دوشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۱۶May 2022 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرایط بحرانی»

خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: خوشبختانه هم اکنون هیچ بیماری با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان نیست.
خانه ملت   ۹ ساعت پیش    
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس در توئیتی برموضوع امنیت غذایی کشورمان در شرایط بحرانی جهان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هم اکنون هیچ بیمار کرونایی با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان نیست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۸    
آدمی به واسطه قدرت تصمیم گیری و انتخاب، موجودی کامل است اما از آن جا که انسان سرشار از احساس و عاطفه است، گاهی احساس را بر عقل ترجیح داده و در برهه های حساس زندگی خود تصمیماتی نادرست می گیرد. به این ترتیب نمی توان انسان را موجودی بی نقص دانست ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مخالفت ها نشان می دهد که "گروکشی امنیتی-سیاسی" در داخل پیمان ناتو و حتی در شرایط بحرانی تا چه اندازه ای نمود دارد! به عبارت بهتر، تصویر یکدست و پیوسته ای که 30 عضو ناتو تلاش می کردند در آغاز جنگ اوکراین از خود نشان دهند طی هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری مخدوش شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۶    
در این مطلب می خواهیم کمی درباره روش های مدیریت اقتصادی صحبت کنیم که در این شرایط بحرانی می تواند به ما برای متعادل شدن وضعیت مالی خانواده هایمان کمک کند. هم چنین پیشنهاد هایی برای اینکه راحت تر این روز های سخت را پشت سر بگذاریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: خوشبختانه هم اکنون هیچ بیماری با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان نیست.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت:قانون جوانی جمعیت دارای جامعیتی قابل قبول و در شرایط بحرانی فعلی راه گشاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت:قانون جوانی جمعیت دارای جامعیتی قابل قبول و در شرایط بحرانی فعلی راه گشاست.
طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۳    
خوش بین بودن در زندگی به شما کمک می کند تا با مشکلاتی که بر سر راه شما قرار می گیرد راحت تر کنار بیایید و بتوانید در شرایط بحرانی عملکرد بهتری از خودتان ارائه دهید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: طی 24 ساعت گذشته مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 در چهارمحال و بختیاری گزارش نشد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا سلیمی اگر صنعت خودرو را یک کشور در نظر بگیریم این صنعت در سال 2019 با گردش مالی حدود 3200 میلیارد دلار و اشتغال حدود 60 میلیون نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم، ، معادل پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا خواهد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : ایستگاه کنگاور عدد شاخص 457 وضعیت قهوه ای یعنی خطرناک و بحرانی را برای دومین روز متوالی نشان می دهد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس گفت کشورش در شرایط اقتصادی بسیار بسیار دشواری قرار گرفته و اتهامات اخلاقی علیه یک عضو پارلمان را بسیار بسیار نگران کننده توصیف کرد.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه گرد و خاک همچنان در هوای استان های مرزی و مرکزی تداوم دارد از ادامه هشدار سطح نارنجی در 4 استان خبر می دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۶    
در حالیکه قرار است به دامداران سنتی دامدار کارتهایی با 200 میلیون تومان اعتبار و سود 11درصد داده شود، کارشناسان معتقدند در شرایط بحرانی که دامداران قرار دارند زمان شارژ شدن این کارتها حائز اهمیت است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
از ساعت 8 صبح امروز بیست و هفتم اردیبهشت ماه هوای اکثر شهر ها ی لرستان در شرایط بحرانی قرار گرفته است. / عزیز بابانژاد
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مطالعه ای که توسط محققان دانشگاه آبردین بریتانیا انجام شد نشان داد که بیماران مبتلا به دیابت در مقایسه با بیماران بدون دیابت در معرض خطر بیشتر نیاز به بستری در مراقبت های ویژه و اکسیژن مکمل یا بستری شدن به عنوان بیماری با شرایط بحرانی هستند. ...
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۰    
مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی فرمانداری سرپلذهاب از مراجعه بیماران تنفسی به بیمارستان سرپل ذهاب به دنبال حاکمیت شرایط بحرانی گرد و خاک در شهرستان خبر داد و گفت: برهمین مبنا مدارس و ادارات شهرستان تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- - وضعیت هوای کرمانشاه و پنج شهر استان امروز سه شنبه (27 اردیبهشت 1401) با توجه به ورود ریزگردها و گرد و غبار در شرایط بحرانی و ناسالم قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۳    
مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: به دلیل شدت گرد وغبار هوای همه شهرهای استان در شرایط بحرانی و خطرناک قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
هوای بیشتر شهر ها ی استان لرستان امروز تا 25 برابر حد مجاز آلوده است
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست کرمانشاه گفت: هوای پنج شهرستان غربی استان کرمانشاه امروز سه شنبه با توجه به ورود ریزگردها و گرد و غبار در شرایط بحرانی و ناسالم قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون یک بیمار مبتلا به کرونا با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گیلان گفت: در دوران کرونا که مردم از این بیماری ترس داشتند و حتی خانواده ها هم در بعضی موارد ورود نمی کردند، طلاب خط شکنی کردند و با کفن، دفن و غسل اموات و پرستاری افتخاری در بیمارستان ها، ثابت کردند که در شرایط بحرانی ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، در حاشیه بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفتگو با جلیل سالاری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران مطرح شد: ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست محیط زیست کرمانشاه با اشاره به ورود توده ریزگرد ها به استان کرمانشاه از سمت کشور عراق، گفت: هوای قصرشیرین در شرایط بحرانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ورود ریزگردها از غرب به استان کرمانشاه، وضعیت هوای شهرستان ها به ویژه مناطق مرزی استان کرمانشاه را به شرایط بحرانی کشاند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست محیط زیست کرمانشاه با اشاره به ورود توده ریزگردها به استان کرمانشاه از سمت کشور عراق، گفت: هوای قصرشیرین در شرایط بحرانی است. منبع: چندثانیه
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - حدود20 هزار هکتار از عرصه های جنگلی استان چهارمحال و بختیاری با آفات درگیرند و 700 هکتار از این عرصه های جنگلی در شرایط بحرانی قرار دارند، این آفات درختان بلوط را ضعیف می کنند و موجب خشکیدگی جنگل می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۰    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون دو بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رکنا ورزشی: دارنده مدال طلای المپیک لندن گفت: وزنه برداری ایران به شرایط بحرانی رسیده و ته دره است.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۳    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. بیت هوم اولین پلتفرم آنلاین سرمایه گذاری خرد حوزه مسکن، در یازدهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس حضور داشت تا به افراد جامعه نشان دهد در شرایط بحرانی و تورمی کشور هم می توان خانه خرید ...
شارا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۲    
بی شک آمادگی قبلی، از جمله در مواقع عادی از طریق کمیته مدیریت بحران، یکی از کلیدهای موفقیت روابط عمومی در شرایط بحران است. این یادداشت بر ارتباطات در مواقع بحران اقتصادی تمرکز دارد، اما بسیاری از توصیه های ارایه شده آن برای شرایط بحرانی در موقعیت های گوناگون جامعه صادق است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه، پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: پیش بینی می شود که دمای هوا حدود یک تا سه درجه در خردادماه بالاتر از حد نرمال باشد و به طورقطع خردادماه گرم تری پیش رو است. اگر صرفه جویی در همه زمینه ها در دستور کار قرار نگیرد وضعیت استان به سمت شرایط بحرانی کشیده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران اهواز با تاکید برتغییر تفکر سازه ای درمدیریت آب کشور، گفت: ساخت سدهای تنگه معشوره و مارون 2 با وجود شرایط بحرانی درمنابع آبی خوزستان، نگرانی نسبت به وضعیت آب این استان را بیشتر کرده است و معتقدیم شرایط خوزستان را بحرانی تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون سه بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه – مدیرکل شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت: به دلیل شرایط بحرانی و خشک شدن دریاچه ارومیه در حال حاضر شرایط برای زیست آرتمیا مناسب نیست و عملا برداشتی صورت نمی گیرد.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، عملیات ترکیه تحت عنوان پنجه بسته از 29 فروردین ماه گذشته به بهانه تعقیب و سرکوب عناصر حزب کارگران کرد ترکیه (PKK) و عملیات ارتش عراق در سنجار در 11 اردیبهشت ماه 1401 به ادعای سرکوب عناصر ایزدی وابسته به حزب کارگران کرد ترکیه موسوم به یبشه به اجرا گذاشته شده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: صبح امروز، میزان آلودگی هوای تهران با شاخص حدود 200 به در شرایط ناسالم قرار داشته و به مرز شرایط بحرانی رسیده در صورتی که ساعت 7 و 30 دقیقه صبح امروز در مورد تعطیلی مدارس ابتدایی شهر تهران، تصمیم گیری و نتیجه آن ساعت هشت صبح اعلام شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
سد و رودخانه کرخه که آب شرب و کشاورزی بخش عمده ای از مردم خوزستان را تأمین می کند این روز ها شرایط بحرانی و پر تنشی را تجربه می کند. به گزارش فرارو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۰    
در 24 ساعت گذشته یک هم استانی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا در چهارمحال و بختیاری فوت شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست محیط زیست کرمانشاه از تداوم گرد و غبار و شرایط بحرانی کیفیت هوا در کرمانشاه خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالیکه تنها پنج هفته تا پایان مسابقات لیگ برتر باقی مانده، اختلاف چهار امتیازی پرسپولیس و استقلال در صدر یکی از حساس ترین رقابتهای این سالها را شکل داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون پنج بیمار مبتلا به کرونا با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی چهارمحال و بختیاری تحت مراقبت و درمان هستند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عبدالمجید شیخی با اشاره به اینکه در حال حاضر مشکل اصلی کشور ما نظام توزیع است، گفت: اگر دولت بتواند در این مدت با طراحی سامانه های رصد کالا از مبدا تا مقصد، طراحی سامانه های نقل و انتقال پولی و تراکنش ها از فراران مالیاتی، نظام توزیع را اصلاح کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۲    
شرایط بحرانی اقتصادِ ترکیه، به شدت به منابع مالی عربستان سعودی نیاز دارد. از سویی، بن سلمان نیز با توجه به کاهش تعهدات دولت آمریکا نسبت به منطقه خاورمیانه، به دنبال تعریفِ یک سیاست خارجی مستقل تر(از واشینگتن) و ایجاد یک محیط امن تر منطقه ای برای عربستان سعودی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون سه بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تنش در جلسه های هیات رییسه اتفاق تازه ای نیست اما یکی از این تنش ها و تشنج ها بعد از 55 روز خبرساز شده است. به گزارش طرفداری، وقتی شب گذشته میرشاد ماجدی در تلویزیون به جای عذرخواهی از افکار عمومی بابت این که مدیریت 75 روزه اش در فوتبال ایران غیر از تولید تنش و بحران فایده ای نداشته ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: عده ای در داخل و خارج کشور با شیطنت چند بازی دوستانه تیم ملی را لغو کرده اند. هر روز یک خوراک خبری درست می کنند تا شرایط بحرانی شود. اسم حریفان تدارکاتی محرمانه می ماند تا رسما با آنها قرارداد ببندیم.