پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۰۹May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لجستیک»

مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه بازنگری و اصلاح ساختار تعرفه خدمات بندری و دریایی کشور در دستور کار این سازمان قرار دارد، تاکید کرد: پروژه مطالعاتی بازنگری و اصلاح ساختار تعرفه های خدمات بندری و دریایی ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۹    
کمیسیون حمل و نقل اتاق بازرگانی تهران به تازگی نشست هفدهم خود را برگزار کرد. این کمیسیون اقدامات و برنامه های مختلفی را در حوزه حمل، نقل، لجستیک و ترانزیت پیگیری می کند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر مسائل منطقه ای و بین المللی گفت: شهید ابراهیم رئیسی علاوه بر حمایت مادی و لجستیک از مقاومت فلسطین، به شخصیتی تاریخی، استراتژیک و استثنایی در تاریخ مبارزه با رژیم صهیونیستی تبدیل شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
هومن پشنگیان/ فعال صنعت حمل ونقل و لجستیک همه می دانیم که یکی از مهم ترین چالش هایی که امروز در صنعت حمل ونقل کشور وجود دارد و دغدغه جدی دولتمردان نیز هست، موضوع ناوگان فرسوده است ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هلدینگ لجستیک دکا در راستای مسئولیت اجتماعی خود و در ادامه ایجاد زیرساخت های همه جانبه و تکمیل زنجیره ارزش، یک ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی را در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان، تأسیس و تجهیز کرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی پایش و مطالعات راهبردی مروز توسعه تجارت الکترونیک گفت: خوشبختانه حوزه تجارت الکترونیک روند رو به رشدی داشته به طوری که سالیانه شاهد رشد 70 درصدی در این بخش را شاهد هستیم. ...
اقتصاد آنلاین / شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترانزیت اتاق بازرگانی ایران، گفت: برای تعلیق بیمه سبز رانندگان ایرانی که از آغاز سال 2024 میلادی شروع شده و تا پایان نیمه اول این سال ادامه دارد هنوز گره گشایی نشده است و این موضوع امروز اصلی ترین دغدغه کمیسیون حمل و نقل است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون شورای حاکمیتی سودان گفت این کشور به زودی توافقی با روسیه امضا خواهد کرد که در آن مسکو در ازای بهره مندی از یک مرکز دریایی لجستیک در دریای سرخ، به سودان کمک نظامی خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-محمدصادق صفا : مهم ترین مزیت حمل ونقل جاده ای در مقایسه با دیگر روش های حمل ونقل کالا، هزینه کمتر، سرعت بالاتر در فواصل کوتاه و ردیابی راحت تر کالاست ...
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نقش ربات ها در صنعت توزیع و تحویل 2024 منبع: Peivast در جست وجوی مستمر برای راه حل های نوآورانه، ربات های تحویل مستقل و خودکار به عنوان یک عنصر کلیدی در انقلاب لجستیک و تحویل کالا ظاهر شده اند. آنها نه تنها کارایی را در این صنعت افزایش می دهند، بلکه سهم قابل توجهی در پایداری محیط زیست دارند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر برنامه ریزی، پایش و مطالعات راهبردی مرکز تتا، در نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران، گفت: یکی از راهبردهای اصلی زیست بوم تجارت الکترونیکی، نفوذ فناوری های دیجیتالی و تجارت الکترونیکی در صنایع دریایی است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: تیم مذاکره کننده شرکت پتروشیمی جم در روز اول نمایشگاه پلاست پل لهستان با شرکت های معتبر و نامدار در حوزه لجستیک مذاکرات و جلسات مهمی داشتند .
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۲    
سرویس جهان- بر اساس گزارش دیده بان حقوق بشر سوریه، آمریکا در یک هفته اخیر بیش از 50 کامیون سلاح و لجستیک وارد پایگاههای خود در استان حسکه تحت کنترل کردهای سوریه کرده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس تفاهم نامه همکاری شرکت توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان با دو شرکت تولیدی و صادراتی محموله های نفتی احداث پایانه تخصصی حمل ریلی مواد نفتی بندر عباس و منطقه آزاد سرخس کلید خورد.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل منطقه آزاد اینچه برون از امضای تفاهم نامه ای بین شرکت ژئو سرویس روسیه با منطقه آزاد اینچه برون مبنی بر هوشمندسازی مرکز لجستیک این منطقه خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۴    
دنیای اقتصاد: کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران مجموعه گفت وگوهایی با کارآفرینان و نوآوران حوزه لجستیک منتشر شد. در این کتاب چند گزارش تحلیلی از گذشته و آینده این صنعت منتشر شده و بنیان گذاران استارت آپ ها و شرکت های نوآور و دیگر کسب وکارهای لجستیکی، با تکیه بر تجربه های واقعی کسب وکاری ...
در دیدار مدیرعامل و نمایندگان شرکت راه آهن لجستیک روسیه (RZD) با مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه ها سازمان بنادر و دریانوردی، رشد حمل بارهای ترانزیتی روسیه از قلمرو ایران به صورت چند وجهی، رضایت بخش اعلام شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران با حمایت مجموعه تاپین وارد بازار نشر کشور شد. آیین رونمایی از این کتاب در حاشیه سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب با حضور مدیرعامل این استارتاپ، مولف کتاب و مدیرعامل انتشارات آن برگزار شد.
فردای کرمان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۳    
وعدۀ معاون وزیر میراث فرهنگی: موزه جیرفت در اولویت برنامه ها قرار می گیرد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
یک استارتاپ فضایی در حال توسعه انبارهای فضایی مبتنی بر کپسول های قابل استفاده مجدد است که می تواند تحول بزرگی در لجستیک نظامی ایجاد کند. این کپسول ها قادر به ذخیره سازی محموله در مدار زمین و تحویل سریع آن به هر نقطه از جهان در عرض یک ساعت هستند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزارت حمل و نقل و لجستیک عربستان اعلام کرد: تاکسی های پرنده و پهپادها در حج امسال به منظور انتقال زائران بین مکان های مختلف از فرودگاه ملک عبدالعزیز در جده به هتل های مکه مکرمه راه اندازی می شود.
رونمایی از کتابی برای تحول صنعت لجستیک ایران، نوآوری در صنعت لجستیک ایران در نمایشگاه کتاب تهران با مهرداد ملک محمدی، مدیرعامل تاپین (حامی انتشار کتاب)، حضور رضا جمیلی، نویسنده کتاب و رضا قربانی، مدیرعامل انتشارات راه پرداخت معرفی شد. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۲    
بخش لجستیک و حمل و نقل ترکیه 2.5 درصد از حجم بازار 100 میلیارد دلاری لجستیک جهانی را به خود اختصاص داده و در رتبه یازدهم جهان قرار دارد. بخش لجستیک و حمل و نقل ترکیه به عنوان یکی از بخشهای صنفی که بالاترین خدمات درآمد ارزی را ارائه میدهد تلاش میکند تا به طور موازی با افزایش صادرات کالا و تجارت ...
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۷    
از نگاه جمعی از فعالان اقتصادی صنعت پخش باید به سمت فناوری ها نو حرکت کند تا بتواند از تلاطم های اقتصاد ایران جان سالم به در کند. اما یک مسئله مهم این است که در بین بخش های مختلف انبارداری، فروش و توزیع، در بخش انبار به دلیل سرمایه گذاری کلان و از سویی تحریم ها فضای مناسبی برای ورود تکنولوژی نیست ...
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، کاظم جلالی روز پنجشنبه در نشست خبری مشترک با معاونان اتاق های بازرگانی جمهوری تاتارستان و استان تهران در حاشیه پانزدهمین اجلاس اقتصادی روسیه – جهان اسلام (کازان فروم) در کازان افزود ...
مجله ماشین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۲    
ایوکو، برند ایتالیایی سازنده خودروهای تجاری، در نمایشگاه ترانسپوتک لجستیک 2024 که در میلان برگزار شد، حضور پررنگی داشت.
عضو هیات مدیره اتحادیه کسب وکارهای مجازی درباره موضوع اخذ مالیات از اینفلوئنسرها و بلاگرها و کسب وکارهای مجازی فعال در اینستاگرام گفت و تأکید کرد دولت تمرکز جدی روی دریافت این مالیات دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۹    
مطالعات پژوهشگران نشان داده است، عملکرد لجستیک سبز و زیرساخت فناوری بر تولید در کلاس جهانی با نقش میانجی کیفیت خدمات و عملکرد سازمانی تاثیر معناداری دارد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۳    
درآمد بخش صادرات تولیدی با کاهش 166 درصدی به 778.4 میلیارد نایرا رسیده است، درحالیکه این رقم برای سال 2019 حدود 2.1 میلیارد نایرا بود. دست اندرکاران این بخش وضعیت ضعیف زیرساخت ها، لجستیک و سایر محدودیت های الزام آور را مقصر می دانند که به گفته آنها محیط عملیاتی را در سال های اخیر بدتر کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هلدینگ لجستیک دکا در راستای مسوولیت اجتماعی خود و در ادامه ایجاد زیرساخت های همه جانبه و تکمیل زنجیره ارزش، یک ایستگاه آتش نشانی و خدمات ایمنی را در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان، تاسیس و تجهیز کرد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران (ISBE2024) از تاریخ 25 الی 27 اردیبهشت 1403 در جزیره قشم برگزار می گردد. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هلدینگ لجستیک دکا در سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان به عنوان واحد نمونه و برتر، انتخاب و معرفی شد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
صالح الجاسر، وزیر حمل و نقل و لجستیک این کشور، اعلام کرد که شرکت های متعددی در حال رقابت برای ارائه بهترین وسیله حمل و نقل هوایی در سال های آینده هستند که از جمله شامل تکسی های پرنده نیز می شود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این اثر با همکاری سازمان ها و نهادهای متولی و تشکل های صنفی مرتبط، در حال گردآوری اطلاعات و تولید محتوای کاربردی بوده و تیرماه سال جاری چاپ و رونمایی خواهد شد.
مدیرعامل سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی سهلان، این منطقه را دارای ظرفیت های بی نظیر در حوزه لجستیک عنوان کرد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین دلایل اهمیت رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران ، برگزاری جلسات هدفمند و برنامه ریزی شده به جای شبکه سازی اتفاقی است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ه زودی طرح نهایی و به روز رسانی شده این دهکده بر اساس سند آمایش مراکز لجستیک کشور در کمیته فنی استان مطرح و اجرایی می شود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران و با حضور معاون تجارت و خدمات وزارت صمت، برای اولین بار دستورالعمل شرکت های لجستیک طرف سوم یا 3pl رونمایی شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۶    
وزیر حمل و نقل و لجستیک عربستان اعلام کرد تاکسی های پرنده و پهپادها در حج امسال آزمایش خواهد شد. صالح الجاسر وزیر حمل و نقل عربستان سعودی به العربیه گفت: رقابت بین بسیاری از شرکت های تخصصی در بخش حمل و نقل برای ارائه بهترین وسیله در سال های آینده وجود دارد، که [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : جلسه کارگروه گمرک، لجستیک و استاندارد اتاق فکر همکاری های اقتصادی ایران و عربستان به میزبانی دبیرخانه این اتاق فکر و با حضور رئیس کمیسیون حمل ونقل اتاق تهران، کارشناسان و فعالان این حوزه در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد.
اکوایران: حاشیه نشینی ایران در ایجاد کریدورهای تجاری جدید که در سال های اخیر مورد توجه کشورهای اطراف قرار گرفته است موجب شد تا کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان خود را برای تبدیل شدن به هاب لجستیک منطقه آماده کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰    
شورای لجستیک منطقه آزاد انزلی به ریاست محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و حضور ناظر گمرکات و مدیرکل راه آهن استان و مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر در این منطقه برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل و لجستیک عربستان اعلام کرد تاکسی های پرنده و پهپادها در حج امسال آزمایش خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
شورای لجستیک منطقه آزاد انزلی به ریاست محمد سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و حضور ناظر گمرکات و مدیرکل راه آهن استان و مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر در این منطقه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: یک شرکت حمل و نقل زمینی روسیه ای نسبت به سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری برای ایجاد هاب ترانزیت، لجستیک و کریدور زمینی غلات در منطقه ویژه اقتصادی سرخس اعلام آمادگی کرده است.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران، به عنوان بزرگ ترین گردهمایی فعالان صنعت پخش، در محل نمایشگاه بین المللی کیش آغاز به کار کرد. توسعه بازار شرکت های تولید کننده مواد غذایی، دارویی، بهداشتی و نیز توسعه سبد شرکت های صنعت پخش ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-وزیر حمل و نقل و خدمات لجستیک عربستان سعودی گفت: کشورش در نظر دارد سرویس تاکسی پرنده را در حج امسال راه اندازی کند. به گزارش شفقنا، ارم نیوز نوشت: صالح الجاسر با اشاره به این موضوع افزود ...
مدیر کل بنادر و دریانوردی بندر امیرآباد با اشاره به مصوبه احداث مرکز لجستیک امیرآباد بعنوان یکی از دهکده های لجستیک کشور در پهنه بندری گفت : به زودی طرح نهایی و به روز رسانی شده این دهکده بر اساس سند آمایش مراکز لجستیک کشور در کمیته فنی استان مطرح و اجرایی خواهد شد .
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل پست گیلان گفت: امکان دستیابی به الگویی فناورانه برای ایجاد اشتغال پایدار و توسعه اقتصاد دیجیتال به ویژه در روستاها و مناطق کم برخودار فراهم خواهد شد. ...
مراسم امضا تفاهم نامه لجستیک شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت در محل غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی نفت تهران انجام شد.