یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۰۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رییس مجلس شورای اسلامی»

به گزارش ایران اکونومیست، محمدباقر قالیباف رییس مجلس به مناسبت روز آتش نشان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا و هر کس، انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است. سورهٔ مائده آیهٔ (32) ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کردکه مصوبه سران قوا در خصوص هیات عالی مولدسازی در ماده 15 لایحه برنامه هفتم توسعه تبدیل به قانون می کنیم.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی از نمایندگانی که در جلسات کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه شرکت نمی کنند، انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت موضوع پرداخت بدهی شرکت های دولتی به بانک ها گفت: از 700 همت بدهی شرکت های دولتی به بانک ها 500 همت آن متعلق به شرکت نفت است باید مشخص شود که چرا در طول سال های قبل شرکت نفت این بدهی را پرداخت نکرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی ساز و کار چگونگی بازپرداخت بدهی دولت به شبکه بانکی را برای اصلاح و رفع ابهام به کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه ارجاع داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس پیگیری های انجام شده حداکثر ظرف 10 روز آینده کل بدهی دولت به گندم کاران پرداخت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۷۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کردکه مصوبه سران قوا در خصوص هیات عالی مولدسازی در ماده 15 لایحه برنامه هفتم توسعه تبدیل به قانون می کنیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با عضویت در شبکه ارتباطات مالی بین بانکی بریکس (سوئیفت) تا حدود زیادی قادر خواهد بود تحریم های بانکی کشورمان را که موجب کاهش ارتباطات با بانک های دنیا شده است، به تدریج مرتفع کند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو با رئیسان مجالس مصر و امارت در حاشیه مجمع پارلمانی بریکس را سازنده و افق گشا توصیف کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در مجمع مجالس بریکس گفت: جهان نیازمند عدالت طلبی و معنویت گرایی است و بریکس نقش مهمی در این راستا ایفا می کند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی روز گذشته در نامه ای به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور قانون اصلاح ماده (5) قانون بیمه های اجتماعی کارگران ساختمانی اصلاحی 1401/11/5 را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سید روح اله لطیفی هم زمان با سفر رییس مجلس شورای اسلامی به آفریقای جنوبی برای شرکت در نشست روسای مجالس اعضای بریکس، اظهار داشت: در پنج ماه نخست امسال بیش از 70.3 میلیون تن کالای غیرنفتی به ارزش 43.5 میلیارد دلار بین ایران و کشورهای جهان تبادل شد که 36 ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از غیبت بیش از 90 نماینده در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: اینکه این تعداد از نمایندگان در زمان بررسی مهمترین دستور صحن غایب باشند، زیبنده نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر موضوعی در برنامه هفتم توسعه مصوب شود که قانون دائمی داشته باشد مصوبه برنامه به مدت پنج سال جایگزین قانون دائمی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی به دلیل وجود ابهام در ماده (1) لایحه برنامه هفتم توسعه که به تعاریف اختصاص داشت به کمیسیون تلفیق ارجاع داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترکی که با رییس جمهور داشتم به این نتیجه رسیدیم که موضوعات در برنامه هفتم توسعه در مجلس شورای اسلامی پیش برده شود و در مواردی که ایراد وجود دارد با همکاری یکدیگر مسائل را مرتفع کنیم.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون تلفیق در مورد لایحه برنامه هفتم توسعه جمهوری اسلامی ایران (1407-1403) در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت. به گزارش ایرنا ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت جوانانی است که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان این کشور بر هم نخورد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق رای جایی نیست که مردم از آن قهر کنند بلکه جایی است که مردم باید با حضور پای آن، حرف خود را بگویند و نماینده شان را انتخاب کنند.
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
قالیباف تاکید کرد: تبلور حضور مردم و اراده ملی مبتنی بر باورهای الهی مختص جنگ با رژیم بعثی عراق نبود و نیست بلکه برای مواجه شدن با هر دشمنی و هر جنگی از سخت یا نرم یا ترکیبی و شناختی و یا با آمریکا و صهیونیست ها و یا با هر جایی که مخالفت با سنت های الهی و مبانی انقلاب اسلامی باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی روز جمعه پس از پایان رژه ملی نیروهای مسلح هرمزگان در جایگاه ویژه خانواده شهدا و ایثارگران حاضر شد و با آنان گفت و گو کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۸    
مراسم رژه نیروهای مسلح، جمعه 31 شهریور 1402 همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس در بندرعباس با حضور رییس مجلس شورای اسلامی و همزمان در سراسر کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، رژه ملی نیروهای مسلح مستقر در هرمزگان روز جمعه 31 شهریورماه با حضور محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات کشوری و لشکری در بلوار ساحلی بندرعباس برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی بااشاره به رویکرد دولت در حوزه اقتصاد دریامحور گفت: یکی از بزرگترین زمینه هایی که برای قوی تر شدن ایران باید به آن توجه کنیم، تمرکز بر تمدن سازی اقتصاد دریاپایه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم رژه باشکوه 31 شهریور در بندرعباس با حضور محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان گفت: رییس مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم رژه ملی 31 شهریورماه نیروهای مسلح در بندرعباس است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۷   + ۳۲ سایت دیگر  
عبدالرضا مصری ، نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: درباره نامه رئیس سابق مجلس به رهبری این توضیح لازم است که بگویم این نامه پیرامون آسیب های تبلیغات کنکور در صداوسیما بود که حجم تبلیغات کنکور خیلی زیاد بود.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
نشست علنی امروز27 شهریور مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری نایب رییس مجلس شورای اسلامی درباره پایان تحریم تسلیحاتی ایران و تمدید این تحریم، گفت: رأی ما همیشه روشن بوده که آن ها به برجامی که خودشان تصویب کرده اند، پایبند نیستند و صحبت ها درباره تمدید این تحریم باز هم نگاه آنها را برای ما مشخص می کند ...
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۶۱ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه تغییرات احتمالی کنکور به آزمون سال 1403 نمی رسد، گفت: تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری سال آینده 50 درصد خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف موضوع کنکور و حذف تاثیر قطعی معدل در هفته آینده خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف موضوع کنکور و حذف تاثیر قطعی معدل در جلسه علنی هفته آینده مجلس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آیین سوگواری سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) روز جمعه با حضور محمد باقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در هیات جامعة الحسین رزمندگان اسلام مشهد برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه دو فوریتی ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر پیشرفت برای رسیدن به قله های افتخار به سینمای آرمان گرای خود نیازمند است و قدر جامعه سینمایی و اهالی فرهنگ را می داند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پی تذکر تعدادی از نمایندگان در اعتراض به عملکرد هیات عالی نظارت در رد مصوبات مجلس در مورد قیر رایگان، ایجاد مناطق آزاد جدید، گفت: هیات عالی نظارت در هنگام بررسی، دقت لازم را ندارند، من هم خودم انتقاد را دارم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
همایش نظاره جهش تولید دانش بنیان، صبح امروز با حضور محمدباقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی در سالن آمفی تاتر ساختمان شیخ فضل الله نوری برگزار شد .
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۰۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور از ارسال نامه رییس جمهور به رییس مجلس شورای اسلامی مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی برای بررسی علل وقوع حادثه معدن زغال سنگ البرز شرقی به کمیسیون صنایع و معادن ماموریت داد و گفت: از این کمیسیون می خواهیم نتیجه را با فوریت در صحن مجلس گزارش کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، رییس مجلس شورای اسلامی در پی تذکر تعدادی از نمایندگان در اعتراض به عملکرد هیات عالی نظارت در رد مصوبات مجلس در مورد قیر رایگان، ایجاد مناطق آزاد جدید، گفت: هیات عالی نظارت در هنگام بررسی، دقت لازم را ندارند، من هم خودم انتقاد را دارم. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. به گزارش شفقنا از خانه ملت، نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه 20 شهریور ماه) به ریاست دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
نشست علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۱۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رئیس مجلس نمایندگان پادشاهی مغرب با مردم زلزله زده این کشور ابراز همدردی کرد و افزود: جمعیت هلال احمر ایران آمادگی کامل برای اعزام تیم های امدادی، درمانی و انجام فعالیت های بشردوستانه دارد.
برترین ها / بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی که برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی به عراق سفر کرده، پس از حضور در این مراسم معنوی و تشرف به عتبات مقدس نجف و کربلا با حضور در محل شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی مهندس و سایر شهدای حمله تروریستی آمریکا به فرودگاه بغداد ...