جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۸:۳۱Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانی ارز»

برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۰۲   + ۹۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سرپرست مستعفی باشگاه پرسپولیس می گوید باقیمانده مطالبات سرمربی سابق این باشگاه را پرداخت کرده است. مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت پرونده برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: با پرداخت 101 هزاریوروی دیگرمطالبات برانکو ایوانکوویچ ازباشگاه پرسپولیس به صورت کامل تسویه شد ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۶    
ذوالفقاری، کارشناس پولی و مالی می گوید؛ افزایش نرخ دلار صرافی ها در شرایطی که قیمت این کالا در بازار آزاد کمتر از آن است نشان از ضعف ساختار حکمرانی نظام پولی کشور در مدیریت بازار ارز دارد چرا که با این کار سیگنال گرانی نرخ ارز به بازار داده خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
حسین راغفر، اقتصاددان: گرانی ارز کاملا یک تصمیم داخلی است.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹    
نماینده مردم شادگان گفت: در شرایط گرانی ارز اگر از ظرفیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان به خوبی حمایت کنیم، می توانیم اقتصاد را رونق ببخشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شادگان گفت: در شرایط گرانی ارز اگر از ظرفیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان به خوبی حمایت کنیم، می توانیم اقتصاد را رونق ببخشیم.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در شرایط کنونی به دلیل عدم تعادل عرضه و تقاضا در بازار لوازم خانگی و گرانی ارز تورم شدیدی بر این بازار حاکم است و شیوع ویروس کرونا نیز به بحران ها دامن زده است، به طوری که در نمایشگاه لوازم خانگی امسال خارجی ها حضور ندارند و قرار است تنها بر تامین و بومی سازی قطعات داخلی متمرکز شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: با توجه به گرانی ارز و هزینه بالای برگزاری اردوی خارج از کشور، رویکردمان این خواهد بود که بیشتر فعالیت ها و اردوهای تمرینی در داخل کشور باشد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: رئیس کل بانک مرکزی دائماً وعده می دهد و با اینکه مسئول حفظ ارزش پول ملی است اما به گونه ای سخن می گوید که نتیجه آن گرانی بیشتر ارز است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: کمر گرانی ارز بعد از مدت ها شکست، پس از مدت ها امروز (29 مهر)، قیمت دلار کاهش یافته و دلار در صرافی ملی26800 تومان و فروش آن به 28980 تومان رسید. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: کمر گرانی ارز بعد از مدت ها شکست، پس از مدت ها قیمت دلار کاهش یافت.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی خود با انتقاد از افزایش قیمت های اخیر از جمله گرانی ارز نسبت به عملکرد دولت یازدهم و رئیس جمهور گلایه هایی را مطرح کردند و برخی از نمایندگان از استیضاح رئیس جمهور سخن گفتند.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی خود با انتقاد از افزایش قیمت های اخیر از جمله گرانی ارز نسبت به عملکرد دولت یازدهم و رئیس جمهور گلایه هایی را مطرح کردند و برخی از نمایندگان از استیضاح رئیس جمهور سخن گفتند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - خبر توقیف 19 کامیون حاوی داروهای قاچاق توسط ارتش عراق در استان دیاله و اعلام عبور غیرقانونی این کامیون ها از مرز ایران و شکل گرفتن فرضیاتی درباره ایرانی بودن داروهای مکشوفه ...
روز نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
صبح امروز نمایندگان مجلس در جلسه علنی خود با انتقاد از افزایش قیمت های اخیر از جمله گرانی ارز نسبت به عملکرد دولت یازدهم و رئیس جمهور گلایه هایی را مطرح کردند و برخی از نمایندگان از استیضاح رئیس جمهور سخن گفتند.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: به رسم همه این 7 سال و 2 ماه و اندی که از ریاست حسن روحانی بر جایگاه عالی ترین مقام اجرایی می گذرد، روز چهارشنبه و در جریان سخنرانی در جمع هیات دولت رییس جمهوری بار دیگر از صدر اسلام بهره جست تا تلویحا با استناد به رفتار بزرگان اسلام و با هزار ترفند و در هزار لفافه به کنایه از صلح ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تجارت نیوز: افزایش چشمگیر قیمت دلار از ابتدای هفته موجب شده این روزها صدای اعتراض مردم از گرانی ها بیشتر از همیشه شنیده شود. از تاکسی و بازار گرفته تا ادارات و محافل خانوادگی. حالا همه جا بحث گرانی ارز و تاثیر آن روی بازار انواع کالا است. ...
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
الهویردی دهقانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معادن همچون سایر بخش ها از سوءمدیریت مسئولان در امان نمانده اند، گفت: در حال حاضر کشور با پدیده ای به نام دلالی و خام فروشی در صنایع معدنی و فلزی روبه رو است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۹    
کارشناسان می گویند؛ مسئولان بانک مرکزی به جای مدیریت درعرضه ارز بهتر است بخش تقاضای این کالا را موشکافانه مدیریت کنند تا در این فرایند با غربالگری نیازمندان ارزی سره از ناسره جدا و منابع ارزی کشور بی حساب و کتاب هدر نرود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاست خارجه گفت: دولت نباید اجازه بدهد از منابع اقتصادی برای واردات کالا های غیر ضرور و لوکس با هر قیمت و ارزی، هزینه شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی، آورده است: افزایش قیمت بلیت پروازها به دلیل گرانی ارز و فروش حداکثر 60 درصد ظرفیت پروازها از اول آبان اعمال می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه افزایش قیمت بلیت هواپیما به دو دلیل گرانی ارز و فروش حداکثر 60 درصد ظرفیت پروازها از اول آبان اعمال می شود، گفت: اگر محدودیت فروش 60 درصد برداشته شود، نرخ ها تعدیل می شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
متأسفانه ما اقتصاد مقاومتی را نیز رعایت نکردیم. بسیاری از مشکلات اقتصادی ما ارتباط مستقیمی با تحریم ها ندارد و همه اینها را پای تحریم نوشتن شاید فرار از مسئولیت ها باشد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۹   + ۸۵ سایت دیگر  
مدتی است واردات کالاهای اساسی در انتظار تخصیص ارز معطل مانده و این در حالی است که به دلیل کمبود کالا در بازار موج جدیدی از گرانی در این بازارها دیده می شود. گرانی ارز و مشکلات اقتصادی که امروز ساختار اقتصاد کشور را درگیر کرده موجب کاهش قدرت خرید مردم شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجری طرح ملی پنبه کشور با بیان اینکه تا دو سال آینده امکان خودکفایی در تولید پنبه وجود دارد، گفت: در سال آینده طرح ارتقا کیفیت تولید پنبه کشور کلید می خورد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بخشی از منابع مسدود شده در بانک های خارجی آزاد شده، گفت: 8میلیارد دلار از مجموع 27میلیارد دلار ارز معوق شده حاصل از صادرات، به چرخه اقتصاد کشور بازگشت.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
همتی به بیان توضیحاتی درباره پشت پرده افزایش قیمت ارز پرداخت و اعلام کرد: بانک مرکزی اجازه نیزنداده است که واضعان تحریم به هدف اصلی خودشان در دوسال گذشته ، که همانا فروپاشی اقتصاد کشور بود، برسند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷    
کمبود انسولین قلمی در مشهد که به سردرگمی بیماران دیابتی در این شهر انجامیده است با گلایه های متعددی از سوی مردم مواجه شده است. از این رو روز گذشته روزنامه قدس در خصوص کمبود انسولین در مشهد گزارشی را به چاپ رساند که معاون درمان و توانبخشی هلال احمر خراسان رضوی در این باره توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی اظهار داشت: پس برای اینکه بدانیم نرخ ارز روی کالاهای صادراتی تاثیر دارد یا نه ابتدا باید پاسخ دهیم که کدام کالای صادراتی؟ برای صنایعی که تولید داخل آنها بیش از 70 درصد باشد و کمتر از 30 درصد نیاز به واردات داشته باشند در این شرایط صادرات برایشان بهتر شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: توصیه ما به فدراسیون ها، حمایت از تولیدکنندگان داخلی به ویژه در شرایط گرانی ارز است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۸    
کارشناسان می گویند؛ بانک مرکزی با افزایش مستمر قیمت ارز صرافی ها دنباله رو نرخ این کالا در بازار آزاد شده است و هر چه قیمت ارز در این بازار بالا برود ارز صرافی بانک ها نیز بدنبال افزایش قیمت آن افزایش می یابد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
بهرمند، رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران با اشاره به دشوار شدن کسب و کار برای صنف متبوع خود اظهار داشت: در دوران چهار سال گذشته که ریاست اتحادیه را بر عهده داشتم، دوران بسیار سختی را گذراندیم، همکاران این صنف دائم در رابطه با تامین مواد اولیه، نرخ مالیات و تامین اجتماعی ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۱    
رئیس اتحادیه کاشی ساز و کاشی فروش تهران گفت: گرانی ارز و شیوع ویروس کرونا باعث شد تا برخی از کارخانه ها حتی 50 درصد هم به قیمت های خود اضافه کنند.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه توسعه ایرانی: این روزها سخن گفتن از گرانی های فزاینده و عجیب وغریب نه تازه است و نه حاصلی دارد. زندگی بسیاری از مردم با درآمدها و حقوقی که می گیرند هیچ تناسبی ندارد. قیمت ضروری ترین اقلام مصرفی و روزمره افزایش می یابد و سبد معیشتی قشر متوسط و پایین هر روز کوچکتر شود. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رهیاب/ کرونای گرانی گریبان گیر مردم ناتوان شده و سخنان مسئولان از پازل گرانی و عدم همکاری میان نهادهای برای مهار گرانی خبر می دهد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان می گویند؛ وجود نقدینگی بسیار زیاد در کنار عدم سیاست گذاری درست و کارشناسانه مدیران در بازارهای سرمایه گذاری موجب شده است تا نقدینگی ویرانگر بازارها را به هم بریزد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
یکی از موضوعاتی که به عنوان علل گرانی های اخیر دلار از آن یاد می شود افزایش قیمت نرخ حواله درهم است. آن طور که رئیس اتاق بازرگانی ایران و امارات می گوید مسئله افزایش قیمت درهم ریشه خارجی ندارد و معضل اصلی به سیاست های بانک مرکزی در این باره برمی گردد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع ارز و سکه امروز در حالی افزایش یافت که اقتصاددانان این رشد قیمتی را ناشی از ورود سرمایه گذاران شکست خورده بورسی به این بازار و تبعات منفی سیاست بانک مرکزی در تزریق ارز سهمیه ای به صرافی ها عنوان می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
برخی فعالان بازار ارز معتقدند آنچه این روزها در بازار ارز رخ می دهد حاصل اتفاقاتی است که در بازار سرمایه و خودرو افتاده و گرانی ارز بهانه ای شده است برای گران فروشی های دیگر!
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۴    
پریا آقایی افزایش قیمت کتاب در چند ماهه اخیر را به معنای گرانی بهای این کالا نمی داند بلکه تاکید دارد به قیمت واقعی نزدیک شده اما با توجه به گرانی ارز و شرایط نامساعد اقتصادی اساس افزایش قیمت، منطقی نیست.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار ارز با بیان این که درصورت خروج منابع از بازار سرمایه، نرخ یورو به دنبال نرخ دلار متاثر خواهد شد، چهار عامل اصلی که می تواند موجب گرانی این ارز شود را معرفی کرده و در مقابل چهار ابزار را برای کشیدن افسار گرانی ارز معرفی می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۴    
کارشناسان می گویند؛ دولت به احتمال زیاد طی چند روز آینده با عرضه ارز به بازار مانع از افزایش نرخ این کالا در بازار خواهد شد چرا که گرانی ارز به دلیل رشد تقاضا در پایان چند روز تعطیل اتفاق افتاده است.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
افزایش نرخ ارز، گرانی مواد اولیه تولید و در نهایت قیمت گذاری و محدودیت های دولتی توان تولید را گرفته و زیان های بسیاری را به بخش تولید کشور وارد کرده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: اگر وعده های بدون پشتوانه برای ترمیم دستمزد را کنار چند مولفه کلان اقتصاد قرار دهیم، درمی یابیم که هیچ چشم انداز روشنی برای بهبود معیشت کارگران در نیمه دوم سال وجود ندارد. بهبود معیشت نیازمند تغییر اساسی در سازوکار مزدی کارگران است. گرانی ارز ...
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه به بررسی تاثیر ریزش بورس بر ارز و گرانی ارز بر بورس می پردازیم.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- انتخابات 92 و 96 اگر با پیروزی برای اصلاح طلبان همراه بود، اما در ادامه مشکلات پیش آمده از گرانی ارز و تحریم ها و ناتوانی دولت در تحقق وعده هایش موجب شد تا دوگانه قدرت یا جامعه پیش روی اصلاح طلبان قرار گیرد. ...
روزنامه دریا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۰۳    
دریانیوز: درحالی بدلیل کرونا امسال آموزش های مدارس برای دانش آموزان قرار است بصورت مجازی برگزار شود که والدین شان دغدغه خرید گوشی تلفن همراه وتبلت واینترنت گران و.. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هشت باشگاه والیبال ایران به دلیل عدم پرداخت بدهی در لیست سیاه یا تحریم فدراسیون جهانی والیبال قرار گرفتند که این موضوع به اعتبار والیبال ایران ضربه می زند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صمت که در کاهش قیمت خودرو در سه ماهه اخیر ناکام بوده، این بار افزایش قیمت ها را به زمین گرانی ارز می اندازد و می گوید شرایطی که امروز در بازار خودرو مشاهده می شود، ناشی از افزایش نرخ ارز است و همه خودرو های داخلی و خارجی از این قضیه متأثر شده اند.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید؛ رشد قیمت ارز و بی ثباتی این بازار موجب شده است تا خیلی از واحدهای طلاسازی و طلا فروشی تعطیل شوند چرا که افزایش بهای این کالا بدنبال گرانی ارز داد و ستدها را در این بازار به شدت کاهش می دهد.