دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۱Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش»

ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – صدها هزار نفر در صنعاء پایتخت یمن روز دوشنبه با برگزاری تظاهراتی علیه اقدام آمریکا در تحریم جنبش انصارالله اعلام کردند: تروریسم واقعی اقدامات آمریکا علیه یمن است.
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا از یمن ؛ صد ها هزار یمنی در 13 استان، راهپیمایی بزرگی را با شعار محاصره و تجاوز آمریکایی، جنایت تروریستی است برگزار کردند ...
الف   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به دنبال برگزاری تظاهرات هواداران رهبر جنبش اسلامی نیجریه در پایتخت و برخی شهرهای این کشور، ماموران امنیتی نیجریه به معترضان حمله کردند.
به دنبال برگزاری تظاهرات هواداران رهبر جنبش اسلامی نیجریه در پایتخت و برخی شهرهای این کشور، ماموران امنیتی نیجریه به معترضان حمله کردند.
استان های مختلف یمن در فراخوانی شاهد حضور گسترده مردم در محکومیت اقدام آمریکا در تروریستی نامیدن جنبش انصارالله بود.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عالی کادونا دستور انتقال همسر علامه شیخ ابراهیم زکزاکی دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه به بیمارستان را صادر کرد.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
فرمانده واحد مقاومت بسیج دبیرستان شاهد جوادالائمه (ع) و فرمانده حوزه یک دانش آموزی شهرستان قم با سید حسن العماد دبیر کل جنبش تنظیم مستقبل العداله دیدار کردند.
ناطقان   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دیوان عالی کادونا دستور انتقال همسر علامه شیخ ابراهیم زکزاکی دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه به بیمارستان را صادر کرد.
نیروهای امنیتی نیجریه به تظاهرات کنندگان مخالف محاکمه رهبر جنبش اسلامی نیجریه حمله و آنها را سرکوب کردند.
یک عضو شورای عالی سیاسی یمن تصمیم دولت سابق آمریکا علیه جنبش انصارالله یمن را مایه افتخار یمنی ها دانست.
دبیر کل جنبش ابتکار ملی فلسطین با اشاره به اینکه نباید به دولت بایدن امید داشت، از اظهارات جانبدارانه مشاور رئیس جمهور جدید آمریکا درباره رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن گفت که آمریکا ملت یمن را می کشد، ولی همیشه خود را میانجی سیاسی می داند.
یک پزشک   ۶ ساعت پیش    
مشخصه مدرنیسم در قرن 20 این ایده بود که فرم از عملکرد پیروی می کند . اکنون، یک طراح به نام Koichi Takada این ایده و مفهوم طراحی مدرن را به چالش کشیده است و می خواهد یک جنبش جدید معماری متمرکز بر مسئولیت های اجتماعی محیط زیستی راه اندازی کند. ...
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از مردم صعده امروز در شمال یمن، طبق فراخوان قبلی به خیابان ها آمدند تا اقدام دولت آمریکا در تروریستی نامیدن جنبش انصارالله و تعدادی از رهبران این جنبش را محکوم کنند.
عربستان سعودی با ادعای حمله موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن به ریاض می خواهد بر روند بازنگری در تحریم های یمن تأثیرگذاری کند و اجازه ندهد جنبش انصارالله از فهرست گروه های تروریستی آمریکا خارج شود.
ابنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کشیش در ایالت نیجریه اظهار داشت: شواهد موجود نشان می دهد که رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه جنبش اسلامی در این کشور و رهبر آن یعنی شیخ زاکزاکی دسیسه چینی می کنند.
سفیر انگلیس در یمن در گفت وگو با یک روزنامه سعودی، با ژستی انسان دوستانه به تکرار ادعاهای واهی علیه جنبش انصارالله یمن و جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن امروز در واکنش به اقدام خصمانه آمریکا در تروریستی خواندن جنبش أنصارالله دست به برپایی تظاهرات گسترده در استان صعده زده و آن را به شدت محکوم کردند.
هزاران نفر از اهالی شهر صعده در شمال یمن در اعتراض به تروریستی نامیدن جنبش انصارالله از سوی آمریکا، به خیابان ها آمدند.
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا- مردم شهر صعده در شمال یمن امروز (دوشنبه) در تجمع گسترده ای اقدام آمریکا در تروریستی خواندن جنبش انصارالله را محکوم کردند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از وبسایت اطلاع رسانی انصارالله ...
شبستان   ۹ ساعت پیش    
مظاهری، مساجد را خواستگاه شکل گیری و جنبش های نهضت اسلامی عنوان کرد و با تاکید بر اینکه نقش مساجد در نظام جمهوری اسلامی بر کسی پوشیده نیست گفت: کمیته مساجد سعی بر این دارد تا برنامه های متنوعی را در مساجد رقم بزند.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فارس: بیست و دو سازمان امدادرسانی بین المللی در یمن در بیانیه ای تأکید کردند که درج نام جنبش انصارالله در فهرست سازمان های تروریستی، جان میلیون ها نفر و روند صلح را به خطر انداخته و لغو این تصمیم ضروری است. ...
رویداد 24   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سبک سورئالیسم یکی از جنبش های هنری قرن بیستم به حساب می آید. این جنبش در ابتدا با انتشار با مجله ای به نام انقلاب فراواقع گرایی توسط برتون آغاز شد. سالوادور دالی، رنه ماگریت و لویی آراگون از جمله سوررئالیست های مشهور هستند.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهشی ممری رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی مفصل درباره راه اندازی پایگاه عبری زبان جنبش نجباء، ابتکار یادشده را گامی رو به جلو توصیف کرد که نشانگر تمایل این گروه مقاومت عراقی برای گسترش دامنه فعالیت خود و همچنین هدف گذاری برای حضور در فلسطین است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فواد ابراهیم از فعالان سیاسی عربستان و عضو جنبش اخلاص در جزیره عربی معتقد است که ریاض در پشت اجرای دو انفجار انتحاری در بغداد قرار دارد و هدفش از این انفجارها، ارسال پیام به دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی تأکید کرد: نتیجه بخش بودن اعتماد تشکیلات خودگردان فلسطین به بایدن یک توهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی جنبش حماس اعتماد برخی مقامات فلسطینی به دولت جدید آمریکا برای حل و فصل مناقشه با صهیونیست ها را مورد انتقاد قرار داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مسئول ترور یکی از رهبران این جنبش در اراضی اشغالی است، این جنایت اسرائیل را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دهها نهاد امداد رسان خواهان لغو فوری تصمیم آمریکا در خصوص تروریست خواندن جنبش انصارالله یمن شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس از وزیر کار تشکیلات خودگردان فلسطین خواست که از توهم اعتماد به آمریکا دست بردارد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
گسله های لرزه زا با جنبش خود با هر زمین لرزه موجب کشتار انسانی و ویرانی های گسترده شده و می شوند. این گسله ها در زایش زندگی و مرگ دست دارند و چنانچه چگونگی زیستن در کنار گسله های لرزه زا را فرابگیریم، می توانیم از مرگ و ویرانی جلوگیری نماییم.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مردمی انصارالله یمن از دور جدید مذاکرات درباره تبادل اسرا در کشور اردن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حماس رژیم صهیونیستی را مسئول ترور یکی از مقامات جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی دانست که از فعالان دفاع از مسجد الاقصی بود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۹    
منابع یمنی اعلام کرده اند که امروز همزمان با تظاهرات مردم این کشور در اعتراض به تحریم انصارالله از سوی آمریکا، مردم 17 کشور جهان به طور همزمان به خیابان ها می آیند تا خواستار پایان دادن به جنگ ظالمانه یمن شوند.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش النجباء ضمن هشدار درباره طرح تروریست ها برای حمله به عتبات مقدسه گفت که گروه های مقاومت جنگ را به زمین کسانی خواهند برد که می خواهند عراق را به آتش بکشند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی تمایل آمریکایی ها برای زندگی در فضای بزرگتر، شکل ساخت و ساز هم تغییر کرده است. در مقابله با همین تمایل است که جنبش خانه های کوچک شکل گرفت. البته نباید فراموش کنیم که این جنبش قدمتی 50 ساله دارد و با اینکه هرگز چنین شهرتی نداشته، اما همواره افرادی بودند که از آن تبعیت می کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بخش عربی دویچه وله در گزارشی از آینده سیاسی جنبش اخوان المسلمین پس از بهبود روابط مصر و قطر ، نوشت : شرایط منطقه موجب شد این جنبش نقش خود را به عنوان یک بازیگر فعال سیاسی عملا از دست بدهد لذا تلاش کنونی آن بیشتر برای بقا به عنوان یک جریان سیاسی و فکری است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن از آغاز فعالیت کمیته ناظر بر روند تبادل اسرا میان دولت مستعفی و جنبش انصارالله در اردن خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش نجبای عراق با افشای اطلاعاتی درباره انفجارهای خونین بغداد گفت: انتخاب محل و زمان این انفجار در آستانه ورود جو بایدن به کاخ سفید حامل پیام هایی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۱    
وزیر کشور پاکستان با رد ادعاهای رهبر جنبش دموکراتیک این کشور گفت که عمران خان، نخست وزیر به صراحت گفته است اسرائیل را به رسمیت نمی شناسد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء در سخنانی تأکید کرد: جنگ را به زمین حامیان تروریسم تکفیری داعش می کشانیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مردم مناطق مختلف استان الحدیده یمن ، با برگزاری تجمع اقدام اخیر آمریکا علیه جنبش انصارالله یمن را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک روز پس از هشدار سخنگوی جنبش نجباء درباره طرح های تروریست های تکفیری و حامیانشان برای هدف قرار دادن عتبات عالیات، منابع عراقی هم درباره عملیات های تروریستی احتمالی در عراق هشدار دادند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۰    
ایران پرس: حادثه یورش به کنگره آمریکا در 6 ژانویه 2021 از سوی هواداران خشونت طلب دونالد ترامپ که بسیاری از آنها از اعضا و هواداران جنبش ها و گروههای راست گرای افراطی شبه نظامی هستند موجب توجه عمومی به مساله مزمن و البته روبه گسترش راست گرایی افراطی در آمریکا شده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مری لو کلاسن گفت: انگیزه اساسی مردم نیجریه برای پیوستن به جنبش هایی مانند بوکوحرام و داعش فقر و تبعیض است که با شعارهای رادیکال این گروه ها تحریک شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
فردا همزمان با تظاهرات مردم یمن در اعتراض به تحریم انصارالله از سوی آمریکا، مردم 17 کشور جهان نیز به خیابان ها خواهند آمد و با یمنی ها و جنبشی که سالهاست مقابل تجاوز ائتلاف سعودی مقاومت کرده، اعلام همبستگی خواهند کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، روزنامه فرانسوی لوموند نوشت: نزدیک به هزار و 400 نفر، براساس آمار ارائه شده از سوی فرماندهی پلیس، با فراخوان کنفدراسیون عمومی کار و دیگر اتحادیه های سندیکایی و همچنین بنابر اعلام سیاستمداران چپ گرا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه واکنش ها به تصمیم واشنگتن در خصوص "تروریستی" خواندن جنبش انصارالله یمن، فعالان حقوقی با مشارکت تعدادی از شهروندان شیلی، تجمع اعتراض آمیزی در سانتیاگو پایتخت این کشور به راه انداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی و آزاده فلسطینی تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران حامی اصلی ما برای مقابله با رژیم اشغالگر اسرائیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس سیاسی قرقیزستان با اشاره به خروج نام جنبش اسلامی ترکستان شرقی از لیست گروه های تروریستی، در آینده برای آسیای مرکزی روزهای سخت و پر التهاب پیش بینی کرد.