جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۴۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رشد شاخص»

بیشتر بورس های جهان در پایان معاملات امروز با رشد شاخص روبه رو شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۲۱    
شاخص کل و هم وزن بورس، در حال رسیدن به حمایت معتبر تکنیکالی میباشد که میتوانیم به رشد شاخص و جبران کمی از زیان سرمایه گذاران امیدوار باشیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار داخلی سبزپوشی بورس در پایان هفته برخلاف باقی روزهای هفته جاری، بازار سهام آخرین روز معاملاتی هفته را سبزپوش به پایان برد تا زنجیره پنج روزه افت شاخص ها در این روز به پایان برسد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بورس تهران امروز مثبت شد و 66 درصد از نمادهای بازار در محدوده مثبت معامله شدند. با وجود رشد شاخص های کل و هم وزن، نوسان قیمت نمادهای مثبت که عموما در دامنه مثبت یک درصد معامله شده اند، حاکی از بی رمقی بازار و تردید معامله گران برای ورود جدی به دادوستد سهام است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۲    
با وجود رشد شاخص کل بورس در 11 ماه ابتدایی سال جاری ولی قیمت سهام شرکت های بسیاری بیش از 55 درصد از ارزش خود را از دست داد. چنوپا با ریزش 79 درصدی در بازار پایه و ثامان با ریزش 63 درصدی در بازار اصلی در این مدت رکورددار ریزش ها هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی با اشاره به روند رو به رشد شاخص های مربوط به حوزه گردشگری در استان گفت: اقامت مسافران خارجی در استان طی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 32 درصد افزایش یافته که امیدواریم این روند در سال آینده نیز ادامه یابد.
پایان معاملات هفته جاری برای بیشتر بورس های اروپایی با رشد شاخص ها همراه شد اما در بازار سهام آمریکا، پس از یک روز پررونق، هراس سرمایه گذاران موجب تعدیل نماگرهای اصلی شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز با رشد بیش از 600 واحدی مواجه شده است.
عصر بانک   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از استراتژی های کلان شرکت پرداخت نوین در حوزه کنترل منابع و مصارف ، کاهش هوشمندانه رول کارتخوان در سال 1402 بوده است که بررسی ها موفقیت شرکت پرداخت نوین در آیتم فوق را نشان می دهد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۳    
در پایان معاملات امروز دوشنبه شاخص کل با رشد 0.32 درصدی، معادل 6 هزار و 575 واحد از ارتفاع این شاخص، در سطح دو میلیون و 71 هزار و 298 واحدی قرار گرفت. شاهد ورود پول به بازار سرمایه و رشد شاخص خواهیم بود؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بورس تهران امروز هم مانند روز گذشته اندکی سبزپوش شد و رشد شاخص های کل و هم وزن را تجربه کرد. با این حال، حجم و ارزش معاملات خرد همچنان رکودی است.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۳    
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص بورس تهران امروز صبح را با صعود آغاز کرد و در نهایت با رشد بیش از 6 هزار و 610 واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در رقم دو میلیون و 71 واحدی آرام گرفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بورس تهران روز یکشنبه 29 بهمن 1402 با افزایش تراز شاخص هم وزن در کنار رشد شاخص کل و کاهش ارزش معاملات خرد مواجه بود. خروج پول از سهام در معاملات روز یکشنبه نیز به نسبت روز شنبه کمتر شد و خروج پول حقیقی از صندوق های درآمد ثابت تداوم داشت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
برای پیش بینی بورس امروز –یکشنبه 29 بهمن- به روند بازار سهام در روز کاری گذشته نگاه می کنیم. روز شنبه شاخص کل 18 هزار و 517 واحد سقوط کرد و شاخص کل هم وزن 6 هزار و 226 واحد افت کرد. همچنین شاخص کل فرابورس 251 واحد پایین آمد و شاخص هم وزن فرابورس کاهش هزار و 136 واحدی داشت. بیشترین افزایش قیمت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: بیت کوین در حال حاضر با رشد قیمت قابل توجهی همراه شده و این اتفاق در زمانی رخ داده که شاخص دلار آمریکا نیز تقویت شده است. اما با نگاهی به گذشته می توان دید که بیت کوین در زمانی که دلار تقویت می شد، قیمتش کاهش می یافت.
بورس های منطقه اروپا-خاورمیانه در معاملات ابتدای هفته برخلاف آسیا، شرایط بهتری داشتند و امروز را با رشد شاخص ها شروع کردند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دو تحلیلگر بازار سرمایه با اعلام مهم ترین مانع رشد شاخص و پیش بینی روند تا پایان سال، معتقدند دولت و بانک مرکزی با سهم 2 درصدی بورس، 90 درصد اقتصاد را فدا نخواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر بازار سرمایه گفت: همچنان تا وقتی که سطح حمایتی 2.070.000 واحد شکسته نشود، می توان امید به برگشت و رشد شاخص کل داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بورس تهران روز شنبه با رشد شاخص کل و افزایش شاخص های فرابورسی با سبز پوشی نقشه معاملات مواجه بود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در پایان معاملات روز شنبه 21 بهمن ماه، دو هزار واحد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۷    
دلیجان- استاندار مرکزی گفت: خیران به ویژه در حوزه مدرسه سازی همپای دولت نقش کلیدی در رشد شاخص های توسعه یافتگی دلیجان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۹    
ساری- ایرنا- قاسم کریم زاده مدیرکل شیلات مازندران گفت: افزایش بهره وری از اقتصاد شیلاتی در استان های شمالی به ویژه مازندران طی 2 سال گذشته از اولویت های مهم دولت سیزدهم برای اشتغال زایی بود که به استناد مشاهدات میدانی و آمارهای رسمی ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
چهارمحال وبختیاری - مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال وبختیاری از رشد شاخص های کتابخانه ای این استان در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: تا پایان سال جاری دو پروژه کتابخانه ای دیگر در استان افتتاح می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: شاخص بورس چین در واکنش به اظهارات رئیس جمهور این کشور برای ایجاد ثبات در بازارها، 6.8 درصد افزایش یافت و رکورد روزانه تاریخی ثبت شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که شاخص کل بازار سرمایه روز کاری گذشته 0.06 درصد افت کرده بود، امروز 0.04 درصد رشد کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دو کارشناس با تشبیه بورس به بوکسوری که از دولت ضربات متوالی خورده، رشد تا 40 درصدی شاخص را پیش بینی و خواستار ارتقای جایگاه بورس از طریق قانون گذاری شدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-علی عبدالمحمدی : معاملات بورس تهران در روز گذشته با افت شاخص کل و رشد شاخص هموزن پیگیری شد. در جریان معاملات روز گذشته بازار سهام، نماگر اصلی بازار سهام، 0.09 از ارتفاع خود را از دست داد و مجددا به محدوده بین 2میلیون تا 2میلیون و 100هزار واحدی رسید ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: رشد شاخص های سلامت و جهش در تربیت نیروی انسانی یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی محسوب می شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس محسن منصوری صبح دوشنبه در مراسم افتتاح خط تولید سولفات پتاسیم در یکی از واحدهای اقتصادی شهرستان آرادان ضمن اشاره به دستاوردهای دولت در بخش های مختلف اقتصادی و تولیدی و... بیان کرد: با تلاش مدیران دستگاه های اجرایی شاهد هستیم که بسیاری گره های موجود در کشورمان امروز بازگشایی شده است ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بورس، اولین روز معاملاتی هفته را با رشد شاخص کل و هم وزن آغاز کرد و به ترتیب 0.18 درصد و 0.66 درصد بازدهی مثبت به ثبت رساندند.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -بازار سرمایه در اولین روز هفته 3811 واحد افزایش یافت تا شاخص کل به دو میلیون و 111 هزار واحد برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
روند بورس و دلار این روزها خلاف جهت یکدیگر حرکت کردند، اما با رشد شاخص در روز جاری، به نظر می رسد پول های خارج شده از بازار ارز به بورس برگشته است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی ایران آنلاین ، شاخص هم وزن 4 هزار و 882 واحد افزایش یافت و به 737 هزار و 529 واحد رسید. نمادهای فخوز، شپنا، خساپا و خودرو بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای تاپیکو، کگل و پارسان بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس داشتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار سمنان گفت: در دولت سیزدهم در بخش های مختلف شاهد رشد شاخص ها بوده ایم و دستاوردهای مطلوبی به دست آمده است.
شاخص داو جونز آسیا در پایان معاملات امروز 0.33 درصد رشد کرد.
کیان آنلاین _بورس پرس نوشت: علی القاصی مهر به صدا و سیما، گفت: شرکت های متخلف برای فرار از پرداخت بدهی های بانکی و مالیاتی و بدهی به تامین اجتماعی اعلان ورشکستگی تقلبی یا صوری داشتند. بیشتر بخوانید: دلیل عدم رشد شاخص و شیوه مدیریت شرایط فعلی + پیش بینی روند هفته ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی بورس همچنان در سیر نزولی قرار دارد که ارزش معاملات به حداقل ممکن رسیده و آمادگی برای رشد سهام وجود دارد اما تنش های سیاسی مانع از رشد شاخص کل بورس شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یست و ششمین همایش شرکت های برتر ایران (IMI-100) با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، عباس علی آبادی وزیر صمت و جمعی دیگر از مسوولان و صاحبان بنگاه های اقتصادی برتر کشور در حالی برگزار شد که شرکت فولاد مبارکه رتبه اول از نظر شاخص فروش در گروه فلزات آهنی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
یکی از محرک های رشد شاخص بورس، تغییرات قیمت دلار است. این در حالی است که اخیرا اثر رشد دلار در بازار سهام منعکس نشده است. نگاهی به سابقه معاملات بورس تهران نشان می دهد که بازار سهام در تعیین مسیر آتی خود، همواره به نوسانات قیمت ارز توجه خاصی داشته است ...
کیان آنلاین _ بورس پرس نوشت: دو کارشناس بازار سرمایه با اعلام دلیل عدم رشد شاخص با افزایش نرخ ارز و کنترل متغیرهای گوناگون توسط نهاد ناظر در گفت و گو با دنیای اقتصاد، روند متعادل و مثبت را تا انتهای هفته پیش بینی کردند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رشد بازار سرمایه اگرچه به دنبال جهش نرخ ارز اتفاق افتاد، اما ادامه دار بودن آن به گفته مهدی بیات منش کارشناس بازار سرمایه همچنان در گرو اجازه سیاستگذار است ...
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز با یک هزار و 205 واحد افزایش، به 2 میلیون و 128 هزار و 36 واحد رسید. همچنین شاخص هم وزن 7 هزار و 122 واحد افزایش یافت و به 740 هزار و 448 واحد رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۲۰:۰۷    
تالار شیشه ای شاهد حرکت صعودی تمامی نماگر ها بود. نماد های فملی، فولاد، ثفارس و فارس در راس بازار عامل رشد شاخص کل بورس بودند. در این روز با وجود افزایش شاخص ها شاهد خروج پول حقیقی از بازار سهام بودیم.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۰۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز (شنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه بیش از 3 هزار واحد رشد کرد.
آمار معاملات بورس های عربی در هفته گذشته نشان می دهد که بجز دو بورس فلسطین و ابوظبی که کاهش 5/1 درصدی را تجربه کردند، شاخص 10 بورس دیگر بالا رفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مروز فملی، فولاد و ثفارس نمادهای سبز پوش بورس بودند که بیشترین اثر را در رشد شاخص کل بورس داشتند. در معاملات روز شنبه هفتم بهمن ماه 1402، شاخص کل بورس تهران 3 هزار و 363 واحد نسبت به روز کاری گذشته بالاتر ایستاد و به سطح 2 میلیون و 126 هزار و 855 واحد رسید. ...
اقتصاد آنلاین / قلم نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز یک شنبه 24 دی ماه 1402 با رشد 16٬762 واحدی به دو میلیون و 197 هزار و 296 واحد رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قادری گفت: اعتکاف یکی از جلوه های اعتلای معنوی و رشد شاخص معنویت در بستر انقلاب اسلامی است واگر بخواهیم فضای تربیتی و یک رویداد تربیتی کاملاً مردمی که جلوه اش حضور مردم در مساجد است را نام ببریم، قطعا اعتکاف شاخص ترین رویداد است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۹    
شاخص بورس در پایان معاملات امروز شنبه 7 بهمن ماه 1402 با رشد 3٬364 واحدی به دو میلیون و 126 هزار و 856 واحد رسید.