یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۳۳Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انجمن صنفی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی شرکت های حمل و نقل ریلی و خدمات وابسته اعلام کرد: تا کنون افزایش قیمتی در نرخ بلیت قطار نداشته ایم و درخواست ما برای سال 1400 رد شده است اما در صورت موافقت از ابتدای شهریور ماه 20 درصد قیمت بلیت قطار که نیمه دوم سال گذشته قرار بود افزایش یابد، به نرخ ها اضافه خواهد شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۳۲    
محمدرضا اربابی رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مترجمان در گفت وگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره وضعیت برگزاری مجمع انجمن صنفی مترجمان گفت: با توجه وضعیتی که شیوع کرونا در تهران دارد و مصوبه ای که درباره برگزاری مجمع صنفی به صورت حضوری از سوی وزارت کار صادر شده بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
انجمن صنفی فیلم نامه نویسان سینمای ایران با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن طرح اخیر مجلس در محدود کردن بیش تر فضای مجازی، از نمایندگان مردم خواست که این ماجراجویی کوته نظرانه را در همین مرحله متوقف کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس هیأت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران با اشاره به اظهارات اخیر دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی که گفته لزومی ندارد همه اقشار از هواپیما استفاده کنند این صحبت ها را خطرناک و قابل تأمل خواند و گفت ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: به موجب ماده 121 قانون کار جمهوری اسلامی ایران و آئین نامه مصوب یک هزار و سیصد و هشتاد و نه هیأت وزیران، انجمن صنفی کارفرمایی صنایع دستی شهرستان های آبادان و خرمشهر در اداره کل تعاون، کار و رفاع اجتماعی استان خوزستان به ثبت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی متخصصین تجهیزات پزشکی کشور با اشاره به آغاز واکسیناسیون کرونا در پرسنل تجهیزات پزشکی گفت: در مرحله اول بیش از 2000 نفر واکسینه می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۷    
به استناد ماده 131 قانون کار، اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های خدماتی، پشتیبانی، فنی و مهندسی شهرستان لامرد که مرجع صدور گواهینامه تایید صلاحیت اداره کار و ایمنی پیمانکاران است، انتخاب و معرفی شدند.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنفی صنعت تایر ایران هر از گاه با بررسی قیمت تمام شده تولید تایر اقدام به افزایش رسمی قیمت انواع تایر می کند البته ازسوی دیگر نبود کشش در بازار باعث شده، است تولیدات کارخانه های داخلی بسیار ارزان تر از نرخ مصوب در بازار به فروش برسند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهناز مقدسی از آغاز فعالیت انجمن صنفی ویراستاران به صورت کشوری خبر داد و گفت که از این پس هر ویراستاری در کشور می تواند عضو این انجمن شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
، شیرین بهرامی دوبلور و گوینده پنجشنبه (هفتم مرداد ماه) بر اثر ابتلاء به کرونا درگذشت. او متولد سال 1356 و در دوبلاژ سازمان صداوسیما مشغول به کار دوبله بودو شیرین بهرامی به تازگی عضو انجمن صنفی سراسری گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم (دوبلاژ) شده بود. ...
سینما خانه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
شیرین بهرامی دوبلور و گوینده شب گذشته هفتم مرداد بر اثر کرونا درگذشت. روابط عمومی انجمن صنفی سراسری گویندگان و سرپرستان گفتار فیلم شب گذشته هفتم مردادماه در صفحه مجازی این انجمن از درگذشت شیرین بهرامی دوبلور و گوینده بر اثر بیماری کرونا خبر داد. این انجمن در پیامی درگذشت این دوبلور را تسلیت گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان در بیانیه ای ضمن ابراز تأسف از افزایش شیوع کرونا و افزایش میزان بستری و فوتی های ناشی از کرونا، خواستار اقدامات فوری و جدی با هدف تغییر در وضعیت بحرانی استان شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۲:۴۶    
رییس انجمن صنفی کشاورزان خوزستان گفت: دیدگاه مثبت استاندار خوزستان در واگذاری امور به خود کشاورزان، وضعیتی بهتری را در مدیریت و بهره برداری از منابع آبی رقم خواهد زد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۱۰    
عادل طالبی، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی کسب وکار های اینترنتی اظهار داشت: امنیت در فضای دیجیتال اهمیت دارد، اما این موضوع نباید باعث شود که فضای اینترنت امنیتی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: بنابر آمار سامانه سماصط در تیرماه 116 میلیون قطعه جوجه ریزی با مجوز انجام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا – گزارش تصویری ازدیدار جمعی از اعضای انجمن صنفی روزنامه نگاران هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار با نماینده ولی فقیه در این استان .
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۳۸    
تفاهم نامه ای سه جانبه با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی در بندرعباس منعقد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۱    
آذربایجان شرقی - ابتکار: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، حوزه رسانه را فراخ عنوان کرد و گفت: این حوزه بسیار وسیع است و بهتر است در ارزیابی شغلی زیرساخت هایی فراهم کنیم که منجر به ایجاد فرصت های شغلی در این حوزه گردد. ...
عبدالرضا شیخان، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، دلیل افزایش قیمت این کالا را محدودیت تولید شده ناشی از قطعی برق دانست و بحث خروج سیمان از بورس کالا را انحرافی خواند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با طرح جدید مجلس برای مسدودسازی فضای مجازی آینده اینترنت در ایران چه می شود؟ طرحی که به گفته فعالان این حوزه باعث مرگ اینترنت در ایران می شود و همه ی کسب وکارها آسیب می بینند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۶    
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنفی مراکز اسقاط کل کشور از بی اعتنایی دولت نسبت به اسقاط خودروهای فرسوده در کشور انتقاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کامیون داران اصفهان و حومه گفت: رانندگان هزینه بیمه تکمیلی خود را به صورت کامل به شرکت حمل و نقل پرداخت می کنند، اما آن ها به تمام مفاد قرارداد بیمه عمل نمی کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
این رسالت سینماگران مستند است که امروز در کنار بی مهری هایی که متولیان امر نسبت به سلامت این صنف دارند، همچنان مظلومانه به ثبت صحیح وقایع بپردازند. اخیرا با دوست و برادر عزیزم آقای بابک بهداد ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۶    
پدال نیوز- رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودرو های فرسوده گفت: به منظور کاهش انباشت کامیون های کارکرده وارداتی در انبار گمرک مصوب شد که در مرحله ترخیص کامیون های سه سال کار کرده نیازی به ارائه گواهی اسقاط کامیون فرسوده نباشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودرو های فرسوده گفت: به منظور کاهش انباشت کامیون های کارکرده وارداتی در انبار گمرک مصوب شد که در مرحله ترخیص کامیون های سه سال کار کرده نیازی به ارائه گواهی اسقاط کامیون فرسوده نباشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند ایران با ابراز امیدواری از اینکه مصوبه هیات وزیران در ارتباط با الزام دستگاه های اجرایی به مستندسازی حرفه ای در دولت بعدی برقرار بماند، گفت، واقعا جای سوال است که چرا این مصوبه پس از سه ماه از تصویب هنوز اجرایی نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۷    
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به موضوع تعرفه 5150تومانی انجمن صنفی داروسازان برای ارائه خدمات به نسخه الکترونیک اشاره کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران خباز سبزوار از بی ثمر ماندن برگزاری جلسات افزایش دستمزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال مطرح شدن طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، انجمن صنفی سراسری روزنامه نگاران بیانیه ای صادر کرد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۵۴    
تبریز - ابتکار: مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در دیدار با رییس و ارکان انجمن صنفی دفاتر نمایندگی روزنامه های سراسری استان آذربایجان شرقی به توسعه تعاملات و ارتباطات جهانی تاکید کرد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره انجمن صنفی قطعه سازان استان تهران بر اصلاح ساختار صنعت خودرو و قطعه سازی کشور تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی اسالم گفت: دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی اسالم روز گذشته (یکشنبه 3 مرداد ماه) در راستای تقاضای کارگران ساختمانی راه اندازی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا حمید سیفی روز یکشنبه در دیدار با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی مدیران رسانه استان همدان اظهار داشت: تشکیل این کمیته بر پایه بهره مندی از تجارب و ایده های صاحبان رسانه در مسیر توسعه ورزش است. وی ادامه داد: خبرنگاران به خصوص ورزشی نویسان نقش تاثیرگذار در رشد و [...]
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: 70 درصد سیمان خریداری شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار 15 نفر بوده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۴    
رئیس انجمن صنفی دفاتر نمایندگی روزنامه های سراسری استان آذربایجان شرقی، سرپرستان استانی جراید کشوری را از مظلوم ترین اقشار رسانه های مکتوب عنوان کرد و اظهار داشت ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۰    
رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: 70 درصد سیمان خریداری شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار 15 نفر بوده است. هلدینگ های بزرگ سیمان در کشور مدت هاست که به دنبال افزایش نرخ محصول بودند، این شرکت ها که از بازار نوسانی سهام یکی، دو سال اخیر نیز انتفاع خوبی به دست آوردند ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی صنعت سیمان گفته 70 درصد سیمان خریداری شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار پانزده نفر بوده است! سیمان 16 هزار تومانی را به مصرف کننده 60 هزار تومان فروختند. این موضوع سوژه انتشار کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارگران خباز مشهد در نامه ای خطاب به کارگران، توضیحاتی ارائه داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا بزرگمهری، رئیس انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های پرداخت الکترونیک در یادداشتی برای رسانه بازار به مشکلات امنیت پرداخت الکترونیکی و راهکارهای آن پرداخته است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲    
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان همدان با بیان اینکه بسیاری از راهنمایان گردشگری در اسنپ یا بازار کار می کنند، یادآور شد: برای آموزش این نیروها ساعت های زیادی کلاس آموزشی صرف شده بود اما در حال حاضر از این صنعت دور شده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در با بیان اینکه 70 درصد سیمان خریداری شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار 15 نفر بوده است، گفت: سیمان 16 هزار تومانی را به مصرف کننده 60 هزار تومان فروختند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان، گفت: 15 سال است که سیمان مشمول قیمت گذاری دستوری است و 30 دلال شناخته شده دراین بازار فعال اند و باعث افزایش چند برابری قیمت ها می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
جمارانیان، رئیس انجمن صنفی صنعت سیمان گفت: ما در سیمان، سلطان نداریم، سلاطین سیمان داریم و مشخص است چه کسانی هستند. 70 درصد سیمان خریداری شده در اختیار پانزده نفر بوده است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: 70 درصد سیمان خریداری شده در یک سال گذشته در کشور در اختیار 15 نفر بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : با تصویب هیات مدیره انجمن صنفی صنعت تایر ایران، قیمت انواع تایرهای ایرانی در تمام گروه محصول ها 15درصد افزایش می یابد. این تصمیم روز گذشته در چهارمین جلسه انجمن صنفی صنعت تایر ایران در سال جاری اتخاذ شد ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران گفت: اگر مصوبه اصلاح نرخ شیرخام اجرایی نشود و مشکلات تامین نهاده های دامی ادامه دار باشد، قطعا دام های مولد روانه کشتارگاه خواهند شد و زنگ نابودی صنعت شیر و گوشت نیز به صدا در خواهد آمد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در پی تایید انجمن صنفی صنایع بیسکوییت، شیرینی و شکلات ایران، قیمت بیسکوییت و شکلات نیز بین 11 تا 45درصد افزایش یافت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان همدان با بیان اینکه بسیاری از راهنمایان گردشگری در اسنپ یا بازار کار می کنند، یادآور شد: برای آموزش این نیروها ساعت های زیادی کلاس آموزشی صرف شده بود اما در حال حاضر از این صنعت دور شده اند.