شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۲۹Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش»

کیهان   ۲ ساعت پیش    
منابع خبری اعلام کردند شیخ ابراهیم زکزاکی ، رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسرش از تمامی اتهامات وارده تبرئه شده و پس از 6 سال آزاد شدند.
عضو پارلمان لبنان از جنبش شیعی امل تاکید کرد که فراکسیون متبوع او آماده لغو مصونیت قضایی از متهمان پرونده انفجار بندر بیروت است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- جنبش یاران جوانان انقلاب 14 فوریه بحرین، صدور فرمان تبرئه و عفو افسر ارشد نظامی رژیم آل خلیفه را که متهم به قتل روزنامه نگار زن بحرینی است، به شدت محکوم کرد.
خبر فوری   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان هاآرتص اعلام کرد که شکاف میان جنبش حماس و دولت رژیم صهیونیستی عمیق بوده و ثانیه های پایانی آرامش میان دو طرف فرا رسیده است. طبق اعلام این رسانه، ثانیه های شکل گرفتن جنگ جدید در نوار غزه به شمارش افتاده است. ...
روزنامه هاآرتص نوشت که صبر جنبش حماس در سایه اقدامات اسرائیل و ممانعت از ورود کمک های مالی قطر به غزه تا این لحظه رو به پایان است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن بخصوص در صنعاء، پایتخت این کشور که در حاکمیت جنبش مردمی انصارالله قرار دارند با وجود محاصره ائتلاف عربی و حملات مکرر نظامی به روند زندگی عادی خود ادامه می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در نامه ای به اتحادیه آفریقا، اقدام این اتحادیه در خصوص اعطای عنوان عضو ناظر به اسرائیل را محکوم کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار بازنگری اتحادیه آفریقا در تصمیم پیوستن رژیم صهیونیستی به این اتحادیه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
پس از اعلام وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره پیوستن تل آویو به اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به این اقدام به اتحادیه آفریقا اعتراض کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارلمان تونس بار دیگر رئیس جمهور این کشور را به کودتا متهم کرد و گفت که او اگر در تشکیل دولت با پارلمان مشورت نکند، جنبش النهضه برای بازگرداندن دموکراسی به خیابان خواهد آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس دادن عنوان عضو ناظر اتحادیه آفریقا به رژیم صهیونیستی را پوششی برای تشدید تجاوز های آن دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- درپی تصمیم اخیر اتحادیه آفریقا برای اعطای عضویت ناظر به رژیم صهیونیستی در این اتحادیه، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نامه ای به کمیسیر اتحادیه آفریقا خواهان لغو این تصمیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس پیام اعتراضی در خصوص عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر برای رئیس کمیسیون این اتحادیه ارسال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
منابع خبری تونس از لغو مصونیت نمایندگان پارلمان کشورشان توسط رئیس جمهوری این کشور به مدت یک ماه خبر دادند. در همین حال، رئیس پارلمان و جنبش النهضه نیز خواستار گفت وگوی ملی در تونس شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور تونس شامگاه پنج شنبه اقدامات خود را مبتنی بر قانون دانست و رئیس جنبش النهضه هم بر آمادگی برای امتیازدهی به منظور بازگشت دموکراسی به تونس تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهانی دفاع از کودکان کشته شدن 11 کودک فلسطینی در سال جاری به ضرب گلوله نظامیان صهیونیستی را یک جنایت جنگی غیر قابل قبول خواند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری فرانسه، وی افزود، اگر توافقی در خصوص دولت آینده مطرح نباشد، مردم را برای دفاع از دمکراسی به خیابان ها خواهم آورد. الغنوشی تصریح کرد، جنبش النهضه بخشی از اشتباهاتی را که در سال های گذشته رو داده است، می پذیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور تونس شامگاه پنجشنبه با صدور بیانیه ای تاکید کرد همه اقدامات فوق العاده وی مبتنی بر قانون اساسی است و هیچ کدام از حقوق و آزادی ها را نقض نمی کند. رئیس جنبش النهضه هم بر گفت وگوی ملی تاکید کرد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مردم شهر زاریا در نیجریه، آزادی شیخ ابراهیم زاکزاکی رهبر جنبش اسلامی این کشور از زندان را جشن گرفتند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المیادین، دو جنبش حماس و جهاد اسلامی هر کدام با صدور بیانیه ای شهادت شوکت خالد عوض جوان فلسطینی را تسلیت گفتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش کتائب حزب الله تأکید کرد که نهایت آمادگی قرار دارد تا بار دیگر، آمریکا را با شکست، مجبور به خروج از خاک خود کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قباد طالبانی عضو شورای رهبری اتحادیه میهنی و معاون نخست وزیر اقلیم کردستان به عنوان رئیس جدید ائتلاف انتخاباتی این حزب و جنبش تغییر انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهر های مختلف نیجریه پس از انتشار خبر آزادی شیخ زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه از زندان، شاهد برگزاری جشن و شادمانی طرفداران وی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۱۰    
تبرئه شدن شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی این کشور و همسر وی از همه اتهام های واهی مطرح شده علیه آنها پیروزی بزرگی برای جنبش اسلامی نیجریه و همه آزادی خواهان جهان به شمار می آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق با تاکید بر اینکه آمریکا قصد خروج از این کشور را ندارد، گفت: ادامه حضور آمریکایی بهای سنگینی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس از طریق مصری ها نارضایتی خود را از وضعیت فعلی ابراز داشته و هشدار داد، با اقدامات دشمن و تلاشش برای تحمیل وضعیت جدید بر نوار غزه، شرایط کم کم به تنش نزدیک می شود و استمرار طرف اشغالگر در ارتباط دادن وضعیت انسانی و اقتصادی به مساله اسرا در نهایت به ازسرگیری درگیری ها منجر خواهد شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
کتاب روایت جذب (علل گرایش و جذب به جنبش های جهادگرای سلفی) به قلم دکتر هادی معصومی زارع، منتشر شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: برخی منابع خبری گزارش داده اند شیخ ابراهیم الزکزاکی، رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسرش از اتهامات واردشده تبرئه شده اند و قرار است آزاد شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۹    
کانال تلگرامی خبرگزاری یونیوز، تصاویری از آزادی علامه شیخ ابراهیم زکزاکی، دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه پخش کرد. منبع:خبرگزاری صدا و سیما
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
منابع خبری از ضرب الاجل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به رژیم صهیونیستی برای بازگشایی گذرگاه های این منطقه تحت محاصره خبر دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۴    
نیجریه- ایران پرس: شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی در نیجریه، این کشور را برای طی مراحل درمان ترک کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش أنصارالله در سخنانی اعلام کرد: موضع حمایتی آمریکا از ائتلاف متجاوز سعودی یک بار دیگر ثابت کرد که واشنگتن در پشت پرده تجاوز و محاصره علیه یمن قرار دارد.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۰    
ایران پرس: دادگاه عالی ایالتی کادونا در نیجریه روز چهارشنبه با صدور حکمی شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی این کشور و همسر وی را از تمام موارد اتهامی تبرئه و حکم آزادی آنها را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مقامات نیجریه رهبر جنبش اسلامی این کشور را بعد از اینکه دادگاه عالی استان کادونا او و همسرش را از تمام اتهامات مبرا دانست، آزاد کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۶    
مارگارت اتوود، نویسنده مشهور کانادایی با اشاره به تاثیر کتابش در جنبش های آزادی خواهانه زنان گفت: جنبش های توئیتری بیشتر از اینکه راه حل باشد، نشانه بیماری بزرگتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست بامداد امروز به خانه های دو تن از رهبران جنبش حماس در شهر های رام الله و البیره یورش بردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۵    
بغداد - ایرنا - قیس الخزعلی دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به اینکه خروج نیروهای آمریکایی از عراق دروغ و فریب است ، اصرار بر ماندن را برای آمریکایی ها، پرهزینه توصیف کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق گفت: از آنجایی که توافق بغداد - واشنگتن متضمن عقب نشینی آمریکایی ها از خاک و آسمان عراق نیست، ما آن را فاقد ارزش می دانیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: قلب انسان به درد می آید. فیلمی از لحظات آخر زندگی نظر محمد خاشه کمدین قندهاری که توسط طالبان اسیر و تیرباران شد. جنبش اصیل منطقه یک انسان رو فقط به جرم اینکه دیگران را می خنداند، تیرباران کرد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شبکه خبری العالم در خبری فوری اعلام کرد که حکم آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسرش توسط دادگاهی در این کشور صادر شده است.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۴    
کانو- ایران پرس: مردم شهر کانو در نیجریه و دیگر مناطق این کشور درپی آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی این کشور و همسرش از زندان، جشن های مختلفی را برگزار می کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه ونگارد گزارش داد که شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر جنبش اسلامی نیجریه و همسرش توسط دادگاه عالی ایالت کادونا از تمام اتهام های وارده تبرئه و آزاد شدند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۶:۵۵    
حوزه/ جنبش امت لبنان با صدور بیانیه ای خواستار همبستگی گسترده با ملت فلسطین در مقابله با گله های صهیونیستی که هر از گاهی به مسجد الاقصی یورش می برند، شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۵:۰۰    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از العهد، دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق روز چهارشنبه اعلام کرد که گروه های مقاومت در صورت عدم اقدامات عملی بروی خروج نیروهای بیگانه از این کشور فریب بیانیه ها را نخواهند خورد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۴:۱۳    
حوزه/ جنبش النهضه تونس، قیس سعید رئیس جمهور این کشور را به لغو تصمیمات استثنایی اخیر مبنی بر تعلیق پارلمان، لغو مصونیت اعضای مجلس و برکناری نخست وزیر، دعوت کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
دادگاه عالی ایالتی کادونا در نیجریه امروز با صدور حکمی دبیرکل جنبش اسلامی این کشور و همسر وی را از تمام موارد اتهامی تبرئه و حکم آزادی آنها را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دادگاه عالی کادونا دبیرکل جنبش اسلامی نیجریه و همسرش را از تمام موارد اتهامی تبرئه و حکم آزادی آنها را صادر کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت، نخست وزیر عراق باید به صراحت بگوید که پایگاه های هوایی آمریکا هم در عراق برچیده می شود.