دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۲۴Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد»

نقدینه   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی در پی اخبار برخی رسانه ها مبنی بر برکناری رئیس سازمان حسابرسی ضمن تکذیب این خبر توضیحاتی ارائه کرد. ...
شادا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به مصوبات و تصمیماتی که در سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به این استان اتخاذ شد، گفت: تصمیماتی که از سوی وزیر اقتصاد گرفته شده قطعاً موجب رونق بیشتر در مرزها می شود.
اقتصاد ایران: با تصمیم وزیر اقتصاد ، رئیس سازمان حسابرسی پس از گذشت چهار سال فعالیت در این سمت برکنار و سکاندار جدید منصوب شد.
اقتصاد 24   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی طی حکمی، رئیس سازمان حساب رسی را تغییر داد. آخرین بار چهار سال پیش رئیس این سازمان تغییر کرده بود که با حکم خاندوزی امروز از این سمت برکنار شد.
سید احسان خاندوزی طی این احکام سید اکبر موسوی داور و سید مهدی رمضانی را به ترتیب به عنوان رئیس و عضو هیأت عالی نظارت سازمان حسابرسی به مدت دو سال منصوب کرد.
آنا / فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت گفت: سود 500 هزار تومانی سهام عدالت تا پایان آذر برای هر نفر واریز می شود.
اقتصادگردان   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت امروز بازار مسکن حاکی از این است که یا مجریان اعتقادی برای اجرای قانون جهش تولید مسکن ندارند و یا توانایی اجرای این قانون را ندارند.
فرادید   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
درباره زمان واریز سود سهام عدالت مرحله اول 1401، مسئولان تعاونی سهام عدالت و وزیر اقتصاد اعلام کرده اند که در روز های پایانی آذر ماه سود سهام عدالت به حساب سهامداران واریز خواهد شد. اما دقیقا نگفته اند که پرداخت ها دقیقا چه روزی است ...
نقدینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - بیست و نهمین همایش بیمه و توسعه دیروز 13 آذر برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، برغم آنکه پیش از برنامه به صورت غیررسمی از حضور رئیس جمهور در مراسم سخن به میان آمده بود، اما به خاطر جلسه فوری هیات دولت نه تنها ابراهیم رئیسی در این همایش حضور نیافت ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۱۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه تعاونی های سهام عدالت گفت: سود 500 هزار تومانی سهام عدالت تا پایان آذر برای هر نفر واریز می شود. خبرگزاری میزان _ فارس نوشت: عسگر توکلی در مورد واریز قسط اول سود سهام عدالت اظهار داشت: برای رعایت حال سهامداران عدالت ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی کشور سنگال در هفته دوم آذرماه 1401 مندرج در رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد: کاهش 29.8 میلیارد فرانک سیفایی محصولات کشاورزی سنگال در سال 2021 خبرگزاری senenews مورخ 30 نوامبر 2022، ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از بخشیدگی جرائم بیمه شخص ثالث همه وسایل نقلیه موتوری تا پایان آذر ماه خبر داد.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی سیدعباس حسینی، معاون امور بانکی و بیمه ای وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه مراسم روز ملی بیمه گفت: پرداخت تسهیلات توسط نظام بانکی متوقف نشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد. ...
وزیر اقتصاد با اعلام خبر بخشودگی جرایم بیمه شخص وسایل نقلیه موتوری اعلام کرد: همه جرایم در گذشته تا پایان این ماه بخشیده شده و اگر مردم تا 30 آذر مراجعه کنند، بدون پرداخت هیچ جریمه ای می توانند از بیمه شخص ثالث استفاده کنند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
طی هفته جاری چارچوب واگذاری صنعت خودرو آماده و با امضای دو وزیر اقتصاد و صمت ابلاغ می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از بخشیدگی جرائم بیمه شخص ثالث همه وسایل نقلیه موتوری تا پایان آذر ماه خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر امور اقتصادی و دارایی همزمان با روز ملی بیمه با بخشودگی صددرصدی جرایم تمام وسایل نقلیه زمینی فاقد بیمه شخص ثالث موافقت کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، ...
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رئیس گمرک ایران گفت: باهدف سرعت بخشیدن به سرعت عملیات گمرکی در 8 ماهه سال جاری تعداد اسکن و بازرسی کامیون های حامل کالاهای ترانزیتی صادرات و واردات به کمک دستگاه های کنترلی ایکس ری در گمرکات کشور بیش از 111 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: تمامی جرایم بیمه های شخص ثالث تا پایان آذر ماه به مناسبت روز بیمه بخشیده شده است.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ معاون امور بانکی و بیمه وزیر اقتصاد با بیان اینکه پرداخت تسهیلات در نظام بانکی متوقف نشده است، گفت که وزارت اقتصاد مخالف پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن نیست و پیگیر تامین مالی بخش مسکن است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: هیچ اقدامی در نظام بانکی متوقف نشده است و بانک ها با تامین مالی تعهدات خود را ایفا می کنند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی ضمن اعلام این که مسیرهای طی شده در حوزه هوشمند شدن بیمه درست است اظهار داشت: سرعت تحولات آن با برنامه های دولت تناسب ندارد و باید شتاب بیشتری بگیرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۳    
جوابیه سازمان بورس به خبر انتقادی تحریریه با عنوان بازار قرمز شد، وزیر اقتصاد طبل توخالی از آب درآمد منتشر می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۵    
وزیر اقتصاد گفت: به دنبال ایجاد سازوکار پرداخت خسارت آنلاین بیمه شخص ثالث و طراحی کروکی تصادفات به صورت آنلاین هستیم تا از پرونده های غیر واقعی کاسته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: یکی از جهت گیری های صنعت بیمه باید این باشد که خودش را برای تحول دیجیتال آماده کند.
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایستانیوز: صندوق بیمه حوادث طبیعی کجاست و این روزها چه می کند؟ سوالی که در آستانه 13 آذر روز بیمه متولیان صنعت بیمه باید به آن پاسخ دهند؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
شادا : وزیر اقتصاد از سه تصمیم مهم برای گره گشایی از مشکلات فعالان اقتصادی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: بخشودگی جرایم مالیاتی، پیگیری رفع تعهدات ارزی تعاونی های مرزنشین و همچنین استمهال معوقات کشاورزان، از دستاوردهای سفر به استان سیستان و بلوچستان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که وزیر اقتصاد از اضافه برداشت 30 هزار میلیارد تومانی بانک کشاورزی به دلیل ارائه تسهیلات خبرداده است که بخش عمده این تسهیلات به دو شرکت دولتی پرداخت شده و سهم کشاورزان بسیار کمتر بوده است.
همت خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سیدعباس حسینی معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی نامه ای از مدیران و کارکنان پست بانک ایران برای کسب عنوان برترین بانک دولتی و دستگاه اجرایی برتر در جشنواره شهید رجایی تقدیر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاش هستیم تا جاماندگان سهام عدالت نیز بتوانند سهام خود را دریافت کنند.
شادا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور در راستای دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی برای بخشودگی مالیاتی مودیان حقیقی استان سیستان و بلوچستان در حکمی اجرای ماده 191 قانون مالیات های مستقیم را تا سقف 100 درصد تا پایان سال جاری به مدیرکل امور مالیاتی این استان تفویض کرد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: شاهد آن هستیم که پس از تخلیه آثار قیمتی اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها روند رشد شتابان تورم کاسته شده و انتظار می رود در صورت ثبات سایر شرایط و تشدید انضباظ پولی و مالی دولت، این روند کاهشی آثار خود را تا نیمه ابتدایی سال آینده نشان دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۶    
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به ارزش 800 هزار میلیارد تومانی سهام عدالت، گفت: از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاشیم که جاماندگان سهام عدالت نیز بتوانند سهام عدالت خود را دریافت کنند.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر اقتصاد با اشاره به ارائه گزارش عملکرد دستگاه ها در صدور مجوز الکترونیک کسب و کار از طریق درگاه ملی مجوزها تصریح کرد: رئیس جمهور دستور دادند که باید دستگاه ها تمکین کنند و مسئولیت عدم انجام وظایف قانونی بر عهده بالاترین مقام دستگاه است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با تکذیب هر گونه اعمال فشار از سوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر شورای عالی بورس در خصوص تعیین رئیس سازمان بورس، خواستار ارائه مستندات از سوی کسانی شد که این موضوع را طرح کرده اند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با اشاره به ارزش 800 هزار میلیارد تومانی سهام عدالت، گفت: از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاشیم که جاماندگان سهام عدالت نیز بتوانند سهام عدالت خود را دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد آلمان در راستای تلاش ها برای صرفه جویی در مصرف گاز و تامین انرژی کشورش برای اولین بار در دوره کاری خود به آفریقا سفر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گرجستان گفت که ایران با توجه به قرار گرفتن در مسیر کریدورهای جنوب-شمال و شرق به غرب، ظرفیت بالایی برای تنوع بخشی به مسیرهای انتقال انرژی و کالا دارد.
بانک مردم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون بانکی وزیر اقتصاد با اشاره به جهت گیری دولت در تسهیل اعطای تسهیلات خرد گفت: از بهمن ماه سال گذشته تا مهرماه رقمی نزدیک به 38هزار میلیارد تومان به یک میلیون نفر پرداخت شده که بسیار قابل توجه است و در تاریخ بانکداری این میزان پرداخت نشده است. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه 1400 شرط صدور مجوز ناهنجار است، گفت: حدود 1200 شرط فاقد سند از شروط دریافت مجوز را حذف خواهیم کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاشیم که جاماندگان بتوانند سهام عدالت خود را دریافت کنند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: امسال با تدبیری که وزیر اقتصاد و شورای عالی بورس داشتند در دو مرحله سود سهام عدالت واریز می شود که پیش بینی می شود ارقام آن دو برابر سال گذشته باشد.
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه هیاتی از این وزارتخانه که رئیس کل گمرک ایران نیز حضور دارد، وارد شهرستان زابل شد و مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان قرار گرفت.
در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که با حضور وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران در محل اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان سیستان و بلوچستان برگزار شد، عبدالحکیم ریگی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: شاهد آن هستیم که پس از تخلیه آثار قیمتی اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها روند رشد شتابان تورم کاسته شده و انتظار می رود در صورت ثبات سایر شرایط و تشدید انضباظ پولی و مالی دولت، این روند کاهشی آثار خود را تا نیمه ابتدایی سال آینده نشان دهد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با بیان این که ارزش سهام عدالت واگذارشده به مردم بالغ بر 700 تا 800 هزار میلیارد تومان است، گفت: ما در زمان حاضر از طریق سازمان خصوصی سازی در تلاشیم که جاماندگان سهام عدالت نیز بتوانند سهام عدالت خود را دریافت کنند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد از افزایش ارزش سبد سهام عدالت تا مرز 700 تا 800هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت: در زمان حاضر هر سهام عدالت که با قیمت یک میلیون تومان واگذار شده بود حداقل 20میلیون تومان ارزش دارد و ارزش سهام عدالت 500هزارتومانی هم الان بین 8 تا 10میلیون تومان است.
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وی با اشاره به عدم اجرای کامل ابلاغیه 12 بندی رییس جمهور در اردیبهشت ماه اظهار کرد: در این سفر متوجه شدیم بخش هایی از این ابلاغیه محقق نشده و به طور خاص سهمیه واردات و صادرات 400 دلار برای هر خانوار در هر هفته اجرایی نشده بود که در این مورد وزیر صمت قول دادند به زودی کمیسیون ماده 12 مصوبه لازم را ...