جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۴:۰۶Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشد شاخص»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز نمادهای شپنا ، فولاد و نوری بیشترین تأثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند و در مقابل نمادهای کگل ، وامید و کچاد بیشترین تأثیر منفی را داشتند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 12115 واحدی معادل 0.91 درصد، به یک میلیون و 346 هزار و 564 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افزایش 160 واحدی به 18 هزار و 344 واحد رسید.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی رشد شاخص کل بازار بورس برای امروز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی هم 57 هزار و 368 تومان افزایش یافت.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با افزایش 6262 واحد همراه شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،334،448.21 رسید و 6262.40واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۹    
شاخص کل بورس در نخستین ساعت معاملات با رشد 2301.75 واحدی به 1،330،487.31 واحد رسید.
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز فرابورس ایران، بیمه تعاون با 0.55 واحد، جزو شرکت های با بیشترین تاثیر مثبت بر رشد شاخص بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عدالت آموزشی همواره کانون توجه متخصصان تعلیم و تربیت بوده است. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دستاوردهای کمی قابل توجهی در توسعه آموزش همگانی رقم خورد؛ هرچند رشد شاخص های علمی در عرصه دانش آموزی طی این سال ها چشمگیر و قابل توجه بوده و پرورش افراد توانمند و مستعد در نظام نخبگانی کشور و کسب مقام های ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،355،229.36 رسید و 11830.54 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- پژوهشکده پولی و بانکی در گزارشی به بررسی شاخص تولید صنعتی بورسی پرداخته است. بر اساس این گزارش در مرداد ماه سال جاری، رشد این شاخص برای سومین ماه متوالی مثبت شد. در این ماه رشد شاخص صنعت به 7/ 6درصد رسید که در 14ماه اخیر بیشترین میزان بوده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
184 روز از سال 1401 می گذرد و تمام رشد شاخص کل بورس تهران در سال جاری تجربه کرده بود، از دست رفته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،367،060.32 رسید و 6760.57 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یورو با 0.4 درصد کاهش به 0.9972 دلار و استرلینگ 0.3 درصد کاهش یافت و به 1.1390 دلار رسید.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: برخی از کاشناسان در تحلیل های خود از رشد شاخص به عنوان شروع دوره صعود بورس یاد می کنند، اما اینطور نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۵    
کارشناس بازار سرمایه گفت: سرمایه گذاران در صورت افزایش نرخ بهره بین بانکی، با نرخ تنزیل بیشتری سود شرکت های بورسی را تنزیل می کنند و در نتیجه ارزش سهام و کل بازار کاهش می یابد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،377،915.60 رسید و 11183.64 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۹    
استاندار کردستان گفت: افزایش تخصیص حقابه بیجار به عنوان یکی از مؤلفه های اصلی در ماندگاری مردم در شهر و رشد شاخص های پیشرفت و توسعه این شهرستان بسیار مؤثر است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۵    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،389،079.63 رسید و 4047.03 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رشد شاخص کل و ورود پول از بازار دو نشانه مثبت معاملات دیروز بود. به نظر می رسد حقیقی ها با نمادهای بزرگ بازار آشتی کرده اند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
نمادهای شاخص ساز فولاد، خودرو، خساپا، فملی، حکشتی و شتران بیشترین تاثیر را بر رشد شاخص گذاشتند و نماد شاخص ساز فارس امروز سرخ پوش بود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز شاخص کل پس از 6 روز کاری رشد کرد. فولاد بیشترین اثر مثبت را بر شاخص داشت و خودرو ، خساپا و فملی دیگر پیشران های بازار بودند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رزش سهام عدالت نیز امروز با رشد شاخص پس از مدت ها با افزایش مواجه بود و سهامداران این سبد رشد 0.3 درصدی را در پرتفوی خود شاهد بودند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۰    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،393،126.62 رسید و 4155.80 واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مسیر تسهیلات مرتبط با رشد شاخص های اقتصادی کلان استان باید با همکاری بانک ها شفاف سازی شود.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱    
شاخص کل بورس در نخستین ساعات ابتدای معاملات امروز با رشد 877.78 واحدی به 1،389،848.16 واحد همراه بود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،388،937.67 رسید و 1795.44 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به جزئیات و هدف اجرای طرح جهش کیفیت آموزش استان از رونمایی از این طرح با هدف ارتقای کیفیت آموزش و رشد شاخص های آموزشی و تربیتی در استان خوزستان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،397،432.06رسید و 15424.15 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
شادا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان گفت: دولت سیزدهم با حذف خط اعتباری ویژه برای جبران کسری بودجه، راه های دیگری را مانند نظارت و کنترل ترازنامه بانک ها ایجاد کرده که تاثیر بسیار زیادی بر کاهش نقدینگی گذاشته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان گفت: صنعت نساجی زنجان می تواند شاخص اشتغال، توسعه، صادرات و رشد اقتصادی این استان را افزایش دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نیاز اقتصاد به نقدینگی بیشتر، رشد شاخص های پولی و بانکی از سود بین بانکی تا بدهی دولت، بانک ها ومطالبات معوق را به همراه داشته است
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه، با وجود افت شاخص کل در پایان معاملات روز گذشته، شاخص هم وزن وضعیت بدی نداشت و رشد کوچکی را ثبت کرد. این رشد شاخص هم وزن نتیجه تعداد بیشتر نمادهای مثبت در مقابل نمادهای منفی بود. در دقایق پایانی معاملات دیروز تعداد نمادهای مثبت تقریبا 60 عدد بیشتر از نمادهای منفی بود. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۱    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،426،781.12 رسید و 126.99 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بانک سرمایه طی سال های 96 تا 1400، ارتقا چشم گیری در حوزه شاخص های اساسی مانند املاک، اعتبارات و ضمانت نامه ها، تسهیلات و خدمات ارزی داشته است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۲۶    
بورس تهران در ابتدای معاملات 14 شهریور با رشد شاخص کل رو به رو شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
بورس تهران روز یکشنبه 13 شهریور ماه کار خود را خوب آغاز کرد به طوری که زمزمه های رشد شاخص و شروع رالی صعودی در بین اهالی بازار دست به دست شد. تا اینکه در نیمه دوم بازار ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز نمادهای خودرو ، تاپیکو و پارسان بیشترین تأثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در بازار امروز نمادهای خودرو ، تاپیکو و پارسان بیشترین تأثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند و در مقابل نمادهای وبملت ، شپدیس و ومعادن بیشترین تأثیر منفی را داشتند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۲    
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،426،948.9 رسید و 7.66 واحد رشد کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۵    
شاخص کل بورس در نخستین ساعات معاملات با رشد 169 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 427 هزار و 110 واحد قرار گرفت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،439،377.25 رسید و 1840.43 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۰:۰۷    
راچیر شارما/فایننشال تایمز سال جاری میلادی عملکرد شاخص دلار مثبت بوده و رقم این شاخص از 96 در ابتدای سال به بالا تر از 108 رسیده است. حرکت سریع بانک مرکزی آمریکا در مسیر بالا بردن نرخ های بهره برای مهار تورم، یک عامل رشد شاخص دلار است و ماه گذشته که دیروز پایان یافت ...
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته دولت با حضور در محوطه باز مجموعه تئاتر شهر، به تماشای تعزیه در رویداد تئاتر صاحبدلان نشست.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز به عدد 1،441،265.36 رسید و 3873.66 واحد افت کرد. اما نمادهای حوزه انرژی چه تاثیری بر رشد شاخص بورس داشتند؟ در تحلیلی کوتاه به برخی از نماد های انرژی پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، روز گذشته شاخص کل بورس رشد کرد که البته رشد آن جزئی و کوچک بود. اما با وجود رشد شاخص کل، وضعیت شاخصه هایی که برای پیش بینی معاملات روزهای آینده استفاده می شوند وضعیت خوبی ندارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک یزد از رشد شاخص های تجارت فرامرزی استان در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: کالاهای صادراتی و وارداتی گمرک یزد در یکسال اول فعالیت دولت سیزدهم از حیث وزن و ارزش با رشد روبه رو بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در روز رشد شاخص ها، قیمت سهام نمادهای فراکابی بازار سهام افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: توجه استاندار به حوزه آموزش و پرورش و نگاه ویژه وزیر سبب رشد شاخص های متعدد آموزشی در هرمزگان شده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان؛ با اشاره بر معرفی ظرفیت های واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در نمایشگاه هفته دولت گفت : واحده های تولیدی با محصولات متنوع و با کیفیتی خوبی که دارند، می توانند نقش مهمی در رشد شاخص های صادرات غیر نفتی داشته باشند .
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۱۶    
در معاملات روز دوشنبه هفتم شهریور ماه، شاخص کل بورس پایتخت با رشد هزار و 49 واحدی نسبت به روز یکشنبه به رقم یک میلیون و 445 هزار و 137 واحد رسید. شاخص هم وزن بورس نیز با صعود 2 هزار و 75 واحدی در سطح 410 هزار و 633 واحدی ایستاد ...