دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۱۶Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خواستار»

دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : فرانسه و آلمان خواستار اخذ مالیات از شرکت های چندملیتی در سطح اتحادیه اروپا هستند. به نقل از چاینادیلی، به گفته مقامات ارشد فرانسه و آلمان، این کشورها خواستار اجرای دریافت حداقل مالیات بر شرکت های چند ملیتی در سطح اتحادیه اروپا (EU) شده اند.
پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جام جهانی قطر – به گزارش خبرگزاری تسنیم، اظهارات یورگن کلینزمن علیه بازیکنان تیم ملی ایران واکنش های فراوانی از اهالی فوتبال ایران را در پی داشت. کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه ای ...
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی اقدام شیطنت آمیز آمریکا مبنی بر حذف الله از پرچم ایران، فدراسیون فوتبال ایران خواستار برخورد فیفا با فدراسیون آمریکا شد.
کیهان   ۵ ساعت پیش    
محمد ایمانی این داستان، عجیب و تلخ اما واقعی است: وقتی پای رسمیت دادن به رژیم اشغالگر صهیونیست در میان بود، عناصر اپوزیسیون ادعا می کردند نباید ورزش را سیاسی کرد ...
کیهان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دفاع سربسته اصلاح طلبان از اشرار تروریست و آدم کش اشرافیت غربگرا که تا آخرین روزها پای حمایت از اشرار اغتشاشگر ایستاده بود و به شرارت تشجیع می کرد، اکنون که نقشه آشوب به شکست انجامید، ادبیات خود را عوض کرده و خواستار آزادی کامل همه بازداشتی ها شده اند. ...
کیهان   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری وامام جمعه شهرکرد گفت: در شرایط کنونی به هیچ عنوان نباید انفعال در جامعه ایجاد شود و رسانه ها و فضای مجازی باید اُمیدآفرینی همراه با واقعیت رابر اساس دارایی ها و توانمندی های موجود در کشور به جامعه تزریق کنند.
کارگر نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان آینده ساز خواستار افزایش قانونی مستمری سالیانه خود مطابق مصوبه قانونی شورای عالی کار هستند.
کارگر نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگران کارخانه سرما آفرین واقع در شهرک صنعتی البرز قزوین خواستار اجرای صحیح طرح طبقه بندی مشاغل برای افزایش دستمزدهایشان در حوزه کاری خود هستند.
ایران پرس   ۷ ساعت پیش    
نورالدین عزیزی، وزیر صنعت و تجارت دولت موقت طالبان افغانستان، خواستار سرمایه گذاری تاجران ایرانی در این کشور شد.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان لنجان در این نشست، همکاری و مساعدت تمامی دستگاه های عضو با شبکه دامپزشکی را خواستار و بر حفظ آمادگی در برابر احتمال بروز و شیوع بیماری آنفلوانزای فوق حاد پردندگان تاکید نمود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر از معترضان اسپانیایی در اعتراض به افزایش هزینه ها بار دیگر خواستار استعفای نخست وزیر این کشور شدند.
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تابناک نوشت:موافقت خاندوزی با تغییر مدیرعامل بانک مسکن؛ خبری که در آخرین روز تابستان، رسانه ای شد. اما این پافشاری وزیر اقتصاد در شرایطی بود که بررسی های تابناک نشان می دهد رئیس جمهور طی چندین نامه، خواستار ادامه مدیرعاملی شایان در بانک مسکن در راستای اجرای نهضت ملی مسکن بوده است.
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- پاپ فرانسیس خواهان جستجوی راهی برای صلح و گفتگو میان اسرائیل و فلسطین شد. به گزارش شفقنا از ایسنا، به نقل از اسپوتنیک، پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان گفت: من با نگرانی، تشدید خشونت ها و درگیری ها در فلسطین و اسرائیل از چند ماه قبل را دنبال می کنم، در روز چهارشنبه گذشته ...
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- معلمان مجارستان با تجمع مقابل پارلمان این کشور خواستار اصلاح نظام حقوقی و نظارتی بر این قشر از جامعه شدند. به گزارش شفقنا از ایرنا به نقل از یورونیوز ...
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال ایران با ارسال ایمیلی به فیفا، اقدام فدراسیون فوتبال آمریکا در تغییر پرچم ایران را محکوم کرد.
شهردار گوگد با بیان اینکه ساماندهی بافت های فرسوده شهری از اولویت برنامه های شهرداری گوگد است، گفت: از سال گذشته تاکنون شش هزار مترمربع از بافت فرسوده شهری که برای شهروندان خطرساز بود، بر اساس ماده 55 قانون شهرداری ها تخریب شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر خارجه طالبان در دیدار با مسئولان امنیتی و ملکی در ولایت هرات گفت در افغانستان، فضای مثبت شکل گرفته است و باید از آن استفاده شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۵    
به گزارش سرویس ترجمه ردنا( ادیان نیوز ) به نقل از “Religion Media Center” پاپ فرانسیس گفت: “حضور بیشتر زنان در رشته الهیات سبب عمیق تر و معنا دار تر شدن آن می شود”. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۳    
شفقنا افغانستان- وزیر صنعت و تجارت حکومت طالبان از سرمایه گذاران ایران خواسته است در این کشور سرمایه گذاری کنند. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان به نقل از باختر ، نورالدین عزیزی، وزیر صنعت و تجارت حکومت طالبان، در دیدار با شماری از سرمایه گذاران ایران ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق پرسپولیس ضمن تبریک برد ایران برابر ولز، از ریاست جمهوری درخواست پاداش ویژه برای بازیکنان کرد.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال ایران در بیانیه ای اظهارت یورگن کلینزمن را محکوم کرد و خواستار عذرخواهی و استعفای او از گروه مطالعات فنی فیفا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت: اگر توجه ویژه ای نشود و همچون گذشته بدون ردیف بودجه مشخص، خواستار این باشیم که فعالیت فرهنگی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی پیگیری شود، به نظر می رسد کماکان باز هم با مشکلات مواجه خواهیم بود و این می طلبد که حمایت ویژه از جانب دولت و مجلس صورت بگیرد.
آنا / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۰   + ۴۶ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال ایران با ارسال ایمیلی به فیفا، اقدام فدراسیون فوتبال آمریکا در تغییر پرچم ایران را محکوم کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصناف و بازاریان دزفول روز شنبه در نشست بررسی مشکلات با حضور مسوولان استانی و محلی خواستار تامین امنیت در حوزه بازار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - بانوی 35 ساله زرندی در دومین زایمان خود 5 قلو به دنیا آورد این در حالی است که سرپرست خانواده برای تامین نیازهای این نوزادان خواستار حمایت دولت و خیران است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که چین با افزایش اعتراضات مردمی علیه سیاست کووید صفر دست و پنجه نرم می کند، جمعیت خشمگین بامداد یکشنبه به خیابان های شانگ های آمدند و خواستار پایان قرنطینه شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
جمعی از بانوان انقلابی و دانشجویان دختر بسیجی عصر امروز با تحصن در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خواستار اجرای قانون عفاف و حجاب در کشور شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ساری- سفیر آفریفای جنوبی در ایران با اشاره به اینکه روابط تجاری این کشور با ایران در سطح قابل قبولی نیست خواستار رفع مشکلات شد و گفت: ایران می تواند به بازار 600 میلیونی حاشیه آفریقا برسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اتاق صنایع و بازرگانی آلمان خواستار اصلاح قانون جذب کارگران ماهر از خارج و تسهیل آن به منظور جبران کمبود شدید نیروی کار در شرکت ها شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی علمای بحرینی و همچنین شماری از مناطق بحرین با برگزاری تجمع های اعتراض آمیز خواستار آزادی فوری حسن المشیمع شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کشاورزان جنوب استان بوشهر خواستار توجه دولت به مشکلات کشاورزان و حذف تعرفه صادرات محصول گوجه فرنگی شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت مجلس خواستار توجه جدی به نوسازی ناوگان آمبولانس های هلال احمر و اورژانس در لایحه سازوکار اسقاط خودرو شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، محمدرضا احمدی عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در نامه خود خطاب به القاصی مهر رئیس کل دادگستری استان تهران ، با اشاره به همکاری نزدیک یک کمپانی اماراتی با نام Fresh Fruit با شرکتهای متعلق به رژیم صهیونیستی متذکر شده است ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۳    
دیباکا ناث ، وکیل و فعال هندی خواستار برکناری آمیت شاه وزیر کشور به دلیل بیان سخنان نفرت انگیز در اعتراف به کشتار مسلمانان در سال 2002 شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۰    
جمعی از خبرنگاران رسانه های مختلف گروهی مهریز یزد با اشاره به اهمیت و نقش اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی، همکاری و حمایت بیشتر مسئولان برای انجام بهتر این امر خطیر و همچنین رفع برخی مشکلات این حوزه را خواستار شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگران کارخانه لوازم خانگی پارس خواستار افزایش حقوق، اجرای طبقه بندی مشاغل، تشکیل شورای اسلامی کار، پرداخت حق بهره وری شدند که با مساعدت کارفرما همراه شد.
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خانه سینما همانطور که سابقه دارد، در بزنگاه ها و مواقع حساس، زو آخرین جاهایی ست که از خود واکنش نشان می دهد!
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: لازم است دادگاه های خاص جرایم اقتصادی و دادگاه های تجاری تشکیل و این اقدام در استان کرمان به صورت جدی دنبال شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۱    
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: نبود تعادل بین دریافتی پرستاران و پزشکان از عمده دلایل مهاجرت پرستاران کشور محسوب می شود و در کشور خواستار افزایش جمعیت پرستاران و ایجاد تعادل بین دریافتی پزشکان و پرستاران هستیم.
آنا / رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای امیر عبداللهیان! باید در صحن مجلس حضور پیدا کنید و بگویید برجام بالاخره چه می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جامعه پرستاری کشور، خواستار اجرای بی عیب و نقص تعرفه های پرستاری است که یکبار برای همیشه تکلیف خود را بداند.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طبق بررسی که انجام داده است، بیش از 70 درصد از زنان در این بررسی معتقدند که جامعه تجاوز به زنان را در درجه اول تجاوز به حیثیت خانواده می داند.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس خواستار توقف عملیات اجرایی احداث سومین کارخانه سیمان در بخش خرقان به دلیل نارضایتی عمومی و تبعات منفی زیست محیطی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت طالبان در دیدار با شماری از سرمایه گذاران ایرانی در مقر این وزارت، خواستار سرمایه گذاری ایرانیان در افغانستان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایتمار بن گویر عضو افراطی پارلمان رژیم صهیونیستی و گزینه نتانیاهو برای وزارت امنیت داخلی، تیرباران فلسطینیان را خواستار شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور وزیر امور خارجه در صحن مجلس جهت توضیح درباره سرنوشت برجام به نمایندگان شد.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۱۰ سایت دیگر  
فدراسیون فوتبال ایران در بیانیه ای اظهارت یورگن کلینزمن را محکوم کرد و خواستار عذرخواهی و استعفای او از گروه مطالعات فنی فیفا شد.