دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۵۵Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کار»

تیتر کوتاه   ۳ ساعت پیش    
در این بسته خبری آخرین اخبار اقتصادی و نیز قیمت برخی از کالاهای اساسی در سطح بازار را برای شما فراهم کردیم. با ما همراه باشید.
به گزارش ایران اکونومیست، بامداد امروز رئیس جمهور به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود و در رأس هیأتی عالی رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی، با بدرقه معاون اول رئیس جمهور، معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از وزراء، عازم پاکستان و با استقبال ریاض حسین پیرزاده ...
نبض بازار   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از دغدغه موجود در شورای عالی کار برای جبران کمبود معیشت کارگران خبر داد.
کبنا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی که به دعوت رسمی همتای پاکستانی خود به این کشور سفر کرده است، با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام آباد پایتخت پاکستان شد.
نبض بازار   ۸ ساعت پیش    
مشاور وزیر کار دولت یازدهم: انتشار اخباری مانند آزادسازی خرید هواپیمای شخصی تبعات روانی فراوانی برای قشر ضعیف و متوسط جامعه به همراه دارد.
موج   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر کار گفت : مشارکت کارگر، جهش تولید و ایران قوی شعار هفته کارگر است و هشتگ هفته کار و کارگر پای کار ایرانیم انتخاب شده است.
معاون وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش 35 درصدی که در حقوق و دستمزد 1403 صورت گرفت، در مقایسه با سایر اقشار و کارمندان بیشتر بوده است.
عضو کانون شورای اسلامی کار البرز ابراز امیدواری کرد در هفته کارگر با افزایش قابل توجه مبلغ حق مسکن خبر خوش و عیدی خوبی به کارگران داده شود.
دولت   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور در رأس هیئتی عالی رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام آباد پایتخت پاکستان شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:اکبر شوکت (نماینده کارگران ساختمانی)، در خصوص آخرین وضعیتِ بیمه کارگران ساختمانی گفت: نه تنها کسی بیمه نشده، بلکه بیمه 300 الی400 هزار بیمه شده هم در این دولت قطع شده است. در یک کلام بگویم که فعلا در مرحله ی یاس و ناامیدی هستیم؛ از یک طرف با عملکرد وزیر کار ، معاون روابط [...]
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ی ایران صبح امروز (دوشنبه) در رأس هیاتی عالی رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام آباد پایتخت پاکستان شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس جمهوری در رأس هیاتی عالی رتبه از مقامات اقتصادی و سیاسی با استقبال ریاض حسین پیرزاده وزیر کار و مسکن پاکستان و جمعی از مقامات این کشور وارد اسلام آباد پایتخت پاکستان شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات نوشت: وزیر کار در حاشیه نشست چهارشنبه گذشته دولت گفت که برای موضوع میزان افزایش حقوق کارگران در شورای عالی کار تصمیم گیری و در نهایت مصوب هم شد. وی اضافه کرد که آنچه در رابطه با میزان دستمزد تصمیم گیری و ابلاغ هم شده اجرا خواهد شد این اظهار نظر به ظاهر [...]
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که اعلام شده بود جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد چند روز پیش تشکیل شده است اما برای تغییر مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق کارگران تصمیمی اتخاذ نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی مخاطبان فارس با ثبت موضوعی با عنوان چرا وزیر کار بدون حضور نماینده کارگران حقوق کارگران را تعیین کرده اند؟ اما قانون کار اشاره دارد که مصوبات شورای عالی کار با حضور اکثریت رسمی است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
جلسه رسمی برای اصلاح مزد عملاً تشکیل نشده است و بنده به عنوان رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگری کشور به وزارت کار دعوت شدم که مذاکره ای با دوستان داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد شورای عالی کار از وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواست تا در عمل به اجرای قوانین حوزه کار و کارگر وعده های خود را محقق کند.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزیر کار گفت: مقرر شده در برنامه ریزی سال جاری 25 درصد کل اشتغال ایجادی به فارغ التحصیلان تعلق بگیرد و این موضوع را در تقسیم بندی استانی اعلام کرده ایم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
انتساب ویدیوی برخورد نامناسب به شهردار فردیس تکذیب شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست های که در شورایعالی کار برگزار گردید احتمال تغییر برخی از آیتم هایی دستمزد بالا رفته است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۷:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی این روزها بحث بر سر احتمال تغییر در رقم دستمزد داغ شده است که در آخرین خبر از زبان وزیر کار، گفته شده است که آنچه که در آخرین جلسه شورای عالی کار در سال گذشته درباره دستمزد 1403 مصوب شده، اجرایی خواهد شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۶:۱۹    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، آن طور که در گزارش ها دیده می شد، هفته گذشته نشست هایی در شورای عالی کار با هدف اصلاح مصوبه مزدی 1403 برگزار شد که احتمال تغییر مصوبه مزدی را بالا برده بود و به نظر می رسید برخی از آیتم های دستمزد دچار تغییر خواهد شد. این در شرایطی است که اعضای کارگری شورای [...]
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدصولت مرتضوی از طی شدن مراحل پایانی لایحه تغییر نحوه تعیین حداقل حقوق کارگران از سال آینده و واگذاری تصمیم گیری آن به مجلس در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت ...
صبح مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
من خودم به عنوان رئیس فراکسیون کارگری چندبار رفته ام که قانون را اصلاح کنم ولی چون اعتقاد دارم هنوز در کف مجلس اکثریت به نفع جامعه کارگری رأی نمی دهند ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، براساس گزارش انتخاب، سیدصولت مرتضوی وزیر کار در واکنش به برخی شایعات درباره افزایش مجدد دستمزد کارگران گفت: آنچه درباره میزان دستمزد کارگران مصوب و ابلاغ شده اجرایی خواهد شد ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود اینکه وزیر کار اعلام کرد مصوبه مزدی 1403 تصویب شده است، اما نمایندگان کارگری معتقدند احتمال دارد مصوبه مزدی تغییر کند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از همشهری، آمارهای ارائه شده از سوی وزیر کار حاکی از این است که در فاز کشوری طرح یسنا 935 هزار و 724 نفر در خانواده های سه دهک کم درآمد که مادران دارای فرزند زیر 2 سال در آنها حضور دارند، از یارانه 600 هزار تومانی خانوار بهره مندی می شوند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۶۷ سایت دیگر  
رکنا: سیدصولت مرتضوی وزیر کار در واکنش به برخی شایعات درباره افزایش مجدد دستمزد کارگران گفت که آنچه درباره میزان دستمزد کارگران مصوب و ابلاغ شده اجرایی خواهد شد.
کریمی گفت: از مجلس می خواهیم که هرچه سریع تر از وزیر کار طرح سوال کنند. ایشان چطور می توانند در شرایطی که همه ی قیمت ها چند برابر شده، بازهم از افزایشِ 35درصدیِ حقوق حمایت کنند؟
الف   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۱    
آن طور که از شواهد و همچنین اظهارات وزیر کار برمی آید تصمیم دولت برای ارسال لایحه ای به مجلس مبنی بر اصلاح قانون کار و تعیین تکلیف دستمزد کارگران در مجلس و واگذاری این امر به قوه مقننه جدی است تا با تغییرات ایجاد شده در مواد قانون کار ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مریم فکری: تغییر در تعیین روش میزان سالانه دستمزد به نظر می رسد هر روز جدی تر از روز گذشته می شود. وزیر کار در روزهای پایانی سال گذشته از خبری پرده برداری کرد که البته تقریبا با انتقاد نمایندگان بخش کارگری مواجه شد. صولت مرتضوی 28 اسفندماه اعلام کرد: به این نتیجه رسیدیم که با ارسال لایحه ای به [...]
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۷۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که اعتبار خرید بسته های غذایی و بهداشتی به میزان حدود 600 هزار تومان برای مادران دارای فرزند شیرخوار در سه دهک اول درآمدی در تمام استان های کشور تامین شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فتح الله بیات گفت: متاسفانه با وضعیتی که امروز شاهدم، نه در وزارت کار، نه در این وزیر کار و نه در معاونان این وزیر و نه حتی در این دولت، اراده جدی برای ساماندهی امنیت شغلی کارگران کشور وجود ندارد و متاسفانه، هم در دولت و هم در مجلس، دیدگاه کارفرمایی و سرمایه داری غالب است.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۱   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، سیدصولت مرتضوی، وزیر کار در پاسخ به سوالی خصوصی تعطیلی پنجشنبه ها و اجرای آن بر مشمولان قانون کار و بخش خصوصی ، تصریح کرد: این مساله نیاز به قانون دارد، هرچه که قانونگذار تصویب کند لازم الاجرا است. در واقع هرچه که مجلس تصویب کند و ابلاغ شود ما حتما اجرا خواهیم کرد. ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۲    
وزیر کار در جمع خبرنگاران به سوالاتی درخصوص طرح فجرانه یارانه، تعطیلی پنجشنبه ها برای بخش خصوصی و وضعیت لایحه واگذاری تعیین دستمزد پاسخ داد.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۱:۰۱    
مشاور معاون رفاهی وزیر کار گفت: مرحله سوم کالابرگ فجرانه آغاز شده است و تا 18 اردیبهشت ادامه دارد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مشاور معاون رفاهی وزیر کار گفت: مرحله سوم کالابرگ فجرانه آغاز شده است و تا 18 اردیبهشت ادامه دارد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۱    
حسنعلی منصور (1302 – 6 بهمن 1343) سیاستمدار ایرانی بود که از 1342 تا 1343 به عنوان سی و ششمین نخست وزیر فعالیت کرد. منصور تا پیش از نخست وزیری در سمت های مختلفی در وزارت امور خارجه به عنوان کارمند و دیپلمات، ریاست شورای عالی اقتصاد، معاونت نخست وزیری، وزیر کار و دبیر کلی حزب ایران نوین فعالیت داشت ...
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
نرخ بالای گوشت و سرکوب حداقل حقوق کارگری از سوی وزیر کار دولت سیزدهم باعث شده بسیاری از مردم نتوانند این محصول را خریداری کنند.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی استقبال از کالابرگ الکترونیکی را خصوصاً در دهک های پایین بالای 90 درصد توصیف کرد.
اقتصاد آنلاین / فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۷۷ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت که در صورت تصویب قانون افزایش تعطیلات آخر هفته، بانک ها نیز مشمول این قانون می شوند.
اقتصاد آنلاین / تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی استقبال از کالابرگ الکترونیکی را خصوصاً در دهک های پایین بالای 90 درصد توصیف کرد که پیش بینی می شود در مرحله سوم این طرح به حدود 95 درصد برسد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در مرحله اول طرح کالابرگ الکترونیک، استقبال خوبی از طرح شد؛ دهک های اول، دوم و سوم تقریبا 90 درصد از طرح استقبال کردند.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۷   + ۷۰ سایت دیگر  
وزیر کار در جمع خبرنگاران درباره تعطیلی پنجشنبه ها برای مشمولان قانون کار و بخش خصوصی گفت: این مساله نیاز به قانون دارد، هرچه که قانونگذار تصویب کند لازم الاجرا است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۸    
دستیار وزیر کار جهت تجلیل از رشادتهای شهید والا مقام سید کریم حسینی با خانواده ایشان دیدار کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۸    
وزیر کار و رفاه اجتماعی در خصوص تعطیلی پنجشنبه ها در بخش خصوصی گفت: این موضوع نیاز به قانون دارد و هرچه که قانونگذار تصویب کند لازم الاجرا است.