دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۰:۳۳Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خطوط ریلی»

استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که تصمیمات خوب بندری با محوریت بندر امیرآباد مازندران و کاسپین گیلان گرفته شد و با سرمایه گذاری جدی در بخش بندری و ارتقاء تجهیزات در بندر امیرآباد و خطوط ریلی اتفاقات بزرگی رخ می دهد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: با توجه به نبود پرواز و خطوط ریلی 96 درصد حمل و نقل خراسان جنوبی وابسته به جاده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه از موقعیت کشورمان در ارتباطی دهی شمال به جنوب و شرق باید نهایت بهره مندی را داشته باشیم ، گفت: توسعه سواحل مکران می تواند اهرمی برای افزایش صادرات و تبادلات تجاری با شرق دنیا و استفاده از ظرفیت وسیع بازار این کشورها باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مشهد- استاندار خراسان رضوی گفت: 70 درصد صادرات و ترانزیتی که در خروجی سرخس صورت می گیرد از طریق خطوط ریلی است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن اراک با بیان سرعت بخشی به ایمن سازی خطوط ریلی گفت: باید برای 20 کیلومتر از خطوط راه آهن ایمن سازی انجام شود.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در دیدار استاندار خراسان رضوی با مدیرعامل راه آهن در ارائه خدمات ریلی به زائران دهه آخر صفر تاکید شد و صالحی از ورود روزانه 40 هزار نفر به مشهد از طریق خطوط ریلی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در دیدار اخیر استاندار و مسئولان ارشد دولتی استان فارس با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار افزایش ضریب اعتبارات ملی و تسریع در فرآیند اجرایی پروژه های نیمه کاره این استان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در اربعین امسال بیش از 178 هزار زائر از طریق خطوط ریلی به صورت رایگان جابجا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدت ها است که رسیدن خطوط ریلی قطار به ایلام مطرح است و مردم همچنان چشم انتظار اجرای این طرح هستند.
بازدید میدانی از خطوط ریلی منطقه قزوین به منظور بررسی نقاط آسیب پذیر منطقه شریفیه انجام شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷    
غفوری فرماندار البرز به همراه ولدی مدیرکل راه آهن شمال 2، فلاح امینی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار، آخوندی بخشدار محمدیه، پیری شهردار محمدیه، فرزانمهر شهردار شریفیه و اعضای شورای اسلامی شهرهای شریفیه و محمدیه، از خطوط ریلی و ایستگاه های موجود در حوزه شهرستان البرز بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان: اهمیت توسعه خطوط ریلی برای ترانزیت کالا و مسافران در خوزستان، از عزم جدی دولت در توسعه خطوط ریلی در استان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از مهندسان فعال در حوزه اپتیک، سنسورهای مبتنی بر فیبر نوری را به تولید رساندند. این سنسورها علاوه بر پایش خطوط ریلی و انتقال انرژی قادر به کنترل تردد در مرزها هستند به گونه ای که موقعیت فرد را بر روی نقشه به تصویر می کشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
به مناسبت بازگشایی مدارس، 340 دستگاه اتوبوس و 200 دستگاه ون جدید به ناوگان حمل و نقل تهران اضافه و قطارهای موجود در خطوط ریلی اورهال شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سردار ملکی گفت: هزار و 600 نفر از نیرو های این پلیس در سراسر کشور با آمادگی کامل، وظیفه حفظ امنیت حوزه ریلی در ماموریت اربعین حسینی را بر عهده داشتند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد بین المللی از همکاری ویژه عربستان و اسرائیل برای خطوط ریلی جدید از هند تا اروپا خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۰:۴۵    
چهارشنبه 15شهریورماه1402بخشی از طرح 910کیلومتری راه آهن زاهدان-مشهد از ایستگاه نهبندان تا یونسی کلنگ زنی شد. در گزارش همشهری آنلاین به دورنمای برنامه های در دست اجرا و طرح ریزی شده دولت سیزدهم برای خطوط ریلی پرداخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۸:۱۰    
خراسان جنوبی به اتصال خطوط ریلی کشور یک گام نزدیک تر می شود.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۷    
به منظور تامین حداکثری مواد اولیه گروه فولاد خوزستان و افزایش سرعت انتقال مواد به کارخانه ، براساس دستور مدیر عامل محترم شرکت فولاد خوزستان مبنی بر افزایش تناژ روزانه حمل از معادن استان زنجان ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه راه آهن شلمچه-بصره اتصال ایران به غرب آسیا و مدیترانه را فراهم می کند، گفت: با اتصال شبکه ریلی ایران به خطوط ریلی عراق، ایران می تواند به دریاهای آزاد و دریای شمال راه پیدا کند ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۴    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که راه آهن شلمچه - بصره اتصال ایران به غرب آسیا و مدیترانه را فراهم می کند، گفت: با اتصال شبکه ریلی ایران به خطوط ریلی عراق، ایران می تواند به دریاهای آزاد و دریای شمال راه پیدا کند.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که راه آهن شلمچه - بصره اتصال ایران به غرب آسیا و مدیترانه را فراهم می کند، گفت: با اتصال شبکه ریلی ایران به خطوط ریلی عراق، ایران می تواند به دریاهای آزاد و دریای شمال راه پیدا کند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که راه آهن شلمچه - بصره اتصال ایران به غرب آسیا و مدیترانه را فراهم می کند، گفت: با اتصال شبکه ریلی ایران به خطوط ریلی عراق، ایران می تواند به دریاهای آزاد و دریای شمال راه پیدا کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان تاکید دارند واگذاری زیرساخت و خطوط ریلی به بخش خصوصی قابلیت اجرایی ندارد، اما مالکیت راه آهن در زیرساخت مانع استفاده از این ظرفیت در سایر بخش ها نیست و ناوگان را می توان به بخش خصوصی واگذار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس : اعتصاب ده ها هزار کارمند بخش راه آهن انگلیس طی روزهای جمعه و شنبه موجب لغو و اختلال گسترده در سفرهای مسافران قطارها شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : عملیات اجرایی راه آهن شلمچه- بصره روز گذشته در مراسمی با حضور محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور ایران و محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق در نقطه صفر مرزی برگزار شد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۱    
اقتصاد ایران: معاون اول رییس جمهور گفت: با تکمیل راه آهن شلمچه به بصره می توانیم از خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشورهای حوزه مدیترانه دسترسی پیدا کنیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون اول رییس جمهور گفت: با تکمیل راه آهن شلمچه به بصره می توانیم از خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشورهای حوزه مدیترانه دسترسی پیدا کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل راه آهن شلمچه به بصره علاوه بر اینکه موجب جهش تبادلات تجاری و بازرگانی دو کشور ایران و عراق می شود، موجب دسترسی سایر کشورهای واقع در شرق جهان از خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشورهای حوزه مدیترانه خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
در مجموع 23 هزار صندلی اضافی به صورت 56 رام قطار رفت و برگشت در خطوط ریلی مشهد خرمشهر و مشهد کرمانشاه افزوده شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تکمیل راه آهن شلمچه به بصره علاوه بر جهش تبادلات تجاری ایران و عراق موجب دسترسی سایر کشور های واقع در شرق جهان از طریق خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشور های حوزه مدیترانه خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مخبر، معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اتصال حرمین با دسترسی خطوط ریلی دو کشور کامل می شود، گفت: حجم تبادلات تجاری ایران و عراق با تکمیل راه آهن شلمچه - بصره تا 30 میلیارد یورو قابل افزایش است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه اتصال حرمین با دسترسی خطوط ریلی دو کشور کامل می شود، گفت: حجم تبادلات تجاری ایران و عراق با تکمیل راه آهن شلمچه - بصره تا 30 میلیارد یورو قابل افزایش است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی راه آهن شلمچه بصره صبح امروز در مراسمی با حضور دکتر محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور ایران و محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق در نقطه صفر مرزی آغاز شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: با تکمیل راه آهن شلمچه به بصره می توانیم از خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشورهای حوزه مدیترانه دسترسی پیدا کنیم.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۳   + ۸۱ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: با تکمیل راه آهن شلمچه به بصره می توانیم از خطوط ریلی ایران به نیمه غربی و کشورهای حوزه مدیترانه دسترسی پیدا کنیم.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تین نیوز آخرین نقشه خطوط ریلی کشور با مشخص نمودن ایستگاه ها و نواحی ریلی در تیر ماه 1402 منتشر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی در توئیتی نوشت: امروز پروژه های مهمی در بندرامام خمینی (ره)وبنادر خرمشهر وشادگان به بهره برداری رسید. سرمایه گذاری 6000 میلیارد تومانی در مکانیزه کردن انبارغلات واحداث انبارهای دارای خطوط ریلی وتصفیه ضایعات شناورها به فرآورده های قابل استفاده وتوسعه ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۳۱    
مدیرکل راه آهن اراک از نصب تعدادی تابلو با پیام های ایمنی در محدوده خطوط ریلی راه آهن اراک به منظور تشریح مخاطرات عبور از روی خطوط ریلی و ارتقاء فرهنگ حاشیه نشینی به همت همکاران گروه نظارت خط و سازه های فنی و آموزش اداره کل راه آهن اراک خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیرو طرح بازنگری قانون مناطق آزاد، درباره زیر ساخت های این مناطق تعیین تکلیف شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها خبر داد: با اتصال سه مرکز استان به شبکه ریلی در سال 1402رکورد جدیدی در ساخت خطوط ریلی کشور در دولت سیزدهم به ثبت می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) با مشارکت نیروهای آمریکایی ریل های راه آهن و تجهیزات و زیرساخت خطوط ریلی را سرقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: در استان اصفهان باید کار ویژ ه ای روی خطوط ریلی و هوایی انجام شود که محدود نباشد.
وانا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۱    
قطار شهری مشهد دارای چهار خط مترو است که تا کنون خط یک و دو این مترو فعال شدند. این کلان شهر در خطوط ریلی خود دارای 36 ایستگاه فعال است که برخی از این ایستگاه ها به نقاط مهم و پرترددی در این شهر دسترسی دارند ...
پروژه بهسازی قسمت های آسیب دیده خطوط ریلی کارخانجات تعمیر لکوموتیو بافق، تکمیل شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، محمدرضا سرگزی تصریح کرد: حمل و نقل ریلی در مقایسه با حمل و نقل جاده ای مزایای بسیاری از جمله صرفه جویی هزینه ی حمل، کاهش آلودگی زیستی، ایمنی حمل و همچنین ایجاد فرصت های سرمایه گذاری و شغلی دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان- فرسودگی خطوط ریلی در کرمان یکی از مشکلات این استان به شمار می رود و مردم خواستار رسیدگی مسئولان به این وضعیت هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر کرج نیز با بیان اینکه اکنون قطعه نخست خط 2 قطار شهری کرج با یک رام قطار در حال خدمات رسانی رایگان به شهروندان است، گفت: رام دوم قطار شهری ظرف 45 روز آتی به این خط ملحق خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۸:۳۱    
تین نیوز راه آهن ملی کانادا (Canadian National Railway) بزرگترین شرکت ریلی حمل و نقل درکانادا است، که مالک شبکه ای از 32.831 کیلومتر خط آهن می باشد، این شبکه خطوط ریلی کانادا و ایالت های غرب میانه آمریکا، همچنین ایالت های جنوبی آمریکا را تحت پوشش قرار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: هم زمان با 22 مردادماه و به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک، 30 واحد صنعتی و زیرساختی و واحدهایی که مجدداً به چرخه تولید برگشتند، با حضور وزیر صمت در کشور افتتاح می شود.