یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۵۸Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون اقتصادی مجلس»

خبرگزاری فارس   ۳۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از درخواست شصت نماینده از هیأت رئیسه مجلس برای بررسی فوریت دار طرح مالیات بر عایدی سرمایه در صحن مجلس خبر داد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی تقاضاهای ارجاع شده به این کمیسیون برای تحقیق و تفحص درباره عملکرد بانک مرکزی در حوزه ارزی خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مردم از نظر معیشتی و اقتصادی در سختی و مشقت به سر می برند و ما این را درک می کنیم و به این لحاظ نمره خوبی به عملکرد اقتصادی دولت تدبیر و امید نمی دهیم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از صنایع در برابر استفاده از فیلترهای الکترواستاتیک مقاومت می کنند چراکه بدین شکل هزینه های تولید آنها افزایش می یابد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در بازدیدهای میدانی که از پروژه ها و طرح های عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد قشم مشخص شد که وضعیت جزیره با دهه گذشته قابل مقایسه نیست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ارز دارو و کالاهای اساسی باید تک نرخی شود و منابع مالی حاصل از تک نرخی شدن را باید مستقیم به خود مردم اختصاص دهند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خراسان: اظهارات هفته پیش جهانگیری مبنی بر تعیین نرخ ارز 4200 در جلسه سال 97 سران قوا، با واکنش و تکذیب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس همراه شد. اظهارات این دو مقام مسئول ...
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از پیشنهاد معافیت مالیاتی شرکت های بورسی که از محل سود انباشته افزایش سرمایه داده اند، خبر داد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از اقدامات صورت گرفته در راستای ادغام بانک های نظامی در بانک سپه قدردانی کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نوشت: پیشنهاد معافیت مالیاتی شرکت های بورسی که از محل سود انباشته افزایش سرمایه می دهند در کمسیون اقتصادی مجلس تصویب شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید جلوی رشد قیمت ها را بگیرد، گفت: نیاز به یک جراحی بزرگ اقتصادی برای تک نرخی شدن ارز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در آنچه که در لایحه بودجه 1400 تقدیم مجلس شده، یک ناترازی بسیار غیرقابل انکار و گسترده وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از وجود رانت 12 هزار میلیارد تومانی در حوزه فولاد خبر داد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه جزو اقدامات اولویت دار کشور در شرایط کنونی نیست و شاید امروز تحقیق و تفحص از شرکت پلی اکریل نسبت به فولاد مبارکه در اولویت باشد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به اتفاق هیات همراه و جمعی از مدیران منطقه آزاد انزلی از کارخانه هپی لند بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با میزان، گفت: گزارش کمیسیون اقتصادی درباره فرصت ها و تهدیدات ارز های دیجیتالی در این کمیسیون به تصویب رسید و به تازگی به هیئت رئیسه مجلس تقدیم شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی می گوید درآمد پیش بینی شده از محل مالیات بر خانه های خالی در لایحه بودجه بیشتر شبیه شوخی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی قوانین مقررات ارز های دیجیتال (بیت کوین) در مجلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نشست مشترک با رئیس سازمان بورس اوراق بهادار و وزیر اقتصاد برای رفع نگرانی سهامداران بورس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: به هیچ عنوان به مردم توصیه نمی کنیم که وارد مقوله بیت کوین شوند چراکه ریسک این سرمایه گذاری بسیار بالاست و هیچ نظارتی هم در هیچ کجای دنیا بر آن وارد نیست.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس برقرای مبادلات پولی بین ایران با دو یا چند کشور را باعث فعال شدن ظرفیت های جدید و همچنین کمک به مهار نوسان ارزش پول ملی دانست.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سیرجان در گفت و گوی اختصاصی با بانک برتر تاکید کرد: طاهره نصیری، بانک برتر؛ شهباز پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص ارزش گذاری نه چندان واقعی شرکت های دولتی و تامین اجتماعی در بورس تهران گفت ...
اقتصاد آنلاین / بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی با بیان اینکه گلوگاه اصلی کشور در بخش صادرات، بانک مرکزی است، گفت: تعیین تکلیف تعهدات ارزی با روش منطقی همزمان با تسهیل امور منطبق برواقعیات اقتصادی باید انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معاون علم و فناوری رئیس جمهور اعلام کرد جمعاً 50 پارک علم و فناوری در کشور دایر است که کل اعتبارات آن ها به اندازه اعتبار یک بیمارستان در تهران هم نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 23 دی ماه 1399 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:ادغام بانک های نظامی در بانک سپه موجب چابک سازی سیستم بانکی کشور شده و به تصمیم گیری ها در این حوزه سرعت بخشیده است.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در تشریح جلسه کمیسون متبوعش، گفت: نجابت نماینده شیراز به وزیر نیرو جهت جلوگیری از قطعی مکرر برق واحد های صنعتی و کشاورزی به مدت یک ماه فرصت داد.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، بر ضرورت تشکیل نهادی کارآمد و حرفه ای که عقبه نظام تصمیم گیری در بازار سرمایه و حمایتگر این بازار تخصصی باشد ، تاکید کرد .
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از اعلام مجدد گزارش پیش بینی سود هر سهم (EPS) در شرکت های بورسی از اسفند یا اواخر بهمن خبر داد. به گزارش پیام فوری به نقل از تسنیم، حسن قالیباف اصل در جریان بازدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس از تالار بورس که روز گذشته انجام شد ...
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: موضع مجلس در قبال بازار فولاد، خروج فولاد از قیمت گذاری دستوری است، از این رو عرضه کل فولاد در بورس کالا اصلی ترین محور اقدامات نمایندگان مجلس است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اقتصادی و تلفیق بودجه بر دریافت مالیات از خودروهای لوکس تاکید ویژه ای دارند و به طور قطع قانونی در این باره مصوب خواهد شد.
کیشوند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش گفت: از مسئولان و کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار مهلت و فرصت بیشتر برای تامل و نظارت کامل و بررسی کارشناسی بر روی موارد اصلاحی قانون مناطق آزاد شده ایم.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: در جلسه سران سه قوه وبا حضور رییس بانک مرکزی سیاست ارزی اعلام شد که پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز عضو جلسه بود. درآن جلسه سران اعلام کردند که نرخ ارز ثابت همان 4200 تومان باشد به مرور اصلاح شود، حال اما همه دولت را مسوول می دانند.
راه امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس درباره اظهارات اخیر اسحاق جهانگیری درباره تعیین ارز 4200 به او تذکر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نسبت به وضعیت بازار بورس به رئیس جمهور و وزرای صمت، اقتصاد و نفت هشدار شدید الحن داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
خاندوزی، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از موافقت رئیس بانک مرکزی با کلیات طرح بانکداری خبر داد و عنوان کرد: کمیسیون این طرح را تا یکی دو ماه آینده به صحن علنی خواهد فرستاد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین ارز 4200 تومانی قبل از تشکیل شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بوده است، خطاب به رئیس جمهور گفت: آدرس غلط به مردم ندهید.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۶:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از صحبت های اخیر معاون اول رئیس جمهور درباره نحوه تعیین نرخ ارز 4200 تومانی انتقاد کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس از همکاری مشترک سازمان بورس و کمیسیون اقتصادی مجلس برای حل مشکلات بازار سرمایه خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در حالی روز گذشته با حضور در تالار شیشه ای به گرفتن عکس یادگاری با بورس اقدام کردند که کماکان از بهبود شرایط در بازار سرمایه و مجازات متخلفان آن خبری نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اقتصاد نفتی اوج حقارت ملت ایران شده است، تصریح کرد: چون بیگانگان به راحتی قادر هستند ما را تحت فشار قرار دهند، اقتصاد تک محصولی متکی به نفت، ثمره یک رابطه استعماری است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعیین ارز 4200 تومانی قبل از تشکیل شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران قوا بوده است، گفت: آدرس غلط به مردم ندهید، برخی تصمیمات شما هزینه های سنگینی را به کشور تحمیل کرده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یک قدم تا آغاز ثبت نام جاماندگان سهام عدالت باقی مانده است.اکبر حیدری، مدیرکل تعاونی سهام عدالت البرز گفت: از ابتدای فعالیت مجلس یازدهم بررسی راهکارهای لازم برای رسیدگی به وضعیت جاماندگان سهام عدالت در دستورکار قرار گرفت ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از روابط عمومی و صنعتی ایرالکو، شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) به عنوان صادرکننده نمونه سال 99 انتخاب شد. مراسم روز ملی صادرات، روز گذشته مورخ 22/10/1399 با حضور اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت ...
دبیر مجمع توسعه و نوآوری سازندگان کیش گفت: از مسئولان و کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار مهلت و فرصت بیشتر برای تامل و نظارت کامل و بررسی کارشناسی بر روی موارد اصلاحی قانون مناطق آزاد شده ایم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر این که هر نوع دخالت غیرمرتبط در بازار سرمایه مغایر با قانون و غیرقابل قبول است، گفت: توسعه زیرساخت ها و تثبیت و تنظیم بخشی به این بازار در هفته آینده در دستور کار مجلس قرار می گیرد.