چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۱۱Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشغالگران»

598   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه ایالات متحده آمریکا سفیر رژیم صهیونیستی را در پی مصوبه پارلمان این رژیم که امکان بازگشت اشغالگران را به شهرک های تخلیه شده در شمال کرانه باختری و نوار غزه فراهم می کند، احضار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۵:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پارلمان رژیم صهیونیستی طرحی را به تصویب رساند که با لغو یک قانون مصوب سال 2005 امکان بازگشت اشغالگران به شهرک های تخلیه شده در شمال کرانه باختری و نوار غزه را فراهم می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
پارلمان رژیم صهیونیستی طرحی را به تصویب رساند که با لغو یک قانون مصوب سال 2005 امکان بازگشت اشغالگران به شهرک های تخلیه شده در شمال کرانه باختری و نوار غزه را فراهم می کند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اشغالگران رژیم صهیونیستی از ترس تنش با فلسطینی ها دو هزار نیروی در مسجد الاقصی مستقر می کند تا با نمازگزاران روزه دار در ماه مبارک رمضان مقابله کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دایره روابط عربی و اسلامی جنبش حماس تاکید کرد که احتمال ورود غزه به رویارویی مستقیم با دشمن صهیونیستی وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس با اشاره به اینکه سوریه از افتتاح دفتر نمایندگی این جنبش در دمشق استقبال می کند، پیش بینی کرد که درگیری قریب الوقوعی با رژیم اشغالگر شعله ور شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی ضمن استقبال از عملیات تیراندازی روز یکشنبه در شهرک حواره (جنوب نابلس) که به زخمی شدن سه شهرک نشین انجامید، اعلام کردند که این عملیات ضد صهیونیستی پاسخی طبیعی و مشروع به جنایات اشغالگران علیه ملت فلسطین بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۲    
شفقنا-جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس اعلام کرد عملیات حواره که منجر به زخمی شدن دو شهرک نشین شد، واکنشی طبیعی به جنایت های اشغالگران در حق مردم فلسطین است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری خبر دادند که طی آن یک فلسطینی به سمت اشغالگران تیراندازی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
وزارت بهداشت فلسطین از شهادت یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله اشغالگران صهیونیستی در ورودی شمالی شهر البیره در مرکز کرانه باختری خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، موسی ابومرزوق، معاون رئیس حماس در خارج در مصاحبه با المیادین گفت: متاسفانه مشکل ما با هماهنگی امنیتی و اطلاعاتی است که طرف فلسطینی در اختیار اشغالگران قرار می دهد. فلسطینی باید بداند که همکاری و هماهنگی با مردمش مهمتر از هماهنگی و همکاری با اشغالگران است. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نمازگزار فلسطینی به دلیل مسدود بودن خیابان های شهر قدس به بهانه ایجاد امنیت ماراتن یهودی با مشکل مواجه شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۴    
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس تاکید کرد مقاومت در کرانه باختری تا نابودی اشغالگران و بیرون راندن آن ها از سراسر سرزمین فلسطین ادامه خواهد داشت.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی ظهر پنج شنبه به جنین یورش برده و دست به جنایت تازه ای در این شهر زد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی ظهر پنج شنبه به جنین یورش برده و دست به جنایت تازه ای در این شهر زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در حملات اسرائیل به اردوگاه جنین سه نفر به ضرب گلوله اشغالگران اسرائیلی شهید و بیست تن دیگر زخمی شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
شبه نظامیان قسد (وابسته به اشغالگران آمریکایی) به منازل شهروندان در کوی الیلیه و منازل مجاور در زندان مرکزی در منطقه غویران در شهر حسکه که پایگاه های آمریکایی در آن قرار دارد، حمله ور شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
پارلمان رژیم صهیونیستی به صورت اولیه، با لایحه جنجالی لغو قانون موسوم به جدایی موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۱    
گروه ها وشخصیت های فلسطینی جنایت جدید نظامیان اشغالگر صهیونیست را که به شهادت 3 جوان فلسطینی در نابلس منجر شد، محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۴:۰۱    
امام جمعه بغداد با اشاره به دخالت مستمر آمریکا در مسائل داخلی عراق بر ضرورت اخراج اشغالگران آمریکایی از این کشور تاکید کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وقتی در ساعات پایانی شامگاه پنجشنبه در مرکز شهر صهیونیست نشین تل آویو، عملیات تیراندازی جوان 23 فلسطینی علیه اشغالگران آغاز شد، همان زمان بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم 3500 کیلومتر دورتر در رم، پایتخت ایتالیا آماده سخنرانی بود ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی تظاهرات های گسترده اشغالگران علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و اصلاحات قضایی در این رژیم، رئیس صهیونیست ها گفت که باید از این اصلاحات دست بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
در پی تظاهراتهای گسترده اشغالگران علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و اصلاحات قضایی در این رژیم، رئیس صهیونیستها گفت که باید از این اصلاحات دست بردارند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۶:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نبرد بزرگ در فلسطین اشغالی در حال رخ دادن است و با توجه به مقیاس آنچه رژیم صهیونیستی با آن مواجه است، پایان این رژیم جعلی آنقدر نزدیک شده که ممکن است در همین مرحله محقق شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه هنری با عنوان حکایت محاصره و با هدف به تصویرکشیدن رنج و سختی ساکنان نوار غزه و پایداری آنان در مقابل حملات اشغالگران صهیونیست در شهر فاس مراکش برپا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست سه جوان فلسطینی را بعد از شلیک گلوله به خودروی حامل آنها به شهادت رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۵    
نیرو های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین دیروز به تشییع کنندگان پیکر شهید عبدالفتاح خرّوشه عامل عملیات ضد اشغالگران صهیونیست در منطقه حواره یورش بردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده جنبش جهاد اسلامی در تهران، با اشاره به تشدید جنایات اشغالگران در کرانه باختری، مقاومت را تنها راه پیش روی ملت فلسطین برای آزادسازی سرزمین فلسطین عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یورش مجدد شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی و حمله توپخانه ای ارتش رژیم اشغالگر به نوار غزه و ادامه اسارت ده ها زن فلسطینی از جمله خبرهای مربوط به فلسطین است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خالد مشعل گفت: آرام سازی اوضاع یعنی اینکه فلسطینیان در برابر حق خود سکوت کرده و دست از مقاومت بکشند تا عرصه برای اشغالگران اسرائیلی خالی شود و آن ها هر کاری خواستند انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۵    
تعداد فلسطینی هایی که در یورش اشغالگران اسرائیلی به جنین به ضرب گلوله اشغالگران به شهادت رسیدند به پنج تن رسید. 16 تن نیز در این یورش زخمی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۳۵    
خضر عدنان اسیر فلسطینی در حالی که از بیماری و درد های بسیاری رنج می برد و از گرفتن کمک های پزشکی هم امتناع کرده است برای سی و یکمین روز پیاپی به اعتصاب غذای خود در زندان رژیم صهیونیستی ادامه می دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۸    
نظامیان اشغالگر اسرائیلی دیروز (یکشنبه) به منطقه ام سعید در نزدیکی شهرک بیت فجار در شرق بیت لحم یورش برده و مسجدی را تخریب کردند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۵    
یک اندیشمند مغربی با تاکید بر حمایت اصولی مردم کشورش از مسئله فلسطین اظهار داشت: روند عادی سازی هرگز نمی تواند اشغالگران صهیونیست را از باتلاق و بحرانی که در آن گرفتار هستند، نجات دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۴۳    
سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان است. او در 16 سالگی برای تحصیل علوم دینی به نجف اشرف مهاجرت کرد. ارتباط با شهید سید محمدباقر صدر در نجف اشرف و سید عباس موسوی باعث شد که وی وارد فضای مبارزه با اشغالگران صهیونیست شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جنبش مقاومت اسلامی حماس در خارج ضمن انتقاد از سیاست کشورهای عربی در مقابل رژیم صهیونیستی، خاطرنشان کرد تنش ها بین فلسطینیان و اشغالگران افزایش خواهد یافت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس جهان مشرق - اغتشاشات و تظاهرات صهیونیست ها وارد مرحله جدیدی شده است و میزان و شدت اختلافات افزایش یافته است. در تظاهرات اخیر، پلیس رژیم صهیونیستی اقدام به اعمال خشونت علیه اشغالگران کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نهمین هفته تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو برای اشغالگران هم تعجب آور بود. 95 منطقه از فلسطین اشغالی صحنه اعتراضات بود؛ 220 هزار شهرک نشین به خیابان های تل آویو آمدند. جاده ایالون به ایستگاه پایانی و نقطه درگیری های شدید بین صهیونیست ها تبدیل شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیته دفاع از زمین ها و اموال سلوان اعلام کرد، تندروترین دولت اشغالگر اولویت خود را مبارزه با حضور اعراب و فلسطینی ها در قدس قرار داده و با جنگ علیه هویت این شهر اشغالی می خواهد یافت جمعیتی آن را تغییر دهد. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
راسم عبیدات تاکید کرد که اشغالگران به دنبال سیطره بر مصلای باب الرحمه هستند و ادامه حفاری تونل در قدس، تهدیدی واقعی برای این مصلی به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج تأکید کرد که وضعیت اراضی فلسطینی به دلیل ادامه تجاوزات و جنایت های رژیم صهیونیستی در ماه رمضان بدتر خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۷    
شواهد و مستندات موجود نشان می دهد که روند انتقال بقایای داعش از پایگاه عین الاسد در الانبار به دیالی عراق همچنان ادامه دارد. اشغالگران امریکایی در عراق که مدعیان دروغین مبارزه با داعش هستند، اکنون از بالگرد های نوع شینوک خود جهت انتقال تدریجی گروه های تروریستی -تکفیری در این کشور استفاده می کنند ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، منابع محلی اعلام کردند که یک کاروان از نیروهای اشغالگر آمریکایی شامل 23 کامیون و تانکر حامل نفت سرقتی سوریه از گذرگاه غیرقانونی المحمودیه عبور و راهی خاک عراق شده است. کاروان نیروهای اشغالگر آمریکایی نفت سرقتی سوریه را به پایگاه های خود در عراق منتقل کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی همچنان به غارت نفت سوریه مشغولند و در این راستا امروز هم محموله جدیدی از نفت سوریه را دزدیده و به عراق بردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
گزارش ها و تحلیل های عبری، امتناع از خدمت نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را خرد شدن ستون فقرات اسرائیل توصیف کرده و تاکید کردند با افزایش اختلافات، حالا ارتش به منبع نگران کننده ای از تهدید و بحران تبدیل شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۳:۰۵    
سابقه مبارزاتی مردم هرمزگان و جزیره هرمز با اشغالگران متجاوز به قرن ها پیش برمی گردد. این مردم حداقل چهار بار علیه اشغالگران پرتغالی قیام کردند و آن ها را از سرزمین شان بیرون راندند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یکی از اعضای دفتر سیاسی جنبش حماس گفت: هرگونه تعرض به مسجدالاقصی و مقدسات اسلامی –مسیحی اعلان جنگ ونشانه شومی برای اشغالگران و شهرک نشینان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۶:۴۰    
تجمعی در پایتخت فرانسه برای اعلام همبستگی با ملت فلسطین و محکومیت حملات اشغالگران صهیونیست، برگزار شد.