چهارشنبه ۰۴ خردادساعت ۱۶:۵۹May 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر کار»

خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
مجتمع کشت و صنعت استان لرستان یکی از ظرفیت های بالقوه در ایران و خاورمیانه محسوب می شود که پس از دو دهه رکود به بخش خصوصی واگذار شده است؛ اما با نگاه اجمالی و با توجه مسائل متعددی که در این مجموعه پیش آمده است ...
شبستان   ۶ ساعت پیش    
طالبا با بیان اینکه دولت و وزیر کار باید با حمایت خود از تولید کننده از تعدیل نیروها جلوگیری کند، گفت: دولت باید چاره ای برای کارگران زحمتکش بیاندیشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون مقرر شد وزیر کار گزارشی را در مورد برنامه وزارتخانه در رابطه با دسترسی عادلانه همه بیمه شدگان تامین اجتماعی از مراکز درمانی تملکی و خرید راهبردی خدمات به کمیسیون ارائه کند و در نشست مشترکی با حضور سازمان برنامه و بودجه و وزرای بهداشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس با انتقاد از شبکه توزیع یارانه خطاب به وزیر کار گفت: متأسفانه تعداد زیادی از خانواده ها نیازمند یارانه هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۶:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین نوشت: فرایند بررسی اعتراض ها جاماندگان دریافت یارانه 300 و 400 هزار تومانی از هفته آینده آغاز می شود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز امیدواری کرد افزایش حقوق بازنشستگان در پرداختی خرداد ماه اعمال شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پاسخ به سوالی در خصوص زمان اعمال افزایش مستمری و حقوق بازنشستگان در سال جاری گفت:بازنشستگان عزیز کشورمان در خصوص افزایش حقوق و مستمری خود نگرانی نداشته باشند و بزودی پرداخت خواهد شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: بازنشستگان عزیز کشورمان در خصوص افزایش حقوق و مستمری خود نگرانی نداشته باشند و بزودی پرداخت می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۷   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: مسلما در روزهای آتی در جلسه دولت بحث افزایش حقوق و مستمری بازنشستگان مطرح خواهد شد و امیدواریم در خرداد ماه این افزایش حقوق ها اعمال شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه فرایند بررسی اعتراض به دهک بندی ها از هفته آینده آغاز می شود، به سوالات یارانه ای مردم پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از ثبت نام بیش از 5000 تعاونی روستایی در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات خبر داد و گفت: تاکنون 1000 میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون به 931 طرح تعاونی پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از افزایش تعداد مراکز جوار و بین کارگاهی در دولت سیزدهم به منظور پاسخ به نیاز آموزشی کارخانه ها و ارتقای سطح مهارت کارگران خبر داد و گفت: تعداد این مراکز تا پایان سال به 2200 مرکز خواهد رسید.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بدهی های دولت به این سازمان بخشی از ناتوانی سازمان تامین اجتماعی را در ارائه خدمات مناسب شکل می دهد. انتصاب مرتضوی به عنوان رئیس این سازمان که به استیضاح وزیر کار نیز منجر شد، سلسله اتفاقات ناگواری را در این سازمان رقم زد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در پایان اردیبهش، مستمری کارگران بازنشسته را علی الحساب پرداخت کرد. وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خرداد ماه خبر می دهد. افزایش حقوق کارمندان بازنشسته نیز خبری تازه از وزیر بود.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد که اکثر مردم یارانه معیشتی را دریافت می کنند و کسانی هم که اعتراض داشته اند پس از انجام اصلاحات لازم یارانه ورایزی به حساب آنها برای شان قابل برداشت خواهد بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در پایان دومین ماه سال مستمری کارگران بازنشسته را علی الحساب پرداخت کرد. وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خردادماه خبر می دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به خبر اعزام 43 نفر از وزارت کار به سوئیس در دوران جراحی اقتصادی گفت:تعدادی که از طرف دولت برای حضور در اجلاس بین المللی کار خواهند رفت، قطعا به شدت نسبت به دوره های قبل کمتر خواهد بود. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به خبر اعزام 43 نفر از وزارت کار به سوئیس گفت:تعدادی که از طرف دولت برای حضور در اجلاس بین المللی ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تامین اجتماعی وعده داده است که در صورت ابلاغ به این سازمان واریز افزایش حقوق بازنشستگان در پرداختی خرداد اعمال خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود بسته حمایتی کارفرمایان تا پایان اردیبهشت ماه ابلاغ شود، معاون اشتغال وزیر کار اعلام کرده است که بسته تشویقی کارفرمایان در مراحل پایانی تصویب در هیات دولت قرار دارد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عبدالملکی ضمن تاکید بر اینکه باید شناسنامه اقتصادی خانوارها شفاف شود، اظهار کرد: برخی افراد نیز هستند که به دلیل عدم شفافیت شناسنامه اقتصادی، یارانه آن ها قطع شده است به طور مثال برخی افراد کارپرداز شرکتی هستند و یا دارای صندوق قرض الحسنه خانوادگی می باشند به این دلیل یارانه آن ها قطع شده است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: افزایش حقوق بازنشستگان همزمان با حقوق خردادماه به حساب آنها پرداخت خواهد شد. حجت الله عبدالملکی افزود: این افزایش حقوق بعد از تصویب اطلاع رسانی شده و همزمان با حقوق خردادماه به حساب بازنشستگان پرداخت خواهد شد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واکنش به خبر اعزام 43 نفر از وزارت کار به سوئیس گفت تعدادی که از طرف دولت برای حضور در اجلاس بین المللی کار خواهند رفت، نسبت به دوره های قبل کمتر خواهد بود ضمن اینکه هنوز فهرست افراد نهایی نشده است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست صبح امروز یکشنبه اول خرداد ماه 1401 هم اندیشی نمایندگان برای اجرای سیاست های کلی نظام در خصوص آخرین وضعیت نحوه تخصیص یارانه ها گفت ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عبدالملکی وزیر کار:به حدود 5 میلیون و 900 هزار نفر از کسانی که فروردین ماه یارانه می گرفتند، در اردیبهشت ماه یارانه ای پرداخت نشد. تهران- اقتصادبرتر- 01 خرداد 1401 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۱   + ۱۳۶ سایت دیگر  
وزیر کار با اشاره به اینکه از حدود 5 میلیون و 900 هزار نفری که یارانه آن ها قطع شده، چهار میلیون و 500 هزار نفر درخواست بازنگری اطلاعات خود را ثبت کرده اند، گفت: در مجموع برای 73 میلیون و 300 هزار نفر در دور اول براساس اسناد و مدارک یارانه واریز شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
دولت طبق قانون بودجه 1401 مکلف شد، به افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و افراد واجد شرایط ، سهام عدالت واگذار کند.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا پایان خرداد سال جاری، افراد دارای شرایط را تعیین می کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
بازهم سازمان تامین اجتماعی در پایان دومین ماه سال مستمری کارگران بازنشسته را علی الحساب پرداخت کرد. وزیر کار از افزایش مستمری کارگران بازنشسته برای خرداد ماه خبر می دهد. در مقابل اما افزایش حقوق شامل حال کارمندان بازنشسته شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وزیر کار افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مستمری خرداد پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با تشریح جزئیات طرح ساماندهی آموزش مربیان فنی و حرفه ای از عزم جدی این سازمان برای ایجاد نهضت مهارت آموزی خبر داد و گزارشی از روند اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی ارائه کرد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو- روز گذشته خبر حضور 43 نفر از نمایندگان کارگران، کارفرمایان و نمایندگان مجلس در اجلاس بین المللی کار منتشر شد. بر این اساس قرار است این گروه بزرگ سفری چند روزه به سوئیس داشته باشند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باوجود اینکه در پایان دولت قبلی می گفتند دولت جدید قادر به پرداخت حقوق نخواهد بود، ولی در حال حاضر حتی یک روز هم عقب افتادگی در پرداخت حقوق بازنشستگان نداریم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: بزودی 400 هزار نفر از کارگران ساختمانی را زیر چتر بیمه خواهیم برد.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کشوری و استانی برگزار شد. دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
کریمی با بیان اینکه دولت در تعیین نرخ افزایش دستمزد کارگران در شورای عالی کار فقط نقش قاضی، داور و هماهنگ کننده را داشت، گفت: خود نمایندگان کارگری و کارفرمایی در این باره بحث می کنند و خودشان به یک نرخ می رسند.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار با ادعای بزرگ در یک سال اخیر خود را در صف مبارزه با رانت و فساد معرفی کرده و حالا چشمش در مقابل پشت پرده انتصابات می بنند.
هرمز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی گفت: یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز و فردا کردن در مورد افزایش حقوق بازنشستگان خیلی به مصلحت نیست آقایان هرچه زودتر تصمیم بگیرند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۴   + ۵۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس تأکید کرد که همه آحاد جامعه به جز درصدی امکان استفاده از یارانه را خواهند داشت و مشمول دریافت کالاهای اساسی می شوند، پس نگران نباشند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: سفر وزیر کار به سوئیس با هیات همراه 43 نفری، مرگ د ومین توله یوزپلنگ ایرانی، حذف تصویر وریا غفوری از برنامه ورزشی شبکه سه، گوشت و مرغ قسطی و شکایت از گرانی ها موضوعاتی هستند که کاربران فضای مجازی آخر هفته درباره آن نوشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
توسعه مشاغل خانگی یکی از برنامه های مهم وزارت کار به شمار می رود و وزیر کار از سه برابر شدن منابع مالی مشاغل خانگی و افزایش تسهیلات آن تا سقف 200 درصد در سال جاری خبر داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از نمایشگاه بانوان کارآفرین کشور مستقر در نمایشگاه بین المللی مشهد بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات اقدام به راه اندازی میز خدمت دریافت و رسیدگی به درخواست های مردمی با حضور نماینده تام الاختیار وزارت کار همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۱۷    
دنیای اقتصاد : امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه روز دوشنبه 16 مه الیزابت بورن، آخرین وزیر کار این کشور را به مقام نخست وزیری منصوب کرد. این تصمیم در پی استعفای ژان کاستکس، رئیس هیات دولت انجام شد. کاخ الیزه در معرفی بورن از او به عنوان زنی کارآ، موفق و شایسته برای خدمت به فرانسه نام برد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۴    
نماینده مردم اردل، فارسان،کیار و کوهرنگ در مجلس گفت: در سفر آتی ریاست جمهوری به استان چهارمحال و بختیاری، وزیر کار به حوزه انتخابیه سفر می کنند تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات شهرستان ها قرار گیرند و پس از آن اقداماتی صورت پذیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۳:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
خاندوزی گفت: امکان این که در سامانه رفاه ایرانیان خطایی وجود داشته باشد حتما هست و مهلت یک ماهه ای که آقای رئیس جمهور به وزیر کار داد تا ایشان به تمام اعتراضات به یارانه ظرف یک ماه رسیدگی کند و اگر جزو دهک دهم نیستند، حتما مشمول قرار گیرند، به همین دلیل است.