یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۱۷Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اموال تملیکی»

تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۵    
محمدعلی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده های معزز و سرافراز شهدا، ایثارگران، آزادگان، رزمندگان تبریک و تهنیت گفت.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت عالی نظارت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، اصلاح ساختار و فرآیند در جهت تسریع رسیدگی به پرونده های سازمان را مورد تاکید قرار داد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
با موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور و همچنین حمایت مدیرعامل سازمان اموال تملیکی و تلاش مجموعه اموال تملیکی استان، ساختار تشکیلاتی اداره اموال تملیکی استان لرستان به مدیریت ارتقاء پیدا کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از راه اندازی پیشخوان ارتباط ارباب رجوع این سازمان در راستای شفافسازی عملکرد و تکریم ارباب رجوع خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
حاکم شرع سازمان اموال تملیکی گفت: با ایجاد زیرساخت های لازم در سامانه مکاتبات سازمان اموال تملیکی، احکام مرتبط با ماده 33 قانون سازمان اموال تملیکی از این پس الکترونیکی انجام خواهد شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تجارت گردان – مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: این سازمان با چشم پوشی از درآمدها، با هماهنگی های مستمر با گمرکات طی 5ماهه نخست سالجاری توانسته حدود 5 هزار میلیارد ریال (4 هزار و 824 میلیارد ریال) کالا شامل مواد اولیه ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: رویکرد سازمان منجر به تسریع در تعیین تکلیف کالاها شده، به طوری تعیین تکلیف پرونده کالاهای متروکه بیش از 2 برابر افزایش یافته، از سوی دیگر به منظور ایجاد جهش مطلوب در تولید و رفع نیازهای داخلی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: مجمع عمومی سازمان اموال تملیکی اعلام کرده با قیمتی که خود وزارت بهداشت در نظر دارد حتی یک ریال هم که شده تمام دارو و مواد اولیه دارویی را در اختیار آنها قرار دهیم ...
یک مقام مسئول گفت: داروها و مواد اولیه ساخت دارو که به عنوان کالای متروکه و یا قاچاق به سازمان اموال تملیکی واصل شود بر اساس قانون به دلیل نداشتن شرایط نگهداری، امحا و منهدم می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۶:۱۲    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ گفت: افرادی با جعل اسناد و مدارک شرکت هایی تأسیس کردند و قرار بوده است با دریافت ارز 4200 تومانی کالا های اساسی را وارد کشور کنند در نهایت چنین کاری انجام نشده است و هیچ کالایی وارد کشور نکردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: سازمان اموال تملیکی بعنوان حلقه پایانی زنجیر تعیین تکلیف کالاهای متروکه است و در صورتی که کالا به موقع از گمرک به سازمان اموال تملیکی اعلام شود، این سازمان با دریافت مجوزهای لازم اقدام به تعیین تکلیف کالاها می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی وزارت اقتصاد گفت:کالاها باید براساس تصویب نامه هیات دولت در مناطق آزاد فقط دو ماه توقف و نگهداری شوند و بعد از آن باید به عنوان کالای متروکه اعلام شوند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
از روز شنبه مورخ 6 شهریور 1400، مزایده سراسری الکترونیکی املاک و مستغلات 1118 سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان کرمانشاه از کسب رتبه نخست این استان در کشور در تعیین تکلیف کالاهای رسوبی خبر داد و گفت: در این زمینه عملکرد اموال تملیکی کرمانشاه 17 برابر بهتر از میانگین کشوری بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی درباره دپوی سرم های تاریخ گذشته جوابیه ای صادر و اعلام کرد: انهدام سرم های وارداتی سال 95 در دستور کار این سازمان قرار دارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تجارت گردان – محمد علی افتخاری، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان طی پیامی هفته دولت را تبریک و تهنیت گفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تجارت گردان – معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی اظهار کرد: مدیران استان ها با برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق در جهت تعیین تکلیف پرونده های سنواتی و جاری باید خود را به سطح استاندارد تعیین شده برسانند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۲۳    
تجارت گردان – محمد علی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان به مناسبت فرا رسیدن روز پزشک و بزرگداشت طبیب برجسته نامدار ایرانی، ابوعلی سینا ضمن دیدار با محمد جعفر نوری بیتا پزشک معتمد سازمان اموال تملیکی از زحمات و خدمات وی تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
با گذشت بیش از 45 روز از آتش سوزی گسترده انبارهای سازمان اموال تملیکی هنوز هیچ گونه توضیحی از سوی این سازمان در خصوص ابعاد و علتهای این حادثه و میزان تضییع اموال و.. داده نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۸    
صاحبان مواد اولیه داروسازی باید کالایشان را از گمرک ترخیص کنند و اگر این اتفاق نیفتاد این کالاها برای مزایده در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار می گیرد.
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت نظارت و پایش سازمان اموال تملیکی اظهار کرد: نمای کلی عملکرد استان ها در شاخص های مختلف نشان می دهد که استان های گلستان، زنجان و سیستان وبلوچستان با کسب بیشترین امتیاز، بهترین عملکرد را طی سه ماهه ابتدای سال جاری در مجموع شاخص ها داشته اند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشوردر جریان بازدید شبانه از گمرک فرودگاه امام (ره) گفت: سریعتر مسئولین تکلیف دارو های انبار شده در گمرک را تعیین تکلیف کنند در غیر اینصورت فورا از سازمان اموال تملیکی به حراج گذاشته خواهند شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-مدیر جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی استان تهران گفت: ارزش کالاهای سوخته شده در آتش سوزی ماه گذشته سه انبار اموال تملیکی استان، 327 میلیارد تومان برآورد شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۰۱    
معاون سازمان اموال تملیکی گفت: یکهزار و 463 خودرو رسوبی مانده در گمرک فاقد رای قضایی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: در آتش سوزی انبار های سازمان اموال تملیکی، حدود 327 میلیارد تومان کالا از بین رفت، اما نیرو های ما توانستند حدود هزار میلیارد تومان کالا را نجات دهند.
مهر به نقل از معاون بهره برداری و فروش سازمان اموال تملیکی در خصوص پرونده های اموال متروکه نوشت: تعیین تکلیف این پرونده ها در سال جاری رشد 133 داشته است که نشانگر اراده سازمان برای ساماندهی آن است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سازمان اموال تملیکی از رشد 26 درصدی تعیین تکلیف پرونده های تملیکی خبر داد و گفت: پیشنهاداتی برای تعیین تکلیف خودروهای مانده در سازمان به هیات دولت ارائه شده که باید تصمیم گیری کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان - سید حسین میرمعینی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی سازمان تعیین تکلیف کننده اموال بیت المال است که در سال 71پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به آن پرداخته شد. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۸:۵۶    
سعید محمودی، دبیر کارگروه مدیریت پسماند در تشریح مصوبات پنجاه وچهارمین کارگروه مدیریت پسماند استان تهران، درباره تعیین تکلیف امحای کالاهای متروکه تبدیل شده به پسماند که در اختیار سازمان اموال تملیکی استان تهران قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کارگروه مدیریت پسماند با اشاره به برگزاری این کارگروه گفت: مقرر شد مسئولیت دپو و آثار زیان آور محیط زیستی این پسماندها که متوجه سازمان اموال تملیکی است طی مکاتبه ای از سوی کارگروه به این سازمان یادآوری شود همچنین ضرب الاجلی برای آن به منظور انتقال و امحای این پسماندها تعیین و ابلاغ شود.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی طی پیامی روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بعد از گذشت یک ماه از حادثه آتش سوزی در انبارهای سازمان اموال تملیکی در تهران، هنوز علت حاثه و میزان خسارت اعلام نشده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حکمی از سوی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، علیرضا زمانی به عنوان رییس هیات عالی نظارت سازمان اموال تملیکی منصوب شد. به گزارش سازمان اموال تملیکی، با حکمی از سوی فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۰    
شرکت بازرگانی معین موتور چهار دستگاه پورشه را غیرقانونی وارد کرده، پورشه ها توسط سازمان اموال تملیکی ضبط شده، معین موتور وارد مزایده شده و پورشه های ضبط شده خودش را دوباره خریده و می خواهد شماره گذاری کند
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: با تلاش مدیریت های استانی و اصلاح و بهبود فرایندها، فروش سازمان اموال تملیکی در چهارماهه نخست سال جاری به 563 میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل 79 درصد افزایش یافت.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۹    
مرتضی شیخ زاده گفت: در مورد ترخیص 2500 خودروی دپو مانده در گمرکات قرار شده که با همکاری سازمان اموال تملیکی کشور این خودروها به برخی مناطق آزاد که جنبه گردشگری دارند واگذار شود تا برای بحث نوسازی تاکسی ها استفاده کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی معاون اول رییس قوه قضاییه، عباس پوریانی به عنوان حاکم شرع در سازمان اموال تملیکی منصوب شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، محمدعلی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم و آغاز امامت و ولایت امیرالمومنین حضرت علی (ع) را تبریک و تهنیت گفت. متن پیام وی به شرح ذیل است : در آستانه عید تابش نور ولایت بر [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی اظهار کرد: علیرغم رشد فزاینده پرونده های ورودی به سازمان میزان تعیین تکلیف پرونده ها نسبت به میزان پرونده های تشکیل شده، چهار درصد پیشی گرفته است.
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مزایده 1117 املاک و مستغلات از چهارم مرداد ماه سالجاری آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مولایی جم گفت: علت حادثه آتش سوزی انبارهای سازمان اموال تملیکی در دست بررسی است و پس از نهایی شدن گزارش،توسط سازمان آتش نشانی اعلام خواهد شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی طی پیامی فرارسیدن عید سعید قربان، عید تزکیه و بندگی را به تمامی مسلمانان جهان، تبریک و تهنیت گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از گذشت 14 روز از آتش سوزی در انبارهای سازمان اموال تملیکی همچنان گزارشی از میزان خسارات و علت حادثه منتشر نشده و این در حالی است که ابهامات جدی در مورد احتمال عمدی بودن حادثه مطرح شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تنها مرجع فنی اظهارنظر حریق نیز سازمان آتش نشانی خواهد بود و سازمان اموال تملیکی به جد این مسئله را تا حصول نتیجه و شفاف شدن ابعاد آن دنبال خواهد کرد و گزارش آن متعاقبا اعلام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۰:۴۱    
ایسنا نوشت : سیدمصطفی میرسلیم، عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با طرح احتمال عمدی بودن آتش سوزی انبارهای سازمان اموال تملیکی خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی مراجع مربوطه شد. در تاریخ 14 تیرماه جاری آتش سوزی بسیار گسترده ای درانبارهای سازمان اموال تملیکی رخ داد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
به گفته میرسلیم در حادثه آتش سوزی اخیر انواع خودروهای تجملی، لوازم جانبی و لاستیک خودرو، لوازم برقی از جمله رایانه مقادیر بسیار زیادی دارو و تجهیزات درمانی و پزشکی که قرار بوده پس از تعیین تکلیف به فروش برسد، از بین رفته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۴۴ سایت دیگر  
ایسنا: یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با طرح احتمال عمدی بودن آتش سوزی انبارهای سازمان اموال تملیکی خواستار رسیدگی به این موضوع از سوی مراجع مربوطه شد. سید مصطفی میرسلیم در یادداشت کوتاهی نوشت: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
بعد از گذشت ده روز از آتش سوزی در انبار سازمان اموال تملیکی در تهران هنوز علت و میزان خسارت اعلام نشده است.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
طبق اعلام مسئولان سازمان اموال تملیکی در صورت موافقت نهایی هیات دولت، تعیین تکلیف خودرو های وارداتی رسوبی در گمرک در دستور کار قرار می گیرد که در اهم آن زیر 2500 سی سی به شرط فروش در داخل و بالای 2500 سی سی به شرط تردد در مناطق آزاد به مزایده گذاشته خواهد شد. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶    
محمد علی افتخاری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی روز حراست را به همه نیروهای خدوم این حوزه در سراسر کشور تبریک و تهنیت گفت.