شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۴۷Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد و امور دارایی»

ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با تقدیر از مجموعه استان یزد به واسطه راه اندازی سامانه سمن گفت: این سامانه برخاسته از روح اقتصاد مردمی یزد است؛ امید که با اجرای طرح ها، تدابیر گره گشایی برای سرعت بخشیدن به مسیر توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد در سال آینده شکل گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در چارچوب سفرهای استانی در راس هیئتی شامگاه پنجشنبه سوم اسفندماه از طریق فرودگاه بین المللی شهید صدوقی وارد یزد شد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: روایت پیشرفت باید در فضای رسانه ای و شبکه های اجتماعی هم به گوش مردم برسد، مسیر پیشرفت کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی توقف ندارد و به هیچ نقطه ای از پیشرفت قناعت نمی کنیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی در توئیتی نوشت: پس از تکمیل حساب واحد خزانه، از این ماه دومین گام مهم برای انضباط بودجه ای دولت اجرایی شد: "پرداخت اعتباری به ذینفع نهایی". ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: تامین مالی طلب های پیمانکاران طرح های عمرانی با سختی صورت می گرفت و رسوب پول در دستگاه های اجرایی رخ می داد و تولیدکنندگان و پیمانکاران طرح های عمرانی نمی توانستند مطالبات خود را وصول کنند.
وزیر اقتصاد گفت: با دستور رییس جمهور از بهمن ماه نظام پرداخت اعتباری به ذی نفع نهایی برای پرداخت های بودجه ای دولت را انجام خواهیم داد.
وزیر اقتصاد گفت: حساب اصلی شرکت های بخش عمومی یا آنهایی که دولت در آنها صندلی مدیریتی دارد، حتماً به استان محل فعالیت اصلی خود آن شرکت بازگردد و در تهران تجمیع نشود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
احسان خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت و وزیر اقتصاد و امور دارایی 3 راهبرد مهم دولت در سال 1403 را تبیین کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۱:۰۷    
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: برای ایجاد بستر هوشمند کمک به سرمایه گذاران داخلی و خارجی در انتخاب مکان بهینه تولید، پس از دوسال هماهنگ کردن دستگاه های مرتبط امروز از اطلس سرمایه گذاری تمام استانهای کشور رونمایی کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : وزیر اقتصاد و امور دارایی تاکید کرده است: 4 میلیون و 700 هزار نفر مشمول دریافت سهام عدالت شناسایی شده اند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، احسان خاندوزی در رویداد معرفی دستاوردهای شبکه بانکی در تامین مالی شرکت های دانش بنیان، گفت: تلاش شده است اقتصاد کشور از متکی بودن به خام فروشی و وابسته به ذخایر معدنی به سمت اقتصاد دانش بنیان سوق داده شود ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: تاکنون 220 همت افزایش سرمایه برای بانک های تحت مدیریتِ دولت انجام شده است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه افزایش سرمایه بانک های تحت مدیریت دولت به 140 هزار میلیارد تومان می رسد، گفت: در مجموع این میزان بیش از 270 هزار میلیارد تومان خواهد بود.
اقتصاد آنلاین / ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۸۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در نامه ای اعتراضی به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) خواستار آن شد تا نام جمهوری اسلامی ایران از ذیل توصیه 7 و سایر اسناد مرتبط این نهاد با قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد حذف شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۲۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
قم-معاون وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به جدیت شورای عالی مبارزه با پولشویی در معرفی افراد مظنون به پولشویی به بانک ها گفت: به زودی چند هزار نفر افراد مظنون را به بانک ها معرفی می کنیم.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت:در جلسه مجمع عمومی بانک مرکزی که این هفته برگزار شد، رئیس جمهور به خاتمه دادن به صف مردم برای دریافت وام ازدواج تاکید کرد ...
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت:در جلسه مجمع عمومی بانک مرکزی که این هفته برگزار شد، رئیس جمهور به خاتمه دادن به صف مردم برای دریافت وام ازدواج تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: ماهانه شش هزار تن گوشت گرم و هشت هزار تن گوشت منجمد برای تأمین بازار گوشت قرمز کشور واردات می شود که به اختلال موضعی این بازار کمک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در مجلس در سوالی از وزیر اقتصاد و امور دارایی علت عملی نشدن تخصیص سهام عدالت به کلیه جا ماندگان مشمول علی رغم قولها و وعده های مسولین را جویا شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی با بیان اینکه تعداد قابل توجه ای از اموال مازاد دولتی در استان ها شناسایی شده است،گفت: برخی از این اموال وارد مرحله قیمت گذاری کارشناسی رسمی دادگستری و برخی از آنها نیز وارد عرضه و فروش چه در قالب بورس کالا و چه در قالب مزایده عمومی و فراخوان عمومی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: با توجه به زیرساخت های اقتصادی استان گلستان جبران ناترازی آب و برق این استان یک ضرورت است و دولت سیزدهم در این مسیر گام برمی دارد.
خانه صنعت معدن و تجارت ایران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۵:۴۲    
نشست وزیر امور اقتصاد و دارایی با نمایندگان خانه صنعت، معدن و تجارت با عنوان ستاد پیگیری سرمایه گذاری و تولید برگزار و در جمع بندی وزیر اقتصاد قول رسیدگی به مشکلات داد. ...
اندیشه معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: تورم کالاها در هشت ماهه امسال با دو سال قبل کاهشی شده و نوید می دهد روند متفاوتی از سیاست های کنترل تورم را تجربه می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: نرخ بیکاری کشور در تابستان به 7.9 درصد کاهش یافته و این عدد از کم ترین نرخ های بیکاری در سه دهه اخیر است.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: نرخ بیکاری کشور در تابستان به 7.9 درصد کاهش یافته و این عدد از کم ترین نرخ های بیکاری در سه دهه اخیر است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: در سال های برنامه هفتم، دولت مصمم به اصلاح عوامل مولّد ناترازی ها است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۰۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تیتربرتر سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی در حاشیه جلسه عصر یکشنبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1403، با بیان اینکه حدود 70 درصد از درآمدهای عمومی دولت به غیر از تبصره 14 مبتنی بر زیرمجموعه وزارت اقتصاد و امور دارایی است، ادامه داد: درآمدهای ناشی از واگذاری سهام ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۴    
وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به ناترازی بودجه، بانک، ارز، انرژی و صندوق ها، گفت: اصلاح ساختار اقتصاد با نگاه به جانمایی جدید ایران در بین الملل خواهد بود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی در حاشیه جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه سال 1403 توضیحاتی درباره درآمدهای بودجه ارائه کرد و گفت:ما به شکل بسیار جدی معتقدیم که لایحه بودجه سال 1403 در مقایسه با لایحه بودجه سال 1402 واقع گرایانه تر است و اتفاقا درآمدهای نفتی در این لایحه واقعی تر دیده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: مجموعه اقدامات دولت سیزدهم در سال جاری موجب شد ثباتی در بازار ارز شکل بگیرد که با ادامه تدابیر بانک مرکزی و همکاری دستگاه های متولی همین روند تا پایان سال ادامه خواهد یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی در آیین گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه پیام نور زنجان: کشور بستری برای اقتصاد دانش بنیان نداشته است و تلاش ما برای درست کردن بسترهای اقتصاد هوشمند بوده است.بسیاری از امور بدون بسترهای علمی صورت می گرفت ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران(پانا)- سخنگوی سازمان بورس و اوراق بهادار از ارسال نامه به وزیر اقتصاد برای بهره مندی از مزایای تجدید ارزیابی طبقه سرمایه گذاری بلندمدت خبر داد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بورس، امیرمهدی صبائی اعلام کرد: با هدف اصلاح مفاد استاندارد حسابداری شماره 15 و بهره مندی هلدینگ ها و شرکت های سرمایه گذاری از مزایای معافیت مالیاتی تجدید ارزیابی طبقه سرمایه گذاری بلندمدت نامه ای برای وزیر اقتصاد و امور دارایی ارسال شده است.
اقتصاد آنلاین / قلم نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۹   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به زودی با همکاری فراجا کروکی آنلاین برای کسانی که در جاده دچار خسارت می شوند، محقق می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی به مناسبت روز بیمه از انجام اقدامات جدید در بیمه تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در خصوص جلوگیری از فرار مالیاتی برخی از فعالان اقتصادی به منظور عدالت در دریافت مالیات ها و رفع مشکل مردم به احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی تذکر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
جوان آنلاین: سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی در توئیتی نوشت: بانک ملی ایران مسئولیت تمام سپرده های یک موسسه اعتباری ناتراز (نور) را پذیرفت (در ازای انتقال معادل از دارائی ها).
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و امور دارایی در توئیتی نوشت: بانک ملی ایران مسئولیت تمام سپرده های یک موسسه اعتباری ناتراز (نور) را پذیرفت (در ازای انتقال معادل از دارائی ها).
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۲۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی اظهار کرد: در موضوع بدهی کشاورزان به ویژه برنج و مرکبات قرار شد بانک کشاورزی طی روزهای آینده، ابلاغیه ای مبنی بر استمهال 80 درصدی بدهی ها ابلاغ نماید یعنی به مشتریان مهلت دهد بدهی های به تعویق افتاده خود را پرداخت کنند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی دوشنبه( 6 آذر 1402) در سفر یکروزه به استان مازندران از عملیات ساخت آزادراه قائم شهر به ساری بازدید و در همایش بررسی فرصت ها و چالش های منطقه آزاد و همچنین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان شرکت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- وزیر اقتصاد و امور دارایی با اظهار این که اخباری که در اختیار داریم اصلا واردات برنج در گمرکات کشور مطرح نیست و شایعه است، گفت: برای حمایت از شالیکاران و باغداران مرکبات این استان ، استمهال وام از بانک کشاورزی را تا هفته آینده عملیاتی خواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست قطعی و رسمی دولت این است که هیچ گونه مجوزی برای واردات برنج صادر نشود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۱    
بابلسر- وزیر اقتصاد و امور دارایی با اشاره به ظهور نسل دوم مناطق آزاد در کشور گفت: زیرساخت های مورد نیاز در منطقه آزاد مازندران فراهم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: منطقه آزاد مازندران به دروازه تجارت و صادرات باهدف رشد اقتصادی و توسعه و آبادانی کشور تبدیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بابلسر- وزیر امور اقتصادی و دارایی از مناطق آزاد به عنوان خط ویژه اقتصادی و صادراتی یاد کرد و جانمایی غیرصحیح را چالش فراروی این مناطق ذکر کرد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گزارش وزیر اقتصاد و امور دارایی پیرامون راه اندازی بزرگترین سامانه نظارت مردمی در هوشمندسازی توزیع نان را از جمله اقدامات خوب دولت در تنظیم گری بخش آرد و نان و گامی اثرگذار در بهینه سازی ثروت کشور دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ساری- وزیر اقتصاد و امور دارایی پروژه آزادراه ساری - قائمشهر را از طرح های اولویت دار در کشور و کریدور شمال - جنوب ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ساری- احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی از پروژه آزادراه قائمشهر - ساری بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی نوشت: بانک ها مکلف اند اولاً به خروج از بنگاه داری غیرضروری و ثانیاً صرف آن منابع جهت کمک به تولد صنایع جدید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز پنجشنبه (2 آذر 1402) در سفر یک روزه خود به تبریز، خط تولید سرم سازی دانا را افتتاح کرد که با افتتاح این خط 50 درصد از نیاز کشور به سرم تامین خواهد شد. ...