یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۳:۵۲Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاچاق»

ایرنا   ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف چهار شناور صیادی و کشف 60 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های شمالی خلیج فارس خبر داد.
ایرنا   ۱۷ دقیقه پیش    
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 541 کیلوگرم تریاک زیر بار برنج یک دستگاه کامیون درعملیات پلیس شهرستان بندرخمیر خبر داد و گفت: در این رابطه متهم که قصد داشت این محموله سنگین را به مرکز کشور منتقل کند، دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۳۸ دقیقه پیش    
محل دپوی بیش از 25 هزار قلم لوازم آرایشی به ارزش 40 میلیارد ریال در شهرستان قائم شهر کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۵۰ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از کشف کالاهای قاچاق به ارزش 3 میلیارد ریال از یک دستگاه خودروی پراید بار در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۵۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دنا از کشف 340 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در محور یاسوج - اصفهان خبر داد.
موج   ۵۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری قاچاقچی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال در عملیات ضربتی ماموران انتظامی خبر داد
ایرنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اجرای چهاردهمین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز در کشور، از شناسایی و توقیف 447 خوردوی شوتی خبر داد.
دبیر اتحادیه تولید و صادرات پوشاک ایران با انتقاد از عملکرد دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق پوشاک گفت: تنها راهی که می توان قاچاق پوشاک را کنترل کرد مبارزه در سطح عرضه است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از کشف 525 کیلوگرم زغال بلوط قاچاق و فراورده های جنگلی و دستگیری یک نفر خبر داد.
رکنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اجرای چهاردهمین مرحله طرح سراسری مقابله با قاچاق کالا و ارز در کشور با اولویت نظارت و پایش انبارها و محل دپوی کالا، از پلمپ 73 انبار و کشف 600 میلیارد تومان کالای قاچاق خبرداد.
به گزارش ایران اکونومیست، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: افزایش یکباره قیمت گاز مایع مردم را نگران کرده است و به قشر ضعیف جامعه فشار وارد می کند. آزاد سازی قیمت تنها راه جلوگیری از قاچاق به شمار نمی رود ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: در سه عملیات جداگانه، هشت هزار و 200 لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط شد.
روزنامه سپهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب-گروه خبر:سرپرست گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه 49 پرونده قاچاق کالا در مرز بین المللی مهران تشکیل شده که نسبت به دوره مشابه پارسال 16 درصد رشد نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری، از کشف محموله قاچاق به ارزش 120 میلیارد ریال در محور لردگان به بروجن خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: عمده قاچاق حیات وحش در این استان مربوط به هوبره بوده که پرنده در معرض خطر انقراض است.
تیتر کوتاه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اعمال محدودیت ها از سوی دولت قبل، نه تنها رونق اقتصادی کردستان را از بین برد بلکه هم مشاغل فرسایشی ایجاد کرد، هم سبب مهاجرت بسیاری از ساکنان مرزی این استان به مرکز شهر و حتی کلانشهرها شد و از همه بدتر ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر انتشارات کیمیای خاموش معتقد است قاچاق کتاب اژدهای چند سر است که هم زمان باید همه سرهای آن را قطع کرد. او حالا برای این کار سامانه کتاب ایز را اختراع کرده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با هشدار نسبت به احتکار گاز مایع، گفت: وقتی توزیع کپسول گاز سهمیه بندی می شود، محتکرین و قاچاقچیان برای اینکه پولی به جیب بزنند، اقدام به احتکار و قاچاق می کنند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف محموله بار گردوی قاچاق در محور سلفچگان به ساوه و دستگیری یک تن خبر داد.
مند: فرماندار دشتی گفت: در پویش ملی درختکاری، طی چهار سال، بیش از 605 هزار اصله نهال در شهرستان دشتی کاشته می شود.
مدیرکل و رؤسای شعب رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قزوین از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بازدید کردند. مدیرکل و رؤسای شعب رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی قزوین از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بازدید کردند.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 22 هزار بسته تنباکوی قاچاق خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال برآورد نموده اند.
تبیان   ۲ ساعت پیش    
این روزها خبری درباره علاقه مردم به خرید و نگهداری حیوانات وحشی منتشر شده که مصداق آن را احتمالا در فضای مجازی دیده اید، حیوانات وحشی که جایی در خانه و آپارتمان ها ندارند و با خودخواهی آدمها به اسارت در می آیند ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از 22 هزار بسته تنباکوی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالای قاچاق کشف شده را بیش از 15 میلیارد ریال برآورد کردند.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حتما گذارمان به خیابان ناصر خسرو افتاده است، خیابانی به نام یکی از شاعران و نویسندگان درجه اول ادبیات فارسی که آثارش از گنجینه های ادب و فرهنگ محسوب می شود ...
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان از کشف 6 هزار قلم داروی قاچاق به ارزش 700 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس خبر داد .
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف بیش از 8 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در سه عملیات مختلف انتظامی در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
شهروند خبرنگار، رسیدگی به موضوع قاچاق سوخت در جاده های استان هرمزگان به ویژه جاده میناب را خواستار شد.
بندرعباس - رئیس کل دادگستری هرمزگان از کشف بیش از 78 هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های جزیره قشم خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از کشف 440 لیتر بنزین و گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان تنکابن از توقیف خودروی نیسان حامل 3 تن چوب جنگلی قاچاق خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بوکان گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره 2 محموله چوب قاچاق در مجموع به میزان 12 تن را در این شهرستان کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله تجهیزات پزشکی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
معاون اجتماعی فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف 115.5 میلیارد ریال کالای قاچاق توسط مأموران مرزبانی در بنادر شمالی استان بوشهر خبر داد و گفت: در 4 عملیات کشف این میزان قاچاق 5 شناور توقیف شد.
ملیت   ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه قاچاق محصولات لوازم خانگی افزایش چشمگیری داشته است، گفت: قاچاق برای این جذاب است که کانال های رسمی را دور می زند، هیچ هزینه ای همچون مالیات و تعرفه گمرکی پرداخت نمی کند و جایی نیز به ثبت نمی رسد.
مرصاد   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در عملیاتی موفق به کشف 2 هزار و 600 هزار لیتر بنزین و گازوئیل قاچاق شدند.
همدان پرس   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان با اعلام جزئیات رسیدگی به 2 پرونده قاچاق در همدان گفت: قاچاقچیان کالا در 2 پرونده به پرداخت 26 میلیارد و 617 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند | ماموران نیروی انتظامی این 2 محموله را در محور همدان-قهاوند کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام از افزایش 16 درصدی کشف انواع کالای قاچاق از ابتدای سال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در 20 روز گذشته تعداد 120خودروی شوتی توقیف و روانه پارکینگ شد.
فرمانده انتظامی مهاباد گفت: 20 طاقه پارچه خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.
مرصاد   ۵ ساعت پیش    
سرپرست انتظامی صحنه از کشف 4 تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
فرمانده انتظامی محمودآباد از کشف 87 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش ریالی 4 میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان از توقیف یک فروند لنج صیادی به اتهام حمل قاچاق سوخت و جریمه هشت میلیارد ریالی خبر داد.
معاون بازرسی و نظارت اداره کل صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از کشف بیش از 5 تن موز قاچاق در جیرفت خبر داد.
موج رسا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ابهر گفت: یک قبضه سلاح شکارچی قاچاق از فرد متخلف در شهرستان ابهر کشف شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهاوند از اجرای طرح پیشگامان امنیت انتظامی در این شهرستان در راستای تأمین امنیت شهروندان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از کشف 440 لیتر بنزین و گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده هنگ مرزی سراوان از کشف بیش از 79 هزار نخ سیگار قاچاق در مرزهای سیستان و بلوچستان خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان تاکستان از کشف 6 دستگاه ماینر قاچاق به ارزش تقریبی 800 میلیون ریال در یک سالن ورزشی و دستگیری یک نفر در این خصوص خبر داد.
اقتصاد آینده   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سردار سلمان امیری در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان همدان در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا در حین گشت زنی و کنترل هدفمند خودروهای عبوری در محور مواصلاتی موفق شدند یک دستگاه کامیون کشنده حامل کالای قاچاق را حین تردد شناسایی و متوقف کنند ...
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی دفتر فناوری اطلاعات و سامانه های سلامت سازمان غذا و دارو گفت: با اجرای طرح الزام داروخانه ها به ثبت شیرخشک در سامانه تیتک، قاچاق شیرخشک به خارج از زنجیره توزیع کاهش یافت.