پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۴۹Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

تقریب   ۶ ساعت پیش    
صهیونیست ها روز چهارشنبه دختر 15 ساله فلسطینی و مجری عملیات قدس که یک صهیونیست را با چاقو زخمی کرده بود، را در داخل مدرسه اش در محله شیخ جراح دستگیر کردند.
حمله نظامیان صهیونیست به جنوب جنین در شمال کرانه باختری با مقاومت جانانه رزمندگان مقاومت این منطقه روبرو شد که در نتیجه آن یک نظامی صهیونیست زخمی شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری عربی چهارشنبه شب از حمله شهرک نشینان اشغالگر صهیونیست به فلسطینیان ساکن محله الشیخ جراح در قدس اشغالی که هسته اولیه جنگ سیف القدس (شمشیر قدس) بوده است، خبر دادند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱    
انتشار خبر بازداشت نظافتچی منزل شخصی بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در روزهای گذشته توجه رسانه های صهیونیستی و منطقه را به همراه داشته است. پس از انتشار این خبر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ترکیه اعلام کرد درصورتی که صهیونیست ها درخصوص مسائل فلسطینیان حساسیت بیشتری نشان دهند، آنکارا روابطش با این رژیم را بهبود خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دست و پازدنهای تل آویو برای تاثیرگذاری بر روند مذاکرات اخیر در وین و ترافیک بالای سفر مقامات صهیونیستی به آمریکا و اروپا همزمان با برگزاری دور جدید این مذاکرات، هیچ حاصلی نداشت و آنها گوش شنوایی میان مذاکره کنندگان نیافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پناهجویان و مهاجران در گزارشی از تجارت سیاه قاچاق انسان و برده داری نوین که صهیونیست ها از طریق آن ثروت کلان بدست آورده اند، پرده برداشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین در واکنش به عملیات شهادت طلبانه یک زن فلسطینی در منطقه شیخ جراح، آن را پاسخی به جنایات صهیونیست ها عنوان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نظرسنجی هایی که مؤسسه مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی انجام داده، حاکی از آن است که صهیونیست ها معتقدند این رژیم در جنگ های دو دهه اخیر پیروز نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آمار حاکی از تشدید مشکلات روانی ناشی از جنگ و همچنین اعتیاد به مواد مخدر میان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی است که در اغلب موارد با خودکشی سربازان این رژیم همراه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - هزاران نفر از شهرک نشینان افراطی صهیونیست و ازحامیان جناح راست گرای رژیم صهیونیستی ، شامگاه سه شنبه در مرکز تل آویو علیه کابینه بنت و سیاست های او تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۱    
عملیات جدید رزمندگان یمنی در عمق خاک سعودی و محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به لاذقیه سوریه از مهم ترین اخبار غرب آسیا در 24 ساعت گذشته بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۳    
اشغالگران صهیویسنیت بار دیگر از ادامه تکمیل و مرمت مسجد ابراهیمی جلوگیری کرده و اجازه به ورود به کارکنان بازسازی به این مسجد را ندادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در عملیات شجاعانه صبح امروز (چهارشنبه) یک فلسطینی در محله شیخ جراح در بیت المقدس ، یک صهیونیست مجروح شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مرور مواضع مقامات اسرائیل و تحلیلگران غربی، از درماندگی و هراس بی سابقه رژیم صهیونیستی در مقابل ایران حکایت می کند. این هراس و درماندگی به این علت است که اصرار صهیونیست ها بر خروج آمریکا از برجام ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر صهیونیست در یادداشتی اذعان کرد که نخست وزیر وقت این رژیم با امضای توافق اسلو اهداف امنیتی ویژه را دنبال می کرد و قصد صلح با فلسطینی ها یا تحقق خواسته های آنها را نداشت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – منابع فلسطینی گزارش دادند که امروز چهارشنبه، 17 آذر، یک عملیات مقاومتی در قدس اشغالی روی داده است. شبکه عبری زبان کان گزارش داد که یک زن فلسطینی با سلاح سرد به یک شهرک نشین اشغالگر صهیونیست در محله شیخ جراح حمله و او را به شدت زخمی کرده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های فلسطین امروز چهارشنبه از وقوع عملیات استشهادی با سلاح سرد در محله فلسطینی نشین شهر شیخ جراح در قدس اشغالی خبر دادند که در اثر آن یک صهیونیست زخمی شده و ضارب موفق به فرار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی از زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیست با ضربات چاقو در قدس اشغالی خبر داد و سخنگوی جنبش حماس از تداوم چنین عملیات هایی علیه اشغالگران حمایت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های خارجی از زخمی شدن یک شهرک نشین در عملیات استشهادی واقع در قدس خبر دادند که توسط یک دختر 15 ساله فلسطینی انجام شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس صهیونیست گفت: عملیات های اسرائیل علیه برنامه هسته ای ایران اوضاع را بدتر کرد و باعث شد ایرانی ها شتاب بیشتری به برنامه خود بدهند!
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
هاآرتص: رویکرد ایران برای توافق بهتر کاملا عقلانی است یک روزنامه صهیونیستی تاکید کرد: کاملا خردمندانه است که ایران در مقابل نقض برجام توسط آمریکا، برنامه هسته ای خود را گسترش دهد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه لبنان ضمن محکوم کردن حمله رژیم صهیونیستی به لاذقیه، تأکید کرد که در کنار دولت و ملت سوریه خواهد بود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سرویس خارجی- جنبش حماس و دیگر گروه های مقاومت فلسطین ضرب الاجلی یک هفته ای برای رژیم صهیونیستی تعیین کردند و گفتند چنانچه تل آویو در زمینه باز سازی غزه تعلل به خرج دهد، تنش و درگیری با این رژیم تشدید خواهد شد. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
یک ژنرال رژیم صهیونیستی اعتراف کرده این رژیم دیگر قادر به نابودی برنامه هسته ای ایران نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۷    
در شرایطی که صهیونیست ها به هر حربه ای متوسل می شوند تا برنامه هسته ای ایران را غیرصلح آمیز معرفی و غربی ها را به ترک میز مذاکرات وادار کنند، امریکایی ها نظر متفاوتی از متحد استراتژیک خود دارند. رئیس سازمان سیا اعتراف کرد شواهدی درباره وجود جنبه های تسلیحاتی در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایرنا از نورنیوز، در ژوئیه سال 2014 داعش با اشغال موصل علنا با حمایت برخی کشورهای عربی، صهیونیست ها و غرب اعلام خلافت کرد و برای سلطه بر عراق و سوریه گام برداشت. گرچه تشکیل بسیج مردمی با فرمان مرجعیت عالی عراق زمینه ساز ناکامی این حرکت شد و در نهایت در [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی رژیم صهیونیستی ضمن ابراز نگرانی شدید از توسعه روابط ایران و امارات، هشدار داد نزدیکی همزمان ابوظبی به تهران و تل آویو امکانپذیر نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس : روزنامه یدیعوت احارونوت امروز (سه شنبه) به نقل از یک مقام امنیتی رژیم صهیونیستی نوشت که مقامات این رژیم در خصوص نزدیکی میان ایران و امارات نگرانی های عمیقی دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد المدلل ضمن هشدار شدیداللحن به مقامات صهیونیست، گفت: تعلل در لغو محاصره غزه به انفجار اوضاع منجر خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به رغم ادعای رسانه های رژیم صهیونیستی درباره حمله به یک محموله تسلیحاتی در سوریه، منابع خبری گزارش دادند که جنگنده های تل آویو یک محموله حاوی مواد غذایی را در بندر لاذقیه هدف حمله قرار داده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین از بازداشت مجدد 3 اسیر آزادشده فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا - در حالیکه غربی ها پس از ارائه دو متن پیشنهادی تهران در مذاکرات وین با گروه 1+4 به پایتخت های خود برای مشورت و دستور العمل مذاکراتی بازگشته اند، نگرانی رژیم صهیونیستی از تداوم این مذاکرات بیشتر و بیشتر می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۱    
در میان پشت کردن برخی دولت های عربی سازشکار به آرمان فلسطین و تنها گذاشتن این ملت مظلوم در چنگال صهیونیست های بی رحم، مردم مقاوم این خطه اما بیکار ننشسته و با انجام عملیات های شهادت طلبانه پی درپی این جمله را جار می زنند که فلسطین و مقاومت همچنان زنده و بالنده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری روز دوشنبه گزارش دادند، رژیم صهیونیستی تصویب احداث 9 هزار واحد مسکونی را در قدس اشغالی به تعویق انداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیست اعتراف کرد، اسرائیل همچنان به کار فروش برنامه جاسوسی و شنود خود به کشورهای مختلف ادامه می دهد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰    
منابع فلسطینی اعلام کردند نظامیان رژیم صهیونیستی 6 اسیر فراری زندان فوق امنیتی جلبوع را در جلسه دادگاه مورد ضرب و شتم قرار دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از سفر مقامی بلندپایه از امارات به ایران، صهیونیست ها ابراز نگرانی کرده و آن را مخالف مصلحت این رژیم خوانده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام اسرائیلی در اعترافی عنوان کرد که هر گاه اسرائیل درباره توافق هسته ای از آمریکا انتقاد می کند، آمریکایی ها مقامات صهیونیست را مورد سرزنش قرار می دهند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی با حضور در مراسم عید حنوکای صهیونیست ها و هم گام با سیاست های منامه در تحکیم روابط با اسرائیل، در آیین روشن کردن شمعدان منورا شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۷    
رژیم اسرائیل در ادامه سیاست های یهودی سازی خود در قدس اشغالی، چند صد واحد مسکونی برای صهیونیست ها در مناطق نزدیک به عرب های فلسطین احداث می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس گفت که راهپیمایی صهیونیستها و در دست داشتن پرچمهای صهیونیستی نمی تواند هویت عربی-فلسطینی این سرزمین و اصالت ساکنان واقعی آن را تغییر دهد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۰    
یک جوان فلسطینی در یک عملیات استشهادی یک نظامی صهیونیست را در نزدیکی شهر طولکرم زیر گرفت و با تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حماده ضمن محکومیت اقدام صهیونیست ها در به شهادت رساندن شهروند فلسطینی در قدس اشغالی گفت: صهیونیست ها ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان را به نقطه اوج رسانده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نظرسنجی جدید در فلسطین اشغالی نشان می دهد که کابینه جدید رژیم تل آویو علی رغم اتخاذ مواضع تند ضد ایرانی و ضد محور مقاومت در منطقه، محبوبیت خود را بین صهیونیست های اشغالگر از دست داده است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹    
یک جوان فلسطینی در یک عملیات استشهادی یک نظامی صهیونیست را در نزدیکی شهر طولکرم زیر گرفت و با تیراندازی نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۹    
شفقنا- نظامیان صهیونیست یک نوجوان فلسطینی را به ضرب گلوله از پا درآوردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز؛ وزارت کشور رژیم صهیونیستی مدعی شد یک نوجوان فلسطینی که با خودرو به یک ایست و بازرسی در کرانه باختری حمله کرده بود به ضرب گلوله کشته شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
یک نوجوان فلسطینی در عملیاتی شهادت طلبانه به وسیله خودروی خود یکی از نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری را زیر گرفت و او را به شدت زخمی کرد.