دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۱:۱۹Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اموال تملیکی»

استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بازدید از انبار های سازمان جمع آوری اموال تملیکی استان با حضور رئیس سازمان اموال تملیکی کشور،معاون سیاسی استاندار مرکزی و مسئولین مرتبط در مورخ 1402/3/11 انجام گردید
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان زنجان با بیان اینکه پرونده های متعددی در سازمان اموال تملیکی مورد بررسی قرار می گیرد گفت: 101 پرونده اموال تملیکی در دو ماهه نخست امسال در استان زنجان تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور با بیان اینکه خوردوهای شوتی و حمل کالا با آنها کاملا سازمان یافته اتفاق می افتد، گفت: سازمان اموال تملیکی برای تعیین تکلیف کالا نیازمند احکام قضایی است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی وظیفه جمع آوری و فروش کالاهای متروکه و قاچاق را به عهده دارد. این سازمان مانند دستگاه های دیگر هر چند سال یک بار قوانین خود را به روز می کند اما بررسی ها نشان می دهد از ابتدای سال 90 تغییری در قوانین این بخش مشاهده نشده و حراج ها به صورت سنتی برگزار می شده اما این رویه از ابتدای ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، گفت: شفافیت، ایجاد رقابت و حذف واسطه ها و استفاده عموم افراد جامعه از حراج ها مهمترین دستاورد حراج خرده فروشی برخط است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین پرونده سال گذشته سازمان اموال تملیکی، فروش خودرو های وارداتی و عایدی 5 هزار میلیارد تومانی از محل فروش برای دولت بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به جزئیات نخستین حراج خرده فروشی این سازمان که از دیروز آغاز شده است، گفت: مزایده خودروهای سواری در تیرماه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی برای تعیین تکلیف ده ها میلیارد تومان ماشین آلات صنعتی و اموال تملیکی، اموال منقول ، ماشین آلات راهسازی و مزایده ویژه استان تهران مزایده برگزار می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان اموال تملیکی وضعیت ده ها میلیارد تومان ماشین آلات صنعتی بلاتکلیف مانده را با انتشار مزایده مشخص می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن اطلاعیه سازمان اموال تملیکی به این شرح است. 1- مزایده 268 سراسری اموال منقول ( 30 استان ) ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تور رسانه ای راویان پیشرفت را برای اجرا در سطح کشور کلید زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: این سازمان در سال گذشته 31 هزار میلیارد تومان کالا را تعیین تکلیف نموده و در خصوص اعاده کالاها 1025 درصد رشد را نسبت به سال 1400 شاهد بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مجموعه انبارهای مکانیزه سازمان اموال تملیکی استان قم با حضور قائم مقام و عضوهیات مدیره سازمان اموال تملیکی کل کشور برگزار شد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان اموال تملیکی اظهار داشت: 3 هزار و 584 دستگاه خودرو در خرداد ماه به مزایده گذاشته می شود که از این تعداد 2 هزار و 897 دستگاه خودرو سبک، 300 دستگاه خودرو سنگین ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی درباره امحای سرم در سال های کرونایی صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اجتهادی، مدیر عامل سازمان اموال تملیکی گفت: به دلیل ناهماهنگی بین اداره ها و دستگاه ها 259 تُن سرم اروپایی و از یک برند خوب امحاء شد!
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در بین حراست دستگاه های اقتصادی کشور، عنوان برتر و برگزیده را کسب کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۱    
جلسه پیگیری سند دار شدن خانه های کوی مدرس اهواز به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و با حضور مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان، معاونان شهرسازی و املاک شهرداری اهواز و اعضای گروه جهادی شهیدان فرجوانی و معاون املاک سازمان اموال تملیکی برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: رشد 500 درصدی فروش اموال تملیکی و رشد یک هزار و 200 درصدی اعاده کالا در سال گذشته، در کشور رکورد زد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل سازمان اموال تملیکی از احتمال راه اندازی سامانه حراج خرده فروشی الکترونیک در هفته آینده با حضور وزیر اقتصاد خبر داد و گفت: راه اندازی حراج خرده فروشی الکترونیک در بستر سامانه تدارکات الکترونیک دولت دست واسطه ها را از اموال تملیکی کوتاه خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
اجتهادی گفت: رشد 500 درصدی فروش اموال تملیکی و رشد یک هزار و 200 درصدی اعاده کالا طی سال گذشته، دستاوردهای این سازمان را در حد نصاب قابل محسوسی قرار داده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره سازمان اموال تملیکی: ماندگاری بی مورد برخی از این کالاها و عدم تعیین تکلیف آنها در زمان خودش، منجر به رسوب این کالاها در انبارها شده است و جدای از موضوع نگهداری آنها تاکنون، باید توسط دولت هزینه زیادی برای نابودی آنها پرداخت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور مدیر عامل سازمان اموال تملیکی گفت:احصای کالا موسوم به انبارگردانی الکترونیکی و تعیین تکلیف سریع تر کالاهای موجود در انبارها و ساماندهی آنها در دستور کار نخست این سازمان است.
10 دستگاه واگن با هدف ارتقای کیفیت و کمیت خدمات مسافری ریلی در آذربایجان غربی از سوی سازمان اموال تملیکی به ناوگان حمل و نقل ریلی این استان واگذار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - مدیرعامل سازمان اموال تملیکی کشور گفت: در یک سال گذشته انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از 31 هزار میلیارد تومان در انبارهای این سازمان تعیین تکلیف شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۶    
خبرگزاری میزان _ ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در ابتدای دوره آموزشی قضائی با عنوان"تحلیل کاربردی قانون اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز" که با حضور اجتهادی رئیس سازمان اموال تملیکی کشور در دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه برگزار می شد بیان داشت ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور بهره مندی از تجربیات اجرایی، سیاستگذاری، برنامه ریزی، تبادل تجربیات، نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات، تشریح برنامه های عملیاتی سال1402 و ارزیابی عملکرد ادارات از جوانب مختلف، بازدید ستادی از ادارات کل استان ها در دستور کار حوزه پایش و نظارت سازمان اموال تملیکی قرار گرفت.
راه پرداخت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره 74572 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشی از شبکه عصر تراکنش است. راه پرداخت فعالیت خود را از دوم اردیبهشت ماه 1390 شروع کرده و اکنون پرمخاطب ترین رسانه ایران در زمینه فناوری های مالی، بانکداری و پرداخت و استارت آپ های فین تک است. ...
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان اموال تملیکی در مزایده فوق العاده اموال منقول انبارهای تملیکی استان تهران، مقادیری طلا و نقره در معرض فروش قرار داده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ایلام با مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره )، استان در زمینه های مختلف همکاری دیدار و گفتگو کردند
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: در اولین مزایده سراسری الکترونیکی اموال منقول سازمان اموال تملیکی که در اردیبهشت ماه برگزار شد، چهار هزار و 790 میلیارد ریال کالا به فروش رفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از مرکز توسعه تجاری الکترونیکی (تتا) در راستای ایجاد فضای رقابتی سالم و شفاف برای عموم مردم کشور، از این پس حراج های سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه تدارکات الکتروینکی دولت برگزار می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، آرش عسکری اعلام کرد: با توجه به هماهنگی های انجام شده با سازمان اموال تملیکی، نخستین حراج در سامانه منتشر شده و در حال برگزاری است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
مزایده الکترونیکی سراسری شماره 267 اموال منقول سازمان اموال تملیکی تمدید شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند برای دیدار عمومی و ملاقات چهره به چهره با مدیرعامل سازمان جمع آوری و اموال تملیکی نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
نشست هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی با مدیران کل ستادی این سازمان در قالب شورای مدیران با رویکرد اجرایی برنامه عملیاتی سال 1402 در سالن شهدای این سازمان برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از تعیین تکلیف 31 هزار میلیارد تومان از کالا های اموال تملیکی در سال 1401 خبر داد و گفت: تعامل و همکاری قوای مجریه و قضاییه در موضوع ساماندهی اموال به منظور ممانعت از رسوب کالا و جلوگیری از تضییع حقوق عامه و بیت المال موثر بوده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از رشد 450 درصدی فروش کالاهای اموال تملیکی در سال 1401 خبر داد.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد تعدادی از املاک تحت اختیار خود را از طریق مزایده سراسری شماره 1137 با جزئیات مندرج در اسناد مزایده و با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) و به صورت الکترونیکی به فروش برساند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد کالاهای تحت اختیار خود را با بهره گیری از سامانه مزایده الکترونیک دولت به صورت اینترنتی در مزایده 267 به فروش برساند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قم، گفت: در سال 1401 در نتیجه 11 بازدید مسئولان قضایی استان از انبار های سازمان اموال تملیکی استان 350 پرونده سازمان اموال تملیکی تعیین تکلیف شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره و قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی توفیقات سازمان اموال تملیکی را مرهون نگاه دغدغه مندانه کارکنان سازمان بیان کرد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بازاریابی و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اردشیر رستمی بعنوان مدیرکل ارزیابی و فروش سازمان اموال تملیکی کل کشور منصوب گردید.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
شرایط شرکت در مزایده های اموال منقول و غیرمنقول سازمان اموال تملیکی مشخص شد. طبق جزئیات اعلام شده، متقاضیان بایستی 9 بند تعیین شده را رعایت کنند و در غیر این صورت، سازمان در قبال پذیرش ضمانتنامه های غیر معتبر مسئولیتی نخواهد داشت.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
در پی موافقت سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با استعفای حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سادات ابراهیمی، صبح امروز مراسم تکریم و معارفه معاون هیأت عالی نظارت سازمان اموال تملیکی در محل وزارتخانه امور اقتصادی و دارایی انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش سازمان حسابرسی، خسارت کارشناسی آتش سوزی سال 1400 سازمان اموال تملیکی 321میلیارد تومان بوده اما خسارت تعیین شده از سوی کارشناس بیمه 12 میلیارد تومان است ضمن اینکه به دلیل عدم پیگیری و عدم تعیین علت آتش سوزی امکان تعدیل حساب ها وجود ندارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سال گذشته با اقدامات قضایی و بازدیدهای مستمر مسئولان قوه قضاییه بخش زیادی از کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی و گمرکات تعیین تکلیف شد. تیتربرتر، به نقل از قوه قضائیه، در راستای انتقاداتی که در سال های اخیر نسبت به نحوه نگهداری کالاهای توقیفی در انبارهای سازمان اموال تملیکی مطرح شد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۵    
311 فقره پرونده سازمان اموال تملیکی به ارزش حدود 170 میلیارد ریال در سال گذشته با همت دادگستری استان یزد تعیین تکلیف شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، آمارهایی از رشد 500 درصدی فروش، رشد 700 درصدی در اعاده کالاهای اموال تملیکی، تجهیز و ساماندهی انبارهای اموال تملیکی مهر تاییدی بر اقدامات دولت سیزدهم در اهتمام به تضییع حقوق مردم است. ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رضا افلاطونی رئیس سازمان امور اراضی کشور با حضور در سازمان اموال تملیکی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.