دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۵:۲۸Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرعامل آب و فاضلاب»

مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: برای رفع مشکلات روستاهایی که فاقد هرگونه تأسیسات و یا دچار تنش آبی هستند مطالعات آبرسانی به 930 روستای دیگر در قالب 13 مجتمع آبرسانی تکمیل و آماده اجرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب آذربایجان غربی گفت: مشترکان آب در شهرهای مختلف استان با توجه به کاهش قابل توجه دما طی شب گذشته و امروز، موارد لازم را برای جلوگیری از یخ زدگی کنتور و تاسیسات آبی رعایت کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
مهندس بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: با بهره برداری از چهار مجتمع آبرسانی جنوب سیستان و بلوچستان و همچنین تکمیل شبکه پایین سد "زیردان" تا اواسط سال 1400، شاخص آبرسانی روستایی سیستان و بلوچستان 13 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: در حال حاضر مشکل تامین آب و یا کدورت در شهرهای گروه الف از جمله بابل نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعیین وضعیت پست های سازمانی کارکنان به شکل مطلوبی اجرایی می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمان گفت: با تملک چاه های کشاورزی و کمک فرمانداری کرمان آب مورد نیاز شهرک جوپار تأمین می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۵۰    
مدیرعامل آب وفاضلاب خراسان رضوی گفت: در 6 ماه اول امسال 20 میلیون مترمکعب آب بیشتر در استان تولید شده است
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی از تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب مهرشهر تا پایان آبان جاری خبر داد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با توجه به محدودیت منابع آبی در چند سال اخیر یکهزار میلیارد تومان اعتبار برای شیرین سازی 120 هزار مترمکعب آب دریا دراین استان سرمایه گذاری شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_خلع پیمانکار سد زیردان که در پی دستگیری مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان شروع شده بود حالا نهایی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۰    
مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: برای طرح جامع فاضلاب اهواز و کارون 100 میلیون یورو با دستور مقام معظم رهبری از طرف صندوق توسعه ملی تخصیص یافت که با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام گفت: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام 200 میلیارد ریال از مشترکین (130 میلیارد ریال مشترکین خانگی و 70 میلیارد سازمان های دولتی) طلب دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: برنامه تامین آب پایدار 173 روستا با جمعیت 53 هزار نفر در این استان تا پایان سال مالی 99 در دستور کار این شرکت قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر بیش از 84 هزار و 400 نفر در حوزه شهرستان های چابهار و دشتیاری از نعمت آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان جنوبی برای حل مشکل قبوض برخی از خانوارهای روستایی که افزایش قیمت در آن لحاظ شده، قول مساعد داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: بخش مشکلی از طرح آبرسانی به شهرستان سرخه استان سمنان در منطقه فیروزکوه استان تهران بود که نمونه موفقی از دستاورد دولت تدبیر و امید است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان مازندران گفت: فاز دوم مجتمع آبرسانی اسلام آباد به عنوان یکی از مجتمع های اولویت دار استان با بهره مندی از اعتبار صندوق توسعه ملی در حال اجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از تولید 72.2 کیلو وات برق از پنل های خورشیدی توسط آبفای استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
در جلسه ویدئو کنفرانس امام جمعه بندرعباس و مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان با معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، وضعیت آب شهرستان سیریک بررسی شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: دستورالعمل تعیین آب بهای عشایر این استان تهیه و به شرکت آب و فاضلاب استان ابلاغ شده است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان، فریدون همتی در این مراسم که محمد آشوری نماینده هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امین قصمی مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان و مدیرعامل شرکت تامین و انتقال آب خلیج فارس حضور داشتند، گفت: با بهره برداری از سایت شیرین سازی 40 هزار متر مکعبی ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا قاسمی، مدیرعامل آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال آب به قلعه رستم سیستان و پیگیری ها برای پایان دادن به آرزوی دیرینه مردم این روستا تا پایان سال 99 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
آزادشهر- مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان گفت: تا پایان سال جاری 60 پروژه با اعتبار 76 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۴    
گروه استان ها مدیرعامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: به منظور جلوگیری از وقوع بحران در بارندگی های سیل آسا در 45 نقطه کرمانشاه اصلاح شبکه فاضلاب انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران گفت: تصفیه خانه شهرستان قرچک دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان با اشاره به بهره برداری از فاز نخست دومین مدول تصفیه خانه بزرگ گیلان گفت: در حال حاضر، یک هزار لیتر در ثانیه آب شرب بهداشتی و سالم در فاز اول از مدول دوم این تصفیه خانه تولید می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد: مشکل آب روستاهای دژ سلیمان مرتفع می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۵۴    
یاسوج- مدیرعامل آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای ایجاد زیرساخت های آبرسانی از سد کوثر به برخی روستاهای فاقد زیرساخت در شهرستان گچساران، تاکنون 55 میلیارد ریال هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: دومین الکتروپمپ به ظرفیت 150 لیتر در ثانیه برای برداشت آب از لایه بالایی سد البرز و رفع مشکل آب شهر بابل بر روی سد البرز نصب شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۳    
کردستان- محمدی، مدیرعامل آب و فاضلاب کردستان با اشاره به اینکه یک هزار و 11 روستای استان از آب شرب بهره مند هستند، گفت: در حال حاضر از مجموع روستاهای استان حدود 600 روستا زیرپوشش خدمات این شرکت قرار ندارند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۱    
امروز جلال ایری نماینده مردم غرب گلستان به اتفاق مدیرعامل آب و فاضلاب استان با ابراهیم قدمنان فرماندار کردکوی دیدار و و در زمینه مسایل و مشکلات سطح شهرستان گفتگو کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت آب روستاهای بخش تخت در نشست هم اندیشی مدیرعامل آب و فاضلاب با احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه و دهیاران و نمایندگان شورای روستاهای تخت بررسی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان یکی از اولویت های این شرکت را ساماندهی فاضلاب شهر کوت عبدالله و به خصوص منطقه اسلام آباد عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۰۵    
مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان روستا های اهواز را جزو محروم ترین مناطق استان دانست و گفت: تامین آب به عنوان یکی از نیاز های ضروری باید در دستورکار باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان، با بیان این مطلب به تشریح اقدامات شرکت آب و فاضلاب پس از مدیریت یکپارچه توزیع آب در میناب اشاره کرد و گفت: به دلیل بافت شهری میناب، بخش عمده جمعیت این شهرستان در روستاها ساکن اند که این موضوع وظایف آبفا را در خدمات رسانی سنگین تر و در عین حال گسترده تر کرده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۵۸    
مراسم کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی حفر و تجهیز یک حلقه چاه آب شرب در روستای کفشگیری گرگان، با حضور مهندس سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس، فرماندار گرگان، مدیرعامل آب و فاضلاب استان و بخشدار مرکزی برگزار شد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: با بهره برداری از مخزن آب 2 هزار مترمکعبی تیتکانلو افق این حوزه در این شهر را تا 30 آینده روشن کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان خوزستان، از آغاز مانور بزرگ لایروبی و رفع انسداد شبکه فاضلاب اهواز و کارون، با کمک استان های معین به مدت 2 هفته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در هفت سال گذشته و در دولت تدبیر و امید به طور متوسط هر هفته به 35 روستا در کشور آبرسانی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان از برنامه ریزی برای تامین آب شرب روستاهای شهرستان رشت از تصفیه خانه بزرگ آب استان خبر داد و گفت: با راه اندازی فاز دوم تصفیه خانه بزرگ آب گیلان، نخست روستاهای در مسیر خطوط انتقال از آب تصفیه خانه بزرگ استان بهره مند می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل آب وفاضلاب استان تهران گفت: 40 درصد از تهرانی ها بیش از حد مجاز آب مصرف می کنند و 50 درصد کل مصرف آب استان به این تعداد تعلق دارد.
بویر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در غم از دست دادن برادرش به سوگ نشست. به گزارش بویرنیوز ؛ دکتر فیض اله پاسره؛ مدیرعامل آبفای استان در غم از دست دادن برادر خود به سوگ نشست. هاشم پاسره بر اثر ایست قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد. ...
عصر زاگرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آب وفاضلاب استان کهگیلویه وبویراحمد درغم از دست دادن برادر خود به سوگ نشست.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۷    
بازتاب ایلام-با حکم "نوراله تیموری" مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام، "پیرباوه پور" به عنوان مدیر آب و فاضلاب شهرستان ایلام منصوب شد. هیئت تحریریه بازتاب ایلام این انتخاب و انتصاب را تبریک می گوید. کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت، برای پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام محفوظ است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت: بعد از ادغام آب و فاضلاب شهری و روستایی با یکدیگر در روستا ها و افزایش 52 لیتر به توان تولید آب روستا ها، در هیچکدام از روستا ها ی تربت حیدریه مشکل تامین آب نداریم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۰    
نماینده مردم سلماس در مجلس در دیدار با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور گفت: اخذ دستور اقدام و تأمین اعتبار پروژه ی فاضلاب شهری سلماس، تازه شهر و روستاها از صندوق ملی و اعتبارات ملی صورت گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرعامل آب و فاضلاب شهری و روستایی استان مرکزی گفت: پروژه آبرسانی به 15 روستای شهرستان ساوه نیازمند تأمین اعتبار است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب تهران گفت: قطعا کیفیت آب چاه با آب سدها یکی نیست اما به ضرس قاطع اعلام می کنم آب منطقه فشاپویه، هیچ آلودگی میکروبی ندارد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب هرمزگان گفت: علی رغم محدودیت منابع آبی طی سال های گذشته و کمبود اعتبارات تمام تلاش خود را برای ارتقاء سطح خدمات آبرسانی به روستاهای قشم می کنیم.