پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۲۹Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنبش»

ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسکو- ایرنا- نماینده ولادیمیر پوتین در خاورمیانه و معاون وزیر خارجه روسیه با معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس دیدار کرد و دو طرف درخصوص وضعیت سرزمین های فلسطین اشغالی از جمله نوار غزه گفت وگو و تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: درست است که ماموریت دانشگاه در وهله اول علم و آموزش و فناوری است اما دانشجوی پویا، دانشجویی است که نسبت به مسائل روز واکنش نشان دهد و آگاهی داشته باشد و واکنش معقولی نشان دهد و سیاسی بیندیشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۱:۱۸    
بندرعباس- ایرنا- سرپرست امور پردیس های هرمزگان با گرامیداشت یاد شهدای 16آذر و دیگر شهدای دانشجو از جنبش دانشجویی به عنوان حرکت و جریانی مستمر و زنده یادکردو گفت: آرمان خواهی و مطالبه گری از مهم ترین ویژگی های جنبش دانشجویی است که همواره مورد انتظار و تاکید رهبرمعظم انقلاب می باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۶    
با فرارسیدن روز دانشجو کاربران شبکه های اجتماعی ضمن گرامیداشت یاد شهدای این روز در مبارزه با استعمار، از آسیب های جنبش دانشجویی نوشتند. کاربران اذعان داشتند که جنبش دانشجویی اثرگذاری سابق خود را از دست داده و باید هویت و پیشتازی خود را با جهاد علمی و خلاقیت و نوآوری در برنامه ریزی بازیابد ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب همواره نگاه ویژه ای به دانشجویان و جنبش دانشجویی داشته اند و بیانات ایشان؛ در عرصه های مختلف چراغ راه جنبش دانشجویی بوده است. بر همین اساس و به بهانه روز دانشجو نگاهی به خصوصیات و مسئولیت های مهم جنبش دانشجویی از منظر رهبر انقلاب شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن از قریب الوقوع بودن پیروزی نیروهای یمنی در مأرب خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۸    
به گزارش خبرگزار ی علم و فناوری از اصفهان ، رئیس سازمان بسیج دانشجویی استان اصفهان در نشست تخصصی جنبش دانشجویی جوانان و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار شد، با بیان این که دانشجو مخاطب نکات طلایی رهبری و ماموریت هاست ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۵    
اقتصادنیوز: حزب توسعه ملی ایران اسلامی در اولین برنامه اتاق این حزب در کلاب هاوس برنامه ای با عنوان 16 آذرماه 1332،نگاهی به جنبش دانشجویی در ایران برگزار کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۷    
شفقنا- یوسف ندا از اعضای ارشد جنبش اخوان المسلمین و مسئول سابق روابط خارجی این جنبش در پیامی به رحب طیب اردوغان با حمایت از نزدیکی روابط ترکیه با مصر، از او خواست تا اعضای اخوان در ترکیه را به مصر تحویل ندهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فرماندهان ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ادامه مقاومت مسلحانه در برابر حملات و جنایت های رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد امید ایرانیان در یادداشتی به مناسبت روز دانشجو تاکید کرد:ناامید سازان و امید سوزان در تضعیف امید و تزریق یأس به جامعه جنبشی بهبود خواه، از جمله جنبش دانشجویی، انسداد آفرینی کرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به همت انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی ایران مراسم روز دانشجو در مرکز همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع دانشجو پیش گام در استکبارستیزی از سال 32 تا کنون و با حضور علی مهدوی دبیر تشکیل جامعه اسلامی دانشجویان فرهنگیان و جواد زمانی نسب مسئول بسیج دانشگاه علوم قضایی به روی آنتن رفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۹    
عضو شورای سیاسی جنبش أنصارالله یمن در سخنانی تصریح کرد: نیروهای مقاومت یمن به لحظه تحقق پیروزی نهایی در مأرب نزدیک شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن با اشاره به نزدیک شدن به لحظات تعیین کننده در نبرد جبهه مأرب، تاکید کرد که نیروهای صنعاء تحت فشارهای مردمی قرار دارند و این مردم از آن ها می خواهند که مأرب را آزاد کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان نیز در مورد فعالیت جنبش دانشجویی گفت: جنبش دانشجویی می تواند به استانداری و مجموعه آن در جهت توسعه استان می تواند کمک کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۷    
نوروزی گفت: جنبش دانشجو در تمامی صحنه ها جلوتر از سایر جنبش ها در حرکت بوده است و می تواند در زمینه های مختلف از جمله اجتماعی، حجاب، جمعیت و فرزندآوری سردمدار باشد و این موضوعات را به خوبی در جامعه تبیین کنند و باید از ظرفیت این افراد استفاده شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع دانشجو پیش گام در استکبارستیزی از سال 32 تا کنون و با حضور زهرا جوان دبیر سیاسی تحکیم وحدت به روی آنتن رفت. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
غلامرضا ظریفیان، استاد دانشگاه بر این باور است که جنبش دانشجویی طی سال های اخیر تحت تاثیر عوامل گوناگون در حالت تعلیق قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۶    
جنبش حماس در سی و چهارمین سالروز انتفاضه سنگ تأکید کرد، شهر قدس و مسجد الاقصی در مرکز نزاع با دشمن صهیونیستی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
یک رسانه عرب زبان از مخالفت مصر با سفر هیئتی از جنبش حماس در به قاهره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۲۶    
یکی از جنبش های مدنی سوئیس به عنوان مراسم یادبود، 11 هزار شمع را به خاطر درگذشت 11 هزار نفر بر اثر بیماری کووید-19 روشن کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در لبنان گفت: نبرد شمشیر قدس تلاش ها برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را متوقف ساخت.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۰    
مسئول معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی خوزستان گفت: مهم ترین رسالت جنبش های انقلابی دانشجویی زنده نگه داشتن روح استکبار ستیزی در سطح جامعه است که دانشجویان بسیجی در راستای اعتلای انقلاب اسلامی تمام ظرفیت خود را در این خصوص به کار گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۹    
یزد- ایرنا - امام جمعه ابرکوه گفت: دانشجویان باید مطالبه گری و آرمانخواهی را که 2 انتظار اصلی همگانی است نصب العین خود قرار دهند و با محوریت این جنبش ولایی و انقلابی جریان سازی سیاسی و اجتماعی در جامعه صورت گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اعلام اینکه بسیج سازندگی هفته گذشته بسته جامع محرومیت و مردم پایگی را تقدیم رئیس جمهور کرده است، گفت: بسیج قرار است مردم را برای حل مسائل به صحنه بیاورد چراکه اگر اعتقاد و باور داشته باشیم جنبش از درون ما شکل خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۴    
تهران- ایرنا- فعالان سابق جنبش دانشجویی معتقدند در شرایط کنونی این جنبش در وضعیت انفعال قرار گرفته و موجب هیچ تحرک تاثیرگذار اجتماعی در جامعه نشده و به جای ایجاد فضای مطالبه گری به سمت فضای منفعت گرایانه حرکت کرده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۷    
مجموعه مستند ستاره دار به کارگردانی مهدی محمودی تولید جدید شبکه مستند سیماست که از 10 آذرماه ساعت 20 روی آنتن رفته است. این مستند 9 قسمتی درباره تاریخچه تشکل ها و جنبش های دانشجویی در ایران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۵    
گروه استان ها_ همزمان با 16 آذر روز دانشجو، جمعی از فعالان مدنی و دانشجویی سابق و حال دانشگاه های استان خوزستان با حضور در دفتر خبرگزاری تسنیم، چالش های جنبش های دانشجویی را بررسی کردند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار دانشجویان با رئیس رسانه ملی با بیان اینکه صدا و سیما باید شفاف باشد، گفت: شفافیت در سازمان صدا و سیما از موارد لازم به اجرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۰    
16 آذر با مختصات شفاف ضد آمریکایی و ضد استبداد همه ساله محور اصلی جنبش دانشجویی شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به نقش دانشجویان در انقلاب اسلامی ایران، سرآغاز روحیه استکبارستیزی حاکم بر جنبش های دانشجویی را از واقعه کشتار دانشجویان در 16 آذر سال 1332 عنوان کرد و خواستار در میدان بوودن تمام قد اساتید در جهت مبارزه با دشمن شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله سعیدی که یک سال بعد در شکنجه گاه ساواک به شهادت رسید، در ادامه فرمودند؛ جنبش دانشجویی باید هدف مقدس و نجات بخشی را دنبال کند و تاکید کردند که راه نجات از شرّ آمریکا و رژیم شاه پیوستن به نهضت حضرت آیت الله خمینی است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی از زخمی شدن یک شهرک نشین صهیونیست با ضربات چاقو در قدس اشغالی خبر داد و سخنگوی جنبش حماس از تداوم چنین عملیات هایی علیه اشغالگران حمایت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ای ضمن بزرگداشت یاد و خاطرۀ تمامی شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای گمنام دانشجو و با درود به روان پاک و مطهر آنان؛ دانشجو را پیشگام عرصۀ علم و فناوری و جنبش های دانشجویی در ایران را قبل و بعد از شکل گیری انقلاب اسلامی مهم و موتور محرکۀ کشور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس دانشگاه کردستان گفت: جنبش دانشجویی اصیل نباید منفک از مردم باشد بلکه باید مطالبات توده مردم جامعه را پی گیری کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد گفت: جنبش های دانشجویی آرمانگرا و عدالت خواه هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی از نشست بازخوانی نهضت میرزا کوچک جنگلی در قم خبر داد و گفت: این نشست 25 آذر در تالار مجتمع دارالولایه قم با حضور نمایندگانی از جنبش های مقاومت برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس به رژیم صهیونیستی هشدار داد که اوضاع در نوار غزه دیگر قابل تحمل نیست و این جنبش همه گزینه ها را روی میز دارد.
598   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
سعید جلیلی در دیدار با دانشجویان دانشگاه شریف گفت: وقتی دشمن کشور ما را در عرصه های مختلف علمی و فناوری تحریم می کند، تحریم شکن این جنگ، دانشجویان هستند. جنبش دانشجویی نقش ویژه ای در شکستن تحریم دارد.
استانداری ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
⚡️استاندار ایلام در جمع دانشجویان دانشگاه ایلام: 16 آذر فرصتی برای مرور هویت تاریخی جنبش دانشجویی است/رسیدن به مرزهای علمی، فنی و تکنولوژیک نتیجه اعتماد به دانشگاه است/ دانشجویان رعایت اخلاق و تقوا را نصب العین فعالیت های خود قرار دهند/ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خارجه لبنان و جنبش فلسطینی حماس با صدور بیانیه های جداگانه تجاوز رژیم صهیونیستی به سوریه را محکوم کردند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۱:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
،آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز (سه شنبه) در مراسم بزرگداشت روز دانشجو که با حضور نمایندگانی از دانشجویان و تشکل های دانشجویی برگزار شد، ضمن تبریک روز دانشجو افزود: جنبش دانشجویی و حساسیت هایی که آنان نسبت به مسائل علمی، مسائل کشور و تیزبینی و رصد هایی که دارند، برای همه دست اندرکاران می تواند ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۲    
نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی در دیدار دانشجویان با رئیس رسانه ملی گفت: تغییرات مثبت در صدا و سیما، و تلاش های شما در راستای بازگشت به مردم، روزنه امیدی در فضای خفقان بارِ صدا و سیما بود، گویی قرار نیست؛ همانند آقای علی عسگری، رسانه ملی را به تنظیمات کارخانه برگردانید ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در کاشان، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، با تبریک فرا رسیدن 16 آذر سالروز جنبش دانشجو در برابر نفوذ امریکا در ایران، اظهار داشت: وقتی کودتای مرداد 32 تحقق پیدا کرد که امریکا با دلارهای فراوان ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با انتقاد از رویکرد سازمان ملل در قبال این کشور و همراهی و همدستی آن با جنگ افروزان تاکید کرد که نظام سعودی به ابزاری در راستای اجرای اهداف آمریکا تبدیل شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی نجباء در واکنش به انفجار بصره اعلام کرد که در آستانه خروج اشغالگران، سرویس های تروریستی فعال شده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۵۵    
سرهنگ موسوی گفت: 16 آذر روز استکبارستیزی و عدالت طلبی و نقطه عطف جنبش دانشجویی در ایران اسلامی است.