دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۱۲Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل آب و فاضلاب»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان از اختصاص هفت هزار و 900 میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به روستاهای این استان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۸    
به گزارش راک نیوز ؛ اسفندیار برخه مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از رسیدن آب بعد از چهل سال به روستای بلوط بنگان خبر داد.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۸    
به گزارش راک نیوز کیامرث حاجی زاده معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه مدیرعامل آب و فاضلاب استان، مدیرکل امور عشایر استان و تعدادی از مسئولان از مناطق سیل زده طسوج شهرستان چرام بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۰:۱۱    
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه 58 درصد از برداشت های آب برای شهرها و روستاها از منابع زیرزمینی است، گفت: بیش از 18 شهرستان استان با تنش آبی مواجه هستند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۶۵ سایت دیگر  
رکنا: محمدرضا بختیاری، مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران، اعلام کرد که این استان با وجود بالا بودن بارش نسبت به متوسط کشوری، به دلیل جمعیت بالا دومین استان فقیر از نظر منابع آبی، بعد از سیستان و بلوچستان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 12 هزار نفر از جمعیت روستایی از نعمت آب بهره مند شدند، گفت: تنها راه گریز از بحران کم آبی، سازگاری و مدیریت مصرف آب است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۰۴    
رکنا، مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان اعلام کرد بحران آب در خوزستان تا پاییز ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۵    
ایسنا/گلستان مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان با اشاره به بکارگیری 600 چاه آب برای تامین آب شرب مردم استان، گفت: در ایستگاه های پمپاژ و تصفیه خانه از دیزل استفاده می شود اما اینکه در چاه ها از دیزل استفاده کنیم، شدنی نیست. قیمت هر دستگاه دیزل بیش از یک میلیارد تومان است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۸    
گروه استان ها - مدیرعامل آب و فاضلاب استان گلستان با اشاره به خشکسالی شدید و برداشت آب توسط حدود 30 هزار حلقه چاه کشاورزی گفت: از مجموع چاه های آب در استان فقط 600 حلقه برای تأمین آب شرب است که دبی آنها 40 درصد کمتر شده است.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۲:۳۴    
به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان آغاجاری مهندس مشایخی فرماندار جهت پیگیری مصوبات سفر استاندار محترم در حوزه پروژه های آبرسانی شهرستان و مشکلات اداره آبفا به همراه آقای گیاهی مدیر آبفا با دکتر کرمی نژاد مدیرعامل آب و فاضلاب استان دیدار و در این نشست موارد ذیل مصوب شد. دراین مصوبات مقرر شد [...]
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی اظهار داشت: در راستای تفاهم نامه ای که میان ارتش، استانداری و شرکت آب و فاضلاب استان منعقد شده؛ عملیات اصلاح و توسعه خطوط فرعی و شبکه های توزیع آب شرب در 17 روستای دچار تنش آبی به طول 90 کیلومتر آغاز شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل آب وفاضلاب هرمزگان از اعضای جدید شورای شهر بندرعباس به عنوان منتخبان مردم خواست با مطالبه گری و نشست با صنایع و سایر دستگاه های اجرایی استان انتقال پساب فاضلاب این شهر به صنایع غرب را تسهیل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه آبرسانی به روستاهای سیستان بین نیروی زمینی ارتش و مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۲۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: ساماندهی فاضلاب شهرهای دماوند و رودهن موضوعی ملی است که هم این منطقه را دچار مشکل کرده و هم آب شرب تهران را تهدید می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵    
شفقنا- مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد از بحران کم آبی در بسیاری از روستاهای این استان خبر داد. به گزارش شفقنا، اسفندیار برخه در گفت وگو با ایکنا افزود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نعمت سلطانی، مدیرعامل آب و فاضلاب اردبیل از راه اندازی قرارگاه نهضت آبرسانی سیار در استان خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۸    
فکرشهر خانم کوچیک: مدیرعامل محترم شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در اظهار نظری عجیب که حاصل سال ها تجربه و تحقیقات میدانی است اعلام داشتند که مصرف آب بوشهری ها 28 درصد بیش از میانگین کشوری است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۶    
گروه استان ها– مدیرعامل آب و فاضلاب استان گلستان گفت: از 56 مجتمع آبرسانی روستایی در استان تاکنون فقط 12 مجتمع به بهره برداری رسیده و برای تکمیل 44 مجتمع دیگر 2 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۲:۰۸    
گرگان- هرمزی، مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان با بیان این که کار تامین آب گرگان قفل شده است، گفت: گذر از بحران آب فقط با آب شیرین کن فراهم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان البرز گفت: در پی قطعی برق طولانی مدت ذخیره آب استان با گذشت زمان به صفر رسید و موجب قطعی چند ساعته آب در برخی مناطق استان باشیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: ما تمام ظرفیت تصفیه خانه آب شرب اردبیل را در تابستان امسال به کار گرفتیم تا شبانه روزی تولید و انتقال آب به شهرهای اردبیل و سرعین انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران: با کمبود آب مواجه هستیم در مصرف آب صرفه جویی کنید.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: اولین دفتر توسعه پایدار، مدیریت مصرف و مطالعات اجتماعی صنعت آب و فاضلاب کشور در آبفای استان اصفهان تشکیل شد. مدیرعامل آب و فاضلاب استان اصفهان در مراسم معرفی مدیر این دفتر گفت: اهمیت مسئولیت اجتماعی و رویکرد تخصصی در حوزه مطالعات اجتماعی از اهداف مهم تشکیل دفتر توسعه پایدار ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۰۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور ضمن تکذیب اخباری که در فضای مجازی مبنی بر کوپن آب منتشر می شود، گفت: هنوز به شرایط کوپن نرسیده ایم اما باید گفت که در حال حاضر از میان 304 شهر در معرض تنش آبی 101 شهر در وضعیت قرمز تامین آب قرار دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۳    
گروه استان ها - مدیرعامل آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران گفت: سهم آب شهرستان بهارستان 74 میلیون مترمکعب اما حجم مورد نیاز 88 میلیون مترمکعب است و قطعاً ورود آب شرب خط الغدیر در دو فاز با 250 لیتر بر ثانیه کمبودها در این حوزه جبران می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: شبکه توزیع آب روستای گزن در مرحله واگذاری انشعاب خانگی است و در آینده نزدیک آب در شبکه روستا برقرار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/اردبیل مدیرعامل آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: امسال با تلاش و پیگیری نمایندگان مجلس 540 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای آبرسانی به روستاها در استان اردبیل اختصاص یافته است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به افزایش مصرف آب در استان زنجان گفت: میزان مصرف آب در سه ماهه امسال 21 درصد افزایش یافته است.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شرایط متفاوت جزیره قشم نسبت به سرزمین اصلی در مورد دسترسی به منابع آبی، باوجود دریا، تکنولوژی به نام آب شیرین کن و داشتن بخش خصوصی فعال در این حوزه، حق مردم قشم، بی آبی یا کمبود آب نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - جمعی از خبرنگاران کاشان و آران و بیدگل با همراهی عباسعلی کحال مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب کاشان از تصفیه خانه فاضلاب قمصر بازدید و پرسش های خود را در نشست رسانه ای محمدرضا اسدی رییس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت مطرح کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان مرکزی از دسترسی سه چهارم مردم این استان به شکبه دفع و جمع آوری پساب خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان گفت: بیش از دو هزار لیتر بر ثانیه کمبود آب در هرمزگان داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان یزد: افزایش 20 درصدی مصرف آب در استان در فروردین ماه با همکاری خوب مردم مدیریت شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب وفاضلاب استان ایلام در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان ایلام اظهار کرد: امسال به دلیل کاهش 45 درصدی بارش ها در استان ایلام با چالش های زیادی در حوزه آب در استان مواجه هستیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: شاخص بهره مندی از آب شرب روستاهای چابهار با رشد 40 درصدی طی سال گذشته به 63.5 درصد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل آب و فاضلاب استان هرمزگان با بیان اینکه آبرسانی به 200 روستا و در مجموع جمعیت 54 هزار نفر در هرمزگان به صورت سیار انجام می شود گفت: با کمک بنیاد برکت اعتبار لازم برای تامین آب روستای کوه حیدر تامین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان هرمزگان گفت: 45 درصد از آب مصرفی مردم هرمزگان از طریق آب شیرین کن ها تأمین می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۷    
گروه استان ها - مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام به سرمایه گذاری 240 هزار میلیاردی برای تامین آب روستاهای ایلام اشاره کرد و گفت: آب شُرب مصرفی در ایلام به لحاظ هزینه بهره برداری گران ترین آب کشور است.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان زنجان با اشاره به اینکه 98 درصد مساحت استان زنجان درگیر خشکسالی است گفت: ورودی آب سد ها نزدیک به 70 درصد کاهش یافته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو گفت: تاکنون در هیچ شهری از ایران جیره بندی آب انجام نشده و اگر مردم درمصرف آب و برق همکاری های لازم را انجام دهند، مشکل خاصی نخواهیم داشت. در عین حال، مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: تهرانی ها تا 30 درصد بیشتر از میانگین کشوری، آب مصرف می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: تهرانی ها تا 30 درصد بیشتر از میانگین کشوری آب مصرف می کنند.
خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تهرانی ها بین 20 تا 30 درصد بیشتر از میانگین کشوری آب مصرف می کنند گفت: متوسط مصرف آب هر شهروند 240 لیتر در شبانه روز است که این رقم در کشور 200 لیتر است. ...
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۹:۲۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش بویرنیوز ، روند انتخاب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد با استفاده از فراخوان عمومی توسط وزارت نیرو انجام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام گفت: تا دوهفته آینده با پایان یافتن اقدامات فنی شاهد بالا رفتن توان انتقال و توزیع آب از سد به شهر ایلام خواهیم بود و مشکل قطعی ها و افت فشار آب برای همیشه حل خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری ایلام گفت: به زودی مشکل قطعی آب در شهر ایلام برای همیشه حل می شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: 5 شهر و 243 روستا در وضعیت قرمز قرار دارند که در زمان تنش آبی با مشکل مواجه خواهند شد که با برنامه ریزهای انجام شده امیدواریم به مشکلات غلبه کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل آب و فاضلاب کرمانشاه با بیان اینکه بیشترین کاهش بارش در کشور مربوط به کرمانشاه است، در خصوص وضعیت آب شهر کرمانشاه در تابستان پیش رو ابراز نگرانی کرد.
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب شهرستان رفسنجان گفت: برای جبران کمبود آب در شهرستان ، انشالله دو حلقه چاه در چند روز آینده وارد مدار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۲:۲۲    
آستارا - ایرنا - مدیرعامل آب و فاضلاب استان گیلان با اشاره به احتمال تنش آبی در تابستان پیش رو گفت: کمبود احتمالی آب در شهرستان تالش با تجهیز چاه فلمن رفع می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون35 دستگاه دیزل ژنراتور برای مقابله با کمبود آب ناشی از قطعی برق در سراسر استان گلستان به کارگیری شده است. ...