اندازد اما گویا چندان هم تن زاکانی شهردار تهران را به لرزه نیانداخته است. این جا خط 3 مترو تهران است که از سقف و در و دیوارش آب می ریزد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دیدن این تصاویر تن هر مدیری را به لرزه می اندازد اما گویا چندان هم تن زاکانی شهردار تهران را به لرزه نیانداخته است. این جا خط 3 مترو تهران است که از سقف و در و دیوارش آب می ریزد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت پشتیبانی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: برای اولین بار، کالاهای شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه مطابق استانداردهای جهانی شماره گذاری و شناسنامه دار می شوند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
زینب زینال زاده، محمد سرابی-روزنامه نگار برقی سازی ناوگان حمل ونقل عمومی از اولویت های مدیریت شهری ششم است. علیرضا زاکانی، شهردار تهران، پس از اینکه سکان مدیریت پایتخت را به دست گرفت ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عکس جالب از مترو تورنتو منتشر شد که شعری از مولوی در واگن های آن جلب توجه کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۷    
شماری از کارکنان مترو فیلمی از وضعیت اسفناک خط 3 مترو تهران منتشر کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیرو نهایی شدن مسیر پروژه خط 8 مترو تهران و تعیین روش حفاری بخش های مختلف این مسیر تونلی، اقدامات لازم جهت تملک اراضی مورد نیاز و برپایی کارگاه های عمرانی متناظر با جبهه های کاری تعیین شده، آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
پیرو نهایی شدن مسیر پروژه خط 8 مترو تهران و تعیین روش حفاری بخش های مختلف این مسیر تونلی، اقدامات لازم جهت تملک اراضی مورد نیاز و برپایی کارگاه های عمرانی متناظر با جبهه های کاری انجام شد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
سرویس دهی از ایستگاه آزادگان به سمت ایستگاه قائم در خط سه در ساعت 7:04 صبح با اختلال همراه شد؛ اما بلافاصله با حضور نیروهای متخصص مشکل رفع و مسافرگیری از ساعت 7:13 بدون محدودیت در حال انجام است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۳۳    
بنابر اعلام مسئولان مترو، این اختلال چند دقیقه ای به علت نقص در سیستم سیگنال خط 3 ایجاد شده و باعث سردرگمی و ازدحام مسافران در ایستگاه های این خط و به ویژه ایستگاه آزادگان شده بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: خط 3 مترو تهران که از صبح دچار اختلال چند دقیقه ای شده بود به حالت عادی بازگشت.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی مترو پایتخت از رفع نقص فنی و عادی شدن وضعیت خط 3 خبر داد.
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۷    
نقص در سیستم سیگنال خط 3 باعث سردرگمی و ازدحام مسافران در ایستگاه های این خط و به ویژه ایستگاه آزادگان شده است. بنابر اعلام مسئولان مترو، این اختلال به علت نقص در سیستم سیگنال خط 3 ایجاد شده است و باعث سردرگمی و ازدحام مسافران در ایستگاه های این خط و به ویژه ایستگاه آزادگان شده است. تسنیم ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۳۱    
شهردار تهران وعده داد تعداد یک هزار و 181 واگن ، از بهمن ماه امسال به شبکه متروی تهران اضافه می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۸    
در حالی که 4 ایستگاه از خط 6 مترو تهران باقی مانده است، شرکت مترو تهران اعلام کرد که ایستگاه میدان خراسان در نوبت اول افتتاح است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۵۶    
تکمیل و بهره برداری از 4 ایستگاه در خط 6 و یک ایستگاه در خط 7 امسال انجام می شود و عملیات اجرایی مربوط به بخش های توسعه ای خطوط 2، 4، 6 و 7 همچنان ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران در مورد جزئیات ساخت خط 11 متروی تهران توضیحاتی ارائه کرد و گفت: خط 11 متروی تهران دارای 21 ایستگاه است که از این تعداد، 5 ایستگاه آن به صورت تبادلی با سایر خطوط متروی تهران و 3 ایستگاه به صورت تبادلی با خطوط راه آهن سراسری اتصال دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تکمیل و بهره برداری از 4 ایستگاه در خط 6 و یک ایستگاه در خط 7 امسال انجام می شود و عملیات اجرایی مربوط به بخش های توسعه ای خطوط 2، 4، 6 و 7 همچنان ادامه خواهد داشت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ستاد مرکزی بزرگداشت حضرت امام خمینی (ره) در اطلاعیه خود از خدمات رسانی مترو تهران و حومه در روز 14 خرداد قدردانی کرد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران در جمع خبرنگاران درباره عملیات ساخت خط های مترو در تهران و وضعیت کنونی آنها توضیحاتی را ارائه کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۶    
هادی زند با بیان اینکه فعالیت مترو تهران و حومه از 16 خردادماه تا 15 شهریورماه 1403 به دلیل تغییر ساعت ادارات تغییر خواهد کرد
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
هادی زند با بیان اینکه فعالیت مترو تهران و حومه از 16 خردادماه تا 15 شهریورماه 1403 به دلیل تغییر ساعت ادارات تغییر خواهد کرد گفت: در این مدت سرویس دهی در خطوط درون شهری (یعنی خطوط 1،2،3،4،6 و 7) از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 4:30 بامداد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فعالیت مترو تهران و حومه از 16 خرداد تا 15 شهریور به دلیل تغییر ساعت ادارات تغییر خواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۲۵ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: از روز چهارشنبه 16 خرداد 1403 متروی تهران یک ساعت زودتر کار خود را آغاز می کند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) 393 هزار و 501 نفر با مترو جابه جا شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه پرونده ایستگاه های خطوط هفت گانه متروی پایتخت امسال بسته می شود، گفت: رفع نواقص و تکمیل 34 ایستگاه مترو در دوره ششم مدیریت شهری انجام شده و یا در حال اتمام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره) 393 هزار و 501 نفر با مترو جابه جا شدند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۵   + ۶۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) متروی تهران از 13 خرداد تا پایان مراسم در روز 14 خرداد، خدمات رسانی ویژه ای خواهدداشت.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مترو و اتوبوسرانی برای دوشنبه 14 خردادماه به سمت حرم مطهر امام خمینی(ره) رایگان خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرعامل شرکت متروی تهران از ورود 2 رام قطار ملی به روی ریل مترو تهران تا پایان سال خبر داد. به گزارش شفقنا از مهر، مسعود درستی، مدیرعامل شرکت متروی تهران اعلام کرد: دولت برای تولید انبوه قطار ملی بودجه در نظر گرفته است. ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: در حال حاضر ساخت و احداث 14 ایستگاه مترو در دست هولدینگ متروی تهران قرار دارد که عملیات 4 ایستگاه آن هنوز شروع نشده است. ...
عکس پسری عجیب در مترو تهران با حیوان خانگی اش توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرد.