جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۱:۱۲Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ای ایران»

وزیر خارجه انگلیس در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی ادعا های بی اساس شرکای غربی خود درباره تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای را تکرار کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس و نامزد نخست وزیری این کشور، برخی ادعاهای بی اساس درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران را تکرار کرد.
لیز تراس، وزیر خارجه انگلیس ادعا کرده که لندن باید از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری کند.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- مذاکره کنندگان هسته ای آمریکا و ایران پس از بیش از 15 ماه دیپلماسی با میانجی گری اتحادیه اروپا در وین با متن نهایی سندی برای احیای توافق هسته ای سال 2015 میلادی ایران به پایتخت های خود باز گشتند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس گفت: ما در سال حدود 17 هزار نفر تلفات جاده ای داریم که حتی از افغانستان و عراق هم بیشتر است!
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
براساس آمار، سال گذشته 17000 نفر فقط تلفات جاده ای داشتیم که البته در سابق این آمار به 23 تا 24 هزار نفر در سال می رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی تنها راه باقی مانده منطقی را احیای توافق هسته ای ایران دانست.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ طبق گزارش خبرگزاری تاس، ایوان نچایف، معاون اداره اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه روسیه در اظهاراتی با اشاره به مذاکرات اخیر رفع تحریم های ضدایرانی تاکید کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۳۲ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات درباره برجام و برنامه هسته ای ایران در وین روز دوشنبه پایان یافت و اما در این دور مذاکره کنندگان ارشد سه کشور اروپایی در گفت وگوها حضور نداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه با ممکن دانستن دستیابی به نتیجه مثبت در مذاکرات وین، گفت که هیچ طرح جایگزینی برای احیای برجام وجود ندارد چون با تصمیم های شورای امنیت سازمان ملل در تناقض است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات درباره برجام و برنامه هسته ای ایران روز دوشنبه در وین به اتمام رسید.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۲    
آقای لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوری خواه در بیان این لایحه گفته که ضروری است که دولت ایالات متحده روی نظارت بر آنچه وی جاه طلبی های هسته ای ایران خواند متمرکز بماند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
یک سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت که دولت جو بایدن تعلیق برخی از تحریم ها علیه بخش غیرنظامی برنامه هسته ای ایران را تمدید کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
پس از پایان دور جدید مذاکرات درباره برجام و برنامه هسته ای ایران در وین احتمال احیای برجام قوت گرفته و همین اخبار سیاسی موجب کاهش قیمت دلار در بازار روز گذشته شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۴:۲۵    
بعد از وقفه ای چندماهه مذاکرات وین مجددا در هفته جاری از سر گرفته شد. علی رغم فشار رسانه ای طرف غربی برای معرفی آخرین پیش نویس آماده شده به عنوان پیش نویس نهایی، ایران همچنان متن آماده شده را قابل مذاکره و چانه زنی می داند ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۲:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سفیر چین در ایران درخصوص مذاکرات رفع تحریم ها گفت: آمریکا به عنوان منشأ بحران هسته ای ایران باید شرایط کنونی را درک کند، صداقت نشان دهد، سیاست زدگی را کنار بگذارد و استانداردهای دوگانه را در مورد مسائل منع گسترش سلاح های هسته ای به کار نگیرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
آمریکایی ها خسته و سردرگم هستند و نمی توانند از پس درگیری های خارجی بیشتری برآیند – چه برسد به فاجعه سه جانبه ای که پیش روی ما قرار دارد. با این حال، ایالات متحده در آستانه یک جنگ طولانی در اوکراین است که خطر تبدیل شدن به رویارویی مستقیم ایالات متحده و روسیه را دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه چین تاکید کرد که آمریکا به عنوان آغازگر خروج از توافق جامع هسته ای ایران، باید هر چه سریعتر تصمیم سیاسی گرفته و به نگرانی های منطقی ایران پاسخ دهد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نصر: نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین بر ضرورت حل پرونده هسته ای ایران تاکید کرد و گفت احتمال بازنویسی توافق وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا از تمدید معافیت از تحریم ها در رابطه با همکاری های بین المللی در بخش هسته ای با ایران خبر داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که کاخ سفید معافیت های تحریمی مرتبط با برنامه هسته ای ایران را تمدید کرده است .
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اگر تا حالا در سفرهاتون اقامتگاه بومگردی رو تجربه نکردین باید بگم که هنوز مزه واقعی سفر و ماجراجویی رو نچشیدین این نقل قول از یکی از بوم گردهای حرفه ای ایران بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تارنمای المانیتور گزارش داد: سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، کاخ سفید به کنگره اطلاع داده که معافیت برخی از تحریم های ایران را تمدید کرده است که به موجب آن امکان همکاری بین المللی در برخی پروژه های هسته ای صلح آمیز ایران فراهم می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پایان 4روز مذاکره در وین؛ ستاره صبح/مصطفی فروغی: پرونده هسته ای ایران حدود 20 سال است که در کش و قوس است و در طول دو دهه این پرونده مهم ترین موضوع روابط خارجی کشور بوده است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
احتمال توافق هسته ای ایران باعث کاهش قیمت نفت شده و اختلال در جریان نفت روسیه به اروپای مرکزی هم به نگرانی در مورد عرضه افزوده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
این روزها اما، آژانس بین المللی انرژی اتمی با استناد به اوراقی که از سوی رژیم صهیونیستی دریافت کرده است بار دیگر ماجرای تمام شده پی ام دی را به میان کشیده و ادعا می کند که برای اطمینان باید از چند مرکز نظامی حساس کشورمان بازرسی به عمل آورد! در این باره گفتنی است:
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
فعالان ارز پس از پایان دور جدید نشست های هسته ای ایران و گروه 1+4 ، پیش بینی کردند سه انتظار از فرجام برجام در فضای معاملات بازار ارز وجود دارد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۰    
مذاکرات هسته ای ایران با گروه موسوم به 1+4 به اضافه آمریکا چند روزیست از سر گرفته شده است؛ نکته قابل توجه در این باره نقش آفرینی اروپا و ابتکار عمل آنهاست
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۵۵ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در یادداشتی از بی نتیجه ماندن مذاکرات وین خبر داد. او نوشت: برخلاف آنچه مقامات و رسانه های غربی اعلام می کنند و در داخل کشور توسط شماری از مدعیان اصلاحات و اعضای دولت قبلی تکرار می شود ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ حشمت الله فلاحت پیشه با بیان اینکه در حال حاضر آژانس چند مورد را تحت عنوان “موارد مشکوک برنامه هسته ای ایران” اعلام کرده است و در همین ارتباط شاهد این بودیم که اخیرا قطعنامه ای در شورای حکام علیه فعالیت های هسته ای ایران با توجه به موارد ادعایی آژانس به تصویب رسید ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کیهان نوشت: تاکنون مذاکرات وین به هیچ نتیجه ای که تضمین کننده منافع ملی کشورمان و مخصوصاً تامین کننده انتفاع اقتصادی ایران باشد، نرسیده است و مذاکرات درباره چهار محور اصلی، کماکان بی نتیجه مانده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در پیامی ویدئویی برای گردهمایی گروهک تروریستی منافقین، برخی ادعاهای بی اساس درباره سیاست های منطقه ای و ماهیت برنامه هسته ای ایران را تکرار کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
همانگونه که در نوشته های پیشین عنوان شد علیرغم تمام فضاسازی های مثبت در خصوص دور جدید مذاکرات وین که از پنجشنبه هفته گذشته شروع شد و دوشنبه هفته جاری به پایان رسید، باز هم این گفت وگوها بدون دستاورد و نتیجه ملموسی به پایان رسید تا کماکان شاهد پایان باز دیگری برای نشست های هسته ای هتل کوبورگ باشیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - حسین راشدی : خبر آماده شدن پیش نویس نهایی توافق هسته ای ایران با قدرت های غربی، زمزمه بازگشت رسمی صادرات نفت ایران را به بازارهای جهانی بر زبان ها انداخت که با واکنش منفی قیمت طلای سیاه در روز سه شنبه مواجه شد ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات درباره برجام و برنامه هسته ای ایران روز دوشنبه در وین به پایان رسید و از آنجا که بازارهای مالی در ایران تحت تاثیر اخبار سیاسی قرار دارد، این مذاکرات تاثیراتی بر بازار ارز گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تیم ملی تکواندو ایران در روز نخست مسابقات این رشته در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی موفق به کسب چهار مدال طلا و برنز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شاهین ایزدیار در ماده 50 متر آزاد بازی های کشورهای اسلامی بر سکوی نخست ایستاد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ماهواره "خیام" با مالکیت جمهوری اسلامی ایران از پایگاه فضایی بایکونور و به وسیله موشک ماهواره بر "سایوز روسی" به فضا پرتاب شد، بازتاب گسترده ای در رسانه های جهان داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر چین در ایران در پیامی آمریکا را به عنوان منشأ بحران هسته ای ایران دانست و از این کشور خواست تا تصمیمات سیاسی فوری اتخاذ کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نصیرنیوز از تارنمای رسمی وزارت امورخارجه چین، خانم هوا چون یینگ سخنگوی وزارت امورخارجه چین در کنفرانس مطبوعاتی، با استقبال از شروع دوباره مذاکرات برجام در وین گفت با ازسرگیری مذاکرات فرصتی جدید برای یافتن راه حل سیاسی و دیپلماتیک برای مسئله هسته ای ایران پیدا می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
محمدعلی ابطحی ، فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : 17 سال پیش خبرنگار رویترز گفت که به آنها گفتند باید اصطلاحات هسته ای را یاد بگیرند؛ حالا حالاها مساله ایران این خواهد بود.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائم چین در وین از ایالات متحده خواست تا تصمیمات سیاسی فوری برای کمک به دستیابی به توافق زودهنگام در مذاکرات هسته ای ایران اتخاذ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دائم چین در وین از ایالات متحده خواست تا تصمیمات سیاسی فوری برای کمک به دستیابی به توافق زودهنگام در مذاکرات هسته ای ایران اتخاذ کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بیماری اس ام ای در اثر حذف یا جهش در یک ژن خاص رخ می دهد که در نتیجه آن، پروتیئن اس ام ان (SMN) کاربردی در سطح بدن کاهش یافته و عملکرد عضلات در همه نواحی و اندام های بدن تحلیل می رود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
باخت پاس به پاس از جمله مطالب عجیبی است که در گذشته و در دهه پنجاه خورشیدی در ورزش خراسان رقم خورده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به اذعان کارشناسان عرب بین کشوری که توانایی هسته ای بومی دارد و خودش سازنده سلاح است با کشوری که به آمریکا پناه می برد تفاوت محسوسی وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز گزارش داد که بهای جهانی نفت روز سه شنبه همزمان با جدیدترین پیشرفت ها در مذاکرات رفع تحریم ها و احیای توافق هسته ای ایران که در وین برگزار شد، کاهش پیدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن اس ام ای ایران با اعلام ورود اولین محموله داروی ریسدیپلام (Risdiplam) با نام تجاری اِوریسدی (Evrysdi) به کشور، گفت: این دارو نخستین داروی خوراکی بیماری اس ام ای در جهان بوده و با فاصله کمی بعد از ورود به بازارهای جهانی وارد ایران شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا : وانگ همچنین بیان کرد، ازسرگیری مذاکرات وین نشان می دهد که فائق آمدن بر اختلافات از طریق گفتمان و مذاکرات تنها راه حل وفصل مسئله هسته ای ایران است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
با ازسرگیری مذاکرات، فرصت جدیدی برای رسیدن به راه حلی سیاسی و دیپلماتیک برای مسئله هسته ای ایران وجود دارد.