شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۷Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفر رییس جمهور»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- دومین سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان سمنان طی دو روز انجام شد، سفری که به عقیده بسیاری صاحب نظران به لحاظ تولید، مسکن و راه تحولات خوبی ایجاد خواهد کرد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهور در سفری دو روزه و در قالب دومین سفر دولت سیزدهم به استان سمنان پروژه های ملی مختلفی را افتتاح کرد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- فرماندار نیشابور گفت: بیمارستان عطار این شهرستان از مصوبات سفر رییس جمهور به خراسان رضوی در سال 1401 است، تکمیل این طرح نیمه تمام به هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- معاون اجرایی رییس جمهور مصوبات سفر دوم هیات دولت سیزدهم به استان سمنان را تشریح می کند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۸    
سرویس جهان- کارشناسان ترکیه معتقدند یکی از اهداف اصلی سفر رییس جمهور ترکیه در سفر به عراق، تلاش برای ایجاد جبهه جدید علیه پ.ک.ک، در مقابل توسعه تجارت با عراق و باز شدن بیشتر دریچه های آب سدهای ترکیه برای سیراب کردن دجله و فرات در عراق است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۵    
همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان به همت بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها 110 سری جهیزیه به زوجین این استان اهدا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهور در جمع مردم دامغان گفت: عملیات وعده صادق اقدامی ضروری، لازم، وحدت بخش و افتخار و اقتدار کشور بزرگ ما بود.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خطیبی همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان در حاشیه بهره برداری از پردیس تخصصی توسعه فناوری های هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال استان در شاهرود گفت ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس مسکن جهان صنعت نیوز، روح الله اکبری روز پنجشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی آماده سازی 300 هکتار از اراضی نهضت ملی مسکن استان سمنان در حاشیه دور دوم سفر رییس جمهور به این استان افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان، مرکز خدمات جامع سلامت و محل زیست پزشک روستای میقان از توابع شهرستان شاهرود با حضور بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۵۷    
همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان وزیر جهاد کشاورزی با حضور در گلزار شهدای سرخه به مقام شامخ شهدای این دیار ادای احترام کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی به نمایندگی از رییس جمهور وارد مناطق عشایری استان سمنان شد، بهسازی قنوات و نحوه استفاده عشایر از مراتع از عمده مسایل مورد نظر سنگسری ها در این دورهمی بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: بالغ بر 2 هزار و 224 میلیارد تومان اعتبار از محل سفر رییس جمهور به استان اردبیل تخصیص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: همزمان با سفر رییس جمهور و هیات دولت سیزدهم به استان عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن در 200 هکتار اراضی سمنان آغاز شد.
نبأپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تعداد طرح های نهضت مسکن ملی از 2 میلیون و 500 هزار واحد گذشت، گفت: 379 قطعه زمین برای متقاضیان این طرح در گرمسار و روستای کرند اختصاص یافته است. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهادکشاورزی تحقق جهش تولید با مشارکت مردم را منشور پیشرفت کشاورزی به ویژه در تعامل با نخبگان و دانشگاهیان برای دانش بنیان سازی فرایند تولید در کشاورزی عنوان کرد و بر توسعه دانش پایه کشاورزی تاکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در چهاردهمین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی، با استقبال نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز این استان شد. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان، 11 طرح صنعت آب و برق این استان به ارزش 77 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۵    
شاهرود- ایرنا- فرماندار شهرستان میامی گفت: همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با آغاز عملیات اجرایی فیبرنوری در میامی به عنوان یکی از مطالبات چندین ساله مردم به خصوص جوانان این شهرستان موافقت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان، میز ارتباطات مردمی وزارت دادگستری در اداره کل تعزیرات حکومتی سمنان مستقر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
میامی- فرماندار میامی با بیان اینکه در قالب سفر هیات دولت و دور دوم سفر رییس جمهور به استان وزیر ارتباطات وارد میامی شد، گفت: دو طرح در این سفر افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان، 11 طرح صنعت آب و برق این استان به ارزش 77 هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان، پردیس تخصصی توسعه فناوری های هوش مصنوعی و اقتصاد دیجیتال استان با حضور علی خطیبی معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شاهرود به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان پارک علم و فناوری سلامت سمنان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۳    
شاهرود- ایرنا- همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان، پروژه های برق منطقه ای سمنان به صورت متمرکز در شهرستان میامی با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بهره برداری رسید.
وزارت دادگستری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی وزارت دادگستری، همزمان با سفر رییس جمهور به استان سمنان، میز ارتباطات مردمی وزارت دادگستری در محل اداره کل تعزیرات حکومتی سمنان مستقر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۰    
شاهرود- ایرنا- همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به استان سمنان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز پنجشنبه پس از ورود به میامی به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۱    
شاهرود- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان به مقام شهدای این استان ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۷    
شاهرود - ایرنا - شهرستان های شاهرود و میامی با وجود موهبت های الهی و گستره جغرافیایی، از جمله بی نظیرترین نقاطی است که دارای ظرفیت های فراوان معدنی، گردشگری، کشاورزی، زیست گیاهی و جانوری خاص ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - افزون بر هفت هزار و 360 میلیارد ریال اعتبارات بخش کشاورزی مصوب دور اول سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان سمنان در چه حوزه های مصرف شد؟ پاسخ را در این موشن گرافیک مشاهده کنید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - همزمان با دور دوم سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان سمنان، 2 هزار و 58 واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن روز پنجشنبه (فردا) افتتاح می شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۴۷    
در آستانه دور دوم سفر رئیس جمهور به استان سمنان ، روند اجرا و تکمیل طرح های مصوب دور اول سفر آیت الله رئیسی به این استان را بررسی می کنیم .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - فرماندار میامی گفت: پنج طرح عمرانی مصوب دور اول سفر آیت الله رئیسی رییس جمهور به استان سمنان در شهرستان میامی اجرا شد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، مجید وفایی با اعلام این خبر گفت: پست 63.20 کیلوولت تاریخانه دامغان با اعتباری معادل 1250 میلیارد ریال و با هدف تامین برق مطمئن و پایدار، ایجاد زیرساخت و ظرفیت جدید برق رسانی مطمئن به مشترکین، افزایش قابلیت اطمینان شبکه فوق توزیع در شهرستان دامغان ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار سمنان اهداف و برنامه های سفر رییس محترم جمهور، دکتر رئیسی و هیأت همراه را به استان تشریح کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مهندس هاشمی استاندار سمنان با حضور در ویژه برنامه زنده " برای ایران " سیمای استان سمنان، اهداف و برنامه های سفر دکتر رییسی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۰۲    
سمنان - ایرنا - احداث، تکمیل و تجهیز طرح های نیمه تمام فرهنگی استان سمنان که سالهاست با مشکل کمبود اعتبار دست و پنجه نرم می کند و خاک می خورند، به عنوان مطالبه مهم اهالی فرهنگ و هنر این دیار، چشم انتظار سفر رییس جمهور برای گره گشایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میامی گفت: مهمترین خواسته مردم این شهرستان در دور دوم سفر رییس جمهور به استان سمنان تامین آب آشامیدنی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شاهرود- استاندار سمنان بابیان اینکه در دور اول سفر رییس جمهور به استان برای 467 پروژه اعتبار تخصیص داده شد، گفت: از این تعداد 211 طرح افتتاح و به بهره برداری رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۱:۰۵    
سمنان - ایرنا - پرونده خبری پگاه توسعه با دومین سفر آیت الله رئیسی به دارالمرحمه سمنان روز سه شنبه با حضور احمد ریواده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان رونمایی شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان با بیان اینکه تاکنون 34 هزار و 820 میلیار ریال از اعتبارات عمرانی دور اول سفر رییس جمهور به استان جذب و هزینه شد، گفت: این میزان اعتبارات جذب شده معادل 106 درصد اعتبارات مصوب بخش عمرانی سفر بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۷    
بجنورد_ استاندار خراسان شمالی با اشاره به اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری به خراسان شمالی، خواستار مساعدت در تخصیص کامل این اعتبارات، برای پیشبرد اهداف و اعتلای بخش کشاورزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۰    
ایرنا - بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت:10 هزار میلیارد ریال از محل اعتبار مصوبات دومین سفر استانی رییس جمهور به این استان اختصاص یافته که طرح های مهمی در دست ساخت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: یکهزار میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر رییس جمهور برای تملک و آزادسازی حریم قلعه فلک الافلاک خرم آباد اختصاص یافت و هزینه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان گفت: 970 واحد مسکونی در دور دوم سفر رییس جمهور به استان در شاهرود تحویل متقاضیان می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا - بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای بوشهر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت:10 هزار میلیارد ریال از محل اعتبار مصوبات دومین سفر استانی رییس جمهور به این استان اختصاص یافته که طرح های مهمی در دست ساخت است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - سمنان نخستین مقصد سفر استانی دولت سیزدهم در سال 1403 است و پرونده خبری پگاه توسعه با دومین سفر آیت الله رئیسی به دارالمرحمه سمنان روز سه شنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) سمنان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قزوین گفت: کلیات برش مهندسی فرهنگی قزوین در حال انجام بوده و در تلاشیم تا در سفر رییس جمهوری به استان از این سند رونمایی شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۳    
در آستانه سفر رییس جمهور به استان سمنان، چهارمین تور رسانه ای به همت شورای اطلاع رسانی دولت، برای بهره برداری از طرح های عمرانی و اقتصادی در این استان برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: 42 هزار میلیارد ریال اعتبار مصوبات رییس جمهور به استان تخصیص یافته است که امید می رود گام موثری برای اجرای پروژه های عمرانی برداشته شود.