پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۲۶Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

وزارت امور اقتصادی و دارایی (mefa.gov.ir)

وزارت امور اقتصادی و دارایی 26 اسفند 1394 وزارت امور اقتصادی و دارایی 28 اسفند 1395 وزارت امور اقتصادی و دارایی 4 اردیبهشت 1396 وزارت امور اقتصادی و دارایی 26 اسفند 1398 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 اسفند 1399 وزارت امور اقتصادی و دارایی 29 اسفند 1400 وزارت امور اقتصادی و دارایی 29 اسفند 1401 وزارت امور اقتصادی و دارایی 31 فروردین 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 31 اردیبهشت 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 31 خرداد 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 31 تیر 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 31 مرداد 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 شهریور 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 29 مهر 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 آبان 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 آذر 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 دی 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 30 بهمن 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 1 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 2 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 3 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 4 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 5 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 7 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 8 اسفند 1402 وزارت امور اقتصادی و دارایی 9 اسفند 1402 
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور، شفافیت را از اقدامات موثر پیشگیرانه و شناسایی مصادیق فساد عنوان کرد و گفت: وزارت اقتصاد در بحث شفافیت گام های خوبی را برداشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تعالی فرهنگ سازمانی و سلامت اداری سازمان اداری و استخدامی تاکید کرد: برای سالم سازی سیستم اداری باید فرآیند اداری همه دستگاه ها سالم سازی شود تا از این راه زمینه بروز فساد گرفته شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه در مقابله با فساد هیچ کسی مصون نیست و خط قرمزی وجود ندارد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با تشریح اقدامات این وزارتخانه در شناسایی و مبارزه با فساد تاکید کرد: هر قدر برای مبارزه با فساد انرژی و وقت هزینه کنیم، شاهد ده ها برابر ثمره آن خواهیم بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در حاشیه رونمایی از سامانه مدیریت ریسک فساد این وزارتخانه، عملیاتی شدن سامانه مذبور را، اقدامی ریشه ای برای حل مشکل فساد در کشور خواند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
"سامانه مدیریت ریسک فساد وزارت امور اقتصادی و دارایی" بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) طی مراسمی با حضور دکتر سید احسان خاندوزی و نمایندگان رسانه های گروهی رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سالروز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت اعلام کرد: در 9 ماهه امسال رشد اقتصادی با نفت مثبت 6.68 و بدون نفت 4 درصد بود و به این ترتیب در 9 ماهه امسال دومین رکورد دولت سیزدهم در رشد اقتصادی مثبت 6 از سال 1396 به بعد شکسته ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
هشتادمین نشست هیئت مقررات زدایی به ریاست وزیر اقتصاد برگزار شد و برخی پیشنهادها برای بهبود محیط کسب وکار به تصویب رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کارگروه مشترک پلیس و گمرک برای اجرای مطلوب تر قانون ساماندهی مبادلات مرزی تشکیل می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
گمرک ایران گزارشی از 10 شاخص آماری و عملکردی گمرک در 11 ماهه سال جاری را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در مراسم رونمایی از نخستین سند ملی ارزیابی ریسک در مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم در تشریح رسالت وزارت اقتصاد در دولت سیزدهم اظهار داشت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مجارستان در روزهای اخیر، تصریح کرد: چه مخالفان خوششان بیاید یا خیر؟ کشور های مستقل ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای گفت: کاهش زمان رسیدگی در مجموع از میانگین 1277 روز به میانگین 180 روز دستاوردی بزرگ است که با تأکیدات و حمایت های وزیر محترم امور اقتصادی و ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سی و سومین جلسه کمیته تخصصی مولد سازی دارایی های دولت به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم رو نمایی از نخستین سند ملی ارزیابی ریسک در مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم با حضور دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر رحیمی وزیر دادگستری ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
بسمه تعالی مطابق اعلام بانک مرکزی ج.ا.ا فهرست بانکهای بدهکار به بانک مذکور برای بهره مندی از ظرفیت اسناد تسویه خزانه نوع دوم و در اجرای جزء (2) بند (ث) تبصره (6) قانون بودجه سالجاری به شرح ذیل ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک ایران گفت: حجم مبادلات تجاری کشورمان در 11 ماه سال جاری با کشورهای همسایه با 2.5 درصد افزایش به رقم 55 میلیارد و 275 میلیون دلار رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرآیندها و نحوه اجرای جزء (2) بند (ث) تبصره (6) قانون بودجه سال 1402 کل کشور (موضوع اسناد تسویه خزانه نوع دوم) تعیین و ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
پس از برگزاری اولین دوره مدرسه زمستانه سیاستگذاری اقتصادی در دو مرحله عمومی و تخصصی؛ آیین اختتامیه این دوره برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۰۶ سایت دیگر  
گمرک ایران اعلام کرد: در 11 ماه سال جاری 22 میلیون و 881 هزار تن کالای اساسی به ارزش 17 میلیارد و 826 میلیون دلار وارد کشور شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفری دو روزه به یزد از بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی بازدید و با مسئولان اجرایی و مدیران اقتصادی بخش های دولتی و خصوصی و بررسی مسائل و مشکلات فراروی این بخش ها ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به یزد با شرکت در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، برای تعدادی از واحدهای تولیدی که با مشکل رکود و یا کمبود منابع اعتباری مواجه هستند دستوراتی صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اجرای طرح های مختلف اقتصادی، سرمایه گذاری، تولیدی و صنعتی که در هر نقطه از کشور و استان اجرا می شود باید بر اساس نیازها، شرایط و قابل توجیه باشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۵    
بخشنامه شماره (5) خزانه داری کل کشور در خصوص فرآیندها و نحوه صدور اسناد تسویه خزانه نوع دوم
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سفر به استان یزد عصر جمعه چهارم اسفند از دو واحد تولیدی و صنعتی یزد بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دو مجتمع گردشگری، رفاهی با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در بخش نیر شهرستان تفت از توابع استان یزد به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در یزد گفت: در دو سال گذشته شاهد دستاوردهای بسیار ارزشمندی در حوزه های تولید، صنعت، اشتغال، رونق و سرمایه گذاری هستیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت به منظور تحقق اهداف نظام در عرصه تولید و کمک به واحدهای صنعتی به دنبال رفع نیازهای آنها از جمله ارزی می باشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
7 طرح اقتصادی و سرمایه گذاری استان یزد با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر توجه بیشتر بانک ها به رشد سرمایه گذاری در کشور گفت: بانک های استانها، فضای سرمایه گذاری را برای صنایع فراهم کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شادا، مدیر کل اطلاعات پولی و مبارزه با پولشویی معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات طی سخنانی در گردهمایی حراست های وزارت اقتصاد بیان کرد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی در سفر به یزد روز جمعه از مجتمع گردشگری در حال ساخت کارخانه سعادت نساجان یزد بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی صبح امروز جمعه (چهارم اسفند) در اولین برنامه دومین روز سفر خود به اتان یزد با حضور در گلزار شهدای گمنام میدان امیر چقماق یزد با قرائت فاتحه و نثار شاخه های ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تصمیم مثبت هیات دولت برای تولیدکنندگان خبر داد؛ بر این اساس تولید کنندگان می توانند از اوراق گام بابت رفع بدهی های خود استفاده کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مسائل، مشکلات، نیازها و مطالبات بخش های دولتی و خصوصی حوزه اقتصادی استان یزد در نشستی با حضور دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و مهران فاطمی استاندار یزد مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی برای بازدید از بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مراسم افتتاحیه همایش تجاری ایران و مجارستان، عنوان داشت، با توجه به ظرفیت های دو کشور، مجارستان شریکی بسیار خوب برای ایران در منطقه محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر خاندوزی در نشست مشترک خبری با پیتر سییارتو وزیر امور خارجه و تجارت مجارستان که در پایان نشست کمیسیون همکاری های مشترک اقتصادی دو کشور برگزارشد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان طی سخنانی در جریان برگزاری چهارمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و مجارستان برگزاری کنفرانس را نشانه این خواند که فشارهای برخی کشورها ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
قائم مقام دفتر بازرسی ویژه نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: نقش مهم حراست ها در مقابله با فساد از طریق استقرار کامل نظام شایسته گزینی محقق خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مقارن هفته پاسداشت سربازان گمنان امام زمان(عج) دومین روز گردهمایی حراست های وزارت امور اقتصادی و دارایی با سخنان رئیس سازمان حراست کل کشور در یزد آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز نوسازی اداری و توسعه مدیریت وزارت اقتصاد، تجربه اجرای برنامه های تحولی دولت مردمی در وزارت اقتصاد را منحصر به فرد دانست و افزود: دستاوردهایی نظیر پرداخت به ذی نفع نهایی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر اقتصاد در گردهمایی حراست های وزارت اقتصاد گفت: تقارن گردهمایی حراست های وزارت اقتصاد با هفته سربازان گمنام امام زمان را باید به فال نیک گرفت .
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی اقتصادی ایران از نمایشگاه رسانه های ایران بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز حراست وزارت اقتصاد در گردهمایی توجیهی، آموزشی حراست های این وزارت خانه که در یزد برگزار می شود گفت: تحول در حراست با توجه به تغییرات تهدیدات امری اجتناب ناپذیر است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی روز های پنجشنبه و جمعه مورخ سوم و چهارم اسفند ماه برای بازدید از بخش های مختلف اقتصادی، تولیدی و صنعتی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد در سفر به یزد از واحدها و بخش های مختلف اداری، اقتصادی، خزانه داری و مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی امروز از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران بازدید می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور از تخصیص 20 هزار میلیارد تومان به طرح دارویار برای رفع مشکلات حوزه دارو اشاره کرد و همچنین ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بر اساس اعلام مرکز آمار، تورم ماهانه در بهمن ماه 1.4 درصد بوده که پایین ترین نرخ تورم طی 2 سال گذشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گردهمایی آموزشی، توجیهی حراست های وزارت امور اقتصادی و دارایی یزد روز چهارشنبه در یزد آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی از نمایشگاه رسانه های ایران بازدید و با اهالی رسانه گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های کشور بازدید و با اهالی رسانه گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تمدید مهلت دستگاه های اجرایی طلبکار برای تعیین تکلیف درخواستهای مرتبط با صدور اسناد تسویه خزانه نوع اول تا ساعت 16:00 روز دوم اسفند ماه سال 1402
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
از صبح روز چهارشنبه دوم اسفندماه نشست کارشناسی چهارمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مجارستان با حضور کارشناسان دو کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نقش نظارتی رسانه ها تاکید کرد: رسانه ها باید بر عملکرد مسئولان و مدیران نظارت کنند و نگاه انتقادی و یا نقد منصفانه بر عملکرد آنها داشته ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گفته معاون پارلمانی و حقوقی وزارت اقتصاد به زودی مرکز تامین مالی تولید در وزارت اقتصاد برای تامین مالی تولید کنندگان از محل اعتبارات تبصره 18 قانون بودجه سنواتی ،سرمایه گذاری خارجی، نظام بانکی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران صبح امروز پس ازعضویت ایران در نخستین نشست کارگروه مشترک سرمایه گذاری کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای در تهران اظهار ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۴۸ سایت دیگر  
در میز خدمت 4 اتحادیه بزرگ صنفی عنوان شد؛میز خدمت تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا برای چهار اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان عینک،دستگاه های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیته اصلی پدافند غیر عامل و مدیریت بحران وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاون امور زیر بنایی سازمان پدافند غیر عامل کشور و ریاست معاون توسعه مدیریت و منابع وزارتخانه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم رونمایی از سه ابزار تأمین مالی زنجیره ای بانک تجارت، ضمن ارزشمند خواندن این اقدام، تأکید کرد: این نمونه تأمین مالی هوشمند باید تکثیر و تبدیل به یک فرهنگ شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یکصد و نوزدهمین نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس و اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و نمایندگان بخش های خصوصی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از هدفگذاری این بانک برای ساخت 100 هزار واحد مسکونی در سال آینده خبر داد و گفت: سیاست بانک مسکن از پرداخت تسهیلات به سمت شهرک سازی که معادل تمدن سازی است رفته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه ایران با حضور در نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه های رسانه های گروهی در این نمایشگاه بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد که در مراسم بزرگداشت مقام جانباز و به مناسبت میلاد خجسته علمدار کربلا حضرت ابوالفضل علیه السلام در جمع ایثارگران وزارت امور اقتصادی و دارایی سخن میگفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه شماره (3)که توسط خزانه دار کل کشور به کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شده ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در مراسمی از خزانه داری کل کشور و همچنین بانک مرکزی در اجرای پروژه کلیدی سیاست پرداخت اعتباری در راستای پرداخت به ذینفع نهایی تقدیر کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاست گذاری اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه احتمال تمدید 2 تا سه ماهه اعطای اعطای تسهیلات اشتغالزایی قرض الحسنه به نهادهای حمایتی موضوع جزء 3 بند ب تبصره 18 قانون بودجه وجود دارد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی شرکت سرمایه گذاری استان زنجان با نماد وسزنجان به طور فوق العاده روز سوم اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی به طور فوق العاده سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی صبح امروز در وزارت اقتصاد برگزار شد و پس از استماع گزارش عملکرد این سازمان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
کتاب تاریخ شفاهی دفتر امور شرکت های دولتی توسط دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شورای معاونین وزارت امور اقتصادی و دارایی به ریاست دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در سالن جهاد اقتصادی این وزارتخانه برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه نشست مدیران ستادی و اجرایی گمرکات کشور، با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و حسین رحیمی رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا از دو تن از خانواده های شهدای گمرک، تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در آیین رونمایی از فاز اول گمرک هوشمند، ابراز امیدواری کرد، گمرک جمهوری اسلامی، از ابتدای تابستان سال آینده، وارد فاز دوم این پروژه شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در دیدار با دانشجویان گفت: از منظر مبانی نظری نباید منابع بودجه دولت را به یک جریان درآمدی ناپایدار مثل نفت گره بزنیم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با حضور در دومین روز از گردهمایی فصلی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان ها بر ضرورت تخصیص بودجه فرهنگی برای ترویج و توسعه فرهنگ نماز خوانی بین کارکنان ادارات تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با تشریح مجموعه اقدامات دولت سیزدهم در انضباط بخشی مالی و پولی، مهار موتورهای تورم زا و همچنین اقدامات کوتاه مدت برای مقابله با تورم ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۸    
کلیه کاربران دستگاه های اجرایی بدهکار می بایست در انتخاب کد طبقه بندی اشخاص متقاضی مطابق ماهیت حقوقی شخص متقاضی دقت لازم به عمل آورند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایوب فرامرزی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس در جمع مسئولان و اساتید دانشگاه شیراز بیان داشت: شناسایی و حل چالش های اقتصادی استان در قالب تفاهم نامه مشترک گام بلندی در استفاده از ظرفیتهای نخبگان ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا نوروزی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گیلان: با ورود فقط سه کد (شماره سریال کارت ملی، شناسه/کد مجوز و کد پستی محل کسب) در درگاه ملی مجوزها (mojavez ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۷:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
دکتر خاندوزی در دیدار با رستم مینیخانف رییس جمهور تاتارستان با اشاره به میزبانی کازان از اجلاس آتی بریکس ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
با هدف تسهیل دسترسی به قوانین ناظر بر شرکت های دولتی، کتاب اهم قوانین شرکت های دولتی توسط دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شادا، به مناسبت گرامیداشت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، جمعی از مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع با حضور در محل کار همکاران جانباز و ایثارگر از رشادت ها و ایثارگری ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نخستین روز "چهارمین نشست سراسری مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان ها" به ریاست دکتر رضا خواجه نائینی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بسیاری از کالا های اساسی از جمله مواد خوراکی و کالا های مصرفی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه تحریم ها انتخاب طرف مقابل بود نه ایران، اظهار داشت: حتما برای دولت هم بهینه بود که تحریم ها و موانع موجود رفع شود و ما در دولت تلاش می کنیم تا مسائل و مشکلات اقتصاد را ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد طی سخنانی در چهارمین گردهمایی سراسری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها از تهیه آیین نامه ای به منظور ضابطه مند شدن پرداخت اعتبارات کمکی به استان ها خبر ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس این اطلاعیه، حسب تصمیمات اتخاذ شده در راستای تأمین مالی بهینه، بیست و نهمین هفته عرضه اوراق مالی اسلامی منتهی به مورخ 1402/11 ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۷    
اطلاعیه مهلت تایید درخواست ها در زیرسامانه صدور اسناد تسویه خزانه برای دستگاه های اجرایی بدهکار و طلبکار وفق مفاد بخشنامه شماره دو خزانه داری کل کشور موضوع نامه شماره 216193/ 57 مورخ 1402/11 ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی می گوید: با همکاری سه قوه درحال حاضر همه اموال وکالاهایی که در انبارهای مختلف و بنادر از دهه 60 تا 90 باقی مانده بود، تعیین تکلیف شد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
تا 23 بهمن ماه تعداد 20 هزار 637 شناسه یکتا برای پروانه های کسب قدیمی از درگاه ملی مجوزها صادر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اشاره به افزایش 30 درصدی عبور ترانزیتی کشور و گذشتن از مرز 14.2 میلیون تن در پایان دی ماه ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی و رفع اختلافات حقوقی دستگاه های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهوری، از رویکرد تخصصی معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد که موجب رفع بخش قابل توجهی از چالش های حقوقی مبتلابه شده ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی ادارات حقوقی سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارتخانه را، پرچمدار مقابله با فساد و تضییع حقوق بیت المال خواند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
با هدف تسهیل دسترسی به مبانی قانونی تشکیل و شیوه اداره هر کدام از شرکت های دولتی، کتاب مبانی تشکیل و اساسنامه های شرکت های دولتی توسط دفتر امور شرکت های دولتی وزارت اقتصاد منتشر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...