پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۲:۵۰Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش»

اصفهان امروز آنلاین   ۴۸ دقیقه پیش    
کد خبر: 919121 / امروز, 00:27 / ایران تصاویری از مراسم گشایش نخستین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ هفتم خرداد ماه سال 1359 مشاهده می کنید. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، انتخابات اولین دوره مجلس شورای ملی، پس از انقلاب، در 24 اسفند 1358 خورشیدی ...
فرهیختگان   ۱ ساعت پیش    
قطب نمای همه کشورها و گروه ها به سمت آتش بس نزدیک شده است، اما عقربه کابینه رژیم صهیونیستی جنگ را نشان می دهد. روز گذشته اسماعیل هنیه ، رئیس دفتر سیاسی حماس و محمد الهندی ، معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنانی آمادگی خود را برای پذیرش آتش بس نشان دادند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع بلندپایه وابسته به گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که قسام نبرد شهرک الزیتون شهر غزه را با قدرت مدیریت می کند.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گردان های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) با انتشار فیلمی صحنه های مقابله مبارزان قسام با نظامیان و جنگ افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک الزیتون را به نمایش گذاشت.
حیات   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی فلسطین حماس در واکنش به شهادت تعداد زیادی بیمار در بیمارستان کمال عدوان بر اثر نبود غذا و دارو اعلام کرد خروج بیمارستان کمال عدوان از خدمت رسانی، اوضاع بهداشتی و انسانی را وخیم تر کرده است. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جنبش حماس امروز (چهار شنبه) در بیانیه ای در واکنش به تعطیلی بیمارستان کمال عدوان در شمال نوار غزه به دلیل اتمام سوخت، نسبت به پیچیده شدن بحران انسانی در این باریکه هشدار داد.
انتخاب   ۶ ساعت پیش    
آلفرد ویلی رودی دوچکه (7مارس 1940-24 دسامبر 1979) مهمترین خطیب و از رهبران جنبش دانشجویی آلمان در دهه 60 میلادی بود. دوچکه طرفدار پیشروی طولانی مدت در نهادهای قدرت، برای ایجاد تغییرات رادیکال در دولت و جامعه از طریق تبدیل به بخش جدایی ناپذیر تشکیلات بود ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گردان های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) از حمله موشکی به موضع صهیونیستی کیسوفیم خبر داد.
عصر ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس روابط سیاسی و بین الملل جنبش حماس در خصوص قریب الوقوع بودن توافق آتش بس غزه که از سوی رئیس جمهور آمریکا مطرح شده، گفت: شکاف هنوز زیاد است. باید خیلی از نکات را با میانجی ها در میان بگذاریم .
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (چهارشنبه) از انهدام یک تانک مرکاوا و یک بولدوزر D9 اشغالگران در خط مقدم غرب خان یونس با استفاده از راکت های تاندوم و آر پی جی خبر داد.
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از الجزیره، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که دشمن صهیونیستی در نوار غزه مرتکب وحشیانه ترین جنایات، نسل کشی و کوچاندن فلسطینی ها در طول تاریخ بشریت شده است. ...
رویداد 24   ۱۰ ساعت پیش    
رزا پارکس زن آمریکایی آفریقایی تبار اولین جرقه جنبش حقوق مدنی سیاهان را در آمریکا راهبری کرد؛زنی که شجاعتش زندگی خیلی ها را تغییر داده بود و هرگز حاضر نشده بود به وضع موجود تن بدهد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تأکید کرد، آمریکا و رژیم صهیونیستی آنچه را که نتوانستند در صحنه نبرد به دست بیاورند، از طریق دسیسه های سیاسی نیز به آنها دست نخواهند یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک تحلیلگر نظامی رژیم صهیونیستی گفت که ارتش این رژیم در باتلاق نوار غزه فرو رفته و شکست دادن جنبش حماس از طریق نظامی امکانپذیر نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، روزنامه صهیونیستی تایمز اسرائیل در گزارشی به نقل از منابع خود نوشت که کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی عصر پنج شنبه برای بررسی توافق آتش بس تشکیل جلسه می دهد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش آزادی بخش حماس در تازه ترین اظهارات خود گفت: رژیم صهیونیستی و کاخ سفید با دسیسه های سیاسی به اهداف خود نخواهند رسید.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس روز چهارشنبه در پیامی تلویزیونی در همایش موسسه بین المللی قدس که از شکبه العالم نیز منتشر شد، گفت: دشمن صهیونیستی در نوار غزه مرتکب وحشیانه ترین جنایات، نسل کشی و کوچاندن فلسطینیان در طول تاریخ بشریت شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۶    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس بر انعطاف در مذاکرات به منظور حفظ جان مردم فلسطین تاکید کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن پست شایعات اخیر رسانه های اسرائیلی درباره رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در غزه یحیی السنوار و فرار او به مصر را تکذیب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین گفت: حماس در مذاکرات با اسرائیل دارد انعطاف نشان می دهد و هم زمان آماده تداوم نبرد است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با اشاره به پیروزی های خود در نبرد با ارتش رژیم صهیونیستی، از هدف قراردادن نظامیان صهیونیست و یک دستگاه نفربر آنها در جنوب نوار غزه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: صهیونیستها و آمریکا نخواهند توانست با دسیسه های سیاسی به مقاصد خود برسند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله اعلام کرد که یمن در نبردی فراگیر با آمریکا و انگلیس قرار دارد و این کشورها بهای سنگینی به خاطر تجاوزهای خود خواهند پرداخت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰    
شفقنا- اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس چهارشنبه(امروز) اعلام کرد که اشغالگران هولناک ترین جنایات شناخته شده برای بشریت را در قتل، کشتار و آوارگی در غزه انجام می دهند. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۵    
رسانه های روس از برنامه دیدار میان جنبش فتح و حماس خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۵۵    
تهران - ایرنا - گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از حمله موشکی خود از جنوب لبنان به 2 مرکز نظامی ارتش رژیم اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
گردان های القسام-لبنان، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد از جنوب لبنان پایگاه های صهیونیست ها در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نشست بررسی نقش جنبش دانشجویی در افزایش مشارکت در انتخابات و شور آفرینی دانشجویی نشست ایستگاه دوازدهم با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سفیر فلسطین در انگلیس تأکید کرد جنبش حماس در دولت جدید تکنوکرات هیچ عضوی نخواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
گردان های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد که مقر فرماندهی تیپ شرقی و یک پایگاه اسرائیلی در مرزهای شمالی را هدف حمله موشکی قرار داده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- معاون وزیر دفاع آمریکا در امور خاور نزدیک، روز سه شنبه گفت که ایالات متحده 230 هدف آنچه متعلق به جنبش انصارالله در یمن می خواند را بمباران کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۷    
نمایندگان جنبش فتح و حماس در مسکو برای گفتگو درباره دولت واحد فلسطینی دیدار می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۴۵    
محمد الهندی، معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تازه ترین اظهارات خود گفت: احتمال دستیابی به آتش بس در نوار غزه پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان وجود دارد اما رژیم صهیونیستی از خود لجاجت و سرسختی نشان می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
لیست های مختلفی منتشر شده که قرار بود به انتخاب مردم کنند، اما مردم و حتی دانشجویان را دچار سردرگمی کرده است که این لیست ها با چه مبنا و معیاری بسته شده است؟! شاهد حضور کیف کش ها و منشی ها در برخی لیست ها هستیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهدای ایران :مسئولان آمریکایی و صهیونیست می گویند که رهبر جنبش مقاومت اسلامی حماس در باریکه غزه مخفی شده ولی مانعی در مسیر بازداشت یا به شهادت رساندن او وجود دارد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یوآو گالانت مدعی شد: ارزیابی های حاکی از آن است که جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) قصد دارد ماه رمضان را به مرحله دوم هفتم اکتبر (طوفان الاقصی دوم) تبدیل کند.
خبرگزاری رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت که جنبش حماس، پیش نویس پیشنهادی رژیم صهیوینستی را برای انجام مذاکرات آتش بس که قرار است در پاریس برگزار شود دریافت کرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ارومیه گفت: جنبش دانشجویی می تواند علاوه بر افزایش اشتیاق حضور در انتخابات عرصه را برای رقابت انواع تفکرات سیاسی گسترش داده و آماده کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان دیروز سه شنبه 27 فوریه اعلام کرد که پایگاه اسرائیلی رویسات العلم در مزارع اشغالی شبعا در شمال فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: کشورها باید به جنبش جهانی تعهد به خانواده بپیوندند و با الگوهای نوظهور خانواده در جوامع بشری مقابله کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دو منبع نزدیک به حزب الله لبنان اعلام کردند در صورتی که جنبش حماس با پیشنهاد آتش بس در غزه موافقت کند، این جنبش مقاومت هم حملات خودش را به اراضی اشغالی فلسطین متوقف خواهد کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
قدومی گفت: عملیات طوفان الاقصی در واقع یک طوفان فرهنگی و دینی بود که دستاورد های زیادی از جمله اتحاد گروه های مقاومت را در پی داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۵    
یک عضو ارشد جنبش انصارالله: آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است؛ ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: احتمال دستیابی به توافق درباره نوار غزه پیش از فرارسیدن ماه مبارک رمضان وجود دارد ولی رژیم صهیونیستی از خود لجاجت و سرسختی نشان می دهد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه ترسیم صحنه سیاسی جدید ایران به دست رأی اولی ها است، گفت: شما جوانان باید با تشویق دیگران برای حضور در انتخابات، به جنبش بزرگ عدالت خواهانه کمک کنید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو ارشد جنبش انصارالله با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال برهم زدن روند توافق صلح عربستان و یمن است تاکید کرد ما در نبردی آشکار با آمریکا و انگلیس قرار داریم و به حمایت از مردم فلسطین ادامه می دهیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۶    
خالی بودن پارلمان از نمایندگان واقعی مردم، بخشی از حیات سیاسی عصر پهلوی است؛ دورانی که با زور و رشوه، انتخابات را به گونه ای هدایت می کردند تا نمایندگان مطیع اوامر شاه باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر دفاع آمریکا در امور خاور نزدیک، روز سه شنبه گفت که ایالات متحده 230 هدف آنچه متعلق به جنبش انصارالله در یمن می خواند را بمباران کرده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش نُجَباء عراق در بیانیه ای با گلایه از خیانت برخی سیاسیون به نیروهای مقاومت ، توقف حملات به مواضع امریکایی ها را تاکتیکی موقت دانست و به هواداران جبهه مقاومت خبر داد که طوفان در راه است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: تنها پس از پایان تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه، انصارالله در حملات خود در دریای سرخ تجدیدنظر خواهد کرد.