سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۳:۱۰Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مترو تهران»

جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اختصاص یک میلیارد دلار اعتبار خرید واگن مترو با کمک دولت سیزدهم گفت: میزان اعتبار قرارداد 630 دستگاه واگن مترو، 870 میلیون دلار است که با توجه به افزایش تعداد واگن ها به 791 دستگاه، هزینه آن به یک میلیارد دلار رسید.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی شهر تهران در مورد بیهوش شدن یک دانش آموز دختر در مترو توضیحاتی ارائه نمود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پیشرفت عملیات اجرایی پروژه تکمیل و راه اندازی پایانه جدید شرق که از تیرماه سال جاری به شرکت مترو تهران واگذار شده است، مورد بازدید دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر تهران قرار گرفت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مقارن ساعت 7 صبح روز یکشنبه نهم مهر ماه یک دختر دانش آموز 16 ساله در خط 4 مترو میدان شهدا وارد قطار شده که به دلیل افت فشار، بیهوش شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۰۷:۳۵    
او نوشت: ایمانم مرا آموخته که با خلق خدا مهربان فروتن و صبور باشم. هرگز اجازه نداده ایمانم را مایه مباهات خود بدانم و دیگران را توبیخ کنم و یا دروغ بگویم و با دروغگویان هم پیمان شوم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه های آئینی روستاها با عنوان روستاآباد در ایستگاه های مترو تهران اجرای برنامه زنده داشته و تا آخر هفته این اجراها در ایستگاه های مختلف ادامه خواهد داشت.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در نیمه نخست امسال تعداد 12 رام قطار اورهال شده که تعمیرات اساسی و نوسازی 6 رام قطار در سه ماهه اول و 6 رام قطار در سه ماه دوم انجام شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۲    
دقایقی پیش یکی از شهروندان در ایستگاه مترو بیمه اقدام به خودکشی کرد که با ورود به موقع ماموران مترو و پلیس از ریل خارج شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران به منعقد شدن قرارداد 790 واگن اشاره کرد و گفت: از 18 ماه آینده، واگن های جدید وارد خطوط مترو تهران می شوند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار تهران از فراهم شدن اعتبار خرید خارجی 791 واگن مترو تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از اجرای ویژه برنامه آوای سرزمین من با مشارکت معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری همزمان با فرارسیدن هفته وحدت در مترو تهران خبر داد و گفت: گروه های موسیقی از استان های مختلف در ایستگاه های مترو ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تلاش های شرکت مترو تهران به اتفاق پیمانکاران و مشاوران دست اندرکار پروژه های ساخت و سازی شبکه راه آهن ریلی زیرزمینی پایتخت، در 6 ماهه نخست سال جاری با قوت و جدیت جریان دارد که بخشی از این دستاوردهای در این گزارش آمده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
آیین رونمایی از ناوگان حمل و نقل عمومی در هفتاد و چهارمین شنبه امید و افتخار صبح امروز شنبه هشتم مهرماه برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
تلاشهای شرکت مترو تهران به اتفاق پیمانکاران و مشاوران دست اندرکار پروژه های ساخت و سازی شبکه راه آهن ریلی زیرزمینی پایتخت، در 6 ماهه نخست سال جاری با قوت و جدیت جریان داشته و نمود عینی اقدامات صورت گرفته ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: مشکلاتی که صبح امروز در سرویس دهی خط سه مترو ایجاد شد به دلیل نقص فنی یکی از قطارها بود.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
ویدئویی از اقدام خطرناک یک پارکورباز در متروی تهران وایرال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: براساس آمار موجود 138 هزار و 920 دانش آموز و دانشجو در هفته اول مهر با استفاده از مترو به صورت رایگان جابه جا شدند.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: مسافران می توانند برای پیگیری اشیا گمشده خود در ساعات اداری با شماره تلفن های 33900172 و 339001 تماس برقرار کنند.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کپسول های آتش نشانی قطار به سرقت رفته است و محفظه کپسول تبدیل به سطل آشغال مسافران شده است!
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عکسی از کپسول های آتش نشانی به سرقت رفته در قطار مترو پربازدید شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از درگیری افغان های مهاجر در مترو تهران بحث برانگیز شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل و تکریم از رزمندگان معزز شاغل در شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه برگزار شد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۱    
حضور یک مرد در مترو تهران که شباهت باورنکردنی به رضا پهلوی داشت همه را شوکه کرد. به گزارش وقت صبح ، تصویری از یک مسافر مترو بین کاربران فضای مجازی دست به دست می شود که به علت شباهت به رضا پهلوی ایران فراگیر شده است. این شباهت باعث شوخی کاربران شده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۴    
شاید معروف ترین روایت برای ساخت مترو به خطبه مترو اکبر هاشمی رفسنجانی در نمازجمعه تهران بازگردد که عملاً کلید ساخت مترو پس از انقلاب، بعد از آن زده شد؛ مترویی که طرح های ساختش به شکل محدود در پیش از انقلاب کشیده شده بود و بعد از گسترش تهران و در آغاز عملیات اجرایی، شکل بسیار عظیم به خود گرفت ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۹    
اکنون که قطارهای تندرو تهران کرج حذف و سبقت گیری قطارها منتفی شده، برای اصلاح چینش خطوط ایستگاه های بین راهی مشابه خطوط RER، ایستگاه های شینکانسن و حومه ژاپن ... فرصت خوبی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پروژه خط 7 مترو تهران که به جمع فینالیست های جایزه جهانی تعالی پروژه راه یافته بود، حائز رتبه سوم در بخش مگاپروژه های سال 2023 شدتا افتخاری دیگر نصیب جامعه مدیران، مهندسان، کارشناسان و کارگران ایرانی شاغل در این حوزه صنعتی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی شهرداری تهران ارزش بهره برداری از ایستگاه های مترو شهران، کوهسار، کن و 5.5 کیلومتر مسیر تونلی مرتبط در خط 6 مترو، بیش از 5 هزار میلیارد تومان است.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مشکلات برق مترو پرند در حال برطرف شدن است و بزودی این خط آماده بهره برداری می شود. به گزارش شوراآنلاین، در واپسین روزهای باقیمانده تا آغاز بهره برداری رسمی از ایستگاه و خط مترو تهران پرند، وزیر راه و شهرسازی در محل پروژه خط مترو شهر جدید پرند حاضر شد و ضمن استماع گزارش دست اندرکاران امر ...
فراز نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرازنیوز : شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در مسابقات انتخابی شطرنج آقایان کارگران تهران به مقام قهرمانی دست یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران گزارش حسابرسی در خصوص وضعیت مالی شرکت مترو برای سال های 1400 و 1401 را به صورت تصویب کردند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر ارشد خط 3 شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از تجهیز و بهره برداری ورودی جدید ایستگاه مترو جوادیه و راه اندازی 4 دستگاه پله برقی در این ایستگاه خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۱    
روزهای دوشنبه هر هفته، پزشک و کارشناس فوریت های پزشکی اورژانس در محل ساختمان شرکت مترو تهران مستقر و آماده خدمت رسانی به مراجعان خواهد بود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خط دو مترو تهران درساعات مختلف امروز پرازدحام گزارش شد
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۱۱   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تحویل آنی کارت بلیت دانش آموزی و دانشجویی در مهرماه خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۲    
علیرضا زاکانی شهردار تهران عزم خود را جزم کرده است که زیباترین ایستگاه مترو تهران را در هفته سوم مهرماه افتتاح کند و پیش بینی می شود این ایستگاه یکی از پرازدحام ترین ایستگاه های مترو پایتخت باشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره قصد سفرش به چین توضیحاتی را ارائه کرد که مهمترین آن حل مشکل واگن برای مترو است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید جهانی، مدیرعامل سازمان فاوا شهرداری تهران توضیحاتی را درباره کیف پول الکترونیک شهروندی و نحوه عملکرد آن ارائه کرد. وی با اشاره به آنکه مسئولیت توسعه زیرساخت ها و هوشمندسازی خدمات شهری بر عهده فاواست ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مترو پرند تا پایان مهر با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود، گفت:اجرای مسکن متری در دستور کار نیست.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: امروز حال و هوای متروی تهران و حومه با حضور دانش آموزان و دانشجویان متفاوت از روزهای عادی است
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از افزایش 10تا 15 درصدی مسافران مترو همزمان با آغاز سال تحصیلی در روز اول مهر خبر داد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ مسعود درستی مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه صبح امروز ستاد مهر با بیان اینکه تا 15 مهر مترو برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۲   + ۶۳ سایت دیگر  
متروی تهران از امروز به مدت 15 روز کاری برای دانشجویان و دانش آموزان رایگان شد. به گزارش شوراآنلاین، مسعود درستی مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه در جلسه ستاد استقبال از مهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس 1402 با اشاره به رایگان شدن مترو در 15 روز کاری مهرماه اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران از ورود نخستین دستگاه مترو باس به ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اجرای طرح کیف پول شهروندی در پایتخت از امروز همزمان با سال تحصیلی جدید آغاز می شود. به گزارش ایسنا ، بر اساس اعلام شهرداری تهران، فاز اول پروژه کیف پول شهروندی در مترو تهران اجرا خواهد شد و در قالب آن افراد می توانند از طریق نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه، کیف پول خود را شارژ کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد: ایستگاه متروی شاهد - باقرشهر و خط فرودگاه امام خمینی (ره) هم زمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در روز جمعه 31 شهریور، پذیرش مسافر ندارند.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
ایستگاه مترو شاهد باقرشهر و خط فرودگاه امام خمینی(ره) در روز 31 شهریور تعطیل است.