دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۴:۲۶Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بسته حمایتی»

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: 100 مرکز نیکوکاری این استان در اجرای رزمایش ایران همدل و توزیع 313 هزار پرس غذای گرم و 31 هزار بسته حمایتی در ماه رمضان با کمیته امداد همکاری دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان با پیگیری بهزیستی شهرستان زرند وهمکاری شرکت فولاد ایرانیان زرند مددجویان تحت حمایت بهزیستی زرند از بسته حمایتی این شرکت برخوردار شدند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۳    
به مناسبت ماه مبارک رمضان نیکوکار اهل گرمی 200 بسته حمایتی در بین ایتام و نیازمندان شهرستان توزیع کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۲    
محدثه رودباری گفت: قصد داریم هم زمان با سالروز ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و در تداوم رزمایش کمک مومنانه تعداد 50 بسته حمایتی را در بین خانواده های نیازمند روزه دار توزیع کنیم.
197بسته حمایتی در بین نیازمندان عضو کانونهای فرهنگی وهنری مساجدشهرستان بهمئی توزیع شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) دامغان گفت: 2 هزار بسته معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه، بین نیازمندان و مددجویان کمیته امداد این شهرستان توزیع شد و پخت و توزیع 45 هزار پرس غذای گرم تا پایان ماه مبارک اجرایی می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
* سازمان هدفمندی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای از واریز بسته حمایتی معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان به حساب 60 میلیون نفر خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان به استحضار هم وطنان عزیز می رساند در اجرای مصوبات شصت و چهارمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا مورخ 21 فروردین 1400 بسته ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه زمان واریز بسته حمایتی معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تعاریف که در خصوص دریافت یارانه معیشتی شده است، خانوارهایی مشمول بسته حمایتی ماه رمضان نمی شوند که جزو گروه های اشاره شده در این اینفوگرافیک باشند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنابر اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه ها ، یارانه ماه مبارک رمضان ساعت 24 امشب مورخ 25 فروردین به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، بسته حمایت معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان در ساعت 24 امروز چهارشنبه به حساب 60 میلیون نفر از افراد واجد شرایط واریز می شود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۸۶ سایت دیگر  
بسته معیشتی ماه رمضان ساعت 24 امروز (چهارشنبه) واریز می شود و فقط همان حدود 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی دریافت می کنند مشمول این بسته خواهند بود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ماه مبارک رمضان، 200 بسته حمایتی بین گروه های نیازمند در دامغان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۲    
همزمان با ماه مبارک رمضان ، 200 بسته حمایتی بین گروه های نیازمند در دامغان توزیع شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، 60 میلیون نفر مشمول بسته حمایتی ماه رمضان خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۷۸ سایت دیگر  
بسته حمایت معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان ساعت 24 چهارشنبه 25 فروردین به حساب ذی نفعان واریز می شود و قابل برداشت خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۷    
مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از توزیع 50 بسته حمایت معیشتی در قالب کمک های مؤمنانه بین خانواده های نیازمند در روستای های منطقه دشت روم از توابع شهرستان بویراحمد خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۵    
بسته حمایت معیشتی ماه مبارک رمضان، جهت حمایت از اقشار ضعیف و آسیب پذیر است. ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا روز یکشنبه مصوبه دولت برای پرداخت مبلغ 25 هزار میلیارد ریال به 60 میلیون نفر از مردم مشمول طرح معیشتی خانوارها در ماه مبارک رمضان را ابلاغ کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۰    
معاونت شعب بانک ملی ایران گفت : در راستای رفع موانع حمایت از تولید اختیارات مدیران استانی بانک ملی افزایش می یابد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۵۱    
خرم آباد - ایرنا - معاون امور شعب بانک ملی کشور گفت: بانک ها شتاب دهنده رشد و توسعه اقتصادی کشور هستند و در این راستا نیز بسته حمایتی تهیه شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه 44 هزار بسته حمایتی و 60 سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب بین نیازمندان در استان گیلان توزیع می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، 60میلیون نفر مشمول طرح معیشتی در ماه رمضان خواهند شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۸   + ۵۷ سایت دیگر  
ستاد ملی مقابله باکرونا مصوبه پرداخت مبلغ 25 هزار میلیارد ریال به 60 میلیون نفر افراد مشمول طرح معیشتی خانوارها در ماه مبارک رمضان را ابلاغ کرد.
با مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به پیش بینی بسته های حمایتی از اصناف و اقشار در زمان اعمال محدودیت ها، گفت: اصناف متخلف 15 روز پلمب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- جانشین رئیس ستاد مدیریت و مقابله با کرونا در گیلان گفت: با توجه به وضعیت خاص بیماری در کشور مقرر شد خانوارهایی که هر ماه بسته معیشتی دریافت می کنند ، در آستانه ماه رمضان یک بسته حمایتی اضافه تر دریافت کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۷    
فرمانده پایگاه خواهران فاطمه بنت اسد مومن آباد در شهرستان سرخه از توزیع 35 بسته حمایتی و 100 بسته فرهنگی در بین نیازمندان این روستا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونا گیلان گفت: برای اصناف هم بسته های حمایتی لازم در نظر گرفته می شود؛ در ستاد ملی مقابله و مدیریت کرونا تصویب شد اصنافی که تسهیلات کرونایی دریافت کردند بازپرداخت آن تا شهریورماه تمدید شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: با قرارگرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان 31 هزار بسته معیشتی برای توزیع بین نیازمندان استان تامین شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: روحانی گفت: همچنین امروز بسته حمایتی ماه رمضان را تصویب کردیم که ان شاءالله 60 میلیون نفر از آن استفاده خواهند کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۳۶    
سلیمانی از اعمال محدویت های کرونایی به مدت 10 روز در شهرهای قرمز و نارنجی خوزستان خبر داد و گفت: در این شرایط ادارات حداکثر با یک سوم ظرفیت فعال هستند و در بازار نیز تنها گروه یک اجازه فعالیت دارد؛ در صورت عدم همکاری مردم، محدودیت ها شدیدتر می شود.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۶    
امروز بسته حمایتی ماه رمضان را تصویب کردیم که ان شاءالله 60 میلیون نفر از آن استفاده خواهند کرد. این بسته معیشتی ماهیانه پرداخت می شود و یک نوبت اضافه به خاطر ماه رمضان پرداخت خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا تاکید کرد: بسته حمایتی ماه رمضان را تصویب کردیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه باید برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به میدان بیایند و مصوبات نباید روی کاغذ بماند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا،با تاکید براینکه باید پروتکل های بهداشتی را دقیق و کامل رعایت کنیم، اظهارداشت: متاسفانه آمارها نشان می دهد میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کشور به 56 درصد رسیده است. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور درستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز بسته حمایتی ماه رمضان برای 60 میلیون نفر تصویب شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا گفت: در آستانه ماه رمضان هستیم و امیدواریم از این ماه پر برکت بتوانیم استفاده کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۶    
بسته حمایتی مواد غذایی توسط گروه های جهادی بسیج دانشجویی کهگیلویه بین نیازمندان توزیع شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا به تشریح عوامل ایجاد موج چهارم کرونا پرداخت و از تصویب بسته حمایتی ماه رمضان خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : به گزارش نامه نیوز، روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا درباره تصویب بسته حمایتی ماه رمضان در ستاد کرونا گفت : از نظر استخدام کادر درمان همه کارهای لازم صورت گرفته است همچنین بسته معیشتی ماه رمضان هم امروز تصویب شد. کد ویدیو دانلود ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مصوبات ستاد ملی کرونا و مقررات وضع شده اگر روی کاغذ بماند و اجرا نشود، خاصیتی ندارد برای مقابله با کرونا و مهار ویروس، همه کشورها باید دست به دست هم دهند و به یکدیگر کمک کنند روزها و هفته های سختی پیش رو داریم، در مبارزه با کرونا همه باید یکصدا و متحد باشیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۴    
رئیس جمهور درستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروزبسته حمایتی ماه رمضان برای 60 میلیون نفر تصویب شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از برپایی 72 آشپزخانه اطعام مهدوی در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: پخت 313 هزار پرس غذای گرم، تهیه بیش از 31 هزار بسته حمایتی وتوزیع بین مددجویان و نیازمندان استان سمنان با مشارکت مردم شریف استان سمنان در نظرگرفته شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مرحله نهم رزمایش کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا، با توزیع 550 بسته حمایتی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
انزلی- فرمانده سپاه ناحیه انزلی گفت: بیش از 150 بسته حمایتی سبد کالا ویژه ماه رمضان در بین نیازمندان شهرستان انزلی توزیع می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۱    
به همت سپاه و بسیج در یکسال گذشته 20 هزار بسته معیشتی، بهداشتی، آموزشی بین نیازمندان بهمئی توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
200 بسته حمایتی در بین خانوار های آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در شهرستان شوط توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به همت سپاه و بسیج در یکسال گذشته 20 هزار بسته معیشتی، بهداشتی، آموزشی بین نیازمندان بهمئی توزیع شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: پیشوا- فرماندار پیشوا با تاکید بر اینکه داوطلبان انتخابات باید از ارائه وعده های پوچ و غیرعملی پرهیز کنند گفت: توزیع بسته حمایتی و ارزاق توسط داوطلبان انتخابات پیشوا تخلف محسوب می شود.