جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۴۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنفی»

حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۳    
انجمن صنفی صنعت تایر: مشکل ارزی دلیل التهاب بازار است
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از بازرسی 750 واحد صنفی در این استان طی هفته جاری توسط بازرسان این سازمان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۷    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوش: حوادث کارگری در واحد ها و کارگاه های صنفی و صنعتی این شهرستان نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 50 درصدی داشته است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱    
ملارد (پانا) - عضو سابق مجلس دانش آموزی و دانشجوی دانشگاه فرهنگیان بر تاثیر و اهمیت مجلس دانش آموزی در تبیین جایگاه شورای دانش آموزی برای جامعه و نظام آموزشی تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دزفول – ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شوش گفت: حوادث کارگری در واحدها و کارگاه های صنفی و صنعتی این شهرستان در 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 50 درصدی داشته است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۷    
نشست تخصصی مسئولان امور مالیاتی با اتحادیه طلافروشان شهرکرد برگزار شد. در این نشست نماینده صنف طلا فروشان شهرکرد ،پیشنهادها و راهکارهای خود در راستای رفع مسائل و مشکلات مالیاتی اصناف در ارتباط با بهره مندی از مالیات مقطوع را طرح ...
اختلاف رتبه دانشگاه های مطرح ایران با دانشگاه های تازه تأسیس و کم قدمت کشورهای همسایه گوشزد و اعلام خطری جدی است که اگر مسئولان ذی ربط به اصلاح آن اهتمام نورزند، خسارت های زیان باری بر جامعه دانشگاهی ایران تحمیل خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: 293 واحد صنفی متخلف در 6 ماهه نخست سال جاری در این شهرستان شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی صنعت سیمان، با تاکید بر اینکه عرضه سیمان در بورس کالا، دستاورد بزرگ دولت بود که بساط رانت و دلالی ها را جمع کرد گفت: با عرضه مستمری که در نتیجه افزایش تولید مازاد بر تقاضا و تامین مکفی برق در تابستان صورت گرفت، نه تنها افزایش قیمتی رخ نداد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تیزبینی و هوشیاری بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان رزن پرده از تخلف یک واحد صنفی کبابی برداشت و با دستور دادستان شهرستان پلمپ گردید به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان رزن:در راستای برنامه های نظارت بر مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی(رستورانها،کبابی ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۹    
جریمه نقدی و نصب بنر برای یک واحد صنفی متخلف در نهبندان محکوم به جریمه نقدی و نصب بنر شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۷    
تمام ایران از شمالی ترین نقطه آن تا جنوبی ترین نقطه آن، خط مقدم جهان اسلام بود و هر قشری و صنفی هرچه می توانست دریغ نمی کرد. عده ای جهاد مالی می کردند و عده ای دیگر، جهاد جانی و عده ای نیز جهاد فکری و فرهنگی. امّا همه در یک صف و یک خط بودند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منوچهر شاهسواری، نویسنده و تهیه کننده ایرانی است که هم زمان با ساخت سریال و فیلم های مختلف سینمایی سمت های مختلفی در حوزه سینما داشته که از آن جمله می توان به مدیرعاملی خانه سینما، ریاست شورای مرکزی اتحادیه تهیه کنندگان و توزیع کنندگان فیلم ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
ایلام-معاون بازرسی و نظارت اداره کل صمت استان ایلام از پلمب 5 واحد صنفی مشاوران املاک و خودرو در ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۷    
رئیس اتحادیه های صنفی دلیجان از توزیع 11 هزار حلقه تایر در شش ماه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی مهاباد گفت: یک واحد صنفی متخلف در این شهرستان که نمک غیربهداشتی را تهیه و توزیع می کرد، بسته شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
امرالله صابری بازیگر فیلم هامون درگذشت. ایسنا نوشت: انجمن صنفی بازیگران خانه سینما با تایید درگذشت این بازیگر 82 ساله به دلیل کهولت سن، درگذشت این بازیگر را به خانواده وی و همکارانش تسلیت گفته است. ...
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
امرالله صابری بازیگر باسابقه سینما درگذشت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۳۴ سایت دیگر  
انجمن صنفی بازیگران خانه سینما با تایید درگذشت این بازیگر 82 ساله به دلیل کهولت سن، درگذشت این بازیگر را به خانواده وی و همکارانش تسلیت گفته است. امرالله صابری در سال 1320 در شهر تنکابن متولد شد و در رشته های کارگردانی و بازیگری در آلمان تحصیل کرده بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۴    
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان از پلمب 5 واحد صنفی در این استان به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب وعفاف خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اردستان با اشاره به تشدید نظارت ها بر مراکز فروش نوشت افزار در شهرستان، گفت: سه واحد به دلیل عدم رعایت مقررات نظام صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس انجمن صنفی شتاب دهنده های خراسان رضوی با بیان این که تمرکز گرایی، موجب جلوگیری از پیشرفت شرکتهای دانش بنیان در استانها شده است مدعی شد:بیش از 90 درصد منابع حمایت از شرکتهای دانش بنیان در تهران هزینه می شود.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی ضمن بیان اهمیت صنعت پتروشیمی گفت: صنعت پتروشیمی پیشتاز صنایع و مزیت کشور است.
صما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۴    
سعید آسویار، نایب رئیس انجمن صنفی انبوه سازان استان تهران در گفتگو با صما درباره معایب نهضت ملی مسکن بیان کرد: قیمت ساخت این نوع مسکن به متری 8 تا 9 میلیون تومان رسیده که اگر کسی بخواهد متریال خوب استفاده کند با این قیمت قابل اجرا نیست ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در شش ماهه نخست سال جاری تعداد 20 هزار و 57 مورد بازرسی از مراکز و بنگاه های صنفی استان صورت گرفته است.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران در نامه ای به وزیر کار خواستار حضور نمایندگان کارگران در جلسات بررسی بندهای برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل استاندارد لرستان از انجام سه هزار و 719 مورد بازرسی از سطح واحدهای صنفی و مراکز عرضه و توزیع کالا در این استان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴    
هرمزگان-معاون نظارت،بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان از جریمه بالغ بر7 میلیارد و 761 میلیون ریالی واحدهای صنفی متخلف در بازرسی های بعمل آمده در یک هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی البرز از بازدید مأموران این پلیس از 54 واحد صنفی طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 30 اخطاریه پلمب برای واحدهای متخلف صادر شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان گفت: پیرو دستور معاون اول رئیس جمهور، جلسه ای با حضور مدیران کل راهداری و راه آهن استان هرمزگان و انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل برگزار و برنامه ریزی برای تامین کامیون برای جابه جایی کالاهای متروکه صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان از جمع آوری البسه نامتعارف از واحد های صنفی پوشاک در اهواز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در شش ماهه نخست سال جاری تعداد 20 هزار و 57 مورد بازرسی از مراکز و بنگاه های صنفی استان صورت گرفته است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رییس انجمن صنفی خدمات مسافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی آذربایجان شرقی گفت: توسعه و رونق صنعت گردشگری ایران با تخصص گرایی ایرلاین ها ( شرکت های هواپیمایی) محقق می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: درخواست رسیدگی خارج از نوبت به طرح نظام صنفی در صحن مجلس در حال جمع آوری امضاست و امضاهای آن به حدود 50 عدد رسیده است.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۶    
دکتر دلاوری از صدور 120 اخطاریه به واحدهای صنفی متخلف عرضه کننده قلیان خبرداد و افزود: شش پرونده واحد صنفی متخلف عرضه کننده قلیان به مراجع قضایی ارسال و 13 واحد صنفی متخلف تعطیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر ایران به بازار گفت: کاهش نرخ تایرها در بازار با آزادسازی قیمت گذاری دستوری ایجاد می شود، به عنوان مثال یک جفت لاستیک خودرو پراید افت 900 هزار تومانی خواهد داشت.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۸    
در این نامه 10 مورد از مفاد برنامه هفتم توسعه ذکر و تصریح شده کارگران جواب آنهایی که به دنبال جلی رضایت صاحبان زر و زور هستند را در صندوق های رای خواهند داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی گفت: به مقامات مسئول پیشنهاد دادیم که از محل مالیات بر ارزش افزوده در مدارس مناطق محروم شیر رایگان توزیع شود.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
نکته مهمی که وجود دارد این است که همزمان با ممنوعیت واردات این گوشی و وجود تمایل به خرید آن بازار سوءاستفاده و کلاهبرداری هم در این زمینه فراهم شده است به گونه ای که اوایل تابستان سال جاری تبلیغات گسترده ای در برخی شبکه های اجتماعی و برخی واحدهای صنفی مبنی بر بازگرداندن آنتن آیفون 14 قاچاق با ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران ایران در نامه ای به وزیر کار خواستار حضور نمایندگان کارگران در جلسات بررسی بندهای برنامه هفتم توسعه در کمیسیون تلفیق شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۰    
مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت در واکنش به گلایه های برخی فعالان صنفی دانشگاه های علوم پزشکی مبنی بر کمبود امکانات رفاهی و متناسب نبودن زیرساخت ها با اجرای طرح افزایش ظرفیت پزشکی گفت: دانشگاه های علوم پزشکی از لحاظ امکانات رفاهی در مضیقه هستند و باید توجه ویژه ای به این موضوع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت : پارسال حدود 23 هزار پرونده صنفی برای واحد های صنفی استان کرمانشاه در تعزیرات حکومتی استان تشکیل شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
روز گذشته، دوشنبه 3 مهر، تعدادی از بازنشستگانِ مخابرات به عدم توجه به مطالباتشان اعتراض و در چند استان تجمع برگزار کردند. از قرار معلوم در جریان این تجمعات؛ برخی از بازنشستگان در استان خراسان رضوی بازداشت شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان سمنان از پلمب بزرگترین کافه تریا استان و چند واحد صنفی دیگر به علت هنجارشکنی در حوزه حجاب وعفاف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه تولید درب و پنجره به دلیل تقلب در انجام سفارش مشتری به پرداخت جریمه نقدی و حق شاکی محکوم شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: در ادامه بازرسی ها از بنگاه املاک مشهد در گشت مشترک بازرسی اتاق اصناف، تعزیرات و سازمان صمت 3 واحد صنفی بنگاه املاک در محدوده بلوار هاشمیه، صارمی و پیروزی به دلیل تخلفات صنفی پلمب شدند.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
طبق تصمیم انجمن پالایشی کشور قیمت لوبکات از این پس بر اساس ارز 38500 تومانی محاسبه و قیمت آن به 21 هزار تومان می رسد. حالا احتمال می رود که قیمت روغن موتور در بازار افزایش قیمت شدیدی را تجربه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با تشدید نظارت ها بر فعالیت اصناف، یک واحد صنفی متخلف در مهاباد که نمک غیر بهداشتی تهیه و توزیع می کرد بسته شد.