شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۰۰Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشغالگران»

ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- مجید تخت روانچی سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل با تاکید بر اینکه بحران سوریه راه حل نظامی ندارد، بر پایان اشغال آن تاکید کرد و گفت تمام نیروهای اشغالگر و ناخوانده خارجی باید بدون پیش شرط و تاخیر، خاک سوریه را ترک کنند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۵    
شبه نظامیان قسد (نیروهای دموکراتیک سوریه) وابسته به اشغالگران آمریکایی تعدادی از خانه های شهروندان سوریه در حومه جنوب شرقی منطقه غویران در شهر الحسکه را تخریب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های سوری اعلام کردند که سرقت نفت این کشور توسط اشغالگران آمریکایی همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۳    
تهران - ایرنا- نیروهای اشغالگر آمریکایی به غارت منابع نفتی ملت سوریه در شمال شرقی این کشور با همدستی شبه نظامیان موسوم به "قسد" ادامه می دهند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
پیروزی های مقاومت در برابر اشغالگران صهیونیست کودک کش می تواند معادلات غرب و اسرائیل را در منطقه خنثی کند.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ گردنه اسدآباد-همدان به عنوان یکی از گردنه های صعب العبور و گذرگاه های مهم غرب کشور است که حوادث مهم، تاریخی و حتی تلخ و شیرینی را در خود نهفته دارد؛ اگر از حوادث تلخ و ناگوار تصادفات در این گردنه بگذریم، تاریخ پر و پیچ خم آن حوادثی دیگر را رقم زده است که شنیدنی است ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۷:۲۰    
دفتر اطلاع رسانی اسرای فلسطین اعلام کرد که سه شنبه شب اشغالگران صهیونیست دو کودک را در شهرک عزون در شرق قلقیلیه واقع در کرانه باختری دستگیر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گزارشی نوشت: این که قوه قضاییه از خودش شروع کرد، این که پرونده ای متعلق به خودش را روی میز گذاشت و علیه آن حکم داد و این که مقابله با تخلفات و ساخت و سازها در حریم رودخانه ها را که نوعی توهین به ثروتی ملی است از خویش آغاز کرد، اتفاق خوب این هفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۸    
55 هزار کودک بی شناسنانه دوتابعیتی در یک استان، افزایش 586 درصدی مبتلایان به فاصله 30 روز، اشغالگران محیط زیست، سرقت در صدر عناوین مجرمانه کشور، مذاکره مستقیم به شرط توافق خوب با تضمین بالا از عناوین روزنامه هاست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۶:۲۵    
نائله صبری بانوی فلسطینی و صاحب تفسیر المبصر لنور القرآن است که به گفته ناظران، مجاهدت های او در میدان علم و دفاع از دین مبین اسلام کمتر از مجاهدت رزمندگان مقاومت در میدان نبرد با اشغالگران صهیونیست نیست.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۳    
تجمع علمای مسلمان لبنان با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات ائتلاف اماراتی آمریکایی سعودی در یمن، تنها راه حل را خروج نیروهای بیگانه از این کشور عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۲    
جوانان فلسطینی شب گذشته به پایگاه اویتر در جبل صبیح در شهر بیتا در جنوب نابلس حمله کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حماس اعلام کرد مقاومت به طور حتم محاصره نوار غزه را در هم خواهد شکست و حق بازسازی این منطقه را از اشغالگران صهیونیست خواهد ستاند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – موسی ابو مرزوق عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) روز یکشنبه گفت: هیچ آتش بسی با رژیم اشغالگر بدون دریافت امتیاز در کار نخواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد، جنگ ائتلاف متجاوز عربی علیه یمن، بیهوده و بی هدف است و اشغالگران اسرائیلی و آمریکا طرف هایی هستند که از تداوم تجاوزات، بیشترین سود را می برند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۱    
فقط اعتراضات و درگیری ها در صحرای نقب نیست که اشغالگران اسرائیلی را ترسانده بلکه جزئیات حادثه آنها را نگران کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام ارشد جهاد اسلامی در تجمع حمایت از ملت یمن در غزه گفت، هواپیماهای عربی به جای اشغالگران صهیونیست غیرنظامیان بی دفاع یمن را هدف می گیرند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – خالد البطش از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در سخنرانی که به مناسبت راهپیمای گسترده در غزه در همبستگی با ملت یمن و در مخالفت با حملات دیوانه وار ائتلاف سعودی داشت، گفت: ائتلاف سعودی کاری در حمایت از فلسطین یا لبنان در مقابل اشغالگران اسرائیلی انجام نداده است ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۵۵    
یک مقام ارشد جنبش جهاد اسلامی به مناسبت بیست و هفتمین سالروز عملیات استشهادی بزرگ در قلب تل آویو تأکید کرد: تا وقتی که اشغالگران در سرزمین فلسطین هستند، عملیات های مقاومت برای ایجاد معادلات بازدارندگی به آسانی ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۴    
گردان های شهداء الاقصی در اردوگاه جنین از بسیج عمومی در تمامی صفوف خود خبر داد و تاکید کرد، با حملات دردناک و کمین ها به جنایت های اشغالگران پاسخ داده خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خطیب مسجدالاقصی تاکید کرد هدف از هجمه وحشیانه اشغالگران علیه قدس و مسجدالاقصی، آواره کردن و بیرون راندن فلسطینیان از این شهر است و در چارچوب سیاست یهودی سازی آن قرار دارد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان انگلیسی در اعتراض به اقدام رژیم صهیونیستی در تخریب خانه های فلسطینیان محله الشیخ جراح قدس و ادامه شهرک سازی های اشغالگران در مقابل سفارت این رژیم در لندن تظاهرات کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: مقاومت یمن، مراکز راهبردی سعوی و امارات در حوزه های نظامی و اقتصادی را نقطه زنی و منهدم می کند؛ اما اشغالگران درمانده، مرتکب کشتار شهروندان و کودکان مظلوم یمنی می شوند. این وضعیت، اعلام پیشاپیش شکست سعودی و امارات است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که کابوس موشک های دقیق حزب الله برای صهیونیست ها همچنان ادامه دارد، این بار پهپادهای مقاومت اسلامی لبنان تبدیل به چالش تازه اشغالگران شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مبارزان مقاومت بامداد امروز (پنجشنبه) به سمت گروهی از نظامیان اسرائیلی که به شهرک "قباطیه "در جنوب جنین تعرض کرده بودند، تیراندازی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۶    
عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در دیدار با مفتی اهل سنت لبنان تاکید کرد که عادی سازی روابط برخی اعراب با رژیم اشغالگر صهیونیستی یک روند شکست خورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۸    
یکی از رهبران انجمن مخالفان در جزیره العرب در گفتگو با تسنیم اعلام کرد، عربستان از جمله اولین کشورهای سازشکار با اشغالگران بوده و هزاران تروریست را به کشورهای منطقه فرستاد تا آنها را نابود کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد: نبرد شمشیر قدس تحولی راهبردی در درگیری با اشغالگران است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - گروه های مقاومت فلسطین نسبت به ادامه دست اندازی و جنایت شهرک نشینان اشغالگر اسرائیلی علیه ملت فلسطین به ویژه ساکنان النقب و محله شیخ جراح در قدس اشغالی، به دشمن صهیونیستی هشدار دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اشغالگران صهیونیست در ادامه دشمنی علیه فلسطینی های ساکن سرزمین های اشغالی، با تخریب چند خانه مسکونی، 26 نفر دیگر را بازداشت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مرکز اطلاع رسانی فلسطین از دستگیری 17 نفر از جمله یک کودک 10 ساله فلسطینی توسط اشغالگران صهیونیستی خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اشغالگران صهیونیست هشام ابوهواش اسیر فلسطینی را عصر دوشنبه با وجود ابتلا به ویروس کرونا و وضعیت وخیم جسمانی از بیمارستان به زندان الرمله منتقل کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شنبه شب به دنبال حمله نظامیان صهیونیست به شهر نابلس در کرانه باختری تعدادی فلسطینی مجروح شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکایی در ادامه سرقت نفت سوریه یک محموله جدید را از طریق گذرگاه غیرقانونی الولید به عراق منتقل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سوریه رسما اشغالگران آمریکایی را به سرقت نفت این کشور و انتقال به شمال عراق متهم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای رژیم اشغالگر منزل یک شهروند فلسطینی که تهدید به خودسوزی و آتش زدن منزلش در صورت نزدیک شدن هر کس به آن کرده را محاصره کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حزب الله اکنون تبدیل به تهدیدی بزرگ برای اسرائیل شده که توانایی اقدام علیه صهیونیست ها در همه حال را دارد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد: تهدیدات رژیم اشغالگر قدس علیه گروه های مقاومت از روی ترس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس اعلام کرد: تهدیدات رژیم اشغالگر قدس علیه گروه های مقاومت از روی ترس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حازم قاسم سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) یکشنبه شب گفت که تهدیدات اشغالگران صهیونیست علیه گروه های مقاومت توخالی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست روز گذشته پنج فلسطینی از جمله اسرای آزاد شده را در شهر بیت لحم در کرانه باختری دستگیر کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۷    
عبداللطیف القانوع، ضمن تأکید بر تداوم مبارزه مردم نقب با اشغالگری، مصادره اراضی و یهودی سازی این منطقه، خواهان حمایت مقاومت از این مردم در برابر اشغالگران صهیونیست شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ساکنان روستایی در شمال شرق سوریه امروز با همکاری با ارتش، از ورود یک کاروان نظامی آمریکایی به روستای خود جلوگیری کردند و اشغالگران را فراری دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۵    
درحالی که آمریکا مدعی است که واکسن فایزر بهترین واکسن کروناست و اسرائیل نیز حتی دوز چهارم این واکسن را به شهروندان خود زده است اما کرونا همچنان در سرزمین های اشغالی طوفان به پا کرده است. آیا اشغالگران صهیونیست موش آزمایشگاهی فایزر شده اند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۶    
فلسطینی های ساکن منطقه مسافریطا هر روز در درگیری با نظامیان اشغالگر برای جلوگیری از مصادره خانه ها و زمین هایشان تلاش می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روزنامه لبنانی الاخبار فاش کرد که ماجد فرج رئیس سازمان امنیت اطلاعات عمومی تشکیلات خودگردان فلسطین اخیرا اطلاعات امنیتی در مورد اعضای مقاومت اسلامی فلسطین را در اختیار اشغالگران صهیونیست قرار داده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم یمن با دیوار نوشته هایی در استان المهره در شرق یمن خواستار خروج اشغالگران از مناطق تحت اشغال این کشور شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی حمله نیروهای اشغالگر قدس به فلسطینان معترض به ساخت شهرک های صهیونیستی در مناطق مختلف کرانه باختری رود اردن، دست کم 14 تن زخمی شدند.