پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۵۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجهیزات نظامی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۰۷    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: امنیت برای کشور صرفا داشتن تجهیزات نظامی بالا نیست بلکه مشارکت مردم در عرصه سیاسی هم یکی از مؤلفه های قدرت جمهوری اسلامی در نظام بین الملل است و اگر مشارکت مردم در انتخابات بالا باشد، یک پشتوانه امنیتی و دفاعی هم به کشور می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن، سلاح ها و تجهیزاتی به ارزش یک میلیون دلار به نیروهای پیشمرگ تحویل داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر آمریکایی، کاروان جدیدی از تجهیزات نظامی و پشتیبانی را از طریق یک گذرگاه غیر قانونی از عراق به سوریه وارد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک منبع امنیتی از وقوع انفجار در مسیر کاروان حامل تجهیزات نظامی متعلق به ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن در جنوب بغداد خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو ، رئیس جمهور ترکیه از مثبت بودن دیدار خود با رئیس جمهور آمریکا و تاکید بر مواضع قبلی در خصوص تجهیزات نظامی خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای آمریکایی تجهیزات نظامی و لجستیکی را از عراق وارد حسکه سوریه کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۰:۱۹    
مجید گل بابایی پژوهشگر مسائل اقتصادی طبق گزارش سالانه وزارت دفاع فرانسه به پارلمان این کشور تعلیق گفت وگوهای تجاری و همچنین تصمیمات سرمایه گذاری توسط مشتریان تسلیحات مختلف فرانسه در طی همه گیری کووید-19 به وضوح باعث سقوط 41 درصدی سفارش های تجهیزات نظامی در سال 2020 در مقایسه با سال 2019 شده است ...
امیر دریادار سیاری: معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروهای مسلح به داشتن این صنعت دفاعی و این خودکفایی در تولید تجهیزات نظامی و بازرگانی به خود افتخار می کنند . ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام نصیر الاسلامی با بیان اینکه قدرت سخت ایران امروز بر هیچ کس پوشیده نیست و در سخت افزار و تجهیزات نظامی مشکلی نداریم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بر قوی شدن ایران و باقی ماندن در قدرت به همراه رفع نواقص گذشته تاکید دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که کشتی های اماراتی همچنان از بنادر یمن برای انتقال تجهیزات نظامی خود به جنوب این کشور استفاده می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پنتاگون جمعه از تخصیص بسته جدید 150 میلیون دلاری برای کمک نظامی به اوکراین خبر داد که شامل سامانه راداری ضدآتشبار، تجهیزات نظامی الکترونیک و فناوری ضدپهپاد خواهد بود که موجب تقویت اوکراین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا، 9 خرداد جاری ادعا کرده بود که ماموریت نیروهایش در عراقی از رزمی به پشتیبانی تغییر کرده است، اما در باره وضعیت نیروهای آمریکایی خارج از ائتلاف توضیح نداده بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مامور قلابی با لباس و تجهیزات نظامی دست به سرقت و اخاذی می زد که در عملیات پلیسی دستگیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع نظامی یمنی امروز چهارشنبه اعلام کردند، شورای انتقالی جنوب یمن با هدف ممانعت از حمله احتمالی دولت مستعفی یمن به پایگاه های نظامی این شورا در عدن، تجهیزات نظامی سنگینی به استان ابین فرستاد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اعلام کرد: ماموران این پایگاه با اشراف کامل اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند فروش سلاح و مهمات غیر مجاز را در فضای مجازی شدند. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از انهدام باند فروش سلاح و تجهیزات نظامی در فضای مجازی و دستگیری چهار متهم خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شورای تجارت سعودی-آمریکایی طی گزارشی اعلام کرد که عربستان بزرگترین خریدار تسلیحات آمریکایی است که طی سه سال 27 میلیارد دلار تجهیزات نظامی از این کشور خریده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
سردار موسوی با بیان اینکه هوشمندسازی تجهیزات نظامی نشان از حرکت کشور در لبه فناوری دانش نظامی دنیا دارد، گفت: پیشرفت صنعت دفاعی در حوزه نظامی در راستای ارتقاء تراز اقتدار نظامی کشور قابل تقدیر است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۱    
در جریان ملاقات ولادیمیر پوتین و جو بایدن روسای جمهور روسیه و ایالات متحده، تجهیزات نظامی در اختیار پلیس ژنو قرار خواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در روند ساخت محصولات دفاعی بومی، تولید تجهیزات نظامی سنگین را در دستور کار دارد، ساخت انواع تانک ، نفربر و خودرو های سنگین حامل موشک و موشک انداز از جمله دستاورد های مهم صنعت دفاعی کشور است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۰۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه زنجان با بیان اینکه حضور مردم در صحنه انتخابات از اسلحه و تجهیزات نظامی اقتدار بخش تر است،گفت: به همین دلیل در این شرایط حساس کشور دشمن جنگ روانی برای عدم حضور مردم در انتخابات به راه انداخته است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: حضور مردم در صحنه انتخابات از اسلحه و تجهیزات نظامی اقتدار بخش تر است و به همین دلیل در این شرایط حساس کشور دشمن جنگ روانی برای عدم حضور مردم در انتخابات به راه انداخته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا اعلام کرد که تاکنون معادل 300 هواپیمای ترابری C-17 پر از تجهیزات نظامی از افغانستان خارج شده است و بیش از 13هزار قطعه تجهیزات دیگر نیز منهدم شدند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی نیروهای آمریکایی در منطقه غرب آسیا (سنتکام) اعلام کرد: به صورت تقریبی روند خروج تجهیزات نظامی و سربازان آمریکایی از افغانستان بین 30 الی 44 درصد تکمیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۵:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نظامیان تروریست آمریکایی 20 کامیون حامل سلاح و تجهیزات و 10 نفتکش را وارد پایگاه غیر قانونی خود در شهر الشدادی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرماندهی مرکزی آمریکا (سنتکام) اعلام کرد: به صورت تقریبی روند خروج تجهیزات نظامی و سربازان آمریکایی از افغانستان بین 30 الی 44 درصد تکمیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان طی سخنانی با تاکید بر بی فایده بودن راهکار نظامی برای مقابله با تنش های شرق اوکراین گفت که آلمان هیچگونه تسلیحات و تجهیزات نظامی در اختیار دولت اوکراین قرار نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن صحنه های جدیدی از عملیات نظامی خود در محور جیزان را به نمایش گذاشتند که کنترل آنها را بر پایگاه ها، انهدام تجهیزات نظامی دشمن و به اسارت درآوردن مزدوران ائتلاف عربی را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه تأکید کرد که هدف از نوسازی تجهیزات نظامی مورد نیاز ارتش تنها تضمین امنیت کشور است ولی اگر کسی قصد تعدی به خاک روسیه را داشته باشد، دست به کار بسیار خطرناکی زده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها بازار های اطراف پایگاه های نظامیان آمریکایی از جمله در شهرستان بگرام و قندهار، محل خرید و فروش تجهیزات نظامیان آمریکایی شده است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کلانتری 190 مجیدیه از کشف 4 قبضه سلاح های جنگی و 80 عدد فشنگ و سایر تجهیزات نظامی در این محله خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۶    
سید طیب جواد، سفیر افغانستان در مسکو گفته است که کابل آماده است از روسیه سلاح و تجهیزات نظامی خریداری کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۳    
کابل - ایرنا - سفیر افغانستان در مسکو اعلام کرد، افغانستان آماده خرید سلاح، مهمات و تجهیزات نظامی برای ارتش این کشور از روسیه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار ابوالفضل فتوحی در گفتگو با خبرنگار بسیج از خراسان رضوی با اشاره به نزدیک شدن به 3خرداد سالروز آزادسازی فتح خرمشهر گفت:آزاد سازی خرمشهر یکی از رویدادهای بزرگ انقلاب اسلامی است که رزمندگان اسلام با ایمان واعتقاد عملی خود بر ارتش بعثی را که خرمشهر را جزعی از خاک خود می دانستند و تجهیزات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سفیر افغانستان در روسیه اعلام کرد، کابل آماده خرید تسلیحات و تجهیزات از مسکو است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسن رضائیان - عمر مقاومت به درازای عمر انسانی است؛ از همان زمانی که دوگان حق و باطل آغاز شد، جبهه مقاومت هم شکل گرفت، اما در تمام این دوره ها با فراز و فرود همراه بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر افغانستان در مسکو از آمادگی کابل برای خرید تسلیحات و تجهیزات نظامی از روسیه خبر داده و ابراز امیدواری کرد که روسیه این درخواست کابل را مورد بررسی قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تخریب تجهیزات نظامی آمریکا در افغانستان متوقف نشده است اما در ادامه روند خروج نیروهای خارجی از این کشور، کمپ کابل جدید به نیروهای افغان در کابل واگذار شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سردار اسماعیل قاآنی در بزرگداشت اربعین شهادت سردار سرلشکر سید محمد حجازی ، گفت: جوانان فلسطینی در حقیقت با دست خالی، ولی با همه انرژی و توان آنچه در اختیار داشتند را به ابزاری اثرگذار تبدیل کردند و امروز در صحنه مبارزه مقابل پیشرفته ترین سلاح هایی که دنیا در اختیار این رژیم سفاک ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۲    
به نوشته یئنی مساوات وزارت دفاع جمهوری آذربایجان اعلام کرد امروز صبح تجمع تجهیزات نظامی و تانک های ارمنستان در مرز این کشور با جمهوری آذربایجان مشاهده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با ادامه روند خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان، تاکنون بیش از 10 هزار قطعه تجهیزات نظامی آمریکا به جای تحویل به نیروهای افغان تخریب شده است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فرماندهی عملیات کربلا اعلام کرد: در این عملیات خمپاره هایی از تجهیزات به جای مانده از گروهک تروریستی داعش کشف شد که توسط مهندسان میدانی نابود شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه با اشاره به لزوم آمادگی رزمی بالای نیروهای مسلح این کشور برای مقابله با تهدیدات بالقوه در حال افزایش، از مجهز شدن ارتش و ناوگان های این کشور به جدیدترین تسلیحات و تجهیزات نظامی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه یونانی از اعزام شمار بیشتری از نظامیان آمریکا و تجهیزات نظامی این کشور در یونان همسایه ترکیه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی ذوالقدری در تشریح این خبر، اظهار داشت: مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در رصد های اطلاعاتی موفق شدند فردی را که در فضای مجازی به تبلیغ، خرید و فروش سلاح های جنگی و شکاری می پرداخت، شناسایی کنند. ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از انهدام باند فروشندگان سلاح و مهمات جنگی در فضای مجازی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان 5 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیر مجاز و سایر تجهیزات نظامی کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- نمایشگاهی از توانمندی های نظامی سپاه پاسداران شهرستان مرزی سردشت به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر امروز، سه شنبه در این شهرستان گشایش یافت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای اشغالگر آمریکایی کاروانی حامل تجهیزات نظامی را از عراق به پایگاه هایشان در حومه حسکه منتقل کردند.