چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۴:۲۰Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح کشورمان تاکید کرد: جنگ رسانه ای کشورهای فرامنطقه ای با کمک رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای سرسپرده منطقه، عملیات روانی و بسترسازی برای ماجراجویی جدید است.
مهرصبا   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، این روزها شاهد هجمه گسترده ای از سوی صهیونیست ها و متحدانش و طرح اتهامات واهی به جمهوری اسلامی ایران در پی حمله به کشتی صهیونیستی مرسر استریت هستیم ...
برترین ها / خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: اتحادیه اروپا اعلام کرده است که هماهنگ کننده مذاکرات احیای توافق هسته ای و معاون مسئول سرویس سیاست خارجی اش را به مراسم تحلیف سید ابراهیم رئیسی به عنوان رئیس جمهور جدید ایران می فرستد که این تصمیم با واکنش رژیم صهیونیستی همراه بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی اتهام زنی ها به ایران در موضوع حمله به کشتی مرسر استریت را تکرار کرد.
منابع صهیونیستی از نشست مقامات این رژیم با سفرای اعضای شورای امنیت درباره کشتی صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزارت شهرک سازی رژیم صهیونیستی در حال تدوین طرح جدید احداث واحدهای صهیونیست نشین در شهرک عطروت در شمال قدس شرقی است.
برترین ها / صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
فارس: سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نیز به جمع دولت های آمریکا، انگلیس، رومانی و رژیم صهیونیستی در اتهام زنی به ایران درخصوص حادثه کشتی تجاری اسرائیلی در دریای عمان پیوست. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۰    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ساماندهی و ضابطه مند شدن فضای مجازی را امری عقلایی دانست و گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها فضای مجازی را مدیریت می کنند و هر زمان که اراده کنند می توانند زندگی افرادی که معیشت آنان به این فضا گره خورده است را تحت تأثیر اقدام خود قرار دهند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۶    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از فلسطین الیوم، رژیم صهیونیستی در صدد تصویب یک طرح بزرگ شهرک سازی در قدس اشغالی است. این طرح شامل ساخت 9 هزار واحد مسکونی جدید برای صهیونیست ها خواهد بود که در صورت اجرا، مناطق فلسطینی نشین در این منطقه را از هم جدا خواهد کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۸    
چهار فلسطینی در پی درگیری با نظامیان اسرائیلی در جبل صبیح در جنوب نابلس زخمی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
کاریکاتوریست اردنی به زیبایی تمام چهره واقعی ورزشکاران صهیونیست در المپیک توکیو را ترسیم کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تایمز اسرائیل، تصمیم اتحادیه اروپا مبنی بر اعزام انریکه مو را مقام دیپلماتیک و دبیرکل سرویس اقدام خارجی این اتحادیه برای حضور در مراسم شروع به کار آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب ایران به تهران مقامات رژیم صهیونیستی را بهت زده کرده است. ...
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: تصمیم اتحادیه اروپا برای فرستادن انریکه مورا دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا به ایران برای شرکت در مراسم روز پنجشنبه 14 مردادماه تحلیف ریاست جمهوری آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور منتخب ایران، خشم صهیونیست ها را برانگیخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۴۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی رحیم صفوی ، به دعوت رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه در اختتامیه جشنواره مالک اشتر ، گفت: رویداد های جهانی، منطقه ای و ملی با موضوع مسائل امنیتی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، کانادا نیز با انتشار پیامی در صفحه توئیتر وزارت خارجه این کشور، به کارزار جدید آمریکا و متحدانش علیه ایران پیوست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۵۹    
منابع خبری از درگیری مسلحانه بین مبارزان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در جنین واقع در شمال کرانه باختری گزارش دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری در فلسطین اشغالس از درگیری ها در شهر جنین و اردوگاه شعفاط نزدیک قدس اشغالی خبر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
با اینکه تاکنون هیچ گونه شواهدی دال بر دست داشتن ایران در حمله به کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عمان ارائه نشده است، آمریکا با سوگیری جانبدارانه اتهام پراکنی علیه ایران را تکرار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تصمیم اتحادیه اروپا برای اعزام نماینده برای شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهوری منتخب ایران، خشم شدید رژیم صهیونیستی را به دنبال داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نقض گسترده آتش بس در جنوب سوریه، دمشق را به این نتیجه رسانده که عملیات بزرگ را برای پاکسازی مناطق آلوده استان درعا آغاز و صهیونیست ها را در این محور برای همیشه ناامید کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تصمیم اتحادیه اروپا برای فرستادن دبیرکل سرویس اقدام خارجی این اتحادیه به مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایران، خشم صهیونیست ها را برانگیخت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یک کشتی متعلق به رژیم صهیونیستی در آب های دریای عمان هدف قرار گرفت. شرایط منطقه به گونه ای است که هر آن ممکن است کشتی های غیر نظامی هدف قرار بگیرند و دلیل آن هم حضور نظامی کشور های خارجی در منطقه، حمایت آن ها از گروه های تروریستی و مشارکت در جنگ علیه مردم عراق ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
در این گزارش به پشت پرده هزینه های چند صد میلیون دلاری صهیونیست ها در ورزش برای عادی سازی روابط و تبلیغ سیاستشان پرداخته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
منابع خبری از رایزنی مشاور امنیت ملی آمریکا با همتای اسرائیلی خود و همچنین تماس تلفنی رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی با فرمانده سنتکام درباره ایران خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ابراز اینکه سازش با رژیم صهیونیستی غیرممکن است، بر ضرورت از سر گرفته شدن درگیری با صهیونیست ها در کرانه باختری تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
اندیشکده امنیت داخلی رژیم صهیونیسی در گزارشی نوشت که در نبرد اخیر جبهه شبکه های اجتماعی به کمک فلسطینیان آمد و روایت آن ها بر روایت صهیونیست ها غلبه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای در فلسطین اشغالی ادعا کردند، رژیم صهیونیستی به ترکیه برای اطفای آتش سوزی گسترده در این کشور پیشنهاد کمک داده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۷    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از تایمز اسرائیل، ارتش رژیم صهیونیستی اقدام به برگزاری مانور نظامی در مرزهای شمالی فلسطین اشغالی و در مرز لبنان کرده است. وزارت جنگ رژیم صهیونیستی ادعا کرده که قرار است آمادگی نیروهای ارتش را در نبرد احتمالی با حزب الله لبنان مورد ارزیابی قرار دهد. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به اعتقاد تحلیلگر نظامی صهیونیست این، موشک های نقطه زن حزب الله است که در هر رویارویی احتمالی با رژیم صهیونیستی سرنوشت جنگ را مشخص خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۰    
رژیم صهیونیستی اعلام کرد رزمایش های نظامی خود را با هدف بررسی میزان توانایی نظامی، در مرز شمالی لبنان آغاز کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست عصر امروز سه فلسطینی را در محله شیخ جراح در قدس اشغالی بازداشت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری گفتند که یک شهرک نشین صهیونیست با ضربات چاقو در فلسطین اشغالی زخمی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس امروز همسو به اشغالگران صهیونیست ادعای ضدایرانی را درباره حمله به کِشتی اسراییلی در دریای عمان مطرح کرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۶    
یک جوان فلسطینی در محله شیخ جراح در قدس اشغالی در جریان تیراندازی یک صهیونیست شهرک نشین زخمی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس امروز و در همدستی با صهیونیست ها سفیر ایران را در ارتباط با کِشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در دریای عمان احضار کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت خارجه انگلیس امروز دوشنبه سفیر جمهوری اسلامی ایران را در ارتباط با کِشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در دریای عمان احضار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۹    
وزارت خارجه انگلیس امروز و در همدستی با صهیونیست ها سفیر ایران را در ارتباط با کِشتی اسراییلی هدف قرار گرفته در دریای عمان احضار کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
حسن روحانی گفت: صهیونیست ها و ارتجاع عرب بوی کباب به دماغشان رسید؛ دی 96 اولین علامت را به آنها داد که می شود برجام را به هم ریخت؛ اسنادی که حالا دروغ و راست اسرائیلی ها آمدند و بردند و منتشر کردند برای بر هم زدن برجام.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی از ابتلای 2144 نفر به ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در 13 شهرک صهیونیست نشین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
آمریکا و انگلیس نه تنها خود سوابق متعددی در زمینه راهزنی دریایی دارند بلکه همواره چشم خود را بر شرارت های مداوم صهیونیست ها در ناامن سازی خطوط کشتیرانی و اقدامات تروریستی علیه سایر کشور ها بسته اند.
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب فاش کردند که ترکیه درخواست اسرائیل برای خاموش کردن آتش سوزی های گسترده در جنوب کشورش را نپذیرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۴۷    
شهرک نشینان صهیونیست شامگاه یکشنبه زمین های کشاورزی فلسطینیان در دره شمالی رود اردن را به منظور آماده سازی برای تسلط بر این منطقه تخریب کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۱    
روحانی گفت: صهیونیست ها و تندروهای آمریکایی باعث تخریب برجام شدند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس مدعی شد تهران در پشت پرده حمله به کشتی اسرائیلی در دریای عمان قرار دارد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۰۰    
رژیم صهیونیستی و عربستان به دنبال افزایش محاصره کشورمان هستند و تلاش می کنند با برقراری روابط دیپلماتیک یا معاملات اقتصادی، بر روابط میان کشورهای منطقه با ایران تأثیر بگذارند و آن را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۵۰    
یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد پیامد های نبرد شمشیر قدس همچنان ادامه دارد و این آخرین درگیری با دشمن صهیونیست نخواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مربی مبارز لبنانی که از رویارویی با حریف صهیونیست انصراف داد، دلیل این اقدام شان را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
گردان های عزالدین القسام در سالروز ناپدید شدن یک نظامی صهیونیست در نوار غزه اعلام کردند رژیم صهیونیستی اگر خواهان دریافت ذره ای اطلاعات درباره نظامیان اسیر خود است باید هزینه آن را پرداخت کند.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی یکشنبه شب فاش کردند که ترکیه درخواست اسرائیل برای خاموش کردن آتش سوزی های گسترده در جنوب کشورش را نپذیرفته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ورزشکار لبنانی در حمایت از مقاومت فلسطین حاضر به بازی مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس نشد.