جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۰۰Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاین»

کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۲    
در آستانه گرامی داشت روز ادب و فارسی، مرکز فرهنگی هنری و فراگیر کانون پروش فکری در شهرستان قاین ویژه برنامه های مختلفی را به صورت مجازی برگزار کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۰    
به مناسبت روز تعاون با پدر شهید قربانی پور شهرستان قاین دیدار بعمل آمد.
تفاهم نامه مشارکت در ساخت مدرسه سه کلاسه روستای تیغاب از توابع شهرستان قاین خراسان جنوبی با شرکت کار و اندیشه منعقد شد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان ، اظهار کرد: طبق گفته وزیر کشور تغییر استانداران در یک بازه زمانی و به صورت تدریجی پس از مباحث کارشناسی و مشورت انجام خواهد شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه باید یک زمانی برای طرح ها مشخص شود تا هم نمایندگان پیگیری کنند و هم رسانه ها بتوانند پیگیر باشند گفت: جاده بیرجند قاین تاکنون چندین مرتبه اعلام شده افتتاح می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استانها_ نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتصاد کشاورزان این استان متضرر شده است گفت: درخواست ما این است که دولت آیت الله رئیسی فکری به حال این محصول بردارد و کشاورزان را خشنود کند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی امشب در نشست شورای اداری استان خراسان جنوبی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس به مشکلات زرشک کاران استان پرداخت و گفت: در حال نزدیک شدن به فصل برداشت زرشک هستیم و خراسان جنوبی تنها استان دارای این محصول در کشور است اما مردم هیچ انگیزه ای برای برداشت آن ندارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس از سفر احتمالی رئیس جمهور به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: سفر عصر امروز به صورت سرزده است که برنامه هایی را برای نظارت خواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی، از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۱    
مأموران انتظامی شهرستان قاین در بازرسی از یک کامیون 2 هزار و 100 کیلوگرم گوشت مرغ فاقد مجوز بهداشتی به ارزش 600 میلیون ریال کشف و ضبط کردند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۵۲    
نخستین کافه کتاب در شهرستان قاین با نام پَستو فعالیت خود را آغاز کرد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، سرهنگ محمود زال بیکی اظهار داشت: مأموران کلانتری 16 نیمبلوک شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک کامیون مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۶    
رئیس خانه مشارکت مردم در شهرستان قاین بیان کرد تاکنون بیش از 20هزار ماسک و ماده ضدعفونی در سطح شهرستان قاین توزیع شده است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 23 تن کود اوره در شهرستان قاین توسط کارگزار خصوصی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۶    
بیرجند- نماینده قاین و زیرکوه در مجلس گفت: مدیر ارشد خراسان جنوبی در دولت سیزدهم باید در جهت اصلاح ساختارهای اداری و مدیریتی در این استان قدم بردارد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۷    
سایت کتابرسان اشراق به عنوان فروشگاه آنلاینِ کتابفروشی اشراق در شهرستان قاین در استان خراسان جنوبی راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 57 تن کود اوره در شهرستان قاین توسط کارگزار تعاونی تولید این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
یکی از مصالح فروشان شهر بیرجند دلیل گرانی و کمبود سیمان در بازار مصالح فروشی استان را رفتن سیمان قاین به بازار بورس ذکر کرد و گفت: در خراسان جنوبی با داشتن 2 کارخانه بزرگ سیمان متأسفانه شاهد افزایش روزافزون قیمت سیمان سیاه و کاهش عرضه آن در بازار هستیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۵۳    
اعضای شورای اسلامی شهر قاین به اتفاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات از موسسه فرهنگی و هنری آرامش روح و کافه کتاب پستو بازدید کردند .
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، علی تهوری معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی در بازدید از کارخانه سیمان باقران در شهرستان درمیان به منظور بررسی وضعیت تولید ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در مرداد ماه مقدار 133 تن انواع کود شیمیایی در شهرستان قاین از طریق کارگزاران تحت پوشش توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیارد و300 میلیون ریال کمک حمایتی درمانی به حساب بیماران نیازمند شهرستان واریز شده است.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۴    
همزمان با هفته دولت و سال روز شهادت شهیدان رجایی و باهنر مرکز فرهنگی هنری و فراگیر قاین ویژه برنامه های فرهنگی در فضای مجازی ویژه کودکان ونوجوانان عضو این مرکز برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در مرداد ماه مقدار 50 تن کود شیمیایی اوره توسط کارگزار تعاونی روستایی در شهرستان قاین جذب و بین کشاورزان متقاضی توزیع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: طول جاده بیرجند - قاین 100 کیلومتر است که تاکنون مسیر دوبانده این جاده به 76 کیلومتر رسیده و تلاش برای تکمیل دوبانده سازی آن ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
6 کیلومتر دیگر از باند دوم محور بیرجند - قاین با اعتبار 40 میلیارد تومان زیر بار ترافیک رفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۱:۵۹    
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، هفت پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 128 میلیارد ریال با حضور نماینده مردم قاین و زیرکوه به صورت نمادین در روستای دزگ شهرستان زیرکوه به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: در شهرستان قاین با کمک بخش های مختلف و با توجه به هماهنگی با مجموعه جهاد و اهالی روستا 3 پروژه احیای قنات با اعتبار 450 میلیون تومان انجام شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - علیرضا کاظمی عصر روز گذشته با حکم حجت الاسلام ابراهیم رئیسی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش معرفی و انتخاب شد. علیرضا کاظمی متولد 1344 است، او اهل قاین از توابع استان خراسان رضوی و دارای تحصیلات و سوابق گوناگون مدیریتی در عرصه تعلیم و تربیت است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات خراسان جنوبی از کاهش 11 درصدی وقوع جرائم سایبری در خراسان جنوبی نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد .
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف 387 کیلوگرم تریاک در شهرستان قاین خبر داد و گفت: در این رابطه 2 خودرو توقیف و 5 متهم دستگیر شدند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 387 کیلوگرم تریاک در شهرستان قاین خبر داد و گفت: در این رابطه 2 خودرو توقیف و 5 متهم دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۰    
کارشناسان نظارت شبکه دامپزشکی مستقر در کشتارگاه دام قاین، اقدام به حذف و معدوم سازی لاشه 2 رأس گاو غیر قابل مصرف کردند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم که با حضور معاون اول و وزرای آینده دولت برگزار شد، اظهار کرد: این روزها همه حواس ها ما جلب نظر انتخاب و بررسی برنامه های اعضای پیشنهادی دولت سیزذهم است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، محمدرضا رضایی ظهر دوشنبه در دومین نشست قرارگاه عملیاتی کرونای خراسان جنوبی اظهار داشت: با مشارکت اعضای کانون های دانشجویی برای مقابله با ویروس کرونا طرح ایران یاوران جوان در سربیشه و به زودی در شهرستان های قاین و درمیان کلید می خورد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 5 تن کود شیمیایی سولفات پتاسیم در شهرستان قاین از طریق کارگزاری خصوصی موسوی خبرداد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 50 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان قاین خبرداد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 10 تن کود شیمیایی سوپر فسفات تریپل در شهرستان قاین خبرداد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی گفت: در مجموع در تاسوعا و عاشورای حسینی 293 نفر از مردم استان برای اهدای خون به مراکز خونگیری در سه شهرستان بیرجند، طبس و قاین مراجعه کردند که 233 نفر موفق به خوندهی شدند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین و توزیع 149 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان قاین خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۷:۰۷    
قرار بود 8 سال پیش درمانگاه شهر قاین تخصصی شود که گویا این امر هنوز اجرایی نشده و تعداد زیادی از پزشکان متخصص در این مجموعه حضور ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۱    
نبود متخصصی مهمترین دغدغه و مشکل مردم شهرستان قاینات است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد مهدی سعیدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از تامین 15 تن کود سوپر فسفات تریپل برای توزیع بین کارگزاران شهرستان قاین در تیر ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 15 تن کود شیمیایی سولفات پتاسیم در شهرستان قاین از ابتدای سال جاری تا پایان تیر ماه خبرداد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سلمان اسحاقی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خاورستان ، در مورد سوءمدیریت دولت روحانی در مقابله با کرونا، اظهار کرد: من در گذشته گفته و مجدد نیز تاکید می کنم متاسفانه مبارزه با کرونا نیاز به یک اتحاد و نظر کارشناسی دارد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز ایستگاه های بیرجند، سربیشه و قاین با 16درجه سیلسیوس خنک ترین و طبس با 43درجه سیلسیوس گرمترین ایستگاه ها بودند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، عشق حسینی، زمان و مکان و سنّ و سال نمی شناسد. تعدادی از نوجوانان شهر قاین استان خراسان جنوبی به عشق امام حسین(ع) هیئت راه انداختند و با رعایت دستورهای بهداشتی نذری می دهند ...
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۲    
بیرجند/ مدیر کل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان خراسان جنوبی با معمرین و خانواده روحانیون مرحوم شهرستان قائن دیدار و گفت و گو کرد.