یکشنبه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۳۵Sep 2020 20

جدیدترین‌های «خرید سهام»

 
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
بازار بورس یکی از داغ ترین و البته پر سود ترین بازار سرمایه در سال 1399 تا به اینجا که این مطلب خدمت شما ارائه میشه می باشد که همین موضوع باعث شده روزانه هزاران علاقمند ورود به این بازار اقدام به دریافت کد معاملاتی و سپس خرید سهام نمایند که همین موضوع باعث افزایش چشم گیر صف های خرید در برخی نماد ها ...
سبلانه   ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس گفت: متاسفانه اخیراً عمده سهامداران بورسی بدون دانش و مهارت مناسب و با سرمایه های ضروری خود اقدام به خرید سهام کرده اند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
با بررسی روند بازار سهام در یک هفته گذشته چه سناریویی برای بازار پیش بینی می شود. آیا میشود از اصلاح بازار سخن گفت. استراتژی خرید سهام خزانه در شرایط فعلی چه کمکی به بازار می کند.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت ویتانا با خرید سهام خزانه موافقت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای آذربایجان غربی گفت: پس از چند هفته کاهش معاملات، میزان معاملات در بورس منطقه ای استان 73 درصد افزایش یافت.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - رگولاتور نظارت بر رقابت در اتحادیه اروپا روز پنج شنبه با طرح دولت ایتالیا مبنی بر تامین مجدد سرمایه برای شرکت های خسارت دیده از پاندمی کرونا به مبلغ 44میلیارد یورو موافقت کرد. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۱    
شرکت گروه گسترش نفت و گاز پاریان سهام خزانه می خرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت سرامیک های صنعتی اردکان سهام خزانه می خرد.
شورای عالی بورس در آخرین جلسه خود در راستای حمایت از بازار، با صدور مصوبه ای ممنوعیت خرید سهام توسط بانک ها را به طور رسمی برداشت و به بانک ها اجازه فعالیت در این بازار را داد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اشتیاق به خرید سهام شرکت هایی که برای اولین بار وارد بازار سرمایه می شوند، حتی درخصوص عرضه های کوچک و بعضا گران بازار نیز مشاهده می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عرضه اولیه یا عرضه عمومی اولیه یعنی وقتی سهام یک شرکتی برای اولین بار در بورس می آید و ما بتوانیم از طریق بورس سهام آن شرکت را بخریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق فرابورس گفت: حمایت صندوق توسعه ملی, حرکت خوب و جامه ای است که برای کمک و حمایت از بازار سرمایه, باید تصمیم گیری کارکارشناسی انجام شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی ضمن بیان اینکه تزریق منابع صندوق توسعه ملی به بورس فساد و رانت ایجاد می کند، گفت: با ریزش های بورس، نقدینگی جذب شده به آن خارج نمی شود، زیرا خرید سهام به معنای فروش سهام از سمت فرد دیگری است و کسی که بخواهد سهام خود را از بازار خارج کند باید به فرد دیگری بفروشد بنابراین ...
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نوسان در بازار پر تلاطم ارز پای بسیاری از دلالان و واسطه گران را در این بازار باز کرده است. دیگر صف تقاضا برای خرید سهام بورس به پایان رسیده و صف های عریض و طویل برای خرید ارز باز شده است...
بانک کار آفرین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مهلت پذیره نویسی خرید سهام صندوق دولتی دارا دوم (ETF2) از طریق بانک کارآفرین و به واسطه اپلیکیشن های دیجی پی و آپ تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۴۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی ضمن بیان اینکه تزریق منابع صندوق توسعه ملی به بورس فساد و رانت ایجاد می کند، گفت: با ریزش های بورس، نقدینگی جذب شده به آن خارج نمی شود زیرا خرید سهام به معنای فروش سهام از سمت فرد دیگری است و کسی که بخواهد سهام خود را از بازار خارج کند باید به فرد دیگری بفروشد بنابراین ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه از موافقت هیات مدیره با خرید سهام خزانه، شرایط و زمان بندی اجرا خبر داد و با توقف نماد، آماده بازگشایی برای شنبه شد.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -با مصوبه هیات مدیره فولاد مبارکه اصفهان، این شرکت درخواست مجوز خرید 2 میلیارد و 90 میلیون سهام خزانه را به سازمان بورس ارسال کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سابق روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار نوشته، سودآوری شرکت ها و توجه به عملکرد آنها، اصلی ترین موضوع در خرید سهام بنگاه ها است. گزارش های خوب شش ماهه و تطبیق نرخ ارز با تولیدات شرکت ها، نویدبخش بازاری مطمئن و پویا خواهد بود.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی از تمدید مهلت پذیره نویسی صندوق پالایش یکم تا ساعت 24 روز یکشنبه 30 شهریور خبر داد به گزارش تسنیم، براساس تصمیم مسوولان، مهلت پذیره نویسی صندوق ETF پالایشی بار دیگر تمدید و به متقاضیان این صندوق فرصت داده شد تا تاریخ 30 شهریورماه برای پذیره نویسی اقدام کنند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴    
نماد معاملاتی حق تقدم خرید سهام شرکت تولید و مدیریت نیروگاه زاگرس کوثر (سهامی عام) در نماد (بزاگرسح1)امروز چهارشنبه مورخ 1399/06/26 آماده انجام معامله می باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حیدری، عضو هیئت علمی دانشگاه خاتم گفت: دولت قصد دارد پول بدون پشتوانه چاپ و آن را برای خرید سهام به بورس تزریق کند و و معادل ارزی آن را در آینده به بانک مرکزی بازگرداند.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 26 شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد 33 هزار واحدی رو به رو بود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۴    
بر اساس اطلاعیه منتشر شده توسط فرابورس ایران یکشنبه هفته آینده 30 شهریورماه 1399 عرضه اولیه سهام شرکت صنعتی و معدنی ستبران(سهامی عام) با نماد ستبرا با یک تفاوت اساسی نسبت به سایر عرضه های اولیه انجام می شود. ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۳    
می متالز - معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات افزایش قیمت فولاد و به تبع آن رشد قیمت سنگ آهن نیز را از دلایل اقبال به سهام این شرکت برشمرد و گفت: ومعادن با توجه به وجود شرکت سرمایه گذاری پرتو تابان دیگر نیازی به انتشار سهام خزانه ندارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گفته رئیس هیات مدیره کارگزاری بانک ملی، امروز بیش از 100 میلیارد تومان از سهام عدالت به صورت بلوکی با حمایت صندوق بازنشستگی بانکی فروخته شد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۷    
رشد امروز شاخص کل سهام درحالی رقم خورده که روز گذشته، رییس سازمان بورس اوراق بهادار از اختصاص یک درصد از منابع صندوق توسعه ملی برای خرید سهام حقیقی ها خبر داد اما میزان منابع برای حفظ ثبات در بازار سرمایه و زمان تخصیص آن هم چنان نامشخص است.
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان این که با احتساب سهام داران عدالت 42 میلیون نفر در بورس هستند، گفت: اولویت صندوق توسعه ملی متمرکز بر پرتفوی سهام عدالت باشد تا بتواند اثربخشی بر آحاد جامعه نو سهامداران داشته باشد.
برترین ها / مثلث   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۷۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مهلت پذیره نویسی صندوق ETF پالایشی که در ابتدا قرار بود 19 شهریور ماه پایان یابد، هفته گذشته به مدت یک هفته تمدید شد و براساس تصمیم مسوولان، فردا (26 شهریور ماه) آخرین مهلت پذیره نویسی این صندوق خواهد بود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
فردا مهلت پذیره نویسی پالایشی یکم تمام می شود. مهلتی که پیش از این یک هفته دیگر تمدید شده بود اما سهامداران همچنان نسبت به خرید صندوق دارا دوم تردید دارند.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
فردا 26 شهریور آخرین مهلت پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایش یکم است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهلت پذیره نویسی صندوق ETF پالایشی که در ابتدا قرار بود 19 شهریور ماه پایان یابد، هفته گذشته به مدت یک هفته تمدید شد و براساس تصمیم مسئولان ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم هزار و 100 میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت محصولات شیمیایی به ثبت رسید و همچنین سهام پتروشیمی زاگرس 600 میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ دسته ای شرکت ها هستند که با هدف اداره مستقیم شرکت های زیر مجموعه اقدام به خرید سهام آن ها می کنند؛ شرکت های هلدینگ قابلیت مدیریت مجموعه را دارند و سهام اکثریت را در اختیار دارند. ...
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پذیره نویسی موسسه اعتباری ملل از فردا شنبه 22 شهریور آغاز و تا 15 روز ادامه خواهد داشت . به گزارش وکوتاه انلاین موسسه اعتباری ملل با انتشار اعلامیه ای ضمن اشاره به انقضای مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام، از آغاز پذیره نویسی سهام این موسسه از روز شنبه 22 شهریور ماه به مدت 15 روز خبر داد . ...
فیسیت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۸    
بعد از مدت ها شایعه، کمپانی انویدیا که طراح و تولیدکننده پردازنده های گرافیکی است، رسما اعلام کرد که قصد دارد با پرداخت 40 میلیارد دلار، هولدینگ ARM را از softbank بخرد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در بازار پر تلاطم این روزهای بورس، همه به دنبال خرید سهام هایی هستند که با تحلیل های درست قرار است نقشه را سبز رنگ کنند. برای رسیدن به جایگاه های عالی و مناسب باید از روش های خوب و مناسب هم برای کسب این نتایج استفاده کرد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ویتانا خرید سهام خزانه را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۵    
در پی سقوط شاخص بازار بورس، فولادساز بزرگ کشور با خرید سهام خزانه در حال حمایت از بازار است.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بازار سرمایه در ماه های گذشته تحولات گوناگونی را تجربه کرده است. از هجوم بی سابقه مردم برای خرید سهام که رشد هیجانی قیمت ها را به همراه داشت تا ریزش های مستمر هفته های اخیر که سیاست گذار را دستپاچه کرده است.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برای خرید سهام در صف های خرید پیشنهادی که از دوستان و جاهای مختلف می شنوید خرید سرور بورس است. در این مطلب به این مسئله می پردازیم و بهترین وب سایت برای خرید سرور مجازی بورس را پیشنهاد می کنیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار جزئیات انتقال یک درصد منابع صندوق توسعه ملی به صندوق ثبات بازار سرمایه را تشریح کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز مطالبی همچون بورس دارای حباب منفی است، تداوم شیب صعودی در بازار طلا و سکه، افت خفیف دلار در معاملات جهانی، اجاره نجومی؛ وام ودیعه 15 میلیونی!، دولت برای ساماندهی بورس لایحه ارائه کند، افزایش تقاضای خرید سهام با اصلاح شاخص بورس؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۸    
می متالز - مدیرعامل شرکت باما از تصویب خرید سهام خزانه از سوی هیات مدیره شرکت خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - به گزارش بورس امروز، مهدی سدیدی عضو هیات مدیره بورس تهران در حاشیه جلسه وزارت اقتصاد درباره بررسی شرایط بورس با تاکید بر نقش سهامداران عمده در حمایت از بازار و اعمال رویه خرید سهام خزانه و انتشار اوراق تبعی، گفت: بعد ازحمایت سه هفته اخیر حقوقی ها ...
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه روند بورس در بلندمدت متعادل و افزایشی خواهد بود، گفت: اصلاح شاخص بورس در دوره های زمانی مختلف باید انجام شود تا به مرور قیمت ها جذاب و تقاضا در بازار شکل بگیرد.
جعفر قادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره حضور بانک ها در بورس و قواعد قانونی آن گفت: سقف خرید سهام برای بانک ها مشخص است، اگر مازاد بر سقف تعیین شده سهام خریداری کنندف مشمول مالیات مضاعف می شوند .
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- اصل سرمایه گذاری در بازار سهام، برندگان نهایی آنهایی هستند که با دید بلندمدت در سهام ارزش محور سرمایه گذاری می کنند و افت قیمت ها را فرصتی برای خرید سهام این دسته از شرکت ها می دانند.
رادیو سهام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۶    
شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان درباره شایعه خرید سهام خزانه شفاف سازی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در معاملات امروز شنبه (22 شهریور ماه) با رشد 2.16 درصدی مواجه شد و با 33 هزار و 600 واحد رشد، به رقم یک میلیون و 589 هزار واحد رسید. در نیم ساعت ابتدایی معاملات، شاخص کل بورس با رشد 29 هزار واحدی روبرو شد و پس از آن ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه تحقیق بورس نیوز: شرکت کاما " باما " در تاریخ 99.06.22، افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب داشته که موضوع آن مربوط به خرید سهام خزانه بوده است. رویداد رخ داده به شرح زیر است. ...