چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۰۸:۱۶Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون توسعه مدیریت و منابع»

عصر ایران   ۵ ساعت پیش    
با حکم وزیر کشور؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی منصوب شد. با معرفی و پیشنهاد محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی، تایید معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور و با حکم احمد وحیدی وزیر کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۸ ساعت پیش    
با حضور استاندار آذربایجان غربی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه از انجام اقدامات در راستای جبران کمبود فضای فیزیکی مناسب در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ایلام با خانواده های معظم جانبازان و ایثارگران دیدار و گفتگو کرد
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت به 2 هزار و 700 خودرو برای روز انتخابات در سطح استان نیاز داریم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: به 2 هزار و 700 خودرو برای روز انتخابات در سطح استان نیاز داریم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۲    
سی و دومین جلسه نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1402، پیش از ظهر امروز با حضور همکارانی از استان های آذربایجان غربی، لرستان، مازندران و واحد های مختلف ستاد برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری اعیاد و مناسبت های پیش رو نظیر انتخابات و ماه رمضان باید مردم محور باشند.
دومین نشست کارگروه آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری با حضور سید محمدرضا گلدانی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، قدرت الله شفیقی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری تهران، مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی استان تهران برگزار شد.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۵۳    
دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در حکمی دکتر امین بیگلر خانی را به عنوان رییس موسسه عالی تربیت و توسعه مدیران نظام سلامت منصوب کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۳    
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه در دنیا ورزش یکی از مبناهای توسعه قلمداد می شودگفت: وقتی ورزش کار ما در عرصه های مختلف افتخارآفرینی می کنند، باعث قدرت و هویت ملی می شود که باید قدر این موقعیت را بدانیم .
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۳    
دکتر بهروز رحیمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در حکمی دکتر احمد نجاتیان یزدی را به عنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی منصوب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد بر کیفی سازی برنامه های فرهنگی نیمه شعبان، ماه مبارک رمضان و نوروز با محوریت مردم تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۸    
سلمانی در بازدید از غرفه خبرگزاری دفاع مقدس پیرامون اهمیت ترغیب مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات امسال گفت: رسانه ها جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقش موثرتری را می توانند برای بسترسازی این حضور ایفا کنند.
شادا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیته اصلی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاون امور زیر بنایی سازمان پدافند غیر عامل کشور و ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۸    
حاجی گلدی کر معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان از فرمانداری شهرستان گرگان بازدید کرد تا از نزدیک، وضعیت مالی و پشتیبانی و مرکز حوزه انتخابیه مرکز استان را بررسی کند. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد با اشاره به اینکه عملکرد قوه قضاییه در مقابله با فساد قاطعانه است، گفت: بازگشت اموال بابک زنجانی گواه این مساله است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۷    
با حکم وزیر کشور؛ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان غربی منصوب شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، از عدم کسر اقساط وام های داخلی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از حقوق اسفند 1402 و فروردین 1403 خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق واریز شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
اکوایران: معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق واریز شد.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت عیدی بازنشستگان به مناسبت سال 1403 خبر داد.
با صدور حکمی از سوی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری و با حضور فرماندار شهرستان و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل راه و شهرسازی استان، سرپرست جدید راه و شهرسازی شهرستان بروجن معرفی شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق واریز شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد که در مراسم بزرگداشت مقام جانباز و به مناسبت میلاد خجسته علمدار کربلا حضرت ابوالفضل علیه السلام در جمع ایثارگران وزارت امور اقتصادی و دارایی سخن میگفت ...
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه ساماندهی مساجد و نمازخانه های بین راهی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مدیر ستاد اقامه نماز، کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد، مدیر کل راهداری، مدیر کل و معاون گردشگری، مشاور استاندار، معاون راه و شهرسازی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۶    
دومین نمایشگاه منطقه ای هنر های تجسمی منطقه یک ایثار به میزبانی کردستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مدیران و هنرمندان در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج کار خود را آغاز کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۱    
نمایشگاه منطقه ای هنر های تجسمی منطقه یک ایثار به میزبانی کردستان با حضور عبدالله رشیدی پور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان، علیرضا شهسواری مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مدیران و هنرمندان در نگارخانه مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج کار خود را آغاز کرد.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام ، چهارمین جلسه شورای اقامه نماز استان با حضور حجت الاسلام کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، ناصر نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و سایر مدیران کل عضور شورا در روز یکشنبه بیست و نهم بهمن ماه برگزار شد. ...
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۶    
ششمین دوره مسابقات والیبال شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در مجتمع فرهنگی و ورزشی فرودگاه مشهد آغاز شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار سمنان با بیان اینکه 100 سهمیه استخدام دولتی به استان تعلق گرفت، گفت: داوطلبان در آزمون استخدامی طرح شهید زین الدین شرکت خواهند کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان گفت: به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در دستگاه های اجرایی از محل طرح شهید زین الدین، مرحله دوم آزمون برای کرمان و 19 استان دیگر انجام می شود.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس موسیقی به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر ، این مراسم با اجرای محمدرضا شهیدی فرد و با حضور محمدمهدی اسماعیلی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) ، سیدمحمد هاشمی(جانشین وزیر فرهنگ و معاون حقوقی ، امور مجلس و استان ها) ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در سفر به یزد با فعالان حوزه زنان و خانواده یزدی دیدار و گفت و گو کرد. در این نشست ابوالقاسم محی الدینی شهردار یزد، محمد حسین پارسائیان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ، مهدیه السادات حسینی مطلق مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ...
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی در نشست شورای حمل ونقل و ایمنی استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: یکی از موضوعات، پیگیری افزایش پروازها مطابق آخرین مصوبه ریاست جمهوری بود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و نهم بهمن ماه، جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان فارس با حضور نعمتی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ...
به گزارش روابط عمومی سازمان تات؛ معاون توسعه و منابع مدیریت سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی هدف از برگزاری این گردهمایی را بررسی چالش های موجود و ارائه راهکارهای کاربردی در تدوین برنامه های 1403 سازمان تات عنوان کرد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۵    
ستاد اقامه نماز استان قزوین با صدور تقدیر نامه ای از سوی رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین و معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ازمهندس محمد جباری دبیر اقامه نماز اداره کل دامپزشکی استان قزوین تقدیر کرد. ...
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با بیان اینکه ماشین آلات سنگین و سبک در مراحل پایانی تحویل قرار دارند گفت: با ورود و نوسازی ناوگان جدید، نیاز سازمان تا 10 سال آینده تأمین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: این دانشگاه 320میلیارد تومان از سازمان های بیمه گر طلب دارد.
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی خط مقدم خدمت رسانی به جوانان جامعه است و اعتقاد و باور داریم که ورزش یکی از پارامترهای موثر در پمپاژ امید به جامعه است.
ایثار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اولین خانه موزه شهدا شهرستان فریدونشهر با عنوان خانه موزه شهر با حضور دکتر خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان به مناسبت ایام الله دهه فجر افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان، کمک به اقشار آسیب پذیر را وظیفه همگانی دانست و گفت: خیرین در کنار دولت گره گشای مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم هستند.
آیین پایانی سی ونهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر امروز شنبه 28 بهمن با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تارنمای مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس: www.hrtc.Ir قابل مشاهده می باشد.
شهروند البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی فولاد از آغاز نوسازی و بهسازی هتل گاجره در اوایل سال 1403 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: دولت سیزدهم نهایت تلاش خود را برای حمایت اقشار نیازمند جامعه می کند اما در این راه به حمایت خیران هم نیاز دارد.