یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۳۲Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رامسر»

برترین خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۳    
برنامه کوتاه مدت و بلند در مدیریت هدایت آب سطحی و زباله شهرستان، تعیین تکلیف نیروهای شرکتی شهرداری رامسر ، راه اندازی سایت شورا شهر رامسر ، بروز رسانی نرخ رشد جمعیت در طرح بازنگری از جمله مباحث مطروحه در این نشست بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شرکت معدنی املاح ایران باید نسبت به جبران خسارات وارد شده به تالاب میقان اراک اقدام کند. این تالاب دارای برنامه مدیریت زیست بوم است و پیرو این برنامه باید شرکت مذکور اقداماتی را به انجام برساند تا حال تالاب هر روز بهتر از گذشته باشد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۳۶    
اقلیم ایران و قرار داشتن کوه های آتشفشانی در سرزمین ایران، باعث شده آبگرم ها و چشمه های معدنی زیادی در جاهای مختلف این کشور وجود داشته باشد. منطقه رامسر یکی از جاهایی است که دارای آبگرم های زیادی است که در حقیقت از یک جا و از دل کوه های البرز بیرون آمده و به چشمه های مختلف تقسیم می شوند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان رامسر؛ همزمان با روز جهانی نه به کودک آزاری، احترام به کودک آری و در راستای تقویت شور و نشاط اجتماعی، اورژانس اجتماعی اقدام به برنامه آگاهسازی از خدمات 123 در حوزه کودکان نمود ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رامسر - فرمانده سپاه کربلا با اشاره به پروژه های تامین مسکن توسط بسیج سازندگی گفت: ساختن یک سرپناه برای نیازمندان سبب افزایش سرمایه اجتماعی نظام و انقلاب خواهد شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۸    
رامسر - فرمانده سپاه کربلا از فعالیت 160 گروه جهادی دهه هشتادی در استان مازندران خبر داد و گفت: این گروه جهادی فعالیت های موثری را در قالب اردو های جهادی انجام دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خمیر اعلام کرد : خمیر نخستین جهان شهر تالابی ایران اعتبار نامه خود را از کنوانسیون رامسر دریافت کرد .
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۷:۱۸    
نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه تولید و اشتغال نیز به صراحت گفتم که ریشه بسیاری از اعتراضات مباحث مربوط به درآمد و اشتغال جوانان بوده و ما باید در مجلس بیشتر از گذشته این مسائل را ریشه یابی کنیم و اعتراضاتی که به این بخش اشاره دارد را برطرف کنیم.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
کمیته استیناف فدراسیون والیبال درخواست باشگاه هورسان رامسر درباره رای صادره از سوی کمیته انضباطی برای سرمربی هورسان را بررسی و مفاد آن را تایید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل با اشاره به لزوم ثبت تالاب میل مغان در کنوانسیون رامسر گفت: پیگیر این موضوع هستیم و امیدواریم عدم همکاری سال های گذشته در ثبت تالاب را حل کنیم تا استان اردبیل نیز صاحب تالاب مشمول کنوانسیون جهانی رامسر باشد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۳    
گرسماسر بهشتی در دل طبیعت رامسر است که آب و هوای خنک و کوهستانی آن در فصل تابستان فضایی دل انگیز و روح نواز در میان کوه های البرز بوجود آورده است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۱    
مدیر منطقه 9 عملیات انتقال گاز از احداث ایستگاه حفاظت کاتدیک دشت حلقه بر روی خط سرخس - رامسر در محدوده مرکز بهره برداری گرگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رامسر- فرمانده سپاه رامسر با گرامیداشت هفته بسیج گفت: در هفته بسیج 450 ویژه برنامه در قالب 43 عنوان در شهرستان اجرا می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان (پانا) - شهردار ورزنه گفت پیوستن ورزنه به شهرهای تالابی جهان، مسئولیتی بین المللی برای حفظ تالاب گاوخونی ایجاد می کند و عملکرد افراد برای حفظ این زیست بوم ارزشمند توسط جامعه جهانی رصد می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۶    
هفته دهم لیگ برتر والیبال با پیروزی تیم های اول تا سوم جدول؛ لبنیات هراز آمل، هورسان رامسر و شهداب یزد به پایان رسید.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چین در جریان چهاردهمین اجلاس کنفرانس طرف های متعاهد کنوانسیون رامسر اعلام کرد، به منظور حفاظت از 50 میلیون پرنده مهاجر یک سیستم شبکه حفاظت از مهاجرت را ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
2 دستگاه اوره پاش در راستای آمادگی برای مواجهه با شرایط نامساعد جوی به فرودگاه های شهدای نوشهر و رامسر اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تیم های هورسان رامسر و هراز آمل در هفته دهم لیگ برتر مردان موفق به شکست حریفان خود شدند تا نمایندگان مازندران در رتبه اول و دوم جدول باقی بمانند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم های هورسان رامسر و ایفاسرام اردکان در هفته دهم لیگ برتر مردان موفق به شکست حریفان خود شدند. نماینده رامسر در رتبه دوم جدول باقی ماند و ایفاسرام تعداد بردها و باخت هایش برابر با عدد پنج شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۰    
رشت - ایرنا - تیم والیبال هورسان رامسر در ادامه مسابقات والیبال لیگ برتر کشور برابر فولاد سیرجان با نتیجه سه به یک برابر حریفش به برتری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
تیم هورسان رامسر در هفته دهم لیگ برتر والیبال، مقابل فولاد سیرجان 3 بر 1 به برتری رسید.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تیم های هورسان رامسر و ایفاسرام اردکان در هفته دهم لیگ برتر مردان موفق به شکست حریفان خود شدند تا نماینده رامسر در رتبه دوم جدول باقی بماند و ایفاسرام تعداد بردها و باخت هایش برابر با عدد پنج شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۸    
در هفته نهم لیگ برتر والیبال تیمهای لبنیات هراز آمل و هورسان رامسر با پیروزی مقابل حریفانشان جایگاه اول و دوم جدول را در اختیار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تیم های هراز آمل و هورسان رامسر در هفته دهم لیگ برتر والیبال، امروز به دنبال حفظ صدر جدول هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۱    
نشست قرآنی با موضوع مهدویت و سبک زندگی در قرآن به مناسبت هفته قرآن و عترت دانشگاه ها در دانشگاه آزاد رامسر برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۹    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان رامسر؛ زعفرانی فر ذیحساب و رمضانی امین اموال بهزیستی استان مازندارن از بهزیستی شهرستان رامسر بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تیم والیبال هورسان رامسر در ادامه مسابقات والیبال لیگ برتر کشور برابر تیم راه یاب ملل مریوان به برتری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
تیم هورسان رامسر، عصر یکشنبه (22 آبان 1401) در هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران در سالن ورزشی شهدای رشت با نتیجه سه به صفر برابر تیم رهیاب ملل به برتری رسید.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تیم والیبال هورسان رامسر عنوان تنها فاتح سه بر صفر هفته نهم لیگ برتر مردان را از آن خود کرد، شهداب یزد در تقابل با پیکان به چهارمین برد دو امتیازی خود در این رقابت ها دست یافت و گیتی پسند با شکست پاس در گرگان شگفتی ساز شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهر ورزنه در شرق اصفهان و بندر خمیر هرمزگان از سوی کنوانسیون رامسر به عنوان نخستین شهر های تالابی ایران شناخته شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار ورزنه گفت: شهرداری در اجلاسیه کاپ چهاردهم کنوانسیون رامسر به عنوان شهر تالابی انتخاب شد و گواهینامه دریافت کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین مسابقه مرحله مقدماتی لیگ برتر کشتی آزاد امروز (20 آبان) در رامسر بین دو تیم بانک شهر و ستارگان ساری برگزار شد ...
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۵    
هفته چهارم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور امروز در مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- بندر خمیر در استان هرمزگان و شهر ورزنه در استان اصفهان به عنوان شهرهای نمونه بین المللی تالابی براساس کنوانسیون رامسر در ژنو انتخاب شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رامسر- دیدار برگشت هفته چهارم لیک برتر کشتی آزاد با پیروزی تیم بانک شهر برابر تیم ستارگان ساری در رامسر پایان یافت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۷:۰۲    
اگر می خواهید فاصله رامسر تا استخرگاه را طی کنید باید خوبی شهرها و روستاهایی که بین مسیر وجود دارند را بشناسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
لبنیات هراز در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، تیم مدعی پیکان را با اقتدار مغلوب کرد و هورسان رامسر هم سومین باخت را مقابل سایپا پذیرفت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، هفته هشتم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران روز چهارشنبه 18 آبان با هفت دیدار در شهرهای ارومیه، اصفهان، آمل، رفسنجان، یزد، تهران و مشهد پیگیری شد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
پرونده مرحله مقدماتی لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور این هفته با برگزاری دو دیدار در استان مازندران بسته می شود و تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص خواهند شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۴۵    
سایپا با برتری 3 بر 1 مقابل هورسان رامسر در چارچوب رقابتهای والیبال لیگ برتر توانست هر 3 امتیاز بازی را کسب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم سایپا تهران در هفته هشتم لیگ برتر با سرمربی جدید، هورسان رامسر را شکست داد، شهداب یزد به سختی فولاد سیرجان ایرانیان را از پیش رو برداشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۷    
برتری 3 بر 1 سایپا مقابل هورسان رامسر در چارچوب رقابتهای والیبال لیگ برتر 1401/02
صبا ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
با پیگیری های مجدانه سیدشمس الدین حسینی و محسنی بندپی نمایندگان شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد و نوشهر، چالوس و کلاردشت و نگاه کارشناسی و توسعه محور دانشگاه علوم پزشکی استان، سرانجام در اسفند ماه سال گذشته و تیرماه سال جاری، شورای عالی گسترش وزارت بهداشت طی دو مصوبه ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
هفته چهارم رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد روز های 19 و 20 آبان ماه با برگزاری دو دیدار در شهر های قائمشهر و رامسر پیگیری خواهد شد که طبق برنامه دیدار برگشت انبوه سازان هوتن و پتروپالایش بلیش در قائمشهر و مسابقه برگشت دو تیم بانک شهر و ستارگان ساری در رامسر برگزار می شود تا تکلیف تیم های صدرنشین در 2 ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در هفته پایانی دور مقدماتی لیگ برتر کشتی آزاد، چهار تیم مدعی که صعودشان به مرحله بعدی قطعی شده و قهرمان از بین آنها مشخص خواهد شد، در قائمشهر و رامسر با هم رودررو می شوند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
شمال نیوز : رکود 18 ساله مجتمع فرهنگی و نبود فضای مناسب اجرای برنامه های هنری، فعالان فرهنگ و هنر در غرب مازندران از جمله رامسر را خانه به دوش کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تور ایست و بازرسی به همت حوزه مقاومت بسیج شهید خلعتبری گالش محله شهرستان رامسر برگزار و انواع سلاح سرد در ایام اغتشاشات کشف شد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف رامسر گرانفروشی و ساماندهی واحدهای فاقد پروانه را از مهمترین چالش های فراروی بازار در رامسر بیان کرد.