چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۶:۴۰Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات سفر»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۲۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: 25 هزار نفر از محل اعتبارات سفر دوم رئیس جمهور به البرز برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- استاندار همدان گفت: 700میلیارد ریال از اعتبارات سفر رییس جمهور شهید به کتابخانه های همدان مصوب شد و تخصیص قابل قبولی در این بخش صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در سفر اول ررئیس جمهور شهید به استان بیش از 13 هزار میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته که از این مبلغ 80 درصد آن تامین شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا- فرماندار اردستان گفت: سال گذشته از محل اعتبارات سفر استانی رییس جمهور شهید، آیت الله رئیسی، مبلغ 48 میلیارد ریال اعتبار برای مرمت و بازسازی خانه تاریخی حکیم اردستان هزینه شد که در پی آن قسمت اعظم این بنا مرمت شده و تا چند ماه آینده مرمت این خانه تکمیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۲۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان برنامه ریزی برای حضور ایثارگران در جمع دانشجویان و دانش آموزان را مهم برشمرد و بسترساز گفتگوی بین نسلی دانست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- معاون توسعه مدیریت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: تا کنون 160 میلیارد ریال از مجموع 470 میلیارد ریال اعتبارات سفر استانی هیات دولت به این مجموعه جذب شده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۷    
زمین فوتبال و هندبال ساحلی در ورزشگاه غدیر آموزش و پرورش شهرستان برخوار در دولت شهید رئیسی با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر استاندار اصفهان به برخوار افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۲    
پس از 15 سال، دولت سیزدهم استخر فرهنگ شهر دستگرد برخوار را با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان تکمیل کرد. همچنین مدرسه 9 کلاسه زنده یاد پوریا رفیعی در دستگرد برخوار با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان افتتاح شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
در دولت شهید رئیسی مدرسه 6 کلاسه نیک اندیشان روستای علی آبادملاعلی با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان افتتاح شد ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در دولت شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی، روکش آسفالت جاده حبیب آباد به دولت آباد و بالعکس که مطالبه چندین ساله مردم بود، با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 620 میلیون تومان از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اصفهان انجام شد که این نشان می دهد انتخاب درست می تواند پروژه هایی که سالیان سال بر روی ...
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: 140 هزار میلیارد ریال اعتبار در سفر رئیس جمهور شهید و هیئت دولت به استان همدان (مردادماه 1401) اختصاص یافت که تاکنون نزدیک به 70 هزار میلیارد ریال آن توسط دستگاه های مختلف استان جذب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: میزان اعتبارات و مصوبات سفر رئیس جمهور به استان14 هزار میلیارد تومان بود که از این مقدار 7 همت معادل 55 درصد محقق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۷    
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: 140 هزار میلیارد ریال اعتبار در سفر رییس جمهور شهید و هیات دولت به استان همدان (مرداد 1401) اختصاص یافت که تاکنون نزدیک به 70 هزار میلیارد ریال آن توسط دستگاه های مختلف استان جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی باید در جذب اعتبارات مصوب سفرهای استانی رییس جمهور که به رشد و توسعه مناطق مختلف استان کمک می کند، بیش از پیش تلاش کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بن گفت: آزادراه بن داران از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور شهید فعال شد و تا 1404 به بهره برداری کامل می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی نطنز از اجرای مرحله دوم احیای بازار سنتی نطنز از محل اعتبارات سفر شهید رئیسی با 15 میلیارد ریال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که با گذشت حدود یک سال از سفر دوم هیات دولت سیزدهم و تخصیص 10 هزار میلیاردتومان به این استان، یک ریال هم از اعتبارات این سفر از سوی بانک های عامل پرداخت نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه طرح های نیمه تمام کرمان به واسطه اعتبارات سفر رییس جمهور شهید به استان کرمان جان گرفت، گفت: وزیر ورزش و جوانان نیز به زودی برای افتتاح این پروژه های ورزشی و برنامه ریزی برای تکمیل سایر طرح ها به استان کرمان سفر می کند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی صبح امروز وارد فرودگاه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد شد و بلافاصله به دیدار حضرت آیت الله سید نصیر حسینی امام جمعه یاسوج و نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با بیان اینکه طرح های نیمه تمام کرمان به واسطه اعتبارات سفر رییس جمهور شهید به استان کرمان جان گرفت، گفت: وزیر ورزش و جوانان نیز به زودی برای افتتاح این پروژه های ورزشی و برنامه ریزی برای تکمیل سایر طرح ها به استان کرمان سفر می کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری و محرومیت زدایی به 150 روستای استان آبرسانی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: 2 هزار و 130 میلیارد ریال از اعتبارات سفر استانی شهیدجمهور آیت الله رئیسی به گیلان در بخش کشاورزی جذب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان با اشاره به اینکه شهید جمهور آیت الله رییسی یادگارها زیادی در نقاط مختلف کشور از خود بر جا گذاشت گفت: افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای هگمتانه نیز از محل اعتبارات سفر هیات دولت تکمیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۴    
ساری- نوری، استاندار مازندران اعتبارات سفر دوم رییس جمهور شهید به استان را 15 هزار و 700 میلیارد تومان اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی گلستان با اشاره به پر خطر بودن جاده های کردکوی به بندرترکمن، آق قلا و گمیشان از اجرای طرح تعریض و بهسازی این جاده ها با اعتبارات سفر استانی رئیس جمهور شهید خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: با عنایت ویژه آیت الله رئیسی به جامعه ایثارگران استان در دو سفر استانی، هزار و 480 میلیارد ریال اعتبار به این بخش اختصاص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 440 میلیارد تومان اعتبار از محل مصوبات سفر رییس جمهور به بخش کشاورزی استان تخصیص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: طرح های توسعه منابع آبی استان شامل سدهای بالاخانلو و نهب و همچنین طرح انتقال آب از سد طالقان با کمک اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور درحال اتمام است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار رزن با بیان اینکه اعتبارات سفر استانی رییس جمهور در مدت سه سال تخصیص می یابد،گفت: هشت هزار و 500 میلیارد ریال از اعتبارات سفر شهید جمهور به همدان مربوط به این شهرستان بود که تاکنون که نیمی از این میزان جذب شده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان در این باره گفت: در سفر رئیس جمهور به استان طی مردادماه 1401، 13هزار میلیارد ریال برای حوزه سلامت پیش بینی شد. به گزارش ایرنا، محمد مهدی مجذوبی با تاکید بر اینکه یکی از پروژه های شاخص که در اعتبارات سفر دیده شده بود ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۵    
استاندار خراسان شمالی با اشاره به عدم جذب اعتبارات سفر رئیس جمهور در حوزه بهکده رضوی، گفت: بدهی های این مجموعه از طریق تهاتر رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
تنکابن - فرماندار تنکابن گفت: 139 میلیارد تومان از اعتبارات سفر اول در شهرستان تخصیص یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی از جذب 100 درصدی اعتبارات از محل سفر ریاست جمهوری به استان در بخش برق خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
پل چنارک در این محور با صرف 185 میلیارد ریال به بهره برداری رسید و تفاهم نامه ای برای دوبانده شدن کامل مسیر منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل جمعت هلال احمر چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه در سفر اول رییس جمهور به استان 760 میلیارد ریال اعتبار برای این نهاد تصویب شد، گفت: تاکنون قریب به 160 میلیارد ریال از اعتبارات سفر رییس جمهور به هلال احمر استان تخصیص یافته است.
ماد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۷    
به گزارش ماد _ دکتر علیرضا قاسمی فرزاد افزود: اعتبارات سفر رئیس جمهور محترم به همدان که در 6 مرداد ماه 1401 انجام شد بالغ بر 14 هزار میلیارد تومان بود که با تاکیدات ریاست جمهور تاکنون بالغ بر 54 درصد آن محقق شده است که در این راستا موفق شدیم موضوع انتقال آب که یک ابرپروژه بی نظیر بود را تامین مالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- استاندار اردبیل گفت: دو هزار کلاس درس با استفاده از ظرفیت خیرین و اعتبارات سفر رییس جمهور به اردبیل در این استان احداث می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: در اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان 250 میلیارد ریال برای تکمیل پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر تخصیص یافت که 88 درصد آن محقق شده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۲    
در جلسه ای که روز چهارشنبه 19 اردیبهشت با حضور قاسم احمدی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش برگزار شد مقرر شد بودجه ای از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری برای تجهیز مرکز قنوات کانون پرورش فکری قم تخصیص یابد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از ایرنا ، اظهار کرد: اعتبارات سفر رییس جمهور طی 2 سال تخصیص یافت و با جذب آن بیشتر طرح های نیمه تمام این شرکت تکمیل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - استاندار همدان گفت: تاکنون بیش از 70 هزار میلیارد ریال معادل 54 درصد از اعتبارات سفر رییس جمهور به این استان محقق شده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۷    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: از محل اعتبارات سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان، 35 باب نمازخانه در مدارس سطح استان احداث و تحویل داده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: 70 هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر آذر ماه 1400 رئیس جمهور به لرستان وارد و در بخش های مختلف هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهور گفت: 70 هزار میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر آذرماه 1400 رییس جمهور به لرستان وارد و در بخش های مختلف هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۶    
شهرکرد- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به ابلاغ اعتبارات تملک دارایی استان های سردسیر در نیمه اول سال گفت: بیش از هشت هزار میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای ملی با اولویت اعتبارات سفر به استان ابلاغ و به دستگاه ها تخصیص داده شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: در دور دوم سفر رئیس جمهور به استان نیز برای مباحث و موارد آموزشی، همچنین تجهیز و نوسازی مدارس و مجتمع های آموزشی اعتبار بسیار مطلوبی در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام از تخصیص 89 درصد اعتبارات مصوب سفر رییس جمهور به این استان در حوزه وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی اعلام کرد با پیگیری های انجام شده و در دیدار با رئیس امور طرح های کلان سازمان برنامه و بودجه کشور که مدیریت اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان ها را بر عهده دارد، 700 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی تخصیص یافت.