جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۳۱Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاح ساختار»

تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۳    
خراسانی پیشکسوت اتومبیل رانی در گفتگو با بازار گفت: حلقه مفقوده در بین ورزش های موتوری، تولیدکنندگان موتور و ماشین هستند و اگر این افراد هم به این زنجیره وصل شوند، هم ورزش و هم آنان سود می برند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولتی که حامی تولید باشد با اصلاح ساختار نظام برنامه ریزی و بودجه ریزی و ساختار مدیریت کشور و بهره گیری از منابع و توانمندی های داخل، نجات بخش کشور است.
صبای سلامت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۱۲    
به بهانه سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با دکتر محمد برزعلی عضو کمیته کشاورزی ستاد مرکزی پویش حامیان آیت الله سید ابراهیم رئیسی عضو هیئت علمی ، دارای دکترای تخصصی زراعت و کارشناس ارشد حقوق ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام وزارت راه و شهرسازی، علیرضا محمدی کرجی ران تاسیسات زیربنایی را از جمله مهمترین مؤلفه های راهبردی ارائه خدمات در بزرگترین بندر تجاری ایران دانست و اظهار داشت: پروژه تعمیرات اساسی ابنیه و تاسیسات مجتمع بندری شهید رجایی، شهرک های مسکونی شهید باهنر و شهید رجایی شامل اصلاح ...
خبرآنلاین: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه سقوط آبشاری آمار و تغییر ساختار جمعیت تهدیدزاست بر ضرورت اصلاح سیاست های جمعیتی در کشور تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- امیر حسین قاضی زاده هاشمی درباره بیانیه نمایندگان برای انصراف از ادامه رقابت های انتخاباتی گفت: دوستان نظر خود را اعلام کرده اند. باید ببینم حجت برای کنار رفتن دارم یا نه. به هر حال نظام به ما اعتماد کرده و باید پاسخگوی وظیفه شرعی باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از برنامه اش برای اصلاح ساختار آموزشی و ایجاد مدارس الگو در مقاطع مختلف تحصیلی در دولت جهش و جهاد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: دولت باید دیدگاه خود را نسبت به خصوصی سازی تغییر دهد و برای بهبود روند واگذاری ها نیاز به اصلاح ساختار دولت داریم.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۳۸    
رضا پیله رام کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر خرم آباد، در نشست خبری با خبرنگاران گفت: شفافیت در حوزه مدیریت مالی شهرداری به منظور جلوگیری از فساد مالی و اصلاح ساختار شورا و شهرداری، مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف عالیه کمک خواهد کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندارد را پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه معرفی کرد و گفت: برای اصلاح ساختار تولید و خدمات متناسب با شرایط و قوانین موجود با دانشگاه همراه می شویم.
وارک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۶    
صیدرضا پیله رام کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت:به دنبال اصلاح ساختار شورای شهر و شهرداری هستم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور اظهار داشت: اصلاح ساختار مدیریت شهری و قوانین انتخابات با همکاری و تعامل با مجلس در اولویت دولت آینده قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراها و طرح مدیریت جامع شهری، گفت: این دو طرح به دنبال رفع خلاء های قانونی و اصلاح ساختار مدیریت شهری جهت نظارت بر عملکرد شوراها و افزایش کارآمدی شوراهای اسلامی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲    
حجت الاسلام سلیمانی گفت: برای ایجاد تغییرات جمعیتی نیاز به اصلاح ساختار های نظام می باشد با تشکیل اتاق فکر و حمایت حوزه های علمیه راه حل موثری برای این بحران یافت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ناترازی بانک ها، عدم اصلاح ساختار بودجه و افزایش نقدینگی را از جمله دلایل مشکلات کشور دانست و گفت: در سال نخست ریاست جمهوری تورم را به نصف می رسانم.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بیمه تجارت نو از تصمیم هیات مدیره به انجام افزایش سرمایه تفویض شده در مجمع فوق العاده این شرکت فرابورسی خبر داد. به گزارش بانکداری ایرانی ؛ بیمه تجارت نو که پیرو تصمیمات مجمع فوق العاده 2 آذر سال گذشته برنامه افزایش سرمایه 282 درصدی از 157 میلیارد تومان به 600 میلیارد تومان در دو مرحله را تصویب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون حمایت قضایی، مالکیت فکری، مسئولیت اجتماعی و حاکمیت شرکتی اتاق بازرگانی فارس، ضمن تاکید بر لزوم توجه به سلامت روانی و اجتماعی به عنوان دو مقوله جدایی ناپذیر از سلامت جسم گفت:با اصلاح ساختارهای اجتماعی و اقتصادی خانواده، خشونت خانوادگی نیز کمتر خواهد شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، با وجود تاکید بالاترین مقامات حکومتی در ایران و وضع قوانین و اعمال محدودیت های بانک مرکزی، در دهه اخیر روند بنگاه داری بانک های کشور افزایشی بوده است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه، سامان دادن به اقتصاد و اصلاح ساختاری اقصادی اولویت نخست و مهم رئیس جمهور آتی است، گفت: برای عبور از بحران هایی مثل کسری بودجه، تورم، افت ارزش پول ملی، نظام مالیاتی و بانکداری باید از انباشت تجربه علمی استفاده کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو ٬ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۰    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آغاز فرآیند افزایش 1800 درصدی سرمایه ایران خودرو دیزل ناشی از اصلاح ساختار مالی و تجدید ارزیابی دارایی های این شرکت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / تصلا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس انجمن قطعه سازان لوازم خانگی از صادرات برخی قطعات لوازم خانگی به انگلستان و ترکیه خبر داد و تصریح کرد: حدود 10 درصد مصرف را کالاهای خارجی تشکیل می دهد و دلیل گرایش برخی مصرف کنندگان به کالای خارجی نیز لوکس پرستی و اعتقاد دیرینه به خوب بودن کالای خارجی است.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات با اشاره به نتیجه برنامه 30 ماهه با خروج از زیان انباشته و اصلاح ساختار مالی از طرحی جدید برای افتتاح 110 شعبه نوین و طراحی سوپر اپلیکیشن پرداخت خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هر مقدار مشارکت در انتخابات بیشتر باشد شخص منتخب از قدرت چانه زنی بیشتری در عرصه بین المللی برخوردار خواهد بود و برای اصلاح ساختار درونی و مشکلات داخلی از قدرت بالاتری بهره مند می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اول کمیسیون اصل مجلس گفت: با توجه به عدم همراهی دولت، مجلس یازدهم کارنامه قابل قبولی در یک ساله گذشته دارد که نمونه اصلاح ساختار بودجه 1400 است که امسال آثار آن بر وضع معیشت مردم نمایان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
برخی سوء مدیریت ها و البته نبود شفافیت کامل از سوی مسئولان، اعتماد مردم نسبت به سیاست های اجرایی دولتمردان را کاهش داده و تنها راه جبران این اشتباه، اصلاح ساختار مدیریت کشور به وسیله استفاده از ظرفیت نخبگان بومی است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محسن جلواتی قائم مقام دیده بان شفافیت و عدالت در برنامه گفتگوی اقتصادی رادیو گفت وگو با اشاره به اینکه طرح نظام بانکداری اسلامی دارای مزایا و معایبی است گفت: تغییر و به روزرسانی قانون نظام پولی و بانکی برای اصلاح ساختار اقتصادی کشور، ضروری و اجتناب ناپذیر است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۲۷    
گروه استان ها موضوع اشتغال و حل معضل بیکاری مسئله ای بوده که چند سالی است دولت مردان را به خود مشغول ساخته تا راه حلی برای برون رفت از آن ارائه دهند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه درخصوص تاثیرات برگزاری انتخابات ریاست جمهوری بر این بازار گفت: اگر انتخابات پیش رو برای مردم امید و انگیزه در پی داشته باشد، به طور قطع بر بازار سرمایه نیز اثرگذار خواهد بود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همچنان حواشی و درگیری ها پیرامون سوپرلیگ اروپا ادامه دارد. از 12 باشگاه ابتدایی، تنها یوونتوس، بارسلونا و رئال مادرید هستند که هنوز در این لیگ مانده اند و قویا خواستار اصلاح ساختار یوفا هستند ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر ما بخواهیم با فساد مبارزه کنیم، ابتدا باید به سراغ اصلاح این ساختار استضعاف گر برویم.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۷:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یار احمدیان ضمن برشمردن مطالبات جامعه کارگری همچون امنیت شغلی،تامین معیشت، اصلاح ساختار تأمین اجتماعی... با ابراز خرسندی از شرکت رئیسی در انتخابات پیش رو ، خواستار حل مطالبات اقشار اسیب پذیر جامعه علی الخصوص جامعه ی کارگری ، از ریاست جمهور آینده شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۲۱:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: وسال است در اندیشکده ای تلاش کردیم چیزی که در بیانه گام دوم آمده یک مدل در حمکرانی تهیه کنیم؛ بیشتر دنبال اصلاح ساختار کشور هستیم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۰:۵۰    
خبرگزاری میزان - قتل جورج فلوید، اعتراضات گسترده ناشی از آن، درخواست مجدد برای اصلاح ساختار پلیس و محاکمه افسر سابق پلیس که به جرم قتل فلوید مجرم شناخته شد، واقعیت حیرت انگیزی را تحت الشعاع قرار می دهد؛ آمار کشته شدن افراد توسط پلیس آمریکا ، که امسال حدود 3 نفر در روز بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۶    
نماینده ولی فقیه در استان مدیریت مصرف، افزایش بهره وری و اصلاح ساختار تولید را از مهمترین بخشهای اقتصاد مقاومتی دانست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، حبیب آقاجری در نشست خبری مجمع نمایندگان خوزستان که در سالن جلسات اتاق بازرگانی اهواز برگزار شد، اظهار کرد: از زمان ورود به مجلس شورای اسلامی کارها و امور در سه بخش ملی، استانی و منطقه ای دنبال و پیگیری شدند؛ تصویب قانون اقدام راهبردی لغو تحریم ها، اصلاح ساختار بودجه نویسی ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ حبیب آقاجری در نشست مجمع نمایندگان خوزستان با اصحاب رسانه که برگزار شد، با اشاره به عمده اقدامات ملی توسط مجلس یازدهم، اظهار کرد: تصویب قانون راهبردی لغو تحریم ها، اصلاح ساختار بودجه نویسی، قانون مالیات بر خانه های خالی، اولویت دادن به بخش نظارتی مجلس ...
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت؛ اصلاح ساختار اقتصادی واحدهای تولیدی و صنعتی برای پایداری مشاغل و امنیت شغلی کارگران و ارتقاءکمی و کیفی تولیدات امری ضروری است.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز (چهارشنبه) در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی که در محل سابق لانه جاسوسی برگزار شد، در پاسخ به سوال دانشجویی مبنی بر اینکه برنامه شما برای کنترل مخارج و کسری بودجه چیست؟ گفت: فرهنگ و اقتصاد به هم وابسته هستند ...
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دویست و نود و هشتمین نشست شورای عالی کار گفت: اصلاح ساختار فنی و اقتصادی تولید در بعضی از واحدهای تولیدی و اصلاح مقررات در جهت رشد کمی و کیفی تولید و پایداری اشتغال ضروری است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اصلاح ساختار بودجه را یکی از مهم ترین اقدامات مهم این کمیسیون در سالی که گذشت عنوان کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اختلاف نظر مسئولان وزارت علوم و دانشگاه آزاد بر سر ظرفیت های پذیرش دانشجو، موضوع تازه ای نیست و به نظر می رسد این اختلافات همگی به یک کلیدواژه ختم می شود؛ کاهش ظرفیت در دانشگاه آزاد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس گفت: متاسفانه در مساله بودجه بویژه در زمینه ساختار، درآمد و شیوه های هزینه کرد، وضعیت چندان مطلوب و قابل دفاعی نداریم.
ایران خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مهرکام پارس از برنامه های اصلاح ساختار مالی و افزایش سرمایه این شرکت از محل تجدید ارزیابی دارایی خبر داد و گفت: با خروج از ماده 141 قانون تجارت، امکان دریافت تسهیلات بانکی، انتشار اوراق و تامین از بازار سرمایه فراهم خواهد شد؛ از سوی دیگر با تامین اعتبار انجام شده ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در سال ابتدایی فعالیت خود موضوعات مهمی مانند اصلاح ساختار بودجه، تامین کالای اساسی و قیر رایگان را در دستورکار خود قرار داد تا زمینه کاهش کسری تراز عملیاتی،تقویت قدرت خرید مردم و ارتقا رفاه مردم را فراهم کند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس محمد محب خدایی، معاون سابق گردشگری با برنامه رواق تماشا در مورد عملکرد دولت در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی به صورت تلفنی مصاحبه کرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای هیئت عامل و جمعی از مدیران بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران از شرکت بیمه البرز بازدید و با هیات مدیره و معاونان مدیرعامل بیمه البرز گفت و گو کردند. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری -صنعتی و ویژه اقتصادی کشور از اصلاح ساختاری و چابک سازی سازمان ها به عنوان یکی از راهکارهای مهم در توسعه مدیریتی مناطق آزاد کشور نام برد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه طرح اصلاح ساختار بانک ها که توسط مجلس ارائه شده، بررسی کارشناسی دقیقی ندارد، گفت: در صورت تصویب نهایی، مسائل نظام بانکی بیشتر خواهد شد.