سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۲:۴۷Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت صنعت»

سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
متقاضیان خودروی داخلی چنانچه از 26 تا 29 اسفند نتوانستند ثبت نام کنند، امروز و فردا (هفتم و هشتم فروردین) مهلت ثبت نام خواهند داشت.
اقتصاد ایران: وزارت صنعت از فرصت مجدد برای متقاضیان جامانده خودرو داخلی خبر داد و از امروز و فردا ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو شروع شد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۲    
گزیده اخبار اقتصادی روزنامه ها و رسانه های ویتنام در هفته اول فروردین ماه 1402 مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. واهمه وزارت صنعت ویتنام از تبدیل شده این کشور به مقصد صرف برای واردات خودرو ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه این وزارتخانه در سال جدید ایجاد دو شهرک جدید دانش بنیان در کشور است که یکی از آنها شهرک سیلیکون بوده که قرار است در خراسان رضوی ایجاد شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
قرار است امسال بین یک میلیون و 600 هزار تا یک میلیون و 800هزار دستگاه انواع خودرو در کشور به تولید برسد. وزارت صنعت چگونه می تواند به وعده اش درباره تولید خودرو عمل کند؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۷:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: جاماندگان طرح یکپارچه فروش و متقاضیانی که به دلایل مختلف حساب وکالتی آنها به موقع اعلام نشده بود، هفتم و هشتم فروردین می توانند با ورود به سامانه esalecar.ir خودروی خود را انتخاب کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۸    
تعداد بسیاری از متقاضیان ثبت نام خودرو به دلیل اشتباه در وکالتی کردن حساب خود قادر به ثبت نام در طرح یکپارچه فروش خودرو وزارت صنعت نیستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: مهلت انتخاب خودرو تا زمانیکه آخرین فرد متقاضی بتواند فرایند ثبت نام خود را نهایی کند تمدید می شود..
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
برگزاری جلسه هماهنگی در جهت تسهیل سرمایه گذاری با حضور محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان ، ایرج حسن پور مدیرکل صنعت،معدن و تجارت و دبیر شورای ساماندهی مبادلات مرزی و توسعه صادرات غیر نفتی سیستان و بلوچستان و نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بازدید نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان با همراهی محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان ، ایرج حسن پور مدیر کل صنعت ، معدن استان از کارخانه قوطی سازی آرمان گستر نوین کنارک و صنایع کنسرو سازی فانوس چابهار مستقر در شهرک صنعتی کنارک
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶    
جلسه سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی با حضور محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان ، نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان و ایرج حسن پور مدیرکل صنعت،معدن و تجارت نفتی سیستان و بلوچستان
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مشاور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در امور حقوقی، املاک و سرمایه گذاری از امضای تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه ساخت شهر و شهرک های جدید با هیات غنایی خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزارت صنعت با اشاره به دلیل کندی سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از تمدید ثبت نام حداقل برای یک روز و تا 29 اسفند ماه خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۵    
اقتصاد ایران: مدیر طرح واردات خودروی وزارت صنعت گفت: حدود 34 هزار نفر از 120 هزار متقاضی، مشمول تخصیص خودرو خارجی شدند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۵    
وزارت صنعت و تجارت طالبان اعلام کرد با وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران بر افزایش ترانزیت و تجارت تعادلی با سهولت های بیشتر و خدمات بهتر گفتگو کردند.
آی تی رسان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۸    
همانطوری که در خبرهای قبلی اشاره کردیم، طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی از دیروز 26 اسفندماه آغاز شده و تا سه روز ادامه خواهد داشت. هر متقاضی می تواند با یک کدملی در این طرح از 51 مدل خودروی موجود، یک خودرو را خریداری کنند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت از ثبت نام 280 هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو تا ساعت 8 صبح امروز خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۱   + ۶۲ سایت دیگر  
ثبت نام خودروهای داخلی در طرح تخصیص یکپارچه خودرو از 26 اسفندماه آغاز شده و در این طرح 51 مدل خودرو برای متقاضیان قابل خرید است. بر اساس اعلام وزارت صنعت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت، از کاهش 30 درصدی قیمت لاستیک خودرو در بازار، نسبت به روزهای گذشته خبر داد.
اقتصاد ایران: وزارت صنعت از احتمال اولین عرضه خودروهای وارداتی مثل چانگان و هیوندای النترا از 27 اسفند خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: چابهار متصل به آب های آزاد اقیانوس هند یکی از بهترین مکان ها برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی کشور افغانستان است و پیشنهاد می شود تجار و بازرگانان حضور فعال تری در این بندر راهبردی داشته باشند.
وانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش و کاهش قیمت خودرو در هفته جاری به خوبی نشان داد که دلار است که قیمت خودرو را در بازار تعیین می کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۲:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صنعت معدن و تجارت (صمت) ضمن اشاره به اینکه سعی و تصمیم بر این است اولین عرضه خودروهای وارداتی در روزهای باقی مانده از سال 1401 انجام شود، اعلام کرد که احتمالا اولین عرضه روز شنبه هفته آتی خواهد بود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۰۰    
به گزارش خاورستان،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند در نظر دارد خرید ، حمل و نصب اسکلت بیمارستان شفاء بشرویه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس www.setadiran ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد اظهار داشت: سه دسته بحث های اقتصادی و صنعتی بین وزارت صنعت و طرف عراقی صورت گرفت. در مورد تولید برق که بسیاری از شرکت های ایرانی توانمندی هایی بسیار بالایی در آن دارند اما با محدودیت های تامین منابع مالی مواجه بودند.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ محمد کرمی استاندار سیستان بلوچستان در بازدید از بندر چابهار به همراه هیئت اعزامی کشور افغانستان اظهار داشت: برای تعاملات بیشتر اقتصادی و تجاری همراه هیئت اعزامی از کشور افغانستان هستیم. ...
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در حالی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت دیروز در یک نشست خبری، از احتمال افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو در سال آینده خبر داده که بلافاصله پس از این نشست، وزارت صنعت در اطلاعیه ای، این موضوع را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۷    
وزارت صنعت و تجارت طالبان اعلام کرد افغانستان به ارزش بیش از 1.9 میلیارد دلار کالا در سال 1401 به خارج از کشور صادر کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی معاون صنایع حمل و نقل وزارت صنعت دیروز در یک نشست خبری، از احتمال افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو در سال آینده خبر داده که بلافاصله پس از این نشست، وزارت صنعت در اطلاعیه ای، این موضوع را رد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: ظرفیت ها و زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری بین ایران و افغانستان زیاد است و مراودات تجاری باید افزایش یابد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
روز گذشته معاون وزیر صمت در مورد افزایش قیمت خودرو در سال آینده گفت: متوسط افزایش قیمت ها در سال آینده حدود 30 تا 70 درصد خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۱۵   + ۷۱ سایت دیگر  
وزارت صنعت معدن و تجارت درباره افزایش 30 تا 70 درصدی قیمت خودرو اعلام کرد، شورای رقابت مسئول تعیین قیمت خودرو است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی بر اساس آیین نامه پیشنهادی خود که در هیأت وزیران مصوب شد، برنامه اجرایی بستر سازی، ایجاد و توسعه زیست بوم نوآوری، فناوری و کارآفرینی را در این وزارتخانه تدوین و اجرایی می کند. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۸۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت در مورد افزایش قیمت خودرو در سال آینده گفت: متوسط افزایش قیمت ها در سال آینده حدود 30 تا 70 درصد خواهد بود.
نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان با استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و فرماندار و مسئولان و قضرهای مختلف مردم وارد فرودگاه کنارک شد و سپس از ظرفیت های اقتصادی، تجاری، مراکز تولیدی و کارخانه های در حال ساخت فولاد و پتروشیمی چابهار بازدید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:حذف قرعه کشی خودرو، واردات 100هزار دستگاه خودرو، کاهش قیمت تمام شده خودرو و تولید یک میلیون و 350 هزار دستگاه خودرو، تنهای بخشی از وعده های وزارت صمت برای سال 1401 است که نه تنها امسال محقق نشده، بلکه بعید به نظر می رسد در سال آینده هم محقق شود. ...
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزارت صنعت اعلام کرد: نوبت 120 هزار متقاضی خرید خودروهای وارداتی، انجام و از شب گذشته منتشر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: ظرفیت ها و زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری بین ایران و افغانستان زیاد است و مراودات تجاری باید افزایش یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: زمان بندی متقاضیان خرید خودروهای وارداتی ساعت 21 در سامانه saleauto.ir بارگذاری شده است.
تیتر20   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع لوازم خانگی و اداری، در نامه ای به احمدی، سرپرست معاونت مقررات و برنامه ریزی بانک مرکزی، 5 پیشنهاد جدید وزارت صمت را برای تنظیم بازار تلفن همراه و تبلت اعلام کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان و هیئت همراه امروز از بازارچه و پایانه مرزی میلک در شهرستان هیرمند بازدید کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان گفت: به دنبال توسعه و افزایش مبادلات تجاری با ایران هستیم و تلاش ما این است که فعالیت های اقتصادی مشترک داشته باشیم.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند؛ با توجه به توافق حاصل شده با وزارت صنعت معدن و تجارت، بانک پاسارگاد به عنوان بانک عامل در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی تعیین شده است.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
به اطلاع کلیه مشتریان گرامی می رساند؛ با توجه به توافق حاصل شده با وزارت صنعت معدن و تجارت، بانک پاسارگاد به عنوان بانک عامل در طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی تعیین شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تجارت بین ایران و افغانستان با کلنگ زنی راه فرعی و ایجاد محل جدید برای بازرسی از خودروها و کامیون ها در پل ابریشم پایانه مرزی میلک با حضور سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان و استاندار این استان تسهیل شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان با حضور در شهرستان خواف، از شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان بازدید نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در سفر سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان به خراسان جنوبی طرفین درباره راهکار های افزایش صادرات و ترانزیت رایزنی کردند.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عصر خودرو- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با قانونی شدن واردات خودروهای دست دوم با عمر کمتر از 5 سال وزارت صنعت نمی تواند بهانه ای برای نابسامانی بازار خودرو داشته باشد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت صنعت کره جنوبی در پی کاهش تقاضای جهانی برای نیمه هادی ها در بحبوحه رکود اقتصادی، صادرات این کشور در فوریه 2023 برای پنجمین ماه متوالی کاهش یافت. ...