جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۴:۰۲May 2024 24
جستجوی پیشرفته

می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه (felezatkhavarmianeh.ir)

می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 29 اسفند 1402 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 1 فروردین 1403 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 31 اردیبهشت 1403 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 1 خرداد 1403 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 2 خرداد 1403 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 3 خرداد 1403 می متالز :پایگاه خبری تحلیلی و اطلاع رسانی معادن و فلزات خاور میانه 4 خرداد 1403 
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - بیست ونهمین جلسه حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران، روز یکشنبه 06 خردادماه 1403 برگزار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - محسن تفرشی، رئیس اداره دعاوی بازار و تشکل های خودانتظام سازمان بورس و اوراق بهادار، دستورالعمل موسسات حسابرسی معتمد با قوانین و مقررات از سوی دیوان عدالت اداری را مغایر با قانون ندانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به ارتباط پدرانه شهید آیت الله رییسی با سطوح مختلف دولت بیان کرد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای قوانین حوزه مسکن در کشور شاهد کنترل نوسان قیمت رو به بالای آن در حوزه خرید و فروش و اجاره بها باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۱:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - در معاملات امروز پنجشنبه سوم خردادماه هر اسکناس دلار آمریکا به 44 هزار و 811 تومان و نرخ حواله دلار نیز به 41 هزار و 840 تومان رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - تسهیلات پرداختی بانک ⁩ ها طی فروردین ماه امسال بالغ بر 240 هزار میلیارد تومان برآورد شده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل معادل 24.9 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - گمرک از ملغی الاثر شدن تصویب نامه موضوع اصلاح تعرفه های سود بازرگانی کالا های وارداتی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - معدن مس سونگون مقصد اول و مقصد آخر سید شهیدان خدمت شد، آیت الله شهید رئیسی در این سال ها دغدغه تحقق شرکت مستقل مس آذربایجان را داشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - در آخرین روز اردیبهشت 1403؛ تلاش غیورمردان جبهه صنعت افتخار دیگری در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با ثبت رکورد ماهانه تولید رقم خورد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - آئین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی "امنیت فضای تبادل اطلاعات" طی روز های نهم و دهم خردادماه جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۵۶    
می متالز - شرکت آهن و فولاد ارفع سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1402 دعوت کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - محمد کمال زاده مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران در پیامی یاد و خاطرۀ همه شهدای دفاع مقدس به ویژه شهدای فتح خرمشهر را گرامی داشت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - من به سیدابراهیم رییسی رأی دادم؛ نه به خاطر اینکه سابقه درخشانی در مدیریت های اجرایی داشت، یا سیاستمدار برجسته ای بود؛ یا سیادت داشت.. ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: فولاد هرمزگان با ثبت رکورد های تولید تختال و آهن اسفنجی در اردیبهشت ماه راه شهدای خدمت را ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - همزمان با حضور پرشور مردم قدرشناس مشهد مقدس در مراسم تشییع پیکر مطهر سیدالشهدای خدمت، شهید آیت الله رئیسی و سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، مدیرعامل، معاونین ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گهرزمین از تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها علیه شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۱   + ۵۷ سایت دیگر  
می متالز - بررسی آمار تولید خودروسازان بزرگ نشان می دهد که تولید خودروی سواری (و وانت سایپا) نسبت به آمار تولید در مدت مشابه سال گذشته 21 درصد کمتر بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - علی اصغر پورمند مدیرعامل هلدینگ میدکو، در پیامی شهادت آیت الله رئیسی و جمعی از مسوولین نظام در سانحه هوایی آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۶۶ سایت دیگر  
می متالز - بیت کوین در روز چهارشنبه پس از شکست در عبور از سطح مقاومت 72هزار دلاری ثبت شده در روز سه شنبه به 69هزار دلار سقوط کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - هر انس طلا نقطه ای به 2377 دلار و 48 سنت رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس گزارش وزارت توسعه اقتصادی روسیه، تورم سالانه در روسیه از 7.91 درصد در هفته گذشته به 8.03 درصد در 14 تا 20 مه افزایش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - در سال گذشته حدود 500 میلیون دلار ماشین الات معدنی و راه سازی و کشنده با ارز نیمایی وارد کشور شده و نزدیک به 1.5 میلیارد دلار نیز با ارز اشخاص ترخیص گردیده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۶   + ۷۷ سایت دیگر  
می متالز - مرکز آمار ایران گزارش داد: نرخ تورم در اردیبهشت ماه سال جاری به 37 درصد رسید که نسبت به فروردین ماه 1.8 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان تهران گفت: به منظور کاهش بار شبکه سراسری در دوره اوج مصرف برق، در بخش های مصرف با توجه به فراوانی روش های مدیریت مصرف برق اعمال می شود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس آمار گمرک، تجارت خارجی کشور در 32 ماه خدمت رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی به بیش از 301 میلیارد دلار رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - گمرک جمهوری اسلامی ایران فهرست 120 صاحب کالا دارای کالای در جریان تشریفات ترخیص بر حسب ارزش را منتشر کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - مطابق گزارش های مرکز آمار ایران از طرح آمارگیری نیروی کار در سال 1402، ده استان بیکاری زیر 7درصد دارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۱:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - در پی سقوط بالگرد حامل رییس جمهور دولت سیزدهم در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی که منجر به شهادت آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و تنی چند از همراهان شد ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکه از اقدامات مهرداد فقیهیان با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی به عمل آمد و امیرحسین کریمدادی به عنوان مدیرعامل جدید فولاد سنگ مبارکه معرفی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - طی حکمی از سوی حامد ولی بیک، مدیرعامل هلدینگ آتیه فولاد، مهرداد فقیهیان به سمت مدیرعامل شرکت آتیه فولاد معدن پارسیان منصوب شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مجید مرادیان ضمن گرامی داشت هفته روابط عمومی و تبریک و عرض خدا قوت به همه همکاران عزیز و فعالان این عرصه یادداشت زیر را ارائه کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۵۷ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس جدول مالیات عملکرد صاحبان مشاغل خودرویی در سال 1402 میزان مالیات رانندگان تاکسی مشخص شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیر برنامه ریزی شرکت انتقال گاز ایران از تمدید اعتبار گواهی نامه سیستم مدیریت انرژی این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران سند حکمرانی مبتنی بر هوش مصنوعی در این شرکت را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - از حماسه ساز ترین جغرافیای تاریخ، خوزستان، تا فارسی ترین دریای روییده بر زمین و زمان، خلیج همیشه فارس درود می فرستیم بر عظمت پرچم پرافتخار ایران سربلند و قوی که زیر آوازه و آبرویش ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۲    
می متالز - جمعی از جهادگران شرکت فولاد اکسین خوزستان در قالب کاروانی رهسپار تهران شدند تا در مراسم تشییع رئیس جمهور عزیز کشورمان و هیات همراه حاضر شوند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی ضمن تشریح موضع آیت الله رئیسی نسبت به این صندوق گفت: بیشترین سهم بازگشت منابع به صندوق توسعه ملی در خلال دو سال اخیر بود.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۰    
می متالز - در پی به شهادت رسیدن آیت الله رئیسی و هیات همراه در حادثه سقوط بالگرد مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان اقدام به فضاسازی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مناقصه شرکت جهان فولاد سیرجان نسبت به انتخاب پیمانکار "تهیه و احداث مسیر های منتهی به درب 2 (ورودی سنگین) شرکت جهان فولاد سیرجان تا تقاطع غیرهم سطح به صورت PC" به شرح ذیل است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۷   + ۵۹ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز با 0.33 درصد کاهش به 2413 دلار و 2 سنت رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - در سال 1402 برای واردات گوشی تلفن همراه 2 میلیارد و 978 میلیون دلار ارز تخصیص یافته که از این میزان 876 میلیون دلار از محل ارز اشخاص و 2 میلیارد و 101 میلیون دلار از محل ارز نیما بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - جمعی از کارکنان و بسیجیان گروه فولاد خوزستان، در راستای تجدید میثاق و وداع با شهید جمهور ایران در مراسم تشییع پیکر شهید آیت الله رئیسی و همراهان ایشان شرکت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۲   + ۶۰ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس مصوبه هیات دولت در خصوص تعیین نصاب معاملات سقف معاملات کوچک 210 میلیون تومان و سقف معاملات بزرگ نیز 2 میلیارد و 100 میلیون تومان تعیین شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا صبح روز دوشنبه، 31 اردیبهشت ماه 1403 با حضور تمام سهامداران در محل سالن جلسات شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد خوزستان با همراهی علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسوولیت های اجتماعی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - رمضانعلی سنگدوینی، عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان این که سهامداران باید با دانش مالی در بورس فعال شوند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - وزارت انرژی آمریکا از فروش یک میلیون بشکه (42 میلیون گالن) بنزین از محل ذخایر عرضه بنزین شمال شرق این کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - محمد نیکوکار قائم مقام مدیرعامل در امور بهره برداری و توسعه و علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسوولیت های اجتماعی به همراه جمعی از معاونان و مدیران فولاد خوزستان از ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - با حضور خدام حرم مطهر رضوی، آیین سوگواری شهادت خادم الرضا رییس جمهور مردمی و محبوب ایران اسلامی و همراهان ایشان که در سانحه ی سقوط بالگرد دعوت حق را لبیک گفتند، در فولاد خوزستان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - کمیته عالی HSE فولاد خوزستان به ریاست دکتر علیرضا مخبر دزفولی رئیس کمیته و قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسوولیت های اجتماعی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار آسیا، تحت تاثیر دورنمای بالا ماندن نرخ های بهره آمریکا به مدت طولانی تر، برای سومین روز متوالی کاهش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - آیین بزرگداشت شهادت خادم الرضا حضرت آیت الله دکتر سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور مردمی و محبوب ایران اسلامی و همراهان ایشان که در سانحه ی سقوط بالگرد، دعوت حق را لبیک گفتند ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - جمعی از همکاران شرکت مجتمع فولاد خراسان پیش از ظهر روز سه شنبه یکم خردادماه، با حضور در مسجد جامع نیشابور، در آیین بزرگداشت شهدای سانحه سقوط بالگرد رییس جمهور و هیات همراه شرکت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱    
می متالز - امیرحسین نادری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (تاصیکو)، در پیامی شهادت آیت الله رئیسی و جمعی از مسوولین نظام در سانحه هوایی آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو هایما در تاریخ 1 خردادماه را در این خبر مشاهده کنید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - قیمت کارخانه ای محصولات سایپا ویژه خردادماه 1403 اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - بررسی قیمت روز و جدید انواع خودرو های ایرانی در تاریخ 1 خردادماه
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس اقتصادی با اشاره به بازگشت امید به اقتصاد ایران در دولت سیزدهم گفت: خروج از بلاتکلیفی اقتصادی و شرایط اقتصاد شرطی از بزرگ ترین اقداماتی بود که در طول دوران ریاست جمهوری حدودا سه ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - دولت شهید رئیسی با اتخاذ برنامه های مختلفی از جمله کنترل رشد نقدینگی، کاهش کسری بودجه، کنترل ترازنامه بانکی و سیاست های تنظیم بازار تلاش کرد تا موتور تولید تورم را خاموش کند که در نتیجه ی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - فروش خودرو های لی آتو در میان تقاضای کم برای خودرو های الکتریکی با شکست مواجه شد و با فروش 24.25 میلیارد یوان، برآورد 26.71 میلیارد یوان را از دست داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - هند در اقدامی کم سابقه از پالایشگاه های نفتی دولتی و شرکت خصوصی ریلاینس اینداستریز درخواست کرده است در خصوص قرارداد تامین بلندمدت نفت با روسیه، مشترکا مذاکره کنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - محققان هشدار دادند افزایش سطح آب دریا ها می تواند ارسال محموله های نفت خام را مختل کند و امنیت انرژی را در کشور های وابسته به واردات مانند چین، کره جنوبی و ژاپن دچار مخاطره جدی کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
می متالز - وزیر نفت با تأکید بر اینکه همه هم وغم رئیس جمهوری شهید مردم بودند، گفت: در همه دوره های پس از انقلاب، تحولات مطلوبی در صنعت نفت رقم خورد، اما هیچ دوره ای مانند دولت سیزدهم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - رضا محمدنژاد بیدخت مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با حضور در غرفه ذوب آهن اصفهان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - کارکنان شرکت مجتمع فولاد خراسان پس از رکوردشکنی های فروردین ماه 1403، اردیبهشت ماه را هم با شکستن سه رکورد ماهانه به پایان بردند تا خط موفقیت های سال بهاری خود را تداوم دهند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دبیر خانه صنعت معدن ایران گفت: وزارت صمت باید به صورت شفاف مشخصات تجمیع شده معادن را در بانک اطلاعاتی وزارتخانه قرار دهد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - با موافقت نمایندگان مجلس گزارش کمیسیون صنایع و معادن درباره تحقیق و تفحص از سازمان های ایدرو و ایمیدرو به قوه قضاییه ارجاع شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست انتظامی فاریاب از دستگیری عامل وقوع قتل در معدن کرومیت این شهرستان به دلیل درگیری 2 کارگر با یکدیگر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - ایمیدرو با هدف توسعه زیرساخت معادن بخش خصوصی؛ 28 پروژه راهسازی و برق رسانی در دست اجرا دارد. میزان سرمایه گذاری در این پروژه ها حدود 19 هزار میلیارد ریال است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - منابع شرکت معدن زغال سنگ هه گانگ چین امروز (سه شنبه) اعلام کردند پنج نفر در ریزش این معدن واقع در استان هیلونگ جیانگ در شمال شرق چین جان باختند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - کارشناس بازار سرمایه، خروج بورس از رکود را در گرو تغییر دوعامل دانست و گفت: اگر نرخ سود اخزا تا 40 درصد افزایش یابد، پولی وارد بازار نخواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سه تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به لزوم حمایت های سنگین از بورس پس از حادثه بالگرد رئیس جمهور، وضعیت فعلی بازار را بدتر از سال های 97 و 98 دانستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - کارشناس صنعت خودرو، مشکل اصلی وزارت صنعت در خصوصی سازی و فروش سهام ایران خودرو و سایپا را نداشتن هدف دانست و گفت: اهلیت خریداران بهانه است!
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - معاملات امروز بازار سهام با محدودیت دامنه نوسان دو درصدی انجام می شود و 13 شرکت بورسی و فرابورسی هم مشمول توقف نماد هستند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بازار جهانی کامودیتی ها در هفته گذشته میلادی با افزایش قیمت های طلا و نفت و تکرار جو مثبت فلزات همراه شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - استاندار کردستان در اختتامیه طرح تحول زمین شناسی و اکتشاف ذخایر معدنی استان کردستان گفت: کی از نیاز های استان انجام طرح علمی به منظور دستیابی به اطلاعات مواد معدنی و بررسی وضعیت پهنه های ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مراسم گرامیداشت روز جهانی موزه به همت شورای بین المللی موزه ها (ایکوم)، عصر یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در سالن استاد شهناز واقع در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران از اختصاص بیش از 62 هزار هکتار زمین به طرح نهضت ملی مسکن از سال 1398 تاکنون خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - روسیه تصمیم دارد ممنوعیت صادرات بنزین را که از ابتدای ماه مارس اجرایی کرده بود، لغو کند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - چالش های صنعت برق، گاز، بخار و آب گرم با حضور مدیران سازمان بورس و اوراق بهادار و فعالان این صنعت در بیست وچهارمین میز صنعت سازمان بورس و اوراق بهادار مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس گزارش اداره آمار ملی روسیه، تولید ناخالص داخلی (GDP) این کشور در سه ماهه اول سال 2024 نسبت به سال قبل 5.4 درصد رشد کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۳۰    
می متالز - نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: استفساریه معافیت زنبورداری از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در روز های پایانی مجلس تصویب شد که با اجرای آن شاهد توسعه حوزه تولید عسل می شویم و امیدواریم ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، رفع ایرادات باقی مانده به برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۵    
می متالز - سید شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس در پیامی شهادت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور فقید و تیم همراه را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل بورس امروز اول خرداد با افزایش هزار و 245 واحدی در ارتفاع 2 میلیون و 113 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) ساعت 9 صبح روز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه 1403، با حضور 100 درصدی سهامداران ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۷    
می متالز - کارشناس بازار سرمایه گفت: در کنار خروج نقدینگی حقیقی ها از بازار امروز ارزش معاملات بورس حدود 2 هزار و 417 میلیارد تومان ثبت شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - مراسم سوگواری شهادت رئیس جمهور و هیات همراه ایشان در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: جریمه سنگین مالیاتی در انتظار بانک های متخلفی است که به قانون جهش تولید مسکن عمل نکنند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صمت گفت: در حال حاضر 870 شهرک صنعتی داریم. همچنین 4 منطقه اقتصادی، 65 شهرک صنعتی غیردولتی و 8 شهرک فناوری در کشور فعال است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مجموع سرمایه گذاری های شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در دوره یک ماهه فروردین 1403 با رشدی 0 ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - فرماندار کوهبنان از ریزش معدن زغال سنگ در منطقه طغرالجرد خبر داد و گفت: در این حادثه یکی از نیرو های معدن اصلی زغال سنگ جان باخت.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - نماینده نقده در مجلس با انتقاد از وضعیت بازار خودرو گفت: مردم از وضعیت موجود در حوزه صنعت به ویژه صنعت خودرو رضایت ندارند.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - معاون آب و آبفای وزرات نیرو در دهمین اجلاس شورای جهانی آب گفت: در خصوص تامین آب برای انسان ها و طبیعت ضرورت دارد بررسی شود که چرا در سه دهه اخیر هنوز شاخص برخورداری جمعیت جهان از آب ...
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - معاون سازمان راهداری از هماهنگی برای تأمین ناوگان موردنیاز جابجایی عزاداران مراسم تشییع و خاک سپاری رئیس جمهور شهید و همراهان وی در ادارات کل راهداری و حمل ونقل جاده ای سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در مجموع 28 جلسه حراج حضوری مرکز مبادله ایران، حدود 4،4 تن شمش طلا مورد معامله قرار گرفته است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - بازار سرمایه پس از تعطیلی روز گذشته امروز بازگشایی شد و شاخص کل با افزایش 1280 واحد به رقم دو میلیون و 113 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در بیست و هشتمین جلسه حراج شمش طلا در مرکز مبادله ایران، 71 کیلوگرم شمش طلای استاندارد با عیار 995 در هزار معامله شد.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - فروش خودرو های برقی در اروپا نسبتاً پایین است، اما این تنها یکی از دلایل انباشته شدن خودرو های برقی چین در بنادر اصلی اروپا است.
  ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت دلار که طی ساعات نخست حادثه بالگرد رئیس جمهور که منجر به شهادت ایشان و هیات همراه شد، به بالای 60 هزار تومان هم رسیده بود، هم اکنون به کانال 56 هزار تومان بازگشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...