دوشنبه ۱۷ بهمنساعت ۰۶:۲۴Feb 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محکومیت»

نخست وزیر و وزیر امور خارجه اسبق قطر ضمن محکومیت تلاش شورای حاکمیتی سودان برای عادی سازی روابط با صهیونیستها گفت که این اقدامات هیچ سودی برای ملت سودان نخواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
الکسی رزنیکوف با محکومیت فساد مالی در ارتباط با خرید تسلیحات از مقامش برکنار شد.
هزاران نفر از مردم شهرهای مختلف سودان امروز در اعتراض و محکومیت سفر وزیر خارجه رژیم صهیونیستی به خارطوم، تأکید کردند که قدس، فروشی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۰    
شهر استکهلم سوئد و لاهه هلند شاهد برگزاری تظاهرات در محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: عرضه کننده خارج از شبکه آرد در شهرستان اندیمشک به پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
در بند 11 اصل 110 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که وظایف و اختیارات مقام رهبری را احصا کرده، در مورد اختیار رهبری برای عفو محکومان آمده است: عفو یا تخفیف مجازات محکومیت در حدود موازین اسلامی پس از پیشنهاد رئیس قوه قضاییه. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۲۸    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی: یک شرکت خودروسازی به دلیل گران فروشی به مبلغ 14 هزار میلیارد تومان جریمه و نیز برگشت پول هایی که بابت فروش خودرو از مردم گرفته محکوم شده است. این رای روز چهارشنبه صادر شده و بدوی با امکان تجدیدنظر از سوی محکوم است.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرمسئول سایت مبین 24 و کانال خبری ایران تایمز، به یکسال حبس تعزیری، دو سال ابطال گذرنامه و ممنوعیت خروج از کشور، همچنین الزام به شرکت در دوره مدیریت رفتار و مهارت دانش محکوم شد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
البته هنوز پرونده فرد مذکور تایید نهایی نشده و رای قطعی توسط شورای حل اختلاف صادر نگردیده است. این فرد تلاش های گسترده ای برای تبرئه شدن انجام میدهد و سعی دارد تا با اعمال نفوذ و لابی گری رای صادره را تغییر دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان با تلاش های بازرسان سازمان تعزیرات 63 پرونده در این بخش تشکیل شد که از این تعداد 54 مورد مختومه و برای 9 نفر محکومیت صادر شد که میزان جرائم صادر شده برای این افراد نیز 169 میلیارد و 441 میلیون ریال بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: برای چند شرکت خودرو ساز که گران فروشی کرده بودند، تشکیل پرونده دادیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
با افرادی که صرفاً به دلیل چهره بودن، حرف کذبی را مطرح می کنند و جامعه را دچار ناامنی و خسارت عمده می کنند، چه کار باید کرد؟ آیا نباید در جبران خسارات وارده برای آنها محکومیت مالی پیش بینی شود؟
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۹    
قوانین سختگیرانه وثیقه در استرالیا ازدحام جمعیت در زندان ها را در پی داشته است. خبرگزاری میزان – سیاست ها و قوانین استرالیا در زمینه زندان ها و زندانیان هر بار بحرانی جدید برای این کشور ایجاد می کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
از مجموع 20 هزار و 932 پرونده وارده، 20886 پرونده مختومه و منجر به محکومیت 489 میلیارد و 61 میلیون و 232 هزار و 50 تومان شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۱    
سفر یک بلاگر عمانی به سرزمین های اشغالی با محکومیت گسترده از جانب کاربران عمانی مواجه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اوصانلو گفت: در دولت قبل سازمان تعزیرات حکومتی کاملا تضعیف شد و اختیارات قانونی برای نظارت بر بازار از سازمان تعزیرات حکومتی گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از محکومیت یک شرکت خودروسازی به 14 هزار میلیارد تومان جریمه به دلیل گران فروشی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات گفت: برای چند شرکت خودرو ساز که گران فروشی کرده بودند، تشکیل پرونده دادیم. در یکی از این پرونده ها در حکم بدوی آن 14 هزار میلیارد تومان جریمه و برگشت پول هایی که از مردم گرفته شده بود، صادر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۶    
10 نفر از زندانیان مرد موضوع جرایم غیرعمد و با محکومیت مالی در استان به مناسبت روز مرد و دهه فجر آزاد شدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس در تشریح نتایج هفدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی گفت: اتفاق مهم این اجلاس وحدت کشورهای اسلامی در برابر اقدامات کشورهای اروپایی علیه کشورهای اسلامی بود ...
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دادسرای جنایی تهران برای یک پزشک زنان که عمل غیرقانونی سقط جنین انجام داده و باعث مرگ زن باردار شده بود، کیفرخواست صادر کرد اما خانم دکتر به زندگی خودش پایان داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۵:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران،حمایت قاطع تهران از کوبا و محکومیت تحریم ها و مداخله خارجی در این کشور را مورد تاکید قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه کوبا در دیدار امیرعبداللهیان بار دیگر تحریم های یکجانبه علیه ایران را محکوم کرد و از سفر رئیس جمهور کوبا به ایران در سالجاری میلادی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت علمای فلسطین با صدور بیانیه ای در محکومیت سفر مقام صهیونیست به سودان اعلام کرد عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر، جنایت علیه ملت مظلوم فلسطین است.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
متهم بعد از سرقت از یک خانه قصد فرار داشت که با مامور پلیس مواجه شد و او را به شهادت رساند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری بوشهر از آزادی 63 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد و دارای محکومیت مالی در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پاول گد با نام هنری گری گلیتر که به جرم سوء استفاده جنسی از دختران خردسال 10 تا 13 ساله به 16 سال زندان محکوم شده بود هشت سال زودتر از پایان دوره محکومیت آزاد شد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری خراسان شمالی از آزادی 10نفر زندانیان موضوع جرایم غیرعمد و دارای محکومیت های مالی در خراسان شمالی خبر داد. خبرگزاری میزان -همزمان با آغاز چهل و چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران و در آستانه سالروز میلاد با سعادت حضرت علی(روز پدر) طی مراسم ویژه با حضور رئیس کل ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) با تاکید بر حمایت مقاومت از اسیران دربند اشغالگران از تلاش های دولت آمریکا برای ضربه زدن به مقاومت مسلحانه روزافزون مردم کرانه باختری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۵    
جنبش حماس در نوار غزه، تجمع اعتراض آمیزی در محکومیت تنش آفرینی اشغالگران در کرانه باختری برگزار کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
کارلوس ناسار وزنه بردار بلغارستانی که دو سال پیش قهرمان جهان شده بود به دلیل رانندگی در شرایط نامطلوب و بدون گواهینامه، به هفت ماه حبس تعلیقی محکوم شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس نژاد گفت: با هدف محکومیت توهین به قرآن کریم در کشورهای اروپایی، توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در جامعه، تبلیغ فعالیت های قرآنی و نیز معرفی میاندوآب به عنوان شهر قرآنی در سطح کشور، همایش رویش های قرآنی انقلاب در میاندوآب برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از محکومیت متهم پرونده دپوی کالای قاچاق در شهر شیراز خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۱    
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با ابراز تأسف عمیق و محکومیت سخنان وزارت امور خارجه سودان درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی این اقدام را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ضمن محکومیت شدید عادی سازی روابط سودان و رژیم صهیونیستی، از سران سودان خواست که از تصمیم عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی بازگردند.
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزارت خارجه عربستان به حمله تروریستی به یک مسجد در پیشاور پاکستان واکنش نشان داد و آنرا محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی الحوثی ضمن محکومیت عادی سازی روابط سودان با رژیم صهیونیستی، از طرف های سودانی خواست که وطن پرستی و ماهیت عربی خود را با رد آنچه در حال وقوع است، اثبات کنند.
وانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
وزرای ورزش استونی، لتونی، لیتوانی و لهستان با انتشار نامه سرگشاده مشترکی تلاش کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای بازگرداندن ورزشکاران روسیه و بلاروس به مسابقات را محکوم کردند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
احمد آل ربیع برادر این فعال عربستانی که ساکن کاناداست گفت که نسبت به این تصمیم مراکش احساس سرخوردگی شدید می کند و افزود که هیچ شواهد و مدارکی در محکومیت حسن وجود ندارد. وی تأکید کرد که در صورت تحویل دادن برادرش به عربستان، وی با خطر بریده شدن سر مواجه است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
هومن سیدی، بازیگر و کارگردان مشهور سینما با انتشار تصویری در کنار جعفر پناهی، سینماگر سرشناس ایرانی دلنوشته ای خطاب با او منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
کشور چاد امروز (پنجشنبه) سفارت خود در اراضی اشغالی را افتتاح کرد. این اقدام محکومیت شدید جنبش حماس را به دنبال داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از جریمه 1.6 میلیارد ریالی یک کارواش در شهر شیراز خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی که اتهام تجاوز جنسی مدافع کناری تیم ملی برزیل به یک زن جوان در شهر بارسلون همچنان خبرساز است، رسانه ها می گویند اوضاع برای دنی آلوز بدتر شده است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: آستیاژ حقیقی و امیر محمد احمدی به پنج سال حبس محکوم شده اند. به گزارش شبکه شرق، مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: در روزهای اخیر و در ادامه تلاش رسانه های معاند برای خبرسازی پیرامون افراد دستگیر شده در جریان وقایع اخیر ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۵    
تجمع علمای مسلمان در لبنان با برپایی نشستی در محکومیت قرآن سوزی و حملات تروریستی اخیر در کشورهای اسلامی تأکید کردند که راه دفع فتنه ها، دعوت علمای امت اسلامی به وحدت است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مطهره شفیعی در آرمان ملی نوشت: نقش عبدا... نوری در معادلات سیاسی غیرقابل انکار است؛ شخصیتی که در برهه حساس مانند سال 58 ریاست صداوسیما را برعهده گرفت و در دولت خاتمی بر کرسی وزارت کشور جلوس کرد که البته استیضاح و برکنار شد. در پرونده او محکومیت در دادگاه هم هست. محاکمه عبدا.. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۳۶ سایت دیگر  
70 نفر از فعالان سیاسی، مدنی و رسانه ای ایرانی داخل و خارج کشور با امضای بیانیه ای اقدام اخیر پارلمان اروپا برای قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست سازمان های تروریستی را محکوم کردند.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جامعه قرآنی کشور در ابراز انزجار از اهانت جنون آمیز به ساحت قرآن کریم با صدور بیانیه ای آن ها را محکوم کردند.