شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۳۱Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سنتکام»

زیر نویس   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از المیادین، فرماندهی مرکزی نیروهای آمریکایی در منطقه موسوم به سنتکام با انتشار بیانیه ای ادعا کرده است: نیروهای یمنی به یک تانکر نفت حمله کردند که به آن آسیب زیادی وارد کرد و این حمله منجر به نشت نفت از تانکر شد. این بیانیه سنتکام به حمله اخیر نیروهای یمنی [...]
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اذعان کرد حمله انصارالله یمن به کشتی انگلیسی "ام وی روبیمار" در 29 بهمن ماه 1402، خسارات عمده ای وارد کرده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اذعان کرد حمله انصارالله یمن به کشتی انگلیسی "ام وی روبیمار" در 29 بهمن ماه 1402، خسارات عمده ای وارد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اعلام کرد که نیروهای این فرماندهی سه پهپاد حوثی ها (انصارالله یمن) را بر فراز دریای سرخ سرنگون کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی آمریکا ضمن اذعان به حمله نیروهای یمنی با موشک بالستیک به یک کشتی انگلیسی در دریای سرخ مدعی شد که شش پهپاد این نیروها را سرنگون کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اعلام کرد که 6 پهپاد "حوثی ها" (انصارالله یمن) را در دریای سرخ سرنگون کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام در بیانیه ای از حمله به اهدافی در یمن و دریای سرخ خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) امروز -چهارشنبه- اعلام کرد که نیروهای انصارالله یمن یک کشتی باربری آمریکایی را که عازم بندر عدن یمن بود، هدف قرار دادند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۰۲    
به گزارش اسپوتنیک، با اعلام این مرکز در شبکه اجتماعی ایکس، در 19 فوریه، نیروهای فرماندهی مرکزی "یک پرتابگر موشک زمین به هوا را در قلمرو تحت کنترل حوثی ها در یمن کشف و منهدم کردند" و همچنین یک پهپاد را که برای حمله به کشتی ها در غرب یمن آماده پرتاب می شد نیز منهدم نمودند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام در بیانیه ای حمله به کشتی آمریکایی در دریای سرخ را تایید کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۷    
به گزارش اسپوتنیک، در اطلاعیه سنتکام که در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شد آمده است: "دو موشک بالستیک ضد کشتی از قلمرو تحت کنترل حوثی ها در یمن به کشتی باری روبیمار، متعلق به بریتانیا با پرچم بلیز شلیک شد. یکی از موشک ها به کشتی اصابت کرد و به آن آسیب وارد نمود." ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرماندهی سنتکام و یکی از فرماندهان نیروی دریایی آمریکا با اذعان به توان ارتش یمن عنوان کرد: مقابله با انصارالله در دریای سرخ بزرگ ترین نبرد دریایی است که آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم با آن مواجه بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۳    
جانشین فرمانده سنتکام اذعان کرد که مقابله با نیروهای یمنی در دریای سرخ، بزرگترین نبرد دریایی نیروهای آمریکایی پس از جنگ جهانی دوم محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی نیروهای ایالات متحده در غرب آسیا موسوم به سنتکام مدعی شد که 5 هدف را در یمن مورد حمله قرار داده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا، سنتکام، روز یکشنبه 29 بهمن با انتشار بیانیه ای از پنج حمله موفق علیه یمن خبر داد. طبق بیانیه، این حملات از ساعت 3 بعد از ظهر تا ساعت 8 شامگاه شنبه انجام شد و طی آن سه موشک کروز متحرک ضد کشتی، یک شناور سطحی بدون سرنشین ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در خاورمیانه ادعا کرد که مناطق تحت کنترل انصارالله یمن را هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام ادعا کرد که مناطق تحت کنترل انصارالله یمن را هدف قرار داده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور امروز در همایش ملی تبیین ابعاد و دستاوردهای ناوگروه 86 ارتش جمهوری اسلامی ایران که در سالن کوثر برگزار شد، اظهار کرد: آنچه امروز در غزه می گذرد، حتماً باعث شده تا دنیا و جهانیان این موضوع را به باور برسند که مسؤولیت [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سردار سرتیپ جلالی گفت: قدرت دریایی ایران در خلیج فارس موجب شده تا نیروی دریایی آمریکا ناوگان خود را از این منطقه خارج کند و حتی پایگاه فرماندهی سنتکام نیز از قطر به آمریکا منتقل شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام ادعا کرد: در چارچوب دفاع از خود دو حمله موفقیت آمیز علیه انصارالله یمن انجام دادیم.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس بی بی سی اظهار کرد: سپاه پاسداران با شلیک موشک بالستیک از روی کشتی می خواهد اعمال قدرت کند؛ دقت موشک های نقطه زن ایران بسیار بالاست و باعث نگرانی فرماندهی سنتکام آمریکا شده است
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه الجزیره از حمله جنگنده های آمریکا و انگلیس علیه 2 منطقه در یمن خبر داد. به گزارش صبح ساحل، شبکه الجزیره از حمله جنگنده های آمریکا و انگلیس علیه 2 منطقه الجبانه و الجاح در الحدیده واقع در یمن خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام روز جمعه اعلام کرد، بعدازظهر پنجشنبه یک موشک بالستیک ضد کشتی از مناطق تحت کنترل حوثی ها (انصارالله) در یمن به سمت یک کشتی باری در خلیج عدن شلیک شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام ادعا کرد که 28 ژانویه (هشتم بهمن) یک محموله تسلیحات ایرانی برای انصارالله یمن را در دریای عرب توقیف کرده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سنتکام ادعا کرد؛ تسلیحات ارسالی ایران برای یمن را توقیف کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : سنتکام اعلام کرد یک موشک کروز ضد کشتی در منطقه تحت کنترل حوثی های یمن را منهدم کرده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - موسسه کپلر گفته این کشتی باری حامل ذرت برزیلی بوده و به سمت بندر امام ایران در حرکت بوده است. سنتکام اعلام کرده این کشتی در دریای سرخ هدف 2 موشک حوثی ها قرار گرفته و آسیب جزئی دیده است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
موسسه کپلر گفته است که این کشتی باری حامل ذرت برزیلی بوده و به سمت بندر امام ایران در حرکت بوده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سنتکام حمله موشکی حوثی های یمنی به کشتی استار آیریس را تایید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا حمله موشکی نیروهای ارتش یمن به کشتی استار ایرس در تنگه باب المندب و آسیب دیدگی آن را تأیید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس : سنتکام در بیانیه ای مدعی شد که امروز یکشنبه، دو شهپاد و سه موشک کروز را در شمال الحدیده که آماده شلیک به سوی کشتی ها در دریای سرخ بوده، هدف قرار داده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۸:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام روز شنبه به وقت محلی، در بیانیه ای اعلام کرد: از ساعت سه بامداد تا 9 و 40 دقیقه شب جمعه، ارتش ایالات متحده آمریکا در خاورمیانه دو پهپاد دریایی (شهپاد) ، چهار موشک کروز ضدکشتی و یک موشک کروز زمین به زمین را نابود کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
آغاز سفر امیرعبداللهیان به لبنان، سوریه و قطر، بیانیه سنتکام درباره حملات به یمن، گمانه زنی ها درباره به رسمیت شناختن کشور فلسطین توسط آمریکا، وقوع 51 انفجار و حمله تروریستی در پاکستان و ازسرگیری گفت و گوها برای پایان دادن به حضور نیروهای آمریکایی در عراق از مهم ترین خبرها و رویدادهای منطقه ای و ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان تروریستی سنتکام در بیانیه ای گفت که شامگاه پنجشنبه 7 حمله علیه مواضع ارتش و نیروهای مسلح یمن انجام داده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) اعلام کرد که واشنگتن روز هشتم فوریه (19 بهمن) هفت حمله علیه شهپاد ها و موشک های کروز حوثی ها انجام داده است. به گزارش ایرنا ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۷   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه اقدام متجاوزانه نیرو های تروریستی سنتکام در بغداد، در راستای تداوم حمایت تمام عیار دولت آمریکا از جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین انجام شد، آن را مصداق بارز تروریسم دولتی آمریکا دانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده آمریکا (سنتکام) روز پنجشنبه اعلام کرد نیروهای یمن چندین موشک بالستیک ضدکشتی به سمت جنوب دریای سرخ و خلیج عدن شلیک کرده اند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در بیانیه رسمی سنتکام آمده است که ایالات متحده به اقدامات لازم برای محافظت از نیروهای خود ادامه خواهد داد. سنتکام همچنین گفت که هیچ نشانه ای مبنی بر کشته شدنِ غیرنظامیان در این حمله وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی نیروهای ایالات متحده در غرب آسیا موسوم به سنتکام مدعی شد که روز گذشته 3 موشک را در یمن هدف قرار داده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
در بیانیه سنتکام آمده است که یک فرمانده گروه کتائب حزب الله که مسئول هدایت و مشارکت در حملات علیه نیروهای آمریکایی در منطقه بود ، در این حمله کشته شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ابوحسین الحمیداوی، دبیرکل گردان های حزب الله شهادت وسام محمد صابر ابو باقر الساعدی از فرماندهان این جنبش را تائید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه عراقی صابرین نیوز بامداد پنجشنبه نوشت که پهپاد ام کیو-9 ریپر برای حمله به بغداد استفاده شد که از پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد بلند شده بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اذعان کرد که نیروهای آمریکایی یک فرمانده کتائب حزب الله عراق را در بغداد هدف قرار داده اند.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی آمریکا به بغداد که به شهادت فرماندهان ارشد کتائب حزب الله عراق انجامید، سازمان تروریستی سنتکام بامداد پنجشنبه طی بیانیه ای مسوولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی آمریکا به بغداد که به شهادت فرماندهان ارشد کتائب حزب الله عراق انجامید، سازمان تروریستی سنتکام بامداد پنجشنبه طی بیانیه ای مسوولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفت.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سنتکام با صدور بیانیه ای گفت: یک فرمانده گروه کتائب حزب الله که مسئول هدایت و مشارکت در حملات علیه نیروهای آمریکایی در منطقه بود ، در این حمله کشته شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۰:۴۹    
نیویورک- ایرنا- فرماندهی مرکزی آمریکا در منطقه خاورمیانه موسوم به سنتکام اذعان کرد که نیروهای آمریکایی یک فرمانده کتائب حزب الله عراق را در بغداد هدف قرار داده اند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۶    
فرماندهی مرکزی آمریکا پرتاب چندین موشک بالستیک ضد کشتی در جنوب دریای سرخ و خلیج عدن از سوی نیروهای یمنی را تایید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سنتکام در پیامی از 6 حمله موشکی انصارالله یمن به دو کشتی انگلیسی و یونانی خبر داد.