دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۲۱Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حملات توپخانه ای»

کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۳    
سرویس سوریه - پایگاه های شبه نظامیان وابسته به ترکیه در حومه حلب و ادلب صبح امروز هدف بمباران و حملات پهپادی ارتش سوریه قرار گرفت و یک سرباز سوری نیز در حمله شبه نظامیان در شمال لاذقیه کشته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع محلی از حملات توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب نوار غزه خبر می دهند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
در یکصد و نود و چهارمین روز جنگ در غزه، ارتش اشغالگر از شمال تا جنوب غزه زیر آماج حملات توپخانه ای و هوایی قرار داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، گروه های ملی و اسلامی فلسطین امروز یکشنبه اعلام کردند رژیم صهیونیستی همچنان به جنگ نسل کشی در نوار غزه ادامه می دهد و تلاش های میانجی گران برای انعقاد قرارداد تبادل اسرا میان حماس و رژیم صهیونیستی را مختل می کند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه المیادین در این باره گزارش داد: توپخانه اسرائیل اهدافی را در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه هدف قرار داد. طبق این گزارش، مقاومت به مقابله با نظامیان رژیم اشغالگر در شمال اردوگاه النصیرات در سایه حملات توپخانه ای این رژیم ادامه می دهد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: گزارش ها حاکی از آن است که حمله های هوایی و زمینی رژیم صهیونیستی علیه بخش های مختلف نوار غزه به ویژه مسجدها و خانه های فلسطینی ها در این باریکه طی بامداد امروز همچنان ادامه داشته است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در اثر حملات جنگنده های اسرائیلی و حملات توپخانه ای به شهرهای خان یونس و رفح در جنوب نوار غزه شماری از شهروندان فلسطینی شهید و مجروح شدند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : منابع خبری گزارش دادند که ارتش اسرائیل امروز با شلیک بیش از 100 گلوله توپ مناطقی از جنوب لبنان را هدف قرار داده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای صبح امروز (سه شنبه) از حمله رژیم صهیونیستی به شهرک الناقوره در جنوب لبنان خبر دادند. همچنین آژیرهای خطر در شهرک های صهیونیست نشین نزدیک مرز لبنان به صدا درآمده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، شبکه المیادین در این باره گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی با انجام حملات توپخانه ای اطراف شهرک الناقوره در جنوب لبنان را هدف قرار داد. همزمان رسانه های عبری زبان نیز گزارش دادند که آژیرهای خطر در شهرک های صهیونیست نشین نزدیک مرز لبنان به صدا درآمده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
صبح امروز شنبه، شلیک های مستقیم از لبنان مواضع متعلق به رژیم صهیونیستی در الجلیل غربی اشغالی را هدف قرار دادند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جنگ در غزه در حالی ادامه دارد که بیمارستان الشفاء همچنان تحت محاصره اشغالگران قرار دارد و حملات توپخانه ای و هوایی به رفح نیز لحظه ای متوقف نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
جنگ در غزه در حالی ادامه دارد که بیمارستان الشفاء همچنان تحت محاصره اشغالگران قرار دارد و حملات توپخانه ای و هوایی به رفح نیز لحظه ای متوقف نمی شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۱    
وزارت دفاع طالبان از هدف قرار دادن مراکز نظامی پاکستان در نقاط مرزی خبر داد و اعلام کرد نیروهای دفاعی کشور آماده پاسخ به هر گونه اقدام های تجاوزکارانه بوده و در هر حالت از تمامیت ارضی شان دفاع خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
منابع آگاه گفتند که سه سرباز پاکستانی در منطقه بورکی خارج از خط دیورند در اثر حملات توپخانه ای طالبان زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع طالبان از هدف قرار دادن مراکز نظامی پاکستان در نقاط مرزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی اورژانس اداره دفاع شهری غزه اعلام کرد که بر اساس ارزیابی های ما هشت هزار جسد هنوز در زیر آوار ها و ویرانی ها در نوار غزه هستند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : حزب الله لبنان در صدوشصت ودومین روز طوفان الاقصی بامداد امروز اعلام کرد که در حمایت از غزه، سایت نظامی ارتش رژیم اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی را هدف حملات توپخانه ای خود قرار داد که در اثر آن نظامیان صهیونیست زخمی و یا کشته شده اند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، حزب الله لبنان بامداد امروز جمعه اعلام کرد که در حمایت از غزه، سایت نظامی ارتش رژیم اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی را هدف حملات توپخانه ای خود قرار داد که در اثر آن نظامیان صهیونیست زخمی و یا کشته شده اند. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۲    
چند روز پس از آن که کره شمالی متعهد شد اقدامات نظامی مشابهی را علیه رزم آیش های جاری نظامی کره جنوبی-آمریکایی شیلد اولچی فریدم انجام دهد، رسانه های رسمی این کشور فاش کردند که کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی بر مانور های حملات توپخانه ای با مشارکت یگان های خط مقدم، نظارت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : ارتش اسرائیل به مناطقی در جنوب لبنان حمله کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، جنگنده های رژیم صهیونیستی مناطق جبشیت ، البیساریه ، الحنیه و اطراف روستای المنصوری در جنوب لبنان را هدف حملات هوایی خود قرار دادند. گزارشگر پایگاه خبری الجزیره نیز از حملات توپخانه ای رژیم اشغالگر به اطراف منطقه تله الحمامص و اطراف روستای یارون خبر داد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی با بمب فسفری مناطقی در جنوب لبنان را هدف قرار داد. خبرآنلاین، ارتش رژیم صهیونیستی حملات توپخانه ای را به اطراف شهرک های الضهیره، یارین و الجبین در جنوب لبنان انجام داد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، خبرگزاری رسمی لبنان اعلام کرد که رژیم اشغالگر صهیونیستی دو حمله موشکی به منزلی در منطقه یارون انجام داده است که خسارت های انسانی به بار نیاورده است. صهیونیست ها همچنین منطقه بیت لیف را نیز هدف حمله موشکی قرار داده اند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۶    
ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در واکنش به آنچه که شلیک راکت از داخل سوریه به جولان اشغالی خوانده، تأسیسات انبار مهمات ارتش سوریه را در استان درعا هدف قرار داده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
منطقه وادی الیرموک در حومه غربی درعا در سوریه هدف حملات توپخانه ای ارتش اسرائیل قرار گرفته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، در ادامه تحولات میدانی در غزه منابع محلی در نوار غزه اعلام کردند که نیروهای اشغالگر یک کاروان کمک های بشردوستانه را که به سمت مجتمع پزشکی ناصر حرکت می کرد، توقیف کردند. ارتش اشغالگر همچنین 100 فلسطینی را از بیمارستان ناصر بازداشت کرد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ارتش اوکراین اعلام کرد نیروهای خود را از آودیوکا، یک شهر کوچک اما مهم در شرق این کشور که چند ماه از چند جهت تحت محاصره نیروهای روسیه بود، خارج کرده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در صدو سی و چهارمین روز عملیات طوفان الاقصی منابع خبری از یورش گسترده صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
در صدو سی و چهارمین روز عملیات طوفان الاقصی منابع خبری از یورش گسترده صهیونیست ها به مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-منابع رسانه ای جمعه شب گزارش دادند که تل آویو مناطقی از سوریه را هدف حمله موشکی و توپخانه ای قرار داده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه گسترش حملات ارتش اشغالگر به جنوب غزه، گذرگاه رفح به عنوان تنها گذرگاه کمک های بشردوستانه مورد حمله قرار گرفت.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جهت پرس ؛ شبکه الجزیره از بمباران بی سابقه رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب نوار غزه و شهادت و زخمی شدن ده ها نفر خبر داد. خبرها از وقوع درگیری، حملات توپخانه ای و حملات بی سابقه هوایی به شهر رفح واقع در جنوب غزه حکایت دارند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح رژیم صهیونیستی برای ادامه جنگ علیه غزه با تمرکز حملات بر رفح، جنوبی ترین شهر این منطقه، نگرانی های جدی را در سطوح مختلف برانگیخته است.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در صدوبیست وهفتمین روز عملیات طوفان الاقصی مناطقی را در شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کرد که به شهادت 18 نفر انجامید، همچنین گزارش هایی از احتمال حمله زمینی رژیم صهیونیستی به رفح منتشر شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : در اوایل جنگ به لطف کمک های واشنگتن، اوکراین در حملات توپخانه ای نسبت به روسیه قوی تر ظاهر شده بود اما حالا نیروهای روس روزانه 10 هزار گلوله توپ شلیک می کنند، درحالی که گلوله های توپ شلیک شده از اوکراین یک پنجم این میزان است.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای ذخیره ارتش یمن در چارچوب آمادگی برای عملیات فتح موعود و جهاد مقدس ، رزمایش نظامی حمله به مواضع نظامی و شهرک های صهیونیست نشین را برگزار کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن با برگزاری رزمایشی، تصرف شهرکهای اسرائیلی، به اسارت گرفتن نظامیان صهیونیست و انهدام تجهیزات آنان را شبیه سازی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی امروز(شنبه) مناطقی را در جنوب لبنان هدف قرار داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تجاوزات و جنایات بی وقفه رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه با حمایت آشکار و نامحدود آمریکا و متحدانش وارد یکصد و شانزدهمین روز خود شده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ستاد کل ارتش اوکراین اعلام کرد که نیروهای این کشور در نزدیکی کروخمالنه هدف 13 حمله قرار گرفته اند. سخنگوی فرماندهی نیروی زمینی اوکراین در این باره گفت: دشمن حملات خود را بر انبوهی از حملات توپخانه ای متمرکز کرده و سعی در پیشروی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اثر حملات توپخانه ای ارتش میانمار به منطقه مسکونی مسلمانان روهینگیا، دست کم 12 نفر جان خود را از دست داده و 30 تَن هم زخمی شدند.
آبادان خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
آبادان خبر _ آخرین اخبار بین الملل را اینجا بخوانید. خارش صدودوازدهمین روز طوفان الاقصی در یکصدو دوازدهمین روز عملیات طوفان الاقصی درگیری ها در جنوب نوار غزه بین مقاومت فلسطین و نظامیان صهیونیست جریان دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع لبنانی از حملات توپخانه ای رژیم صهیونیستی به مناطقی در جنوب لبنان خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - منابع خبری از نبرد رزمندگان مقاومت فلسطین با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در چند محور در شمال و جنوب نوار غزه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۲:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یکصد و نهمین روز عملیات طوفان الاقصی با تجاوز بامدادی آمریکا و متحدانش به یمن، حملات توپخانه ای و هوایی مستمر رژیم صهیونیستی به نوار غزه و ضربات کوبنده مقاومت عراق به اهداف آمریکایی صهیونیستی آغاز شده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،خبرنگار العالم از حملات مجدد توپخانه ای رژیم صهیونیستی به منطقه ای بین دشت الخیام و شهرک القلیعه در جنوب لبنان خبر داد. به گزارش خبرنگار شبکه خبری العالم در لبنان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ارتش روسیه با حملات توپخانه ای دقیق به مواضع تیپ 10 هجومی ارتش اوکراین در منطقه اسپورنویه ، مواضع ارتش این کشور را منهدم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر برای صد و پنجمین روز متوالی با انجام ده ها حمله هوایی، گلوله باران و ایجاد کمربند آتش، در بحبوحه وضعیت ناگوار انسانی و آواره شدن بیش از 90 درصد مردم، به جنگ در غزه ادامه می دهند. امروز- جمعه- مناطق مختلف خان یونس شاهد حملات توپخانه ای ، هوایی و درگیری بین مقاومت و اشغالگران است.