سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۲۹Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسیر ریلی»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-رضا دهقان : یکی از اهدافی که وزارت راه و شهرسازی در بخش توسعه ریلی کشور دنبال می کند، اتصال مسیر ریلی کشور به کشورهای همسایه است. پروژه ریلی خواف-هرات بخشی از یک کریدور شرقی-غربی با طول 1500 کیلومتر است و کشور افغانستان با افتتاح این پروژه از طریق اتصال به خاک ایران به اروپا و حوزه ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فارس: خیرالله خادمی امروز در نشست خبری اظهار داشت: 3400 کیلومتر مسیر ریلی جدید در حال ساخت داریم که از این بین 8 پروژه به طول 1560 کیلومتر به عنوان پروژه های جهش تولید اولویت دار هستند. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس خیرالله خادمی امروز در نشست خبری تشریح پروژه های زیرساختی حمل و نقلی کشور با بیان اینکه در کل کشور در بخش ریلی 3400 کیلومتر مسیر ریلی در حال اجراست ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از افتتاح اتصالی ریلی خاف ایران به هرات افغانسان طی ماه آینده خبر داد. به گزارش فارس از تویسرکان خیرالله خادمی عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از حدود 14 هزار کیلومتر مسیر ریلی در کشور 12 هزار کیلومتر آن مسیر اصلی است اظهار کرد ...
رئیس جمهور اسلامی ایران دستاوردهای مهم دولت در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی کشور را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۴۵    
زنجان- هفتم مردادماه امسال همزمان با سفر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه 200 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان به قزوین اختصاص یافت تا این پروژه بعد از رکودی چند ساله، بار دیگر در مسیر اجرا قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات هرمزگان گفت: 51 درصد از مسیر ریلی بندرعباس - بافق که در این استان قرار گرفته دارای پوشش تلفن همراه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: ایستگاه راه آهن شمتیغ در راه خواف-هرات دروازه پیوند معماری ایران و افغانستان است.
قائم مقام ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از توسعه پایانه مرزی میلک در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار کرد که در صورت همکاری مسئولان محلی، طرح توسعه این پایانه مرزی آغاز خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: با احداث مسیر ریلی همدان - سنندج سوت قطار در سنندج در دولت تدبیر و امید به صدا در خواهد آمد.
مدیرکل دفتر توسعه امور بین الملل وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اهمیت راه اندازی راه آهن خواف – هرات برای دو کشور ایران و افغانستان، اظهار کرد که این مسیر ریلی حلقه ای از زنجیره ترانزیتی است که از شرق عالم شروع و به قلب اروپا کشیده خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه، مسیر ریلی همدان-کردستان و همدان-ملایر و کرمانشاه-مرز خسروی، احداث می شود از تحویل 1860 کیلومتر بزرگراه در 2 سال آتی خبر داد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، مسلم دهقان نیری از کاهش هزینه لوازم اجرایی از طرح رینگ فیدر چهل دستگاه و بختیار با اعتباری بالغ بر 500 میلیون ریال خبر داد. وی در ادامه افزود: در این طرح که امور راه آهن به دلیل برخورد شبکه با مسیر ریلی راه آن تهران – زنجان به صورت زمینی انجام شده بود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۷    
خرمشهر- فیصلی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرمشهر از صادر کردن اولین محموله صادراتی از طریق مسیر ریلی به عراق خبر داد.
مهم ترین اخبار صنعت حمل ونقل ریلی کشور طی هفته گذشته؛ بهره وری هوشمندانه از صنعت حمل ونقل ریلی دو کشور ایران و افغانستان، تحکیم روابط دو کشور دوست و فارسی زبان با بهره برداری از مسیر ریلی خواف – هرات و تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل ذوب آهن اصفهان امضا شد، بودند.
یکی از فعالان بخش خصوصی از آمادگی بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در مسیر ریلی خواف – هرات خبر داد و عنوان کرد که این بخش تاکنون به تأسیس و تشکیل پایانه های لجستیک ، پایانه های تخلیه و بارگیری ریلی و نیز ایجاد بنادر خشک در این مسیر ریلی اهتمام داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۴۳    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: 3400 کیلومتر پروژه ریلی در کشور در دست ساخت است که 470 کیلومتر آن امسال افتتاح می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون خطوط ریلی ایران جز عراق و افغانستان به سایر کشورهای همسایه نیز متصل است. عملکرد خط آهن افغانستان، در حال حاضر بصورت حمل ونقل ترکیبی (ریلی-جاده ای) است اما در آینده بسیار نزدیک البته مسیر ریلی خواف-هرات افتتاح می شود.
مدیرعامل شرکت راه آهن با یادآوری از اینکه بهره برداری از مسیر ریلی خواف – هرات باعث تحکیم روابط دو کشور دوست و فارسی زبان ایران و افغانستان می شود، تاکید کرد: بر اساس تفاهم و همکاری بسیار خوب دوجانبه، کارها را پیش خواهیم برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
احداث مسیر ریلی خواف-هرات یک طرح بین المللی و گامی برای توسعه پایدار است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۸    
شبکه حمل و نقل کارآمد را می توان به منزله آب حیات توسعه در دنیای مدرن توصیف کرد؛ به این معنا که همچون عصر بشر نخستین که هرکجا چشمه آبی وجود داشته، آنجا را برای سکونت گزیده و بعدها این نقاط به کانون های جمعیت پذیری تبدیل شده، در دنیای مدرن نیز هر شهری که به شبکه حمل ونقل عمومی کارآمد ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۰    
مسیر ریلی مشهد بندرعباس باتوجه به اهمیت مبدا و مقصد این سفر یکی از مسیرهای پرتردد و مهم است که دو تا سه روز در هفته قطارهای غزال در آن تردد دارند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با تکمیل و اضافه شدن 660 کیلومتر آزادراه جدید در سطح کشور، طول آزادراه های کشور 25 درصد افزایش می یابد. به گزارش خلیج فارس ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
خیرالله خادمی در گفت وگو با خبرنگار مهر درباره پروژه های زیرساختی ریلی کشور اظهار داشت: در بخش ریلی پروژه های بزرگی در دست احداث داریم که مجموعاً 3 هزار و 400 کیلومتر مسیر ریلی در دست اجراست. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۷    
مهم ترین اخبار صنعت حمل ونقل ریلی کشور طی هفته گذشته؛ تکمیل مسیر ریلی خواف – هرات تا پائیز امسال، برگزاری نشست مشترک مدیرعامل شرکت راه آهن با اعضای انجمن بنادر خصوصی ایران و آمادگی راه آهن در مشارکت با بخش غیردولتی در 18 مرکز لجستیک بودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: مسیر قطار ریلی حومه ای شرق به غرب استان به ویژه در بخش شرق از پیشرفت 90 درصدی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران از افتتاح پل زیرگذر مسیر ریلی دهستان دولت آباد شهرستان مرند در دهه فجر خبر داد.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
خیراله خادمی: دومین جلسه در خصوص بررسی آخرین وضعیت نحوه تامین مالی و بررسی های میدانی اجرای این پروژه با شرکت مپنا برگزار و تصمیماتی در خصوص سرمایه گذاری و اجرای این مسیر ریلی مهم اتخاذ شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حمل و نقل گفت: احداث هرچه سریعتر مسیر ریلی چابهار به زاهدان با توجه به افزایش قابل توجه ترانزیت کالا در این مسیر، درآمد ارزی قابل توجهی نصیب ایران خواهد کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: اجرای عملیات احداث راه آهن سنندج به همدان با عنایت دولت تدبیر و امید با سرعت در حال اجراست و طبق برنامه زمان بندی انجام و به بهره برداری می رسد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از تکمیل مسیر ریلی خواف – هرات تا پایان فصل پاییز امسال خبر داد و افزود که اکنون ایستگاه های مرزی راه آهن در نقاط صفر مرزی نیز در حال احداث هستند.
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از تکمیل مسیر ریلی خواف – هرات تا پایان فصل پائیز امسال خبر داد و گفت: اکنون ایستگاه های مرزی راه آهن در نقاط صفر مرزی نیز در حال احداث هستند.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کلام تازه | مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید گلبهار از پیشرفت 70 درصدی پروژه ساخت مسیر قطار سریع السیر مشهد - گلبهار - چناران خبر داد و بیان کرد: ساخت مسیر قطار در اجرای بناهای فنی و زیرسازی آن تا 70 درصد پیش رفته و همچنین ساخت تونل و اتصال این مسیر ریلی به خط یکم قطار شهری مشهد در ورودی طرقبه آغاز شده ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای کشور از بهره برداری از مسیر ریلی چابهار به زاهدان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت خدمات خط وابنیه فنی راه آهن کل کشور از آغاز عملیات بازسازی خط ریلی "کرمان – یزد – تهران" خبر داد. "مصطفی معینی" در جمع خبرنگاران در خصوص آغاز عملیات بازسازی مسیر ریلی راه آهن "کرمان – یزد – تهران" اظهار کرد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۴    
خط آهن شلمچه-بصره در ادامه راه آهن خرمشهر-شلمچه (به طول 17 کیلومتر) قرار دارد و در صورت تکمیل این حلقه مفقوده ریلی در کنار رشد و توسعه ترانزیت ریلی، مسیر ریلی کربلا نیز برای زائران امام حسین (ع) هموار می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - رشت - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفری دو روزه به گیلان ضمن حضور در نشست اقتصاد مقاومتی استان تعدادی از پروژه های عمرانی گیلان را کلید زد و از روند اجرایی برخی از مهمترین طرح های استان نیز بازدید نمود ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
قطار پنج ستاره زندگی رشت - مشهد روز چهارشنبه با حضور محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه افتتاح شد و از مبداء رشت به مقصد مشهد مقدس حرکت کرد. منبع: ایرنا 265 256
با حضور معاون رئیس جمهور و دیگر مسئولان، نخستین قطار زندگی پنج ستاره در مسیر ریلی رشت به مشهد حرکت خود را آغاز کرد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا – رشت- قطار پنج ستاره زندگی رشت- مشهد با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه افتتاح شد و از رشت به مقصد مشهد مقدس حرکت کرد. این پست 68 بار بازدید شده
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا - رشت- قطار پنج ستاره زندگی رشت- مشهد با حضور محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه افتتاح شد و از رشت به مقصد مشهد مقدس حرکت کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۶    
نوبخت از اتصال مسیر ریلی دریای خزر به خلیج فارس تا 6 ماه آینده خبر داد و گفت: از طریق این مسیر ریلی اقدامات ارزشمندی در حوزه باری و مسافری صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رشت- معاون رئیس جمهور توسعه خطوط ریلی و توزیع متوازن آن در سطح کشور را از اولویت های دولت دانست و گفت: 1900 کیلومتر مسیر ریلی تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل راه آهن شمال 2 با بیان اینکه حمل و نقل ریلی مزایای فراوانی دارد گفت: یک میلیون و 200 هزار تن کالا امسال از مسیر ریلی رشت – قزوین جابه جا شد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از شرکت رجا، محمد رجبی با اعلام این خبر افزود: با تلاش های همکاران این شرکت و سرمایه گذاری صورت گرفته از سوی سازمان تأمین اجتماعی ، سومین رام از قطار مجلل و 5 ستاره زندگی در مسیر ریلی جذاب و زیبای رشت – مشهد افتتاح می شود. ...
نوش آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت راه آهن اکسپرس وابسته به شرکت دولتی راه آهن جمهوری آذربایجان با انتشار گزارشی از افزایش حجم انتقال ترانزیتی محصولات لبنی و میوه از جمهوری اسلامی ایران از طریق خاک جمهوری آذربایجان به روسیه خبر داد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹    
شبیه سازی دینامیکی حرکت قطار پرترافیک ترین مسیر، تهران – مشهد، در نشست کارگروه افزایش سرعت انجمن صنفی شرکت های ریلی و خدمات وابسته بررسی شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش چهارشنبه ایرنا، خیرالله خادمی در سفر به آذربایجان شرقی و غربی برای بازدید از روند اجرای زیرساخت های حمل و نقل این 2 استان گفت: راه آهن میانه- تبریز به طول 203 کیلومتر است که حدفاصل میانه تا بستان آباد در سال گذشته به بهره برداری رسیده است. وی طول مسیر ریلی بستان [...]
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نشست خبری مدیرعامل شرکت راه آهن به مناسبت هفته دولت روز یکشنبه در محل ساختمان راه آهن برگزار شد. سعید رسولی در این نشست خبر داد: در بهره وری لکوموتیو 16 درصد و در بهره وری ناوگان باری 9 درصد رشد داشته ایم ...