دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۱May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تاسیسات هسته ای»

خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: رکورد زنی بازرسی از تاسیسات هسته ای ایران نشان می دهد آژانس تحت فشار است، آزادانه تصمیم نمی گیرد و بازرسی ها به دلیل فشار آمریکایی ها و بعضی کشورها صورت می گیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص گزارش ادعایی بلومبرگ از تعداد بازرسی های آژانس بین المللی اتمی از ایران در یک سال گذشته با دکتر محمود عباس زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۱:۴۸    
تهران- ایرنا- اعضای گروه هفت از روسیه خواستند تا نیروهای خود را از تاسیسات هسته ای اوکراین خارج کند و کنترل کامل این تاسیسات را به مقامات اوکراینی بازگرداند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : شبکه آمریکایی بلومبرگ در گزارشی مدعی شد برنامه هسته ای ایران در سال گذشته با تعداد بی سابقه بازرسی های بین المللی مورد بررسی قرار گرفت و بازرسان آژانس دسترسی گسترده ای به داده ها و تاسیسات هسته ای ایران داشتند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که بازرسان این سازمان در طول یک سال گذشته، بیش از یک بار در روز از 21 مکان هسته ای اعلام شده در ایران بازرسی کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بلومبرگ در گزارشی مدعی شد که برنامه هسته ای ایران در یک سال گذشته با تعداد بی سابقه بازرسی های بین المللی مواجه بوده است، چراکه بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی قادر بوده اند دسترسی گسترده ای به داده ها و تاسیسات هسته ای در ایران علی رغم تلاش ایران برای ممانعت از این کار داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شبکه بلومبرگ در گزارشی مدعی شد، تعداد بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی از تاسیسات هسته ای ایران در طول یک سال گذشته رکورد شکسته است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی بلومبرگ در گزارشی مدعی شد برنامه هسته ای ایران در سال گذشته با تعداد بی سابقه بازرسی های بین المللی مورد بررسی قرار گرفت و بازرسان آژانس دسترسی گسترده ای به داده ها و تاسیسات هسته ای ایران داشتند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به تحلیل یک پایگاه آمریکایی، در حالی که فشار حداکثری آشکارا شکست خورده، به نظر می رسد بایدن از ضربه سیاسی برای دادن امتیازات خاص به منظور پیوستن مجدد به برجام می ترسد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که این سازمان در حال بررسی گزارش اوکراین مبنی بر پرواز یک فروند موشک بر فراز یک تاسیسات هسته ای در اوکراین است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
در طول چند سال اخیر و در سایه عدم حساسیت و کم توجهی آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به وظایف صیانت خود برخی اقدامات شرورانه که رژیم صهیونیستی به صورت تلویحی مسئولیت آن را پذیرفت، موجب وارد شدن خسارت هایی به تاسیسات هسته ای کشورمان شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در طول چند سال اخیر و در سایه عدم حساسیت و کم توجهی آژانس بین المللی انرژی اتمی نسبت به وظایف صیانت خود برخی اقدامات شرورانه که رژیم صهیونیستی به صورت تلویحی مسئولیت آن را پذیرفت، موجب وارد شدن خسارت هایی به تاسیسات هسته ای کشورمان شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی وضعیت نیروگاه زاپوروژیا بزرگترین نیروگاه اتمی اوکراین که هم اینک در کنترل نظامیان روسی است، را نگران کننده خواند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هیات وزیران با توجه به ضرورت تصریح ممنوعیت تملک و صدور سند در محدوده انحصاری تأسیسات هسته ای از طریق معامله، خرید و فروش اراضی و املاک، آیین نامه اجرایی تعیین محدوده سه گانه ایمنی تأسیسات هسته ای را به تصویب رساند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رژیم موقت صهیونیستی به منظور سرپوش گذاشتن بر ناکامی های منطقه ای خود، عملیات روانی جدید اما ناشیانه ای را علیه ایران و محور مقاومت به راه انداخته و با درز خودخواسته اسرار نظامی و اطلاعاتی مدعی تقویت توانمندی های خود در منطقه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار کرد، اوکراین "فهرستی جامع از تجهیزات مورد نیاز" برای اداره نیروگاه های اتمی خود در جریان جنگ با روسیه را نزد این آژانس مطرح کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۴    
ایسنا : بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در گفت وگویی درخصوص انتقال برخی تاسیسات هسته ای از مجموعه تسای کرج به نطنز گفت: برای توسعه و تولید ماشین های سانتریفیوژ، تامین و امنیت برنامه های کلی داریم ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
ماشین های تولید قطعات سانتریفیوژ به مکانی امن تر جابه جا شدند/ تمام اقدامات صورت گرفته در چارچوب توافقات با آژانس است/ تا زمانی که توافقی صورت نگیرد اطلاعات نظارتی نزد ما می ماند/ در حال حاضر مذاکره ای در رابطه با موضوعات فنی نداریم
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی گفت: به دلیل عملیات تروریستی که علیه مجتمع تسای کرج صورت گرفت، بخش مهمی از ماشین های تولید قطعات سانتریفیوژ را به مکان امن تری جابه جا کردیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۸:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که به دلیل عملیات تروریستی که علیه مجتمع تسای کرج صورت گرفت مجبور به تشدید تدابیر امنیتی شدیم و بخش مهمی از ماشین های تولید قطعات سانتریفیوژ را به مکان امن تری جابه جا کردیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۰۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تحولات جدید در تاسیسات هسته ای نطنز و پیش بینی تحولات اقتصادی ایران از مهمترین خبرهای 24 ساعت گذشته بوده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به حساسیتی که در ماهیت فعالیتهای هسته ای نهفته است، اتخاذ راهبردهای جدید در ابعاد ساختاری، نرم افزاری و سخت افزاری برای تآمین کامل امنیت تاسیسات اتمی در دستور کار مسئولان سازمان انرژی اتمی کشورمان قرار گرفته است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش داد که آژانس در تاسیسات نطنز دوربین های نظارتی نصب کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
برنامه هسته ای ایران از تعدادی تأسیسات هسته ای از جمله راکتور های هسته ای و تأسیسات چرخه سوخت هسته ای مختلف تشکیل شده که شامل نیروگاه هسته ای بوشهر، صنایع UCF اصفهان، تاسیسات آب سنگین اراک، طبس، لشکرآباد، معلم کلایه، نکا، بناب، یزد، تاسیسات هسته ای نطنز، فردو ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کردند، دستگاه های تولید سانتریفیوژ در تاسیسات هسته ای نظنز فعالیت ندارند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایران علیه اسرائیل یک جنگ ترکیبی راه انداخته و اگر بخواهد می تواند از محورهای گوناگون ضربه بزند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۲    
روز گذشته سازمان انرژی اتمی اوکراین اعلام کرد، چندین انفجار در شهر انرودار در نزدیکی نیروگاه هسته ای زاپوریژیا رخ داده است. این نیروگاه هسته ای بیش از یک پنجم برق اوکراین را تامین می کند و یکی از بزرگترین تاسیسات هسته ای اروپا است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۲۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی اوکراین شنبه شب اعلام کرد، چندین انفجار در شهر انرودار در نزدیکی نیروگاه هسته ای زاپوریژیا رخ داده است. این نیروگاه هسته ای بیش از یک پنجم برق اوکراین را تامین می کند و یکی از بزرگترین تاسیسات هسته ای اروپا است. این نیروگاه از چهارم ماه مارس تحت کنترل روسیه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی که به تازگی از سفر اوکراین و روسیه به وین بازگشته است، اعلام کرد: هرگونه حمله به تاسیسات هسته ای، خلاف و نقض قوانین بین المللی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رسانه های رژیم صهیونیستی از نشت گاز سمی آمونیاک از یکی از کارخانه های سرزمین های اشغالی در نزدیکی تاسیسات هسته ای اتمی دیمونا خبر داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بغداد- ایرنا- عراق بعد از گذشت 41 سال از حمله هوایی رژیم صهیونیستی در هفتم ژوئن 1981 (17 خرداد 1360) علیه نیروگاه هسته ای تموز در جنوب شرقی بغداد، درصدد گرفتن غرامت از این رژیم غاصب است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
در روز 17 خرداد 1360 جنگنده های اسرائیلی با حمله به تاسیسات هسته ای تموز در حومه بغداد، آن را مورد هدف قرار دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا : مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درحساب توئیتر خود نوشت: هم اکنون از مرز گذشته و وارد خاک اوکراین شدم تا ماموریت آژانس برای اطمینان از امنیت تاسیسات هسته ای اوکراین را آغاز کنیم، ما باید از هم اکنون برای پیش گیری از وقوع یک حادثه خطرناک هسته ای اقدام و (در رفع آن) کمک کنیم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۹ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به منظور بررسی و اطمینان از امنیت تأسیسات هسته ای وارد اوکراین شد. به گزارش شفقنا، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی درحساب توئیتر خود نوشت ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در بیانیه مشترک دو کشور پس از دیدار روز شنبه نخست وزیران هند و ژاپن در دهلی نو، مودی و کشیدیا همچنین بر حفظ امنیت و ایمنی تاسیسات هسته ای در اوکراین تاکید کرده و اعلام کردند برای کمک به وضعیت انسانی در این کشور اقدام خواهند کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۲/۲۵ - ۰۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گوشت 400 هزار تومانی در راه است؟ عملیات اربیل، آغاز ترسیم حریم امنیت ملی ایران، شب چهارشنبه سوری نسبتاً آرام، ترکش صیانت به رمزارز ها؟ ادعای منابع انگلیسی: احتمال آزادی نازنین زاغری، انهدام یک شبکه خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو و دو تیم تروریستی، اولویت های اقتصاد در سال 1401 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای یک شبکه که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
" سپاه حفاظت و امنیت هسته ای" که به نظر می رسد ماموریت آن حفاظت از ظرفیت ها و دستاوردهای هسته ای کشورمان تعریف شده است علاوه بر تامین امنیت تاسیسات هسته ای صلح آمیز ایران ، مسوولیت صیانت از دانشمندان هسته ای را نیز عهده دار است .
روز نو   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
گوترش خواستار حفاظت از تاسیسات هسته ای در اوکراین شده و همچنین اعلام کرد که سازمان ملل 40 میلیون دلار از بودجه واکنش اضطراری مرکزی خود را برای کمک به اوکراینی ها اختصاص می دهد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس چندرسانه ای زمان : 1400/12/24 - 09:58 شناسه خبر : 1157951 اعضای یک شبکه که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدند دانلود
شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشت از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز بوشهر به عنوان شهری که میزبان تاسیسات هسته ای است در جهان شناخته می شود، با این وجود و ظرفیت عظیم سوال این است که چرا تاکنون شهری که امروز پایتخت هسته ای ایران شناخته می شود از داشتن دانشگاهی تخصصی در حوزه علوم هسته ای محروم بوده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشت از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اعضای شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدند.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای یک شبکه که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدند
سلام نو / حوزه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۳ - ۲۲:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک تیم خرابکاری که در تلاش برای خرابکاری در تأسیسات فردو بودند توسط اطلاعات سپاه منهدم شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
اعضای یک شبکه که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، توسط اطلاعات سپاه بازداشت شدند
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت: شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشت از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند. افسران اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که تلاش می کنند به یکی از کارمندان بخش IR6 تاسیسات هسته ای فردو نزدیک شوند ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۷۸ سایت دیگر  
- برای نخستین بار از تشکیل فرماندهی سپاه هسته ای برای حفاظت از تاسیسات هسته ای جمهوری اسلامی ایران نام برده شد. در خلال گزارش مربوط به کشف شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند، برای نخستین بار از فرماندهی سپاه هسته ای نام برده شد که اخیرا تاسیس شده است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شبکه ای که قصد خرابکاری در فردو را داشتند، از سوی اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند. اعضای شبکه ای که قصد خرابکاری در تاسیسات هسته ای فردو را داشتند از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شدند. ...