چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۵۴Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پایگاه های مشاوره حقوقی به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضاییه در ایستگاه های های تجریش، امام خمینی(ره)، دروازه دولت، دروازه شمیران، تئاتر شهر، میدان حضرت ولی عصر (عج)، میدان انقلاب اسلامی و طالقانی دایر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران توضیحاتی درباره تعداد مسافران و نرخ بلیت مترو، دلیل اعتراض تعدادی از پرسنل این مجموعه، وضعیت واگن ها، موضوع دستفروشان و درآمد حاصل از تبلیغات و آمار فوتی های کرونا در مترو ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به اینکه با اجرای طرح ترکیبی مترو و دوچرخه از آذرماه سال 97 تا پایان خردادماه بیش از هفت هزار و 935 نفر از آن استفاده کردند اعلام کرد: امکان پارک دوچرخه در بعضی از ایستگاه های مترو مهیا شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور، تجهیزات برقی پیشرفته ایرانی در خطوط مترو تهران مورد استفاده قرار خواهدگرفت. این امر در راستای حمایت و پشتیبانی از تولید داخلی و با هدف بومی سازی تجهیزاتی صورت گرفته که تهیه آنها از کشورهای خارجی مستلزم خروج ارز از کشور بوده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، آغاز به کار شرکت مترو تهران گرچه قدمتی به اندازه 45 سال دارد اما بهره برداری از اولین ایستگاه های آن به انتهای سال 1377 باز می گردد. در آن برهه ایستگاه های ورد آورد، صادقیه و کرج از خط پنج مترو به عنوان نخستین ایستگاههای شبکه حمل و [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۶:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از کاهش سرفاصله حرکت قطارها در نیمه غربی خط 6 از 20 به 17 دقیقه خبر داد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، محسن محمدیان، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران بروز نقص فنی در خط 2 مترو تهران و اختلال در سرویس دهی را تکذیب کرد و افزود: شلوغی مترو به دلیل افزایش تردد در روز اول هفته است. وی گفت: تاکنون گزارشی از نقص فنی و اختلال در مسافرگیری خطوط مترو نداشته ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محسن محمدیان گفت: طبق پیگیری های انجام شده صبح امروز در خط 2 متروی تهران هیچ گونه نقص فنی نداشته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: نقص فنی در خط 2 مترو نداشته ایم و شلوغی ایستگاه های این خط مربوط به روز اول هفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ساعت کار مترو تهران و حومه تا آخرین زمان رای گیری یعنی 24 تمدید شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم تهران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند و آراء خود را به صندوق های مستقر در ایستگاه های مترو انداختند.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ساعت کار مترو تهران و حومه بمنظور سرویس دهی به شرکت کنندگان در انتخابات تا آخرین زمان رای گیری یعنی 12 شب تمدید شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۱:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
ایلنا: ساعت کار مترو تهران و حومه تا آخرین زمان رای گیری یعنی 12 شب تمدید شد و علاوه بر این 12 ایستگاه مترو هم دارای شعب اخذ هستند. علی عبدالله پور، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
2 ایستگاه مترو تهران در خطوط 6 و 7 صبح پنجشنبه با حضور شهردارتهران، اعضای شورای شهر و مدیران شهری، با ارتباط ویدئو کنفرانسی با رییس جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۸:۳۱    
دو ایستگاه مترو تهران همزمان با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، “سید مناف هاشمی” روز پنجشنبه در آیین افتتاح و بهره برداری از 2 ایستگاه مترو تهران که با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهوری برگزار شد ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با بیان اینکه ایستگاه مدافعان سلامت جزو ایستگاه های پر ازدحام خواهد بود، افزود: این ایستگاه سه ورودی خواهد داشت و شرایطی را فراهم می کند تا افرادی که قصد ادامه مسیر به بیمارستان امام خمینی (ره) را دارند از ورودی خیابان ستارخان استفاده کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
روز پنجشنبه 26 خرداد ماه1400 ایستگاه شهرک آزمایش در خط 6 و ایستگاه مدافعان سلامت در خط 7 متروبا حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور افتتاح خواهد شد؛ به این ترتیب تعداد ایستگاههای فعال شبکه خطوط مترو تهران به 141 ایستگاه خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
هزینه ساخت هر کیلومتر مترو تهران در دوره گذشته مدیریت شهری تهران، بین 70 تا 200 میلیارد تومان بوده اما این هزینه در حال حاضر برای هر کیلومتر مترو به 1200 میلیارد تومان افزایش یافته است!
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : معاون اسبق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با تاکید بر اینکه باید بتوانیم حمل و نقل عمومی را به ظرفیت مطلوب برسانیم گفت: شبکه مترو تهران با طولی حدود 300 کیلومتر شرایط قابل قبولی دارد اما باز هم نیازمند توسعه خطوط مترو در شهر هستیم با این وجود در شبکه مترو باید اولویت اول را توسعه و ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۰۵    
عضو سابق شورای شهر تهران به برخی ابهامات و پشت پرده های کلنگ زنی خط 10 مترو تهران در حالی که در روزهای پایانی عمر شهردار و شورای شهر فعلی تهران قرار داریم، اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- علی عبداله پور سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مترو یک موضوع حاکمیتی بوده و نیاز است تا همه بخش های دولتی از این موضوع مهم در راستای بهبود و تکمیل خدمات بهتر برای شهروندان حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه اعلام کرد: در دوره مدیریت شهری کنونی 62 دستگاه آسانسور به همراه 280 رشته پله برقی به منظور رفاه حال مسافران در ایستگاه های مترو نصب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به رفع اختلال در خط یک مترو تهران به دلیل نقص فنی سیستم ترمز گفت: از شهروندان عذرخواهی می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اعلام نقص فنی در ایستگاه مترو شریعتی اعلام کرد: از شهروندان عذرخواهی می کنیم و این نقص فنی با تلاش عوامل فنی برطرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد: همزمان با فرارسیدن ایام سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختر و سالروز میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و دهه کرامت برنامه های مختلفی در ایستگاه های منتخب مترو اجرا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
ایستگاه های مترو شهرک آزمایش در خط 6 و باقرخان در خط 7 این هفته به طور همزمان و با دستور رئیس جمهور به طور ویدئو کنفرانسی رسما افتتاح خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره زمان افتتاح خط مترو پرند، ورود قطار ملی به چرخه بهره بردای، اورهال واگن ها، ورود مترو به بورس و ساخت ایستگاه های جدید ارائه داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت متروی تهران از پخش روزنامه همشهری به صورت رایگان در متروی تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: آمادگی افزایش ساعت کاری را داریم و اگر ستاد ملی کرونا اجازه دهد زمان فعالیت مترو افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
برنامه های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت سی و دومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، اعلام شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
محسن محمدیان در گفتگو با مهر اظهار کرد: با توجه به آتش سوزی در پالایشگاه تهران برخی از شهروندان نگرانی جابجایی از طریق خطوط متروی تهران را داشتند. وی افزود: اعلام می کنم که هیچ مشکلی در ایستگاه خط یک مشاهده نشده است و جابجایی قطار در تمامی خطوط ریلی پایتخت در حال جریان است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان نخستین جشنواره خاطره و عکس با عنوان روزی در مترو از کتاب مسافران محترم رو نمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره سرانجام انتشار اوراق مشارکت مترو ارائه داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از سرویس دهی متروی تهران و حومه در روز های جمعه 14 و شنبه 15 خرداد مانند روز های تعطیل خبر داد.
برترین ها / تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا: نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از سرویس دهی متروی تهران و حومه در روزهای جمعه 14 و شنبه 15 خردادماه 1400 همانند روزهای تعطیل خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران اعلام کرد: خدمات رسانی در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه در روزهای 14 و 15 خرداد همانند روزهای تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه این ناوگان در حال توسعه و پیشرفت است اعلام کرد: تا سال 1401 تعداد ایستگاه های این ناوگان به 161 ایستگاه خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۵    
تهران - ایرنا - علی عبدالله پور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه عصر دوشنبه با حضور در خبرگزاری ایرنا ضمن امضای تفاهم نامه با محمدرضا نوروزپور مدیرعامل ایرنا از بخش های خبری سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: با تشکیل کارگروه ساخت داخل ، ضمن شناسایی و تایید 122 تولید کننده داخلی، از آنها حمایت کرده تا ضمن جلوگیریی حداکثری از خروج ارز از کشور، ظرفیت تولید شرکت های ایرانی را به سهم خود فعال کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای شهر تهران گفت تعدادی از بهره برداران واحدهای تجاری مترو گلایه هایی را از نحوه برخورد مسئولان شرکت بهره برداری مترو در خصوص تخفیف در اجاره بها داشته اند و وعده هایی داده شده که به آنها عمل نشده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: شاخص ها و قابلیت های فنی که شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه دارد بر همه آشکاراست اما این شرکت با مشکل کمبود واگن مواجه است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از اعلام شامگاه شنبه مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی برنامه ترویجی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای عصر روز امروز با حضور نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شرکت مترو تهران به زودی اطلاعات مربوط به خط 6 مترو از روند مطالعات اولیه تا طراحی و ساخت و بهره برداری را در قالب کتابی با عنوان خط 6 مترو منتشر می کند.
عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط 10 متروتهران 22 اردیبهشت با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران رسماً آغاز بکار کرد.
ایستگاه مترو باقرخان در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) و در تقاطع بزرگراه شهید چمران و خیابان ستارخان، ظرف دو هفته آینده تکمیل و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: نبود پایانه مهمترین مشکل در خط 3 متروی تهران است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران توضیحاتی درباره ورود قطار ملی به شبکه مترو پایتخت ارائه داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: شهردار تهران توضیحاتی درباره علت تغییر مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ارائه کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۴    
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از ازدحام وحشتناک جمعیت در متروی شهر تهران در دوران کرونا خواهید بود.