یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۵:۱۳Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خدمت سربازی»

دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سئوک هیون جون، بازیکنی بود که در پورتو به عنوان قهرمانی رسید و سپس به فرانسه رفت تا پیراهن ترویس را برتن کند، اما در همان زمان، نامه فرارسیدن موعد خدمت سربازی را از کشورش دریافت کرد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
آیت الله علما گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری به گونه ای مدیریت کرده اند که امروز پادگان های ما مکان علم و معنویت شده است و سربازان عزیز ما به عنوان انسان های مسوولیت پذیر خدمت سربازی را تمام می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که شمار افرادی که از طریق خدمت سربازی به استخدام ارتش این کشور درمی آیند، رشد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون توانبخشی بهزیستی استان اردبیل گفت: خانواده هایی که دارای عضو معلول هستند با توجه به شرایط ذیل ماده 26 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت می توانند از خدمت سربازی معاف شوند.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
همه بازیکنان تیم امید ایران مشکل خدمت سربازی دارند و با دریافت تاییدیه از سازمان نظام وظیفه به عراق سفر می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۵    
امیر مروی نام گفت: نهاجا مفتخر است که لباس مقدس خدمت سربازی ولایت را بر تن دارد و همواره حرکت در مسیر شهدا را سرلوحه خود قرار داده است.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت علمی ریاست جمهوری گفت: بیش از 110 نفر از برترین متخصصان و کارآفرینان ایرانی شاغل در خارج ازکشور از خدمت سربازی معاف شدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲    
110 متخصص ایرانی برتر خارج از کشور از خدمت سربازی معاف شدند ایرنا- معاون توسعه روابط علمی و سرمایه انسانی مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: کیم مین جائه، مدافع ناپولی آماده است در تابستان امسال به منچستریونایتد در لیگ برتر بپیوندد. این بازیکن پیش از این با هم تیمی های خود خداحافظی کرده و برای هواداران پارتنوپی نیز در ورزشگاه مارادونا دور افتخار زده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بازرسی سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: این سازمان تنها مرجع رسمی تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی است و مشمولان از اعتماد به افراد سودجو و جاعل خودداری کنند.
برترین ها / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی سازمان وظیفه عمومی فراجا تاکید کرد که این سازمان تنها مرجع رسمی تعیین تکلیف وضعیت خدمت سربازی است و مشمولان از اعتماد به افراد سودجو و جاعل خودداری کنند.
بیش از 110 نفر از برترین متخصصان و کارآفرینان ایرانی شاغل در خارج ازکشور با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان از خدمت سربازی معاف شدند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
کیم مین جائه، مدافع ناپولی، ابتدا به کشورش برمی گردد تا خدمت سربازی خود را کامل کند و سپس به منچستریونایتد خواهد پیوست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اعزام به خدمت سربازی افراد ذکور در ایران بر اساس قانون نظام وظیفه عمومی مصوب مجلس شورای ملی از 16 خرداد سال 1304 اجباری شد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کاربری به نام نازنین توئیتی درباره خدمت سربازی منتشر کرد که بازتاب زیادی داشته و کاربران زیادی به توئیت او اعتراض کردند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان نحوه استعلام کارت های معافیت و پایان خدمت سربازی برای ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی را اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۰    
فردی که صبح نمی تواند از خواب بیدار شود و به سرکار خود برود؛ مردی که نمی تواند تصمیم درستی برای انتخاب همسر خود بگیرد؛ زنی که نمی تواند مسئولیت های خانوادگی و همسری را ادا کند؛ سربازی که نیمه کاره خدمت سربازی خود را رها می کند و... همه نمونه افرادی است که به مصیبت تنبلی و عقده مادر دچار شده اند.
لزوم تکریم شان و منزلت کارکنان وظیفه/ نیروی انسانی متخصص موجب ارتقا توان رزمی می شود/ راهبرد ارتش ارج نهادن به قشر سرباز و خوشایند سازی محیط خدمتی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه درخواست های استعلام کارت های معافیت و پایان خدمت سربازی از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) انجام می شود.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با پایان فصل لیگ آزادگان، احمد زنده روح کاپیتان فجرسپاسی نیز خدمت سربازی اش به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای فارس گفت: پارسال 6 هزار و 747 سرباز در استان فارس مهارت های فنی و حرفه ایی را فرا گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان دقیق وثیقه خروج از کشور دانشجویان 1402 مشخص شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۲    
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل بهزیستی استان سمنان به منظور بهره مندی از ظرفیت و توان علمی جوانان تحصیل کرده در پیشبرد اهداف سازمانی خود، از دانش آموختگان دانشگاهی به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه در سال 1402 دعوت به همکاری می نماید.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- ارتش سودان از نیروهای ذخیره و سربازان بازنشسته خواست تا در بحبوحه درگیری مرگبار با یک فرمانده رقیب به خدمت سربازی بازگردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24 ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برنامه فرهنگی به توان هفت با موضوع پایان خدمت سربازی راهی آنتن می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به توان هفت یکی از برنامه های فرهنگی این شبکه رادیویی است، که با ترکیب داستان های عامیانه و هنر هفتم لحظات به یادماندنی را برای مخاطبان می سازد. ...
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: سربازان وظیفه حین خدمت تا پایان سال 1404 به ازای تعداد فرزندان می توانند از تسهیلات کسرخدمت جدید بهره مند شوند .
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱    
نواندیش : در پی توئیت انتقادی آناهیتا شیرودی دختر شهید سرافراز شیرودی، یک کاربر ارزشی به نام توحید عزیزی به او توهین کرد. به گزارش نواندیش، پس از واکنش های انتقادی به این توئیت، توحید عزیزی نوشت: حرم برای ما جمهوری اسلامی ایران است و هر کس به این حرم تعدی کند، نوه امام باشد یا دختر شهید خاک.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان از معافیت از خدمت افرادی خبر داد که دارای 3 فرزند و بیشتر هستند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از دانش آموختگان دانشگاهی و حوزوی سرباز با مدرک فوق لیسانس به منظور گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی به صورت امریه در ستادهای سراسر این مجموعه در سراسر کشور دعوت به همکاری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همه مشمولان و کارکنان وظیفه حین خدمت که دارای 4 فرزند و بیشتر هستند، بدون شرط سنی از انجام خدمت دوره ضرورت سربازی معاف می شوند.
امیر سرتیپ طالب زاده: معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش در جمع سربازان دانشگاه هوایی شهید ستاری با بیان اینکه خدمت سربازی یکی از ارکان دفاعی کشور برای حفظ و صیانت از نظام است اظهار کرد: سربازان قشر فعال، جوان، پویا، خوشفکر و تاثیر گذار جامعه هستند . ...
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از اجرای معافیت از خدمت سربازی برای مشمولان دارای سه فرزند و بالاتر خبر داد و جزئیات و نحوه بهره مندی از آن را تشریح کرد.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عباس عبدی می گوید: نکته مهم در سربازی اجباری این است که حس سرباز در این جایگاه بسیار ناخوشایند است. حتی بالادستی ها نیز به آنان به چشم نیروی بیگاری شونده نگاه می کنند و خود سرباز هم حس بیگاری دادن دارد.کاری را که برای پایان یافتن آن روزشماری کنید، قطعاً ناخوشایند است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
احسان علوان زاده معتقد است حضور در تیم های نظامی برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی باعث افت برخی از بازیکنان لیگ برتری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای اعلام کرد سربازانی که بیشتر از 3 فرزند داشته باشند از گذراندن خدمت سربازی معاف می شوند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا نحوه و شرایط معافیت از خدمت سربازی را برای مشمولان و کارکنان دارای 3 فرزند و بالاتر تشریح کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اوایل پاییز 1378 یعنی حدود 24 سال پیش دوره آموزشی خدمت سربازی ام را در یکی از شهرستان های فارس گذراندم؛دوره ای که به جز خاطرات عادی و همیشگی -که همه سربازی رفته ها از آن دارند و تا سال ها هم یک کلاغ و چهل کلاغ برای اطرافیان تعریف می کنند!- برای من اما یادآور یک خاطره تلخ و ترسناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان هرمزگان نحوه معافیت مشمولان غایب و غیر غایب دارای 3 و 4 فرزند از خدمت وظیفه عمومی و همچنین کسر خدمت کارکنان وظیفه متاهل حین خدمت به ازای هر فرزند را تشریح کرد.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
در کردستان بین شهرهای سنندج و مریوان در یک مرکز پلیس که به آن بخش می گفتند بودم. سال آخر خدمت سربازی خود را می گذراندم. شور انتخاباتی از اوایل بهار سال 76 آغاز شده بود و برای اولین بار پس از انقلاب احساس کردم، قرار است مثل دنیای توسعه یافته شاهد یک رقابت جدی باشیم. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۵    
دانش آموختگان کارشناسی، کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند از مشوق های کسری یا کل خدمت سربازی که وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح پیش بینی کرده بهره مند شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان مازندران از معافیت 93 نفر از پسران مشمول خدمت سربازی تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۸    
مجوز گذراندن خدمت سربازی سه نفر در قالب امریه (غیر هیات علمی) برای بخش های تابعه دانشگاه پیام نور، در شهر تهران از سوی وزارت علوم صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره)خراسان شمالی گفت: طی سال گذشته تعداد 128 نفر از فرزندان خانواده مددجوی کمیته امداد خراسان شمالی از خدمت سربازی معاف شدند.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد 1402 باید در محل و مراکز درج شده در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد 1402 باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.