پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۳:۴۵Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارت آموزی»

آقای خبر   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
روز گذشته قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان در تفاهم نامه ای مشترک با یکی از شرکت های بیمه، تسهیلات جدیدی را برای سربازان ماهر ایجاد کرد که مشاور عالی این قرارگاه به توضیح آن پرداخته است. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۴۵    
فرماندار نوشهر گفت: باید به دنبال تغییر در روش های مهارت آموزی و آموزش باشیم زیرا امروز شیوه های جدید و نوین در جامعه پاسخگو می باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۲۳    
زنجان - ایرنا - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اهمیت مهارت آموزی انتظار داریم 30 درصد و معادل 40 واحد درسی دانشگاه ها در راستای آموزش های فنی و حرفه ای تغییر یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۵    
گروه استان ها - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تلاش می کنیم مشاغل خُرد را با مهارت آموزی برای دوران پسا کرونا آماده کنیم، گفت: مشاغل خانگی گذشته جوابگوی نیازهای روز نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۶    
گروه استان ها - رئیس سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از مهارت آموزی و توانمندسازی 3 هزار نفر در طرح مشاغل خانگی آذربایجان شرقی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از وجود بیش از 3.5 میلیون شاغل رسمی در کشور خبر داد و گفت: 21 میلیون نفر در بخش خصوصی فعالیت می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۹    
زنجان - ایرنا - معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به آمار سازمان زندان ها، 90 درصد از افراد آموزش دیده و مهارت آموخته تکرار جرم نداشته اند، از این رو بازسازی موقعیت اجتماعی افراد از طریق مهارت آموزی امکان پذیر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۹    
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: طرح هر دانش آموز حداقل یک مهارت در سال تحصیلی 1400-1399 به صورت آزمایشی ویژه دانش آموزان پایه هفتم ناحیه سه مشهد اجرا خواهد شد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۸    
کاظم نوروزی گفت: در فاز اول خدمات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان 121 پروژه با اعتبار 13 میلیارد در سطح استان انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی از برقراری پوشش بیمه ای و توانمندسازی سربازان برای ورود به بازار کار توسط یک شرکت بیمه ای خبر داد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۰۶    
جلسه هم افزایی مهارت آموزی کارکنان وظیفه در فرماندهی آماد و پشتیبانی نهاجا برگزار شد
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و شرکت سهامی بیمه ایران باهدف افزایش اثربخشی خدمت سربازی، آموزش سربازان، ارائه خدمات بیمه ای و اجرای طرح های خاص، تفاهم نامه همکاری امضاءکردند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در راستای استفاده دانش آموزان با "نیازهای ویژه " از ظرفیت سازمان آموزش فنی و حرفه ای، تفاهمنامه همکاری دوجانبه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور بررسی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۱۴    
ایسنا/خراسان جنوبی یک مشاور و روانشناس گفت: آنچه در زندگی مشترک مهم بوده و باید به آن توجه کرد این است که دو نفر از دو خانواده مختلف با شرایط گاها فرهنگی و اجتماعی و حتی اعتقادی متفاوتی با سطح تربیت متفاوت عاشق و دلبسته هم شده و قرار است زیر یک سقف زندگی کنند، بنابراین باید برخی اصول را بپذیرند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار کمالی درباره ی آخرین اقدامات انجام شده برای اشتغال بعد از سربازی توضیحاتی داد. سردار موسی کمالی سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیرو های مسلح در گفت وگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح به اظهارات مطرح شده در یک برنامه تلویزیونی در مورد مهارت آموزی به سربازان واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه گفت: بیکار تلقی کردن سربازانی که در مرزها، گردان ها و پاسگاه ها در حال برقراری نظم و امنیت بوده و بعضاً بیش از یک هزار کیلومتر از شهر و خانه خود دور هستند، توهین به این قشر مظلوم است.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مقدمات راه اندازی کارگاه مهارت آموزی قالیبافی و ایجاد مشاغل خانگی ویژه بانوان سرپرست خانوار در شهربانوی بوستان ولایت فراهم شده و بزودی بهره برداری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۹    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر اهمیت مهارت آموزی به دانشجویان گفت: دانشگاه های مهارتی باید در کشور توسعه یابند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱    
قاسمی با اشاره به اهمیت ایجاد فرصت های مهارت افزایی برای دانش آموزان در عرصه تولید و اشتغال گفت: اداره کل آموزش و پرورش البرز 2 تفاهم نامه همکاری با اتاق بازرگانی و مرکز تربیت بدنی فنی و حرفه ای منعقد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۰    
سمنان- ایرنا- استاندار سمنان گفت: استان سمنان با تکیه بر مهارت آموزی به عنوان راهکار اشتغالزایی جزو سه استان برتر کشور از لحاظ کاهش نرخ بیکاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵    
سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه فنی وحرفه ای گفت: آموزش ها در این دانشگاه با تمرکز بر مهارت آموزی، اشتغالزایی و تامین نیروی انسانی بازار کار است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج (پانا)- تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش و پرورش و اتاق بازرگانی استان البرز با هدف مشارکت طرفین در تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه مهارت آموزی و کارآفرینی امضا شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۳    
علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با حضور در شورای مهارت استان خراسان شمالی گفت: خراسان شمالی را به عنوان پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان معرفی می کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رفسنجان - نماینده مردم رفسنجان و انار گفت: جوانان ما وارد کارگاه های فنی و حرفه ای شوند و مهارت آموزی و توانمندسازی خود را بالا ببرند و خودشان صاحب شغل شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۵    
بجنورد- ایرنا- معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: خراسان شمالی پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی در دانشگاه ها شد و به همین منظور دانشگاه فرهنگیان استان مجوز فعالیت در این زمینه را دریافت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۷    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: کمتر از 2 درصد جمعیت 863 هزار نفری استان زیر پوشش مهارت آموزی است که باید آن را به 10 درصد افزایش داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: کارگاه های مهارت آموزی به روی دانشگاه ها باز خواهد شد و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که هر دانشجو چند واحد مهارتی بگذراند.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور گفت:خراسان شمالی را بعنوان پایلوت اجرای طرح ملی مهارت آموزی ویژه دانشگاه فرهنگیان معرفی می کنیم تا از این طریق سهم مهارت را به 50 درصد ارتقا دهیم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۰    
معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان فنی حرفه ای کشور گفت: به صراحت اعلام می کنم اتاق بازرگانی و تمام اعضای فعال آن و تشکل های شکل گرفته اقتصادی آن دارای صلاحدید حرفه ای مهارت هستند .
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی، نیروی انسانی ماهر را اساس توسعه همه جانبه استان دانست و بر ضرورت مهارت آموزی در بخش های مختلف تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بازدید از مجمتع مهارت آموزی و کارآفرینی " بهاران " منطقه 5 ، مرکز کودکان کار و خیابان تحت مدیریت سازمان بهزیستی منطقه5، مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی تهران وگرمخانه ویژه آقایان منطقه 9 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۲    
گروه استان ها-رئیس سازمان فنی و حرفه ای گفت: باید 80 درصد آموزش ها در مدارس و دانشگاه به سمت مهارت آموزی سوق داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: امروز باید 50 درصد آموزش ها در آموزش وپرورش و 30 درصد آموزش ها در مراکز آموزش عالی باید به سمت مهارت آموزی سوق داده شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۲۲    
نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس استان همدان گفت: شبکه شاد نقش مهمی در ارتباط دوسویه دارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا – 2 تفاهم نامه مهارت آموزی با رویکرد اشتغال پویا و موثر برای نخستین بار درکشور بین آموزش و پرورش اتاق بازرگانی و مرکز تربیت مربی استان البرز منعقد شد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز آموزش کوتاه مدت شماره 3 جهاددانشگاهی استان اردبیل از برگزاری اولین جلسه دوره مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروی زمینی ارتش در قالب طرح سرباز ماهر در استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان فارس،طی سفر علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به این استان تفاهم نامه سه جانبه همکاری بین وزارت نفت، سازمان فنی و حرفه ای و استانداری فارس منعقد شد . ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد علی آل هاشم روز چهارشنبه اظهار کرد: لازم است با تدارک بسیج امکانات از ناحیه دولتمردان و به همت خیران و نیکوکاران و با همدلی و همراهی مردم فهیم، دورنمای روشنی از آموزش، تربیت و مهارت آموزی را بصورت علمی و عملی در این قشر [...]
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با راه اندازی مرکز مهارت آموزی ویژه صنایع دریایی جنوب کشور در استان، بیش از 200 حرفه مهارتی در حوزه صنایع دریایی ارائه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس گفت: طی شش ماهه سال جاری، 326 مددجوی کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از دوره های آموزشی مهارت آموزی مقدماتی و پایدارسازی و توسعه این نهاد بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح ابراز امیدواری کرد که در قانون بودجه 1400 اعتبارات لازم برای مهارت آموزی سربازان پیش بینی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح از تعامل قرارگاه مرکزی مهارت آموزی با مجلس در جهت توانمندسازی و مهارت آموزی سربازان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶    
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح گفت: باید فصلی در قانون تحت عنوان توانمند سازی و مهارت آموزی کارکنان وظیفه پیش بینی شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۹    
رضا ریاحی شهردار اوشان،فشم،میگون در دیدار خواهران بسیجی بخش رودبارقصران گفت: برای اولین بار در سطح استان، در پارک بانوان شهر، طی تفاهم نامه ای با سازمان فنی و حرفه استان با کمک خواهران بسیجی کلاس های آموزشی و مهارت آموزی نیز برگزار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سنقروکلیایی گفت : تشویق جوانان به مهارت آموزی به منظور توسعه اشتغال ضرورت دارد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۰    
نماینده تهران در مجلس یازدهم گفت: متاسفانه برای مهارت آموزی دانشجویان برنامه ریزی نکرده ایم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶    
جم(پانا)_ دانش آموزان دبستان شهید رهبر روستای کوری حیاتی شهرستان جم با تولید محصولات ارگانیک کشاورزی موجب درآمد زایی برای خود و استقلال مالی مدرسه شده اند. ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶    
مدرک گرایی دانش آموختگان مانع اصلی در به کار گماردن این قشر و مهمترین چالش در زمینه کاهش آمار بیکاری و اشتغالزایی در آذربایجان غربی محسوب می شود که لازمه حل این مشکل اصلاح فرهنگ غلط پشت میزنشینی و همچنین ترویج فرهنگ مهارت آموزی در استان است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه عمومی با هدف غنی سازی دوره خدمت سربازی و کمک به اشتغال کشور حدود 2 سال است که در ستاد کل نیروهای مسلح اجرا می شود. به گزارش افکارنیوز ...