پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۷:۴۸Sep 2020 24

جدیدترین‌های «رژیم صهیونیستی»

 
ایلنا   ۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد طی مصاحبه ای با شبکه العربیه گفت که طی یک یا دو روز آینده کشور عرب دیگری با رژیم صهیونیستی توافق صلح امضا می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۲ دقیقه پیش    
فارس : منابع خبری گفته اند نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفرهای خود به واشنگتن چمدانی حاوی لباس های کثیف را برای شستشوی رایگان به آمریکا می برد.
ایلنا   ۲۶ دقیقه پیش    
نمایندگان رژیم صهیونیستی و امارات در سازمان ملل متحد برای نخستین بار دیدار کردند.
پرس شیعه   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر سیاسی عراقی اعلام کرد که مقاومت ملت های عربی در برابر عادی سازی روابط، برگ برنده ای است که باید از آن حمایت شود. شیعه پرس، سرویس بین الملل- فاطمه صالحی ...
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی تمام رزمایش ها و مانورهای نظامی دو ماه آینده را لغو می کنند.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهور لبنان طی سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل ضمن درخواست برای وادار کردن رژیم صهیونیستی به عقب نشینی از اراضی اشغالی و توقف نقض حاکمیت لبنان، گفت مردم لبنان به حفظ لبنان یکپارچه و عاری از تفرقه متعهدند.
نماینده آمریکا در سازمان ملل با بیان اینکه طی چند روز آینده احتمال اعلام توافق سازش دیگری با رژیم صهیونیستی وجود دارد، تلویحا این روند را اقدامی در تقابل با ایران توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
نماینده آمریکا در سازمان ملل با بیان اینکه طی چند روز آینده احتمال اعلام توافق سازش دیگری با رژیم صهیونیستی وجود دارد، تلویحا این روند را اقدامی در تقابل با ایران توصیف کرد.
افکار نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کار سابق لبنان در واکنش به روی آوردن کشورهای عربی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت که عربستان و وهابیت نقش بارزی در عادی سازی روابط ایفا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
خطیب مسجد الاقصی: ملت فلسطین باید در مبارزه با رژیم صهیونیستی به خود اعتماد و تکیه کند. ما تأکید می کنیم قدس امانتی در دست همه مسلمانان است.
نمایندگان رژیم صهیونیستی و امارات عربی متحده در سازمان ملل، برای اولین بار با یکدیگر دیدار کرده و درباره نحوه گسترش سازش به دیگر کشورهای عربی صحبت کردند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
آخرین آمارهای رسمی در فلسطین اشغالی نشان می دهد همزمان با ثبت بیشترین میزان ابتلای روزانه به ویروس کرونا در این منطقه، شمار مبتلایان در این منطقه از دویست هزار نفر عبور کرده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج تازه ترین نظرسنجی در سرزمین های اشغالی نشان می دهد که ناکامی دولت بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رهبر حزب لیکود در مقابله با شیوع ویروس کرونا و پرونده های متعدد فساد وی و اختلاس از اموال عمومی، محبوبیت این حزب را به شدت کاهش داده است.
پیمایش افکارسنجی جدید در فلسطین اشغالی، از تمایل بیشتر صهیونیست ها برای مذاکره با فلسطینی ها بر مبنای راهکار دو دولتی و همچنین توافق عادس سازی روابط با قطر حکایت دارد.
فرهیختگان   ۶ ساعت پیش    
جامعه ایران به دلیل مشکلات ساختاری که در امر اقتصاد دارد تاکنون نتوانسته است به طور کامل و جامع در این امر به موفقیت برسد و از سوی دیگر مسائلی همچون تحریم ها، ایالات متحده آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز با فشارهای حداکثری بر ملت ایران امکان تبادل دیپلماسی را از جامعه ایران گرفته اند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
یک روز پس از اینکه اخباری درباره زمان امضای تفاهمنامه اولیه فروش جنگنده اف 35 میان امارات و امریکا منتشر شد، وزیر دفاع امریکا بر لزوم برتری رژیم صهیونیستی در غرب آسیا تأکید کرد ...
نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک به سمت دو جوان فلسطینی که در حال نزدیک شدن به فنس های امنیتی در مرکز فلسطین اشغالی بودند، آنها را مجروح کردند.
منابع خبری گفته اند نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفرهای خود به واشنگتن چمدانی حاوی لباس های کثیف را برای شستشوی رایگان به آمریکا می برد.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
ماموران پلیس رژیم صهیونیستی به بهانه عدم استفاده از ماسک، یک خاخام را کتک زدند.
منابع خبری گفته اند نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفرهای خود به واشنگتن چمدانی حاوی لباس های کثیف را برای شستشوی رایگان به آمریکا می برد.
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، صفحه اینستاگرام کاوش مدیا فیلمی از اظهارات فرمانده پیشین یگان تکاوران ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی درباره ایران را منتشر کرد: قابلیت های پیشرفته ایران، توانایی های ارتش آمریکا در منطقه از جمله پایگاه ها و ناوهای هواپیمابر را تهدید می کند....! مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی کند. ...
رئیس جمهور لبنان از جامعه بین الملل درخواست کرد تا رژیم صهیونیستی را به اجرای مفاد قطعنامه 1701 ملزم و از حمله ارتش این رژیم به اراضی سوریه جلوگیری کنند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه عربستان در نشست مجمع عمومی سازمان ملل بدون اشاره به جنگ ویرانگر کشورش در یمن، بار دیگر ایران را مورد هجمه قرار داد و این کشور را به اتخاذ سیاست های مخرب در منطقه متهم کرد.
یک هیأت رسمی رژیم صهیونیستی امروز در پایتخت بحرین با مقامات این کشور درباره زمینه های همکاری دوجانبه گفت وگو کرده است.
روزنامه سیاست روز   ۹ ساعت پیش    
طی روزهای اخیر مقامات امارات بر این ادعایند که رویکرد آنها به سازش با رژیم صهیونیستی موجب تعلیق طرح الحاق کرانه باختری و دره اردن به سرزمین
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو و رئیس هیئت مذاکره کننده جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که حملات انقلابیون یمن به عربستان، باعث باعث وحشت نخست وزیر رژیم صهیونیستی شده است.
کیهان   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که برای پیوستن کشورهای عربی به روند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی عجله دارد، به مقامات سودان وعده کمک پنج میلیارد دلاری داد.
بولتن نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع وابسته به رژیم صهیونیستی از حادثه امنیتی در جبل دوف در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
رئیس جمهور لبنان از سازمان ملل خواست، رژیم صهیونیستی را از نقض قطعنامه 1701 و تجاوز به خاک سوریه از طریق لبنان برحذر دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ریاض المالکی وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که این تشکیلات از حق خود در ریاست بر اتحادیه عرب در این دوره صرفنظر می کند. به گزارش الجزیره، المالکی با اعلام این خبر گفت: ما نمی خواهیم کشورهای عربی در زمان ریاست ما بر این اتحادیه، در اقدامی شتاب زده با رژیم صهیونیستی توافق کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
دبیرکل تحریک اسلامی پاکستان گفت: توطئه دشمنان اسلام برای هموار کردن پیشبرد اهداف اشغالگرانه رژیم صهیونیستی شکست خواهد خورد.
خبرهای فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: دو هفته قبل، قطعنامه های پیشنهادی فلسطینی ها در اتحادیه عرب به نتیجه نرسید و این اتحادیه عملاً در برابر مسئله توافق امارات و رژیم صهیونیستی موضعی نگرفت آن هم در نشست وزرای امور خارجه اتحادیه عرب که بی هیچ نتیجه روشنی در مناقشه ای که به خاطر توافق صلح امارات شکل گرفته دست نیافت و نشان داد که ...
رسانه های دانمارکی از کشف بسته ای مشکوک در سفارت رژیم صهیونیستی در این کشور خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل از مواضع دولت و پارلمان تونس در محکومیت عادی سازی روابط برخی از کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی تشکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پلیس دانمارک به دلیل کشف یک بسته مشکوک در سفارت رژیم صهیونیستی در کپنهاگ مستقر شد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های دانمارک از حضور پرشمار نیروهای پلیس این کشور در سفارت رژیم صهیونیستی در کپنهاگ خبر داده اند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خرداد: وزیر دفاع رژیم صهیونیستی با بیان اینکه آمریکا لنگرگاه ثبات در منطقه است ابراز داشت که ایالات متحده به کمک های خود به این رژیم ادامه خواهد داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های دانمارک از حضور پرشمار نیروهای پلیس این کشور در سفارت رژیم صهیونیستی در کپنهاگ خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۱    
رسانه های دانمارک از حضور پرشمار نیروهای پلیس این کشور در سفارت رژیم صهیونیستی در کپنهاگ خبر داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرنگار النشره گزارش داد، امروز، چهارشنبه صدا انفجارهایی که ناشی از تمرینات نظامی رژیم صهیونیستی در عمق مزارع شبعا و بلندی های جولان اشغالی شنیده شد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام کنگره آمریکا گفت وزیر امور خارجه این کشور به دنبال به نتیجه رساندن عادی سازی روابط میان سودان و رژیم صهیونیستی تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی لغو تمرینات نظامی خود به مدت دو ماه را به دلیل افزایش ابتلا به کرونا، بررسی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۳    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اینترنتی خبری العهد لبنان، شبکه کارشناس امور اسیران و آزادشدگان فلسطینی گفت 257 فلسطینی از ساکنان غزه در زندان های رژیم اشغالگر صهیونیستی در بند هستند و حدود 5 درصد کل اسیران فلسطینی را تشکیل می دهند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دیپلمات رژیم صهیونیستی امروز، چهارشنبه استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهوری مصر کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در اسراییل اظهار کرد: تعویق اجرای طرح الحاق اراضی فلسطینی در کرانه باختری به معنای لغو آن نیست. به گزارش ایسنا، القدس العربی نوشت: دیوید فریدمن ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: هیئت بلند پایه رژیم صهیونیستی صبح امروز چهارشنبه با گذشتن از آسمان عربستان راهی بحرین شد. به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از آرتی عربی، این برای نخستین بار است که یک هیئت صهیونیستی به صورت مستقیم از آسمان عربستان راهی بحرین می شود ...
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مارک اشنایر خاخام صهیونیستی و مشاور پادشاه بحرین اظهار داشت که برادر محمد بن سلمان به من گفت عادی سازی با اسرائیل مسئله ای زمان بر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
معترضان کویتی بار دیگر اظهارات دونالد ترامپ درباره عادی سازی روابط کشورشان با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به رغم شدت شیوع کرونا در آمریکا، بحث درباره همکاری دفاعی و خرید تسلیحات نظامی، مسائل مربوط به ایران و تضمین حفظ سلطه جویی رژیم صهیونیستی در منطقه از سوی آمریکا، باعث شد که بنی گانتز وزیر جنگ این رژیم برای گفت وگو با مقامات آمریکا راهی واشنگتن شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مردم نوارغزه علیه عادی سازی روابط میان حکام برخی کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی تجمع اعتراضی برگزار کردند.