پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۵۱May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اموال تملیکی»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمان با اشاره به بازدید خود از انبارهای واقع در منطقه ویژه اقتصادی سیرجان به خصوص انبارهای متعلق به سازمان اموال تملیکی گفت: بخشی از کالاهاییکه به عنوان کالای رسوبی هستند و در اختیار این سازمان قرار می گیرند، باید زودتر تعیین تکلیف شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۲    
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی کشور در یک سفر کاری وارد استان گلستان شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، احمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در تداوم خدمت به مردم، امروز به انبارهای سازمان اموال تملیکی در تهران رفت و دستور تسریع در رسیدگی به پرونده های بلا تکلیف را صادر کرد. ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سامانه حراج خرده فروشی الکترونیکی سازمان اموال تملیکی با عرضه انواع لوازم خانگی از دیروز (پنجم خردادماه) تا پایان هفته فعال است. به گزارش ایرنا و بر اساس اعلام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، این کالاها شامل 300 ردیف کالایی از جمله لوازم خانگی برقی، سرمایشی و گرمایشی، لوازم آشپزخانه ...
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با صدور پیامی شهادت حضرت آیت الله رئیسی ریاست جمهور و همراهان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده رئیس قوه قضاییه در هیئت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی کشور خواستار هماهنگی دستگاه ها برای تعیین تکلیف کالاهای قاچاق و متروکه شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از تحویل 277 دستگاه ماشین آلات راه سازی وارداتی به ارزش بیش از 22 هزار میلیارد ریال از بنادر و گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر به سازمان اموال تملیکی با اجرای رأی دیوان عدالت اداری در یک هفته اخیر خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی گفت:ارزش پرونده های فروش در سال گذشته نسبت به سال 1401 رشد 68 درصدی داشت.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: سازمان اموال تملیکی استان آذربایجان غربی نیازمندی های ویژه از لحاظ امکانات دارد که باید برطرف شود پس لازم است وزارت اقتصاد بودجه لازم را تخصیص دهد.
حراج لوازم خانگی نو ازسوی سازمان اموال تملیکی از روز شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 برای دور پنجم در سال جاری برگزار می شود.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اگر مجوز ورود موقت ماشین آلات معدنی و راه سازی صادر نشود، پس از مهلت اولیه و ثانویه، ورود موقت این دست ماشین آلات که می بایست مرجوع و از کشور خارج گردند، مشمول مقررات متروکه شده و در مزایده سازمان اموال تملیکی به فروش می رسند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد در مزایده 1150 این سازمان 324 ردیف املاک و مستغلات به فروش گذاشته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
برای خرید اموال متروکه از اموال تملیکی باید براساس شیوه نامه ای که در سال 1398 منتشر شده است اقدام شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۴   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: با ایجاد سامانۀ واحد میان گمرکات، بنادر و سازمان اموال تملیکی و اتصال این سامانه به سامانۀ جامع تجارت از بسیاری از نواقص و ناهماهنگی ها که سبب ترخیص نشدن کالاها می شود، جلوگیری به عمل می آید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - رییس قوه قضاییه گفت: ضرورت دارد پرونده های سازمان اموال تملیکی که در تعزیرات رسیدگی می شوند با سرعت و دقت بیشتری تعیین تکلیف و به سرانجام برسند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش دست های مهربانی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان اموال تملیکی و تشکل های دینی در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رزمایش دست های مهربانی با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی، سازمان اموال تملیکی و تشکل های دینی در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
واردات کالاهای گروه چهار در حالی توسط سران قوا و با دستور رهبری ممنوع اعلام شده که گروهی با دور زدن قانون و کمک سازمان اموال تملیکی وارد می کنند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۶    
رئیس سازمان اموال تملیکی استان تهران گفت: طرح شناسه کالا در سازمان اموال تملیکی استان تهران از امروز به مدت یک ماه اجرایی می شود.
اکوایران: طبق اعلام سازمان اموال تملیکی استان تهران، اخیرا 7 هزار تن چای خارجی در مزایده اموال منقول به فروش گذاشته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل اموال تملیکی استان تهران گفت: در حراج خرده فروشی استان تهران از خرداد ماه سال گذشته 16 میلیارد تومان حراج انجام شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان اموال تملیکی استان تهران گفت: اولین مزایده اموال منقول و غیر منقول سازمان اموال تملیکی استان تهران از سوم تا 11 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
نیک نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همانطور که میدانیم زمینه و هدف پدیده قاچاق و تاثیر مخرب آن در امر تولید و تجارت قانونی و سرمایه گذاری و اشتغال ، امنیت اقتصادی را به خطر می اندازد و باید با جدیت با آن مبارزه کرد. ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از الزامات تحقق شعار سال است، اظهار کرد: تلاش سازمان اموال تملیکی برای تحقق شعار سال، تسریع در روند تعیین تکلیف مواد اولیه برای بخش تولید است. به گزارش روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در حکمی عباس پوریانی را بعنوان رئیس کل دادگستری استان مازندران منصوب کرد. پوریانی در کارنامه مدیریتی خود، رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب تهران، دادستان مرکز استان گلستان وحاکم شرع در سازمان اموال تملیکی کشور را داشته است ...
شادا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق کالا یکی از الزامات تحقق شعار سال است، اظهار کرد: تلاش سازمان اموال تملیکی برای تحقق شعار سال، تسریع در روند تعیین تکلیف مواد اولیه برای بخش تولید است.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام حضور یافت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
سعید غلامی باغی در گفت وگو با ایران اکونومیست اظهار داشت: در راستای تاکید رییس جمهور مبنی بر سرعت بخشی در تعیین و تکلیف کالاها و با همکاری قوه قضاییه کالاهای رسوخ شده در انبارهای سازمان اموال تملیکی تعیین تکلیف شد. ...
گیلانستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی گیلان با بیان اینکه تعداد پرونده های تشکیل شده طی سال 1401 نیز یک هزار و 429 مورد بوده است، گفت: این تعداد تشکیل پرونده طی سال 1402 برابر با یک هزار و 571 مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال 1401، ارزش ریالی 136 درصد رشد داشته است.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
حضور در روز قدس امسال با توجه به فجایعی که رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی به بار آورده است اهمیت دوچندانی دارد تا همه دولتهای زورگو بدانند که مردم ما با تمام توان حامی مستضعفان و محرومان دنیا هستند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۵:۰۵    
رئیس کل دادگستری استان ایلام گفت: از ابتدای سال به تعداد 627 فقره پرونده رسیدگی شد که ازاین تعداد 348 پرونده از طریق (مزایده، مذاکره و حراج) به فروش رسیده است و برای تعداد 120 فقره انهدام، 128 پرونده استرداد و تعداد 31 پرونده واگذاری انجام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به اعلام سازمان اموال تملیکی اولین حراج خرده فروشی سال 1403 این سازمان برای فروش کالاهایی مانند لوازم خانگی برقی، لوازم آشپزخانه و کالای دیجیتال از روز 14 فروردین آغاز شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۷    
با توجه به اعلام سازمان اموال تملیکی اولین حراج خرده فروشی سال 1403 این سازمان برای فروش کالا هایی مانند لوازم خانگی برقی، لوازم آشپزخانه و کالای دیجیتال از روز 14 فروردین آغاز شده و قرار است به صورت هفتگی مزایده برگزار شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اعلام سازمان اموال تملیکی اولین حراج خرده فروشی سال 1403 این سازمان برای فروش کالاهایی مانند لوازم خانگی برقی، لوازم آشپزخانه و کالای دیجیتال از روز 14 فروردین آغاز شده و قرار است به صورت هفتگی مزایده برگزار شود.
معاون بهره برداری و فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: حراج های خرده فروشی در سال 1403 به صورت روزانه از شنبه تا سه شنبه هر هفته برگزار خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هئیت مدیره سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از رشد 68 درصدی فروش کالا در سال گذشته خبر داد و گفت: همکاری قوه قضاییه و قوه مجریه باعث ارتقای عملکرد این سازمان شده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۱    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان شمالی ازتعیین تکلیف بیش از 70 درصد اموال نگهداری شده در انبار های گمرک و سازمان اموال تملیکی در سال 1402 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
حاکم شرع سازمان اموال تملیکی گفت: از زمان ورود هیئت مدیره جدید سازمان اموال تملیکی در سال 1401 تا به امروز، فروش اموال منقول این سازمان در مقایسه با مدت مشابه سال های گذشته، 425 درصد افزایش را نشان می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، پیش از روی کار آمدن دولت سیزدهم انبارهای سازمان اموال تملیکی در استان های مختلف وضعیت نابسامانی داشت. از آنجایی که این انبارها قفسه بندی نداشت و مجهز به سیستم آتش نشانی نبود، مشکلاتی را ایجاد و باعث شده بود تا کالاها بر روی هم انباشته شده و از بین بروند ...
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، مجتبی قهرمانی در مورد ساماندهی فعالیت سازمان اموال تملیکی و تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارهای این سازمان در یک سال گذشته گفت: اداره کل اموال تملیکی استان در سال گذشته، بخش قابل توجهی از کالاهای متروکه و قاچاق را هم از لحاظ حجم و هم از لحاظ ارزش ریالی ...
مدیرکل راه آهن قم از تخلیه و دپوی اولین محموله کانتینری متعلق به سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی قم در پایانه کانتینری استان قم خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کارگروه نظارت و پایش سازمان اموال تملیکی با حضور در بیرجند به عنوان مرکز استان خراسان جنوبی، بیست و نهمین سفر دوره ای خود را برگزار کردند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۷    
نشست هم اندیشی مدیران استان خراسان جنوبی مشترک از اعضای کارگروه اعزامی پایش و نظارت سازمان اموال تملیکی برگزار شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرسی اداره کل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: نظام اداری سازمان اموال تملیکی به واسطه مجموعه سفرهای نظارتی استانی ارتقاء خواهد یافت.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز مرتضی ذاکریان پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه هم اندیشی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با تقدیر و تشکر از رویکرد جدید ریاست سازمان اموال تملیکی کشور در راستای بازدید از استان ها و بررسی مسائل و مشکلات ادارات کل اموال تملیکی عنوان کرد ...
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : مدیرکل پایش، نظارت و مدیریت عملکرد سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نشست هماهنگی مدیران استانی دستگاه های اجرایی خراسان رضوی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در پی دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور، دفتر بازرسی امور ویژه مامور پایش مستمر انبارهای گمرک، بنادر و سازمان اموال تملیکی سراسر کشور شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور به همراه رئیس سازمان اموال تملیکی از انبار های اموال تملیکی استان بوشهر بازدید کرد و گفت: این اداره کل در جهت جلوگیری از تضییع حقوق بیت المال عملکرد خوبی داشته است.
اقتصاد آنلاین / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۰:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد اظهار داشت: چای دبش با دستور قضایی در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار گرفته چراکه حکم توقیف دارد