دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۲:۴۹Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات سفر»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام استاندار ایلام مجموعه فعالیت های مجموعه دولت در سال 1401 را تشریح کرد و گفت: مجموع اعتبارات سفر استانی و اعتبارات استانی در مجموع 7723 میلیارد است که تاکنون بیش از 51 درصد آن تخصیص یافته و در بین شهرستان ها توزیع شده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نصر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان چهار هزار و 500 میلیارد تومان جذب شده است که پیش بینی می کنیم تا یک ماه آینده کل اعتبارات این سفر برای سال 1401 جذب شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایلام- معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: اعتبارات دولت در سفر استانی و متمم سفر بالغ بر 4 هزار میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۲    
هم اکنون 62 هزار هکتار از اراضی مستعد استان زنجان با استفاده از تسهیلات سفر رییس جمهور و اقدامات تشویقی سازمان جهاد کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری مجهز شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 83 پروژه عمرانی با اعتبار 690 میلیارد ریال در حال ساخت بوده که تاکنون 270 میلیارد ریال از اعتبارات استانی به آن اختصاص یافته و از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور نیز 60 میلیارد ریال تاکنون اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: بیش از 10 هزار تن نهاده دامی مدت دار بین عشایر استان سمنان توزیع شده و از اعتبارات سفر دولت نیز تخصیص خوبی به عشایر صورت گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
44 قنات با اعتبار تأمین شده از محل اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به خراسان جنوبی در سربیشه مرمت و بازسازی شد.
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد،می گوید: از 250 میلیارد تومان اعتبارات سفر رئیس جمهوری برای عشایر تاکنون تنها 6 میلیارد تومان تخصیص یافته است .
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
پروژه ساخت ساختمان دادگاه عمومی بخش نیر از محل اعتبارات سفر رئیس قوه قضائیه در شهریور ماه سال جاری به استان یزد با حضور رئیس کل دادگستری استان و مقامات محلی آغاز شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سبزوار با اشاره به کمبود 20 هزار متر مکعب مخزن ذخیره آب در این شهر، از آغاز عملیات اجرایی ساخت مخزن 10 هزار متر مکعبی از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه دشتی گفت: اعتبار قابل توجهی به برکت سفر رئیس جمهور به استان اختصاص داده شد، از مسئولان استانی می خواهم سهم شهرستان محروم دشتی از مصوبات سفر رئیس جمهور مشخص کنند و به اطلاع مردم رسانده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه اعتبارات سفر رییس جمهور به استان 13 هزار میلیارد تومان برای پرداخت از سوی سازمان برنامه و بودجه مصوب شد که قرار است طی سه سال تخصیص یابد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از محل اعتبارات سفر هیئت دولت به چهارمحال و بختیاری، نخستین دپارتمان عسل در شهرستان کوهرنگ راه اندازی می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، مهدی رمضانی، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور از افتتاح کتابخانه مرکزی قم همزمان با نیمه شعبان با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان استانی و چهره های فرهنگی خبر داد و گفت: پروژه کتابخانه مرکزی استان قم سال 1391 از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) آغاز شد ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تخصیص 120 میلیارد ریال اعتبارات سفر رییس جمهوری به حوزه آبخیزداری و واگذاری 22 مورد زمین منابع طبیعی به وسعت 126 هکتار به بنیاد مسکن برای ساخت مسکن جوانان از مهم ترین مباحثی بود که در نشست خبری سرپرست منابع طبیعی عنوان شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
از محل اعتبارات سفر رییس جمهوری به خراسان شمالی مبلغ 15 میلیارد تومان به هشت هزار متقاضی اعتبار، اختصاص داده شده در حالی که تعداد 45 هزار و 589 درخواست مورد بررسی قرار گرفت.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: اعتبارات سفرهای استانی شخص رییس جمهور در راستای جبران عقب ماندگی و تکمیل پروژه های عمرانی و اقتصادی به آذربایجان غربی اختصاص یافته و در آینده نزدیک در همه زمینه ها به میانگین کشوری خواهیم رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مصوبات تحول آفرینی برای کرمانشاه در سفر استانی هیئت دولت لحاظ شد، گفت: تنها 89 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به کرمانشاه پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تخصیص اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور در این استان رضایت بخش نیست، گفت: کارگروهی سه نفر تخصیص ها را به طور جدی پیگیری خواهند کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تخصیص اعتبارات نیازمند پیگیری مداوم است، گفت: روند تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور به کرمانشاه مطلوب نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
همدان - معاون فرماندار همدان از اختصاص 35 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به عشایر همدان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار بجستان گفت: تکمیل بخش داخلی بیمارستان 32 تختخوابی آیت الله مدنی این شهرستان علاوه بر اعتبارات سفر رییس جمهور به خراسان رضوی نیازمند 20 میلیارد ریال اعتبار برای تامین تجهیزات است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
بیش از 50 درصد از اعتبارات سفر رییس جمهوری به استان در حوزه آب منطقه ای به مبلغ 199 میلیارد تومان تخصیص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با اشاره به اینکه از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت ریاست جمهوری به گیلان نیز تاکنون 2500 میلیارد تومان به استان تخصیص یافته است، ادامه داد: از این رقم 1283 میلیارد تومان مربوط به سالجاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر می گوید: تفاهم نامه های سفر نخست رئیس جمهور به استان بیش از 7 هزار میلیارد تومان بوده که تاکنون 2 هزار و 500 میلیارد تومان آن اختصاص یافته است.
صفحه روز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۳    
استاندار خراسان جنوبی گفت: امسال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور سه مرحله و در مجموع 810 میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشتیم که عمده آنها از آبان ماه تاکنون بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۶    
علی احمد زاده گفت: 550 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان در یک ماه گذشته تخصیص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
علی احمد زاده گفت: 550 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهور به استان در یک ماه گذشته تخصیص یافت.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: این استان عملکرد مناسبی در اجرای مصوبات سفر اول رئیس جمهور داشته و در سفر دوم نیز اعتباراتی اختصاص یافته که در نوبت ابلاغ است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: امسال از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور سه مرحله و در مجموع 810 میلیارد تومان تخصیص اعتبار داشته ایم که عمده آنها از آبان ماه تاکنون بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری در خصوص اعتبارات سفر ریاست جهموری به چهارمحال و بختیاری در سال 1401، گفت: 850 میلیارد تومان اعتبار به استان تخصیص پیدا می کند که این عدد معادل 70 درصد اعتبارات سفر در سال جاری است، این اعتبار به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور به استان موجب بهره برداری از 100 طرح در بخش های آب و فاضلاب و بهداشت و درمان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- استاندار لرستان از تخصیص دو هزار و 722 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: سهم این اداره کل از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان تصویب هزار و 927 میلیارد تومان اعتبار است که گره گشای تسریع در اجرای طرح های راه و شهرسازی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۱    
فرماندار رزن گفت: افزود: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان همدان سال آینده 12 روستا با 15 میلیارد تومان اعتبار بهسازی و بازنگری طرح هادی آن اجرا می شود.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار گلپایگان از تخصیص 40درصدی اعتبارات به گلپایگان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان خبر داد و گفت: دستگاه ها برای جذب اعتبارات اقدام کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: بیش از 20 هزار میلیارد تومان مصوبات سفر هیئت دولت به استان کرمان بوده که تاکنون حدود سه هزار میلیارد تومان آن تخصیص داده شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: به دلیل اظهارات بی پایه و اساس مسئولان قبلی درباره میزان پیشرفت ساخت بیمارستان خوشاب، تمام اعتبارات سفر ریاست جمهوری تخصیصی به علوم پزشکی سبزوار صفر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: پیش بینی شده است با استفاده از اعتبارات سفر رییس جمهور 145 واحد مدرسه کانکسی بالای 10 نفر دانش آموز در استان حذف و مدارس ثابت جایگزین آن ها شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در گفتگوی ویدیو کنفرانسی با انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در خصوص پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور در حوزه بانوان گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در اعتبارات سفر رئیس جمهور از محل وزارت نفت 10 میلیارد تومان برای پل چهارم بشار دیده شده است.
مجتمع فرهنگی هنری لردگان که احداث آن 14 سال به طول انجامید، با تزریق اعتبارات سفر رییس جمهور در دولت سیزدهم افتتاح و تقدیم به مردم این شهرستان شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۱    
قاسمی فرزاد گفت: در سفر پر خیر و برکت رئیس جمهور به استان همدان، هزار و 250 میلیارد تومان اعتبار به شهرستان تویسرکان اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد_ استاندار خراسان شمالی گفت: 200 میلیارد تومان اعتبار به اعتبارات سفر ریاست جمهوری افزوده و مصوب شد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: 200 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رییس جمهور به استان جذب شد که صرف هزینه های عمرانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۳    
استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تاکنون 70 درصد اعتبار سفر ریاست جمهوری در استان جذب شده است، گفت: امسال با برنامه ریزی دقیق و نظارت نگذاشتیم هیچ اعتباری از استان برگشت بخورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه خبر داد: تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه با یک جهش چشمگیر تا هفته آینده به 70 درصد می رسد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
گرگان-نماینده ویژه استاندار گلستان در امور مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان، گفت: 21 هزار و 500 میلیارد ریال از اعتبارات سفر آیت الله رئیسی به گلستان تخصیص یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی همدان با اشاره به اینکه 255 میلیارد تومان در برنامه های عمرانی توسط شرکت شهرک های صنعتی همدان در یک سال گذشته هزینه شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان از اختصاص 311 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به شهرستان درگزین خبر داد و اعلام کرد: در سال جاری برای توسعه گلخانه های استان 160 هکتار تغییر کاربری در حال انجام است.