دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۴۶Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس مجلس شورای اسلامی»

ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت فرزند نماینده بروجن را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای قانون اساسی باطل السحر برنامه دشمن علیه امنیت ملی ایران است، گفت: دور زدن قانون یا استناد گزینشی به قانون یا تبعیض به اجرای قانون، صدمات و لطمات را به فرهنگ قانون گرایی می زند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اجرای قانون اساسی باطل السحر برنامه دشمن علیه امنیت ملی ایران است، گفت: دور زدن قانون یا استناد گزینشی به قانون یا تبعیض به اجرای قانون، صدمات و لطمات را به فرهنگ قانون گرایی می زند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمدباقر قالیباف در همایش ملی مسئولیت اجرای قانون اساسی گفت: همه ما به اهمیت قانون اساسی در انسجام ملی و وحدت ملی و در پیشرفت کشور از این مسیر اتفاق نظر داریم و همه همراه هستیم و نزدیک ترین سهل الوصول ترین راه هم برای تعیین روابط و انسجام بین حاکمیت و مردم و جامعه و برای ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
همایش ملی روسا و دبیران شورای نیروهای انقلاب اسلامی با سخنرانی محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و غلامعلی حدادعادل در سالن همایش هتل فرهیختگاه دانشگاه علوم تحقیقات برگزار شد.
رئیس مجلس با بیان اینکه همه بخش های کشور مهم است اما سلامت مهم تر است و ما در مجلس هرکاری بتوانیم انجام می دهیم تا به هوشمندسازی سلامت برسیم، اظهار کرد: معتقدم یکی از موضوعاتی که به ما در طرح تحول سلامت آسیب زد و باعث ضعف آن شد، ریشه در هوشمندسازی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نائب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: برای هر گونه توافق تضمین می خواهیم. کلاهی که در برجام سرمان رفت، پس از این سر این ملت نخواهد رفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت که نمی توان قبل از تصویب برنامه هفتم توسعه، لایحه بودجه سال 1402 را به تصویب رساند چرا که براساس قانون آیین نامه تصویب برنامه پنج ساله توسعه در اولویت قرار دارد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق با محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، بعد از شکست تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آمریکا و حذف از جام جهانی قطر پیامی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۱:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی بعد از شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا در جریان بازی های جام جهانی قطر، گفت: جوانان برومند و پرتوان تیم ملی فوتبال کشورمان علی رغم بازی های قابل قبول از صعود به مرحله بعد بازماندند که این امر در شایستگی و توانمندی های آنان خدشه ای وارد نمی سازد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق سه شنبه 8 آذرماه با محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی ، دیدار و گفت وگو کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره شهید مدرس به مناسبت روز مجلس و گرامیداشت مقام شهید آیت الله مدرس با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در خانه ملت برگزار شد.
صدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، مراسم تجلیل از مدیران برتر قوه مقننه عصر امروز (دوشنبه 7 آذرماه) در سالن شهید مدرس ساختمان مشروطه مجلس برگزار شد. در این مراسم که با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، از مدیران موفق پارلمان تجلیل به عمل آمد. ...
آنا / مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش، با بیان اینکه در بحث ارتقای رزمی به ظرفیت های داخلی توجه داریم، گفت: آمادگی کامل خود را برای استفاده بهینه از ظرفیت های سواحل مکران اعلام می کنیم.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج ستون فقرات دفاع از انقلاب اسلامی است و ثابت کرده است
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نسخه شفابخش فرهنگ بسیجی، تکیه بر مردم و باور به سنت های الهی است، گفت: بر همین اساس است که تصریح می کنم تا این دو باور در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی مبنای برنامه ریزی و اقدام قرار نگیرد، نخواهیم توانست چالش های این عرصه ها را حل کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی درگذشت شکرالله عطارزاده نماینده بوشهر در دوره هفتم مجلس را تسلیت گفت.
آنا / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در ارتباط ویدیویی با اردوی تیم ملی در قطر از تلاش بازیکنان تیم ملی و کادر فنی در بازی با ولز قدردانی کرد و گفت: تلاش 100 دقیقه ای بازیکنان دل همه مردم را شاد کرد و از همه شما سپاسگزارم.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
قالیباف در گفت وگوی تصویری به بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: امیدوارم در بازی بعدی همین طور قدرتمندانه حاضر شوید و دل مردم شاد شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 قطر را تبریک گفت.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با صدور پیامی پیروزی غرورآفرین و نمایش خیره کننده جوانان سرافراز تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر تیم ملی ولز در چهارچوب مسابقات جام جهانی 2022 قطر را تبریک گفت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم با انتشار فیلمی از حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در جمع بسیجیان حافظ امنیت خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید محمود رضوی مشاور فرهنگی هنری رییس مجلس شورای اسلامی طی توئیتی نوشت: کاش دستگاه قضا به امثال آقای عباسی بفهماند از قضا متولی این فتنه تفکر #سوپرانقلابی هائی از جنس ایشان با حرف های شاذ و بی پایه و بی سرته شان هستند که به اسم دکترین سالها در حلق مردم فرو کرده اند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
جمعه 27 آبان رئیس مجلس راهی منزل شهید شد، من هم خودم را رساندم، خانه ای در شهرکی اطراف کمال شهر، با همان مختصاتی که در تصاویر بود، اما شاید تنگ تر، مفروش شده با فرش های ماشینی چند سال قبل، باورش شاید برای خیلی از مردم سخت باشد...
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی جهت ابراز همدردی و عرض تسلیت در منزل شهید مدافع امنیت روح الله عجمیان با خانواده این شهید دیدار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل شهید امنیت کشور که در اغتشاشات اخیر به شهادت رسید با خانواده وی دیدار و گفت و گو کرد.
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و نایب رییس مجلس شورای اسلامی بیمارستان 200 تختی کوار در استان فارس کلنگ زنی شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی وظایف و اختیارات رییس مجلس مشخص است، گفت: مباحث اداری، حراستی، احکام، استخدام ها و ماموریت ها در اختیار رییس مجلس است.
الف   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حل و فصل مشکلات و اسقاط خودروها به ویژه کامیون های فرسوده برای ایمنی جاده ها و جلوگیری از آلودگی هوا دراولویت کاری مجلس است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که حل و فصل مشکلات و اسقاط خودروها به ویژه کامیون های فرسوده برای ایمنی جاده ها و جلوگیری از آلودگی هوا دراولویت کاری مجلس است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا_ ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد لایحه دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو مصوب 1401 در دستور کار امروز صحن علنی مجلس قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور رییس مجلس شورای اسلامی گفت: آقای بیژن نوباوه خودش می داند که باید بابت تهمت جعل که به رییس مجلس زده، پاسخگوی دستگاه قضایی باشد.
محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جلسه 253 با گرامیداشت یاد و نام علامه طباطبایی روز بزرگداشت کتاب، کتابخوانی و کتابدار را به فعالان حوزه کتاب و کتابخوانی تبریک گفت.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رییس مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصرثح کرد: غافلگیرشدن در تهیۀ دارو پذیرفتنی نیست؛ داده های سامانه ها می گویند ما در چه فصلی به چه دارویی نیاز داریم.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کوچ کاربران باید توام با تسهیل گری و انگیزه باشد گفت: انتقال مردم از یک پلتفرم خارجی به پلتفرم داخلی به صورت دستوری امکان پذیر نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۹۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا انتقال کاربران و کسب و کارها از یک پلتفرم خارجی به داخلی با کار دستوری امکان پذیر نیست و باید با انجام تسهیل گری و ایجاد انگیزه بستر این انتقال را فراهم کنیم.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در دو نوبت صبح و عصر در خانه ملت برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۹    
همشهری آنلاین: نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در بیانیه خود اعلام کرده اند که با قاتلان و اغتشاشگران برخورد شود نه معترضان. در ادامه نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه 22 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در بیانیه خود اعلام کرده اند که با قاتلان و اغتشاشگران برخورد شود نه معترضان.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواست در بررسی لایحه اسقاط خودرو به مردم، محیط زیست و تولید در نحوه تصویب قانون توجه کنند.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۴۹ سایت دیگر  
سید البرز حسینی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در اخطاری خطاب به وزارت امور خارجه بیان کرد: رئیس جمهور آذربایجان اظهارنظری در خصوص ممالک ترک نشین داشته است ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، در روزهای اخیر در یکی از جلسات مجلس، محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی انتقاداتی از عملکرد دولت در حوزه اشتغال مطرح کرد که مربوط به عدم تحقق بودجه مصوب برای طرح های اشتغال زایی است. با اینکه عملکرد دولت سیزدهم در سال جاری تاکنون در تبصره 18 قانون بودجه [...]
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه اصلاح قانون اسقاط خودرو باید به گونه ای پیش برویم که نتیجه آن تعطیلی اسقاط در کشور نباشد و یا پولی که برای اسقاط است به جاهای مختلف نرود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تنها یک دهک از جامعه شامل دریافت یارانه نخواهند شد و مردم مطمئن باشند، معوقات جاماندگان از یارانه مهر ماه هر زمان قطعی شد، پرداخت می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دستیابی فرزندان ایران به ساخت بومی موشک های بالستیک فراصوت، دشمنان این آب و خاک را ناامید و دوستداران را خوشحال کرد ...
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست سران سه قوه با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهوری، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه و محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به میزبانی دستگاه اجرایی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹   + ۶۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دستیابی فرزندان ایران به ساخت بومی موشک های بالستیک فراصوت، دشمنان این آب و خاک را ناامید و دوستداران را خوشحال کرد ...
آنا / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس ضمن تجلیل از سردار حاجی زاده و متخصصان نیروی هوافضای سپاه برای دستیابی به توان ساخت موشک هایپرسونیک تاکید کرد: ساخت این موشک، علامت روشنی است از ترکیب علم و ایمان در صنعت دفاعی کشور.