شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۲۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «اصلاح ساختار»

اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در طرح اصلاح ساختار این سازمان به دنبال این است که به جای اینکه درآمد بنگاه را مبنای محاسبه مالیات قرار دهد، درآمد کل خانوار را در مالیات ستانی مبنا قرار دهد.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
همواره یکی ازمنابع اصلی که می تواند محل درآمد دولت و تامین بودجه و نیز به حداقل رساندن اقتصاد کشور به دلارهای نفتی باشد همین اصلاح قانون مالیاتی و بهینه سازی آن به منظور شناخت خلاها و افزایش درآمد از اصناف سودده تر است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی ارتقای سطح حقوق و دستمزد کارکنان این دانشگاه را ضروری و اجتناب ناپذیر دانست و از اصلاح ساختار آن در آینده ای نزدیک خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، اخیرا مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات، با اشاره به بررسی و ارائه گزارش دیوان درباره لزوم اصلاح ساختار بودجه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۵۹    
اخیرا رئیس دیوان محاسبات پیشنهاداتی را در خصوص اصلاح ساختار بودجه به رئیس مجلس ارائه کرده است، این درحالی است که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده تنها موادی از اصلاح ساختار که به تصویب مجلس برسد، در لایحه بودجه سال 1400 اعمال خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جعفر قادری، روز پنجشنبه در آیین افتتاح پروژه آبخیزداری و کنترل سیلاب حوزه آبخیز دروازه قرآن شیراز افزود: روز گذشته که بحث اصلاح ساختار لایجه بودجه را بررسی می کردیم متوجه شدیم که دست ما در این زمینه در استان فارس خالی است چرا که ارزش افزوده ها ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی از اصلاح نظام حقوق و دستمزد واحدهای مرزی در آینده نزدیک خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۶    
معاون بانک مرکزی درحالی از حذف شعب و عابر بانک ها تا 2 سال آینده خبر می دهد که کارشناسان معتقدند؛ هر چند باید مسیر تکنولوژی مدرن در حوزه بانکداری در راستای تسهیل امور و کاهش هزینه ها طی شود اما ایران هنوز زیرساخت ها لازم برای حذف شعب و کارت های بانکی را ندارد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت ها و کمک ها و ردیف بودجه ها باید ضابطه مند بشود. نباید حمایت ها و کمک ها و ردیف بودجه ها سلیقه ای اعمال شود. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه محورهای اصلی اصلاح ساختار بودجه را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هوشیار فقیهی معاون اقتصادی اتاق اصناف ایران در واکنش به موضوع میزان تخلفات صنف های گوناگون صنفی تاکید دارد که تنها 4 درصد این واحدها تخلف قیمتی دارند و در عین حال می گوید: وضعیت پرچالشی که اکنون در آن قرار گرفته ایم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور درباره حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت گفت: اگر اهداف دولت را راهبردی و در راستای نظام بدانیم، این حمایت ها نیز در همان راستا خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۰    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه بالای در اختیار وزیر امکان لابی گری، فساد و تبعیض را افزایش می دهد، گفت: این تبعیض هم اکنون نیز وجود داشته و در برخی حوزه ها قابل مشاهده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۷    
مجلس شورای اسلامی رفع مشکلات اقتصادی کشور را در گرو اصلاح ساختار بودجه می داند. پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بودجه سنوات گذشته مبتنی بر نفت و انتشار اوراق بهادار بود که با توجه به شرایط موجود دیگر پاسخگو نیست.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
برنامه اصلاح ساختاربودجه در چهار محور درآمدهای پایدار ، هزینه های کارا ، عدالت و توسعه و ثبات در اقتصاد و نهایتاً اصلاح نهادی در نظام بودجه ریزی به شورای عالی هماهنگی اقتصاد ارائه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شرکت کنندگان در میزگرد مدیریت بازار ضمن تاکید بر لزوم کنترل تورم انتظاری با اصلاح نگرش جامعه، راهکار اساسی مدیریت تلاطم بازار را اصلاح ساختار اقتصاد کشور و اولویت کنونی را اصلاح پایه اطلاعاتی و شفافیت دانستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- اصلاح ساختاری بودجه از سال گذشته در سازمان برنامه و بودجه کلید خورده و این روزها توسط نمایندگان مجلس در حال پیگیری است. با این حال به نظر می رسد ورود درآمدهای ارزی دولت به بودجه به عنوان یکی از مسائل اساسی که در ادوار مختلف اقتصاد کلان کشور را تحت تأثیر قرار داده است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان - محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و سید محمد هادی سبحانیان کارشناس مسائل اقتصادی با حضور در برنامه تیتر امشب به بررسی لزوم اصلاح ساختار بودجه و باید ها و نباید ها در رابطه پرداختند. انتشار اوراق به نوعی پیش خور کردن بودجه در نظام اقتصادی کشور است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس،می گوید: دولت هفت سال حقوق بازنشستگان را تغییر نداد اما در سالی که کسری بودجه دارد این کار را انجام داده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۵    
تهران(پانا)- رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه در مجلس با اشاره به تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه می گوید در این طرح، بندی آورده شده که در آن دولت را مکلف می کند که درصدهای مالیاتی را به نفع تولید تغییر می دهد و سهم تولید را در پرداخت مالیات کم می کند. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۷    
هیات وزیران در 1399/07/16 تصویب کرد: وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جهاد کشاورزی موظفند به منظور یکپارچه سازی و تجمیع امور مرتبط با غذا و تغذیه نسبت به پیشنهاد اصلاح ساختار تشکیلاتی خود ظرف شش ماه از ابلاغ این اصلاحیه به سازمان اداری و استخدامی کشور جهت تصویب اقدام نمایند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: تعلل در اصلاح ساختار بودجه، پیامد کسری بودجه را به همراه داشته که ریشه رخدادهای نامناسب اقتصادی است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مالیات 3 درصدی شرکت های دولتی که 75 درصد بودجه را می بلعند دولت باید ولو با تأخیر دو ساله، اصلاح ساختار بودجه را برای بازتعریف درآمدها و هزینه ها جدی بگیرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۱۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی روی اصلاح ساختار بودجه سال 1400 تمرکز کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات کل کشور، گفت: از اصلی ترین موضوعات مطرح در اصلاح ساختار بودجه ارتباط دولت با نفت در بحث بودجه است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم ، در تشریح نشست صبح امروز این کمیسیون گفت: این جلسه با دو دستور کار بررسی طرح های تامین کالاهای اساسی و اصلاح ساختار بودجه برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: برخی از بندهای اصلاح ساختار بودجه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت و مقرر شد در جلسه عصر همین موضوع ادامه یابد تا سازمان برنامه بودجه برای تدوین بودجه 1400 و بر مبنای آن بودجه را نهایی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیران شهری از سال 96 وعده تغییر اصلاح سلختار شهرداری را دادند.3 سال طول کشید تا لایحه به شورا رسید و در نهایت ساعتی قبل از بررسی شهردار پشیمان و خواستار بازپس گیری لایحه شد.عضو شورای شهر در خصوص نامه شهردار در این زمینه توضیحاتی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: در نشست امروز صبح دو طرح اصلاح ساختار بودجه و تامین کالاهای اساسی با حضور رئیس دیوان محاسبات و معاون سازمان برنامه و بودجه بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۱    
با تصویب کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گزارش آن هفته آینده در صحن علنی مجلس مطرح خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: آرمان اقتصاد کشور همان اهداف اقتصاد سرمایه داری یعنی حداکثرسازی سود و لذت تعیین شده و نحوه اجرای آن نیز عدم دخالت دولت در اقتصاد است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۴    
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در نشست با نمایندگان جوان مجلس: درخواست دارم موضوعات مورد نظر همچون اصلاح ساختار بودجه، قاچاق کالا و ارز، بورس انرژی و... را انتخاب کرده و شبانه روز بر روی این موضوعات کار کنید.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷    
دستور اصلاحات ساختاری بودجه ای در سال 97 ازسوی رهبر انقلاب صادر شد، اما برخلاف انتظار ها در سال های ابتدایی این اصلاحات عملیاتی نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مجلس عزم خود را برای اصلاح ساختار بودجه جزم کرده است؛ از تشکیل کمیته تخصصی، برگزاری نشست های مشترک با رئیس مجلس، مرکز پژوهش ها و سازمان برنامه تا نامه نگاری با رئیس جمهور. حالا این دولت است که باید بر مبنای این اصلاحات لایحه را تدوین کند.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
محمدابراهیم تحسیری ضمن شفاف سازی در خصوص عملکرد شرکت متبوعش برنامه افزایش سرمایه شرکت بیمه معلم را تنها مربوط به این مرحله ندانست و این فرایند را در راستای اصلاح ساختار مالی شرکت ادامه دار معرفی کرد و گفت: در همین زمینه مرحله اول افزایش سرمایه صورت پذیرفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: درخواست دارم موضوعات مورد نظر همچون اصلاح ساختار بودجه، قاچاق کالا و ارز، بورس انرژی و... را انتخاب کرده و شبانه روز بر روی این موضوعات کار کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۱    
تهران- ایرنا- روزنامه وطن امروز نوشت: امروز 2 سال پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر اصلاح ساختار بودجه، اقدام دیوان محاسبات مبنی بر ارائه گزارش آسیب شناسی بودجه و پیشنهادهای اصلاح ساختار بودجه در قالب نامه رئیس دیوان به رئیس مجلس شورای اسلامی هم در همین راستاست که بررسی آن نشان می دهد کار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق بین دولت و مجلس برای اصلاح ساختار بودجه گفت: تمام توانمان را به کار می گیریم تا جایی که ممکن است بودجه را نسبت به گذشته شفاف کنیم و درآمدها و هزینه ها نیز شفاف تر و بودجه عملیاتی تر شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید جدی بر اصلاح ساختار بودجه دارند از این رو این امر باید در ارائه لایحه بودجه 1400 از سوی دولت مدنظر قرار بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۹   + ۹۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس از توافق دولت و مجلس بر سر اصلاح 14 تا 15 محور ساختار بودجه خبر داد که قرار است در ارائه لایحه بودجه 1400 مورد توجه قرار گیرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدابراهیم تحسیری ضمن شفاف سازی در خصوص عملکرد شرکت متبوعش برنامه افزایش سرمایه شرکت بیمه معلم را تنها مربوط به این مرحله ندانست و این فرایند را در راستای اصلاح ساختار مالی شرکت ادامه دار معرفی کرد و گفت: در همین زمینه مرحله اول افزایش سرمایه صورت پذیرفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در نشست امروز شورای هماهنگی مجلس با روسای کمیسیون های تخصصی مقرر شد، گزارش نهایی طرح اصلاح ساختار بودجه در جلسه آینده این شورا مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شوراآنلاین، پیروز حناچی امروز در حاشیه افتتاح بوستان 24 هکتاری زندگی در منطقه هرندی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: توسعه فضای سبز در محدوده قانونی یکی از سیاست هایی است که ما در این دوره در شهرداری تهران تعقیب می کنیم. ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان در این جلسه ضمن رفع ایرادات شورای نگهبان نسبت به اعمال مدرک دوم فرهنگیان، کلیات طرح اصلاح ساختار بودجه را نیز تصویب کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس گفت: براساس جلساتی که با برخی حقوقدان های شورای نگهبان و همچنین رئیس دیوان محاسبات داشتم، کمیته هایی برای بررسی و ارائه نظرات حقوقی و پیشنهادات نسبت به طرح اصلاح ساختار بودجه توسط آنها تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی گزارش آسیب شناسی بودجه و پیشنهادهای اصلاح ساختار بودجه کشور را ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی گزارش آسیب شناسی بودجه و پیشنهادهای اصلاح ساختار بودجه کشور را ارائه کرد.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمدجواد نوفرستی مدیرعامل انجمن جامعه ایمن و کارشناس ارشد حوزه انرژی ضمن تأکید بر لزوم برنامه ریزی برای بهینه سازی مصرف انرژی گفت: برخلاف اهداف برنامه توسعه پنجم و ششم شدت انرژی در کشور افزایش یافت ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس در تشریح نشست نشست رؤسای کمیسیون ها و هیئت رئیسه، گفت: مجلس شورای اسلامی تاکید دارد بودجه 1400 با اصلاح ساختار ارائه شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی تازه ترین ها، گفت: در نشست امروز صبح اعضای هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس موضوع اصلاح ساختار بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...