دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۱:۴۱Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد»

جماران   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سید شمس الدین حسینی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به جماران گفت : به جای تغییر باید دنبال بهبود بود و بهبود نیز با جابه جایی افراد اتفاق نمی افتد بلکه با بهبود سیاست و روش ها مقدم بر تغییرات افراد است. ...
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خاندوزی وزیر اقتصاد گفت:طبق اطلاعات فرابورس، ارزش سهام باشگاه استقلال 2 هزار و 800 میلیارد تومان و باشگاه پرسپولیس 3 هزار و 200 میلیارد تومان نهایی شد.
وزیر اقتصاد گفت: امروز 85 درصد سهام دو باشگاه پرطرفدار و مردمی استقلال و پرسپولیس در فرابورس ایران به بخش غیردولتی واگذار شد.
وزیر اقتصاد گفت: طبق اطلاعات فرابورس، ارزش سهام باشگاه استقلال 2 هزار و 800 میلیارد تومان و باشگاه پرسپولیس 3 هزار و 200 میلیارد تومان نهایی شد.
همشهری   ۶ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد در رابطه با قیمت گذاری باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت : سهام باشگاه استقلال 2 هزار و 800 میلیارد تومان و باشگاه پرسپولیس 3 هزار و 200 میلیارد تومان قیمت گذاری شد.
وزیر اقتصاد از واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فرابورس خبر داد و در عین حال عنوان کرد که مدیریت این دوباشگاه توسط دو کنسرسیوم متشکل از بانک های غیر دولتی و نیز شرکت های پتروشیمی ذیل هلدینگ خلیج فارس رقم خواهد خورد.
ورزش 3   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از قطعی شدن پرداخت 10 درصد حصه نقدی از سوی خریداران پرسپولیس و استقلال خبر داد.
وزیر اقتصاد گفت: واگذاری مالکیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس روز چهارشنبه نهایی خواهد شد و مجموع ارزش این دو واگذاری حدود 6 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.
اکونگار   ۶ ساعت پیش    
12 شرکت تامین سرمایه به وزیر اقتصاد در خصوص بند س بوجه 1403 اعتراض کردند.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه ویدئویی از توضیحات وزیر اقتصاد درباره واگذاری باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی را مشاهده می کنید.
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: قیمت سهام بورس استقلال و پرسپولیس امروز نهایی شد به طوری که سهم استقلال 2 هزار و 800 میلیارد تومان و پرسپولیس 3 هزار و 200 میلیارد تومان واگذار می شود.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد گفت: در این هفته مقدمات و تشریفات مربوط به انعقادقرارداد واگذاری قطعی سهام باشگاه استقلال و پرسپولیس انجام خواهد شد و روز چهارشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان این قطعی سازی انتقال سهام انجام می شود.
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارائی: امروز 85 درصد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در فرابورس ایران به بخش غیر دولتی واگذار شد.
وزیر اقتصاد و دایی گفت: آیین نامه ماده 24 قانون بهبود فضای کسب و کار از اول تیر ماه امسال لازم الاجراست.
علی رغم تاکید وزیر اقتصاد در خصوص ساماندهی معافیت های مالیاتی صندوق های سرمایه گذاری و شرکت های بورسی، در روز جاری یک فوریت در خصوص طرح اصلاح بند س تبصره 6 قانون بودجه 1403 در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
فردا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قالیباف: ادامۀ جلسۀ ارزی با رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد چهارشنبه برگزار خواهد شد | گزارش این جلسه در صحن قرائت خواهد شد
تجارت نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس در پاسخ به این سوال که آیا مجلس یازدهم برای استیضاح وزرای اقتصادی دولت برنامه ای دارد، گفت: شاید مجلس یازدهم دیگر فرصت استیضاح پیدا نکند؛ اما مجلس دوازدهم باید حتما نظارتش را قوی تر، محکم تر و جدی تر کند.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در شرایطی که دولت سیزدهم بدون ارائه اطلاعات و جزئیات قابل استناد معتقد است عملکرد مثبتی در اقتصاد داشته اما منتقدان خواستار ترمیم و اصلاح تیم اقتصادی دولت هستند زیرا معتقدند بهبود اقتصادی شاخص هایی دارد که قابل لمس و رؤیت توسط مردم است و با وعده و وعید گره ای باز نمی شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیران عامل 12 شرکت تامین سرمایه هم مانند مسئولان بورس و سهامداران از تصمیم دولت در تعیین سقف 500 و 50 میلیارد تومانی معافیت مالیاتی انتقاد کردند و خواهان اصلاح از وزیر اقتصاد شدند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
12 شرکت تامین سرمایه خطاب به وزیر اقتصاد در خصوص بند س بوجه 1403 و بیان مخاطرات این بند معترض شدند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۲    
12 شرکت تامین سرمایه به وزیر اقتصاد در خصوص بند س بودجه 1403 اعتراض کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۵۱    
محمدباقر قالیباف بعد از گزارش کمیسیون اقتصادی درباره ارزیابی سیاست ها و اقدامات ارزی دولت و همچنین توضیحات رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد در جمع بندی گفت...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، صبح امروز جلسه بررسی مسائل ارزی با حضور خاندوزی وزیر اقتصاد و امور دارایی، فرزین رییس کل بانک مرکزی، پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی، سیدشمس الدین حسینی رئیس کمیسیون جهش و رونق تولید ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر این که مبارزه با شبکه های پولشویی نیازمند ایجاد شبکه های منسجم بین دستگاهی است، گفت: در اسفند ماه سال گذشته و در جهت تحقق وعده مبارزه با فساد دولت مردمی و وزارت امور اقتصادی و دارایی ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
برای حل مسئله قیمت دلار باید تعاملات خود با کشور های همسایه و دنیا افزایش دهیم و به این ترتیب نیست که فقط به وزیر اقتصاد بگوییم نرخ دلار را باید کنترل کند و اگر استیضاح شود همه مشکلات حل می شوند، خیر کلیه حاکمیت باید تصمیم بگیرد ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد معتقد است کسانی که معافیت های مالیاتی دارند و برخی وزرا در دولت به دلیل ذی نفع بودن حوزه هایشان، مخالف مالیات بر مجموع درآمد هستند.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۸    
ساعت 24 -احسان خاندوزی وزیر اقتصاد ودارایی بر اساس وظایف قانونی وزارتخانه بالاترین مقام اجرایی برای تامین پایدار درآمدهای بودجه وکشور است. همچنین داود منظور رییس سازمان بودجه ریزی کشور نفراول اجرایی در تخصیص منابع است و باید راه خرج کردن بیشتر ازدخل را به دولت دهد ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در لایحه بودجه 1403معافیت های بی ضابطه مالیاتی شرکت ها حذف شده و در نتیجه سالانه 100 هزار میلیارد تومان به منابع دولت و مردم اضافه می شود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، سال گذشته بود که سید احسان خاندوزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد گفت: دولت مالیات ستانی به صورت هوشمند را در دستور کار خود قرار داده است.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل بانک صادرات ایران دستاورد های سال گذشته و اهداف سال جاری را در همایش سالانه ارزیابی عملکرد در حصور وزیر اقتصاد تشریح شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۴    
جلسه پیگیری مسائل پروژه قره سو زرین گل و اجرای پروژه های جدید با استفاده از ظرفیت های بانک توسعه اسلامی در محل وزارت اقتصادی و دارایی با حضور دکتر خاندوزی وزیر اقتصاد، دکتر نوروزی نماینده شهرستان علی آباد کتول، دکتر حیدریان مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان و سایر مدیران مربوطه برگزار شد....
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که وزیر اقتصاد بر جبران کسری بودجه بدون استقراض از بانک مرکزی تاکید می کند، آمار ها از پولی شدن کسری بودجه از سوی دولت حکایت دارند.
شادا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی ضایعه درگذشت دکتر پرویز داودی را به خانواده بزرگوار ایشان، جامعه دانشگاهی کشور , مدیران و صاحبنظران اقتصادی کشور تسلیت گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد چندی پیش در نشست تبیین شعار سال مطالبی را در مورد مشارکت مردم در میدان اقتصاد و مدیریت کشور بیان کرده که می توان آن را ترکیبی از نکات درست و قابل تأمل و نکات و نتیجه گیری های نادرست دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر علی سرزعیم به تازگی شایعه کناره گیری وزیر اقتصاد مطرح شد و برخی از این تغییر استقبال کردند و آن را مقدمه ای برای تغییر فرمان اقتصادی تلقی کردند تا گشایشی ایجاد شود ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۲    
حوزه/معاون وزیر اقتصاد گفت: مبنای کار وتعامل با مؤدیان مالیاتی را صداقت و همراهی قرار داده ایم، لذا در سال گذشته 88 درصد خوداظهاری های مؤدیان را بر اساس صداقت، پذیرفتیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۷   + ۷۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که اعتبار خرید بسته های غذایی و بهداشتی به میزان حدود 600 هزار تومان برای مادران دارای فرزند شیرخوار در سه دهک اول درآمدی در تمام استان های کشور تامین شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری مشترک با رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره نوسانات ارز و همزمانی آن با نهایی نشدن بودجه توضیحاتی ارائه داد. ...
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۰۸ سایت دیگر  
نقدینه - وزیر اقتصاد با اعلام سه خبر خوب برای تولید کنندگان اظهار کرد: امسال برای سومین سال پیاپی از سوی دولت پیش بینی کاهش مالیات تولید در بودجه سالانه در نظر گرفته شده است. ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۳۲    
سبحانیان معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به همراه هیئتی ضمن حضور در بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت فاطمه معصومه سلام الله علیها با آیت الله سعیدی دیدار و گفتگو کرد. Source دبیرسرویس: #ساراپشوتن_فرد
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی کشور ارمنستان در هفته چهارم فروردین ماه 1403 مندرج در رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد: دیدار سفیر ایران، با وزیر اقتصاد ارمنستان ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرقی نمی کند بازار سرمایه چه برهه حساسی را سپری می کند، تهدید های اقتصادی این بازار همچنان فعال است. گاهی با یک بخشنامه ابلاغ می شود گاهی هم از یک نشست خبری. روز سه شنبه وزیر اقتصاد بر یک بند جنجالی در بودجه تاکید کرده که برآیند آن زیان های زیادی به دنبال دارد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
دولت های دهه 90 در بازار مسکن غایب بودند و نقش تنظیم گری نداشتند، اما دولت سیزدهم این رویکرد را تغییر داد و سیاست تنظیم اجاره بها را تصویب کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۵    
افزایش قیمت 33 درصدی لاستیک موتورسیکلت و دوچرخه توسط یزد تایر در حالی است که آقای وزیر اقتصاد میفرماید تورم کاهشی است و واردات با ارز نیمایی است و ما کاری به قیمت دلار در کف خیابان نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قم- معاون وزیر اقتصاد گفت: در عرصه رشد اقتصادی و همچنین کاهش آمار بیکاری وضعیت بهتری نسبت به گذشته داریم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
در نشست خبری وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه، درآمدهای دولت و بودجه 1403 تحت بررسی قرار گرفت. یک کارشناس اقتصادی این اظهارات را بررسی می کند.
دکتر رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد که به اتفاق هیات همراه به استان سمنان سفر کرده است، در جریان دیدار با مردم این استان اظهار داشت: از همه ظرفیت ها برای تسهیل در روند رسیدگی و رفع کامل مشکلات حوزه های اقتصادی مردم استفاده خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۶۹ سایت دیگر  
همزمان با همایش سالانه ارزیابی عملکرد سال 1402 و تبیین اهداف سال 1403 این بانک که با حضور دکتر سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در برج سپهر بانک صادرات ایران برگزار شد، ضمن تشریح دستاوردهای سال گذشته و تبیین اهداف سال جاری، پلتفرم بانکداری دیجیتال این بانک با عنوان سپینو رونمایی شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی وزیر صنعت معدن و تجارت از وجود 50 هزار خودرو نامرئی در گمرکات کشور خبر می دهد که این آمار با آمار اخیر گمرک و اظهارات چندی پیش وزیر اقتصاد همخوانی ندارد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۰    
معاون وزیر ورزش و جوانان در واکنش به ادعای وزیر اقتصاد که مدعی شد به زودی به سراغ فدراسیون فوتبال می رویم گفت: تا امروز فقط کمکِ وزیر اقتصاد را دیدم.