پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۱:۵۵Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد»

موج   ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
حمیدرضا مومنی ازندریانی با حکم وزیر اقتصاد به سمت دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
روزنامه پان آرمنیان به نقل از وزیر اقتصاد ارمنستان نوشت: ممنوعیت ورود کالا های ساخت ترکیه به ارمنستان تمدید خواهد شد.
همشهری: از زمانی که علی طیب نیا، وزیر اقتصاد دولت نخست حسن روحانی در نامه ای به نمایندگی از ایران برای همکاری با گروه ویژه اقدام مالی اعلام آمادگی کرد تا حالا که دوباره نام ایران در فهرست کشورهای پرریسک جهان قرار گرفته ...
شادا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۷۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد صورت گرفت؛ حمیدرضا مومنی ازندریانی به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب شد.
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مردادماه امسال این مبحث مطرح شد که دو استارت آپ قرار است وارد بازار بورس شوند اما این اتفاق رخ نداد. حتی وزیر اقتصاد هم خبر داده بود
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پس از برگزاری جلسه عصر امروز کمیسیون اقتصادی مجلس که با حضور وزیر اقتصاد برگزار شد، جلسه ای در شورایعالی بورس برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۳۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جلسه امروز اعضای این کمیسیون با وزیر اقتصاد گفت: در این جلسه توافق شد مالکیت 13 شرکت غیر بورسی در یک برنامه زمانبدی کوتاه مدت به مردم واگذار شود.
برترین ها / تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: روح الله عباسپور نماینده مردم بوئین زهرا در مجلس شورای اسلامی درباره نامه بیش از 200 نماینده مجلس به آیت الله آملی لاریجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره رد لوایح FATF خبر داد. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - با حضور دکتر معمارنژاد معاون وزیر اقتصادنخستین تفاهمنامه همکاری بین بانکی فی مابین پست بانک و بانک دی روز شنبه شانزدهم اسفندماه به امضا مدیران عامل بانکهای مذکور می رسد. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: متأسفانه شاهد رویکرد سیاسی نسبت به سهام عدالت در استان ها هستیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۶۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، سازمان امور مالیاتی را مکلف کردند که ظرف دو ماه از لازم الاجرا شدن این بند دستورالعمل اجرایی مربوط به اخذ مالیات از درآمدهای کاربران حرفه ای رسانه های کاربرمحور از محل تبلیغات را تهیه و به تأیید وزیر اقتصاد و امور دارایی برساند
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور مالیاتی گلستان، دکتر فرهاد دژپسند، وزیر افتصاد و دارایی برای افتتاح و یا کلنگ زنی پروژه های عمرانی و اقتصادی دهه فجر به گلستان سفر کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محسن علیزاده عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: بنا به وعده رئیس مجلس، احتمالا اولین موضوعی که بعد از بررسی بودجه سال 1400 در صحن علنی پیگیری خواهیم کرد، موضوعات مربوط به بازار سرمایه اعم از بررسی استیضاح وزیر اقتصاد و همچنین تحقیق و تفحص از بازار سرمایه است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان مجلس به منظور مدیریت تبعات احتمالی انتشار اوراق مالی اسلامی، با تشکیل کمیته ای متشکل از رییس سازمان برنامه بودجه، وزیر اقتصاد ،رییس بانک مرکزی و دو نماینده از کمیسیون برنامه بودجه و اقتصاد مجلس موافقت کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مخالفت این کمیسیون با برگزاری انتخابات هیات مدیره های شرکت های استانی سهام عدالت در اسفند ماه و جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از مخالفت این کمیسیون با برگزاری انتخابات هیات مدیره های شرکت های استانی سهام عدالت در اسفند ماه و جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با وزیر اقتصاد خبر داد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۸    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی امور مالیاتی گلستان، در ایام الله دهه فجر، ساختمان امور مالیاتی گلستان با حضور دکتر فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد و دارایی در گرگان افتتاح شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت با انتقاد از عملکرد دولت در برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری استانی اظهار داشت: این رویه ای که شاهد آ ن هستیم، غیرقانونی است و ترتیبات قانونی در روند برگزاری مجامع و انتخاب هیات رییسه رعایت نشده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن انتقاد به مصوبه اخیر شورای عالی بورس در بحث واگذاری مدیریت سهام عدالت به 155 نفر در 31 استان کشور گفت: این مصوبه غیرقانونی بوده و کمیسیون اقتصادی فردا نشست ویژه ای را با حضور وزیر اقتصاد برگزار خواهد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه این شرایط مقررات جدیدی را برای آینده سهام عدالت در کشور رقم خواهد زد، گفت: مقرر شد کمیسیون اقتصادی فردا با دعوت از وزیر اقتصاد تشکیل جلسه دهد. زیرا در مجلس ما نگران دولتی کردن سهام عدالت در تصمیم گیری هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تصمیم غیر قانونی شورای عالی بورس در خصوص برگزاری انتخابات هیات مدیره شرکت های استانی بورسی برای اداره سهام عدالت فردا با حضور وزیر اقتصاد و دارایی در کمیسیون اقتصادی بررسی می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: قرار است فردا جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی مجلس با وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت جلوگیری از دولتی کردن سهام عدالت برگزار شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی و جانشین وزیر در طرح هدایت در کمیسیون اقتصاد دولت که با ریاست وزیر اقتصاد و با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاونان رئیس جمهور تشکیل شد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
500 هزار میلیارد تومانی که به گفته وزیر اقتصاد در "بورس" تامین مالی شده، کجاست و این پول در کدام بخش منجر به ایجاد ارزش افزوده و افزایش درآمد خانوارها و بهبود وضعیت معیشت مردم شده است.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مجلس به شرط تشکیل کار گروه نظارت بر ارز ترجیحی با تخصیص ارز 4200 تومانی موافقت کرد گفت: در این کارگروه ریاست سازمان برنامه و بودجه، وزیر صمت، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی حضور دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که مجلس به شرط تشکیل کار گروه نظارت بر ارز ترجیحی با تخصیص ارز 4200 تومانی موافقت کرد گفت: در این کارگروه ریاست سازمان برنامه و بودجه، وزیر صمت، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی حضور دارند.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد دولت اصلاحات معتقد است دولت می تواند تورم را کنترل کند اما نمی خواهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
با شتاب گرفتن انتصابها در ماههای پایانی دولت در وزارت اقتصاد، به تازگی رئیس دفتر دژپسند به عنوان سرپرست بازرسی این وزارت خانه منصوب شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان درخصوص اتهام دخالت بنیاد مستضعفان در بورس نیز گفت: متولی بورس و وزیر اقتصاد نظر دیگری دارند؛ ما حتی در این بحران بارها با این مسئولان تماس گرفتیم و اعلام کردیم چه کمکی از دست ما بر می آید؛ ما در این بحران، چند صد میلیارد تومان برای حفظ ارزش سهام مردم ...
معاون وزیر اقتصاد در مکاتبه ای به ادارات کل امور اقتصادی استان های کشور، دستورالعمل مجامع انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت (به تعداد 5 نفر از بین نامزدهای تایید صلاحیت شده) را ابلاغ کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سرگردانی 24ماهه لوایح پالرمو و CFT در مجمع سرنوشت آنها را به محاق برده است. روزنامه همشهری نوشت: ایستگاه پایانی FATF نزدیک است. 2 لایحه باقی مانده پس از 2 سال تعلیق در مجمع تشخیص مصلحت قرار است به زودی تعیین تکلیف شود و زمزمه های امیدواری برای تصویب این لوایح هم به گوش می رسد ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اظهارات هر روزه محمود واعظی در حوزه های مختلف، آن هم در حالی که دولت سخنگو و تشکیلات رسانه ای دارد چه خیری به دولت یا مردم رسانده است؟ در چنین شرایطی وزرا کجا هستند؟ چرا به جای وزیر اقتصاد که در سایه قرار دارد واعظی حرف می زند؟
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در شرایط تورمی هرچند درآمدهای اسمی رشد پیدا می کنند اما غالباً این افزایش کم تر از تورم است و عملاً قدرت خرید کاهش می باید.تلقی رشد درآمد در این شرایط به عنوان افزایش ثروت، یک سوء برداشت است که در اقتصاد توهم پولی نامیده می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۰    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی هفتمین روز اسفند ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
فرهاد دژپسند با انتشار پیامی 13 رجب سالروز میلاد خجسته حضرت علی علیه السلام اسوه عدالت و پرهیزگاری و روز پدر را به ملت ایران و همکاران وزارت امور اقتصادی و دارایی تبریک گفت. به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران( شادا) در پیام تبریک صادره از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی می خوانیم: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
خالد العسیلی وزیر اقتصاد و ابراهیم ملحم سخنگوی دولت تشکیلات خودگردان فلسطین به کووید 19 مبتلا شدند.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی مکلف است ظرف دو ماه پس از لازم الاجرا شدن این بند دستورالعمل اجرایی مربوط به اخذ مالیات از درآمدهای کاربران حرفه ای رسانه های کاربر محور از محل تبلیغات را تهیه و به تائید وزیر اقتصاد و امور دارایی برساند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
وزیر اقتصاد و سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین به ویروس کرونا مبتلا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - سفر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به گلستان همزمان با چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی و افتتاح چند طرح و سرکشی از تعدادی پروژه، فعالان اقتصادی و صنعتی گلستان را به آینده توام با رفع محدودیت ها و مشکلات امیدوار کرد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۷   + ۶۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه امروز نمایندگان، درآمدهای کاربران دارای بیش از 500 هزار دنبال کننده رسانه های کاربر محور از محل تبلیغات مشمول مالیات بر درآمد خواهد بود. سازمان امور مالیاتی مکلف است ظرف دو ماه پس از لازم الاجرا شدن این بند دستورالعمل اجرایی مربوط به اخذ مالیات از درآمدهای کاربران حرفه ای رسانه های ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد: انتخابات هیات مدیره شرکت های سهام عدالت در 20 اسفندماه روزی تاریخ ساز برای مشمولان سهام عدالت است.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه طرح قانون بانک مرکزی با همکاری کارشناسان و در جلسات متعددی که با حضور دستگاه های دولتی برگزار شد، بررسی و کلیات و جزئیات آن به تصویب کمیسیون اقتصادی مجلس رسید، گفت: طرح قانون بانک مرکزی و طرح مالیات بر عایدی سرمایه به صحن علنی ارسال شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه انتخابات هیات مدیره شرکت های سهام عدالت در 20 اسفندماه روزی تاریخ ساز برای مشمولان سهام عدالت خواهد بود، گفت: مجموع دارایی سهام این شرکت ها به بیش از 386 هزار میلیارد تومان می رسد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۳۸ سایت دیگر  
بزرگترین رویداد سالانه بانک ملی ایران تحت عنوان ملی شو با رونمایی و معرفی جدیدترین محصولات فناورانه این بانک در عرصه بانکداری دیجیتال دوشنبه برگزار شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: براساس اطلاعات شاپرک در دی ماه 99 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته میزان تراکنش ها 27 درصد و مبلغ تراکنش ها هم 62 درصد افزایش پیدا کرده است که این نشان می دهد در این شرایط اقتصادی و شرایط کرونایی استقبال مردم از استفاده از خدمات غیر حضوری بیشتر شده است.
اقتصاد آنلاین / ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه انتخابات هیات مدیره شرکت های سهام عدالت از بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور است، گفت: از 49 میلیون نفر سهام سهامدار عدالت، 19 میلیون نفر روش مستقیم را انتخاب کردند که این افراد نیازی به شرکت در انتخابات ندارند، اما 30 میلیون نفر که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند ...
اقتصاد آنلاین / ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وزیر اقتصاد؛ محمدعلی افتخاری زیدآبادی به سمت ریاست جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی در پاسخ به چرایی عدم وصول طرح استیضاح فرهاد دژپسند توسط هیات رییسه، گفت: از آنجا که رییس مجلس همچنان در حال مطالعه و ارزیابی موضوع است، هنوز اجازه اعلام وصول صادر نشده، اما به زودی این طرح در دستور کار قرار خواهد گرفت.