پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۲Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی مجلس»

مرصاد   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا باید همه تحریم ها را عملا و نه بر روی کاغذ بردارد و متوجه این موضوع شویم که تحریم های بانکی، بیمه ای، دارویی و...برداشته شده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تسنیم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اگر قرار باشد بخش خصوصی از سهمیه اختصاص داده شده به کشور ما، واکسن کرونا را وارد کند و آن را نیز با دریافت هزینه و پول به مردم تزریق کنند، تخلف است، گفت: واکسن فایزر در بازار سیاه فروخته می شود! ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس روز گذشته از خط تولید خودرو شاهین و فعالیت های علمی و توسعه ای سایپا که در مرکز تحقیقات این گروه انجام می شود، بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان _ جعفر قادری در روزنامه حمایت نوشت: پارادیم فکری جریان غرب گرا در کشور یک بار دیگر به بهانه نشست های پی در پی وین، بروز و ظهور یافته و آن را فرصتی ناب برای خروج از اوضاع کنونی می دانند ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۵    
ندری مدرس دانشگاه امام صادق ،شکیبایی مدرس دانشگاه کرمان ، شقاقی شهری مدرس دانشکده اقتصاد دانشگاه خوارزمی و علیپور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس امشب با حضور در برنامه چشم انداز به بررسی مهار تورم به عنوان مطالبه ملی پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلاتی که قانون احتساب سنوات برای برخی از فرهنگیان ایجاد کرده از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خواست که این قانون را اصلاح کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور ضمن اشاره به تخلف هیئت وزیران برای محاسبه حقوق ورودی جهت ترخیص کالاها از گمرکات کشور براساس ارز 4200 تومانی، از رئیس جمهور خواست تا اقدامات عاجل جهت تصویب و ابلاغ حقوق ورودی بر مبنای قانون بودجه 1400 و اجرای کامل قانون بودجه در سال جاری صورت پذیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۷    
محمد رضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت سردار حجازی را تسلیت گفت.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سید غنی نظری خانقاه، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگوبا خبرنگار ایبِنا درباره موضوع مطرح شده از سوی بانک مرکزی درباره دلیل افت ارزش ریال و رشد تورم در سال های 98 و 99 که در نتیجه تبدیل ارزهای مسدودی به ریال و در واقع چاپ پول بوده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۶    
پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تجربه ما پس از برجام این بود که هیچ تضمینی برای اجرای تعهدات طرف مقابل ما وجود نداشت و ما یک طرفه به تعهداتمان در برجام عمل کردیم.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه قانون اقدام راهبردی پشتیبان جدی برای تیم مذاکره کننده است، گفت: احیاء برجام جز با لغو یک جانبه همه تحریم ها و راستی آزمایی ممکن نیست.
سایپا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۵   + ۷۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گروه خودروسازی سایپا با افزایش و رشد تولید و ایجاد تنوع در محصولات خود توانست گام های بلندتری را نسبت به رقبای داخلی خود بردارد، لذا این امیدواری وجود دارد که در سال جاری روند توسعه ای و پیشرفت شتاب بیشتری بگیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه تامین مالی مبتنی بر قرارداد (فکتورینگ) ایده ای ارزشمند و در راستای حل مشکل تامین مالی پروژه های پیمانکاری است، گفت: سازمان برنامه و بودجه باید نسبت به اجرای این قانون اقدام کند. در غیر این صورت، مجلس از ابزارهای نظارتی خود استفاده خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۲:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه انحصارهای موجود در کشور، ریشه در بعضی از قوانین قدیمی دارد که در دنیا منسوخ شده اند، گفت: امیدواریم با طرحی که در مجلس درحال پیگیری می باشد، انحصار برخی کسب وکارها برداشته شود و فضای رقابتی و با کیفیت ایجاد شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۴    
حبیب زاده بوکانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس متذکر شد: در حال حاضر زیرساخت های سرمایه ایران مطلوب نیست و کمبود حجم نقدینگی از مشکلات مهم در بازار سرمایه است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: غنی 60 درصد پاسخ اولیه جمهوری اسلامی ایران به اقدامات آمریکایی ها است و طبیعتا این موضع قدرتمند جمهوری اسلامی ایران باید استمرار پیدا کند، این کمترین و اولین مطالبه مردم ایران در مقابل گستاخی های آمریکایی ها و اروپایی ها است.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۱۸    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در پی تصویب مصوبه تحقیق و تفحص از عملکرد بانک های خصوصی در جلسه علنی 19 اسفند مجلس، بعد از گذشت حدود یک ماه اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی از میان داوطلبان در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس انتخاب شدند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزها آغاز تدوین طرحی برای قانونمندسازی رمزارزها در اقتصاد کشور خواهد بود و براساس آن تکالیف تمام دستگاه ها در این حوزه مشخص خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از وضعیت فعلی بانکهای خصوصی گفت: منتظر اخبار هیات تحقیق وتفحص مجلس از بانکهای خصوصی باشید.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو با علت نزول شاخص بورس با دکتر فردین آقابزرگی، کارشناس پول و سرمایه و دکتر انور حبیب زاده بوکانی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. * نزول شاخص بورس یک فرآیند طبیعی در بازار سرمایه است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر عایدی مشمول مردم عادی و حتی قشر متوسط جامعه نمی شود و سوداگران حوزه مسکن، طلا و ارز را نشانه گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیئت تحقیق و تفحص از بانک های خصوصی در جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس تعیین شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مالیات بر عایدی مشمول مردم عادی و حتی قشر متوسط جامعه نمی شود و سوداگران را نشانه می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به قانون اقدام راهبردی مجلس وغنی سازی 60 درصدی اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف با دولت های غنا و سوییس در این کمیسیون اصلاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با حذف 4 صفر از پول ملی 300 میلیارد تومان هزینه هاکاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بررسی وضعیت بازار سرمایه در جلسه این کمیسیون خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: چهار عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند. در روزهای گذشته عفت شریعتی نماینده زرند، سمیه محمودی نماینده شهرضا و مهدی طغیانی نماینده اصفهان به کرونا مبتلا شده و در قرنطینه به سر می برند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۴:۲۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره قانونی شدن بیت کوین گفت: هدف از قانونی کردن بیت کوین در کشور هویت بخشی به این ارز است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 29 فروردین) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور با ارجاع این لایحه به کمیسیون اقتصادی مجلس جهت بررسی بیشتر موافقت کردند. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیدغنی نظری خانقاه عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در یادداشتی پیرامون مذاکرات وین و خرابکاری اخیر در سایت هسته ای نطنز، نوشت: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-بنا به درخواست نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اصلاح یک ماده از لایحه قانون پولی و بانکی برای رفع ابهام و بررسی بیشتر، به کمیسیون اقتصادی ارجاع شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به جلسه 30فروردین شورای هماهنگی اقتصادی سران 3قوه اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی به انتخابات پیش رو و مشارکت مردم اشاره کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۵    
شفقنا- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت دارو در کشور، تخلف است، گفت: بخشی از افزایش قیمت ها در کشور تخلف است زیرا قیمت بسیاری از داروها تعریف شده است و باید به این موضوع رسیدگی شود تامین دارو بر اساس ارز 4200 باید انجام شود و افزایش قیمت تخلف است. ...
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمد رضا پور ابراهیمی؛ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اخیراً اعلام کرد که گزارش این کمیسیون بررسی در رابطه با صنعت استخراج رمزارزها و مبادلات داخلی آن در مراحل پایانی قرار دارد و بزودی در صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تلاشی وجود دارد که مسئله FATF را بدون روشن شدن جوانب آن تبدیل به مسئله اصلی کنند که این اقدام جز آدرس غلط دادن نیست.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هشدارنیوز محمد باقر قالیباف جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و پس از اتمام بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، گفت: لازم می دانم از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس که زحمات بسیار زیادی برای بررسی این لایحه انجام دادند و همچنین از دولت تقدیر و تشکر کنم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اصلاح دو قانون مالیات بر ارزش افزوده و مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نگاه و رویکرد تقویت تولید در مجلس انجام شد و می تواند با رفع موانع کمک بزرگی به تولیدکنندگان کشورمان باشد،
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخ به سوالات نمایندگان به کمیسیون اقتصادی مجلس می آید.
نائب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه، آیین نامه شورای عالی بورس درخصوص آزادسازی سهام عدالت دارای چند نقطه ضعف جدی است، گفت: سازوکار نظارت و ضوابط هزینه کرد شرکت های سهام عدالت استانی مشخص نیست.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بااشاره به تولید ثروت نیم میلیون دلاری رمزارز در کشور، قانونمند شدن این صنعت را موجب دوزدن تحریم ها عنوان کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
سید غنی نظری با اشاره به اینکه اخیرا گزارش های ناخوشایندی از دخالت برخی مسئولان دولتی در جریان انتخابات هیات مدیره دفاتر استانی سهام عدالت به گوش می رسد، گفت: این روند به هیچ عنوان مورد تایید کمیسیون اقتصادی مجلس نیست.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل نشستی با وزارتخانه های اقتصاد و راه شهرسازی به منظور تنظیم قیمت اجاره بهاء و ساخت و ساز مسکن در شهر ها و کلان شهر ها خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما خودمان اقدام به تولید رمز ارز آنهم با نظارت و در چارچوب قانون کنیم، رمز ارز تولید داخل قطعاً مشتری خواهد داشت.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تسهیل مناسبات اقتصادی، کاهش موانع سر راه تولید از نظر تسهیل صدور مجوزها و ارتقا و تقویت مالی تولید از اقداماتی است که کمیسیون جهش تولید دنبال می کند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مجلس به زودی طرحی برای رمز ارزها با هدف دور زدن تحریم ها و اشتغال زایی ارائه خواهد کرد. منبع: دانشجو