یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۵۳Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کار»

همه خانوار های مشمول طرح می توانند با نصب برنامه شبکه ملی اعتبار شما و یا شماره گیری #1463*500* از باقی مانده اعتبار خود مطلع شوند. سایر خانوار های دهک های اول تا سوم در مرحله بعدی طرح، تحت پوشش قرار خواهند گرفت که زمان اجرای مراحل بعدی، اطلاع رسانی خواهد شد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
در روزهای گذشته شاهد کاهش قیمت خودرو در بازار بوده ایم و قیمت پراید هم از این قاعده مستثنی نبوده و نسبت به روز گذشته ریزشی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۰    
معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی را درباره کالابرگ الکترونیکی ارائه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: در روزهای اخیر وزیر کار سفری به شهرستان های حوزه انتخابیه داشتند و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های مربوط به وزارتخانه قرار گرفتند.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: به منظور حمایت از خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد افزایش 20 درصدی اعتبار یارانه از 13خردادماه برای آنان اعمال می شود. به گزارش وقت صبح به نقل از تسنیم؛ سیدصولت مرتضوی ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
از امروز مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی آغاز می شود و همچنان که پیشتر وزیر کار اعلام کرده بود این مرحله در گام نخست از خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
از امروز مرحله جدید طرح ملی کالابرگ الکترونیکی با افزایش 20 درصدی یارانه معیشتی سه دهک پایین درآمدی آغاز می شود و همچنان که پیشتر وزیر کار اعلام کرده بود این مرحله در گام نخست از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اجرایی می شود.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۲   + ۱۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از 13 خردادماه ، یارانه خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در صورت خرید اعتباری بیش از 20 درصد افزایش می یابد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
صولت مرتضوی درباره دستمزد کارگران و مصوبه شورای عالی کار توضیحات جدیدی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۶    
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به شهرستان پاکدشت رفته بود، از نزدیک پیگیر مسائل و مشکلات حوز کار و تولید در این شهرستان شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
علیرضا عسگریان معاون وزیر کار از افزایش 80 هزار تومانی یارانه برای دهک های اول تا سوم خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دنبال مصوبه ای برای رفع چالش بیکاری دانش آموختگان است و در این زمینه بسته ای در حال تدوین است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی: در سال 1401 وعده یک میلیون فرصت شغلی را دولت محقق کرد
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رضا تقوی، شورای عالی بازنشستگان کشوری استان مازندران طی نامه ای به دکتر صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی مراتب تقدیر و تشکر خود را عنوان کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی گفت: در سال 1401 وعده یک میلیون فرصت شغلی را دولت محقق کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محسن اردستانی عصر امروز در جلسه کارگری که در سالن جلسات شهرک صنعتی عباس آباد با حضور وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد، به 6 هزار واحد صنعتی پاکدشت اشاره کرد و اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- معاون وزیر کار با اشاره به تلاش دولت برای سهم مشاغل خانگی در سطح کشور، گفت: این شاخص از 10 به 15 درصد ارتقاء خواهد یافت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۹    
سمنان- معاون وزیر کار با بیان اینکه یک میلیون شغل طی سال قبل در کشور ایجاد شد، گفت: ارائه تسهیلات مشاغل خانگی یکی از سیاست های دولت سیزدهم برای تداوم اشتغالزایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر کار گفت: 11 قلم مشمول طرح کالابرگ شامل شیر کم چرب بطری، پنیر UF، تخم مرغ، روغن مایع، ماکارونی، برنج ایرانی، گوشت مرغ، گوشت منجمد گوساله، حبوبات، قند و شکر و ماست پرچرب می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی از افزایش اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی و تدوین بسته اشتغال ویژه فارغ التحصیلان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۶    
وزیر کار به مقام شهدای شهرستان پیشوا ادای احترام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کار در خصوص جزئیات طرح کالابرگ الکترونیکی گفت: در این طرح که از سیزدهم خرداد اجرایی می شود در صورت استفاده از 70 درصد یارانه به ازای هر نفر 80 هزار تومان به حساب سرپرست خانوار افزوده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۲    
مردم شهرستان پیشوا در جریان سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از وضعیت نامناسب قطار حومه ای تهران - پیشوا متعلق به شرکت رجا انتقاد کردند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با اشاره به افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ خبر از افزایش مبلغ اعتباری کالابرگ برای دهک های پایین داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۹   + ۹۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کار، از افزایش مبلغ یارانه در استفاده از کالابرگ برای سایر دهک ها خبر داد و گفت: در آینده نیز با توجه به سیاست های عدالت بخش دولت مردمی مبلغ اعتباری کالابرگ افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با اشاره به بدهی کارخانه داروگر به سازمان امور مالیاتی تاکید کرد: در صورت اخراج کارگران حمایتهای اجتماعی لازم از آنها صورت گرفته و تحت پوشش بیمه بیکاری قرار می گیرند.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از ورود به شهرستان پیشوا از مرکز شماره 10 آموزش فنی و حرفه ای شهید علی قمی شهرستان پیشوا بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه از طرح های عمرانی و ظرفیت های تولیدی و اشتغالزایی شهرستان پاکدشت بازدید کرد.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۸    
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی دقایقی پیش وارد پایتخت گل و گیاه ایران شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات سید صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی را در خصوص افزایش 20 درصدی یارانه در این فیلم می بینید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به وزیر کار اظهارات اخیر ایشان در مورد کالابرگ الکترونیک و حذف ارز 4200 را موجب تعجب کارشناسان اقتصادی و ناظران سیاسی دانست و تاکید کرد که ارایه اطلاعات نادرست به مردم، از سوی شما به عنوان یک مدیر بلندپایه دولتی ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کار با اعلام این خبر که "طرح کالابرگ الکترونیکی از هفته آینده اجرایی می شود"، گفت: با دستور و تأکیدات ریاست جمهوری، وزارت کار متولی ساماندهی و اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: کسانی که یارانه بگیرشان یا هر عضو از خانواده شان 400 هزار تومان دریافت نقدی یارانه دارند، در صورتی که از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنند این میزان به 480 تومان ارتقا می یابد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر کار با اعلام این خبر که طرح کالابرگ الکترونیکی از هفته آینده اجرایی می شود، گفت:با دستور و تاکیدات ریاست جمهوری، وزارت کار متولی ساماندهی و اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر رفاه از افزایش یارانه معیشتی خبر داد و تاکید کرد: کالابرگ الکترونیکی با اقبال عمومی مواجه نشد.
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد یارانه سه دهک اول جامعه که یارانه 400 هزار تومانی دریافت می کنند، 80 هزار تومان افزایش می یابد. لازمه استفاده از این یارانه این است که از کالابرگ الکترونیکی کالا دریافت کنند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۰    
سیدصولت مرتضوی چند ماه است وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شده است. او ظاهری ساده دارد و سخنانش نیز در مسیر ساده سازی مسائل پیچیده است. البته ساده سازی مسائل پیچیده برای اینکه راه حلی پیدا شود یک هنر است، اما جنس ساده سازی وزیر چنین نیست و نشان از ساده سازی بدون راه حل دارد. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وی درباره دستمزد کارگران تاکید کرد: تصمیم شورای عالی کار لازم الاجراست و اگر مباحثی مطرح شود در شورای عالی کار تصمیم گیری می شود.
کارگر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: مردان کارآمد باید مدیریت صندوق ها را به دست بگیرند و با ایجاد بهره وری و با به استخدام درآوردن فناوری به کاهش مصارف و افزایش ضریب پشتیبانی صندوق ها بپردازند؛ چراکه گریزی جز اصلاحات منطقی ای که آسیبی به جامعه وارد نکند، نیست.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات افزایش یارانه ها و سامانه ای که متقاضیان افزایش باید به آن مراجعه کنند را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۶۵ سایت دیگر  
وزیر کار از افزایش 80 هزار تومانی مبلغ یارانه در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی برای سه دهک نخست جامعه خبر داد.
ایران خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیرکار گفت: در حوزه کالابرگ اقدامات جدیدی را در دستور کار داریم؛ در گام نخست بنا بر این است که میزان یارانه یارانه بگیران را در سه دهک اول 20درصد افزایش دهیم البته به شرط خرید 70 درصد 9 تا 11 قلم کالا از طریق کالابرگ الکترونیکی.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش میزان یارانه ها برای خرید طرح کالابرگ الکترونیکی خبر داد و گفت: درصددیم میزان یارانه یارانه بگیران را در سه دهک اول به شرط خرید 70 درصد کالا در طرح کالابرگ الکترونیکی، 20 درصد افزایش دهیم.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: درصددیم میزان یارانه ی یارانه بگیران را در سه دهک اول به شرط خرید 70 درصد کالا در طرح کالابرگ الکترونیکی، 20 درصد افزایش دهیم.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
توضیحات سید صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی را در خصوص افزایش 20 درصدی یارانه در این فیلم می بینید.
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: درصددیم میزان یارانه یارانه بگیران را در سه دهک اول به شرط خرید 70 درصد کالا در طرح کالابرگ الکترونیکی، 20 درصد افزایش دهیم.
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح طرح کالابرگ الکترونیک در ماه خرداد خبر داد و گفت: برای حمایت از 3 دهک اول جامعه که یارانه 400 هزار تومانی می گیرند مشوق هایی برای تهیه اقلام اساسی در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیرکار با بیان اینکه استقبال از کالابرگ کم بود؛ گفت:دولت برای جذاب کردن کالابرگ الکترونیک و بهبود امنیت غذایی دهک های پایین درآمدی طرح ویژه ای دارد که جزئیات آن اطلاع رسانی خواهد شد.