چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۸:۵۵Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای راهبردی روابط خارجی»

میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی عصر امروز در جلسه افتتاحیه دومین نشست گفتگوی ایران و عرب که به ابتکار مشترک شورای راهبردی روابط خارجی و موسسه الدراسات الجزیره قطر در دوحه برگزار شد، گفت: پیشنهاد اینجانب به رهبران منطقه، حرکت در جهت یک منطقه قوی است ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین دور نشست تخصصی گفت وگوهای ایران و کشورهای عربی منطقه در دوحه با حضور رئیس شورای راهبردی روابط خارجی برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در راس یک هیات از نخبگان عازم دوحه شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه سفر پادشاه عمان به ایران گمانه زنی هایی برای اهداف این سفر مطرح شده است. عبدالرضا فرجی راد، مدیرکل سابق شورای راهبردی روابط خارجی می گوید: این سفر در زمینه پرونده هسته ای و مسائل دیگر مانند روابط ایران و مصر، یمن و... است. اما پیام اصلی در رابطه با مذاکرات هسته ای است ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو شورای راهبردی روابط خارجی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از برداشت غلط برخی از نرمش قهرمانانه مدّ نظر مقام معظم رهبری گفت: نرمش قهرمانانه این نیست که از حقوق ملت کوتاه بیاییم و منافع ملی را نادیده بگیریم بلکه بدان معناست که در مواجهه با موانع ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۹    
دبیر شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب به یک نهاد فرهنگی تبدیل شده است گفت: حضور مردم با هر گرایشی در نمایشگاه کتاب نشان از علاقه مندی مردم ایران به کتاب دارد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دکتر افشین پاک نهال، در بازدید دکتر سورنا ستاری از غرفه کاراالکترونیک مبنا در اینوتکس2023 بر ضرورت توجه دولت به تقویت زیرساخت های صنایع تولیدی تاکید کرده و از فعالیت های ایشان در حوزه کمیسیون علم و فناوری دبیرخانه شورای راهبردی روابط خارجی نیز تشکر کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
انتشار سخنان رئیس شورای راهبردی روابط خارجی و دبیر شورای عالی امنیت ملی در همایش بین المللی هندسه نظم نوین جهانی که روز های چهارشنبه و پنجشنبه در دانشگاه دفاع ملی برگزار شد، واکنش های زیادی را در فضای مجازی و رسانه ای کشور به دنبال داشته است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۱    
دبیر شورای راهبردی روابط خارجی ضمن بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از تجربه نگارش کتاب خاطرت خود با عنوان ایران تایشی گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۹    
دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: نمایشگاه کتاب می تواند به الگوی خوبی برای وفاق اجتماعی و هم زیستی مسالمت آمیز همه تفکرات و اقشار مختلف باشد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای راهبردی روابط خارجی، با حضور در مصلای امام خمینی(ره)، محل برگزاری سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با رئیس این رویداد دیدار و گفت و گو و از شبستان عمومی نمایشگاه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی علی اکبر ولایتی را شخصیتی ولایتمدار عنوان کرد که در وزارت خارجه گام های مهمی برداشته است و گفت: تاسیس دانشکده بین الملل وزارت خارجه یکی از این اقدامات بوده و هر جا براساس تراز انقلاب نیرو تربیت کردیم توانستیم کاری انجام دهیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
همایش بین المللی هندسه نظم جدید جهانی از روز چهارشنبه به مدت دو روز در دانشگاه عالی دفاع ملی و با حضور میهمانان داخلی و خارجی از کشور های مختلف برگزار شد ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۳۷    
مراسم اختتامیه همایش بین المللی هندسه نظم جدید جهانی عصر امروز پنجشنبه 21 اردیبهشت با سخنرانی علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در مراسم اختتامیه همایش بین المللی هندسه نظم جدید جهانی در دانشگاه عالی دفاع ملی گفت: قدرت اقتصادی، علمی، سیاست خارجی و رسانه ای از ابعاد دیگر قدرت است و مهم پیدا کردن ترکیب هوشمند از ابعاد مختلف قدرت است که موجب جایگاه بالاتر یک کشور می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: ما در انتظار یک نظم نوین هم در منطقه و هم در سطح بین المللی هستیم و اساساً نظم جدید در پی تغییر توازن قوا انجام می شود. هر کشوری که صاحب قدرت است در این تغییر توازن قوا تلاش می کند تا موقعیت خود را تثبیت و نقش بالاتری ایفا کند.
رییس شورای راهبردی روابط خارجی اعلام کرد: توسعه روابط با همسایگان از راهبردهای ترسیم شده مقام معظم رهبری است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/قم یک عکاس قمی به جهت همکاری در انتشار کتاب ایران تایشی مورد تقدیر دبیر شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت، کتابی که شامل تجربیات سید عباس عراقچی از دوران سفارت در ژاپن است که جمع آوری و گزینش عکس های این کتاب بر عهده وی بوده است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر هماهنگی کامل پیشبرد روابط خارجی کشور در حوزه های امنیتی، راهبردی و اجرایی، شرایط حاکم بر منطقه را نشانی از موفقیت سیاست خارجی ایران توصیف کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به زمان سفر رئیس شورای راهبردی روابط خارجی به حوزه شامات به نظر می آید این اقدام در راستای تکمیل زنجیره تنش زدایی با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس باشد. به عبارت دیگر رئیس و دبیر این شورا حامل پیغام تهران به متحدان خود در زمینه بازنگری در روابط با ریاض بودند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید بر هماهنگی کامل پیشبرد روابط خارجی کشور در حوزه های امنیتی، راهبردی و اجرایی، شرایط حاکم بر منطقه را نشانی از موفقیت سیاست خارجی ایران توصیف کرد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۲۶    
به گزارش پارسینه، خبرگزاری تسنیم عکسی را در خروجی خود از دیدار کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان منتشر کرد که حضور سید عباس عراقچی در آن سوال برانگیز شد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سید کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در آخرین روز اقامت خود در بیروت امروز با نجیب میقاتی سرپرست نخست وزیری لبنان دیدار کرد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
تسنیم در انتشار خبر این دیدار عکس آقای عراقچی را سانسور کرده است و فارس نام او را از خبر حذف کرده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران که اخیرا وارد لبنان شده است، با دبیرکل جنبش حزب الله دیدار و گفت و گو کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۹    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران و دبیرکل حزب الله لبنان درباره آخرین تحولات سیاسی منطقه گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با دبیرکل حزب الله لبنان دیدار کرد.
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران که به همراه عباس عراقچی اخیرا وارد لبنان شده است، با دبیرکل جنبش حزب الله دیدار و گفت و گو کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار با رئیس پارلمان لبنان گفت سیاست جمهوری اسلامی ایران برقراری ثبات و امنیت توسط کشورهای منطقه است. سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه دیدارهای خود در بیروت، با نبیه بری رئیس پارلمان لبنان دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه لبنان در دیدار کمال خرازی با تأکید بر روابط دوستانه ایران و لبنان، از توافقات اخیر ایران و عربستان استقبال کرد و آن را موجب ثبات بیشتر و تحولات مثبت در منطقه خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه دیدارهای خود در بیروت، با نبیه بری رئیس مجلس لبنان دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در دیدار با وزیر خارجه لبنان اعلام کرد که ایران از تشکیل دولت قوی در بیروت حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با رئیس پارلمان لبنان دیدار کرد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۱۲    
بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در دیدار کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران از حمایت تهران در مبارزه با تروریسم و مقابله با تهدید خارجی و همچنین کمک به زلزله زدگان اخیر قدردانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۱    
دکتر کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران که برای سفری سه روزه در دمشق بسر می برد، با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه که میزبان رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران بود، تأکید کرد که کشورهای منطقه باید سیستم حمایتی در قبال سیاست های خصمانه غرب ایجاد کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دکتر "کمال خرازی" وزیر خارجه پیشین جمهوری اسلامی ایران و رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سیدکمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در آخرین روز اقامت خود در دمشق، صبح امروز با بشار اسد، رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا ، از دمشق، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران که در دمشق بسر می برد تاکید کرد گزینه مقاومت، عزت و اقتدار مردم و کشور های منطقه را در پی داشته است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۷    
سید کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی امروز با فیصل المقداد، وزیر امور خارجه سوریه در دمشق دیدار و گفت وگو کرد. در این دیدار سید عباس عراقچی، دبیر شورای راهبردی نیز حضور داشت./
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در ادامه دیدارهای خود در دمشق، امروز با فیصل مقداد، وزیر امور خارجه سوریه دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به توافق تهران و ریاض برای ازسرگیری روابط گفت: ایران و عربستان نمی توانند نگاه حذفی نسبت به یکدیگر داشته باشند، بلکه باید به عنوان دو قدرت اصلی منطقه ظرفیت های یکدیگر را با هم افزایی برای تأمین صلح و ثبات و توسعه منطقه به کار بندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران با تأکید بر اینکه علت ناکامی های مداوم آمریکا در منطقه عدم شناخت خاورمیانه است، گفت که نه ایران و نه عربستان سعودی نمی توانند یکدیگر را نادیده بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سیدکمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی که برای یک دیدار سه روزه در دمشق به سر می برد، با محمد عبدالستار السید، وزیر اوقاف سوریه دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در یک سمینار سیاسی در دمشق سخنرانی کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران روز گذشته برای دیدار با مقامات ارشد سوریه وارد دمشق شد. عباس عراقچی دبیر شورای راهبردی در این سفر او را همراهی می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در نخستین روز سفر به سوریه با محمد عبدالستار، وزیر اوقاف این کشور دیدار و رایزنی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علی اکبر ولایتی و سید عباس عراقچی در پیام های جداگانه ای درگذشت برادر علی اکبر صالحی را تسلیت گفتند.