یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۰۹:۲۷Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشغالگران»

تیراندازی نیروهای اشغالگر صهیونیستی در مناطق مختلف سرزمین های اشغالی ، منجر به زخمی شدن شماری از شهروندان فلسطینی شد.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ممنون که جاری هستید تا دیگر، اشغالگران بی سر و پای آمریکایی جرئت نکنند شبانه، درِ خانه ای را با لگد بشکنند و زن یا مردی را به اسارت ببرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۵۰    
در اولین دیدار محمد الهندی از رهبران جهاد اسلامی با خبرنگاران در غزه، برادامه گزینه مقاومت ضد اشغالگران صهیونیست تاکید شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فارس: دفتر هماهنگی کمک های بشردوستانه سازمان ملل متحد(اوچا) طی گزارشی اعلام کرد که اشغالگران صهیونیست طی دو هفته اخیر، 35 ساختمان متعلق به فلسطینیان را به بهانه عدم داشتن پروانه ساخت، تخریب یا مصادره کرده اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان مناطق اشغالی 1948 با برگزاری تظاهراتی گسترده، خواستار توقف جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین شدند.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری النجبا، قیس الخزعلی، رهبر جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت: آمریکا قصد ندارد با اراده خود نیروهایش را از عراق خارج کند و باید با زور آنرا اخراج کرد. ...
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق در سخنانی تأکید کرد: تا زمانی که اشغالگران در عراق حضور داشته باشند مقاومت یک گزینه مشروع خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هیئت هماهنگی گروه های مقاومت عراق اعلام کرد، سلاح مقاومت نیروهای اشغالگر و پایگاه هایشان را در هر جایی از عراق هدف قرار خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۰    
کمیته هماهنگ سازی گروه های مقاومت عراق اعلام کرد سلاح مقاومت، اشغالگران را در هر نقطه از خاک عراق هدف قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۵:۳۵    
گروه های مقاومت عراق از آغاز مبارزه با اشغالگران آمریکایی تا زمان اخراج آن ها از کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۳:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه های مقاومت عراق اعلام کردند که با بی نتیجه ماندن همه ابزارها برای بیرون کردن نظامیان اشغالگر از خاک این کشور، گروه های مقاومت در مرحله جدید، اشغالگران و پایگاه هایشان و نه نهادهای دیپلماتیک را در هر نقطه از عراق هدف می گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مردم ناحیه البغدادی در استان الانبار خشم و نفرت خود را از وجود پایگاه نظامیان آمریکایی در نزدیکی محله های مسکونی ابراز کرده و خواستار اخراج اشغالگران شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده فراکسیون پارلمانی بدر با ابراز تاسف از سکوت بغداد در قبال حمله آمریکا به مواضع الحشد الشعبی گفت که تعلل در اجرای مصوبه پارلمان به مقاومت مردمی این حق را می دهد که اشغالگران را، خود اخراج کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس منطقه کردستان عراق طی بیانیه ای حمله راکتی دیروز به پایگاه هوایی اشغالگران آمریکایی در عین الاسد واقع در غرب این کشور را بشدت محکوم کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حمله موشکی به پایگاه نظامیان آمریکا در عین الاسد تحولی مهم است، زیرا بیش از 10 فروند موشک گراد تمام پایگاه های آمریکا را هدف قرار داد و کاخ سفید و دولت واشنگتن را شوکه کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
جنبش حماس با استقبال از تصمیم دیوان لاهه، از مسئولان این دادگاه بین المللی خواست در برابر فشار و تهدیدهای صهیونیست ها کوتاه نیایند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۸    
جنبش مقاومت فلسطین (حماس) از تصمیم دیوان لاهه درباره جنایت های صهیونیست ها علیه فلسطینیان استقبال کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
جنبش حماس با استقبال از تصمیم دیوان لاهه، از مسئولان این دادگاه بین المللی خواست در برابر فشار و تهدیدهای صهیونیست ها کوتاه نیایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
جنبش حماس با استقبال از تصمیم دیوان لاهه، از مسئولان این دادگاه بین المللی خواست در برابر فشار و تهدیدهای صهیونیست ها کوتاه نیایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۰    
هدف قرار گرفتن نظامیان آمریکایی و پایگاه های آن ها در عراق و رفتار های غیرمسئولانه ایالات متحده، بار دیگر مسئله خروج اشغالگران آمریکایی از عراق را در کانون توجه ها قرار داده است.
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۷    
خارگ نیوز: منابع خبری عراقی می گویند با 14 فروند راکت مینی کاتیوشا پایگاه عین الاسد که در آن اشغالگران آمریکایی حضور دارند و هدف قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۴۵    
پایگاه خبری صابرین نیوز از حمله به کاروان لجستیکی اشغالگران آمریکایی در منطقه الیوسفیه بغداد خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۷    
نظامیان صهیونیست با حمله به مناطق مختلف کرانه باختری ده ها فلسطینی از جمله یک رهبر جهاد اسلامی فلسطین را بازداشت کردند و جهاد اسلامی این افزایش تنش را در راستای کارشکنی اشغالگران برای انتخابات پیش روی فلسطین توصیف کرد.
پایگاه خبری صابرین نیوز از حمله به کاروان لجستیکی اشغالگران آمریکایی در منطقه الیوسفیه بغداد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک دیگر ارتش آمریکا در جنوب عراق خبر دادند. این کاروان در حال انتقال تجهیزات لجستیک به پایگاه الحریر در اربیل بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
درپی یورش نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر جنین، سه زن فلسطینی بر اثر تیراندازی این اشغالگران زخمی شدند.
برترین ها / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: منابع خبری از حمله راکتی به پایگاه عین الاسد در استان الانبار در غرب عراق خبر دادند. شبکه الجزیره به نقل از منابع امنیتی عراق از حمله موشکی جدید به پایگاه عین الاسد در استان الانبار خبر داد که محل استقرار نظامیان ائتلاف بین المللی به سرکردگی اشغالگران آمریکایی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یک کمیته فعال ضد جنگ در انگلیس تاکید کرد الحشد الشعبی یک قدرت بزرگ در عراق است که می خواهد اشغالگران آمریکایی را از کشورش بیرون کند و نقشه آمریکا برای تجزیه عراق را ناکام گذارد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۲:۰۸    
اشغالگران اشغالگر آمریکایی در ادامۀ غارت منابع و محصولات کشاورزی مردم سوریه، 45 کامیون حامل گندم و جو متعلق به ساکنان استان حسکه این کشور را ربودند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۰    
نیرو های اشغالگر آمریکایی کاروانی از کامیون های حامل غلات مسروقه را از طریق گذرگاه غیرقانونی الولید در حومه الحسکه به شمال عراق منتقل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی یکی از گروه های مقاومت عراق، تنها شرط توقف حملات موشکی به منافع و نظامیان آمریکایی را اعلام کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع سوری از محموله های جدیدی از غلات سوریه که به دست نظامیان اشغالگر آمریکایی از سوریه به عراق منتقل شده است، خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از سانا، اشغالگران آمریکایی به سرقت محصولات سوریه ادامه می دهند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
جنایت رژیم صهیونیستی در تخریب منزل یک خانواده فلسطینی برای پنجمین بار پیاپی و تاکید صدها نماینده اروپایی بر ضرورت توقف طرح الحاق کرانه باختری از سوی اشغالگران از جمله خبرهای مربوط به فلسطین است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
با وجود شیوع گسترده کرونا در سرزمین های اشغالی، امسال نیز اشغالگران جشن های پوریم یا همان جشن کشتار ایرانیان است را برگزار کردند./ مشرق
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کمیته هماهنگ کننده گروه های مقاومت عراق ضمن محکوم نمودن حمله اخیر آمریکا به نیروهای حشد شعبی در مرز سوریه تأکید کرد: این گونه جنایتی هرگز از سوی مقاومت بی پاسخ نخواهد ماند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اشغالگران وضعیت دشواری را بر محله های قدیمی شهر الخلیل در کرانه باختری که به ظاهر توسط تشکیلات خودگردان اداره می شود، تحمیل کرده اند و علاوه بر محدودیت ها برای فلسطینی ها، به تغییر اسامی محله های قدیمی روی آورده اند و تابلوهایی که به زبان عبری بر روی آنها نوشته اینجا محله های یهودی است نصب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده دائم سوریه در سازمان ملل ضمن انتقاد از اقدامات اشغالگران آمریکایی در این کشور اعلام کرد اوضاع انسانی سوریه عمدا مورد بی توجهی قرار می گیرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - منابع عراقی روز شنبه اعلام کردند که یک کاوران نظامی لجسیتک ارتش آمریکا در استان الدیوانیه در جنوب و مرکز عراق مورد حمله قرار گرفته است. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: پایگاه خبری صابرین نیوز در خبری فوری از دومین حمله به کاروان لجستیکی اشغالگران آمریکایی در استان دیوانیه عراق خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۹    
سفیر سوریه در مسکو با اشاره به اینکه دمشق با متحدین خود نحوه پاسخگویی به تجاوز آمریکا را بررسی می کند، بر حق دمشق در مقاومت مقابل اشغالگری و بیرون راندن اشغالگران تأکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تصاویری از حمله به کاروان لجستیک اشغالگران آمریکایی در عراق را ببینید. این حمله در استان دیوانیه انجام شد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای اسماعیل هنیه بیان کرد: جنبش حماس خواستار توقف دخالت آشکار اشغالگران در انتخابات فلسطین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کشته شدن یک جوان 25 ساله سوری بر اثر مین برجای مانده از تروریست ها و ادامه اقدامات ظالمانه شبه نظامیان قسد وابسته به اشغالگران آمریکایی علیه مردم الحسکه از جمله مهمترین اخبار سوریه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۲    
هشدار شدید گروه های مقاومت عراق به اشغالگران آمریکایی، کشته شدن خاشقجی به دستور ولیعهد سعودی، انفجار کشتی رژیم صهیونیستی در دریای عمان و تاثیر مثبت ورزش بر مبتلایان به آلزایمر، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۶    
مفتی مصر تجاوزات مکرر اشغالگران صهیونیست به مساجد فلسطین از جمله در الخلیل را محکوم کرد و درباره طرحهای خطرناک آنها برای یهودی سازی قدس اشغالی هشدار داد.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر تاریخ معاصر عنوان کرد: راه آهن احداث شده توسط رضاخان با هدف انتقال نیروهای خارجی در ایران ساخته شد و در نهایت در خدمت اشغالگران قرار گرفت تا پل پیروزی متفقین شد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از رسانه های عراقی، گروه مقاومت عراقی اصحاب الکهف از طراحی و اجرای موفق دو عملیات ضداشغالگری با استفاده از تله انفجاری در مسیر خودروهای نظامی ارتش آمریکا خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
گروه مقاومت عراقی اصحاب الکهف طی بیانیه ای مسئولیت دو حمله جداگانه به اشغالگران آمریکایی را برعهده گرفت.