شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۴Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سهام»

نقدینه   ۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران حقیقی شرکت ایران رادیاتور با نماد ختور می توانند از روز شنبه 27 دی ماه 99 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این شرکت در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 98 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند. ...
امروز شنبه (27 دی ماه) شاخص کل بورس با اُفت 43 هزار واحدی وارد کانال یک میلیون و 186 هزار واحدی شد. شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می توانید هر روز نوسانات شرکت های بورسی زیر مجموعه سهام عدالت را در قالب جدول تنظیم شده مشاهده کنید. نام شرکت سهامی قیمت هر سهم در معاملات ...
شما نیوز   ۱۱ دقیقه پیش    
امروز (27 دی ماه 99) ارزش سهام عدالت 490 هزار تومانی به 8 میلیون و دویست هزار تومان رسید.
اعتدال   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مروز (27 دی ماه 99) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت 490 هزار تومانی به 8 میلیون و دویست هزار تومان رسید.
وضعیت شرکت های بورسی سهام عدالت و نوسان قیمت هر سهم در این گزارش قابل مشاهده است.
خبرگزاری تابناک   ۴۹ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
امروز با ادامه روند کاهشی قیمت ارز و تداوم رکود بازارهای موازی، قیمت ها در بازار سهام نیز کاهش یافت و شاخص تا سطح یک میلیون و 186 هزار واحد پایین آمد. با این همه، تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند در ریزش های سریع، بازگشت هم سریع تر خواهد بود و با کنترل هیجانات فروش، بازار در زمانی کوتاه ...
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: صندوق سهام پروژه یکی از راه های تأمین مالی پروژه های زیرساختی است که در آن پروژه به عنوان یک نهاد حقوقی مستقل شناخته می شود و این نهاد حقوقی سعی می کند از بازارهایی نظیر بازار سرمایه منابع مالی را تأمین کند.
اقتصاد آنلاین   ۵۰ دقیقه پیش    
سهام شرکت بهساز کاشانه تهران که از 15دی ماه روند صعودی در پیش گرفته بود 1.5درصد افت کرد و به نمادهای پرتراکنش پیوست.
پایگاه خبری ایراسین   ۵۴ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از امکان افزایش ارزش ریالی سهام سهامداران فولاد مبارکه در بورس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / رادیو سهام   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
امروز نیز شرکت ایران خودرو در آخرین معامله خود قیمت 3,050را ثبت کرد. ارزش معاملات این سهم به حدود 330میلیارد تومان رسید.
مرآت   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیر خلیلی خواه با اشاره به اینکه 220 هزار سهام دار عدالت در استان سمنان روش مدیریت غیرمستقیم را انتخاب کرده اند گفت: تا به امروز از این تعداد 68 هزار نفر در سامانه سجام ثبت نام کرده اند.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصاد و دارایی اردبیل گفت: بیش از 45 درصد واجدین شرایط سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام کرده اند که امیدواریم این میزان در روزهای آینده به بالای 50 درصد برسد.
بانکداری ایرانی - امروز سهامداران شرکت های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله گران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین، کشت و دامداری فکا و تولید خدمات صنایع نسوز توکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
در جلسه ای علی آخی زاد معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان با سلیمانی مدیر امور شعب و تعدادی از کارکنان پست بانک استان برگزار شد، نحوه تعامل و همکاری شعب و باجه های پست بانک استان جهت ثبت نام سجام و احراز هویت دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم با انتخاب نمودند ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان ایلام گفت: سرمایه افراد دارای سهام عدالت در این استان بر اساس بررسی های انجام شده، 30 هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان ایلام در نشست سهام عدالت استان اظهار داشت : نهم اردیبهشت ماه بر اساس موافقت مقام معظم رهبری در راستای گسترش عدالت اجتماعی و مردمی کردن اقتصاد و توانمندسازی اقشار کم درآمد، سهام عدالت آزادسازی شد.
انتخاب   ۱ ساعت پیش    
پالایشی ها سهم عمده ای در ریزش بورس داشتند. سهم هایی که صندوق پالایشی یکم را تشکیل داده اند (باقی مانده سهام دولت در پالایشگاه های تبریز، بندرعباس، تهران و اصفهان) و روند کاهشی این سهم ها باعث شد ارزش واحد های این صندوق از 10 هزار تومان به 6000 تومان کاهش پیدا کند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
رشت - ایرنا- مدیرکل امور اقتصاد و دارایی گیلان از ثبت نام 483 هزار و 336 نفر معادل 42.5 درصد از سهامداران سهام عدالت استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
سهام عدالت همچنان رو به کاهش بوده و اولین روز از هفته معاملاتی جاری را با افت 4.2 درصدی شروع کرد.
رویداد 24   ۱ ساعت پیش    
شاخص بورس باز هم فرو ریخت. در اولین روز معاملاتی شاخص بورس سقف مقاومتی یک میلیون و 200 واحدی را شکست و به کانال یک میلیون و 100 واحدی سقوط کرد و این یعنی میانگین ارزش سبد پرتفوی سهام داران 3درصد کمتر از ارزش هفته گذشته شده است ...
میهن صنعت   ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ارزش سهام شرکت شیائومی پس از این که دولت ترامپ این سازنده تلفن هوشمند و 10 شرکت دیگر چین را در لیست سیاه قرار داد، 10 درصد ریزش کرد.
تجربه جهانی مشخص کننده آن است که استفاده از تامین مالی پروژه ای نظیر صندوق سهام پروژه در دنیا زمینه توسعه زیرساخت ها و تحقق جهش تولید را میسر کرده است.
نبض بازار   ۲ ساعت پیش    
سایه بد اقبالی بر سر بازار بورس،ترس و یاس تنها کلماتی هستند که میتوانند روند معاملات امروز بورس تهران را توصیف کنند. هر چند در شروع معاملات با حمایت های حقوقی فضای متعادل تری را شاهد بودیم، اما به تدریج فشار فروش ها غلبه کرد و قریب به اتفاق نماد ها را به محدوده منفی و صف فروش کشاند.
سهام آمریکا در معاملات روز دوشنبه افت کرد و شاخص های سهام با افت هفتگی روبرو شدند. سرمایه گذاران در حال ارزیابی بسته مالی 1.9 تریلیون دلاری بایدن هستند.
انتخاب   ۲ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
امروز (27 دی ماه 99) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت 490 هزار تومانی به 8 میلیون و دویست هزار تومان رسید.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
سهام شرکت پلیمر آریا ساسول در پایان معاملات امروز، با معاملاتی به ارزش 45میلیارد تومان، پنج درصد افت کرد.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده و عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان گفت: مجمع برگزارشده این شرکت در تاریخ25دی که تنها با حضور 6نفر ازمیان 453هزارو440نفر اعضا برگزارشده غیرقانونی می باشد.
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با افت بیش از 4 درصدی، حدود 330 هزارتومان کاهش یافت.
امروز مطالبی همچون ارزش سهام عدالت و دارایکم در 27 دی ماه 99، تحلیل بترانس، نقطه بازگشت کجاست؟، ارزش پالایشی یکم در 27 دی 99، بورس امروز شنبه 27 دی 1399/ سقوط به کانال 1 ...
نبض بازار   ۲ ساعت پیش    
ارزش 60 درصد قابل فروش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به 4 میلیون و 523 هزار و 190 تومان رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد نیوز : در معاملات امروز ارزش صف های فروش 10 برابر ارزش صف های خرید بود، به عبارت دیگر فروش ها هزار درصد بیشتر از خریدهای بازار سهام بود.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات روز جاری با 43 هزار ریزش ارتفاع 1.2 میلیون واحد را هم از دست داد و ارزش معاملات بازار سهام هم به 11 هزار میلیارد تومان نرسید.
نبض بورس   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سهام عدالت از نماد های شاخص ساز و بنیادین تشکیل شده و با افت شاخص کل ارزش سهام عدالت نیز افت کرد. ارزش امروز سبد سهام عدالت نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته 4.2 درصد کاهش داشت.
شمال نیوز   ۳ ساعت پیش    
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت 43هزار و 43واحدی (3.5درصد) در ارتفاع یک میلیون... و 186هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن 2.2درصد افت کرد.
خبرهای فوری   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، بازار سهام در هفته گذشته به رغم تداوم نسبی رفتار مساعد متغیرهای موثر بر سودآوری شرکت های بزرگ، روند منفی خود را ادامه داد و با افت بیش از 6 درصدی و ورود به کانال 2/ 1 میلیون واحدی ...
کاماپرس   ۳ ساعت پیش    
بورس امروز شنبه 27 دی ماه 99 نیز یک ریزش سنگین دیگر را ثبت کرد و شاید تلخ کام ترین زیان دیدگان بازار امروز، سهامداران صندوق پالایش بودند که زیان آنها با افت امروز این سهام به حدود 50 درصد رسید. ...
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در پایان کار امروز بازار سهام شاخص کل با افت 43هزار و 43واحدی (3.5درصد) در ارتفاع یک میلیون... و 186هزار واحدی قرار گرفت. شاخص هم وزن 2.2درصد افت کرد.
تجارت نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بازار سهام که هفته گذشته بیش از شش درصد افت داشت، امروز در اولین روز هفته هم سه درصد دیگر کاهش داشت. این اتفاق واکنش قابل توجه مخاطبان را به همراه داشته است. آنها از چه گلایه دارند؟
افراد حقیقی امروز دو هزار و 500میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت ایران خودرو بود.
امروز سهامداران شرکت های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله گران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین، کشت و دامداری فکا و تولید خدمات صنایع نسوز توکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
اتاق خبر 24   ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه شده است و این اقدام منتفی شد.
بورس نیوز   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه گفت: باید مجلس مجوز ثبت نام جاماندگان را به دولت بدهد که کمیسیون تلفیق با این موضوع موافقت کرده و در صورت نهایی شدن در مجلس دولت مکلف به ثبت نام مجدد است.
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرغم وجود سام شرکت های مهم صنعتی در بورس، کماکان شاخص بورس، سقوط آزاد را تجربه می کند.
اول فارس   ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون سازمان بورس گفت: در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از محل عملیات و نه افزایش قیمت سود کسب کنند، می توانند با تصویب مجمع عمومی، بین سهامداران خود سود تقسیم کنند. ...
سلام نو   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس تهران در جریان پایان معاملات امروز بازار سهام با ریزش 43 هزار واحدی به کانال 1.1 میلیونی سقوط کرد.
رادیو سهام   ۳ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش رادیوسهام ، امیرعلی امیرباقری، کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه بازار در هفته ای که گذشت طبق پیش بینی ها پیش رفت و همچنان تداوم فشار فروش در کلیت بازار حاکم بود ...