یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۴۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواد رسانه ای»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه جهاد تبیین و سواد رسانه ای لرستان با بیان اینکه امروز یکی از ابعاد جهاد تبیین، آشنایی جوانان با سیره و منظومه فکری امام راحل(ره) است، اظهار کرد: ضرورت دارد جوانان و نوجوانان با سیره، روش مبارزاتی، بصیرت افزایی و آگاهی بخشی توده های مردمی که توسط امام(ره) انجام شد را مطالعه کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۶    
اولین همایش سواد رسانه ای و فضای مجازی با عنون ضیافت مجازی ویژه مدیران و اعضای کانون های مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۶    
مدرس دانشگاه وکارشناس فضای مجازی و سواد رسانه ای با تشریح مصادیق دستکاری اطلاعات و اخبار جعلی در کشورهای مختلف هشدار داد اخبار جعلی می تواند به لحاظ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جوامع را تهدید کند .
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
برنامه هفت اقلیم چهارشنبه (10خردادماه1402) در سالروز میلاد با سعادت امام رضا علیه السلام به بررسی جشنواره های هنری رضوی می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رویداد ها و مسائل حوزه های سینما، تئاتر، هنر های تجسمی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان ایلام ، معاون آموزش متوسطه آموزش وپرورش استان ، در این جشنواره که با محوریت سه گروه فیزیک، آمادگی دفاعی و تفکر و سواد رسانه ای برگزار گردید از افزایش استقبال و مشارکت دبیران در این جشنواره خبر داد . ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
حسینی با تبیین اهمیت سواد رسانه ای در مقابله با جنگ نرم و جنگ ترکیبی دشمنان، گفت: آموزش سواد رسانه ای و کسب این مهارت توسط جوانان، نوجوانان و والدین قدرت نرم نظام را افزایش می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سواد رسانه ای به قدری مهم است که از عوامل ایجاد کننده و یا برهم زدن امنیت جامعه به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان گفت: از اکنون باید برای آینده پیش رو در بحث آموزش رسانه ای اقدامات خوبی انجام داد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵    
دبیر نهضت سواد رسانه ای استان خراسان شمالی گفت: دبیر خانه مرحله استانی دومین جشنواره سراسری سواد رسانه ای جهاد تبیین باهدف دریافت تولیدات فعالان فضای مجازی با محوریت سواد رسانه ای جهاد تبیین آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت برنامه ها و فعالیت های فرهنگی، گفت: سواد رسانه ای از نیازهای اساسی استان است که در طرح ها و برنامه ها شورای فرهنگ عمومی باید مورد توجه قرار گیرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
برنامه هفت اقلیم یکشنبه (7خردادماه1402) به نقش و اهمیت رادیو در آغاز ورود به ایران از منظر فرهنگی و اجتماعی با توجه به تحولات سیاسی و فرهنگی ایران می پردازد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دوره سواد رسانه و فضای مجازی با حضور سردبیر خبرگزاری حوزه در مدارس علمیه شهرستان تبریز برگزار شد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۵    
مرصاد نیوز: امام جمعه موقت سرپلذهاب گفت: سواد رسانه ای برای مقابله با توطئه های دشمن درجنگ شناختی در بستر فضای مجازی بسیار مهم و ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۰    
ایسنا/قزوین یک خبرنگار قزوینی گفت: خلأ آموزش در بین خبرنگاران موضوعی است که خانه مطبوعات جدید باید آن را مورد توجه قرار دهد، به عنوان مثال خانه مطبوعات می تواند با همکاری ارشاد و سایر دستگاه های فرهنگی و آموزشی ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳    
معاون آموزش انجمن سواد رسانه ای ایران تصریح کرد: ما قبل از هر چیز باید وجود ضعف در برخی برنامه ها و فعالیت های فرهنگی جامعه را بپذیریم تا بتوانیم به دنبال راه حل رفع آن باشیم.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۵    
کارشناس پلیس فتا استان فارس با حضور در جمع اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه هنر شیراز بر افزایش سواد رسانه ای کاربران فضای مجازی تاکید نمود و آن را یک امر مهم و حیاتی دانست. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۴    
کرج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی استان البرز گفت یکی از اهداف و راهبردهای اصلی خبرگزاری پانا استان البرز ارتقای سواد رسانه ای دانش آموزان در برخورد فعال و هوشمند آنان در برابر محتواهای رسانه ای است. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به همت مؤسسه جهاد تبیین و سوادرسانه ای استان لرستان دوره آموزشی تکمیلی آشنایی با جنگ نرم و راه های مقابله با آن با حضور امیرعلی حیدر امیری، تحلیلگر مسائل سیاسی غرب آسیا در خرم آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها- نشست علمی تخصصی روابط عمومی داده محور در ایران از سلسله نشست های به وقت رسانه و به بهانه هفته ارتباطات و روابط عمومی با حضور حمید شکری خانقاه (مدرس دانشگاه و مدیر گروه تخصصی باشگاه مدیریت رسانه و توسعه سواد رسانه ای یونسکو-ایران) و رضا صفری ...
عطنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۳    
عطنا - نخستین همایش ملی رویکرد های انتقادی به فرصت ها و چالش های شبکه ای در فضای مجازی در تاریخ 1 خرداد 1402 در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد. در پنل اول با موضوع فضای مجازی و هویت دکتر علی حمزه پور ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی ، نهضت سواد رسانه ای انقلاب اسلامی خراسان شمالی همزمان با کل کشور برگزار می کند: دومین جشنواره سواد رسانه ای جهاد تبیین همزمان با سراسر کشور در خراسان شمالی برگزار می گردد. محورهای این رویداد: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد_مسئول مرکز فضای مجازی بسیج استان چهارمحال و بختیاری گفت: دومین جشنواره سواد رسانه ای جهاد تبیین در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
بخشی الموتی با بیان اینکه تنها ابزار غرب برای دستکاری فرهنگ ما رسانه است تصریح کرد که سواد رسانه ای این نیست که تنها بگوییم رسانه مهم است؛ بایستی بدانیم که در این خصوص چه کاری انجام دهیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۲    
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان کرمان از برگزاری دومین جشنواره نهضت سواد رسانه ای در کرمان با موضوع جهاد تبیین خبر داد
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس قرارگاه فضای مجازی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از آغاز به کار مرحله استانی دومین جشنواره سراسری سواد رسانه ای جهاد تبیین با هدف آمایش ظرفیت های سواد رسانه ای فعالان فضای مجازی بسیج خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: نقش روابط عمومی ها یک نقش و جایگاه راهبردی و ویژه است و این موضوع به مرور زمان با توجه و تمرکز بیشتر بر نقش این حوزه، مهم تر و سازنده تر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران فرماندار عباس اباد با تاکید بر بالا بردن سواد رسانه ای و آگاهی مردم جامعه خصوصا در صیانت از محیط زیست، گفت: از زمان پیشرفت بشر به ویژه از قرن بیستم آسیب های زیادی به محیط زیست وارد شد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۷    
مسئول سازمان فضای مجازی استان آذربایجان شرقی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی توانایی های سواد رسانه ای فعالان فضای مجازی بسیج در سطح استان عنوان کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج سیستان وبلوچستان از برگزاری دومین جشنواره نهضت سواد رسانه ای در این استان با موضوع جهاد تبیین هم زمان با سراسر کشور خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه با اشاره به نقش کلیدی فضای رسانه در تشدید یا خنثی سازی توطئه های دشمن، گفت: امروز فضای مجازی مهم ترین عرصه فعالیت دشمن است. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج لرستان گفت: مرحله استانی دومین جشنواره سراسری سواد رسانه ای جهاد تبیین باهدف آمایش ظرفیت ها و توانایی های سواد رسانه ای فعالان فضای مجازی بسیج آغاز به کار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان این که ارتقاء سواد رسانه ای از جمله الزامات اجرایی استان است و باید مد نظر دست اندرکاران قرار گیرد، گفت: دسترسی خبرنگاران به اطلاعات و محتواهای رسانه ای دستگاه های مختلف استان یزد باید افزایش یابد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۹    
امیر طحانی: رسانه ها تبدیل به قدرت حکمرانی شده اند/ یکی از پرچمداران رسانه ها، روابط عمومی ها هستند
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۷    
دومین رویداد سراسری نهضت سواد رسانه ای با شعار خرمشهرها در پیش است امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رونمایی از سایت جشنواره در دانشگاه اصفهان آغاز بکار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
کیهان: اردوغان دیکتاتور است (!) برای فهم و درک این که این تیتر دروغ است یا خیر، حتی نیاز به رجوع به اصل گزارش کیهان هم نیست و داشتن یک ارزن سواد رسانه ای کافی است تا با دیدن آن دروغ بودنش معلوم شود ...
آناج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز ارتقای سواد رسانه ای مردم و مسئولان و جهاد تبیین در میدان جنگ روایت ها را لازمه توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور دانست.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۲۵ سایت دیگر  
رویداد تخصصی سواد رسانه ای در هفت محور و در دو بخش استانی و کشوری برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون ساترا گفت: ما باید سواد رسانه ای مردم را بالا ببریم و بازنگری در زیرساخت ها داشته باشیم، در غیر این صورت قدرت رقابت با سایر کشور ها را نخواهیم داشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه تربت جام گفت: هدف دشمن فروپاشی نظام خانواده با القای تفکرات غلط است تا مردم را از انقلاب و نظام جدا کند، راه برون رفت از فتنه ها؛ تمسک به قرآن، بصیرت و داشتن سواد رسانه است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رحمان زنگنه مدیر اجرایی معاونت امور استان های انجمن سواد رسانه ای ایران از برگزاری نشست تخصصی مسئله شناسی سواد رسانه ای در ایران در روز پنج شنبه 28 اردیبهشت ماه با حضور اساتید سواد رسانه ای استان های مختلف کشور با همکاری دانشگاه سوره و ساترا خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۱    
رئیس پلیس فتا استان کرمان در گردهمایی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان ، بر ضرورت آگاه سازی دانش آموزان و خانواده ها از آداب حضور در فضای مجازی و آسیب های ناشی از عدم آشنایی با سواد رسانه ای تاکید کرد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان اردبیل گفت: مرحله استانی دومین رویداد سراسری تخصصی سواد رسانه ای با موضوع جهاد تبیین در اردبیل برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۵    
مسئول فضای مجازی ناحیه حمیدیه از برگزاری کارگاه آموزش سواد رسانه ای با محوریت کنشگری در فضای مجازی در حوزه سیدالشهداء علیه السلام حمیدیه خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۰    
دبیر نسرا سپاه ناحیه حضرت ولیعصر (عج) شهرستان ملارد از شرکت فعالان فضای مجازی این ناحیه در دوره توانمندسازی مدرسان سواد رسانه خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی رسانه و روسای روابط عمومی ادارات کل گیلان، برای نخستین بار به ابتکار سازمان بسیج رسانه استان گیلان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان قم از برگزاری دومین جشنواره نهضت سواد رسانه ای در قم هم زمان با سراسر کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- مسئول قرارگاه فضای مجازی استان کردستان از برگزاری دومین جشنواره نهضت سواد رسانه همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۸    
نشست تخصصی سواد رسانه ای در ایران، مسئله چیست با حضور کارشناسان و اعضای انجمن سواد رسانه ای ایران برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تربیت مربی سواد رسانه ای با همکاری استانداری و سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، دانشگاه تبریز، دانشگاه صنعتی سهند و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز 21 و 22 اردیبهشت ماه در دانشگاه تبریز برگزار شد.