دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۳۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «اشغالگران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
ماهر الاخرس در این گفتگو به المیادین در بیمارستان گفت: رفتار اشغالگران با من وحشیانه بود پاسخ من در برابر وحشی گری آنها، آزادی یا شهادت است.
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) تاکید کرد جنایات اشغالگران مرتبط با مسیر عادی سازی است که پوششی برای جنایات آنها فراهم می کند و آنها را به ارتکاب جنایات بیشتر تشویق می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن اعلام کرد که آزاد کردن خاک این کشور از لوث اشغالگران در مسیر نهایی آزاد کردن مسجدالاقصی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به شهادت جوان 17 ساله فلسطینی در کرانه باختری گفت: جنایت اشغالگران با عادی سازی روابط بعضی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی ارتباط دارد، زیرا اقدامات این کشورها مانند پوشش و تشویقی برای جنایت های این رژیم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع و سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کردند، اولویت صنعاء آزادی اراضی یمن از اشغالگران و مهاجمان در راه آزادسازی مسجدالاقصی و قدس شریف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شهید فتحی شقاقی موسس جنبش جهاد اسلامی نقش مهمی در تغییر روند مبارزات فلسطین با اشغالگران صهیونیستی بر اساس تفکر دینی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش جهاد اسلامی به دنبال شهادت جوان 17 ساله فلسطینی به دست اشغالگران قدس خواستار فعال شدن نیروهای مقاومت در کرانه باختری برای پاسخ دادن به جنایت های رژیم صهیونیستی، مقابله با تروریسم دولتی و شهرک نشینان این رژیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳    
گروه های فلسطینی در واکنش به جنایت نظامیان صهیونیست در به شهادت رساندن یک نوجوان فلسطینی اعلام کردند که خون این شهید دامن سازشکاران عرب را می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۰    
کنفرانس مغربی ها در مخالفت با عادی سازی روابط، عادی سازی روابط با اشغالگران را خیانت به خدا و رسول(ص) و قدس و مسجدالاقصی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در واکنش به توافق سودان به رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این توافقات نمی تواند نقشه منطقه را طبق خواسته اشغالگران ترسیم کند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز (یکشنبه) در توئیترش با اشاره به اعتصاب غذای ماهر الاخرس اسیر فلسطینی نوشت: سه ماه است که ماهر الاخرس بدون اتهامی در بازداشت به سر می برد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه ایران در توئیتی با اشاره به بازداشت الاخرس زندانی فلسطینی توسط اسرائیل، نوشت: اشغالگران باید به بازداشت های خودسرانه پایان داده و او و صدها فلسطینی را که ناعادلانه بازداشت شده اند، آزاد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۸    
اعلام توافق عادی سازی روابط میان سودان و رژیم صهیونیستی آن هم از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خشم و نفرت گسترده مردم و گروه های سیاسی مختلف سودانی را به دنبال داشته است، مردم و گروه های سیاسی تونس هم بر مخالفت خود با عادی سازی تاکید می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹    
جنبش اسلامی الوفاق گروه اصلی مخالف رژیم آل خلیفه بار دیگر برقراری روابط دیپلماتیک بحرین با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف نیروهای آزادی و تغییر سودان از اقدام برای تشکیل جبهه ای ضد عادی سازی با اشغالگران صهیونیست خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۴۵    
حوزه/ شورای عالی فتوای فلسطین سفر هیئت هایی از عادی سازان روابط با اشغالگران به حیاط مسجد الاقصی تحت حمایت پلیس اسرائیل را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
جنبش انصار الله یمن توافق سودان و رژیم صهیونیستی بر سر عادی سازی روابط را محکوم کرد و گفت که جز زیان و ننگ چیزی عاید سازش کاران با اشغالگران نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۰۱    
هشتاد و هشت روز از اعتصاب غذای ماهر الاخرس اسیر فلسطینی در زندان های اشغالگران صهیونیست می گذرد. اشغالگران برای وادار کردن او به تسلیم شدن و شکستن اعتصاب غذایش ناکام مانده است. شعار الاخرس ”آزادی یا شهادت“ است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئله احتمال عادی سازی روابط سودان با افشای خبر سفر یک هیئت صهیونیستی و فرود هواپیمای اسرائیلی در فرودگاه خارطوم وارد فاز جدیدی شده است، هر چند شهروندان سودانی با برگزاری تظاهرات و به آتش کشیدن پرچم اشغالگران پیام صریحی به سازشکاران فرستادند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون این روستای فلسطینی هشت بار توسط اشغالگران قدس تخریب شده اما هر بار ساکنان آن اقدام به بازسازی خانه های خود می کنند. جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یک ژنرال صهیونیست به اوج سرسپردگی حاکمان سازشکار امارات اعتراف کرد و گفت هیچ خطری از ناحیه مجهز شدن امارات به جنگنده های پیشرفته اف 35 آمریکا، اسرائیل را تهدید نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شورای افتای فلسطین با اشاره به ورود هیأت اماراتی به مسجد الاقصی با محافظت پلیس رژیم صهیونیستی، این اقدام را محکوم کرد و در عین حال، تأکید کرد که این اقدام فرقی با ورود صهیونیست ها به مسجد الاقصی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دیده بان حقوق بشر اروپا-خاورمیانه درباره تامین بودجه مالی پروژه های رژیم صهیونیستی ضد فلسطینیان توسط امارات ابراز نگرانی کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، پایگاه خبری العربی الجدید فاش کرده است که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی پرداخت غرامت 335 میلیون دلاری که دولت سودان باید به آمریکا برای آنچه قربانیان تروریسم خوانده شده، برعهده گرفته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از تظاهرات شهروندان سودانی در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خبر دادند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۲    
حوزه/ محمد اشتیه نخست وزیر فلسطین از سفر هیئت های عربی به مسجد الاقصی تحت حمایت رژیم اسرائیل انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶    
مسئول رسانه ای جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت، بعد از توافق عادی سازی که برخی کشورهای عربی با رژیم اشغالگر اسرائیل امضا کرده اند، چه کسی به خانواده های شهدای عرب که به دلیل جنایات آمریکا و صهیونیست ها جان خود را از دست دادند، غرامت پرداخت می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- واصل ابویوسف از رهبران سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) روز سه شنبه و در واکنش به نخستین سفر رسمی یک هیات اماراتی به فلسطین اشغالی، شتابزدگی امارات برای عادی سازی روابط با اشغالگران را شرم آور خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام سازمان آزادی بخش فلسطین سفر هیئت اماراتی به فلسطین اشغالی و امضای توافقنامه های همکاری میان دو طرف را شتابزدگی و اقدامی شرم آور توصیف کرد که موجب جسورتر شدن اشغالگران می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، وزیر خارجه بحرین توافق سازش کشورش با رژیم صهیونیستی را اقدامی تاریخی خواند. عبداللطیف الزیانی در گفت وگو با شبکه العربیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام جنبش جهاد اسلامی فلسطین در هشتاد و ششمین روز اعتصاب غذای اسیر فلسطینی خطاب به اشغالگران هشدار داد اگر این اسیر را آزاد نکنند، با عملیات نظامی مقاومت روبه رو می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: تاسف آور است که برادران ما دیگر در برابر اشغالگران ما را یاری نمی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در مناطق اشغالی به بیش از 303 هزار نفر خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد، امضای توافقنامه بحرین با رژیم صهیونیستی به مثابه اعطای هدایای مجانی به اشغالگران است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
شادی المطور، دبیرکل این جنبش تاکید کرد: هر هیاتی که از درگاه اشغالگران از قدس بازدید کند، از آن استقبال نمی شود و حاکمیت بر قدس و مقدسات آن تنها فلسطینی است و اعرابی که دوست دارند به قدس بیایند و از مسجد الاقصی دیدن کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بحرینی های در مناطق مختلف این کشور دقایقی پس از امضای توافقنامه با رژیم صهیونیستی به خیابان ها آمدند و سازشکاری حکام آل خلیفه را محکوم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن اقدام بحرین را در امضای توافق نامه سازش با رژیم صهیونیستی محکوم کرد.
برترین ها / تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
شفقنا: آیت الله مکارم شیرازی با صدور بیانیه ای، حمایت از آزادی منطقه قره باغ از اشغالگری را بر مسلمانان لازم دانست و گفت: هرگونه میانجیگری، مذاکره و تصمیم گیری منجر به آزادی کامل این منطقه و بازگشت آن به جهان اسلام شود. متن بیانیه مرجع تقلید شیعیان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حماس شایعات رسانه های صهیونیستی درباره مذاکرات جهت برقراری آتش بس طولانی مدت در نوار غزه با رژیم اشغالگر را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنست (پارلمان) این رژیم گفت که منطقه برای قدرتمندان است و ضعیفان دو گزینه بیشتر ندارند: صلح با اسرائیل یا نابودی.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی طی هفته جاری طرح های ساخت هزاران واحد مسکونی جدید در شهرک های صهیونیست نشین کرانه باختری اشغالی را تصویب کرد که نشان دهنده گسترش روند شهرک سازی به ویژه پس از توافقات ننگین سازش میان رژیم و حکام سازشکار عرب است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کشورهای آلمان، فرانسه، انگلیس، ایتالیا و اسپانیا هم پس از سازمان ملل و اتحادیه اروپا خواستار توقف شهرک سازی ها در در کرانه باختری اشغالی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از برگزاری تجمع همبستگی با ماهرالاخرس اسیری خبر دادند که بیش از هشتاد روز است در زندان های اشغالگران قدس به اعتصاب غذای نامحدود دست زده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده سازمان ملل در امور منطقه ادامه شهرک سازی های اشغالگران صهیونیست را مغایر با حقوق بین المللی و غیرقانونی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ماهر الاخرس اسیر فلسطینی که از هشتاد روز پیش همچنان در اعتراض به بازداشت موقت خود در زندان های رژیم صهیونیستی به اعتصاب غذای نامحدود خود ادامه می دهد، بر ادامه مقاومت تا تحقق خواسته های مشروع خود تاکید کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه آزادی شش رروستای دیگر از اشغال نیروهای ارمنی در منطقه مورد مناقشه قره باغ را اعلام کرد. رییس جمهوری آذربایجان امروز همچنین در مصاحبه با شبکه تلویزیونی "ان تی وی" ترکیه اعلام کرد که ارتفاعات راهبردی در شمال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری از خروج دهها خروج نظامیان اشغالگر آمریکایی و حرکت آنها به سمت عراق خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کنندگان در این تجمع با در دست گرفتن پلاکاردهایی، خواهان مقاومت در برابر اشغالگران شدند و اعلام کردند برای مقابله با اشغالگران در کنار ارتش سوریه ایستاده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
تهران-ایرنا- ساکنان شمال سوریه امروز (چهارشنبه) در محکومیت جنایت های شبه نظامیان نیروهای دموکراتیک سوریه موسوم به قسد و همچنین نظامیان اشغالگر آمریکا در حومه استان الحسکه تظاهرات کردند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر لبنانی با بیان اینکه مذاکرات میان لبنان و تل آویو تنها محدود به مرزهای دریایی است، گفت: در این مذاکرات درخصوص مزارع شبعا گفتگو نمی شود، زیرا اشغالگران حقی در این اراضی ندارند. ...