یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۲۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ای ایران»

معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده، ایستادگی زنان رسانه ای ایران را در برابر قدرت های غربی ستود و گفت: زنان ایرانی استوار ایستادند و همچون ابوعاقله حرکتی را ایجاد کردند که دشمن از جنازه آنان در وحشت است.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
در اختتامیه جشنواره بین المللی رسانه خورشید، از 20 فعال رسانه ای ایران و جهان تقدیر به عمل آمد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روز هفتم بازی های آسیایی 2022 آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته اند. در این خبر با نتایج لحظه به لحظه این مسابقات همراه ما باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
کاروان کشورمان در پایان روز هفتم بازی های آسیایی در رده دهم جدول توزیع مدال قرار گرفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: زنان رسانه ای ایران همچنان استوار ایستاده اند و همچون شیرین ابوعاقله حرکت و موجی را ایجاد کردند که حتی دشمن از جنازه آن ها نیز می ترسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- بانوی فعال رسانه ای ایران گفت: زنان به عنوان یکی از کنشگران مهم در عرصه های مختلف می توانند اثربخشی بسیاری در روایت صحیح و بیان واقعیت های جامعه داشته باشند، اما به دلایل برخی نگاه های جنسیتی و سنتی، اکنون از زنان به عنوان اهرم های تأثیرگذار استفاده نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۳    
تهران – ایرنا – نشنال اینترست تلاش های دولت بایدن درخصوص توافق های شفاهی با تهران و چشم پوشی بر افزایش صادرات نفتی ایران را در جهت افزایش شانس پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آتی دانست و تصریح کرد که درصورت پیروزی جو بایدن در انتخابات 2024 وی باید به دنبال افزایش شفافیت هسته ای ایران باشد و فکر ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
پنتاگون در آخرین به روزرسانی گزارش استراتژی مقابله با تسلیحات کشتار جمعی که روز پنج شنبه ششم مهر منتشر شد، می افزاید ایران در حال حاضر برنامه تسلیحات هسته ای را دنبال نمی کند اما ظرفیت تولید مواد شکافت پذیر کافی برای ساخت یک بمب اتمی را در کمتر از دو هفته در اختیار دارد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۶    
فشارهای سیاسی حاصل از توهمات رژیم صهیونیستی سال هاست بر داوری و گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران سایه افکنده و تهران را وادار به اتخاذ تصمیماتی سیاسی در قبال این فشارها به رغم تمام همکاری های غیرقابل انکار کرده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد گفت: مشهد مقدس در اختتامیه جشنواره رسانه خورشید از بیش از 100 نفر از فعالان رسانه ای 45 کشور جهان و تعداد زیادی از فعالان رسانه ای ایران میزبانی می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۲    
نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: عضویت در سازمان هایی منطقه ای و فرامنطقه ای مانند بریکس می تواند منافعی برای ایران در حوزه سیاست و اقتصاد به همراه داشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پنتاگون ارزیابی کرده که ایران درحال حاضر به دنبال ساخت تسلیحات هسته ای نیست اما ظرفیت تولید مواد شکافت پذیر لازم برای ساخت سلاح هسته ای در کمتر از دو هفته را دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا در یک سند راهبردی جدید بار دیگر همسو با ارزیابی دیگر نهادهای حکومتی این کشور تصریح کرده ایران ساخت سلاح هسته ای را دنبال نمی کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: 40 درصد از فعالان رسانه ای که در سامانه وزارت ارشاد عضویت دارند را بانوان تشکیل می دهند و حدود 3 هزار نفر مدیرمسئول زن در رسانه های ایران داریم که این، نشان از مشارکت بالای زنان ایرانی در عرصه های مختلف رسانه ای است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دهتل که تا پیش از این، به عنوان یکی از مهم ترین محوطه های سنگ نگاره ای ایران شناخته می شد، اینک قدیمی ترین سکونت گاه شناسایی شده ی بشری در سواحل و پس کرانه های شمال خلیج فارس است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: فعالیت های صنعت هسته ای ایران مورد راستی آزمایی قرار گرفته لذا اکنون نوبت آن رسیده که رافائل گروسی دست از مواضع دوگانه و دوپهلوی خود بردارد و اقدام به مختومه کردن پرونده هسته ای در آژانس ایران کند.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - طی هفته ها و ماه های گذشته بحث ایجاد کریدور زنگزور از سوی ترکیه و دولت جمهوری آذربایجان، به دلیل اهمیت ژئوپلتیک آن در بحث های محافل سیاسی و رسانه ای ایران مورد توجه است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مواجهه آمریکا با دیپلماسی هسته ای ایران و شکست سیاست تحریم برای انزوا و تضعیف ایران به قلم نویسندگان و پژوهشگران موسسات تحقیقاتی آمریکا در قلم رصاص شبکه العالم رصد می شود. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
این خانم بازیگر جذاب و زیبا با انتشار عکسی نشان داد که ملکه گلادیاتور ای ایران شده است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شجاع پناهی مانند خواهران منصوریان معتقد است داوری ووشو در هانگژو به نفع میزبان بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فشارهای سیاسی حاصل از توهمات رژیم صهیونیستی سال هاست بر داوری و گزارش های آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران سایه افکنده و تهران را وادار به اتخاذ تصمیماتی سیاسی در قبال این فشارها به رغم تمام همکاری های غیرقابل انکار کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۵:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- برترین و تنها نماینده اسنوکر حرفه ای ایران به جمع 16 نفر برتر رقابت های اسنوکر آزاد بریتانیا 2023 صعود کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
الانصاری خاطرنشان کرد: توافق شده است که موضوعات اختلاف نظر در پرونده هسته ای ایران به پرونده های کوچک تبدیل شود تا مذاکرات در مورد آنها تسهیل شود و وجود یک پلتفرم بشردوستانه در دوحه، مذاکرات و دستیابی به توافق را تسهیل می کند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۴    
رئیس سازمان انرژی اتمی عملکرد حضور هیات ایرانی در شصت و هفتمین نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین در معرفی برنامه صلح آمیز هسته ای ایران را مثبت ارزیابی کرد.
رئیس سازمان انرژی اتمی حجم تاسیسات هسته ای ایران را حدود 2 درصد تاسیسات هسته ای سراسر جهان دانست و گفت: منطقی نیست بیش از 10 برابر دیگر کشورها، ایران تحت بازرسی قرار بگیرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مبادله ی زندانیان فراتر از آزادسازی زندانیان آمریکا در ایران و آزادسازی پول های نفت ایران به دلایل بشردوستانه خواهد بود. از همه مهم تر مبادله ی زندانیان ممکن است گامی تعیین کننده برای غرب در دستیابی به یک توافقنامه ی جدید غیر رسمی در راستای محدود کردن برنامه ی هسته ای ایران باشد. ...
منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، چهارمین روز بازی های آسیایی هانگژو در حالی پیگیری شد که ملی پوشان تکواندو و ووشو صاحب مدال برنز و نقره شدند. با توجه به اینکه کاروان کشورمان صاحب مدال طلا نشد در جدول رده بندی یک پله سقوط کرد و در رده یازدهم قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کاروان ورزشی کشورمان در پایان روز چهارم بازی های آسیایی در رده یازدهم جدول رده بندی توزیع مدال قرار گرفت.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
منابع غربی از پیشنهاد ایران به عربستان جهت آموزش تمامی امور مربوط به ساخت و راه اندازی نیروگاه هسته ای به 600 کارشناس سعودی سخن گفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس سازمان انرژی اتمی حجم تاسیسات هسته ای ایران را حدود 2 درصد تاسیسات هسته ای سراسر جهان دانست و گفت: منطقی نیست بیش از 10 برابر دیگر کشورها، ایران تحت بازرسی قرار بگیرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه ایران در بیانیه ای اخبار ادعایی منتشر شده درباره فرایند مذاکره رفع تحریم ها را فاقد اعتبار دانست.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مهسا جاور بعد از مدتی نسبتا طولانی با فرزند خردسال خود دیدار کرد و لبخند بر لبانش نشست
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال بازی های آسیایی هانگژو امروز (چهارشنبه) با برگزاری چهار دیدار پیگیری می شود که در نخستین بازی تیم امید ایران از ساعت 12 به مصاف تیم ملی تایلند رفت که نیمه نخست این بازی با اشتباه مهلک دروازه بان تایلند با نتیجه یک بر صفر شاگردان رضا عنایتی خاتمه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- روزنامه عرب زبان رای الیوم به نقل از منابع دیپلماتیک غربی مدعی پیشنهاد هسته ای ایران به عربستان و وجه تمایز آن با پیشنهادات واشنگتن به ریاض شد.
ژاپن همواره برای برقراری نقش تعادلی خود بین غرب و شرق کنشگری های دیپلماتیکی داشته و حتی در ادوار دولت های پیشین ژاپن هم شاهد چنین پیشنهاداتی از سمت ژاپنی ها بوده ایم. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه قطر: ماجد الانصاری سخنگوی وزارت خارجه قطر گفت: بعد از توافق اخیر تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا، توجه بین المللی به پرونده ایران و احتمال دستیابی به تفاهم های جدید درباره کاهش تنش در منطقه افزایش یافت. ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - رژیم صهیونیستی همواره با طرح ادعا های واهی در رابطه با موضوع هسته ای ایران سعی در تحریک کشور های جهان برای رودررو شدن با ایران داشته است. این رژیم همیشه از طریق تریبون هایی که در اختیار دارد مدعی بوده که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته ای است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سوالی درباره سخنان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص ابتکارعملی که ژاپن برای احیای مذاکرات هسته ای ایران پیشنهاد داده، پاسخ داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با بالا گرفتن مجادله دولت و مجلس بر سر چگونگی تصویب لایحه برنامه هفتم توسعه، بازوی پژوهشی قوه مقننه خیلی زود از هفتمین برنامه توسعه ای ایران نیز قطع امید کرده و می گوید: با توجه به اینکه فقط 9 درصد از احکام قانون برنامه ششم به صورت کامل محقق شده اند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، یک هفته پس از توافق ایران و آمریکا بر سر مبادله زندانیان و آزادسازی درآمدهای بلوکه شده ایران، خبرها حکایت از ابتکار ژاپن برای احیای مذاکرات هسته ای دارد. وزیر امورخارجه ایران روز سه شنبه گفت که ژاپن ابتکاری را برای ازسرگیری مذاکرات هسته ای پیشنهاد داده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
عبدالرضا فرجی راد، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل بین الملل در گفت وگو با هم میهن با اشاره به رویدادهای اخیر در رابطه با پرونده هسته ای ایران و شایعه احتمال مذاکرات دوجانبه ایران و آمریکا گفت: دو سه ماه مثبت را پشت سر گذاشتیم، هرچند تحولات بطئی و کند بود اما مذاکرات ادامه دارد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شکست پروژه آشوب و حالا تهدید به حمله نظامی علیه ایران ، شبکه اینترنشنال با محور قرار دادن این موضوع به بررسی ابعاد مختلف آن می پردازد. ،پس از آنکه بیست و پنجم شهریور آمد و ... رفت، ... بی هیچ حادثه ای ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت خارجه چین اعلام کرد: توافق احیای روابط تهران ریاض با میانجی گری پکن به الگوی مثبت برای حل اختلافات تبدیل شده و برای حل موضوع هسته ای ایران تلاش می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
هانگژو - ایرنا- کاروان ورزشی ایران که با 292 ورزشکار در نوزدهمین دوره بازی های آسیایی هانگژو به میدان رفته در روز سوم این بازی ها، موفق به کسب یک مدال خوش رنگ طلا در والیبال و یک نشان نقره در تکواندو شد تا به رده دهم جدول توزیع مدال ها صعود کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره منطقه ویژه اقتصادی سرخس در شمال شرق خراسان رضوی گفت: 100 هزار تن گاز ال پی جی روسیه از مسیر جاده ای ایران و از طریق منطقه ویژه اقتصادی سرخس به مقصد پاکستان ترانزیت شد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران گفته است که ژاپن ابتکار عملی را برای احیای مذاکرات هسته ای ایران که ماههاست به وقفه درآمده است، پیشنهاد داده است به گزارش پایگاه خبری مکران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با خبرگزاری کیودو ژاپن تصریح ...
سلام نو / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
امواج مدیا مدعی شد که علی باقری کنی، معاون وزیر خارجه، آماده است تا در هفته های آینده در عمان با برت مک گرک، هماهنگ کننده کاخ سفید در امور خاورمیانه و شمال آفریقا، دیدار کند.
وزارت امور خارجه چین اعلام کرد توافق احیای روابط تهران-ریاض با میانجی گری پکن به یک الگوی خوب برای حل اختلافات تبدیل شده است.