چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۱:۲۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصلاح ساختار»

جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پایین بودن کیفیت خودروها را قبول و برای بالا بردن کیفیت آن برنامه ای داریم که با همکاری خودروسازان، قطعه سازان و البته دولت به نتیجه خواهد رسید. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۹    
گروه استان ها- مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: نگاه ما به عرصه هایی است که بافت فرسوده ما را شکل می دهد ما برای تولید مسکن آینده به حوزه بافت فرسوده توجه داریم و در تلاش هستیم با بسته های تشویقی در توسعه این عرصه ها فعال شویم.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت ،معدن و تجارت با بیان اینکه این وزارتخانه نباید بنگاه داری کند،گفت: پروژه ای را طراحی کردیم که هدف آن اصلاح ساختار مالی و سهامداری شرکتهای خودروساز است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی به وزیر صمت فرصت دوهفته ای داد که در زمینه اصلاح ساختار تولیدات خودروسازی داخلی اقدمات لازم را انجام دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس فرصتی دو هفته ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت برای ارائه برنامه مکتوب خود در راستای اصلاح ساختار مالکیتی و مدیریتی صنعت خودروسازی کشور اعطا کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده بناب در مجلس مشروط به اصلاح ساختار خودروسازی های داخلی از توضیحات وزیر صمت قانع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: یکی از الزامات اصلاح ساختار بودجه، شفافیت عملکرد مالی نهادها و شرکت های دولتی است و بر این اساس باید بودجه دانشگاه های علوم پزشکی در سال آینده حسابرسی شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
بهزاد منصوری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: توافقی را از ابتدای سال از طریق وزارت صنعت و سازمان گسترش نوسازی صنایع و معادن برای اصلاح ساختار واحدهای تولیدی سنگ بری، با توجه به سرفصل منابع نهایی شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تدوین برنامه ای به دنبال ایجاد تحولی اساسی در خودروسازی است. پروژه اصلاح ساختار بازارهای زنجیره تامین خودرو، ارتقای خدمات پس از فروش و حمایت از مصرف کنندگان نمونه هایی از پروژه های تحولی صنعت خودرو است.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تدوین برنامه ای به دنبال ایجاد تحولی اساسی در صنعت خودروسازی است پروژه اصلاح ساختار بازارهای زنجیره تامین خودرو، ارتقای خدمات پس از فروش و حمایت از مصرف کنندگان نمونه هایی از پروژه های تحولی صنعت خودرو است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت با تدوین برنامه ای به دنبال ایجاد تحولی اساسی در صنعت خودروسازی است؛ در این برنامه اهداف، راهبردها و استراتژی ها مشخص شده است که پروژه اصلاح ساختار بازارهای زنجیره تامین خودرو ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ارائه برنامه وزارت صمت برای ساختار صنعت خودرو در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: در جنگ اقتصادی، اولین اولویت، صیانت از معیشت مردم است، اما دولت هنوز برنامه ای در این خصوص ارائه نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اختصاص 14.5درصد درآمدهای نفتی به شرکت نفت در مورد حذف یارانه ها گفت: با تورم 40درصد، ما به مردم یارانه نمی دهیم بلکه به مردم در مقابل کاهش سطح زندگی آنها کمک می کنیم.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه دولت کنونی هم وارث همه کارهای خیر و پر برکت گذشته و هم وارث تلنباری از مشکلات است، گفت: در جاهایی نیازمند اصلاحات ساختاری هستیم و باید اصلاح ساختار کنیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ایرنا : دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه دولت کنونی هم وارث همه کارهای خیر و پر برکت گذشته و هم وارث تلنباری از مشکلات است، گفت: در جاهایی نیازمند اصلاحات ساختاری هستیم و باید اصلاح ساختار کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه وشهرسازی در نشست هم اندیشی با معاون سرمایه انسانی سازمان امور اداری استخدامی کشور از تلاش برای اصلاح ساختار اداری، هم افزایی در بکارگیری سرمایه های انسانی و حل مشکلات و ابهامات در اجرای مواد قانونی اداری استخدامی خبرداد.
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵    
سید حامد موسوی، معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوین خبر از برگزاری جلسه بازنگری و اصلاح ساختار سازمانی مناطق شهرداری قزوین بر اساس منطقه بندی جدید ابلاغی از سوی وزارت کشور با حضور معاونین شهردار و مدیران مناطق به میزبانی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری قزوی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۱    
در شورای راهبری و توسعه مدیریت استان مرکزی بر تبدیل وضعیت نیرو های ایثارگر، اصلاح ساختار اداری و تعیین تکلیف پست های بلاتصدی تاکید شد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در این مراسم که به صورت وبینار برگزار شد، محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی افتتاح ساختمان های جدید شعب را گامی برای تثبیت برند بیمه دی در عرصه کسب و کار دانست و افزود: بیمه دی در سال های اخیر سعی کرد با برنامه ریزی هوشمندانه ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، هیأت وزیران با هدف کاهش مصرف و شدت انرژی و آلایندگی، افزایش بازدهی و ارتقای کیفیت تولیدات داخلی و رقابت پذیری آنها، با طرح پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با عنوان طرح نوسازی و بازسازی صنایع کشور موافقت کرد. ...
بانک ملی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر محمدرضا فرزین در این مراسم با اشاره به ایجاد این معاونت جدید در ساختار بانک ، گفت:ضروری است که رویکردهای بانک ملی ایران در عرصه بانکداری جامع،تجاری و شرکتی تقویت شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه بودجه 1401 این روز ها در مجلس در حال چکش کاری است، باشگاه خبرنگاران جوان موارد اصلاحی این لایحه را در نشست پنجم "مسیر اصلاح ساختار بودجه 1401" به چالش کشیده است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۶    
اگر می خواهیم حاصل اصلاح ساختار اقتصادی نارضایتی نشود باید از روش های منطقی و علمی استفاده کنیم.که متاسفانه نسبت به آن تا به حال روزنه امیدی نمی بینیم.تا به حال هم از 7هزار صفحه برنامه ای که دولت پیش از انتخابات اعلام کرد چیزی ندیده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رییس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سود بانک ها از خرید و فروش ارز غیر قانونی است گفت: بانک به صورت مستقیم یا از طریق شرکت های زیر مجموعه در حوزه خرید و فروش ارز ورود می کنند، بانک مرکزی باید نظارت های خود را افزایش دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۱    
احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: با اصلاح ساختار بودجه فاصله زیادی داریم،بودجه 1401 نباید با اما و اگرهای برجام گره بخورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه شش شهرداری قم از اجرای اصلاح ساختار هندسی معابر اصلی و فرعی و شناسایی و رفع گره های ترافیکی در راستای تسهیل در عبور و مرور شهری و مناسب سازی معابر و پیاده روهای منطقه خبر داد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت ضمن تشریح پروژه های در دست اقدام این وزارتخانه از کاهش 16 درصدی نرخ تورم مصرف کننده در 4 ماه گذشته خبر داد. *** اصلاح ساختار وزارت صمت به گزارش صنایع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۱    
اصلاح ساختار بودجه شرکت های دولتی از جمله محورهای طرح اصلاح ساختار بودجه سازمان برنامه و بودجه است که با عنوان هزینه کرد کارا در دولت دوازدهم (سال 1398) ارائه شده بود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳    
درست ترین اقدام در خصوص شبکه حمل و نقل ریلی، الزام راه آهن بر بهبود بهره برداری از شبکه و یا اصلاح ساختار سازمانی این شرکت در راستای اعطای حق بهره برداری از محورهای ریلی به بخش خصوصی است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
یکی از شعارهای مهم در انتخابات1400، ناکارآمدی و انفعال مدیران دولت قبل، بود که مطرح می شد.دولت سیزدهم با اصلاح ساختار ها می تواند مشکلات موجود را حل و فصل و ساختار نوینی در حوزه مدیریت و راهبردی ایجاد کند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی در اولین نشست خبری خود شفافیت، اصلاح ساختار و تغییر مدل حقوقی را از مهمترین اولویت های کاری خود در بنیاد شهید عنوان کرد؛ صحبت هایی که باید دید در طول چهار ماه از شروع به کار دوره جدید این نهاد چقدر به آن جامه عمل پوشانده شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه خودرو با اشاره به این که سهام دولت در خودروسازی به شرکت های زیرمجموعه خودروسازان واگذار شده، گفت: زیان انباشته این شرکت ها و ساختار مالکیتی و سهام داری پیچیده و تودرتو، واگذاری این دو خودرو ساز را در شرایط فعلی خطرناک کرده است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۸    
جلوگیری از تضییح حقوق صاحبان اصلی صنعت حمل و نقل جاده ای و (تامین کنندگان وسائط نقلیه حمل کالا و مسافر جاده ای) در گرو اصلاح ساختار و اصلاح مقرراتی است که وظایف حاکمیتی این سازمان را بدون ضابطه و بدون داشتن آیین نامه مدون و شیوه نظارتی به بخش خصوصی واگذار نموده و موجبات مفسده را فراهم ساخته است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه کف استانداردها برای خودروسازان تدوین شده اما از اجرای همین حداقل ها هم با بهانه های مختلف سر باز می زنند، ضمن اشاره به مهلت یک ماهه برای اصلاح ساختار که یک هفته به پایان آن باقی مانده است ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه کف استانداردها برای خودروسازان تدوین شده اما از اجرای همین حداقل ها هم با بهانه های مختلف سر باز می زنند، ضمن اشاره به مهلت یک ماهه برای اصلاح ساختار که یک هفته به پایان آن باقی مانده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه کف استانداردها برای خودروسازان تدوین شده اما از اجرای همین حداقل ها هم با بهانه های مختلف سر باز می زنند، ضمن اشاره به مهلت یک ماهه برای اصلاح ساختار که یک هفته به پایان آن باقی مانده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق سایپا گفت: دولت باید قبل از واگذاری سهام خود در خودروسازی، وضعیت ایران خودرو و سایپا را اعم از ساختار سهام داری و زیان انباشته سامان دهد و آن ها را به سوددهی برساند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حزب اصلاح طلب اتحاد ملت در گزارش جلسه ستادی این حزب از 2 اقدام دولت رئیسی در بحث بودجه و برجام تقدیر کرد. در بخش مذکور از گزارش اشاره شده آمده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
افشارچی برضرورت نمایش کارآمدی انقلاب اسلامی با افتتاح پروژه ها تاکید کرد و گفت: تلاش می شود با اصلاح ساختار بودجه در سال آینده پروژه های بهتری افتتاح شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۶    
سمنان- سلیمانی، کارشناس اقتصادی با بیان اینکه ساختار بودجه نیازمند اصلاح است، گفت: اگر دولت بتواند اصلاح ساختار بودجه و اصلاح سیستم بانکداری را در مدار اصلاحات اقتصادی خود قرار دهد، موفق می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: حل مسائل اقتصادی، پرداخت بدهی پیمانکاران، ایجاد انضباط مالی و ساختارسازی در حوزه فرهنگی اولویت نخست و اصلاح ساختار نیروی انسانی اولویت دوم مجموعه جدید مدیریت شهری است.
رئیس جمعیت هلال احمر در سومین نشست از پنجمین دوره مجمع عمومی این جمعیت؛ تلاش برای تحقق چهار محور برنامه های کاری خود، اصلاح ساختار هلال احمر به سمت عملیاتی شدن ...
قیمت گاز برای صنایع فولادی 3.7 برابر می شود اما فولادسازان نگران سودآوری خود نباشند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تفاوت نگاه در رابطه با اینکه می گویند استقلال زیبا بازی نمی کند، به نظرم فوتبال زیبا از نگاه آدم ها متفاوت است. برای مثال گواردیولا دوست دارد توپ را از داخل زمین خودش در اختیار داشته باشد و آرام آرام جلو بیاورد ولی دیه گو سیمونه ترجیح می دهد فوتبال فیزیکی و استفاده از ضد حملات را در دستور کار ...
آوای رشت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – اسماعیل چراغی مدیر برنامه و بودجه شهرداری رشت اظهار داشت: لایحه پیشنهادی بودجه سال 1401 شهرداری رشت تا پایان دی ماه سال جاری به شورای اسلامی شهر رشت ارائه می گردد. ...
ورود موثر رئیس کمیسیون صنایع مجلس به مساله خودرو می تواند به اصلاح ساختار خودرو کشور و کاهش قیمت و افزایش کیفیت بیانجامد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس انتظار نمایندگان پیرامون اصلاح ساختار اقتصادی کشور را حول محور لایحه تحولی دولت عنوان کرد. *** انتظار مجلس از لایحه تحولی دولت، اصلاح ساختار اقتصادی کشور بود ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۷    
حجت الاسلام صادق زاده با بیان اینکه مگر می شود ادعا کرد که در جامعه فعلی، حیا و حجاب مهم نیست و فقط فلان موضوع اقتصادی مهم است، گفت: اگر بستر فرهنگ جامعه ناسالم باشد، هیچ چیزی درست نخواهد شد، به نقل از شهید مطهری، تمدن بدون تدیّن، توحشی منظم است.