دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۴۷Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۲ دقیقه پیش    
عبور حاکمان امارات از وقاحت در عادی سازی روابط با صهیونیست ها در برنامه امشب انقلاب الصوره شبکه العالم تشریح می شود.
دانا   ۱۲ دقیقه پیش    
فرمانده کل سپاه در مراسم تشییع سردار حجازی گفت: به صهیونیست ها می گوییم این شادی شما بسیار زودگذر است و شما ناپدید خواهید شد.
تقریب   ۵۷ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سردار حجازی در لبنان، نقشه قدرت حزب الله برای شکست قطعی صهیونیست ها را تکمیل کرد و شرایط را برای در هم شکستن رژیم پوسیده صهیونیستی فراهم نمود.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه: به صهیونیست ها می گوییم این شادی شما زودگذر است و شما ناپدید خواهید شد.
فرمانده کل سپاه: سردار حجازی به کمک سید مقاومت در لبنان و فرزندان امت اسلام شتافت و نقشه قدرت حزب الله را برای شکست قطعی صهیونیست ها تکمیل کرد.
حامیان ولایت   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار سلامی فرمانده سپاه: سردار حجازی در لبنان نقشه قدرت حزب الله را برای شکست دادن قطعی صهیونیست ها تکمل کرد و شرایط را برای درهم شکستن رژیم پوسیده صهیونیستی فراهم کرد.
مأموران امنیتی رژیم صهیونیستی عدنان الحصری از رهبران جنبش حماس را در کرانه باختری دستگیر کردند.
فرمانده کل سپاه گفت: شهید حجازی هرگز لباس جهاد را از تن به در نکرد و منطق او منطق امیر مومنان بود که می گفت هرکسی لباس جهاد را از تن به در کند، خداوند بر او لباس ذلت خواهد پوشاند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱ ساعت پیش    
فرمانده کل سپاه گفت: سردار حجازی به کمک سید مقاومت در لبنان و فرزندان امت اسلام شتافت و نقشه قدرت حزب الله را برای شکست قطعی صهیونیست ها تکمیل کرد.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
شهید حجاری در 8 سال آخر عمر مبارک شان بواسطه حضور در جبهه مقاومت برای صهیونیست ها چهره ای نام آشنا تر بودند و سالها بود که صهیونیست ها به دنبال ترور ایشان بودند؛
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در جریان تظاهرات دیشب (یکشنبه شب) فلسطینان در شهر یافا در فلسطین اشغالی، دو نظامی صهیونیست زخمی و سه فلسطینی بازداشت شدند.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه گفت: سردار حجازی عزیز در 8 سال آخر عمر خود به دلیل حضور در جبهه مقاومت برای صهیونیست ها چهره ای نام آشنا تر بودند. سال ها بود که صهیونیست ها به دنبال ترور او بودند.
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام اسرائیلی نسبت به احیای برجام ابراز نگرانی کرد.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
مقامات صهیونیستی، شیخ عمر الکسوانی ، مدیر مسجدالاقصی را برای تحقیق احضار کردند.
مردم نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه اظهار داشت: این شهید بزرگوار در دفاع مقدس شیمیایی شد و از این عوارض رنج می برد. در چند ماه قبل هم مبتلا به کرونا شدند که بهبود یافتند. وی افزود: کمیسیونی که دیروز در بیمارستان بقیه الله شکل گرفت، عامل شهادت را همان عوارض شیمیایی معرفی کرد. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران - ایرنا- رژیم صهیونیستی از زمان روی کار آمدن بایدن نگران خود از سیاست واشنگتن در خصوص بازگشت به برجام را پنهان نکرده واین مخالفت و کارشکنی را تا حد انجام اقدامات تروریستی علیه مراکز هسته ای ایران پیش برده است.
ایکنا   ۳ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به تکرار خرابکاری های رژیم صهیونیستی در تأسیسات هسته ای ایران گفت: ایران نباید به بهانه قرار نگرفتن در تله تنش هیچ واکنشی نشان ندهد و اتفاقا همین عدم واکنش های ما بوده که اسرائیل را روز به روز گستاخ تر کرده است در حالی که اگر از همان ابتدا پاسخ محکمی به ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
کمیته مرکزی انتخابات فلسطین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که بازداشت نامزدهای انتخابات این کشور توسط صهیونیست ها محکوم است.
خبر آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک سرهنگ بازنشسته صهیونیست گفت: ماشین جنگی ایران در مرزهای شمالی ما در حال تقویت است. آنها آماده اند تا مراکز راهبردی ما را در چندین جبهه مورد هدف قرار دهند. منبع: نسیم آنلاین
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
دبیر سیاسی سابق بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر گفت: در حال حاضر که رژیم صهیونیست با همکاری و هماهنگی آمریکا اقدامات تروریستی در ایران انجام داده و منافع ایران را به خطر می اندازد، مذاکره معنایی ندارد.
سردار شریف با بیان اینکه صهیونیست ها سال ها به دنبال ترور سردار حجازی بودند، گفت: علت اصلی شهادت سردار حجازی، عوارض شیمیایی از زمان جنگ بود.
مردم نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : میدل ایست آی در یادداشتی به بررسی برنامه هسته ای رژیم صهیونیستی از یک سو و برنامه هسته ای ایران از سوی دیگر پرداخته و به تلاش های صهیونیست ها در قالب گروه های مختلفی مانند آیپک برای تداوم تحریم های ایران اشاره کرد. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مقام های صهیونیست در نشست کابینه امنیتی این رژیم نسبت به بازگشت احتمالی آمریکا به برجام ابراز نگرانی کردند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
حقوقدان مصری تاکید کرد که ادعاهای لابی عربی در مذاکرات هسته ای با ایران برای دفاع از یک اصل یا موقعیت نیست، بلکه دفاع از منافعی است که با اوامر آمریکا و صهیونیست ها آغاز می شود و پایان می یابد.
به دنبال اقدام رژیم صهیونیستی در بازداشت سه تن از نامزد های انتخابات مجلس قانونگذاری فلسطین در شهر قدس، جنبش های فتح و حماس، این رژیم را به کارشکنی در برگزاری و تلاش برای به شکست کشاندن انتخابات متهم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مقامات صهیونیست از مذاکرات با محوریت توافق هسته ای ایران در وین اتریش ابراز نگرانی کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کاربران با اشاره به حضور 7 هزار اسیر فلسطینی بی گناه در زندان های رژیم صهیونیستی از اسیرانی نام بردند که بیش از 7200 روز است که در زندان های صهیونیست ها در اسارت هستند و بد ترین برخورد های غیرانسانی با آن ها می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ناتوانی بنیامین نتانیاهو در تشکیل کابینه و التماس وی از احزاب راستگرا برای ملحق شدن به دولت ائتلافی، ده ها هزار صهیونیست با تظاهرات در برابر خانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی، برکناری وی از قدرت را به علت فساد مالی گسترده خواستار شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه دولت وابسته به تشکیلات خودگردان تاکید کرد گسترش تروریسم شهرک نشینان صهیونیست در اشکال مختلف آن در کرانه باختری از جمله قدس شرقی، نشان دهنده شانه خالی کردن جامعه بین المللی از مسئولیت قانونی و اخلاقی خود در حمایت از مردم فلسطین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۰۵    
تشکیلات خودگردان فلسطین گسترش تروریسم مهاجران صهیونیست را نشان دهنده عدم موفقیت جامعه جهانی در تأمین حمایت از ملت فلسطین توصیف کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۰    
حسان دیاب نخست وزیر موقت لبنان، قتل عام شهروندان لبنانی به دست صهیونیست ها در روستای قانا در سال 1996 میلادی را لکه ننگی بر پیشانی بشریت توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
با وجود تکذیب خبر گفتگو میان ریاض و تهران، رسانه های رژیم صهیونیستی با عصبانیت و خشم به تلاش های صورت گرفته برای انجام این گفتگو پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رسانه ها از استقرار نظامیان صهیونیست مجهز به گاز اشک آور و نارنجک بی حس کننده مقابل مسجد الاقصی و برخورد با نمازگزاران خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای سابق سرویس جاسوسی ام آی 6 انگلیس درباره وحشت مقامات رژیم صهیونیستی از قدرت موشکی ایران صحبت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عاموس یادلین از ژنرال های ارشد رژیم صهیونیستی بعداز اقدام تروریستی این رژیم برای خرابکاری در تاسیسات هسته ای نطنز و اقدام سریع ایران در آغاز غنی سازی اورانیوم با غنای 60 درصد اعتراف کرد که متوقف کردن فعالیت های هسته ای ایران کار ساده ای نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک ژنرال صهیونیست اذعان کرد که سامانه گنبد آهنین توان مقابله با موشکها و حفاظت از این رژیم را در مقابل دهها هزار موشکی که از جبهه های مختلف در جنگ آتی شلیک خواهد شد، ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی یک نماینده مجلس از احتمال کاندیداتوری رئیسی در انتخابات/ ادامه رایزنی های هیات های ایران و 1+4 در وین/ اذعان یک مقام پیشین صهیونیست به استحکام تاسیسات هسته ای ایران/ افشای جزییات جدید از قصد اوکراین برای سیاسی کردن پرونده سقوط هواپیما ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی و اذعان مقام پیشین صهیونیست به پیشرفت برنامه هسته ای ایران از جمله تحولات مهم جهان طی ساعات گذشته هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۵    
با شدت گرفتن حوادث میدانی در شهر اشغالی قدس ؛ حوادث میدانی در نوار غزه نیز پس از آنکه نیرو های مقاومت دو فروند موشک به یکی از مناطق صهیونیست نشین نزدیک نوار غزه شلیک کردند، شدت گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پیشین اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی گفت که تاسیسات هسته ای ایران مستحکم است و در نقاط مختلف قرار دارد، بنابراین نمی توان آن را به راحتی از میان برد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا: سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با بیان اینکه در مورد ایران واشنگتن و اسرائیل یک هدف را دنبال می کنند، تاکید کرد که رژیم صهیونیستی از پیشرفت مذاکرات وین برای بازگشت واشنگتن به برجام ناراضی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک ژنرال رژیم صهیونیستی اذعان کرد، این رژیم به دلیل محدودیت های سامانه موسوم به گنبد آهنین خسارت های زیادی دیده و سامانه مذکور برای مقابله با موشک های گروه های مقاومت ناکارآمد است.
واکنش ها به تصمیم غنی سازی هسته ای 60 درصدی ایران پس از حمله صهیونیست ها به نیروگاه نطنز در شبکه های اجتماعی جهان عرب در برنامه امشب هاشتاغ مطرح می شود.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : کتاب نبرد مخفی با ایران در سال 2008 میلادی به قلم رونین برگمن خبرنگار مشهور صهیونیست و توسط انتشارات سایمون اند شوستر در ایالات متحده آمریکا منتشر شده است. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان رژیم اشغالگر قدس در ماه مبارک رمضان به فلسطینیان در مسجد الاقصی حمله ور شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵    
یک ژنرال رژیم صهیونیستی با بیان اینکه این رژیم توانست برنامه هسته ای عراق و سوریه را متوقف کند، به ناکامی و شکست در مقابل ایران اذعان کرد.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس، رسانه های صهیونیستی برای سرپوش گذاشتن روی هماهنگی های این رژیم با آمریکا درخصوص اقدامات خرابکانه و تروریستی علیه ایران، مدعی هشدار واشنگتن به تل آویو شدند. ...