دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۴:۵۴Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر امور اقتصادی و دارایی»

ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هوشمندسازی اقتصاد رویکرد قطعی دولت است، گفت: در حال حاضر از 15 دستگاه ایکس ری کانتینری به 17 دستگاه رسیده ایم و در یکی - دو سال آینده نیز بیش از این مقدار به ظرفیت فعلی اضافه می شود که در سه ماه آینده هر سه ماه یکبار یک افتتاح جدید در حوزه ایکس ری های ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هوشمندسازی در عرصه اقتصادی رویکرد قطعی دولت سیزدهم است و ادامه دهنده تلاش ها در این زمینه با سرعت بیشتر هستیم که تلاش می شود در این راستا از ظرفیت شرکت های دانش بنیان بهره مند شویم.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۳ ساعت پیش    
نامه ای از سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی درباره واگذاری سهام برخی شرکت های دولتی منتشر شده است که با رویکرد علمی نامبرده در تناقض است.
اقتصاد آنلاین / پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۶:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بهزاد شیری ، مدیرعامل پست بانک ایران، در دیدار با سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارشی از عملکرد این بانک ارائه کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی اخیرا درخواست فروش بخشی از سهام ایران خودرو و سایپا را به دولت ارائه کرده است. براساس این درخواست و درصوت تصویب نهایی در دولت، 4 درصد از سهام ایران خودرو و سایپا به صورت مجزا به فروش خواهد رسید. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
علی اکبر اسماعیل آبادی با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان عضو جدید هیأت عامل سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۵    
گرگان - ایرنا - سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به گلستان برای برگزاری چند نشست و حضور در منطقه آزاد اینچه برون، مهمترین رویداد خبری این استان در هفته گذشته بود که به دلیل نقش این منطقه ویژه در اقتصاد، امید ساکنان این دیار را به بهبود معیشت و اشتغال افزایش داد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از برگزاری نشست اضطراری نجات خلیج گرگان و میانکاله در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: از ظرفیت قرارگاه خاتم برای نجات خلیج گرگان استفاده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۱    
گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با سفر به گلستان علاوه بر بازدید از آخرین وضعیت منطقه آزاد اینچه برون ابراز امیدواری کرد که با تکمیل طرح تفصیلی این منطقه ویژه اقتصادی شاهد ثمر بخشی اهتمام دولت سیزدهم در محرومیت زدایی از این استان باشیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به وجود مشکل در بودجه سال 1400 گفت که راهکارهای جبران کسری بودجه امسال شناسایی شده که فروش اموال مازاد دولت و وصول فرارهای مالیاتی از جمله آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۴    
گرگان- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در بودجه 1401 اختیارات مدیران استانی و وزارتخانه ها افزایش یافته و در مقابل پاسخگویی و نظارت بر آن ها بیشتر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - یادمان شهدای پنجم آذر 1357 و روز ملی گرگان شامگاه روز جمعه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و شماری از مسوولان و شهروندان گلستانی در حسینیه عاشقان ثارالله گرگان برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد از راه اندازی درگاه ملی مجوز ها و گشایش مالیاتی برای کمک به تولیدکنندگان خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی شامگاه جمعه 5آذر در برنامه گفتگوی ویژه خبری گلستان از برنامه های این وزارتخانه برای کمک به بخش تولید گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در راس هیاتی اقتصادی به گلستان سفر و بعد از بازدید از منطقه اقتصادی اینچه برون، در جلسه گفت و گوی دولت با بخش خصوص و شورای اداری و آیین گرامیداشت پنج آذر گرگان شرکت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: همه تلاش ها برای حل مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم متمرکز شده که امیدواریم با همراهی مردم و تلاش دولت در آغاز سال آینده شاهد بهبود وضعیت کشور باشیم.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی بر ضرورت تسریع در تعیین تکلیف سیاست های اقتصادی اختلال زا تأکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به پیگیری مکرر مردم و نمایندگان استان گلستان پیرامون سرنوشت موسسه مالی و اعتباری کاسپین، گفت: کارگروه ویژه ای را برای رسیدگی به این پرونده و حل موضوع تشکیل داده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه و درآمد در مجلس گفت که دولت مصمم است سهم بخش های غیرمولد و سوداگری در پرداخت مالیات کشور افزایش یابد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر استفاده صحیح از ظرفیت های موجود اظهار کرد: گلستان می تواند با بهره گیری از سرمایه های اجتماعی، نخبگان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ضرورت اصلاح روابط اقتصادی ایران و ترکمنستان به منظور بهره وی و تحول در شمال کشور، گفت: رئیس جمهور برنامه ویژه ای برای ایجاد فصل جدید روابط دیپلماتیک و رونق ارتباط اقتصادی با ترکمنستان دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت که برای ایجاد تحول در نظام اقتصادی کشور به الگوی اقتصاد مردم گرایانه نیاز داریم و باید از همه ظرفیت ها از جمله اندیشه نخبگان برای رسیدن به این هدف استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در تشریح نامه خود به سازمان اداری و استخدامی، گفت: این اقدام بار مالی ندارد و از منابع داخلی دستگاه ها تامین می شود.
خبرگزاری تسنیم: وزیر اقتصاد گفت: دولت به این نتیجه رسید که با توجه به پیامدهای منفی در بخش تولید به سمت حذف ارز 4200 تومانی حرکت کند و با توجه به اینکه این لایحه در مجلس به تصویب نرسید به تعویق خواهد افتاد. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: دولت برای حذف سیاست های اختلال زا مانند ارز ترجیحی از نظام اقتصادی مصمم است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی که در سفر یک روزه در استان گلستان حضور یافته در بازدید از منطقه آزاد اینچه برون خواستار تبدیل این منطقه به منطقه ای تولید محور و صادرات گرا شد که می تواند نه تنها نقطه تماس ایران با اقتصاد کشور ترکمنستان بلکه با کل منطقه اوراسیا باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیراموراقتصادی ودارایی گفت: مبنای سیاست گذاری اقتصادی دولت توانمندسازی محلی و منطقه ای است و باید از پتانسیل نخبگان استفاده کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۷    
گرگان - ایرنا - وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر به مناطق کم برخوردار گفت که فراهم کردن زیرساخت های لازم در این سکونت گاه ها، رفع محرومیت و کاهش فاصله با مناطق برخوردار، جزو اولویت های دولت سیزدهم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیر اجرایی منطقه آزاد اینچه برون در گلستان امروز جمعه در مراسمی با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و اقتصادی ویژه کشور و وزیر امور اقتصادی و دارایی معرفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر به گلستان با حضور در گلزار شهدای گرگان به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس به دیدار نماینده ولی فقیه در گلستان رفت.
وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیئت همراه باحضور در گلزار شهدا واقع در امامزاده عبدالله گرگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن دفاع مقدس و مدافعان حرم با آرمان های شهداء عالی مقام این شهرستان تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: منطقه آزاد اینچه برون یکی از مناطق آزاد نسل دوم با رویکرد تولید محوری و صادرات مداری است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از دستورکار قطعی دولت سیزدهم در استفاده از بازیگران مهم و نخبگان با نگاه محلی در استان های کمتر برخوردار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در سفر یکروزه به گلستان از پایانه مرزی اینچه برون بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در سفر یکروزه به گلستان از پایانه مرزی اینچه برون بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸    
گرگان- ایرنا- سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه به اتفاق استاندار و شماری از مسوولان استانی با حضور در امامزاده عبدالله گرگان به مقام شامخ شهدای این استان ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۰    
گرگان- ایرنا- یک روستایی منطقه آزاد اینچه برون گلستان خطاب به وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در بحث مالکیت اراضی حق و حقوق ما را بدهند و سیداحسان خاندوزی پاسخ داد: در مناطق آزاد جدید اولین منفعت برنده بومیان هستند.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه سفر خود به استان گلستان ساعتی پیش از گمرک مرزی اینچه برون بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی روز جمعه در حاشیه بازدید از گمرک اینچه برون گلستان در گفت و گو با یکی از اعضای شورای اسلامی تنگلی این منطقه گفت: بومیان ساکن در مناطق آزاد، بیشترین سهم و بهره را از این مناطق خواهند داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
گنبدکاووس- ایرنا- سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه به اتفاق استاندار و شماری از مسوولان استانی روز جمعه از مرز و گمرک اینچه برون، ایستگاه راه آهن و برخی زیرساخت های منطقه آزاد تجاری - صنعتی این منطقه در شمال استان بازدید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از انتقال داده های گمرک و سامانه جامع تجارت خبر داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه پنج شنبه شب چهارم آذرماه وارد گرگان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اتصال پنجره واحد گمرکی از این پس، اطلاعات مورد نیاز به صورت برخط، در اختیار سامانه جامع تجارت قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران– ایرنا– وزیر امور اقتصادی و دارایی از یکپارچه کردن سامانه ها و داده های اقتصادی برای حل مساله قاچاق خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از اجرایی شدن انتقال داده های گمرک و سامانه تجارت خبر داد.
سید احسان خاندوزی از سرعت گرفتن ترخیص کالا های اساسی و ضروری کشور خبر داد و گفت: 1.5 میلیون تن کالای اساسی در آستانۀ خروج از گمرکات کشور است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۷۱ سایت دیگر  
بر اساس تصویری که از نامه وزیر اقتصاد در رسانه ها منتشر شده آقای احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای از میثم لطیفی رئیس سازمان امور استخدامی کشور درخواست کرده است که حقوق کارکنان وزارت اقتصاد و ادارات وابسته افزایش یابد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی فردا پنجم آذر ماه با هیات همراه از استان گلستان بازدید خواهد کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۹    
برچسب ها اقتصاد توئیتر تولیدکنندگان تولیدکنندگان ایرانی خبر خوش وزیر وزیر اقتصاد برچسب ها