شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۴۹Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفر رییس جمهور»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که به دعوت همتای صرب به بلگراد سفر کرده است، با نمایندگان برخی رسانه های صربستان دیدار و گفت وگو کرد.
فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان، گفت: در سفر رییس جمهور و معاونینش به احمدفداله تکمیل جاده این منطقه تا انتها که بیش از 50 کیلومتر است در دستور کار قرار گرفت تا با تخصیص و تزریق بودجه در یکی دو سال آینده مشکل حل شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
معاون استاندار لرستان به بیان اینکه 35 درصد جمعیت این استان در روستاها زندگی می کنند، گفت: اجرای طرح 100 روستای بیکار در جریان سفر رییس جمهور در قالب تفاهم نامه استانداری و بنیاد برکت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- استاندار همدان گفت: در سفر رییس جمهور به این استان در مرداد ماه امسال، چهار هزار و 200 میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه و احیا معادن استان اختصاص یافت.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/استاندار ایلام گفت: به زودی شاهد حضور ریاست محترم جمهوری به استان ایلام در دور دوم سفرهای استانی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۹    
استاندار کرمانشاه گفت: در زمان سفر رییس جمهور به استان کرمانشاه بیش از 173 هزار نامه و تماس مردمی دریافت شد که پاسخگویی به این مطالبات مردمی در سامانه سامد در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به خشکسالی های اخیر گفت: برای رفع تنش آبی در استان در سفر رییس جمهور اعتبارات خوبی برای استان مصوب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۷    
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: جذب اعتبارات سفر رییس جمهور برای این شهرستان مرزی به منظور پیشرفت و توسعه این منطقه نیازمند پیگیری مدیران دستگاه های اجرایی است تا بتوانیم بودجه بسیار خوبی را برای این شهرستان جذب کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۴    
شهرکرد-ایرنا- سه ماه پس از سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری و بازدید وزیر کشور به نماینده از آیت الله رییسی از بخش های مختلف شهرکرد، روند بهسازی و زیباسازی محیطی منطقه منظریه مرکز استان هنوز در حال انجام است و تداوم دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل شیلات استان کرمانشاه گفت: در سفر اخیر رییس جمهور به این استان هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل و اجرای طرح های آبزی پروری به تصویب رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به سفر رییس جمهور به لبد بازفت در خردادماه امسال و بهره برداری از 2 مدرسه مصوب هیات دولت در این منطقه، تاکید کرد: توزیع عدالت محورانه امکانات در مناطق محروم، از اولویت های اصلی دولت سیزدهم است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: باتخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور (آبان ماه 1400)، پروژه های راه و شهرسازی این استان جان تازه ای گرفته است به گونه ای که در آینده نزدیک شاهد پیشرفت مطلوب و هرچه بیشتر این پروژه ها خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: در سفر رییس جمهور به استان 100 طرح در حوزه اشتغالزایی به تصویب رسید که به هیچ عنوان 11 بانک عامل استان نباید در پرداخت تسهیلات و اجرای این طرح ها مانعی ایجاد کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- استاندار قم با اشاره به تلاش مجموعه مدیریت استان برای استفاده از فرصت متمم سفر رییس جمهور به قم، گفت: 1900 میلیارد تومان متمم سفر رییس جمهور برای بهبود وضعیت فاضلاب و حوزه راه استان اختصاص پیدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان، نگاه ویژه ای به این حوزه شد، گفت: یک هزار و 200 میلیارد ریال برای اجرای پروژه های مهم میراث فرهنگی و گردشگری از محل این سفر اختصاص یافته که بتدریج هزینه خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: مدارس کانکسی در استان باید جمع آوری شوند و این مهم با اعتباری که در سفر رییس جمهور دیده شده به یاری خدا ساماندهی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با تاکید بر ضرورت تسریع در آغاز و پیگیری عملیات اجرایی طرح های مصوب سفر رئیس جمهور، گفت: با اجرای این مصوبات بسیار مهم، استان کرمانشاه به کارگاه بزرگ عمرانی و اشتغالزایی تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: هزار و 71 میلیارد تومان در سفر رییس جمهور برای تقویت سرانه های آموزشی استان اختصاص داده شده که باید هزار کلاس درس با این اعتبار، ایجاد شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۰    
جیرفت- ایرنا- معاون امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: هفت هزار و 900 میلیارد ریال تسهیلات سفر رییس جمهور به کرمان ابلاغ شده و بانکها مکلف به پرداخت این تسهیلات هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_ فرماندار لردگان گفت: در سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری 32 میلیارد ریال برای توسعه گردشگری این شهرستان به تصویب رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت پیگیری های ملی مدیران محلی برای تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور به گلستان، گفت: رشد 8 درصدی در استان و شهرستان و در گرو تلاش ما برای تحقق این مصوبات است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۹    
شهرکرد-ایرنا- در سفر رییس جمهور به لبد بازفت شهرستان کوهرنگ 8 مصوبه برای رفع محرومیت این منطقه مصوب شد و رییس جمهور دستوراتی برای پیگیری این مصوبات صادر کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دشمنان با حاشیه سازی و ایجاد اغتشاش به دنبال تاثیرگذاری بر دستاوردهای سفر رییس جمهور به نیویورک هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
هم زمان با سفر رییس جمهور به نیویورک، بخش صدور کارت ملی ایرانیان مقیم آمریکا توسط دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری لرستان گفت: در سفر رییس جمهور حدود 17 هزار میلیارد تومان مصوبه داریم که در مرحله خوبی هستند، حدود 5 هزار میلیارد تومان از این مصوبات برای عقد قرارداد هم پیش رفته است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛بجنورد- ایرنا- اختصاص 2 هزار و 500 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به پروژه انتقال آب منطقه سرانی بعنوان بزرگترین طرح آبرسانی شمالشرق کشور نویدبخش تحولات قابل توجهی برای خروج خراسان شمالی از بن بست بی آبی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- اختصاص 2 هزار و 500 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به پروژه انتقال آب منطقه سرانی بعنوان بزرگترین طرح آبرسانی شمالشرق کشور نویدبخش تحولات قابل توجهی برای خروج خراسان شمالی از بن بست بی آبی خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - سیزدهم آبان 1400 دیار دارالمرحمه سمنان میزبان آیت الله سیدابراهیم رئیسی رییس جمهور و جمعی از اعضای هیات دولت سیزدهم بود و اکنون در مدت کمتر از یکسال با درایت دولت، استاندار و مسوولان سمنان 100 درصد اعتبارات عمرانی مصوب در سفر رییس جمهور به این استان جذب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- فرماندار شهرستان کوهرنگ گفت: پس از سفر رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری و منطقه لبد هشت طرح در این شهرستان عملیاتی و ساخت آن ها آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه دولت سیزدهم برای توسعه زیرساخت های مناطق محروم، یادآور شد: 2 مدرسه لبد بازفت و بازسازی دبستان این منطقه، با اقدامات جهادی سه ماه پس از سفر رییس جمهور به استان، به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - اییرنا - استاندار کرمانشاه با بیان اینکه آموزش و پرورش یکی از ارکان اصلی کشور است، گفت: در سفر رییس جمهور به استان در تیرماه امسال، برای تجهیز، تکمیل و ساخت مدارس کرمانشاه نزدیک به هزار میلیارد تومان اعتبار تصویب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: 90 میلیارد تومان اعتبار از سفر رییس جمهور به استان قزوین برای تکمیل و توسعه شهرک گلخانه نودهک مصوب شده و تاکنون هشت میلیارد از آن اختصاص یافته است.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
1401-06-31 08:50 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان، دکتر حسین رشیدی مدیر کل دامپزشکی استان کرمان از اختصاص 700 میلیارد ریال اعتبار در سفر رییس جمهور به استان کرمان به دامپزشکی استان کرمان بمنظور توسعه و ارتقاء آزمایشگاه مرجع و منطقه ای دامپزشکی استان و نیز پست ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ اتابک جعفری در نشست مشترک با مدیران عامل آبفا خوزستان و سازمان آب و برق خوزستان که امروز 30 شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: دولت سیزدهم و مجموعه وزارت نیرو و آبفا کشور، عزمی راسخ برای برطرف کردن مشکلات آب و فاضلاب در خوزستان دارند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یک کارشناس مسایل بین الملل، همکاری های منطقه ای به ویژه در جنوب ایران و در منطقه خلیج فارس در راستای ایجاد امنیت پایدار را از موارد مورد تاکید ایران و رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل عنوان کرد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، غلامرضا نوری قزلجه روز سه شنبه در نشست خبری تشریح دستاوردهای سفر رییس جمهور به ازبکستان و همچنین حضور در بیست و دومین نشست سران سازمان همکاری شانگهای در سمرقند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: دشمنان همواره به دنبال آسیب رساندن و تضعیف ایران هستند به طوری که برنامه ریزی فراوانی برای تحت الشعاع قرار دادن سفر رییس جمهور به نیویورک انجام داده اند ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۲    
فرهاد تقوامنش، تحلیلگر ارشد مسائل بین الملل در یادداشتی به بررسی ابعاد مهم سفر رییس جمهور به آمریکا پرداخت
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان گفت: 25 میلیارد تومان اعتبار سفر پارسال رییس جمهور برای تکمیل موزه دفاع مقدس استان تخصیص یافت و با هزینه آن، این طرح هم اکنون آماده بهره برداری و افتتاح شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان استقرار گفت: در سفر رییس جمهور در اواخر سال گذشته به منطقه آبادان و خرمشهر 130 میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت های این مجتمع تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس دانشگاه علمی - کاربردی خراسان شمالی گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار برای خانه خلاق این مرکز آموزش عالی از محل سفر رییس جمهور به این استان تخصیص یافت.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، علیرضا قاسمی فرزاد روز سه شنبه در بیست و دومین نشست اعضای شورای تامین آب استان همدان افزود: بر اساس زمانبندی اعلام شده در سفر رییس جمهور و هیات دولت به استان همدان (6 مرداد) که برای بهره برداری از پروژه آبرسانی بلند مدت به همدان، 2 ماه فرصت تعیین شد، این [...]
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن هانی زاده تحلیلگر روابط بین الملل ساده انگارانه است اگر فکر کنیم سفر ابراهیم رئیسی به نیویورک با حواشی روبرو نخواهد بود و آمریکایی ها تمامی جوانب مهمان نوازی را رعایت خواهند کرد! آمریکا فابل اعتماد نیست و بارها این نکته را ثابت کرده است. اما در این سفر رییس جمهور ایران دستی پر دارد ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون اجرایی رییس جمهور که برای بررسی اجرای مصوبات سفر رییس جمهور در سال گذشته به استان بوشهر سفر کرده بود، در بازدید از دو طرح کلان در شهرستان دشتستان، قول داد اعتباری معادل هزار و 880 میلیارد تومان به این دو طرح اختصاص یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نخستین حضور آیت الله رییسی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل نه تنها وی را در کانون توجه رسانه ها قرار داده است، بلکه شبکه های معاند هم در تلاش هستند تا بهره برداری سیاسی خود را از این رویداد داشته باشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایران اکونومیست، رئیس جمهور صبح دوشنبه در صدر هیأتی سیاسی عازم نیویورک، مقر سازمان ملل شد تا از پتانسیل این نهاد برای پیگیری منافع ملی و تببین گفتمان سیاست خارجی دولت سیزدهم به عنوان گفتمانی برآمده از انقلاب اسلامی بهره گیرد ...
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل عازم نیویورک شده است و از آنجا که بازارهای مالی ایران تحت تاثیر اخبار سیاسی قرار دارند، این سفر سیگنال هایی برای بازار ارز داشت.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
سفر رییس جمهور کشورمان به ازبکستان و موافقت سازمان همکاریهای شانگهای با عضویت ایران در این پیمان، فرصت دیگری را در زمینه توسعه تجارت شرق برای استانی مانند خراسان رضوی فراهم نمود که توجه به چند نکته اساسی در این بخش از سوی فعالان این بخش ضروری است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس جمهور تاتارستان و هیأت همراه فردا علاوه بر بازدید از کارخانه های ایران خودرو و مپنا، دیدارهایی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و همینطور معاون اول رییس جمهور جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲    
کارشناس مسائل بین الملل گفت: اهداف سفر رییس جمهور به نیویورک، اهدافی راهبردی هستند و دستاوردهای سیاسی، اقتصادی، رسانه ای و راهبردی آن بزودی محقق می شود.