یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۷Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه وارد یکصدوچهل ونهمین روز پیاپی خود شده است که در اولین ساعت بامداد منازل مردم در مناطق مختلف به شدت بمباران شد که شهادت شمار دیگری از مردم بیگناه از جمله چند کودک را به دنبال داشته است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گردان های القسام شاخه نظامی حماس شنبه اعلام کرد که یک فروند پهپاد رژیم صهیونیستی را در شهر غزه به کنترل خود درآورده است.
8 صبح   ۲ ساعت پیش    
پایگاه خبری هشت صبح : رئیس جمهور ضمن انتقاد از بی عملی برخی کشورهای اسلامی در قبال جنایتگری صهیونیست ها گفت: از زمان برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی در ریاض تاکنون هیچ اقدام عملی موثری برای توقف جنایات صهیونیست ها در غزه صورت نگرفته و همچنان روابط اقتصادی برخی دولت های منطقه با رژیم ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
صفاتاج گفت: صهیونیست ها بعد از عملیات طوفان الاقصی به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه برای آن ها فرار از سرزمین های اشغالی فلسطین است؛ بر همین اساس پدیده فرار از اسرائیل فراگیر شده است.
رئیسی در دیدار با عبدالطیف رشید رئیس جمهور عراق بر ضرورت اجرای کامل توافقنامه امنیتی دو کشور مبنی بر خلع سلاح و جلوگیری از حضور و فعالیت عناصر تروریستی و تجزیه طلب در مرزهای جمهوری اسلامی ایران از سوی طرف عراقی تاکید کرد.
یکی از رهبران حماس با تاکید بر اینکه هر مذاکره ای باید متمرکز بر توقف دائمی تجاوزات صهیونیست ها علیه غزه باشد تاکید کرد صهیونیست ها به دنبال خریدزمان بیشتر هستند وهدف آنها تضمین تداوم تجاوزاتشان بوده و بنابراین چشم انداز جدی برای موفقیت مذاکرات نیست.
الف   ۵ ساعت پیش    
خودسوزی یک خلبان نیروی هوایی آمریکا در اعتراض به جنگ غزه در نوع خود می تواند صرفا نوکِ کوه یخی باشد که بخش اعظم آن زیر آب است و تداوم جنگ غزه و همدستی واشنگتن با صهیونیست ها در این رابطه با محوریت نسل کشی و کشتار مردم فلسطین می تواند در ادامه راه صورت حسابهای به مراتب سنگین تری را روی دست حاکمان ...
همشهری   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر شهید رضا زارعی از مستشاران ایران در سوریه که توسط صهیونیست ها صبح دیروز به شهادت رسید، وارد کشور شد.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
به گزارش روزنامه عبری معاریو، حدود 20 هزار صهیونیست در تظاهراتی علیه دولت نتانیاهو و نحوه مدیریت جنگ توسط دولت او شرکت کرده اند.
صدا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بی عملی دولت های جهان، نهادهای بین المللی و همچنین دولت های اسلامی دربرابر جنایت های رژیم، عامل مشروعیت بخش حرکت های مقاومتی علیه صهیونیست هاست. صهیونیست ها می دانند گروه های مقاومتی به دلیل تسلیح مناسب به خوبی قادر به بهره برداری از این شرایط هستند. ...
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گردان های قسام با نیروهای اشغالگر اسرائیلی در محله الزیتون درگیر شدند.
ارتش رژیم صهیونیستی رسما به کشته شدن سه نظامی دیگر خود در نبردهای نوار غزه اعتراف کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش رژیم صهیونیستی شنبه شب از هلاکت سه نظامی صهیونیست در خان یونس واقع در جنوب غزه خبر داد.
دکتر سید ابراهیم رئیسی عصر امروز شنبه به وقت محلی در ادامه دیدارهای دوجانبه با سران کشورهای شرکت کننده در هفتمین اجلاس مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز در الجزایر در دیدار با آقای عبداللطیف رشید رئیس جمهور عراق، بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره خواستار عراقی قوی و امن بوده است ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- هزاران صهیونیست امروز (شنبه) با برپایی تظاهراتی در شهر حیفا واقع در شمال سرزمین های اشغالی، ضمن سر دادن شعارهایی علیه نخست وزیر این رژیم، خواستار آزادی اسرای صهیونیستی شدند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هزاران نفر از شهرک نشینان در قدس اشغالی علیه کابینه نتانیاهو و بی توجهی او به موضوع اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین تظاهرات کردند.
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) از حمله های جدید خود به نظامیان و جنگ افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر داد.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: هزاران نفر از صهیونیست ها در اعتراض به ناکارآمدی کابینه نتانیاهو برای آزادی اسرا به همراه خانواده آنها وارد قدس شدند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مردم تونس در حمایت از مردم غزه و در محکومیت تداوم جنایت صهیونیست ها، تظاهراتی با شعار غزه گرسنه است برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
ایجاد قحطی در نوار غزه و تیراندازی صهیونیست ها به سمت مردم گرسنه مورد نقد قرار گرفت.
ریاست جمهوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز شنبه در حاشیه اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در الجزایر، در دیدار آقای قیس سعید رئیس جمهور تونس، توسعه روابط با کشورهای اسلامی را از اولویت های دولت جمهوری اسلامی ایران عنوان و بر آمادگی کشورمان برای اشتراک گذاری تجربیات متخصصان و دانشمندان ایرانی در ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی و آمریکا هر روز درباره یحیی السنوار، رئیس جنبش حماس در غزه و وجود اطلاعاتی از محل اقامت وی و نزدیک بودن به بازداشت یا ترورش صحبت می کنند اما مشخص شده که بیشتر این داستان ها دروغ و با هدف بازگرداندن اعتبار به دستگاه های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی است.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پی حمله هوایی رژیم صهیونیستی به چادر آوارگان فلسطینی در نزدیکی بیمارستانی در رفح 11 نفر به شهادت رسیدند.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-ابو حمزه، سخنگوی سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه ما به ثبات در مقابل ماشین جنگی صهیونیست ها و جنگ نسل کشی ادامه می دهیم،گفت: زمان آن فرا رسیده که امت اسلامی همانند آزادمردان در لبنان، یمن و عراق توپ های خود را به سمت اسرائیل نشانه بگیرند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نبرد فرسایشی نظامیان صهیونیست در غزه در حالی در آستانه ورود به ششمین ماه خود قرار دارد که خبرها از آغاز درگیری میان هزاران خانواده شهرک نشین آواره صهیونیست با مدیران و نیروهای خدماتی هتل ها در داخل سرزمین های اشغالی حکایت دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد در جنایت اسرائیل 11 نفر شهید و بیش از 50 نفر هم مجروح شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۸:۰۵    
رئیس جمهور در هفتمین نشست مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز: آمارهای رسمی از شهادت بیش از 30 هزار زن و کودک به دست تروریست های صهیونیست در غزه حکایت دارد صدها هزار نفر زن و کودک نیز به خاطر سوء تغذیه و بیماری با مرگ دست به گریبان هستند سیاست های آمریکا، غزه را در آستانه قحطی جدی قرار داده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن انتقاد از بی عملی برخی کشورهای اسلامی در قبال جنایتگری صهیونیست ها گفت: از زمان برگزاری نشست اضطراری سازمان همکاری اسلامی در ریاض تاکنون هیچ اقدام عملی موثری برای توقف جنایات صهیونیست ها در غزه صورت نگرفته و همچنان روابط اقتصادی برخی دولت های منطقه با رژیم صهیونیستی ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یک موسسه صهیونیستی اذعان کرد که مقامات صهیونیست دست سازمان زندان ها و ارتش رژیم صهیونیستی در برخورد با اسیران فلسطینی را باز گذاشته اند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۶    
دولت اسرائیل و مدافعان آن، مخالفت با اسرائیل را یهودستیزی تفسیر می کنند. معنای یهود ستیزی خشونت علیه یهودیان است به دلیل یهودی بودن، چیزی که در اروپا منجر به هلوکاست شد، در حالی که صهیونیست ستیزی جنبشی علیه صهیونیست است نه یهودیت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست از افزایش آمار نظامیان کشته شده این رژیم در نبرد با مبارزان مقاومت در غزه خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایران- رئیس جمهور با بیان اینکه در حالی که جهان با چالش های زیادی روبرو است، بیش از هر زمان دیگری نیازمند هم گرایی دولت ها برای حرکت در مسیر توسعه یافتگی است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع جهانی بیداری اسلامی جنایت رژیم صهیونیستی در کشتار مردم مظلوم غزه هنگام دریافت کمک های غذایی را محکوم کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه جنگ کنونی در غزه رویارویی محور شرارت در برابر محور شرافت است، تأکید کرد: کسانی که امروز در قبال جنایت صهیونیست ها سکوت می کنند بدانند که بدون تردید فردا سیلی سختی خواهند خورد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که مقر فرماندهی رژیم صهیونیستی را با پهپاد انتحاری هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایران- آیت الله رئیسی امروز شنبه در نشست مجمع سران کشورهای صادر کننده گاز (GECF) گفت: جمهوری اسلامی ایران آمادگی تبدیل شدن به هاب انرژی منطقه و مسیری امن برای توزیع و ترانزیت گاز بین تولیدکنندگان و بازارهای مصرف را دارد ...
اقتصاد آنلاین / مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیسی با امیر قطر در حاشیه اجلاس سران مجمع صادر کنندگان گاز (GECF) دیدار کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در هفتمین اجلاس سران مجمع صادرکنندگان گاز (GECF) جنگ کنونی در فلسطین را رویارویی محور شرارت در برابر محور شرافت خواند و تأکید کرد: کسانی که امروز در قبال جنایت صهیونیست ها سکوت می کنند بدانند که بدون تردید فردا سیلی سختی خواهند خورد.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،حزب الله لبنان نظامیان صهیونیست را در شمال فلسطین اشغالی با موشک هدف قرار داد. بنابر گزارش المنار، حزب الله لبنان روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که تجمع نظامیان اسرائیلی را در مجاورت پایگاه جل العلام با سلاح موشکی مناسب و اصابت مستقیم هدف قرار داد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ناظران منطقه ای معتقدند هرگونه تلاش نتانیاهو به منظور لشکرکشی به سمت رفح منجر به افزایش فشارهای بین المللی علیه این رژیم در خارج و تشدید اعتراضات سراسری به ویژه از سوی خانواده های اسرای صهیونیست در خیابان های فلسطین اشغالی خواهد شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان امروز شنبه 12 اسفند ماه 1402 نظامیان صهیونیست را در شمال فلسطین اشغالی با موشک هدف قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم از سرمایه گذاران بین المللی و اعضای مجمع سران کشورهای صادرکننده گاز برای حضور در پروژه های انرژی و گاز ایران دعوت کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله لبنان امروز شنبه نظامیان صهیونیست را در شمال فلسطین اشغالی با موشک هدف قرار داد.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش آماری روزانه وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، آمار شهدای غزه به 30 هزار و 320 شهید و 71 هزار و 533 زخمی رسیده است.
برنامه فلسطین الصمود از شبکه جهانی الکوثر، امشب موضوع موجودیت رژیم صهیونیستی؛ شکاف و تشدید اختلافات داخلی در میان صهیونیست ها را مورد بررسی و واکاوی قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اتحادیه آفریقا خواستار تحقیقات بین المللی در مورد تراژدی حمله صهیونیست ها به کاروان امدادی در غزه است تا عاملان آن پاسخگوی اقدامات خود باشند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۲    
شفقنا- در حالی که اسرائیلی ها برای پیوستن به عملیات جنگی در غزه فراخوانده می شوند، خشم عمومی نسبت به جامعه افراطی ارتدوکس که مدت هاست از خدمات نظامی اجباری بقیه شهروندان در امان مانده اند، افزایش یافته است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مشاوررئیس دفتر سیاسی حماس بااشاره به اینکه صهیونیست ها هیچ جدیتی برای رسیدن به توافق ندارند و آمریکا هم هیچ فشاری در این زمینه وارد نمی کندگفت ما درهر مذاکره ای به اصل آتش بس دائمی پایبندیم و تجاوز اشغالگران به مردم فلسطین باید برای همیشه پایان یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور آمریکا هفته های گذشته بارها تأکید کرده بودند آتش بس موقت صرفاً در ازای آزادی همه اسیران صهیونیست منعقد خواهد شد، اما اکنون خبری از پیش شرط نیست ...