یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۱۰:۵۶Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد و امور دارایی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به اینکه رویه آغاز شده تسهیل محیط کسب و کار را به صورت فراگیر به پیش خواهیم برد، گفت: مهمترین اقدام برای افزایش درآمد ملی و رفاه عمومی مسئله افزایش تولیدات کشور و کمک به بخش های تولیدی کشور در سال جاری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، آمارهایی از رشد 500 درصدی فروش، رشد 700 درصدی در اعاده کالاهای اموال تملیکی، تجهیز و ساماندهی انبارهای اموال تملیکی مهر تاییدی بر اقدامات دولت سیزدهم در اهتمام به تضییع حقوق مردم است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۲۰    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس: جلسه غیرعلنی مجلس فردا از ساعت 8 صبح با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل بانک مرکزی کشور برگزار خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس در حوزه قانون مالیات بر سوداگری فعالیت هایی انجام داده و امیدواریم در هفته های آینده با تأیید شورای نگهبان نهایی شود؛ موضوعی که کمک می کند به سمت نظام های تولید حرکت کنیم و سرمایه گذاران به این سمت حرکت کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: مسیر اصلی مد نظر، مسئله هوشمندسازی مالیات ستانی در اقتصاد ایران است و باید برای این مسئله تدارک ببینم و مجوزهای استخدام که گرفته شده در این زمینه به کار گیری شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد و امور دارایی بر ضرورت پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۲:۴۸    
بوشهر- 11 واحد مسکونی منازل سازمانی گمرک دیر با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۷:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به اینکه میزان فروش اموال تملیکی 2600 درصد رشد داشته ، گفت: نرخ ارز مبنای ورودی کالا در روزهای گذشته افزایش یافته بود که رئیس جمهور دستور دادند افزایش پیدا نکند و نرخ ها به زودی به نرخ 28 هزار 500 بر می گردد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس از طرح تقاضای استیضاح وزیر اقتصاد و امور دارایی با 14 محور خبر داد. وی خاطرنشان کرد: براساس آخرین اطلاعی که دارم تا دو شب گذشته این درخواست استیضاح 17 امضا داشت.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: تخلفات نانوایان در فروش نان یارانه ای آنها را به دردسر خواهد انداخت و دریافت آرد سهمیه ای و کمک هزینه دوره آتی آنها را با محدودیت مواجه خواهد کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی تحولات بازار ارز خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی تحولات بازار ارز خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رییس کل بانک مرکزی برای بررسی تحولات بازار ارز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی مجلس با حضور با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی تحولات بازار ارز خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: طرح مولدسازی می تواند گره گشایی بن بست هایی باشد که سرمایه گذاران و پیمانکاران کشور نمی توانستند با سرعت مطلوب طرح های عمرانی دولت و دستگاه های اجرایی را به پیش ببرند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: آشکارساز گمرکی ( ایکس ری ) در پایانه گمرکی نوردوز همرمان با دهه فجر با حضور ویدئوکنفرانسی وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل گمرک کشور بهره برداری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: هر چقدر میزان وصول مالیات نسبت به رقم مصوب مالیات در استان ها افزایش یابد به تکمیل پروژه های همان استان کمک خواهیم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به اینکه نیشابور دومین شهر اقتصادی استان خراسان رضوی است، بیان کرد: فیروزه یک سرمایه گران بها در این منطقه است که باید طرح ها و پروژه هایی در این زمینه انجام دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی چند طرح عمرانی و خدماتی در نیشابور به بهره برداری رسید .
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که جریمه بدهی افراد به بانک ها در صورت پرداخت اصل بدهی تا اول اسفند بخشوده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۳۲    
باشگاه خبرنگاران توانا: وزیر امور اقتصادی و دارایی از اختصاص صددرصد بودجه مولدسازی کشور به طرح های عمرانی خبر داد.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که جریمه بدهی افراد به بانک ها در صورت پرداخت اصل بدهی تا اول اسفند بخشوده می شود.
سلام نو / آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی، شرایط بخشودگی جریمه معوقات بانکی تا اول اسفند را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که جریمه بدهی افراد به بانک ها در صورت پرداخت اصل بدهی تا اول اسفند بخشوده می شود.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید احسان خاندوزی؛ وزیر اقتصاد و امور دارایی در آیین انعقاد قرارداد اعطای تسهیلات تبصره 16 قانون بودجه بین بانک ملی ایران و صندوق های غیردولتی پژوهش و فناوری ...
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۵    
نصر:رئیس هیئت مدیره بانک کشاورزی گفت: طرح مردمی سازی یارانه ها توسط دولت سیزدهم را جزو تکالیف دولت برای بانک ها اعلام و اضافه کرد: پرداختی های بانک کشاورزی در این زمینه به کشاورزان و تولید کنندگان این بخش مهم اقتصادی کشور با پیگیری های وزیر اقتصاد و امور دارایی و نیز بانک در حال انجام است و تا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها از برگزاری نشست مشترک با وزیر اقتصاد و امور دارایی به منظور حل مشکل عدم همکاری بانک ها در پرداخت تسهیلات بخش مسکن خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۰۱    
بابل- خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: با پیگیری های صورت گرفته شاهد خبرهای خوشی برای بازشدن گره های اقتصادی در راستای افزایش سرمایه گذاری خواهیم بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۸   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی درباره جزییات بخشودگی جریمه خودروها توضیحاتی را ارائه داد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: امیدواریم با ابلاغیه دیروز بانک مرکزی، از هفته آینده شاهد سرعت بخشیدن به فرآیند وام های خرد باشیم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۳۷    
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: از فردا نهصدو هشتاد شرط دست و پاگیر در حوزه مجوزهای کسب و کار به طور رسمی از درگاه حذف خواهد شد و به اطلاع مردم هم خواهد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۹:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: به پیشنهاد وزارت اقتصاد و با مساعدت بانک مرکزی، کلیه بانک ها می توانند بدون برگزاری مزایده، املاک مسکونی تملک شده در اختیار خود را با شرایطی در قبال دریافت بدهی (نه قیمت روز) به مالکان قبلی برگردانند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال آینده سامانه های یکپارچه سازمان اموال تملیکی باید به طور کامل پیاده سازی و اجرا شود و در این زمینه می توان درصدی از درآمدهای اختصاصی سازمان را صرفاً به تجهیز و توسعه سامانه ها تخصیص داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال آینده سامانه های یکپارچه سازمان باید به طور کامل پیاده سازی و اجرا شود و در این زمینه می توان درصدی از درآمدهای اختصاصی سازمان را صرفا به تجهیز و توسعه سامانه ها تخصیص داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال آینده سامانه های یکپارچه سازمان باید به طور کامل پیاده سازی و اجرا شود و در این زمینه می توان درصدی از درآمد های اختصاصی سازمان را صرفا به تجهیز و توسعه سامانه ها تخصیص داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی دو سوال ملی نماینده مردم نیشابور و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر اقتصاد و امور دارایی را اعلام وصول کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که با وجود همه تحریم ها و مضیقه هایی که وجود دارد، رکورد صادرات غیرنفتی کشور در 10 ماهه امسال شکسته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در لایحه بودجه سال 1402، ضریب رشد پروژه های عمرانی در استان های محروم بالاتر از سایر استان های کشور است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت که با وجود فشارهای اقتصادی و تورمی تلاش دولت در سال 1401 این بود که بار و فشار کمتری به حوزه اوراق وارد کرده و استقراض کمتری داشته باشد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۳   + ۹۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در خصوص سهام عدالت، مصوبه دولت انجام شده، به زودی با تایید مجلس آن را هم نهایی می کنیم، و مسئله عرضه سهام عدالت ایثارگران، بهزیستی و کمیته امداد خاتمه پیدا می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه نرخ مالیات برای شرکت های تولیدی در سال آینده پس از تصویب مجلس شورای اسلامی 7 واحد درصد کاهش پیدا می کند، گفت: این به معنی اندکی گشایش و فراغت برای تولیدکنندگان کشورمان است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد: صورت های مالی 207 شرکت دولتی عمدتا شرکت های وابسته به بانک ها را برای اولین بار منتشر خواهیم کرد
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خاندوزی در واکنش به شایعه برکناری اش نیز گفت: فکر می کنم این شایعات به زودی تمام شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: روز شنبه صورت های مالی 207 شرکت دولتی -عمدتاً شرکت های وابسته به بانک های کشور - را برای اولین بار منتشر خواهیم کرد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: هیچ استیضاحی را امضا نمی کنم، همه اش نمایشی و حرف است، این مجلس هیچ وزیری را برکنار نمی کند. این جملات تنها پاسخ غلامرضا نوری قزلجه، رئیس فراکسیون مستقلین مجلس یازدهم، به سوال اعتمادآنلاین درباره امضای درخواست های استیضاح اخیر است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سید احسان خاندوزی امروز (دوشنبه) در همایش سراسری مدیران ستادی و اجرایی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اظهار داشت: هزینه های سازمان اموال تملیکی زیاد نیست که نتوان در بودجه قرار داد ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: کسری بودجه با حمایت مجلس و سیاست های جدی دولت از 40 هزار میلیارد تومان به صفر رسیده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
در حالی که نمایندگان مجلس سرگرم فراهم کردن مقدمات احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی هستند. خاندوزی از به تصویب رسیدن موضوع افزایش سرمایه بانک ها در هیات دولت خبر می دهد. ظاهرا این اقدام به منظور کاهش نارضایتی از نحوه ژرداخت تسهیلات صورت گرفته است.