شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۵۳Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسیر ریلی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: افتتاح مسیر ریلی کاسپین موفقیت بزرگی در جایگاه ترانزیت بین المللی کشور است.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: افتتاح مسیر ریلی کاسپین موفقیت بزرگی در جایگاه ترانزیت بین المللی کشور است.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس از حمایت و پشتیبانی مجلس برای ریل گذاری جهت توسعه راه آهن کشور خبر داد. *** میزان جابجایی بار توسط مسیر ریلی به گزارش صنایع ، محمدرضا رضایی کوچی در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت راه آهن، اظهار داشت: مجلس پشتیبان ریل گذاری برای توسعه راه آهن است. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه فرونشست در کشور به مرحله هشدار رسید بر ایجاد محدودیت برای برداشت آب های زیرزمینی در محدوده های فرودگاهی و خطوط راه آهن خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: با تکمیل آزاد راه شیراز- اصفهان، آغاز ساخت باند دوم شیراز عسلویه و توسعه مسیر ریلی چهره استان فارس تغییر خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عابدی گفت: به منظور توسعه هیچ راهی را به جز تقویت ناوگان های دریایی نداریم و باید از طریق کشتی رو هم از مسیر ریلی و هم کامیونی بتوانیم مسیر را دور بزنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز، از مسافرخیزترین شهرها به مقصد مشهد است. مسیر ریلی تبریز به مقصد مشهد سالانه خیل عظیمی از عاشقان امام رئوف را در این مسیر جابه جا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ایستگاه راه آهن سیرجان گفت: برخورد قطار به عابر پیاده در سه کیلومتری مانده به ایستگاه قطار سیرجان در مسیر ریلی هرمزگان باعث مرگ جوان 21 ساله شد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
چوپانی گفت: دست هایی پنهان مانع ایجاد مسیر ریلی راه آهن اینچه به شاهرود است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل راه آهن لرستان گفت:حوزه استحفاظی راه آهن استان 158 کیلومتر بوده که مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفته است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یک قطار باری نفت کش ظهر امروز در مسیر ریلی تهران- تبریز در محدوده پل تولیدگران شهرقدس از مسیر خود منحرف شد. در این حادثه که بر اثر اشتباهات ترافیکی رخ داده، دو واگن از این قطار کاملا از خط ریلی خارج شد که خوشبختانه خسارت جانی به دنبال نداشت. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – عباس رضایی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزکوه در راستای حفظ حقوق عامه و همراه با مدیرعامل راه آهن شمال و هیئت همراه از مسیر ریلی حوزه قضایی سطح شهرستان فیروزکوه بازدید کرد. بیشتر بخوانید: ...
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فراوری و توسعه بازار سازمان شیلات ایران گفت: زیرساخت های ریلی در صورت تقاضاهای موثر برای صادرات آبزیان در سال 1400 مورد استفاده قرار می گیرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فراوری و توسعه بازار سازمان شیلات ایران گفت: زیرساخت های ریلی در صورت تقاضاهای موثر برای صادرات آبزیان در سال 1400 مورد استفاده قرار می گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق راه آهن ایران اظهار داشت: اگر روابط بین دو کشور ارمنستان و آذربایجان بهبود یابد و صلح برقرار شود دیگر پروژه خط آهن ایران و ارمنستان توجیهی ندارد و نیازی به ارتباط ریلی بین ایران و ارمنستان نیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رفع دغدغدها و مشکلات مسیر ریلی اینچه برون به ویژه اتصال خط عریض ریلی 2 کشور ایران و ترکمنستان در نقطه صفر مرزی گلستان و توسعه زیر ساخت های فنی، اقدامی جهادی در راستای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی است که برکات اقتصادی آن تاثیری مطلوبی برای توسعه استان خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۰    
پل تله زنگ به دلیل موقعیت استراتژیک در مسیر ریلی شمال به جنوب در سال های جنگ تحمیلی بارها مورد حمله هوایی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: با تکمیل راه آهن زاهدان – چابهار، افغانستان به دو بندر مهم شهید رجایی در بندرعباس و شهید بهشتی در چابهار متصل می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت: از ابتدای سال تاکنون 65 هزار تن نهاده های دامی از طریق راه آهن وارد گلستان شده که در مقایسه با سال قبل 125 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با ورود اولین قطار باری حامل واگن های عریض ذغال سنگ از قزاقستان به راه آهن اینچه برون، طرح تبدیل این مسیر ریلی از نرمال به عریض به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 از حل موانع فنی پروژه گرگان- مشهد خبرداد و گفت: مقرر شده یک شرکت چینی با همکاری آستان قدس رضوی این پروژه را مشارکتی انجام دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نایب رئیس مجلس سنای قزاقستان گفت: سازمان های همکاری های اقتصادی آسیایی مانند اکو و اورآسیا فرصت مناسبی برای توسعه روابط تجاری است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۵    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. گوگل عکس جالب این زن را خرید ماجرای تکفیر برنده جایره نوبل ادبیات زیباترین مسیر ریلی ایران تصاویری از مدل های آپارتمان فول فرنیش مرگ ماهی ها در رودخانه قزل اوزن ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : مسیر ریلی ایران به سمت مازندران به عنوان زیباترین مسیر ریلی شناخته شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : علیرضا معزی نوشت: پنجشنبه گذشته نیز ⁧ روحانی⁩ افتتاح مسیر ریلی بستان آباد-تبریز را با وجود اتمام ریل گذاری تا ایستگاه خاوران و همچنین ساخته شدن ایستگاه، تنها به دلیل مسائل فنی که تا ده روز آینده تکمیل خواهد شد، به ⁧ دولت سیزدهم⁩ واگذار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری ایلنا در گفت وگویی آورد: راه آهن یزد- اقلید با فرمان رییس جمهور به افتتاح می رسد. طول این مسیر ریلی حدود 270 کیلومتر است. از ایستگاه رخش در راه آهن بافق به یزد منشعب و بعد از عبور از مسیر مهریز و شهر ابرکوه در نهایت به ایستگاه اقلید در راه آهن شیراز – اصفهان متصل می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حمید علی محمدزاده روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به پیشرفت 85 درصدی ساختمان اصلی ایستگاه خاوران، افزود: هم اکنون زیرسازی خط آهن بستان آباد – خاوران انجام شده و در 2 تا سه ماه آینده با رفع نواقص روسازی و انجام عملیات تکمیلی زیرکوبی و رگلاژ خط توسط پیمانکار روسازی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- راه آهن یزد – اقلید روز پنجشنبه در آیین ویدیوکنفرانس با دستور از راه دور رئیس جمهوری به بهره برداری رسید و با افتتاح این طرح، مسیر ریلی شیراز مرکز استان فارس به شرق کشور از جمله شهر مشهد 320 کیلومتر و به مدت چهار ساعت کاهش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- استاندار فارس گفت: راه آهن یزد– اقلید پنجشنبه در آیین ویدیوکنفرانس با دستور از راه دور رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد و مسیر ریلی استان فارس به استان های شرق کشور 320 کیلومتر کاهش می یابد.
بهره برداری از دو مسیر ریلی جدید و استفاده از ظرفیت های جدید برای تامین مالی پروژه های ریلی از جمله اقداماتی است که در 2 سال اخیر در دوره تصدی محمد اسلامی در وزارت راه و شهرسازی انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: راه آهن سراسری ایران و ایستگاه های بندرگز و بندرترکمن و مسیر ریلی آن به عنوان پنجمین اثر گلستان، ثبت جهانی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز در چهل و چهارمین جلسه میراث جهانی یونسکو در کشور چین، میراث صنعتی راه آهن سراسری ایران در لیست میراث جهانی پذیرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی پروژه راه آهن رشت - کاسپین بسیار استراتژیک توصیف کرد و گفت: این مسیر ریلی که در توسعه تجارت و صادرات و همچنین حمل و نقل بسیار موثر است پیش از زمستان امسال بهره برداری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت متوسط قطعه راه آهن رشت کاسپین گفت: پیش بینی می کنیم این مسیر تا قبل از زمستان به افتتاح برسد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: ورود سردار سلامی به خوزستان
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۲    
با تلاش نیرو های راه آهن مسیر ریلی تهران _ جنوب در استان لرستان بازگشایی شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
با تلاش نیرو های راه آهن مسیر ریلی تهران _ جنوب در استان لرستان بازگشایی و تردد قطار های مسافری و باری از سرگرفته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - با تلاش ماموران راه آهن جمهوی اسلامی، واگن های خارج شده در مسیر لرستان از ریل به راه آهن تهران جنوب بازگشتند و تردد در این مسیر سراسری از سر گرفته شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
جماران: با تلاش نیرو های راه آهن در استان لرستان، مسیر ریلی تهران _ جنوب بازگشایی و تردد قطار های مسافری و باری از سرگرفته شد. بامداد امروز (اول مرداد ) شش واگن از یک قطار باری در در محدوده بلاک بیشه-قارون در استان لرستان از خط خارج شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران لرستان با اشاره به خروج 6 واگن باری از مسیر ریلی لرستان، گفت: بامداد امروز ساعت 3 ، تعدادی از واگن های قطار باری از مسیر خود خارج شده و موجب مسدود شدن راه آهن شمال به جنوب شد
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مهار این قطار به علت از دست رفتن ترمز و ناتوانی از کنترل دیزل برای لکوموتیوران مشکل شد و قطار باری مذکور با سرعت بیش از 160 کیلومتر بر ساعت در خط ریلی سمنان-تهران حرکت کرد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
محمدعلی امیرفخریان روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: محدودیتهای اعمال شده از سوی کشور ترکمنستان نسبت به سال گذشته بسیار کمتر و میزان وروی و خروجی بار از این مرز بیشتر شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تقویت مسیر ریلی جنوب به شمال از بندرعباس به سرخس و کشورهای عضو ارواسیا از جمله مواردی است که در نشست رئیس اتاق ایران و رئیس اتحادیه کارآفرینان و صنعت گران قرقیزستان مورد تاکید قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۶    
گروه استان ها- رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: با اتمام مسیر ریلی رشت به انزلی حجم عظیمی از کالاهای ایرانی به روسیه و سایر نقاط دنیا صادر می شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بعد از ظهر امروز نقص فنی در قطار باری موجب فرار قطار در محدوده ریلی ده نمک – یاتری در منطقه سمنان شد. مهار این قطار به علت از دست رفتن ترمز و ناتوانی از کنترل دیزل برای لکوموتیوران مشکل شد و قطار باری مذکور با سرعت بیش از 160 کیلومتر بر ساعت در خط ریلی سمنان-تهران حرکت کرد. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه برقی کردن مسیر ریلی حومه ای تهران-گرمسار میان راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت های تام ایران خودرو و فرآب به صورت کنسرسیومی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران عامل شرکت های ایران خودرو، راه آهن، تام ایران خودرو و فرآب به امضا رسید.
ملیت   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه برقی کردن مسیر ریلی حومه ای تهران-گرمسار میان راه آهن جمهوری اسلامی و شرکت های تام ایران خودرو و فرآب به صورت کنسرسیومی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیران عامل شرکت های ایران خودرو، راه آهن، تام ایران خودرو و فرآب به امضا رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور گفت: در سه بخش ریلی، آزاد راهی و بزرگ راهی پروژه های خوبی با وجود تحریم ها در کشور در حال انجام است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، عباس خطیبی روند ساخت راه آهن در کشور طی سال های اخیر را مثبت ارزیابی کرد و افزود: از جمله دستاوردهای مهم در این سال ها می توان به بهره برداری از هزار و 90 کیلومتر مسیر ریلی جدید، ریل گذاری بیش از 1800 کیلومتر ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، عباس خطیبی روند ساخت راه آهن در کشور طی سال های اخیر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: از جمله دستاوردهای مهم در این سال ها می توان به بهره برداری از هزار و 90 کیلومتر مسیر ریلی جدید، ریل گذاری بیش از 1800 کیلومتر ...