شنبه ۲۷ شهریورساعت ۰۲:۳۸Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی مجلس»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مهدی طغیانی در نقد مواضع اخیر برخی افراد مبنی بر ضرورت تثبیت قیمت سیمان و فولاد گفت: اگر منظور این افراد، بازگشت به قیمت گذاری و ورود دولت به بازار سیمان به شکل سیاستگذاری دستوری است، کمیسیون اقتصادی مجلس مخالف این دیدگاه و سخنان است.
بلاغ مازندران   ۹ ساعت پیش    
جاماندگان سهام عدالت، موضوعی است که در سال های گذشته بارها توسط کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شده و با توجه به عدم اعطای این سهام در دوره تدبیر و امید، و به دور از عدالت بودن این موضوع به تازگی با موافقت دولت سیزدهم شرایط لازم برای تخصیص این سهام به وجود آمده که در گزارشی به آن پرداخته ایم.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: عضویت ایران در پیمان همکاری های شانگهای، کارت های قدرتمندتری برای بازی در حوزه اقتصادی در اختیار ایران قرار خواهد داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
تجارت گردان – رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برخی ابعاد رسوب کالا در گمرک پرده برداشت و این موضوع را یکی از شگردهای قاچاقچیان برای واردات بی رویه دانست.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از تاخیر در ترخیص کالاهای سلامت محور از گمرک گفت کمیسیون اقتصادی مجلس مامور رسیدگی به این مساله است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خبرهای خوبی در خصوص گشایش اقتصادی در کشور داریم، گفت: پیش بینی می شود وضعیت اقتصادی کشور بهبود یابد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. معاون حقوقی و امور مجلس بانک مرکزی سامان دهی رمزارزها را نیازمند ارائه لایحه از سوی دولت دانست و گفت: این موضوع در دستور کار دولت بوده و درحال انجام است. ...
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که تقویت ارزش پول ملی از اولویت های مهم مجلس در حوزه مالی بانکی است گفت: دولت باید هر چه سریعتر رییس کل جدید بانک مرکزی را معرفی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۰    
گروه استان ها - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قرار بود شرکت های بزرگ اقتصادی کرمان گردش مالی خود به استان بیاورند که شرکت ملی مس به تعهد خود عمل نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خبرهای خوبی از گشایش اقتصادی در کشور داریم و پیش بینی ما بهبود شرایط اقتصادی کشور است که اثرات آن را در سراسر ایران و استان کرمان خواهیم دید.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- کمیسیون اقتصادی مجلس قرار است طرحی در زمینه رمزارزها ارائه دهد که باید گفت این کمیسیون مجلس دید مثبتی نسبت به موضوع رمزارزها، چه در بخش صنعتی و چه در بخش بازار و مبادله دارد ولی به دلیل نادیده گرفتن برخی نکات بنیادی و کاربردی آن هم در سطح تقنینی ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۳۶    
مجتبی توانگر؛ عضو کمیسیون اقتصادی مجلس 1 طرح تحولی مجلس برای تغییر شیوه صدور مجوزهای کسب وکار از بزرگ ترین اقدامات اقتصادی دوره جدید مجلس است. با این اقدام بزرگ، بسیاری از امضاهای طلایی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن اشاره به اینکه اقدام سلیقه ای بانک ها در پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن وجاهت قانونی ندارد، گفت: راه اندازی سامانه اعتباری تنها راهکار اصلی برای اعطای تسهیلات در کشور است و به موجب آن بساط ضمانت های سلیقه ای جمع می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به وعده وزیر کار برای اصلاح ساختاری بخش اقتصادی مجموعه متبوع خود گفت: عملکرد بنگاه های اقتصادی زیر مجموعه صندوق های بازنشستگی به صورت لحظه ای رصد خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بروکراسی های پیچیده و خسته کننده در مسیر صدور مجوزها یکی از موانع اصلی راه اندازی کسب و کار و تولید در کشور است و نمایندگان مجلس با توجه شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، تلاش دارند تا این موانع را رفع کنند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس بانک مرکزی از نمایندگان مجلس خواست تا زمان آماده شدن لایحه ساماندهی استخراج و تبادل رمزارزها در دولت و بانک مرکزی صبر کنند و طرح ارائه شدن در گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص رمزارزها را به حالت مراعا نگه دارند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گزارش نظارتی کمیسیون اقتصادی درخصوص وضعیت صنعت استخراج رمز ارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور منتشر شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز نگرانی از آزادسازی غیراصولی واردات خودرو بر اجرای طرح های کارشناسی شده و اصولی نظیر حذف قیمت گذاری دستوری در مجلس تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بررسی لایحه اصلاح قوانین حوزه تعاون در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس خبر داده و گفته است 45 روزه اصلاحات لایحه را به مجلس می برد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
جاماندگان سهام عدالت، موضوعی است که در سال های گذشته بارها توسط کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شده و با توجه به عدم اعطای این سهام در دوره تدبیر و امید، و به دور از عدالت بودن این موضوع به تازگی با موافقت دولت سیزدهم شرایط لازم برای تخصیص این سهام به وجود آمده که در گزارشی به آن پرداخته ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: خروج نیروهای اشغالگر آمریکا از افغانستان پس از 20 سال سلطه گری که دستاوردی جز قتل و جنایت برای مردم افغانستان و شکست و سرافکندگی برای آمریکا نداشته، باید درس عبرتی برای ایادی و وابستگان آمریکا در منطقه باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دو موضوع لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوق ها و شرکت های اقتصادی ذیل صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در نشست با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر غلامرضا مرحبا، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با برنامه صبح و گفتگو در مورد واردات لوازم خانگی به صورت تلفنی مصاحبه کرد. وی ضمن اشاره به بلوکه شدن بخشی از منابع ایران گفت: مذاکرات برای بازگشت آن در حال انجام است تا منافع ملی کشور تامین شود. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: چارچوب مشخص و ضوابط خاصی در حوزه رمزارزها وجود ندارد و بخشی از مشکلات کنونی نیز ناشی از عدم شناخت کامل مردم و سرمایه گذاران از این حوزه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس به بیان توضیحاتی درباره طرح کمیسیون متبوع خود درباره ساماندهی وضعیت رمز ارزها در کشور پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت های یازدهم و دوازدهم هیچ اراده ای برای ساماندهی پدیده رمزارزها نداشته اند گفت: اگر مجلس و دولت جدید در این خصوص همکاری کنند اتفاقات خوبی رقم می خورد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۴    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 6 ماه تا یک سال فرصت خوبی برای تیم اقتصادی دولت محسوب می شود و در این فرصت باید اتفاقات خوبی برای معیشت مردم رخ دهد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امورمجلس بانک مرکزی در خصوص گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت تبادل رمزارزهای جهان روا در کشور گفت: این رمزارز یک نوع دارایی است و کشورهایی که آن را به رسمیت شناختند آن را دارایی می دانند و از آن مالیات اخذ می کنند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه تعیین رییس بانک مرکزی مدت ها در بلاتکلیفی به سر می برد، گفت: از رییس جمهور درخواست دارم که نسبت به تعیین تکلیف سازمان های اقتصادی و مجموعه های بزرگ تسریع کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار گفت: این طرح نه تنها موجب اشتغال و رونق نخوهد شد بلکه حقوق بیکاری کارکنان دفاتر اسناد رسمی را هم بر گردن سازمان تأمین اجتماعی می اندازد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر دستگاه های کارتخوانی که خارج از کشور تراکنش انجام می دهند و بستر اینترنتی آنها و شماره تماس از خارج از کشور است، ردیابی و غیرفعال می شوند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته پولی و بانکی کمیسیون اقتصادی مجلس از نمایندگان خواست با درک اهمیت موضوع به فوریت طرح تسهیل صدور مجوز کسب وکارها رأی دادند.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به بازار غیررسمی خرید و فروش رمزارز در داخل کشور و با تشریح مزیت ها و خطرهای مبادلات رمزارز گفت: در داخل کشور روزانه 700 بیت کوین (حدود 40 میلیون دلار) به صورت غیررسمی خرید و فروش می شود. ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شورای شهر تهران از طرح کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر انتخاب حسابرس برای شهرداری و سازمان های تابعه آن از سوی دیوان محاسبات ابراز نگرانی کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از پنج ماه گزارش کمیسیون اقتصادی مجلس درمورد وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات آن در داخل کشور در صحن علنی قرائت شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به سومین سفر استانی آیت الله رئیسی به خراسان جنوبی اشاره کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
با اظهارات 2نماینده مجلس و حمایت برخی دیگر از نمایندگان و همینطور تشکیل یک کمیته سه جانبه، بحث حذف ارز فسادزای 4200تومانی جدی تر شد. آنطور که از خبر ها بر می آید درصورتی که دولت اراده جدی برای این کار داشته باشد ارز 4200تومانی که منجر به تشدید تورم و همینطور توزیع رانت شده است تا پایان سال حذف می ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گزارش این کمیسیون درخصوص وضعیت صنعت استخراج رمزارز های جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور را قرائت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۷   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گزارش نظارتی کمیسیون اقتصادی درخصوص وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مطالبه جدی ما از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصلاح ساختار اقتصادی و بنگاه های ذیل این وزارتخانه است.
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : دو موضوع لایحه اصلاح قوانین در حوزه تعاون و مدیریت صندوقها و شرکتهای اقتصادی ذیل صندوق بازنشستگی و تامین اجتماعی در نشست با رییس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بحث و بررسی شد .
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، کمیسیون اقتصادی مجلس امروز گزارش نظارتی خود را از وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در صحن مجلس ارائه کرد ...
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در حال حاضر دستگاه های کارتخوانی که خارج از کشور تراکنش انجام می دهند و بستر اینترنتی آنها و شماره تماس از خارج از کشور است، ردیابی و غیرفعال می شوند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره عملکرد وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صحیت کرد.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۰۷    
بازار ارزهای دیجیتال این روزها توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است. در تازه ترین تحقیقات صورت گرفته، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از مبادله روزانه 700 بیت کوین به طور غیررسمی در داخل کشور خبر داده است و طی گزارش امروز کمیسیون اقتصاد، راهکارهایی برای بهره مندی رسمی از رمزارزها پیشنهاد شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از آمادگی کمیسیون متبوع خود برای کمک به اصلاح ساختار اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، نخستین مطالبه این کمیسیون از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را اصلاح ساختار اقتصادی بنگاه های ذیل این وزارتخانه عنوان کرد و گفت: کمیسیون اقتصادی آماده است تا تمام ظرفیتش را برای اصلاح ساختار در خدمت دولت قرار دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الله عبدالملکی عصر امروز پس از حضور در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران، گفت: در ارتباط با اصلاح قوانین در حوزه تعاون کارهای خوبی در سال های گذشته انجام شده است و مقرر شد در دولت جدید به جهت اینکه در جریان جزئیات تحولات این سال ها نیستیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 23 شهریور ماه 1400 برگزار شد.