یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۹:۱۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشغالگران»

میزان   ۱۵ دقیقه پیش    
رسانه های جریان اصلی آمریکا از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی تاکنون همواره تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی به اشغالگران به کار گرفته اند، اما نظرسنجی ها نشان می دهند که این رسانه ها نتوانسته اند قشر جوان در این کشور را تحت تاثیر قرار دهند.
ایسنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رسانه های رسمی عبری زبان، مقامات امنیتی اشغالگر روز شنبه مدعی شدند که تل آویو آماده است ارتش خود را از گذرگاه مرزی رفح با مصر خارج کند.
به گزارش ایران اکونومیست از خبرگزاری سما فلسطین، نظامیان با خودروهای زرهی بار دیگر وارد اردوگاه جنین شده و با نیروهای مقاومت درگیر شدند. بر اساس این گزارش، گردان های جنین اعلام کرد که نیروهای مقاومت با بمب های دست ساز به مقابله با اشغالگران برخاستند. ...
عضو ارشد حماس در مصاحبه با شبکه خبری الجزیره تاکید کرد: پایبندی اشغالگران به تصمیمات دیوان لاهه، عقب نشینی از غزه و بازگشت آوارگان از شروط اساسی حماس برای ازسرگیری مذاکرات است. ...
یک مقام ارشد حماس با بیان اینکه اعتمادی به دشمن نیست، گفت: خروج اشغالگران از غزه و توقف جنگ اولویت اصلی است.
در حالی که حملات ارتش رژیم صهیونیستی در بسیاری از مناطق نوار غزه ادامه دارد، گزارش ها حاکی از اختلال در اینترنت در سراسر این نوار محاصره شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر با نقض قوانین بین المللی مناطق جنوبی لبنان را با بمب های فسفری هدف قرار داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق به نقل از شهاب نیوز، محمود مرداوی عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس دیدگاه های این جنبش در مورد پیشنهادهای احتمالی برای توافق آتش بس در نوار غزه و مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین را تبیین کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی بدون توجه به دستور روز گذشته دادگاه لاهه، همزمان مناطقی در شمال و جنوب نوار غزه را هدف قرار می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مبارزان مقاومت فلسطین ضربات جدیدی به اشغالگران وارد کردند و نظامیان صهیونیست را شکار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی با وجود محکومیت های بین المللی و منطقه ای ، امروز (شنبه) همچنان در دویست و سی و دومین روز جنگ، به تجاوزات خود به غزه ادامه داد و در مقابل، رزمندگان مقاومت به تداوم مبارزه با اشغالگران در محورهای مختلف نبرد پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اشغالگران رژیم صهیونیستی یک مدرسه وابسته به آژانس امدادرسانی و کاریابی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی ( آنروا) در شهر رفح، واقع در جنوب نوار غزه را منفجر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کمیته های مقاومت فلسطین عید آزادسازی جنوب را به مردم لبنان و رهبری حزب الله تبریک گفته و تاکید کردند اخراج اشغالگران توسط مقاومت از جنوب لبنان انگیزه اصلی برای مردم فلسطین در تثبیت مبارزات خود ضد اشغالگری بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مقاومت لبنان که سابقه طولانی در شکست اشغالگران صهیونیست و تحقیر آن ها دارد، امروز به عنوان اولین جبهه حامی غزه از محور مقاومت، صهیونیست ها را در شمال فلسطین اشغالی زمین گیر و آنها را مجبور کرده است هزاران بار در محاسبات خود تجدیدنظر کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حملات ددمنشانه اشغالگران به شمال غزه در حالی ادامه دارد که مبارزان مقاومت نیز به این جنایات با حمله موشکی به سدیروت واکنش نشان دادند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
منابع نزدیک به گروه های مقاومت عراق اعلام کردند مقاومت در حال بازنگری در توافق خود با دولت بغداد درباره توقف عملیات نظامی علیه پایگاه های غیرقانونی آمریکا در عراق و سوریه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که گرسنگی و قحطی در نوار غزه بیداد می کند، بسته بودن گذرگاه رفح توسط رژیم صهیونیستی برای سومین هفته متوالی موجب فاسد شدت بسیاری از مواد غذایی انتقالی به غزه در طرف مصری گذرگاه شده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت شرعی حزب الله با اشاره به پیروزی های مکرر مقاومت در برابر اشغالگران از زمان عید آزادسازی در سال 2000 تاکنون تاکید کرد حضور میلیونی مردم ایران در مراسم تشییع پیکر مقامات شهید این کشور شوک بزرگی برای دشمنان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ملی و اسلامی فلسطین خواستار اجرای حکم دیوان بین المللی دادگستری برای توقف تجاوزات اشغالگران علیه رفح و بازگشایی گذرگاه آن شده و تاکید کردند باید اقدام جدی جهت توقف کامل جنگ انجام شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان نوشتند که جلسه شورای امنیتی کوچک اشغالگران، کابینه ، پس از افشای هشدارهایی که به بنیامین نتانیاهو قبل از عملیات طوفان الاقصی داده بود، شاهد داد و فریاد و جر و بحث بین میری رگو، وزیر حمل ونقل و هرتزی هالوی، رئیس ستاد ارتش بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حزب الله لبنان از هدف قراردادن مواضع و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین های اشغالی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بعد از زد و خوردی که بین نیرو های ایرانی و اشغالگران پیش آمد، پرچم ایران بر جزیره نصب شد تا دوباره پس از قریب 80 سال، این جزایر، تحت حاکمیتِ بر حق ایران قرار بگیرد. تشییع پیکر پاک این شهدا، با حضور باشکوه مردم و مقامات لشکری و کشوری در 11 آذر ماه 1350 خورشیدی انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۲۲:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
حزب الله لبنان اعلام کرد که مقر لشکر 91 اشغالگران و محل استقرار نظامیان این رژیم در منطقه اشغالی ایلییت در شمال فلسطین اشغالی را با چندین پهپاد مورد اصابت دقیق قرار داد.
در ادامه جنایات نظامیان رژیم صهیونیستی در نوار غزه، اشغالگران صهیونیست کتابخانه دانشگاه الاقصی را آتش زدند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
حماس از جامعه بین المللی و سازمان ملل خواست اشغالگران را برای الزام به حکم لاهه و اجرای آن تحت فشار قرار دهند و برای اجرای تمامی قطعنامه های سازمان ملل که ارتش اشغالگر صهیونیستی را مجبور به توقف جنگ نسل کشی می کند، جنگی که بیش از هفت ماه است علیه مردم غزه ادامه دارد، به صورت واقعی و جدی اقدام کنند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-جنبش حماس ضمن استقبال از حکم دیوان کیفری بین المللی اعلام کرد: ما انتظار داشتیم دادگاه حکم به توقف حملات و نسل کشی علیه مردم مان در همه نوار غزه و نه فقط تنها در رفح بدهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
گردان های القسام - شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) -امروز-جمعه- نیز بیانیه ای درباره حملاتش به تانک ها و سربازان اشغالگر منتشر کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مهر : نظامیان رژیم صهیونیستی در ادامه جنایات خود، کتابخانه ای را در غزه به آتش کشدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه سازمان ملل در امور شکنجه گزارش داد که اطلاعاتی در مورد بدرفتاری با فلسطینی های بازداشت شده در زندان های اشغالگران و اردوگاه های ارتش رژیم صهیونیستی دریافت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که همه نگاه ها به حکمی است که امروز جمعه از سوی دیوان بین المللی دادگستری در خصوص درخواست آفریقای جنوبی برای صدور دستور توقف حمله اشغالگران به رفح در نوار غزه صادر می شود، هواپیماهای نظامی اشغالگران به حملات خود به مناطق مختلف در غزه ادامه می دهند ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان اعلام کرد که چندین ساختمان محل استقرار نظامیان اسرائیلی را در شهرک های شمال اسرائیل به طور دقیق مورد هدف قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سرگئی لاوروف و فیصل المقداد در مسکو پایتخت روسیه درباره تحولات اوضاع در منطقه خاورمیانه به ویژه جنگ اشغالگران در نوار غزه گفت وگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دیوان بین المللی دادگستری مستقر در لاهه حکم داد اسرائیل بایستی عملیات خود در رفح را متوقف کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز (پنجشنبه) خود، شهادت آیت الله رئیسی و همراهان او را تسلیت گفت و تصریح کرد: ما در غم و اندوه شهادت رئیس جمهور و وزیر خارجه و همراهان آن ها شریک هستیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۰    
سرپرست وزارت امور خارجه در دیدار با مقام های گروه های مقاومت فلسطین گفت که ایران تمام تلاش خود را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت مشروع علیه اشغالگران صهیونیست و توقف جنایت های این رژیم به کار می بندد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، گردان های عزالدین القسام شاخه نظامی حماس از حمله به سه تانک رژیم صهیونیستی در اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت امور خارجه در دیدار با مقام های گروه های مقاومت فلسطین گفت که ایران تمام تلاش خود را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت مشروع علیه اشغالگران صهیونیست و توقف جنایت های این رژیم به کار می بندد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۱    
تهران- ایرنا- منابع وابسته به مقاومت فلسطین اعلام کردند که در حال حاضر نرمش و مذاکره ای در کار نخواهد بود و تمام تمرکز روی تحولات میدانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که اشغالگران بیمارستان العوده در شمال غزه را محاصره و بیماران و پزشکان را بازداشت کرده اند یک سازمان حقوق بشری درباره احتمال تکرار جنایت های ارتش اسرائیل در این بیمارستان همچون اعدام های دسته جمعی و بازداشت های خودسرانه هشدار داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۷۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - صهیونیست ها چند روز بود آرزواندیشی و خیال پردازی می کردند؛ مبنی بر این که جمهوری اسلامی ایران با شهادت سیدابراهیم رئیسی، از تحولات مهم منطقه جا خواهد ماند؛ یا از مواضع دوران ساز خود عقب نشینی خواهد کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست که سپیده دم امروز بعد از 40 ساعت درگیری مداوم در شهر جنین و اردوگاه آن، از این منطقه عقب نشینی کردند، یورش های وحشیانه ای به مناطق مختلف کرانه باختری انجام داده و بعد از انجام عملیات های خرابکارانه بیش از 10 فلسطینی را بازداشت کردند.
حج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اشغالگران اسرائیلی مانع از انجام حج هزاران فلسطینی می شوند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان بامداد پنجشنبه از هدف قرار دادن توپخانه اشغالگران در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۵:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفع آمریکا در گفت وگوی تلفنی با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بر حمایت قاطع واشنگتن از امنیت این رژیم و همچنین ادامه جنگ و امدادرسانی به غیرنظامیان تأکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوز گسترده خود به شهر جنین، با محاصره هتل محل اسکان روزنامه نگاران الجزیره از پوشش خبری آنان ممانعت به عمل می آورند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اشغالگران با بمباران مسجد و مدسه محل اسکان آوارگان در محله الدرج در مرکز شهر غزه، دست کم 9 فلسطینی از جمله 5 کودک را شهید و ده ها نفر دیگر را زخمی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
اشغالگران با بمباران مسجد و مدسه محل اسکان آوارگان در محله الدرج در مرکز شهر غزه، دست کم 16 فلسطینی از جمله 5 کودک را شهید و ده ها نفر دیگر را زخمی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد پنجشنبه گزارش دادند که ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوز گسترده خود به شهر جنین، با محاصره هتل محل اسکان روزنامه نگاران الجزیره از پوشش خبری آنان ممانعت به عمل می آورند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مقاومت اسلامی لبنان حملات جدیدی به مواضع نظامیان صهیونیست انجام داد و مواضع اشغالگران را به آتش کشید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: جنبش حماس با محکوم کردن یورش وزیر فاشیست کابینه رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی، از همه فلسطینی ها خواست تا حضور خود را در این مکان مقدس تقویت کرده و در برابر توطئه های شوم اشغالگران برای یهودی سازی مقدسات فلسطین بایستند.