سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۹:۰۸Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیئت دولت»

کبنا نیوز   ۵ دقیقه پیش    
فردا ( چهارشنبه 31 شهریور ماه 1400) جلسه هیئت دولت به ریاست سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار می شود و گزینه استانداری کهگیلویه و بویراحمد معرفی می شود.
سرپرست معاونت بازسازی بنیاد مسکن کشور گفت: واحدهای روستایی آسیب دیده از زلزله هفته گذشته قوچان ارزیابی شده و بنیاد مسکن در حال آماده سازی مصوبه مربوطه برای بازسازی و نوسازی این واحدها است تا در اولین جلسه هیئت وزیران مصوبه مربوطه اخذ و کار بازسازی شروع شود.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با تاکید بر اینکه اجرایی شدن رتبه بندی معلمان نیازمند بودجه ای 60 هزار میلیاردی است، گفت: در صورت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی در دستور کار جلسات آتی مجلس و تصویب ، اجرای آن به سال آینده موکول خواهد شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۱۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه اطللاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور روز یکشنبه در جلسه هیئت دولت با اشاره به عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۹   + ۵۳ سایت دیگر  
دولت در راستای کمک به اجرای طرح های عمرانی و به موجب حکم مندرج در بند (ز) تبصره (1) قانون بودجه سال 1400 کل کشور مبنی بر اختصاص اعتبار برای تحویل مواد اولیه قیر به دستگاه های اجرایی، آیین نامه اجرایی مربوط به آن را تصویب کرد.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
اخبار انتصاب استانداران پس از تصویب در هیئت دولت به صورت رسمی در پایگاه اطلاع رسانی دولت، پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور و رسانه ی ملی و خبرگزاری های رسمی منتشر می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پست با اشاره به اقدامات یک سال گذشته در ارتقا تامین تجهیزات مورد نیاز کارمندان گفت: رفع بخشی از مشکلات کارمندان نیازمند مصوباتی در هیئت دولت و مجلس است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
علی احمدی در گفت وگو با میزان، با اشاره شرایط و ضوابط تحقق خط قرمزهای اعلامی رئیس جمهور مبنی بر مردمی و ضد فساد بودن اعضای کابینه دولت گفت: مقام معظم رهبری در جلسه با هیئت دولت روی برخی مولفه های مردمی بودن صحه گذاشتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت کشور: طرح تعیین تکلیف 21 میلیون ایرانی جامانده سهام عدالت به محض تصویب در هیئت دولت از طریق رسانه ملی اعلام خواهد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی اساسنامه جدید سازمان هواپیمایی کشوری را بر اساس مستثنی شدن آن از شمول قانون خدمات کشوری و اداره سازمان به صورت شرکت دولتی به هیئت دولت ارائه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی اساسنامه جدید سازمان هواپیمایی کشوری را بر اساس مستثنی شدن آن از شمول قانون خدمات کشوری و اداره سازمان به صورت شرکت دولتی به هیئت دولت ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: مردم انتظار ندارند دولت جدید یک روزه، یک هفته و یا یک ماهه تمام مشکلات کشور را حل کند؛ اما وقتی تلاش شبانه روزی هیئت دولت را برای رفع مشکلات و کاستی های موجود می بینند، اعتماد آن ها نسبت به مسئولین بیشتر می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را ابلاغ کرد. به گزارش مهر، در جلسه هیئت دولت رئیس جمهوری اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۵    
مجوز رسمی افزایش مرخصی زایمان پس از 8 سال از تصویب آن، اخیرا از سوی هیئت دولت صادر شد؛ این موضوع در حوزه پرستاری از آن رو مهم است که بسیاری از پرستاران شرکتی بوده و شرکت ها زیر بار این قوانین نمی روند و بارداری را تبدیل به تهدیدی علیه ادامه کار وی کرده اند.
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت با رهبر انقلاب از نظر تعداد موضوعات مورد بحث، جایگاه یک دیدار خاص را در سال های اخیر دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۰    
بجنورد- نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیکی فصل سرما، گفت: هیئت دولت باید هرچه سریع تر اقداماتی فوری برای ساخت منازل مردم زلزله زده گرمه و جاجرم انجام دهد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت نیرو پیشنهاد اصلاح مربوط به تعیین فوق العاده سختی کار کارکنان وزارت نیرو را به هیئت دولت ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۵۰    
نخست وزیر انگلیس چهار وزیر امور خارجه، آموزش و پرورش، دادگستری و وزیر مسکن، جوامع و دولت های محلی را برکنار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
نخستین دیدار رئیس جمهور و هیئت دولت سیزدهم با رهبر انقلاب در ششم شهریور از نظر تعداد موضوعاتی که مورد بحث قرار گرفت، آن را در جایگاه یک دیدار خاص در طول سال های اخیر قرار می دهد. اهمیت بازسازی انقلابی و عقلانی فرهنگ و ساختارهای فرهنگی از جمله محورهای مهم این دیدار بود ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهورایران در جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت این کشور اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ابلاغ کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۲۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت رئیس جمهور اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را به اعضای دولت و دستگاه های اداری و اجرایی ابلاغ کرد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
رفع موانع واگذاری سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در نشست امروز (چهارشنبه، 24 شهریورماه) هیئت دولت بررسی شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در جلسه روز چهارشنبه هیئت وزیران، اصول 12گانه پیشگیری و مقابله با فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم را برای اعلام نظر به اعضای دولت ابلاغ کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۸    
نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار جدید باید واقعیت های استان اصفهان را به گوش هیئت دولت برساند و در راستای حل مشکلات این استان گام بردارد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : روزنامه شریعتمداری نوشت: دو روز پیش هیئت دولت پس از بررسی سوابق اجرایی و مدیریتی حسین مدرس خیابانی، به وی به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان رأی اعتماد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هیئت دولت عربستان سعودی به دنبال اعلام خروج سامانه های پاتریوت آمریکا از نزدیکی ریاض، امروز از تشکیل کمیته توسعه دفاعی با هدف ایجاد نوآوری در زمینه سیستم های دفاعی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب حسین مدرس خیابانی به عنوان استاندار ویژه سیستان و بلوچستان از سوی هیئت دولت سیزدهم نویدی است برای این استان است چرا که وی در زمان تصدی قائم مقامی وزارت صمت از معدود مقاماتی بود که بارها به بندر چابهار سفر کرد و اقداماتی مشهود در زمینه توسعه فعالیت های این بندر صورت داد. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
حسین حقگو - کارشناس اقتصادی؛ رئیس جمهور در جلسه اخیر هیئت دولت از اقدام وزارت صمت در کاهش قیمت سیمان اظهار خرسندی کردند و این اقدام را پسندیده و امیدبخش خواندند. ...
برترین ها / 55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در یادداشتی به انتصاب استاندار جدید سیستان و بلوچستان اعتراض و در اقدامی تامل برانگیز و برخلاف رویه خود که بارها از دولت سیزدهم تمجید کرده از این انتخاب رئیسی انتقاد کرد. این روزنامه نوشت: ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت: دو روز پیش هیئت دولت پس از بررسی سوابق اجرایی و مدیریتی حسین مدرس خیابانی، به وی به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان رأی اعتماد داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد شاکری، امام جمعه فردوس در گفتگو با خبرنگار خاورستان با در مورد انتصاب مدیران کل جدید در دولت مردمی ایران قوی، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در اولین دیدار با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت تاکید کردند، یکی از وظایف و ماموریت های مهم دولت سیزدهم، بازسازی و ترمیم اعتماد و امید مردم است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با اعضای هیئت دولت سیزدهم حرف زدن با مردم و در میان گذاشتن مشکلات و راه حل ها را با مردم، به عنوان یکی از جلوه های مردمی بودن معرفی کردند و در این خصوص نکاتی را مطرح فرمودند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۶    
بخش سوم: اقتصاد مقاومتی، تمرکز بر همسایگان شوشان - ملک محمد مکوندی: رییسی،معاونین رییس جمهور، هیئت دولت و حامیان انتخاباتی انها بر دو موضوع اصرار دارند. که در مناسبت های مختلف بارها بر زبان اورده اند. ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به بسیاری از مزیت ها و استعدادهایی که در استان ارتقا یافته و با نگاه های پدافند غیرعامل و نگاه های خاص ملی که وجود دارد این مسئله را طلب می کند که استان اصفهان نیز استاندار ویژه داشته باشد و با یک نگاه خاصی هیئت دولت و شخص ریاست جمهور مدنظر خود قرار بدهند و به تصویب برسانند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳    
"استاندار ویژه دسترسی سریع تر و راحت تری به هیئت دولت دارد، پیام و صدای مردم استان راحت تر به رئیس جمهور و اعضای دولت می رسد و به فراخور و اقتضا می تواند در جلسات هیئت دولت شرکت کند که این یک فرصت استثنایی و برای استان و کلانشهر اهواز بی سابقه است."
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در نخستین جلسه اصلی کمیسیون فرهنگی در دولت سیزدهم که بعدازظهر روز یکشنبه 21 شهریور 1400 به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار شد، با موافقت اعضا وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عهده دار مسئولیت ریاست این کمیسیون شد. ...
درپی سفر نخست وزیر عراق به ایران موضوعات مهمی مورد بررسی قرار گرفت که یکی از آن ها سرعت بخشیدن مراحل ساخت و راه اندازی خط ریلی شلمچه –بصره بود که رییس جمهور هم به آن اشاره کرد.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مدیران اجرایی یایستی در مقابل انتقادها آستانه تحمل خود را بالا ببرند/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهوز در جلسه هیئت دولت اظهار داشت: دولت از ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در میان مشکلات متعدد اقتصادی و بحران همه گیری بیماری کرونا شاید کسی تصورش را نمی کرد که بخشی از اوّلین دیدار هیئت دولت سیزدهم جمهوری اسلامی با رهبر انقلاب به فرهنگ و مسائل مربوط به آن اختصاص پیدا کند و دیدگاه های قابل تأملی هم در آن مطرح شود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تصویب بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر در جلسه هیئت دولت خبر داد و گفت: تمامی اصحاب فرهنگ و هنر که در صندوق اعتباری هنر عضویت دارند، مشمول بسته حمایتی اعم از تسهیلات بلاعوض و وام های با سود کم خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بسته حمایتی اصحاب فرهنگ و هنر امروز در جلسه هیئت دولت تصویب شد و به عنوان هدیه ویژه رئیس جمهور در روز سینما به هنرمندان اختصاص پیدا کرد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ،در جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیئت دولت به ریاست آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی ، استاندار منتخب سیستان و بلوچستان از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
سید ابراهیم رییسی روز یکشنبه در جلسه هیأت دولت با تأکید بر اینکه دولت از نقد منصفانه و سازنده استقبال می کند، اظهار داشت: نقد منصفانه را باعث رشد و ارتقاء امور در کشور می دانیم و مدیران اجرایی باید آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۹   + ۵۶ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور گفت:مدیران اجرایی باید آستانه تحمل خود را در مواجهه با انتقادها بالا ببرند، چرا که انتقاد درست می تواند نسبت به اصلاح کاستی ها و نواقص مفید باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۶   + ۶۲ سایت دیگر  
در جلسه بعدازظهر امروز یکشنبه هیئت دولت به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی، استاندار منتخب سیستان و بلوچستان از هیئت وزیران رأی اعتماد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: بر اساس مصوبه هیئت دولت 95 میلیون تخم مرغ نطفه دار وارد کشور می شود و در قالب کشاورزی قراردادی در اختیار مرغداران قرار می گیرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، حمید ملانوری ظهر امروز در شورای برنامه ریزی و توسعه خراسان جنوبی، با اشاره به تفاوت این سفر با سفرهای قبلی هیئت دولت به استان ها، اظهار داشت: همیشه قاعده بر این بود که تیم های کارشناسی، چند روز قبل از حضور رئیس جمهور به استان ها می رفتند و با رصد مسائل مختلف از نزدیک ...