چهارشنبه ۲۷ تیرساعت ۱۷:۳۸Jul 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنفی»

اکونگار   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی حسین رعیتی فرد گفت: انجمن صنفی کارگران ساختمانی دارای منع فعالیت نیستند اما این کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی است که دچار مشکل حقوقی شده و مشکل این است که از نظر قانونی انتخابات آن ها دارای مشکل است که باید این مورد نیز حل شود.
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با توجه به پتانسیل تولید سالانه حداقل یک میلیون تن گوشت قرمز در کشور، نیازی به واردات گوشت برای تنظیم بازار نداریم.
جماران   ۳ ساعت پیش    
دبیر شورای صنفی نمایش درباره برخی ابهام ها و موارد مناقشه برانگیز آیین نامه اکران سال 1403 از جمله نقش سازمان سینمایی در تصمیم گیری ها، نماینده تهیه کنندگان و قیمت بلیت سینما توضیحاتی را مطرح کرد.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
چهارده تشکل عضو خانه حمل و نقل ایران در پیامی اعلام کردند: باور داریم که با عملکرد شایسته ایشان (آقای مسعود پزشکیان) و دولت منصوب، زمینه های حضور و مشارکت آگاهانه بیش از پیش مردم و اصناف در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی را شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه هیچ صنف و واحد تولیدی استان حق افزایش خودسرانه قیمت ها را ندارد، گفت: واحدهای صنفی و تولیدی مدعی افزایش قیمت، باید برای افزایش قیمت کالاهای تولیدی خود از مبادی ذیربط مجوز ارائه کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی نظارت اصناف خراسان رضوی از پلمب واحد های صنفی غیر مجاز درمشهد خبر داد.
رویداد ایران   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان فارس با تأکید به لزوم حمایت از تولیدکنندگان داخلی، گفت: امروز حمایت از تولید به عنوان یک ضرورت انکار ناپذیر و اصلی برای رشد کشور مهم است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: 21 اتحادیه با 16 هزار واحد صنفی فعال در شهرستان وجود دارد.
تین نیوز   ۵ ساعت پیش    
در هفته های گذشته افزایش تقابل بومی گرایان در اماکن تخلیه و توزیع بار با آن دست از رانندگان کامیون غیربومی که برای دریافت بار به شهرهای مختلف کشور مراجعه می کنند، موجب نگرانی شدید از احتمال شدت یافتن درگیری ها و نارضایتی رانندگان کامیون و فعالان صنفی حمل و نقل جاده ای کالا شده است.
سینا رسانه   ۶ ساعت پیش    
دکتر حسین قناعتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراسم تودیع و معارفه اعضای چهاردهمین و پانزدهمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان و دستیاران گفت: دانشجویان امیدهای آینده این کشور هستند؛ با همکاری و تعامل برای موفقیت دانشگاه و کشور تلاش کنید. ...
گلستان ما   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استقبال پرشور اهالی رسانه از انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات گلستان نشان از پویایی این نهاد صنفی در سال های اخیر است به طوری که 57 نفر از اعضای خانه مطبوعات برای هیات مدیره آن داوطلب شدند.
یک واحد صنفی مرغ فروشی در شهرک توحید به دلیل عرضه مرغ تاریخ منقضی و تهدید علیه بهداشت عمومی، برای بار دوم، حسب دستور مقام قضایی پلمب شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۸ ساعت پیش    
بالاخره ترکیب اعضای کارگروه نیرو برای انتخاب وزیر نیروی دولت چهاردهم مشخص شد. چند موضوع مهم در انتخاب کارگروه انتقادات گسترده ای را در پی داشت. وضعیت چنان خراب است که در همان ساعات اولیه انتشار لیست، موجی از اعتراضات و گلایه ها در محافل تشکیلاتی و صنفی برق ایجاد کرد ...
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی سبزوار، یک واحد صنفی مرغ فروشی بدلیل عدم رعایت ضوابط بهداشتی و عرضه مرغ تاریخ گذشته که مصداق تهدید علیه بهداشت عمومی می باشد، پلمب گردید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس اتاق اصناف بجنورد گفت: یک هزار و 500 مورد بازرسی در سه ماهه نخست سالجاری توسط کارشناسان این اداره کل از واحدهای صنفی در حوزه کالا و خدمات انجام شد.
وزارت صنایع و معادن   ۹ ساعت پیش    
ابراهیم رضوی رییس اداره صمت شهرستان دلگان از تشکیل پرونده های تخلف برای 5 واحد صنفی خواربار فروشی وخبازی در مورخ19 تیرماه در بخش جلگه چاهاشم باحضور بخشدار،ومسئول بهداشت محیط، شبکه بهداشت شهرستان دلگان،خبر داد
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای صنفی نمایش درباره برخی ابهام ها و موارد مناقشه برانگیز آیین نامه اکران سال 1403 از جمله نقش سازمان سینمایی در تصمیم گیری ها، نماینده تهیه کنندگان و قیمت بلیت سینما توضیحاتی را مطرح کرد.
بانکی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۵:۴۲    
قانون مالیات بر ارزش افزوده در مرحله اول تنها برای اصناف دسته بندی شده در گروه الف قانون مالیاتهای مستقیم به اجرا درمی آید که شامل کمتر از دو درصد کل واحدهای صنفی کشور می شوند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : دولت چهاردهم برای انتخاب کابینه خود از روش جدیدی استفاده کرده است. بر این اساس برای انتخاب کابینه دولت با دستور پزشکیان، شورای راهبری تشکیل شد ...
فروش سیگار در پیاده روها 40 سال پیش ممنوع شده بود.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ساعت 24- ظریف با ارائه گزارش درباره انتخاب کابینه نوشت: فراخوان برای درخواست از شخصیت های ملی، احزاب، انجمن های علمی و صنفی و بخش خصوصی جهت معرفی نامزدهایی برای عضویت در دولت چهاردهم ارسال شده و پاسخ هایی دریافت شده و منتظر بقیه پیشنهادها هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱۰۶ سایت دیگر  
ظریف با ارائه گزارش درباره انتخاب کابینه نوشت: فراخوان برای درخواست از شخصیت های ملی، احزاب، انجمن های علمی و صنفی و بخش خصوصی جهت معرفی نامزدهایی برای عضویت در دولت چهاردهم ارسال شده و پاسخ هایی دریافت شده و منتظر بقیه پیشنهادها هستیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۰    
همدان-بازدید و بازرسی از واحدهای صنفی نانوایی های سطح شهرستان کبودراهنگ و بررسی و نظارت عملکرد آنان توسط اتاق بازرسی شهرستان صورت گرفت.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مصوبه جدید دولت برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و پیگیری مطالبات صنفی بازنشستگان کشوری و لشکری ، مهمترین موضوعی است که در این گزارش به آن پرداخته ایم و یادآور شده ایم که براساس مصوبات جلسۀ هیئت دولت سخنگوی دولت اعلام کرد ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۸    
به گزارش کرج رسا، رضا نجف پور گفت: در شرایطی که در روزهای گرم سال به سر می بریم و برای اینکه کمتر با خاموشی و قطع برق در منازل مسکونی و صنایع بزرگ باشیم نیاز به همکاری همه اقشار جامعه هست. ...
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۹:۰۱    
نظارتها درایام تعطیلات از واحدهای صنفی شهرستان همچنان تداوم دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: طی نامه ای به متصدیان صنفی واحدهای عرضه آب تصفیه در قشم، توقف افزایش نرخ فروش آب اعلام شد.
اقتصاد آنلاین / سیمرغ   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: تعیین حقوق نه فقط مطابق با نرخ تورم، بلکه مطابق با نرخ سبد معیشت از مهم ترین خواسته های کارگران و بازنشستگان است. قانون در ماده 41 در رابطه با حقوق کارگران صراحت دارد و انتظار ما این است که در تعیین حقوق کارگران ماده 41 قانون کار مبنا قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۰    
یک واحد نانوایی یارانه ای در شهر فریمان به علت تخلفات صنفی پلمب شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۰۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، شهرام صیادی با بیان استمرار بازدیدهای نظارتی بازرسان سلامت محیط معاونت بهداشت دانشگاه از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در استان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 70 هزار بازدید از 50 هزار مرکز تحت پوشش انجام که منجر به پلمب 518 واحد متخلف بهداشتی شد. ...
مازند اصناف   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بهنام نیک منش با اشاره به آمادگی بازرسان اتاق های اصناف و اتحادیه های صنفی برای نظارت ویژه بر بازار ایام ماه های محرم و صفر به تشریح اهم فعالیت های معاونت بازرسی و نظارت اتاق اصناف ایران پرداخت.
اقتصاد ایران: رئیس انجمن صنفی نمایندگی های استان همدان: با توجه به نگرش و دیدگاه توسعه ای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، مطمئنا در آینده نزدیک شاهد رشد و ارتقای کمی وکیفی این مجموعه خواهیم بود
دومین نشست بررسی روال های صدور مجوز خدمات و مشکلات شرکت ها در خصوص اخذ مجوز خدمات افتا، روز یکشنبه، 24 تیرماه 1403 برگزار شد. به گزارش توسعه برند به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: از ابتدا تا پایان خردادماه سال جاری 2 هزار و 646 پرونده تخلف صنفی برای متخلفین تنظیم گردیده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته 1.6 برابر افزایش داشته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران به بازار گفت: روند کاهش و قطع برق سبب افت 20 درصدی تولید لاستیک در این صنعت شده است، این معضل ضایعات و زیان تولید تایر را افزایش داده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل به منظور رونق کسب و کار نسبت به ارائه طرح الماس ملل اقدام نموده است. به گزارش اقتصادتهران به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، این موسسه در راستای توان فروش صنوف مختلف نسبت به ارائه طرح الماس ملل اقدام نموده است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست شهرک های صنفی و صنعتی با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار و مقدمات احداث پنج شهرک صنفی در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
هدف از این گزارش، بررسی وضعیت صندوق های صنفی - اختصاصی کوچک در کشور از منظر شاخص های کلیدی و ارائه پیشنهاد هایی برای آینده این صندوق هاست.
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات صنفی همچون تأخیر در پرداخت دستمزد با وجود تحویل محموله، نوبت ندادن پایانه های بار شهرستان ها به غیربومی ها، کمیسیون های نامتعارف شرکت های باربری و نبود نظارت بر پایانه های بار، رانندگان خودروهای سنگین را در پیچ و خم موانع گرفتار کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اعلام کرد: 518 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن موازین بهداشتی طی سال جاری در این استان پلمب شدند.
خبربانو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۶۵ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف رئیس شورای انتقالی دولت چهاردهم از تلاش برای حضور جامعه مدنی در فرایند تشکیل دولت خبر داد. وی در فیلمی که از خود منتشر کرده است گفت: ما با جدیت معتقد به حضور جامعه مدنی در فرآیند تشکیل دولت هستیم و معتقدیم که نهادهای مختلف جامعه مدنی، انجمن های علمی، دانشگاه ها ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۳    
تعداد بازدید: 47   وزیر جهاد کشاورزی 12 عنوان اساسنامه و دستورالعمل اجرایی مصرح، در آیین نامه اجرایی نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی که زیربخش شیلات را نیز شامل می شود را ابلاغ کرد. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تیتربرتر، جلیل سالاری روز شنبه (23 تیر) در آیین گشایش مرکز تعمیرات تخصصی پایانه های سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با همکاری بانک ملی با حضور ابوالفضل نجارزاده، مدیرعامل بانک ملی ایران، و محمد صادقی، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۸    
مدیر کل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: 20 درصد گزارشات دریافتی توسط این دستگاه نظارتی مربوط به حوزه قاچاق کالا به ویژه قاچاق سوخت است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: سعید فتاحی، رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران استان آذربایجان شرقی، در رابطه با مهم ترین مطالبات کارگر ان از دولت جدید گفت: برخی از تشکل های کارگری میثاق نامه ای با ایشان با 22 بند امضاء کرده اند که در آن به مشکلات عدیده کارگران اعم از شاغل و بازنشسته اشاره شده است و از رییس جمهور می ...
اقتصاد ایران: سنندج_رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: افزایش توانمندی تشکل های صنفی فعال در سطح استان، به توسعه کردستان کمک می کند و به همین منظور همکاری این سازمان با بخش خصوصی تقویت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی املش از پلمب 8 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران استان آذربایجان شرقی گفت: برخی از تشکل های کارگری میثاق نامه ای با ایشان با 22 بند امضاء کرده اند که در آن به مشکلات عدیده کارگران اعم از شاغل و بازنشسته اشاره شده است
افق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، میرزا حسن حسینی دبیرکل انجمن صنفی اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر اظهار داشت: در چند روز آینده برای واگذاری املاک و اموال دانشگاه به سایر سازمان ها و دانشگاه فرهنگیان دستور برگزاری جلسه هیات امنا با حضور وزیر علوم داده شد و محوری هایی [...]