دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۹Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه ها»

شهر بورس   ۷ ساعت پیش    
بازار سرمایه پس از آغاز هفته طوفانی که داشت، این روزها بار دیگر با افزایش عرضه ها مواجه شده؛ آیا قرار است روند بورس نزولی شود یا این عرضه ها نمی توانند جلوی رشد بازار را بگیرند؟ کارشناسان بازار سرمایه به پیش بینی بورس فردا می پردازند.
8 صبح   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
تسنیم: بازار سرمایه پس از رشد شارپی که در دو روز گذشته تجربه کرد، روز جاری را با رشدی 4 هزار واحدی به پایان رساند. بازار سهام سومین روز کاری هفته بر خلاف دو روز گذشته، متعادل آغاز کرد و رفته رفته هر چه به ساعات پایانی بازار نزدیک شدیم ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جریان دادوستد در بورس پس از دو روز طوفانی در این بازار، با شناسایی سود برخی معامله گران و افزایش عرضه ها نسبت به تقاضا همراه شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
جریان دادوستدهای بازار سرمایه پس از شنبه توفانی اخیر، مجدداً با وزن سنگین تر کفه خریداران پایان یافت. شناسایی سود برخی از معامله گران باعث شد عرضه ها نسبت به روز ابتدایی هفته بیشتر باشد. سرنوشت بازار اما با وجود محرک های مثبتی چون رشد دلار نیمایی، همچنان صعودی خواهد بود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
جریان دادوستد های بازار سرمایه پس از شنبه توفانی اخیر، مجدداً با وزن سنگین تر کفه خریداران پایان یافت. شناسایی سود برخی از معامله گران باعث شد عرضه ها نسبت به روز ابتدایی هفته بیشتر باشد. سرنوشت بازار، اما با وجود محرک های مثبتی، چون رشد دلار نیمایی، همچنان صعودی خواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جریان دادوستدهای بازار سرمایه پس از شنبه توفانی اخیر، مجدداً با وزن سنگین تر کفه خریداران پایان یافت. شناسایی سود برخی از معامله گران باعث شد عرضه ها نسبت به روز ابتدایی هفته بیشتر باشد. سرنوشت بازار اما با وجود محرک های مثبتی چون رشد دلار نیمایی، همچنان صعودی خواهد بود.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۷    
با توجه به افزایش عرضه ها در نمادهای گروه خودرویی مخصوصاً خودرو و خساپا که از اواسط بازار شاهد آن بودیم، فردا روز مهمی برای بازار سرمایه خواهد بود.
می متالز - امروز شنبه 01 اردیبشهت 1403، بورس کالا میزبان عرضه 142 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 92 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
می متالز - روز چهارشنبه 29 فروردین ماه 1403، 142 هزارتن میلگرد پرمصرف ساختمانی (سایز 12 تا 20) در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، 40 هزارتن معادل 28 درصد از این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در روز سه شنبه 28 فروردین ماه میزبان عرضه 751 هزار و 800 تن انواع کالا و محصول هستند.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: دیروز شنبه 25 فروردین 1403، بورس کالا میزبان عرضه 148 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 90 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
ماین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یه گزارش ماین نیوز، عطاالله معروفخانی به مناسبت گرامیداشت روز ملی منابع انسانی پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است: به نام خدا برای هر کشوری، هیچ ثروتی، هیچ منبع نیرویی ارزشمندتر از نیروی انسانی کارآمد و مؤمن و آزاده و سرافراز نیست. (مقام معظم رهبری) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: بنا بر اعلام خود مرکز مبادله از هفته آینده عرضه سکه ها گسترده تر خواهد بود و با توجه به موقعیت زمانی فعلی بنظر می تواند در کاهش حباب سکه این عرضه ها نقش آفرینی کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در روز سه شنبه 21 فروردین ماه میزبان عرضه 612 هزار و 531 تن انواع کالا و محصول هستند.
می متالز - امروز 20 فروردین ماه 1403، بورس کالا میزبان عرضه بیش از 219 هزار تن شمش بلوم 5sp بود که با توجه به تقاضای 1.86 برابری و با احتساب معاملات مچینگ 89 درصد این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۱۲    
رضا حیدری، معاونت فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه: انجام 150 عرضه منظم محصولات در بورس کالا و رشد 35 درصدی این عرضه ها نسبت به 110 عرضه انجام شده در سال گذشته؛ برنامه ریزی و تأمین نیاز پروژه های ملی به ویژه پروژه های آب رسانی به میزان 620 هزار تن ...
می متالز - دیروز شنبه 18 فروردین 1403، بورس کالا میزبان عرضه 111 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 100 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار سهام معاملات روز جاری را با توجه به تحولات و اخبار این روزها، مطابق پیش بینی ها منفی آغاز کرد و رفته رفته بر فشار عرضه ها افزوده شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اولین عرضه ورق فولادی در بورس کالا طی سال 1403 توسط فولاد غرب آسیا انجام شد. این شرکت ششم فروردین 8 هزار تن ورق سرد B عرضه کرد. در روزهای ابتدایی سال تقاضا برای ورق های فولادی کم بود و تنها 18 درصد از حجم عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۲۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، در حالی مثبت آغاز شد که افزایش تدریجی عرضه ها کار را به تعادل کشاند. سرمایه گذاران و معامله گران با توجه به نگرانی از پاسخ احتمالی ایران به حمله 13 فروردین، تصمیم گرفته اند سرمایه خود را در معرض ریسک قرار ندهند!
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته، در حالی مثبت آغاز شد که افزایش تدریجی عرضه ها کار را به تعادل کشاند. سرمایه گذاران و معامله گران با توجه به نگرانی از پاسخ احتمالی ایران به حمله 13 فروردین، تصمیم گرفته اند سرمایه خود را در معرض ریسک قرار ندهند!
از نظر ارزش معاملات، فولاد مبارکه اصفهان و صنایع ملی مس ایران در رینگ صنعتی بورس کالا طی سال 1402 رتبه اول و دوم را بدست می آورند. از نظر حجم معاملات در دسته مواد اولیه معدنی و صنعتی چادرملو و در دسته فولادسازان نیز فولاد مبارکه با اختلاف رتبه های اول را بدست آوردند.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس بورس جهان صنعت نیوز، بازار سهام معاملات روز جاری را بر خلاف روز گذشته در دامنه ی مثبت آغاز کرد. اما رفته رفته بر فشار عرضه ها افزوده شد. به شکلی که شاخص کل در نهایت رشد اندکی را تجربه کرد و شاخص هم وزن نیز ریزشی جزئی را پشت سر گذاشت. ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار سهام معاملات روز جاری را با توجه به تحولات شب گذشته با فشار عرضه آغاز کرد و بر خلاف روند نرخ ارز در بازار غیر رسمی اکثر سهام بازار در دامنه ی منفی معامله شدند ...
اقتصاد آنلاین / بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
صندوق ها طلای بورسی با توجه به رشد نرخ ارز در بازار غیر رسمی و همچنین افزایش نرخ انس جهانی، همگی سبز پوش کار خود را آغاز کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالا امروز میزبان عرضه بیش از 2.5 میلیون تن انواع کالا و محصول هستند که بیشترین عرضه ها مربوط به سیمان و محصولات زنجیره سنگ آهن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران امروز 7 فروردین میزبان عرضه بیش از یک میلیون و 179 هزار تن انواع کالای داخلی و صادراتی در تالارهای پتروشیمی، سیمان، صنعتی، فرآورده های نفتی، حراج باز و تالار فرعی خواهد بود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از خبرگزاری مهر ، عباس غلامی اظهار کرد: مجموع عرضه اعتباری انجام شده از سوی مجتمع های پتروشیمی در بورس کالا و انرژی در بهمن ماه 8 هزار میلیارد تومان بوده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر این اساس امکان استفاده از پروانه های صادراتی سال 1401 جهت عرضه ارز در سامانه نیما و رفع تعهد صادراتی با ملاحظاتی فراهم شده است. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
هفته چهارم اسفندماه 21 هزار و 600 تن ورق فولادی در بورس کالا عرضه شد، حدود 60 درصد از این عرضه ها توسط دو شرکت فولاد غرب آسیا و صنایع هفت الماس انجام شد ...
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی به مصاف معاملات آخرین روز کاری هفته می رویم که بازار سه شنبه خوب آغاز کرد و در یک ساعت نخست با سوار شدن بر موج خودرویی ها و بانکها، شرایط خوبی داشت اما این وضعیت پایدار نبود و هر چه به نیمه ها و انتهای بازار نزدیک تر شدیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- عاطفه چوپان : تمام تلاش بازار در آخرین هفته کامل سال 1402 صرف حفظ تعادل خود بر طناب باریک محرک ها و ریسک ها شد. با وجود اینکه صف عرضه ها به سنت اسفند هر سال در کلیت بازار سرمایه شلوغ است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز سه شنبه 22 اسفند ماه میزبان عرضه 799 هزار و 870 تن انواع کالا و محصول و 4 باب آپارتمان مسکونی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طی سه حراج اخیر مرکز مبادله ایران بیش از 26 هزار ربع سکه مورد معامله قرار گرفته است. با این حال بازار به این عرضه ها واکنشی نشان نداده و حباب ربع سکه نیز تغییر محسوسی ثبت نکرده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
هفته سوم اسفندماه 421 هزار و 610 تن ورق فولادی در بورس کالا عرضه شد، 92 درصد از حجم این عرضه ها مربوط به محصولات فولاد مبارکه اصفهان بود. در نهایت بیش از 90 درصد از کل عرضه ها و 97 درصد از ورق های فولاد مبارکه معامله شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد -علی عبدالمحمدی : بالاخره و پس از مدت ها، بورس تهران یک هفته نسبتا خوب را تجربه کرد. هرچند که بازار در اواخر هفته با افزایش عرضه ها همراه شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: چهارشنبه 16 اسفند ماه 1402، 102 هزارتن میلگرد پرمصرف ساختمانی (سایز 12 تا 20) در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ،82 هزارتن معادل 80 درصد از این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
می متالز - مدیر عملیات عرضه بورس کالا در اطلاعیه ای، زمان بندی عرضه در ایام پایانی سال 1402 و نوروز 1403 را ابلاغ کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عملیات عرضه بورس کالا در اطلاعیه ای، زمان بندی عرضه در ایام پایانی سال 1402 و نوروز 1403 را ابلاغ کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سهیلا نقی پور / کارشناس بازار سرمایه بازار سرمایه در روزهای معاملاتی ابتدای هفته پس از هفته ها رکود و منفی های پی در پی با تقاضای خوبی همراه بود و رشد حدودی 90 هزار واحدی را طی دو روز کاری به ثبت رساند. با این وجود روز گذشته پس از سه روز مثبت متوالی بازار با افزایش نسبی عرضه ها مواجه بود ...
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۷    
در شرایطی به مصاف معاملات سومین روز کاری هفته می رویم که بازار دیروز هم همچون بازار شنبه با تحرکات مثبت و حرکت رو به جلو آغاز کرد. البته با گذر از نیمه ابتدایی و بواسطه جهش سنگین شاخص ...
می متالز - امروز شنبه 12 اسفند 1402، بورس کالا میزبان عرضه 49 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.4 برابری نسبت به عرضه، 100 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۷    
در شرایطی به مصاف معاملات نخستین روز کاری هفته می رویم که بازار چهارشنبه بهتر بود و تلاش کرد از زیر فشار عرضه فرار کند؛ هر چند که در نیمه دوم معاملات، سمت تقاضا ضعیف تر و نتیجتا عرضه ها کمی جدی تر بود.
می متالز - امروز چهارشنبه 09 اسفندماه 1402، 165 هزارتن میلگرد پرمصرف ساختمانی (سایز 12 تا 20) در بورس کالا عرضه شد که با احتساب معاملات مچینگ، 72 هزارتن معادل 44 درصد از این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
می متالز - دیروز 07 اسفندماه 1402، بورس کالا میزبان عرضه بیش از 142 هزار تن شمش بلوم 5sp بود که با توجه به تقاضای 1.99 برابری و با احتساب معاملات مچینگ 94 درصد این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: دیروز 7 اسفند ماه 1402، بورس کالا میزبان عرضه بیش از 142 هزار تن شمش بلوم 5sp بود که با توجه به تقاضای 1.99 برابری و با احتساب معاملات مچینگ 94 درصد این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : محصولات داخلی زنجیره فولاد برخلاف بازارهای جهانی در مسیر صعودی قرار دارند. با توجه به کاهش محدودیت انرژی در واحدهای احیای مستقیم، میزان عرضه و تقاضای آهن اسفنجی افزایش یافته است، به طوری که در روز معاملاتی 5اسفند، 93 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت و قیمت آهن اسفنجی در این روز 1 ...
می متالز - امروز شنبه 05 اسفند 1402، بورس کالا میزبان عرضه 115 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 93 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
شاخص کل بازار سرمایه در ادامه روند نزولی خود با ریزشی 5 هزار واحدی به کار خود پایان داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ بازار سرمایه در ادامه روند فرسایشی و متزلزل خود، روز جاری را اگرچه متعادل آغاز کرد اما رفته رفته بر فشار عرضه ها افزوده شد ...
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار سهام چهارمین روز کاری هفته را با تقریبا بدون نوسان به پایان رساند ...