پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۲۰Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارت آموزی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸    
کتاب های کنونی نه در خدمت مهارت آموزی و پرورش شمّ زبانی و ذوق ادبی هستند نه در راستای هویت ملی و فرهنگی و علاقه مند کردن دانش آموزان به فرهنگ و زبان فارسی برنامه ای دارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از ستاد مبارزه با مواد مخدر، محمدمهدی اسماعیلی در دومین نشست اجرایی تهیه بسته آموزشی نوجوانان مقیم کانون های اصلاح و تربیت تاکید کرد: نوجوانان و جوانان مقیم مراکز اصلاح و تربیت و خانواده آن ها، سخت نیازمند مهارت آموزی و دانش افزایی در زمینه پیشگیری از اعتیاد هستند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز بهره گیری از همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری در بستر اطلاع رسانی را راهگشای نهادینه شدن ترویج فرهنگ مهارت آموزی عنوان کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه همه استان ها و تمام مناطق ساماندهی نیرویشان را انجام داده اند، گفت: برخی انتقال و جابجایی ها باقی مانده که ممکن است ابلاغشان دیرتر صادر شود، اما نگرانی خاصی وجود ندارد و آماده بازگشایی مطلوب و آغاز سال تحصیلی هستیم.
رییس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام "فوق العاده ویژه معلمان" با میانگین 21 درصد صادر شد و به دلیل محدودیت های قانونی افزایش درصدها وجود نداشت.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱    
اتحادخبر: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای گناوه، گسترش آموزش های فنی و حرفه ای در کشور و استان را منطبق با استانداردهای بین المللی عنوان کرد و ضرورت تقویت فرهنگ مهارت آموزی جوانان را با هدف رفع مشکل بیکاری درجامعه مورد تاکید قرار داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۶    
حوزه/ حجت الاسلام زنگویی گفت: صدور حکم تدریس برای مربیان مهارت آموزی در حوزه های علمیه یکی از برنامه های مورد پیگیری ماست که تا هفته آینده به تصویب خواهد رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۷    
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد به دنبال تربیت کارآفرینانی است که حوزه اشتغال و مهارت آموزی را متحول کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۹    
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در نشست با اعضای هیئت مدیره کشوری و برخی روسای استانی کانون انجمن های صنفی آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای بر تسهیل زمینه های نقش آفرینی مبتنی بر آمایش سرزمین در حوزه مهارت آموزی برای بخش خصوصی تاکید کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود گفت: با تولد دانشکده های مهارت و کارآفرینی زنجیره مهارت آموزی در دانشگاه آزاد اسلامی از پیش دبستان تا مقاطع تحصیلات عالی تکمیل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس زاده گفت:یکی راه های توانمند سازی برای مقابله با بیکاری و افزایش خود اشتغال زایی جوانان آموزش مهارت برای آنان می باشد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت:تغییرات چشمگیر در قوانین خدمت سربازی و ارائه تسهیلات به سربازان در سال های اخیر داشته ایم. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر، سردار"تقی مهری" در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه خبری پلیس ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۲    
اولین جلسه شورای قرارگاه مرکزی مهارت آموزی به ریاست فرمانده جدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید. به گزارش بازارکار به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سرباز ماهر؛ اولین جلسه شورای قرارگاه مرکزی مهارت آموزی به ریاست سردار زاده کمند فرمانده جدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی برگزار گردید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید آموزش ها در فنی حرفه ای با توجه به نیاز جامعه باشد گفت: آفت مدرک گرایی به جای مهارت آموزی در جامعه رسوخ کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین، گفت: باید مجموعه ای در حوزه ایجاد شود و اقدام به تربیت و کادر سازی برای نظام در دو رده علم و مهارت آموزی برای پذیرش مسئولیت های مختلف کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۷    
فامنین- آزمون مهارت آموزی سربازان سپاه ناحیه فامنین در رشته تعمیر و سرویس کاری خودرو برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۰    
در کارگاه های مهارت آموزی بنیاد سرپل ذهاب، 20 ایثارگر جویای کار شرکت کردند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۸    
مسئول باشگاه مهارت آموزی مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت نوجوانان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: دوره باغبانی این باشگاه در دو گروه سنی 8 تا 11 و 11 تا 14 سال با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با گیاه در طول تابستان سال جاری برگزار شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، محمدعلی عرب امروز دوشنبه در دیدار با نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اشتغال یکی از ابعاد اقتصاد است ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمارهای موجود از ابتدای سال جاری تاکنون 2000 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان از آموزشهای فنی وحرفه ای بصورت حضوری وغیر حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی بهره مند شده اند
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس گفت: دانشجویان در مرکز تحقیقات گیاهان دارویی با هم افزایی و مهارت آموزی مدرسه اشتغال و فعالیت در بخش کارآموزی، پایش موضوعات و پایان نامه های ارشد و دکتری، آموزش های دانشگاهی را با نیازهای صنعت همسو می کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اهدای لوح سپاس از تلاشهای صداوسیمای این استان قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فریدون همتی استاندار هرمزگان با اهدای لوح سپاس به مهندس مهران جلائی مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۳    
معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان از تولید حدود350 محتوای آموزشی برای مهارت آموزی مجازی در استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد حاتمی گفت: طی شیوع بیماری کرونا بیشترین قشری که از لحاظ روانی آسیب دیده اند، کودکان و نوجوانان هستند چراکه در این مرحله از رشد، افراد در سن هویت یابی، علم آموزی و مهارت آموزی اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - اداره های کل دادگستری و آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با توسعه مهارت آموزی و پیشگیری از جرائم اجتماعی تفاهمنامه مشترک امضا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه سیستم آموزشی کشور اقدام به مهارت آموزی به دانش آموزان و دانشجویان کند، گفت: فارغ التحصیلان بیشترین بیکاران یزد را تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت: طی دو سال 166 کارگاه برای آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز پروژه های نفت و گاز استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
طی تفاهم نامه میان قرارگاه مرکز مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح با معاونت امور جوانان وزارت ورزش اجرای طرح سرباز ماهر به جهاد دانشگاهی واگذار شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۶    
معاون امور ورزش و جوانان گفت: هر جوان ایرانی با هر مدرک تحصیلی که به مراکز منش مراجعه کند مورد استقبال قرار می گیرد. محمد مهدی تندگویان در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از استمرار طرح مهارت آموزی در سال تحصیلی 1401 -1400 برای دانش آموزان پایه های هفتم و هشتم شهرستان قائمشهر خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین بهره برداری از کارگاه های آموزشی هنرستان دکتر فرخ در ناحیه 6 مشهد مقدس گفت: توسعه مهارت آموزی دغدغه جوانان و خانواده ها برای اشتغال را که خود عامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی است، کاهش می دهد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معلمان قرآنی و مبلغان طرح امین سیستان وبلوچستان از وضعیت بلاتکلیف خود "مبنی بر نحوه استخدام در آموزش و پرورش"، گلایه کرده و خواستار رسیدگی متولیان امر به این موضوع شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از روابط عمومی وزارت دفاع، معاونت آماد و امور صنعتی وزارت دفاع، ریاست سازمان های صنایع دفاع و هوا فضای وزارت دفاع و همچنین فرماندهی قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از جمله مسوولیت های چند سال اخیر سردار سرتیپ پاسدار مهدی فرحی است. نصیرنیوز منبع: ایرنا
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برگزاری شش دوره مربیگری طرح مهارت آموزی سربازان خبر داد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، بهروز رزمی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده جدید قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور گفت: بدنبال تغییر فرهنگ جامعه، امروز مشاغل یدی برای نسل جوان جذابیتی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در پنج ماه ابتدایی سال جاری 34 نفر از مشمولان بیمه بیکاری در استان قزوین از آموزش مهارتی رایگان فنی و حرفه ای بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استان اصفهان با ساماندهی بیشترین مراکز مهارت آموزی کشور در بخش کشاورزی، در ایجاد فرصت های شغلی برای دانش آموختگان این بخش موفق بوده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: در تمام دنیا رشته های فنی مهندسی و مهارتی را تقویت می کنند و براساس قوانین برنامه توسعه پنجم و ششم دانش آموزان باید در دوران تحصیل حداقل یک مهارت را بیاموزد اگر این مهارت آموزی در دوران دانشگاه هم ادامه داشته باشد دانشجو می ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از همکاری با جهاددانشگاهی برای برگزاری دوره های طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه به منظور آموزش سربازان در سال 99 خبر داد و گفت: ماهانه 767 نفر آموزش می بینند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰    
رئیس دانشگاه فرهنگیان، در جریان بازدید از فرآیند برگزاری آزمون های الکترونیکی مهارت آموزی در مرکز هوشمندسازی دانشگاه گفت: برگزاری شایسته آزمون های الکترونیکی، دستیابی به اهداف عالی دانشگاه را تسریع می بخشد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان گلستان، از آموزش 652 سرباز وظیفه در قالب طرح جامع مهارت آموزی کارکنان وظیفه (سرباز مهارت) توسط جهاددانشگاهی در استان گلستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: راهکار برون رفت از معضل بیکاری ترویج فرهنگ مهارت آموزی است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۷    
دوره مهارت آموزی پرورش زنبور عسل با همکاری جهاد کشاورزی درمحل حسینه ثارلله سپاه هرسین برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
در دیدار رئیس سازمان دارالقرآن با رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح بر گسترش فعالیت های قرآنی در نیروهای مسلح و مهارت آموزی قرآنی سربازان تأکید شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۵    
اتحادخبر: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کنگان گفت: با توجه به نامگذاری سال جاری به عنوان " تولید،پشتیبانی ها،مانع زدایی ها "، یکی از محورهای جدید در حوزه اوقات فراغت، توجه به مهارت آموزی است که این امر باید به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
سردار سید مهدی فرحی با موافقت مقام معظم فرماندهی کل قوا و با حکم وزیر دفاع به عنوان جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح منصوب شد. معاونت آماد و امور صنعتی وزارت دفاع ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا : کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی از جمله طرح هایی است که از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرا و به توسعه اشتغال توام با مهارت آموزی و جذب در بازارهای کار برای این قشر منجر شده است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۳    
با همت معاونت آموزش وقرارگاه سپاه ناحیه مقاومت بسیج کاشمر دوره آموزشی و مهارت اموری کارکنان وظیفه با ارائه مدرک رسمی از اداره فنی و حرفه ای شهرستان کاشمربا رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۳۷    
کارآفرین با اراده یزدی از کلاس های فنی و حرفه ای، پلی برای موفقیت ساخته است.