جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۲۲Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مسیر ریلی»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی اظهار داشت: : بار روسیه اگر از مسیر ریلی ایران عبور کرده بود خود را در آمارها نشان می داد. بار این کشور به عنوان نمونه و اندک از ایران عبور داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، روس ها از مسیر ریلی رشت -آستارا بازدید کردند و قرار شده روی بخش های فنی این طرح اظهار نظر کرده و نحوه تامین مالی خود را اعلام کنند.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خیراله خادمی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: 175 کیلومتر مسیر ریلی اردبیل به میانه است که در این مسیر 28 کیلومتر تونل و 3.3 دهم کیلومتر نیز پل های خاص اجرا شده و این پروژه از سخت ترین و پیچیده ترین پروژه های ریلی کشور است. وی تصریح کرد: در بخش زیرسازی 87 درصد پیشرفت [...]
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۱    
اقتصاد ایران: پروژه ریلی چابهار- زاهدان به عنوان بخشی از کریدور بزرگ شمال به جنوب در شرق کشور در حال اجراست و با طول 630 کیلومتر به عنوان طولانی ترین مسیر ریلی کشور محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۶    
پروژه ریلی چابهار- زاهدان به عنوان بخشی از کریدور بزرگ شمال به جنوب در شرق کشور در حال اجراست و با طول 630 کیلومتر به عنوان طولانی ترین مسیر ریلی کشور محسوب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
برخورد دو قطار باری در آلمان باعث مسدود شدن مسیر ریلی برلین – هانوفر شد. بر اثر این برخورد تانکر حاوی گاز پروپان از دو واگن یکی از قطار ها واژگون شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه سرعت قطار کرمانشاه را 60 کیلومتر در ساعت عنوان کرد و گفت: سرعت قطار کرمانشاه با تکمیل طرح آماده سازی مسیر ریلی در آینده ای نزدیک تا 100 کیلومتر در ساعت افزایش خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: با تکمیل مراحل آماده سازی مسیر ریلی کرمانشاه به تهران، مدت زمان سیر قطار در این مسیر تا پیش از پایان امسال بیش از سه ساعت کاهش پیدا خواهد کرد.
راه آهن چابهار- زاهدان با طول بیش از 600 کیلومتر طولانی ترین مسیر ریلی کشور به شمار می آید و طبق پیش بینی ها، تکمیل این ابرپروژه ریلی درآمد حداقل 300 میلیارد تومان درسال برای کشور از طریق توسعه و تسهیل ترانزیت، به همراه خواهد داشت.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، همین یک ماه پیش بود که معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک مجازی با همتای روسی خود که درباره تکمیل هرچه سریع تر راه آهن رشت – آستارا برگزار شد، گفت: روسیه طی یک برنامه عملیاتی هر چه سریع تر قصد مشارکت خود را در ساخت این مسیر ریلی اعلام کند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
بنا بر آمار ارائه شده از سوی شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، 63.112کیلومتر مسیر ریلی در کشور در دست مطالعه و 3.276کیلومتر مسیر ریلی در دست اجراست که از نگاه مسئولان می توان یکی از مهم ترین آنها را خط ریلی چابهار-خاش-زاهدان دانست؛ خطی که قرار است کریدور ریلی شرق را ایجاد کند ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گفته می شود کارخانه هایی در کره شمالی با تولید کفش، لباس زیر و یونیفرم های زمستانی برای سربازان روسی در جنگ اوکراین، برای پیونگ یانگ ارزآوری می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - رخدادهای سیاسی و اقتصادی منطقه و استراتژی هدفمند دولت سیزدهم برای تعمیق روابط با همسایگان، فرصت بی نظیری برای استان های مرزی فراهم کرده که مدیران گلستان در نظر دارند با تکمیل ظرفیت هایی مانند اتصال خط ریلی KTI به مسیر ریلی شمال - جنوب ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۰۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر راه در حالی از ارائه گزارش مطالعات قطار سریع السیر تهران مشهد خبر می دهد که پروژه برقی سازی این مسیر ریلی در سال های گذشته با شانه خالی کردن سرمایه گذارهای خارجی به سرانجام نرسید و شرکت راه آهن با بدهی های به جامانده از دولت قبل و کمبود اعتبار دست و پنجه نرم می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی در نشست مشترک مجازی با همتای روسی خود که درباره تکمیل هرچه سریع تر راه آهن رشت - آستارا برگزار شد، گفت: روسیه طی یک برنامه عملیاتی هر چه سریع تر قصد مشارکت خود را در ساخت این مسیر ریلی اعلام کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امام جمعه دهلران گفت: دهلران دارای شرایط ویژه ای برای ایجاد مسیر ریلی و اتصال به اندیمشک است و وزارت راه و شهرسازی می تواند با کمترین هزینه این امکان و زیرساخت را فراهم سازد و لازم است تا وزیر راه و شهرسازی به این موضوع ورود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
قطار سمنان - دامغان - شاهرود - مشهد در مسیر ریلی قرار گرفت.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - استاندار سمنان گفت: مسیر ریلی این استان روزانه میزبان بیش از 30 هزار نفر از زائران عازم مشهد مقدس است که از این تعداد بیش از یک هزار نفر آنها از اهالی استان سمنان شامل می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از اتصال محور ریلی ایران به همسایگان شمالی و مشترک المنافع از ایستگاه اینچه برون همه منتظر بودند تا سطح تبادلات تجاری و ترانزیت کالا از این مسیر ریلی تغییر عمده ای کند و شاهد شکوفایی اقتصادی منطقه باشیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۵    
گرگان- مدیر کل راه آهن شمال شرق 2 گفت: طی دو سال گذشته، حدود 42 درصد بیشتر از 6.5 سال گذشته جابجایی بار از طریق راه آهن اینچه برون انجام شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
آنچه در کلیات طرح برقی سازی مسیر ریلی شمال کمتر مورد توجه قرار گرفته، محدودیت جغرافیایی مسیر برای افزایش ظرفیت این خط قدیمی و خاص است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
قطار مسافری در مسیر ریلی سمنان- دامغان- شاهرود- مشهد راه اندازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: برای انتخاب مسیر ریلی اینچه برون- شاهرود، مشاور اخذ شده و در حال انجام مطالعات نهایی است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با راه اندازی مسیر ریلی رشت - آستارا، زمان جابه جایی کالا از مسیر شرق آسیا به اروپا از طریق کریدور ایران از 45 به 17 روز کاهش می یابد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مطالعه 6 هزار 312 کیلومتر مسیر ریلی جدید و اجرای 3 هزار و 276 کیلومتر راه آهن از سوی این شرکت زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در دست اقدام است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- چوپانی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: احداث مسیر ریلی اینچه برون- آزادشهر- شاهرود حدود 300 میلیون دلار هزینه دارد که طی مدت یکسال از حق ترانزیت کالاها جبران می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سفیر قزاقستان در ایران گفت: با توجه به شرایط منطقه مشتاقیم روابط تجاری ایران و قزاقستان را از طریق مسیر ریلی ترمنستان و گلستان ایران افزایش دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در حال حاضر بهره برداری از سه هزار و 300 کیلومتر مسیر ریلی را در دستور کار داریم که به زودی به ظرفیت حمل و نقلی کشور اضافه خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به اجرای بیش از 1000کیلومتر پروژه آزادراهی در کشور گفت: 500 کیلومتر مسیر ریلی جدید در کشور به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۷    
به دنبال افزایش اختلافات بین جمهوری های آذربایجان و ارمنستان، برای استفاده از مسیر ریلی که باکو را از مسیر استان سیونیک ارمنستان به نخجوان متصل می کند، برخی از کارشناسان و رسانه ها، این مسیر را دالان تورانی نامیدند ...
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل راه آهن شرق از مسیر ریلی خواف هرات در مرز ایران و افغانستان بازدید کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در دیدار با نخست وزیر عراق با اشاره به سخنان او درباره لزوم تسریع در تکمیل پروژه مسیر ریلی بصره به شلمچه گفت: برطرف شدن گره کوچک این پروژه و تکمیل سریع تر آن نتایج و دستاوردهای عظیمی در گسترش تعاملات و همکاری های دوجانبه و نیز تسهیل تردد زائران به اماکن مقدسه دو کشور خواهد داشت.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۸    
یکی از زیباترین و دیدنی ترین راه آهن های جهان راه آهن سراسری ایران است. طول این مسیر ریلی حدود 1393 کیلومتر است. این راه آهن تاریخی از شمال کشور و سواحل زیبای دریای خزر شروع می شود و در دشت های خوش آب وهوای خلیج فارس خاتمه می یابد. – راه آهن سراسری ایران یکی از دیدنی های مهم جهان است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۳    
کشور ایران از شبکه راه آهن پیشرفته ای برخوردار بوده و به بیشتر شهرها مسیر ریلی وجود دارد تا مردم بتوانند به راحتی برای سفر کردن از قطار استفاده کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۷:۰۲    
گرگان- اعتماد، مدیرکل راه آهن شمال شرق 2 گفت که 50 کانتینر اقلام خودرویی چینی پس از 22 روز از مسیر ریلی اینچه برون گلستان وارد ایران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت:برای ساخت مسیر ریلی شیراز- بوشهر-عسلویه 40 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که مصوب شد از محل تهاتر نفت تخصیص و در مدت زمان 3 سال اجرا شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت : هدف ما این است تا پروژه مسیر ریلی دورود- خرم آباد تا 40 ماه آینده تکمیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۶    
خرم آباد- اجرای پروژه راه آهن در مسیر دورود- خرم آباد امروز بعد از چند سال توقف و به دنبال دستور رئیس جمهور و تصویب در سفر دولت، مجددا آغاز شد تا امید به اجرای این طرح مهم ریلی قوت بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حداکثر زمانی که سازمان برنامه و بودجه برای تکمیل مسیر ریلی دورود- خرم آباد داده 40 ماه است و ما باید این پروژه را در این مدت تکمیل و تحویل دهیم، گفت: هدف پروژه این نیست که فقط به خرم آباد برسد و حتماً باید به ریل جنوب نیز متصل شود.
یافته   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور مسیر ریلی لرستان را با صرفه ترین و بهترین مسیر حمل و نقلی و اتصال آب های جنوب به مرکز کشور برشمرد و اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - خرم آباد مرکز استان لرستان با وجود قرار گرفتن در مسیر ریلی شمال به جنوب تاکنون از اتصال به خط راه آهن سراسری محروم بوده است که این مطالبه دیرین در دولت سیزدهم و سفر رییس جمهور به استان مورد تاکید قرار گرفت و به عنوان یکی از ابرمصوبات پیگیری شد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
اجرای پروژه راه آهن در مسیر دورود- خرم آباد امروز بعد از چند سال توقف و به دنبال دستور رئیس جمهور و تصویب در سفر دولت، مجددا آغاز شد تا امید به اجرای این طرح مهم ریلی قوت بگیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور گفت: در بخش ریلی 3 هزار و 300 کیلومتر مسیر ریلی در حال اجرا داریم که بر اساس برنامه ریزی ها طی یک سال آینده 560 کیلومتر از مسیرهای ریلی را به بهره برداری خواهیم رساند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرم آباد- اجرای پروژه راه آهن در مسیر دورود- خرم آباد امروز بعد از چند سال توقف و به دنبال دستور رئیس جمهور و تصویب در سفر دولت، مجددا آغاز شد تا امید به اجرای این طرح مهم ریلی قوت بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بحث و بررسی های طرح ساخت خط ریلی ازبکستان - قرقیزستان – چین ربع قرن است که ادامه دارد. طرفین در مورد مسائلی نمی توانند به توافق برسند اما با توجه به افزایش فعالیت در این مسیر، چشم انداز مناسبی دیده می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سردار معصوم بیگی با بیان اینکه پلیس راه آهن کشور با بسیج تمام امکانات و توانمندی، امنیت زائران حسینی از مبداء، طول مسیر ریلی تا مقصد نهایی در ایستگاه های پیش بینی شده راه آهن را به احسن وجه تامین می کند، گفت: پیش بینی می شود بیش از 400 هزار زائر حسینی در مسیر رفت و برگشت از صنعت ریلی استفاده کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور از احداث 142 کیلومتر مسیر ریلی جدید در یک سال گذشته خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از احداث 142 کیلومتر مسیر ریلی جدید طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: این 142 کیلومتر در حال حاضر آماده بهره برداری است.
مدیر عامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل ونقل کشور از احداث 142 کیلومتر مسیر ریلی جدید طی یک سال گذشته خبر داد و گفت: این 142 کیلومتر در حال حاضر آماده بهره برداری است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- استاندار گلستان گفت: مستندات راه اندازی مسیر ریلی اینچه-شاهرود آماده و تحویل رئیس جمهور شده و از طریق سفیر روسیه هم پیگیر تغییر محل سرمایه گذاری از اینچه-گرمسار به اینچه-شاهرود هستیم.