پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۷:۴۴Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر اقتصاد»

تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سارا صفاری- در حالی که هنوز در هفته آغازین آبان ماه به سر می بریم اما خبر های عرضه اولیه برخی سهام های ارزشمند بازار سرمایه نظیر شستا و ستاره خلیج فارس نیز نتوانسته به فعالان بازاری که روزهای پرنوسان و ناخوشایندی را سپری می کنند اندکی امید ببخشد . حتی نوید حمایت وزیر اقتصاد از بازار سرمایه
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۵    
اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با ارسال توییت های جداگانه اعلام کردند که از پاسخ وزیر امور اقتصاد و دارایی درباره دلایل لغو نشدن واگذاری شرکت هفت تپه قانع نشده اند.
وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه مورخ 99/8/6 با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رسانه ملی: این خبر خوش را به دارندگان سهام می دهم که خیلی از بنگاه های بورسی نرخ سود آوری بالایی دارند، چرا که بنگاه های بورسی بنگاه های منتخب، گلچین شده و صادراتی هستند/ بنگاه های صادراتی حاضر در بورس ...
زنگ خطر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۵۴    
شاخص بورس درحالی مصرانه بر مدار کاهش درحال حرکت است که وزیر اقتصاد ضمن اینکه از سهامداران تقاضا کرد با تامل نسبت به خرید و فروش سهام خود اقدام کنند، درمورد سودآوری شرکت ها نیز خبر خوش داد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۰    
قادری اظهار داشت: از آنجایی که نمایندگان صرفا می توانند از رئیس کل بانک مرکزی سوال کنند و تحقیق و تفحص نیز اکنون خیلی به صلاح نیست، از این رو به سمت استیضاح وزیر اقتصاد رفته اند.
زریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲    
شاخص بورس درحالی مصرانه بر مدار کاهش درحال حرکت است که وزیر اقتصاد ضمن اینکه از سهامداران تقاضا کرد با تامل نسبت به خرید و فروش سهام خود اقدام کنند، درمورد سودآوری شرکت ها، نیز خبر خوش داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۱:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
شاخص بورس در حالی مصرانه بر مدار کاهش در حال حرکت است که وزیر اقتصاد ضمن این که از سهامداران تقاضا کرد با تامل نسبت به خرید و فروش سهام خود اقدام کنند، در مورد سودآوری شرکت ها نیز خبر خوش داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۵۰    
این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص کل بورس به روند کاهشی ادامه داد، افراد ناآشنا با بورس دچار ترس و هیجان شده اند، آنت چین بزرگترین عرضه اولیه سهام در تاریخ را رقم زد، سایه سنگین کرونا بر سهام آسیا-اقیانوسیه، 70 میلیارد تومان اوراق بدهی دولت فروخته شد و قیمت سکه در بازار امروز را در بر دارد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۰۳    
به گزارش مشرق، احمد نادری، نماینده مجلس در خصوص ماجرای هفت تپه در توییتر نوشت: سوال من و سیدنظام الدین موسوی از وزیر اقتصاد در مورد علت سیاسی کردن موضوع هفت تپه امروز در کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح شد. پاسخ وزیر طبق معمول اصلا قانع کننده نبود. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اکوفارس: وزیر اقتصاد به سهامداران توصیه کرد فعلا سهام خود را به قیمت پایین نفروشند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی ضمن تاکید بر تشکیل مجامع شرکت ها، بالا بودن سود شرکت ها، ریل گذاری در بازار سرمایه و بازارگردانی خطاب به سهامداران اعلام کرد؛ در فروش سهام خود عجله نکرده و با محاسبه و عقلانیت درست تصمیم بگیرید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: 182 شرکت از 320 فعال بازار بورس کارگزار دارند و مردم بدانند در حال فروش سهام ارزنده ای هستند و باید مراقب باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در حالی از تکذیب شایعه افزایش نرخ سود بانکی ابراز رضایت کرده است، که در نیمه اول امسال دو مرتبه نرخهای سود بین بانکی و سپرده ها تغییر کرده و به اعتقاد کارشناسان این موضوع بر روند بورس نیز موثر بوده است.
وزیر اقتصاد تاکید کرد: سهامداران حقیقی مراقب باشند سهامشان را ارزان نفروشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد به سهامداران توصیه کرد فعلا سهام خود را به قیمت پایین نفروشند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دژپسند: سودآوری برخی از بنگاه ها خیلی بالاست. با توجه و تامل نسبت به خرید و فروش سهام خود اقدام کنند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۶   + ۷۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: وزیر اقتصاد اظهار داشت: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت ها هستیم. شرکت های بورسی از بنگاه های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از 300 درصد بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
پیتر آلتمایر گفت، شما مبتلایان به کرونا به صورت تصاعدی رو به افزایش است و احتمال می رود این کشور شاهد 20 هزار مورد جدید ابتلای روزانه در پایان این هفته باشد.
شریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۸    
به گزارش شریان نیوز ،تصویر زیر در حاشیه جلسه کارگروه رفع موانع جهش تولید است.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: احمد نادری، نماینده مجلس درباره استیضاح وزیر اقتصاد در توییتر نوشت: تعداد امضاهای استیضاح وزیر اقتصاد، امروز از عدد 75 گذشت و قطعا بیشتر خواهد شد. برخی از محورها عبارتند از: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در تذکری به وزیر اقتصاد به خاطر عدم چاپ به موقع سفته تذکر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش نرخ دلار برخلاف پیش بینی وزیر مالی، تیتر مشترک اغلب روزنامه های امروز ترکیه است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۷    
بجایی رسیده ایم که زبده ترین کارشناسان هم بدون اطلاعات احتمالی رانتی، توان پیش بینی بورس را ندارند. برخی از افراد این حالت را ناشی از ضعف مدیران بورس و وزیر اقتصاد می دانند و برخی کارشناسان حقایق دیگر را مطرح می کنند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۰    
نماینده مردم پاکدشت در مجلس با اشاره به ظرفیت های استان تهران در حوزه صنعت گفت: در استان تهران ظرفیت های بسیاری بالایی در حوزه صنعت وجود دارد، اما متأسفانه برخی از کارخانه های موجود در استان از حداکثر ظرفیت موجود استفاده نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اوو مورالس به دنبال پیروزی وزیر اقتصاد دولت اش در انتخابات ریاست جمهوری بولیوی، دوشنبه شب آمادگی خود را برای بازگشت از آرژانتین به میهن در 11 نوامبر (21 آبان) اعلام کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
علیرضا احمدی روزی که دو برادر مشهدی به دفتر رضا نیازمند، معاون وزیر اقتصاد و مؤسس سازمان مدیریت صنعتی و گسترش و نوسازی صنایع ایران رفتند و از او تقاضای پروانه ساخت اتومبیل کردند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
علیرضا احمدی دولت، فروردین1346 را با یک سری تصمیم های مالیاتی که به نظر می رسد با تشریح چارچوب های سیاست مستقل ملی از سوی شاه در نخستین روز عید بی ارتباط نبود، آغاز کرد. براین اساس عوارض گواهینامه رانندگی در تمام ایران یکسان شد و اعلام شد که هرکس گواهینامه دارد، باید سالانه 1500ریال بپردازد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عملکرد ضعیف وزارت اقتصاد و سیاست ها اشتباه اتخاذ شده در طول مدیریت دو ساله فرهاد دژپسند، نمایندگان را به تکاپو استیضاح انداخته است. بر اساس اخبار رسیده، تعداد امضاها برای استیضاح وزیر اقتصاد به 80رسیده است.
بانک صادرات ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در شرایط امروز کشور و اعمال تحریم های ظالمانه، صادرکنندگان به عنوان فعالان اصلی در عرصه تجارت جهانی نقش مهمی در این دوره گذار بر عهده دارند. ...
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس گفت: وزیر اقتصاد باید پاسخ دهد چرا پیش از این که زیرساخت های بازار سرمایه فراهم شود نقدینگی مردم را به سمت بازار بورس سوق داده و باید با مسببان این وضعیت برخورد جدی شود.
مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: وزیر اقتصاد مکلف است ضوابط تشکیل شورای عالی ثبات مالی در بورس را تا سه ماه آینده ارائه کند.
عضو هیئت تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی گفت: سوال از وزیر اقتصاد در مورد حیف و میل فاحش بیت المال در واگذاری ایران ایرتور در دستور کار کمیسیون اقتصادی قرار خواهد گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان - احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی در حساب توئیتری اش نوشت: کارنامه تهی فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور دارایی در این دوسال به یک سو ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس و رئیس شورای اجرایی اتحادیه بین المجالس جهانی در حساب توئیتری اش نوشت: کارنامه تهی فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد و امور دارایی در این دوسال به یک سو ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری معتقد است که فلسفه تشکیل صندوق توسعه ملی در راستای توانمندسازی بخش غیر دولتی است، نه اینکه با بروز هر تکانه و مشکلی، بلافاصله روند تبدیل دارایی های ارزی به ریال آغاز شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مهرداد جمال ارونقی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد معطل ماندن کالاهای اساسی، مواد اولیه تولید و برخی اقلام پزشکی و دارویی به واسطه تغییر ردیف تعرفه کالا و نیاز به ویرایش ثبت سفارش ...
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی ظرفیت های اقتصادی خلخال و کوثر گفت: خلخال در بین 4 استان و جزو مناطق گردشگری استان، مستعد سرمایه گذاری است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۳    
احسان ارکانی درباره مدیریت دو ساله دژپسند در وزارت اقتصاد نوشت: دژپسند نه تنها دستاوردی ندارد که کارنامه اش تورم بی سابقه، کسری بودجه بی سابقه، سقوط بی سابقه بورس، افزایش 100٪ نرخ ارز از زمان انتصاب و ضعف گمرک است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه وبودجه، درباره استیضاح فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در توئیتی نوشته: وزیر اقتصاد رکورددار بدترین ها در تاریخ اقتصاد ایران است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه اعلام کرد که اقتصاد این کشور در سه ماه آخر سال 2020 رشد منفی خواهد داشت چرا که موج جدید شیوع ویروس کرونا بر فعالیت های تجاری تاثیر منفی شدیدی می گذارد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دو عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس با اشاره به دلایل کاهش اعتماد مردم به بورس و شروع ریزش قیمت سهام، تغییر مدیرعامل بورس تهران را صلاح ندانسته و خواستار عدم مداخله دستگاه غیر مرتبط از وزیر اقتصاد شدند.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دو عضو ناظر شورای عالی بورس در نامه ای به وزیر اقتصاد دلیل ریزش اخیر بورس را مطرح کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
احسان ارکانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه، درباره استیضاح دژپسند، وزیر اقتصاد توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادگاه عالی انتخاباتی بولیوی روز جمعه به طور رسمی اعلام کرد که "لوئیس آرسه" وزیر اقتصاد پیشین دولت مورالس پیروز انتخابات ریاست جمهوری شده است.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
احمد نادری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر اقتصاد خبر داد.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: نماینده تهران در مجلس از جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر اقتصاد خبر داد. به گزارش بازار به نقل از تسنیم، احمد نادری در پیامی که روز چهارشنبه در صفحه شخصی خود منتشر کرد از شروع جمع آوری امضاء برای استیضاح وزیر اقتصاد خبر داد ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، کمیسیون انتخاباتی بولیوی روز جمعه اعلام کرد که لوئیس آلبرتو آرسه کاتاکورا با 55 درصد آرا در رقابت های انتخاباتی این کشور پیروز شد. بر اساس نتایج اولیه، کارلوس مسا رقیب اصلی آرسه توانسته بود 31.5 درصد از آرای مردم را به خود اختصاص دهد. ...