شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۲۴Sep 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه ها»

بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۰    
سؤالی که مطرح می شود، چرا این آلومینیوم فروش پس ازآنکه هر هفته با استقبالی بیش ازحد عرضه ها مواجه می شود، چرا تولید خود را افزایش نمی دهد نیز قابل تأمل است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۰    
با نگاهی به میزان عرضه های این شرکت در بورس کالا می توان دریافت که عرضه ها شاید نسبت به هفته گذشته با کاهش همراه بوده و به 17.450 هزار تن رسیده اما؛ درآمدزایی آن در حدود 2 برابر هفته گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: شایعاتی مبنی بر افزایش نرخ سود بانکی باعث افزایش عرضه ها و کاهش قیمت سهام در بازار سرمایه شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۹    
بازار در ابتدای روند خود شاهد فشار عرضه ها بود ولی در نیمه دوم در واکنش به سطح حمایتی یک میلیون و 380 هزار واحد گارد صعودی به خود گرفت و از منفی های بازار کاسته شد، گروه پالایشی نیز بسیار پر تقاضا بود و برخی از نمادهای این گروه به صف نشستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
خالص سفارشات فروش سهام در بورس امروز از رقم 120میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت انبوه سازی، املاک و مستغلات بیش از سایرین بود و همچنین سهام عمران و سازندگی قزوین 40میلیارد تومان سفارش فروش داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
علی جدی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: از نظر مجلس، برای تأمین نیاز تولید به مواد اولیه و کالاهای مهم، بورس کالا بهترین بستر برای عرضه و معامله است و دولت نیز با این نظر مجلس همسو و موافق است و در همین راستا نیز شاهد ورود کل سیمان کشور به بورس کالا هستیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران با وجود اینکه سه شنبه را متعادل آغاز کرده بود زیر فشار عرضه ها همان ساعت اولیه قرمز شد تحلیل گران معتقدند ریزش کل بازار خصوصا در روزهای اخیر خارج از منطق بود، زیرا در صعود قبلی بازار تنها برخی نمادهای پرپتانسیل بازدهی داشتند اما در نزول، همراه بازار افت کرده اند
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با شدت عرضه ها در دقایق پایانی معاملات روز دوشنبه، تحلیلگران موقعیت خریداران را در روز سه شنبه متزلزل ارزیابی میکنند.
اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
قرار گرفتن یک شرکت کوچک با شناوری پایین در پرتفوی سهامداران، زمینه ایجاد تخلفاتی از نوع دستکاری قیمت، اغواگری و افزایش قیمت سهام بیش از ارزش ذاتی آن سهم را فراهم می کند و در نهایت سهام برخی از شرکت های کوچک به طعمه ایجاد تخلفات در بازار تبدیل می شوند.
در حالی که یکی از لوازم حیات، رشد و بالندگی بازار سهام، عرضه های اولیه هستند اما در دو هفته اخیر برخی صاحبان کانال های بورسی و به تبع آن بعضی از سهامداران، انگشت اتهام را به سمت آنها نشانه رفته و ارائه عرضه های اولیه را دلیل ریزش شاخص کل بورس طی روزهای اخیر می دانند و حتی تقاضای توقف آن را دارند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۶    
عرضه اولیه های سه گانه بورس بحث و گفتگوهای فراوانی در میان فعالان بورسی ایجاد کرد و تفاوت این عرضه ها با عرضه های قبلی درس ها و نکته های مهمی برای سرمایه گذاران بازار سهام به همراه داشت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
نقدینه - شرکت های سیمانی روزهای شنبه و یکشنبه در مجموع با یک میلیون و 321 هزار تن انواع سیمان راهی بورس کالا می شوند. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شرکت های سیمانی شنبه و یکشنبه آینده در مجموع با یک میلیون و 321 هزار تن انواع سیمان راهی بورس کالا می شوند ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵    
با نگاهی به میزان عرضه های این شرکت در بورس کالا می توان دریافت که عرضه ها نسبت به هفته گذشته 4 هزارتن افزایش پیدا کرده و به 27 هزار و 571 تن رسیده و درآمدزایی شرکت به 45 میلیارد و 99 میلیون تومان بالغ شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مقدار تقاضا استایرن منومر 2.208 تن از میزان عرضه ها بیشتری بوده، ارزش معاملات استایرن منومر طی این هفته 142 میلیارد و 742 میلیون تومان اعلا م شده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تمامی وکیوم باتوم این شرکت پالایشی طی این هفته مورد معامله قرار گرفت، پالایش نفت امام خمینی شازند نسبت به هفته گذشته 4.800 تن کاهش تقاضا را به همراه داشته است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شیوه جدید عرضه اولیه به این صورت است که در آن کشف قیمت توسط صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود و حالا صندوق ها باید ثبت سفارش عرضه ها را انجام دهند و متقاضیان شرکت در عرضه اولیه می توانند نماد عرضه شده را از صندوق ها خریداری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صمت دولت سیزدهم در همان ابتدای امر با حمایت کامل از سازوکار بورس کالا، رفع موانع اخذ کد بورسی برای خریداران خرد و افزایش عرضه ها در این بازار توانست بستر شفافی برای کشف قیمت ایجاد کند که نتیجه آن کاهش التهابات در بازار سیمان و فولاد بود که به نظر می رسد با این اقدام روزهای خوش در انتظار صنعت ...
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۵    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی اکبر رمضانیان درزی / عرضه اولیه در بازار سرمایه امروز جایگاه ویژه ای دارد ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۳    
در آخرین روز هفته شاهد دو عرضه اولیه فسبزوار با روش ثبت سفارش و نماد توسن با روش ترکیبی برای اولین بار در دو مرحله در بازار فرابورس ایران انجام بودیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قرار است عرضه اولیه جدید بازار سهام با شیوه جدید به بورس وارد شود. شیوه ای که در آن کشف قیمت توسط صندوق های سرمایه گذاری انجام می شود و حالا صندوق ها باید ثبت سفارش عرضه ها را انجام دهند و متقاضیان شرکت در عرضه اولیه می توانند نماد عرضه شده را از صندوق ها خریداری کند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۸    
رفتار نوسانی شاخص کل و رشد ناهمگون بازار تقریباً قابل پیش بینی بود، بازار در ابتدا یک روند صعودی را آغاز کرد و سپس سطح عرضه ها افزایش یافت که یکی از مهم ترین دلایل آن واکنش به سطح مقاومتی یک میلیون و 530 هزار واحد بود.
مدیرعامل فرابورس ایران با بیان مزیت های اصلاحات دستورالعمل عرضه های اولیه توسط سازمان بورس، اظهار داشت: با استفاده از روش جدید برای عرضه های اولیه سهام شرکت های کوچک شاهد حرفه ای تر شدن بازار خواهیم بود و 8 میلیون نفر که مخاطب صندوق های سرمایه گذاری هستند از این عرضه ها منتفع خواهند شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۱    
سیمان آبیک در هفته منجر به 19 شهریورماه، با محصول سیمان تیپ 2 حجم تقاضایی در حدود 80 هزار تنی را در معرض نمایش عموم خریدار گذاشت و تمام عرضه ها را به صورت نقدی و نقدی مچینگ به فروش رساند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۵۷    
دنیای معدن -معاملات آتی سنگ آهن امروز با کند شدن جذابیت های خرید درحالی که عرضه ها با توجه به افزایش تولید و صادرات معدنکاران بزرگ رو به رشد است، معکوس و کاهشی شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۴    
بازار سهام با افزایش عرضه ها نزولی شد و شاخص بورس تهران با 15 هزار و 397 واحد افت در ارتفاع یک میلیون و 523 هزار واحد قرار گرفت" ارزش معاملات هم حدود 21.7 میلیارد تومان بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو با بیان اینکه عرضه خودرو کاهش نداشته و حتی 25 درصد افزایش یافت، گفت: قیمت خودرو در بازار آزاد بر اساس نوسانات نرخ ارز تغییر می کند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نوید خاندوزی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار جی پلاس درباره رشد امروز 15 شهریورماه بازار سرمایه بیان کرد: امروز بازار سرمایه به واسطه برخی از عرضه ها که عده ای معتقدند به دلیل عوامل مختلفی از جمله اعتبار کارگزاری ها، امکان افت قیمت دلار و.. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به برداشت بازار از تقویت عرضه ها در بورس کالا؛ادامه کاهش قیمت های جهانی؛شوک ریزش قیمت سنگ آهن در کنار ضعف تقاضا همه عوامل بنیادین بازار به نفع افت قیمت فولاد است. البته بازار همیشه به علت چسبندگی قیمت ها در برابر روندهای کاهشی مقاومت دارد ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۹    
با وجود رشد موجودی سنگ آهن در چین کفه عرضه ها همچنان سنگین است. پس از شوک کاهشی قیمت دو هفته قبل، هفته پیش نیز شرایط را خیلی برای فعالان بازار تغییر نداد و کفه کاهش قیمت بسیار سنگین تر از ثبات یا افزایش ها بوده است.دلیل رشد قیمت را می توان مسائل زیست محیطی و سیاست های کنترلی چین دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۸    
اقتصاد نیوز : شاخص کل در معاملات روز یکشنبه نتوانست سریال صعود را تکرار کند و با یک وقفه یک روزه مواجه شد. با فشار عرضه ها از همان ابتدای آغاز معاملات، شاخص تا نزدیک 9.5 هزار واحد افت را تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
یک تولید کننده سیمان گفت: تاکنون حدود 80 درصد کارخانجات سیمان در بورس کالا پذیرش شده اند و بزودی تمام کارخانجات، سیمانشان را در بورس عرضه میکنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۹    
بازار امروز روند خود را نسبتاً خوب آغاز کرد و شاخص کل روند صعودی را در پیش گرفت در نیمه های بازار حجم عرضه ها کمی زیاد تر شد اما در روند کلی تأثیری نداشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۲    
سیمان خوزستان در هفته ای که گذشت، با محصول سیمان تیپ 2 حجم تقاضایی در حدود 35 هزارتنی را هم مشاهده کرد و تمام عرضه ها را به سر منزل مقصود رساند تا این شرکت از معامله 2 هزارتنی سیمان تیپ 2، 15 میلیارد و 954 میلیون تومان درآمد کسب کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
با نگاهی به میزان عرضه های این شرکت در بورس کالا می توان دریافت که عرضه ها نسبت به هفته گذشته نصف شده یعنی مجموع سبد کالایی این هفته به 22 هزارتن رسیده که این حجم برای هفته نخست شهریورماه حدود 48 هزار و 626 تن انواع سبد کالا بوده که اتفاقا 632 میلیارد و 86 میلیون تومان درآمدزایی کرده بود.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۲    
بورس هفته سختی را پشت سر گذاشت. پس از رونق ابتدای هفته و رویای عبور از یک میلیون و 600 هزار واحد، ناگهان عرضه ها شدت گرفت و راهی از پیش نبرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
عباس یعقوبی اعلام کرد که عرضه محصولات سیمان کل کشور در بورس کالا در کارگروه تنظیم بازار مطرح شده است و همچنان در جلسات کارشناسی بورس کالا بر این موضوع تاکید شده که همه عرضه ها از بستر این بازار انجام شود. یعنی همه شرکت ها موظف شوند که همه سیمان تولیدی خود را از طریق بورس کالا عرضه کنند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در روز پایانی هفته، چالش عرضه ها میتواند دوباره از توان تقاضا بکاهد، این در حالی است که در ساعت پایانی معاملات سه شنبه، عرضه ها دوباره شدت گرفته بود.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
در حال حاضر سهامداران عدالت، مالک این سهام هستند؛ ولی فروش این سهام مشروط به آن است که صدمه ای به بازار سرمایه وارد نشود. ازآنجاکه حجم سهام عدالت زیاد است، اگر به صورت خرد در بازار عرضه شود، این امکان وجود دارد که با افزایش عرضه ها در بازار سرمایه، تعادل بازار به هم بخورد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه یکپارچه سرخپوش شد و 33600 واحد ریزش کرد. امروز افزایش عرضه ها و منفی شدن اغلب نمادها را شاهد هستیم.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز بورس در حالی که داشت روند خوبی را طی می کرد، خبرهایی از جمله بازگشایی شبندر و سپس عدم تایید ناظر باعث شد که بازار عقب گرد کند و عرضه ها افزایش یابد. بورس فردا در حالی کار خود را آغاز خواهد کرد که دیدن این ده خبر بسیار مهم است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۲    
با نزدیک شدن به مقاومت شاخص کل در دقایق پایانی بازار عرضه ها شدت گرفت در کل شاخص ک حدود 2 هزار واحد عقب نشست.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۸    
بازار در ابتدای معاملات امروز با کرختی گام های خود را آغاز خواهد کرد، اما با گرم شدن تنور معاملات، از تشدید روند عرضه ها کاسته خواهد شد و بازار مانند روز معاملاتی شنبه، روان تر به حیات خود ادامه خواهد داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۸    
پیش بینی می شود بازار شنبه ششم شهریور ماه با افزایش تقاضا همراه باشد و شاخص کل بورس تهران بتواند بین 10 تا 20 هزار واحد رشد را تجربه کند، در صورتی که از ساعت 11 ظهر شنبه به بعد قیمت دلار افت نداشته باشد پیش بینی می شود حجم عرضه ها افزایش نیابد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن -عضو هیئت مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم ایران گفت: با افتتاح شرکت بزرگ صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) و وارد شدن مجدد کارخانجات آلومینیوم المهدی به مدار تولید و افزایش عرضه آلومینیوم در بورس کالا به دلیل ورود محصولات این شرکت ها ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، اطلاعیه عرضه های سیمان در بورس کالای ایران برای هفته آینده تا لحظه تنظیم این خبر بیانگر قطعی شدن عرضه بالغ بر یک میلیون و 100 هزار تن است که بر اساس ادامه سفارش عرضه ها از سوی شرکت های سیمانی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۴۲    
روز گذشته شاخص کل توانست از محدوده یک میلیون و 530 هزار واحد به راحتی عبور کند، امروز در ابتدای بازار کمی سطح عرضه ها افزایش یافت و به گونه ای پولبک به سطح شکسته شده بود و سپس مجدد شاخص کل مثبت شد، حجم و ارزش معاملات گواه تداوم روند صعودی تا محدوده یک میلیون و 640 هزار واحد است.
معاملات محصولات پلیمری بورس کالا در روز گذشته با افزایش عرضه همراه بود، به طوری که در مقایسه با میزان عرضه پلیمرها در روز سه شنبه سومین هفته مردادماه، روز گذشته حجم عرضه عموم محصولات پلیمری صعودی بود. رشد عرضه ها در کنار افزایش حجم تقاضا می تواند رخداد جذابی برای حجم معاملات به شمار رود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محدوده یک میلیون و 530 هزار واحد سطح مقاومتی مهمی برای شاخص کل است و روز گذشته نیز به این موضوع اشاره شد که امروز شاهد افزایش حجم عرضه ها خواهیم بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۰۶    
در بازار امروز، هر چند دست عرضه ها بر بازار دیده خواهد شد اما؛ قدرت خریداران را نباید دست کم گرفت و ترسی از روند بازار به دل راه داد؛ درحالی که شاید مقاومتی را پیش رو داشته باشیم، اما انتظار صف خریدوفروش قدرتمندی را در بازار نخواهیم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۶    
پیش بینی می شود بازار فردا در ابتدا با افزایش عرضه ها آغاز شود و در نیمه دوم حجم تقاضا افزایش یابد و از پنج تا 15 هزار واحد رشد را در شاخص کل تجربه کنیم.